ללמוד רפואה

החיים של האנשים מלאים אתגרים אישיים, ביניהם אחד הגדולים הוא מקצוע טוב, אשר יכולים להתפתח בקלות, כי על ידי יישום הידע שנרכש עם המחקר אפשר לתרגל את המקצוע, יהיה תורם לחברה על-ידי עושה משהו וזה תענוג אחד. בין האפשרויות הרבות ללמוד, במסמך הנוכחי, מוצעת אופציה ללמוד רפואה, מאז המרוץ הזה אומר אחת ההתפתחויות הגדול ביותר של הידע, בתחומה של היישום הוא נתון מחיי היומיום של כל האנשים, לכן ללמוד רפואה גם הוא אחד המסלולים הטובים ביותר לעקוב, שכן היא יוצרת אפשרות למתן שירות בעל חשיבות רבה למען הקהילהכדרך חיים יכול להיות חוויות נעימות, בליווי חיים נעימה. כפי שהיא ידועה במתן שירותי בריאות היא משימה חשובה מאוד בחברה כלשהי, אז העולם צריך כל הזמן הכשרת אנשי מקצוע עתידי בבריאות, אשר יכול לציית, לאחר שלמד רפואה, מחויבותם לחברה. החיים של התלמידים הפך מעורב בהתפתחות של הפעילות של הלומדים רפואה, כדי מספר עצום של הספקיות במוסדות שירותי בריאות, אשר יאפשר אדם זה ביצוע המשימה לימוד רפואה לפתח מומחיות לא רק תיאוריה אבל זה נוצרת גם מניסיונם של מצבים שיטות לפיתוח לומד רפואה ויישומו הבאים בתוך מוסד ספק שירות של יברך אותך האל. כפי שזה יהיה מובן על ידי ללמוד רפואה פירושו היישום של ידע עיוני ומעשי המתקבל ההרכב של אנטומיה גוף האדם, פונקציות, תכונות מיוחדות המתרחשות בגוף האדם והשלכות אפשריות שיכולים לעבור אדם, אפשרויות שונות בר -קיימא לרפא מה יכול להציג אדם. ללא אולם כאשר ללמוד רפואה הוא גם מאוד חשוב להדגיש היווצרות של אדם עם תכונות אנושיות מעולה, וזה יהיה השירות הרופא לא להחיל את הידע שלהם לטובת החברה, לכן ללמוד רפואה לא רק ורה המחקר המתאים של השדה של הידע של הגוף האנושי, אך אשר גם טופלו נושאים כמו אתיקה, ובכך לפתח איכותיים יותר במתן השירות להינתן לעתיד. בפיתוח של הפעילות של ללמוד רפואה, עברו מחזורים שונים שיאפשרו לתלמיד, ביצוע פעילות גופנית את המקצוע, כדי לספק שירות נפרד, בצורה כזאת המחזור הראשון אלו הדברים הבסיסיים של הרפואה, הציג את morphophysiology, וזו הצורה ותפקודם של הרכיבים השונים של הגוף האנושי לבין היישום למדעים מדויקים, כמו גם טבעי; לאחר מחזור זה זז לצייר יישומים רפואיים ויישם אימונים תיאורטיים מדעים מועבר במחזור האחרון מורכב לבצע נוהלי.

