האיחוד האירופי

תוצאות העבר ביום שני פסגה של האיחוד האירופי חירום. הפסגה על שם אתה יכול להבין כי מדינות האיחוד האירופי יחד כדי לפתור בעיות כלכליות, איך לייצב את הכלכלה ולנקוט בצעדים הדרושים כדי לפתור את המשבר, כפי שרומז השם – צעדי חירום. אבל כאן הבעיה, מדינות מזרח אירופה, רק מתוך המשבר ביקשו כסף, לא הרבה זה לא מספיק, 190 מיליארד אירו. כן זה עבור המרקסיסטית להתגבר על המשבר צריך לבקש כסף. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. בוא נראה, כי עבור מדינות מזרח אירופה – זה בולגריה, לטביה, אסטוניה, פולין, וכו ' כלומר כל אותן מדינות אשר אומצו במדינות האיחוד האירופי יש לפחות כמה הלחץ על רוסיה. אבל לתת כסף, כאשר כל המשק הוא טוב – זה דבר אחד, אבל כאשר הם עצמם טובע, זה לא תלוי בו. זה נראה לעזור ולא הכחיש, אבל לא נותנים כסף. מילה טובה – גם לעזור.

לאחר קריסתה של ברית המועצות בארצות הבלטיות היו הצמחים כי הם פעלו בעיקר אוכלוסיית דוברי הרוסית. לאחר הפרו מערביים מדיניות של הצמחים האלה pozakryvalis בעיקר למדינות אלה להישאר עם כלום, עם datatsiyami היחיד מן האיחוד האירופי. הנה בא המשבר העולמי. צרפת, בריטניה וגרמניה תמיכה של המפיק שלו, כי – הבחירות הוא מעבר לפינה, ואת ציבור הבוחרים אמור לא כעס. אבל מדינות מזרח אירופה חושבים שהם בשיט בסירה אחת, ואת לקחי ההיסטוריה לא רוצה לזכור. למרות לסלף את ההיסטוריה לבלי הכר הם כבר היו. ישן אירופה לא לתת כסף, אולי צריך לשאול את רוסיה רוצה? אם מזרח אירופה התמוטטה, ברירת המחדל, ולאחר מכן – זה לא הדבר הגרוע ביותר המאיימת על המשבר העולמי של אירופה. אחראי במדינה לראשונה מוזמן האיחוד האירופי, וכעת מסרב לעזור, טוב, כי רוסיה עדיין לא צריך להאשים.

אגב, אוסטריה הציעה לעזור עם כסף, אבל אף אחד לא תמך והיה שקט. אנו עדים חלוקת אירופה עד אמצע באביב נוכל כנראה לראות כמה עמוק המשבר. תחתית המשבר, אף אחד לא עדיין לא הגיע, ומתוך זה אינו גלוי. לזרוק כסף בשנים הקרובות, אף אחד באירופה לא, רוסיה תעמוד ונופלים על שלנו השכנים אשר נותרו ללא תמיכה, כך נראה. כאן אנו רואים מדיניות דמוקרטית האיחוד האירופי. ואת אבחזיה ודרום אוסטיה לא רוצה לקחת. המסקנה מכל הצהרות אלה, כי הוא באמת במשבר רציני, או כפי שהוא במערב בשם "המגיפה של המשבר הכלכלי", אירופה הולכת בצעדים קיצוניים כאלה, ואז להמתין לנו עד כה עומד שום דבר טוב.

קרנות השקעה

הם עבור אנשים רבים מקור ההכנסה האפקטיבי. אבל איך אתה יודע מה הכי טוב בשבילך?, להלן היתרונות והחסרונות של קרנות הנאמנות. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. יתרונות: ? הם מנוהלים באופן מקצועי, קרנות השקעה מנוהלות על ידי מוסדות מקצועיים עם צוות מיומן כדי להדריך אותך ואת ליידע את ניטור התנהגות השווקים. ? האם גיוון: זה אומר שאם יש לך הזדמנות להשקיע יותר מסוג אחד של הקרן, ולאחר מכן לקבל יהיה הרבה יותר גבוה. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. ? עלות נמוכה יותר של כניסה: כניסה לשוק המניות הולך ומצטמצם, עכשיו אתה יכול להיכנס עם כמויות של 1000 $, 5000 $ או 10,000 $. ? מעקב מינימליות: הן את מוסד שבו הכסף שלך מושקע ומפיצים, יש חובה להוציא דוחות שיעזרו לכם לדעת איך הם מספרים שלך.

