מנהיגות ועבודת צוות כמו להיות מנהיג אפקטיבי המשפחה, העבודה והקהילה של

אתה מתרגל מנהיגות או סמכות משפחה, עבודה או לקהילה? כאשר אתה רוצה ליישם רעיונות חדשים, יוצר לחץ על המשפחה, שכנים או עמיתים לעבודה שלך? להיות שמנהיג טוב הרבה מעבר פשוט תרגיל רשות. מנהיג טוב שמתנגד חסידיו שאלה דברים כי הם לוקחים כמובן מאליו אז להסיר את מיקומו של נוחות, מציע להם לשנות את מצבם הנוכחי. אדם תרגילי רשות, מצד שני, פשוט חל על הלחץ לכפות על האחר כדי לשנות. הבעיה היא שזה לא קל לשנות אנשים. כולנו שונאים את השינויים. אנחנו אוהבים להישאר באזור הנוחות שלנו. לתרגיל זה רשות לא נדרש שינוי אצל אנשים.

זה עובד רק כאשר מדובר בפתרון בעיה טכנית הדורשת תהליך של הסתגלות מצד האנשים. קח למשל חברה שרוצה ליישם שינויים במערכת המחשב שלך לשפר את ביצועיה. רכישת מערכות חדשות אלה דורש פקודה פשוטה של חלק של המנהל, מאז זה החלק הטכני של הבעיה. בסוג זה של בעיות עובד בעל סמכות. עם זאת, יישום תוכנה חדשה יש גם מרכיב של הסתגלות מצד הצוות. מנהיג טוב יש לעודד את הקבוצה שלו כדי לבצע את השינויים הדרושים לפעול היטב עם התוכנית במחשב החדש.

אם היא מפעילה רשות בנקודה זו, רק תיצור לחץ ואת בטח כמה תוצאות. עם זאת, מאז השינוי יהיה רק חיצוני, הוא יוצר מערכת יחסים של תלות על המנהיג. זה מוביל לכלום לתפקד כאשר המנהיג לא. מנהיג לתרגל היטב את מנהיגותה בסיטואציה, יאתגרו קבוצתו להסתגל לשינוי, הממחיש את ההבנה כי מדובר בתהליך של עיבוד לא יקרה מהיום בבוקר. קודם זה יגרום אי נוחות, שכן הקבוצה מבחינה אנושית יתנגדו לשינוי. חלק הולך רוצה למרוד. מסיבה זו מותקפים פעמים רבות מנהיגים. עם זאת, אם המנהיג מצליח ליישם את השינוי רמת נסבלים עבור אחרים, הוא והצוות שלו הולכים קדימה, מאז הם אצליח לשנות את דרכם של עובדת בהצלחה. החוכמה הזו יכול להיות מיושם בכל התחומים, לא רק חברה, מאז אנחנו מנהיגים כל מדרגה פחות או יותר. אולי זה הזמן לשנות אסטרטגיה. להיות מנהיג טוב! אתגר לאחרים לצאת שלו נוחות לא יעיל ולעזור להם להסתגל למציאות החדשה של יעיל יותר. אם אתה זקוק לעזרה עם ההכנות של ילדים החיים האמיתיים, אתה מוזמן שבו תקבל e-ספר חינם אשר ילמד אותך 10 נתונים שאמא לימדה את הילדים שלו על כיצד להתכונן היטב לקראת העתיד. של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון על החיים שלך, לקבוע יעדים, ואז לרדוף אחרי השכלה ספציפית כדי שיוכלו להשיג אותם.