פרנקנשטיין על השתלות

מספרת את סיפורה, אשר במהלך השנים של רדיפות הנוצרים הרומית, צנטוריון רדף אחרי, גבר סנטה אנג'לה ועם חרבו שד של הקדוש, שנפלו חמת, קטוע סאו פאולו אוספת את בלוטת ואת את Re-implanta, לפני העיניים נדהם של החייל, נמלט מבוהל, יש להפעיל עד כה, הוא הפותח נידחים יותר להשתלה, כמו את Nei-צ'ינג, או הפפירוס סמית, ואף לא הנתיב שלהם נרשם עובדה דומה.גם 300 שנה DC, תאומים רפואי דמיאן סן סן Cosme, חתך את הרגל של השומר של פריזאי הכנסייה, אשר סבל מגידול והחליף אותו עם הצליל אתיופי, שנפטר יום קודם הרגל, זה היה ידוע במאה ה?13 בזכות הסיפור של ז'אק דה Vor?gine, כך הקדושים האלה נרדף בזמנו על ידי דיוקלטיאנוס, היום הם פטרונים של רופאים, XIX ס' Cirujanos.En, נער בן 16 מרי שלי כתב את הרומן על הברון V?ctor פרנקנשטיין הצעיר, העוזרת שלו, פריץ, האובססיה שלו כדי ליצור את החיים באמצעות גלווני הנוכחי, זה לקח שנתיים לכתוב אותו וחיפשה רק מספר המציאות כי המדענים מהזמן חיו גניבת או קניית גופות, בעיקר של פושעים hanged, לעשות את הניסויים שלהם, זה היה לא בדיה ספרותית צעיר, אבל את ההשתקפות של מציאות, הרבה רופאים, רוקחים, פיזיקאים האוטופיה, אשר במקרה של הברון מסתייםכאשר לתחייה – אשר מעולם לא היה שם – המורדים נגד בוראו, הורס את כל המעבדה, הורג את חברתו, חברים, מת V?ctor, מפלצת Horrendo מתאבד. & n bsp; & p שהודיעו; & n bsp; & p שהודיעו; & n bsp; אבל זה רק בשנת 1963, כאשר ד ר סטרזל ב דנוור מצליח להחיות את ילדו של 3 שנים, אשר שכב גוסס על ידי שחמת של Laennec, TRASPLANTANDOLE הכבד של ילד נוסף עם מוות מוחי, המטופל קטנים שרדו 5 שעות, המטופל השני שרד 22 ימים בליובן (בריסל) כי באותה שנה הפך השתלת כליה הראשון עם הכליה בריא של בחור צעיר עם מוחי או מוות מוחי, החל עידן CIRUGIA TRASPLANTOLOGICA מתורם גווייה, ואז מרחיב ריאות, לב, מח העצם, קרניות ולבלב, רקמות עור, גידים, שסתומים, עצמות ועוד.והנה מגיע האנלוגיה, ואילו הברון רוצה להחיות את המתים עם זרם גלווני, ההשתלות להציל חיים של האיבר סנו (H?gado, Ri??n, mayormente) של אדם מת (המוח) השתיל אותו במקום איבר הגוסס ורב ייסורים, עם תוצאות מדהימות מרהיב הגבול בלימבו של המסתורין להיגיון אנתרופומורפית, מאת הירושה של אירועים המתרחשים, עם דיוק באמת רק ניתן להסבר מובן לאור היופי הזה כל כך עתיקה ושהיו כל כך כמו סן אגוסטין, אשר הוא אמונה.ואני יכול לתת עדה צנוע, כאשר ב- 15 באוקטובר 2008, לאחר מאבק ארוך של גבורה של 14 שעות. ביום, התעוררתי בטיפול נמרץ של המשואה חולים בלימה, עדיין לצינורות, המבקשים ובתנועות לראות את הבטן שלי, אני נוטה לחפש לי את הבטן, בתוך הכאב שגרמתי זה תמרון, רציתי לראות את התחבושות שלי, רציתי לראות את הניקוז, רציתי לראות את הגששים שלי, רופאים, אחיות הביט בי נבוך, כאשר ראיתי את מה שרציתי. אני התחלתי לדבר שטויות אם אני היו מושתלים!אני בריא, אני הצלתי!, ויוה אלוהים!, Viva la Vida!, רופאים יחי!, ויוה שאמן! מצאתי את עצמי בוכה היו צריכים לעזור לי. כפי שנרשמו ההקלטות של התאחדויות, זה כי זה באמת מדהים, מופלא זה מה שיקרה, זו המציאות, נגד המציאות הזאת לקרוס כל סוגי קסם, כל מיני סוגים של אוטופיה, בין שאלה רטורית אתאיסט אגנוסטיקן, כל ברוני של ימי הביניים המבקשים להחיות מתים שהתרסק בזמנו. מיגל Palacios נייד.

טיפים סיסמה מאובטחת

כשקראתי את המאמר שפורסם בשבוע שעבר על רשימת סיסמאות נגנב, בכנות שמרתי את החשיבות שלה. לאחר כמה ימים, שוב אותו סיפור חוזר על עצמו עם חשבונות gmail ו- yahoo. עבור אלה מי עובד 95% באמצעות האינטרנט, אינו חל רק על הסיוע וירטואלי או עבודה מהבית אבל גם אלה שנקטנו כדי w.w.w. בתור אמצעי חיוני עבור תמיכה, תשלום, החלפה, סוציאליזציה או ייעוץ; כל לנקוט באמצעי הזהירות הדרושים כך שום דבר לא הפתיע אותנו, עדכון אנטי-וירוס, סינון דואר זבל, שולחי דואר זבל, קודם להתייעץ אם הקשר שלנו שלחו לנו קובץ זה באמצעות צ'אט, בין השאר, אני חושב שלמדנו! עם זאת, איננו פטור מודעים למתרחש לא יעלה על הדעת. כמו גם, בבית, במשרד או בשכונה שלך, אחד תמיד לוקח זהירותו כשמדובר על ביטחונם האישי ועל של יקירינו. ואז, עניין של אבטחת המחשב בנוסף דפי אנטי-וירוס, מאובטחת, וכו ', הפסקת לבדוק עד כמה בטוח הם שלך? סיסמאות? יש סיסמה מאובטחת חיוני כדי להגן על האבטחה והפרטיות שלנו באינטרנט, אם אתה רוצה לוודא במהירות שלך יכול לעשות זאת מכאן. בתור עוזר וירטואלי ואישה חסרי מנוח כי אני, recab? מידע באינטרנט, בנה את עשרת הטיפים כדי תמיד לקחת בחשבון בעת בחירת למילת המפתח וירטואלי.