חסרונות: ? הון סיכון: הסיכון בדרך כלל את כמות שווה לך להשקיע סכום שהם יכולים לנצח. זו הסיבה מדוע אנו אומרים אתה צריך להשקיע יותר כדי להרוויח יותר, אבל יש גם אפשרות של לאבד אותה. ? לגוון מדולל: פעמים רבות על ידי גיוון הזדמנויות השקעה ייתכנו גם לדלל רווחים. זה קורה כאשר חברה מצליחה והיא ניצחה, אחרת לא יכול להיות מוצלח בתור ופסולת. ? חוסר שליטה: השקעה בקרנות נאמנות הוא המשקיע מי מחליט מה לקנות פריטים, אם חברת השקעות היא שזה מתרחש. ? עלויות: מומלץ להעריך את העלויות במונחים של עמלות ודמי, כמו תשלום עבור מוסדות נהיגה זו השקעה. הדרך הטובה ביותר להחליט על השקעה בקרן נאמנות, שבה, איזה סוג של מתאים לי, וכן הלאה. האם להיות בקיא בהקשר שלם שמקיף אותם. לאחר שלקחו בחשבון את הדרך בה אתה קרן הטבות להשקיע ואיך אתה יכול להשפיע, אני מזמין אתכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר להשתמש בכסף שלך מ מרין Associates hold.mx החזק פקיד.

החזרי מס

בסוף רבים בצפון אמריקה ברי מזל לקבל החזר של מסים מהדוד סם, החבר 'ה האלה נמצאים כעת צורך לבחור איך הם רוצים להוציא אותם כספים מיותרים. הנה כמה טיפים שעשויים לעזור. 1. תשלום כל החובות שייתכן שהצטברו. החזרי מס רוב לשלם יהיה המכונית הלוואות, משכנתאות מחקר כרטיס יתרות זכות. לדעתנו, החוב ישולם הראשונים הם אלה חוב כרטיס אשראי מציקים. לרוב, כרטיסים אלה נושאים שיעורי ריבית גבוהים שנעו בין 19 ל 29%, כלומר תשלומי כבד קצת על העניין. משכנתאות והלוואות אחרות בצד השני הוא בריבית סבירה יותר. אנו ממליצים לך לתעדף את החובות שלך ולנסות לחסל first אלה עם ריבית גבוה יותר. מספר גדול של אנשים עם בחובות כבדים הן חברות כרטיסי האשראי לבחור להסתמך על חובות עסקיים מיוחדים. חברות אלו עשויות להפחית את החוב באופן משמעותי, בין 40 ל – 60%, אשר יכול להיות אלפי דולרים שנשמרו. 2. הבית לתקן ושיפורים אחרים. החימום לא עובד טוב מאוד? גג יש דליפה? המכונית יש רעש מוזר? החזר מס היא דרך מצוינת לנצל את הכסף הזה כדי לבצע את התיקונים הללו עד כה נכשלו לכלול התקציב שלך. אנו ממליצים לקחת כספים אלה נוספת לבצע תיקונים שלא יתוקנו בעתיד עשוי לקבל יותר יקר או להפסיק לעבוד לגמרי. 3. השקעות. זוהי הזדמנות השקעה מצוינת. האמריקאים הנפוצים צפון אין חיסכון שיספיק לך יותר מ 1 לחודש. משמעות הדבר היא מחלה או Improviste חירום בלתי צפוי יכול להשאיר אותך לפשיטת רגל. אנו ממליצים לך לחסוך כמה דולרים מיותרים אותם ליום סגריר. 3. פנקו את עצמכם קונים משהו שתמיד רציתם. אין חשבונות לתשלום? אין חוב? יש צורך לתקן? זה חיסכון נוסף? הוא בין בני המזל המעטים. אז לנצל את המזל שלך לפנק את עצמכם עם משהו. הטלוויזיה החדשה, שולחן ביליארד, ללכת, חופשה קניות באי. לפנק קצת, כי אחרי הכל אתה חי רק פעם אחת. סקוט הוא מוסמך IAPDA Wallitsch כמו למו"מ חוב DebtORSolution. הוא מספק ייעוץ על (ו) אנשים שמחפשים להיות כלכלית כלכלית עצמאית.