1. בשום פנים ואופן לא עליך להזין נתונים של כרטיסי אשראי, חשבונות בנק או חשבונות או סיסמאות, הכינוי להזמינו באמצעות הדוא. במצב זה עושה שימושים לא של ספק שירות לכל חברה. 2. בעת יצירת סיסמה חדשה, זו עצה טובה, זה אלפא-נומריים (מכיל אותיות ומספרים) לפחות אחת האותיות יכול להיות רישית, אם ברצונך להגדיל קצת יותר ביטחון יכול לעשות שימוש של כל סמל על זה (* לדוגמה). 3.

הסיסמה צריכה להיות מילה כי אנשים או תוכניות אחרות לא להסיק או לנחש בקלות. 4. אם אנחנו רוצים סיסמה חזקה מאוד, אנחנו חייבים צור סיסמה שאינה שם אמיתי, או אף מילה הקיימת, ללא קשר לשפה. 5. אם אתה חושב כי שילוב של כמה נתונים משלו (ראשי התיבות, זהות, תאריך לידה, ועוד) ניתן ליצור סיסמה שאינו טועה, אנחנו לא בסדר. 6. כפי עצה נוספת להימנע משימוש באמצעים אחרים של גישה לחשבונות שלהם, כגון אלה המספקים גישה אפילו אם אין לך Windows Live מותקנת במחשב האישי שלך, שכן אין אנו יודעים כמה סיסמאות אלה התקבלו, הדבר הטוב ביותר הוא לטפל בעצמך. 7. חשוב זה הסיסמה יותר מ- 5 ספרות כדי לספק רמת אבטחה גבוהה יותר. 8. אין סיסמאות נפוץ מאוד יש q תשתדל לא להשתמש. כאן אתה יכול למצוא את רשימת הסיסמאות כדי למנוע שימוש: 9 – נוח להשתמש בסיסמאות שונות אם יש לך יותר מחשבון אחד של דואר אלקטרוני או גישה לאתרי אינטרנט אחרים. אני חושבת שזה מקובל כל שגיאה, בעצמי! : או 10. עצתי האישית: זרוע עצמך עם רישום ביישום להשתמש יותר (Word, Excel, הערות) עם כל האתרים שלך, מנויים, תיבות דואר, בצורה מסודרת עם שם המשתמש שלך, הסיסמה, הדוא ל לאן תחזור ואז זה. במקרה שלי משתמשים של Excel, ללא ספק, זה מוגן באמצעות סיסמה! זה יתירות! אבל במקרים אלה עדיף מאשר לעיל, לא חסר! יש גם Passwordmaker, הרחבה לפיירפוקס שם לך לשנן את סיסמת המאסטר יחיד ולהשאיר את התוכנית כדי לייצר באופן אקראי של אולטרה בטוח מפתח עבור כל אתר שאתה מבקר (מלא של תו לא ניתן לבטא מפתחות). סיסמאות לא נשמרים בכל מקום, נוצרים בזמן אמת, אז אף אחד לא יכול לגנוב אותם. אם את מרגישה כאן אני לעזוב את הקישור: סיסמת אבטחה אפשרית, רק לקבל עצות אלה. כדאי לשנות קצת את הסיסמאות שלך? אתה מצפה! עד המאמר הבא! קארינה Villegas עוזר וירטואלי.

קורסי צרפתית בפריז

העיר פריז, יעד תיירותי הפופולרי ביותר בעולם, עם למעלה מ-30 מיליון מבקרים זרים בשנה, נחשב העיר הכי יפה וזוהרת בעולם. יש לו את המספר הגדול ביותר של מונומנטים ברחבי העולם, כגון מגדל אייפל, קתדרלת נוטר – דאם, אליזה, הניצחון, הבזיליקה Sacr? Coeur ועוד רבים. היעד אידילי להכנת מיקום בית הספר בית הספר: מרכז פריז ליד השאנז אליזה פארק מונסו. קורס צרפתית כללי סוג: קורס בצרפתית כללית התמקדו בעיקר על תקשורת בעל-פה, אך מבלי להזניח את שאר הכישורים. אירוח משפחתי: צרפתית משפחות, יחיד, ארוחת בוקר.

מגורים: המגורים של הסטודנטים, חדר ליחיד, אין ארוחות. לקבלת מידע נוסף, המחירים האחרונה הקורס, בקר Newlink לדעת שפה שאינה משלהם חיוני להיווצרות של אנשים צעירים. לימוד ותרגול אנגלית מהווה חלק חיוני של מי הם בגיל של הכנת להיכנס לשוק העבודה. זה נוח להוציא פרק זמן מסוים במדינות השונות. הוא משיג שליטה רבה יותר השימוש בשפה כאשר היא באה במגע עם תרבויות אחרות.

עם מטרה זו, משרד החינוך והמדע החוצה יותר מ- 50,000 איידס לצעירים בין דרישות לגיל 18-30: שנולדו בין 1 בינואר 1979 ו- 31 בדצמבר 1991 קיבלו בשנת 2007/08 הלימודים אחת המלגות הבאים כללי השיחה מלגה לסטודנטים באוניברסיטאות. שיחה כללית מלגה לסטודנטים של רמה גבוהה יותר אימון מחזורי. הענקת גישה ללימודים. ניידות ללימודים מחוץ שלך מלגה הקהילה (מענקים ארסמוס אינם ניידות) מלגה לביצוע מאסטרים הרשמי.

כיצד למשוך לקוחות

מספר כלים חשובים מאוד עבור עובדי המשרד נחשב כיום, ללא ספק, טלפון. עם השימוש בטלפון נערכים כל מיני משא ומתן עסקי, אם כי לא גלובלי מאוד, עם הטלפון הוא האינטראקציה הראשונית עם מנהל קונה אפשרי. ורק בגרסה שאם תקשורת מאורגן כמו שצריך, זה יהיה ממש להוביל כזה סביר הקונה עשוי להיות אמיתי ללקוח. עם זאת, כמו בכל דרך אחרת של עבודה, דרך הטלפון והן באמצעות הטלפון ללמוד. וכמו בימינו אחד ברשימה סוגי המצליחים ביותר של העבודה הן מכירות ישירות, מכירות אימון באמצעות הטלפון יהיה מאוד פופולרי. ולא משנה מה הנציג האמיתי של החברה הוא מוכן למכור – סחורות או שירות. מה שחשוב הוא איך ניתן לעשות זאת.

למעשה, אם נדרש, ניתן למצוא ביטויים וצלילים שהופכים את הלקוח לעשות את לקנות תיאורטי עד כמה זה יהיה צורך זמן חופשי. עד כה, רק חברות מוצלח באמת לא יכולים להרשות לעצמנו להתעכב על קיבלו ולעבוד כדי להשיג תוצאה של זמן. אמנם כדי להיות תוצאה אמיתית משמעותי, חשוב כל העת להרחיב את מגוון המיומנויות, דרכי עבודה עם הקונים, ואילו באותו זמן, כמובן, את המגוון. ובכל זאת, אם את מגוון המוצרים או השירותים שלנו לא יכול להגדיל ללא הגבלת זמן, אז ביחס שיטות של פעילות מקצועית באופן עקרוני לא נכון. טכניקות כאלה, אשר הצליחו גם היום, ברגע זה יכול להיות יעיל, ותמשיך לא לפעול. לכן, עלינו כל הזמן לשפר את הארגון לפיתוח ההתפתחויות וטכניקות האחרונה לא יכול היה להתרחש מופרז מתרוצצים כאשר שיטות השתמשו בעבר הם כבר לא יעילים, אבל בדרך הרגילה. מאחר שברור כי הטלפון המכירות להיות פרודוקטיבי למעשה מן השורה בהתאם למוצר כי הוא הציע לקונה.

. כך ניתן לבצע את ההכנות לקראת סיום הסכמים הנוגעים ביותר מבחר מתון של סחורות – מ תוכנות עסקיות ושירותים תוכנן לנסוע מוצרים שונים של הצריכה ההמונית. הכי חשוב – ללמוד דרך. עם זאת, באופן טבעי, עם זאת, כל טכניקה מדהימה בלבד רק כאשר אנשי מקצוע יוכלו לשלוט בה ולהשלים משלו, יצר לשימוש, שיטות מעשיות בנושאים של חשיפה. ב התגלמות הזה, את השיטה, כמו יהלומים מעובדים, תהיה אמיתי גולת הכותרת של העסק שלך.