לפני ניהול איכות ויעילות

כאשר תתחיל לחשוב על מה תעשה אם תאבד, איבדת כבר. סקירה כללית של ז'ורז שולץ, הטווח של איכות התחרותיות בתרחישים הנוכחי הוא דינמי מאוד והפכו שבו הן איכות ויעילות, הופכים יתרונות תחרותיים עבור אותן חברות אשר החליטו סיכון בהצלחה לתוך בשווקים. ניתן לשלב את ניהול טובה עם איכות מה מחזיק, הטווח שלו, השפעה על כיבוש קביעות של השווקים, הצגת מוצרים, שירותים עם איכות מעולה אשר מבטיח ביקוש מצד הצרכנים, אשר טיפל נפגשים. במקרה של ונצואלה חברות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, ניהול צריך לשים לב לכבד אותו מניפסטים תרבות אמיתית על איכות, עמידה תקנות הלאומי, לא רק בתוך הארגון אלא הבינלאומית להגיע, לכבוש את השווקים, להתחרות היום ב מה פיתחו חברות מצליחות אודות איכות. ישנן הרבה חברות לאומיות אשר לא זוהו עם הטווח, מה מציגים דרישה איכות יש השתתפות מקדימים בשווקים הנוכחי והצל בין התכונות העיקריות של המוצר, מה זה אומר להיות מזוהה עם האיכות. התכנית לתארים מתקדמים בתחום ניהול האיכות והתפוקה של האזור של פניהם ללימודים מתקדמים של אוניברסיטת Carabobo. הוא מודע האחריות להכשיר, הרכבת מומחים, אשר תורמים הידע שלהם, יודעים להשתמש כלים בסיסיים לפי מאפייני תרחיש לאומיים ובינלאומיים שלב זה לתת כדי לזהות חברות עם איכות, הישג, להגיע, חשיבות תרומתה של משאבי אנוש, שלהם יכולות, כישורים, באינטרסים של תתפרץ פרדיגמה חדשה של איכות בחברה בהתנהגות ארגונית בהווה.

הדגש נעשה דרך הכיסאות מרכיבים תכנית הלימודים האקדמית, כל ידע בסיסי, הדרושים להבטיח האיכות מתגלה בוודאות שעלולים להוביל להפוך יתרון תחרותי ממשי. הוא עשוי דגש על הגדרת כל אלה תהליכי הייצור במחירים המתאימים שלהם זה להבטיח תוצאות חיוביות, משגיח על טכנולוגיה הנמצאת בשימוש, שיפור מתמיד, תחזוקה, מחזור החיים, מיומנות, הכשרה, מיומנויות של טכנאים, אופרטורים, מבחינת ארגונומיה שעלולים להוביל פרודוקטיביות מיטבית. דגש על מתן ידע ותחולה שלה בכל הקשור הבטחת איכות, הכללים לאומיים ובינלאומיים של איכות, להדרכה הצוות שלו בפונקציה זו, הבטחת את הצורך להשיג את דרישות תחרותי של איכות שהוצבו על-ידי חברות בתרחישים הנוכחי. רכבות מומחה ומספק להם כלים, שיטות המאפשרות שילוב טוב יותר של הפרט עם מכונת, שמוביל אופרטורים, טכני, לטפח את היצירתיות שלהם, חדשנות בכל דבר המתבטא שיפור מתמשך, כדי להפיק את התיקונים הדרושים עובדה זו מונעת האיכות היא, לדוגמה, ההישג של העלמות פגמים אפס, תור, עלויות התפעול, דהיינו לשקול הצעות המבטיח, בנוסף האיכות, יעילות. התוכנית כל הזמן נמאס חזרה שלהם כסאות התחשבות חוויות חשבון, מכשולים ומחסומים בפני חברות רבות באזור, בהתחשב המשתתפים בו הם אנשי מקצוע כי הם עובדים, אשר להגיח דרך סדנאות שכיסא כל מבצע, דוגמאות אמיתיות המאפשרות לך לאבחן את המציאות לגבי איכות, בשילוב עם בנוסף תוצאות חיוביותאשר גרמו מהעבודה מעלות שהביאו לשינויים משמעותיים בחברות רבות. כל זה נעשה הצעות חדשות, הצעות לפתרונות חברות מסוימות יש לקחת אותם בחשבון, המשפר משמעותית את איכות המוצרים והשירותים שלה, ומעל הכל, המניע החברה מזוהה עם איכות מה הוא מייצג. ביחס פרודוקטיביות היבט נוסף שנשאר הרבה לומר venezolana המציאות של עסקים, במיוחד בתעשיות קטנות/בינוניות, הוא לגבי היעילות.