לנצל כשל מנצח

על-פי בתצוגות מסוימות, הכישלון אינו קיים. כי אדם לא מצליח רק אם תפסיק לנסות לנצח. זה רעיון רמיזות למרות שלא סביר מאוד. ההתנהגות האנושית מורכבת תמיד ניסיונות. מאחורי כל נסיון, הצלחה או כישלון.

. זה ברור לחלוטין. שום ניסיון הוא ללא תוצאות. כאשר אתה מנסה להרוויח קצת כסף: אתם תצליחו או תיכשלו. כאשר אתה מנסה לשכנע מישהו של נקודת המבט שלך: או לקבל את זה או לא. . וזה במקרה של כל הדברים… כל היגיון להכחיש את ההשלכות של המעשים שלנו.

תשכח גם כי חשוב לזהות בבירור אם זה היה מוצלח או לא. אתם לא חייבים ללכת עם אי בהירות. כי התנהלות להיות אחריו לאחר ניסיון ההתנקשות תלויה במציאותם הצלחה או שבחייה. לא עליך. בטח יש לך פחד מפני כשלים כי הם חלק בלתי נפרד של כל מה שאנחנו עושים. אם יש לנו מפלה כפי אמור לזהות בבירור. אם לא, יהיו אין מצב שאנחנו לעשות משהו כדי לתקן את השגיאה. אחרי הכל, אם להכחיש לאחר שנכשל למה צריך ללמוד או לעשות משהו שונה? למה אמר כן הכשלונות, הם אלה אשר לספר לנו היכן. לא לחפש את הניצחון. ועל -כן; הם להצביע היכן אם נוכל למצוא אותו. הכשלונות הם אירוע עצוב או מדכא, אנחנו צריכים להסתיר מתבייש. להפך, מידת הקושי כמה פונה הפרויקטים שלנו. זה ייתן את מידת גם איך ההצטיינות תייצג את ההצלחה כאשר תגיע זה. כשלים לא לעשות שום דבר אבל להאיץ את הניצחון. . כי אתה למד הרבה יותר של הצלחה. אחד יכול אפילו להיות מוצלח במקרה, לא מבינים כלום. אבל אם הוא נכשל, אך הוא גם במקרה, תמיד עוצרת כדי לנתח את הסיבות. ובגלל זה לפעמים גורם גילויים חשובים הזניקה את הפעולות שלהם לקראת הניצחון. אף פעם לא מפספסים את ההזדמנות להיכשל. מתי אתה מתגעגע לזה מזהה שאתה עושה. הוא מתחיל ללמוד מהטעויות שלך, לא להתעלם מהם או להתעלם מהם. כי אולי אין לך זמן טוב לתת לך חשבון פרטים חיוניים. אבל יותר מכל תוכלו לנצל ההזדמנויות שנותן לך את הכשל. כל תוכנית מתוסכל מביא על הזדמנויות חדשות. למצוא אותם ולהשתמש בהם כדי להמיר את נסיגות ניצחונות. קריאה מומלצים אחרים:.