פרודוקטיביות כי לא הגיע לרמה זו כי נדרש להיות תחרותיים במיוחד, במיוחד, כאשר בתרחיש הלאומי פעמים רבות ביקוש גדול יותר האספקה. פרודוקטיביות שתזדקק משוב בכל המכשולים האלה, בו מוצגים מנהלים רבים נכשלו להם פנים, וגם הרבה פחות שינויים צור, המרות שעבורם זה הוא על פי וודא החברה התחרותיות, עלויות, דורשים עבור המוצרים אותו מציע. מה הם הגורמים שהפכו את הפרודוקטיביות המידרדר זה? כמובן, יש משתנים חיצוניים ופנימיים אשר דורשים כדי להיחשב ולמצוא את הדרך איך להתמודד איתם, זו הזדמנות. אנחנו פשוט לצטט אותם, עם זאת, אנחנו יוצאים קביעות, זה יש הכרוכות תכנית לארגון מחדש של תכנית הלימודים כדי לתת דרך נושאים אשר תורמים ידע, הפעלת ניהול להתמודד איתם ולחזק אחרים עם כלים, מודלים הדרושים להבטיח יעילות בין המשתנים ללא ספק זה הפרעה חיצונית על ידי המדינה באמצעות המדיניות שלה, תוכניות אשר השפיעו על החברתי כלכלי, פוליטי, favouring את הופעתה של שלב הסוערת, מסוכן, לא בטוח. באופן פנימי, כוללים כמה גורמים: חוסר אסטרטג מקדימים, חזון, מנהיגות השתתפותית להניע את משאבי האנוש שלו, שנעשתה לקראת השגת המטרות, שליחות, חזון החברה. העדר משאבי אנוש לא מאומנת, המותאם למציאות של תובע מה הטכנולוגיה המודרנית. משאב הריאליזם, חסר ביטחון, האדם constricted יצירתיות, חדשנות, הביצועים שלה. חוסר הגדרה של תפקידי לשחק לפי מאפייני הנוכחי תהליכי התפעול והתנהגות ארגונית. העדר ארגונומיה נכונה המבטיח ביצועים שביעות רצון, בטיחות בביצוע של פונקציות לביצוע. המשכורות לא שומר עם המציאות הכלכלית של המבנה הארגוני של רגע ולא לפי היעילות של והשכר תהליכי הייצור הדורשים בהווה. העדר הטכנולוגיה המודרנית, המבטיחים פרודוקטיביות ואנשי איכות הפרדה בין כמה יחידות פונקציונליות כגון שיווק, ייצור, לממן שמתנגשת ארגונית, מזיקה לעתים קרובות בפריון העבודה של החברה. אקלים ארגונית הסוערת, תוצר של קונפליקט מתמיד המתרחשים על חשבון יעילות. הצעות ומסקנות יודגש, כי יש להעריך ניהול באמצעות SWOT כל אחד מהמשאבים לרשות החברה, כלומר האדם, טכנולוגיים, פיננסיים, כמו גם המנהיגות שלו, מערכות ניהוליות, ומבנה תרבות ארגונית. פעולות, תוכניות, תוכניות המאפשרות לחיידקי השפעת משתנים חיצוניים לשעת חירום, במיוחד כי המדינה, התחרות חייב גם להיות קשוב ב הזדמנויות ואיומים הממשלה הנוכחית יצרה בהתאם פתחים סחר חדש, בריתות, היכולת לחדור לשווקים חדשים, כמו גם מה סוציאליזם יפיק בהתנהגות ארגונית פעם מוסד זה הטריטוריה הלאומית. כעת ניהול עליך לא להזניח מה ההווה מניפסט לו ביחס איכות ויעילות.

השיטה הרווחית ביותר של השקעה

המדינה שלנו היא ברמה של פיתוח, כאשר מול אנשים רבים, השאלה היא היכן להשקיע את הכספים הזמינים שלהם או חיסכון. בין האפשרויות השונות עבור קרנות השקעה להדגיש את המפתח: השקעה בקרנות נאמנות (קרנות נאמנות), השקעה בנדל"ן, פיקדונות בבנקים, רכישת מניות, ניירות ערך, השקעה עתיקות, קונה אמנות, קונה יקר מתכות ואבנים, תכשיטים. שים לב להשקיע תכשיטים, עתיקות, נדל"ן, היום אנחנו לא יכולים כל אחד. לכן, אנו רואים רק את הנגיש ביותר לכל אזרח רוסיה אפשרויות קרנות השקעה, כגון פיקדונות בבנקים, קרנות נאמנות (קרנות נאמנות) לבין רכישת מניות. נסו לעשות את זה בצורה אובייקטיבית יותר, יהיה מבוסס על דמויות וניתוח של התהליכים המתרחשים האחרונה זמן בארצנו, המשפיע בדרך זו או אחרת כולה על הפוליטיקה הפנימית הפיננסי.