5. New הזדמנויות שיווק באינטרנט באמצעות RSS

כשמדובר הזדמנויות חדשות של שיווק באינטרנט לעסק שלך, RSS עשוי להיות התשובה שאתה מחפש. ראיות בשישה מקרי רצח הם רק חלק הזדמנויות חדשות שאת יכולה לספק? פודקסטינג 1, videocasting לפודקאסטים (מתן תוכן אודיו אינטרנט), videocasting (להעברת תוכן וידאו לאינטרנט) מאפשר לך לתקשר באמצעות מדיה עשירים הודעות, לא רק התוכן שלה הוא יותר יפה וחזק, אך גם מאפשר econversacionu הרבה יותר אישי עם הקהל. את לדעת, האינטרנט היה בעיקר ערוץ טקסט. הוספת וידאו ושמע לתערובת, מציע שני באמצעות RSS, מעבר היכולות הבסיסיות שקבע האיחוד האירופי המסורתי לערוצי הפצה של תוכן באינטרנט. מדיה עשירה העדפותיו חוויית האינטרנט ונותן החברה שלך לזיהוי פנים, בזמן בו זמנית מתן לך עם פלטפורמה של מדיה להעביר את המסר שלהם לעשות את זה יותר קל להבין, לראות ולחוש. חושב על – מסירת הודעות לעיתונות אודיו או וידאו – לשלוח ללקוחות הודעה של וידאו אישי מן המנהל הכללי – לעשות ראיונות מוקלטים להרחיב בהישג ידך ולתת יותר תוכן – משלוח של קטעי וידאו הפגנה המוצר שלהם – להשתמש של וידאו המבקרים וזה שמע כדי להדגים איך את הלקוחות ואת הקוראים יכול לפתור בעיות שונות עוזר להם עם – מסירת הודעות חשובות לקוראים שלך לקוחות ושותפים עסקיים דרך חוויה אודיו אישי יותר, במקום שימוש לא אישי תקשורת באמצעות דואר אלקטרוני – וכן הלאה בנוסף, לפודקאסטים, איך Phonecast הבסיס של מודלים עסקיים חדשים, נותן לך הזדמנות להרחיב את המוצר שלה הבסיס כדי לכלול תבניות אלה עם ערך נתפס גדול יותר. חינוך לקוחות ותמיכה שופרו גם, מאז אתה יכול עכשיו מדגימים את השימוש נקודות המפתח של המוצר באמצעות וידאו באינטרנט זה הם מספקים תוכן של תשומת לב הלקוח בתבנית יכולים בקלות להדגים כל מה שאתה צריך להעביר לקהל הלקוחות שלהם. 2.

תדר גבוה עדכונים של עדכוני תוכן לתוכן של תדר גבוה, אפילו על בסיס יומי או שעות, אפשרי עכשיו סוף סוף עם ה-RSS. אין יותר צורך של מחזיק הודעות חשובות, חדשות, תוכן אחר במשך שבוע או אפילו חודש כדי להיכלל שלך e-סין עם RSS באפשרותך לעדכן את התוכן שלך לעיתים קרובות אתה רוצה או צריכה, מנויים לא אכפת. 3 APPCASTING Appcasting הולך צעד אחד קדימה, ומעניק לו את היכולת לספק עדכוני תוכנה ותיקוני קריטי עבור הלקוחות הקיימים שלך, ללא צורך לבקר באתר האינטרנט שלך כל שבוע כדי לראות אם צריך הרבה עדכון זמין כבר או לא. 4. מהו המוצר, פליטת ועדכוני חדשות טריות על מוצר משחרר עדכונים קצה, אפשרי היום ב קל לצרוך אופנה. שימוש RSS, יכול לספק ללקוחות או לקוחות פוטנציאליים שלה עם כלים פשוטים צור feedse upropios שלך מוצרים, שדרכו מיד תמסר מוצרים חדשים זה בדיוק תואם שאת האינטרסים שלהם הינם זמינים. ברגע העודף של תיק מוצר, גם התוכן של הזנות RSS מסופק שללקוחות שלך מנוי עושה את זה. רק תחשוב על האפשרויות הבאות – בכלי החיפוש הוא אחד להשתמש ביותר בחנויות גדול באינטרנט, מתן דרך קלה למצוא את המוצרים המעוניינים מבקרים.

אבל את אותן תוצאות החיפוש גם יכול לספק באמצעות RSS. דמיינו כי הלקוח שלך מבצע חיפוש אחר אחד שלו קטגוריות של מוצרים, גם מקבל קישור ה-rss עבור תוצאות החיפוש אותו, לדעת באופן מיידי כאשר מוצר חדש שמתאים לתנאים שלהם הינו שפורסמו או זמין עבור הזמנה. -. זה עובד עבור חיפושים מורכבים. אם הלקוחות שלך יש הרגל של חיפוש קטגוריות ספציפיות של מוצרים, אך רק במגוון מחירים ספציפיים, אתה יכול להשיג תוצאות אלה להם אותו דרך ה-RSS, אך עם קטן טוויסט. אני כל-כך מהר כמו מוצר חדש שמתאים לתנאים שלהם, כולל המחיר הרצוי, שם יצא לדרך, להם הודעה על זה דרך ה-RSS כדי מיידיות. לא יש צורך לבקר באתר שלך שוב לפנות את הזמן של חיפוש של consume, פרסום זה מגיע אליהן ישירות. . כמובן, אותה גישה רבים כבר משתמש עבור התראות דואר אלקטרוני יכול לשמש עבור ה-RSS. מספקים המבקרים דרך קלה כדי להזין את הקריטריון, ואז נותן להם גישה מהזנת RSS מביא להם מוצר מבוסס בדיוק על העדכונים הקריטריונים שלהם. למה לא להשתמש בדואר אלקטרוני? כי אף אחד לא רוצה יותר הודעות דואר אלקטרוני במגש של כניסה, אף אחד לא רוצה לתת את המידע שלך אישי, בעוד RSS הוא אנונימי, לא דורש כתובת דואר אלקטרוני היא לי כאשר הלקוח מחליט כי יש הזמן. 5. מותאם אישית שירותי תוכן רשימות מותאמות אישית / מותאם אישית מסדי נתונים דומים מאוד עדכוני מוצר, אבל הם מתייחסים לכל סוג של נתונים מורכבים, אשר מציע למבקרים בו, כגון? -עבודה – מפגשים – נדל ן – רישומים ועוד. באמצעות RSS, משתמשים יכולים להחליט באיזה סוג תוכן של האיחוד האירופי (במקרה זה, פריט תוכן יכול להיות רשימה של משרות) אשר מחפשים, אשר הכילו עדכנית יותר ישירות אליהם, דרך משלהם RSS feed מותאם אישית. עם זאת, כל אלה הם רק כמה דוגמאות של מה אפשר לעשות עם ה-RSS. מסירת תוכן דגמים חדשים של אפשרויות לפיתוח עסקים הן אינסופיות. לדוגמה, חברות מסוימות כבר נותנים למבקרים בו את ההזדמנות לעקוב שלך FedEx, UPS וחבילות אחרות באמצעות RSS. עם זאת, אחרים יצירת שירותים חדשים המאפשרים לכם לקבל מידע קריטי של מקור RSS לטלפון הנייד באמצעות SMS (כגון לקבל SMS לך הודעה המציינת כי בשביל שלה) (זמין קריטריונים). עוד פעם מאשר אתרים אחרים מאפשרים לך לבצע מעקב אחר כאשר אתה צריך להחזיר את החומר בספריות, ואפילו כאשר המועמד זאת, מוכן, כאשר הם עומד לפוג, כל זה באמצעות RSS. כל אלה הן הזדמנויות עסקיות חדשות אפשרי עם ה-RSS, ומשפר את כל אחד מהם בדרך חייהם של משתמשי קצה, ללא הצבת עומס גדול יותר (הודעות דואר אלקטרוני יותר) עליהם. זכויות יוצרים 2005 Rok Hrastnik Rok Hrastnik הוא המחבר של urienda רופף על שיווק ופרסום הכוח של Rsse, דניל המדריך הטוב ו- RSS המקיף ביותר למומחים המובילים בשיווק RSS. המדריך המלא ב- RSS עבור המוכרים:

איך לעשות כסף עם בלוג

היום של היום אנשים רבים יודעים מה הם בלוגים, מיליוני אנשים ברחבי העולם יש בלוג באינטרנט ואת רוצה לכתוב על הנושאים המועדפים שלהם. אבל dabias שניתן עם בלוג? במאמר זה נוכל לראות שאפשר לעשות כסף הכתיבה ולמרות לא מבטיח כי תהיה עשיר אם אתה יכול להרוויח קצת כסף נוספת תמיד שימושי. הצעד הראשון כדי להיות מסוגל לעשות כסף עם בלוג כמובן להתחיל וכתיבה, אם כבר יש בלוג וברצונך צבר כ- utiliarlo כדי להרוויח כסף, באפשרותך לדלג על החלק הזה כמו אני יסביר את היסודות כדי ליצור את הבלוג שלך. הדבר הראשון שאתה צריך הוא שירות של אירוח או אירוח, זה חלל לאינטרנט שבהם באפשרותך לאחסן את הבלוג שלך. זה היה בעבר מאוד יקר, אך לאחרונה המחירים נפלו.

אבל אם אתה מתחיל אולי לא רוצה להוציא כסף על לינה, אל תדאג, יש שירותי האינטרנט שבו אתה יכול לקבל אירוח חינם. הפופולרי ביותר הוא blogger.com, wordpress.com אחרים טוב מאמר זה יעשה שימוש בשם blogger.com דוגמה. זה קל מאוד מתחילים לכתוב ולפרסם במהירות מבלי לקחת זמן רב כדי להגדיר את ההתקנה של הבלוג. בקר באתר האינטרנט blogger.com ההצטרפות, זה לגמרי בחינם. לאחר שכבר נרשמת יש בו בסעיף לפרסם ואתה להתחיל לכתוב, שאתה יכול לכתוב על כל נושא שהוא לטעמך. חשוב להבין שאם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט שאתה צריך לכתוב בקביעות להציע תוכן טוב לקוראים שלך, אחרת אף אחד לא יבקר את הבלוג שלך, ולכן לא יהיה רווחי. מעתה ואילך אני הולך להניח כי כבר יש לך בלוג עם מספר כניסות, אומר על עשרים, האנשים מתחילים לבקר בדף שלך.