בואו נתחיל. בנק פיקדון נחשב זמן רב האפשרות העיקרית להשקיע ברוסיה. לאחר ברירת המחדל של 1998, לעומת זאת, באופן מסורתי דעה הקיים על האמינות של אחסון של כסף מזועזע בעליל. משבר כמה שנים מאחורי, והמדינה היתה רפורמה להפקיד תכנית ביטוח, אשר היה המפתח לחזור מאה אלף רובל, ללא קשר לסכום ההפקדה. מאוחר יותר הסכום הוגדל, ואנשים יש תמריץ נוסף כדי לתת לבנק חיסכון. עם זאת, כיום, אחוז נמוך יחסית של הבנק כמעט כל התרומות מ -6% ל -13% (כולל הרובל ומט"ח) וחזה את סוף 2008 את שיעור האינפלציה העולה על 13%, אנו יכולים לומר כי להשקיע כסף בבנקים לצבור הגיוני. באותו הזמן, זה ההשקעה הטובה ביותר ובטוח כסף החסכונות שלהם עבור רוב האנשים.

דרך נוספת – השקעה כספית. רכישת ניירות ערך או מניות בדרך זו או אחרת ידרוש חנות עשיר של ידע על השוק מגמות, נתחי שוק, או כאלה תיאוריה כללית. רווח בטווח הבינוני זה כסף להשקעה יכול להביא רק אם אתה ממש טוב בזה. אם אתה רגיל מחזיק ניירות ערך, בדרך כלל אינם תלויים בך, פשוט לעקוב אחר תנודות ערך המניות שלך. עם זאת, רווח טוב לעבוד המוסמכת בשוק המניות אפשרי. זה עושה להשקיע את הכסף במניות אטרקטיבי למדי. עם זאת, ישנם גם חסרונות. אפשרות זו מסוכנת מאוד קשה עבור האדם הממוצע. דרך נוספת להשקיע את הכסף – קרנות נאמנות, או בקרנות נאמנות אחרות. קרנות נאמנות הוא סוג של תיק ההשקעות, הכוללת מניות, אג"ח וסוגים אחרים של ניירות ערך. סוג זה של קרן מיוחדת המנוהלת על ידי החברה מטעם המפקידים שלה. מהו העיקרון של הכנסה Pytheas? אזרח קונה בשווי הנוכחי על תאריך הרכישה של מניות בקרן. נתח זה עשוי לכלול מספר סוגים שונים של ניירות ערך, או רק אחד, למשל, מניות. במשך הזמן, לאחר שינוי הערך של ניירות ערך, במחיר של יחידה קיימת תשתנה. ההכנסה המרבית, לבין ההפסד המרבי אותו, המאופיינת קרנות נאמנות, אשר כל ניירות הערך רק עם המניות. הפתרון הטוב ביותר הוא להשקיע את הכסף בקרנות נאמנות משולבת, אשר משקיעה את הכספים לא רק במניות אלא גם באגרות חוב וניירות ערך אחרים. קרן מעורבת הוא הפתרון משוקלל. מנהל יסביר לך את כל הסיכונים הכרוכים ברכישת מניות כלשהו, ??אך בדרך זו או אחרת, קרנות נאמנות, בכל מקרה יש תחזית הרווחים. אבל להיות כך או כך, השאלה היכן להשקיע את הכסף, תצטרך לתת את הדין על עצמם. האם רק להחליט מה המטרה שאתה רודף, שמירה או במזומן הגדלת. ולבחור את המוצלחת ביותר, תוך ניצול מידע על גרסאות שונות של קובץ מצורף של קרנות.