? ? דרך קלה M´SA משתמש בתוכנית adsense של גוגל. מה זה גוגל אדסנס? זוהי תוכנית פרסום בו חברות פרסום הרישום שלהם, והבעלים של אתר אינטרנט או בלוג יכול להרוויח כסף כאשר אנשים על כל פרסומות כאלו. זה כל כך קל. לשים adsense בבלוג שלך יש רק לבקר באתר של adsense, אוגר, יש לתת לך ההוראות הנחוצות כדי configuraralo, אך אין לך רגשות, כמו שאמרתי אם אין תנועה רבה לא להרוויח הרבה. כך הדבר החשוב הוא להתחיל לייצר תנועה לבלוג שלך, לספר כל החברים שלך כדי לקרוא אותו והם ממליצים עליה, פרסום של הדף האינטרנט בספריה או לשלוח אותו אל רשת חברתית. לכן אם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט הכתיבה, אך מעל לכל לפרסם לדף שלך, הוא החשוב ביותר. לקבלת עצות נוספות להרוויח כסף באינטרנט, בקר t דף שלי"

נורמות משפטיות

שלושת המעגלים של גרסיה MAYNES אדוארדו גרסיה MAYNES תורת יש חזון מסוים של חוק חיובי, חוק הטבע לבין היישום של החוק. היא מחזיקה ההזמנה הנוכחית מורכבת של נורמות משפטיות וכללי נהוג כי כוח ציבורית מוכרת, חלה, כמו גם על ידי \"משנתו של תווים כלליים הכוללת בפעוט סטנדרטים (החלטות משפטיים ומנהליים, חוזים, צוואות, וכו '.) והפסיקה חובה\". חוק הטבע הוא \"להזמין רק מיסודו, כי קיימת לצד או מעל החוק חיובית…\" ההבדל בין שני \"עשוי להכיל הבסיס לתוקפו. הטבעי שווה עצמה, איך מטבעו הוגן. יבויחה מאופיין על פי ערכו רשמית, ללא תוך התחשבות הצדק או אי-הצדק של התוכן שלה. באמיתות הממצא השני הוא מותנה את מבוקשו של דרישות מסוימות, גורמים של משך. כל מחויבות קיימת בתוקף באופן רשמי. ביטויים אפקט ואת תוקפם יש שלנו באותה טרמינולוגיה משמעות.

…נגד כל כך המצוות של חוק הטבע הם חוקים שערכו אינו תלוי חיצוני אלמנטים…\" לעומת זאת, רציף גרסיה MAYNES, \"פרסומות ומשפט חיובי משמשים לעתים קרובות כמילה.\" שוויון כזה נראה לא תקין. לא כל חוק הוא חיובי, ולא כל חיובי. חוק זה חוק. התוצאה היא תכונה פורמלית גרידא, חותם המדינה הדפסה כללים משפטיים, נהוג, בת או המחוקקת נתמכה על ידי זה. הגישה החיובית הוא עובדה טמון האכיפה של כל התחייבות הקיים או לא הנוכחי…

העובדה כי החוק אינו מציית, לא לוקח את הכוח הזה…\" ולכן זה המחבר מסביר את התיאוריה שלו של שלושת המעגלים, שבו כל מעגל נכון מיסודו חוקי, החוק תקף באופן רשמי, החיובי או יעיל זה. זכות חיובית בדרך זו יהיה פוגש או כל כך יעיל, זה לא חוקי מטבעו (מימין) או באופן רשמי חוקי (נוכחי)! מה אנו מודאגים אנחנו מעדיפים להחזיק כי חיובי ומשפט הנוכחית התנאים SINNIMOS וכי ישנו חוק או כללים לשטחי אינן חיוביות. לכן אנו מעדיפים לקשר positivad עם הטבע חובה ומחייב של החוק ולא שלהם יישום אפקטיבי או יעילות. משפט חיובי הוא זה יכול להיות מיושם, על-ידי השופט, על-ידי המינהל או על ידי האזרחים עצמם. זאת אומרת כי בשלב זה יש התאמה עם הרעיון של מקורות, מכל הרעיון הזה, כי החוק אשר היה שימושי יום אחד אבל זה כבר לא, prescisamente, הנוכחי, אינו חל היום, כמו למשל החוק הרומי.