מאפייני בלוס אנג

השקעה מאפיינים בלוס אנג'לס מספר נקודות שכדאי לזכור כדי לגשת לביתו של עצה טובה של החיים שלך לפני הצבת במשימה למצוא את הבית הטוב ביותר לחיות הוא לשבת רגע עם בן זוגך כדי לנתח בפירוט את ההשפעה גרמו לו לתקציב המשפחה שלהם, העובדה שינוי של הבית. חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים כלכליים, פיננסיים, משפטי, מס ו- e אחרים ללכת לשים יחד תקציב כדי לא להיפגש עם sorpresasa ניתן להתקין בבית שלך בפעם הבאה. במקרה זה נתייחס למאפייני שישמש כמו דיור עבור לך ולמשפחתך ולא השקעה, למרות e זמן רב מאוד טוב מדי עשוי לגלות אפשרות שניה זו. יש חברה של עסקי הנדל ן בלוס אנג'לס, במקרה של צורך הרבה מידע עליך תקבלו יחד בעת ביצוע דבר תקציב יותר וקרוב ככל האפשר המציאות העתידית שמחכה לך, הרבה יותר שמח בחייו, החלום של בעלות הבית. אנו מדברים על השקיעה רצועת נדל ן, קבוצת המנהל את הנדל ן באזור זה של קליפורניה כמו כמה אחרים, עם עצום ניסיון ומאות לקוחות מרוצים. היבטים רבים אתה רוצה להשוות את המצב הנוכחי של החיים, ככל שהוא ישתנה היחס ingresos-egresos כאשר אתה מחליט לעבור מהבית, כאשר המזרח כבר מותקן בשכונה חדשה, עם מרחקים חדשים, המחירים החדשים (אשר לא חייב להיות יקר יותר, אך בדרך כלל יש אזורי אם הם כה), ועוד קודם דבר צריך להתרכז בבית אותו, כי בכוונתם לרכושהתחשבות היבטים חשבון שהם מיותרים או כי לא היו בתחילה את תוכניותיו המקוריות. כלומר, אם בהתחלה לא קנית מאפיין עם שחייה בבריכה או טניס מגרשי רק כדי לתת כמה דוגמאות, כי חשבו היטב כמו בקרוב כפי שהוא ישתנה הוצאות המשפחה כדי לשמור על אלה מותרות קטן בהשוואה שלה הרעיון הראשוני של הרכישה. כהונתו השנייה, חשוב לחשוב על תכנון המשפחה שלהם, עם זאת שאנו רוצים לציין כי עליך לתכנן על בסיס אמיתי, כמו למשל, אם יש לך ילדים, לבחור את בתי הספר הטובים ביותר, או אם אתה מתכנן אותם לטווח קצר או בינוני כדי לקבל גישה אל הטוב ביותר טיפול רפואי וכוח posteriori יש את כל השירותים שתצטרכו.

המרחקים הם גם נקודה חשובה, על-ידי בעיה של זמני ההגעה בעבודה או בבית-הספר על-ידי תכנון הוצאות העלול להביא דלק, אגרה או כביש מס. וגם כי לדבר באופן בלתי צפוי עם רכב, בקיצור הרעיון תהיה לא לנו להפיק הוצאה נוספת אשר באה מתוך התקציב על ידי העובדה לקנות בית עם ערך גבוה יותר בשכונת בלעדי. בסאנסט סטריפ נכס יכול בהחלט לייעץ לך בכל ההיבטים כי יש לעשות עם הרכבת תקציב הוא הדוק למציאות שלו של בפרנסת המשפחה, מבוסס גם על שתי נקודות חשובות: שלהם מידע על נכסים, תופטוש תויובייחתה, או חובות קרדיטים. זה טופס חלק או לא של הייעוץ, לסמן את צרכיך ואת להסתמך באופן מלא על מספר שנים של ניסיון, כי זה רכישה סוכנות מכירת נכסים צברה ב לוס אנג'לס וב האזורים הסמוכים. אתה יכול להיות מחקר ואישור מראש אם תבקש, אשר תיקח אתכם הרבה יותר מחלומה של בעלות הבית. עם זאת, אתה הוא ממוקם במקום, בזמן של הקונה לדעת בדיוק עד היכן יכול להרשות לעצמו עסק כי הוא גם מועיל ולמלא כי אתה עם האושר. אבל גם נותן לך הפלוס אם המאפיין שחיפשתי, המקיים אותו באופן מלא הוא כמעט אבטחה אם הוא קונה עם אשראי טרום מאושר, המרחק בינך לבין סגירת העסק הוא רק שלב אחד. חוזרים מעט למציאות, אנחנו רוצים לסגור את זה במאמר באומרו כי עליו להיות מוכנים היטב לא מתרגש כאשר הבנק נשא טווח מחירים מבוסס על משכנתא יותר אולי בתשלום אם אחד נגיש. אבל המציאות, ניסיון לסמן כי אם לסכם כל ההוצאות אשר הזכרנו ככל הנראה זה ללכת העננים ולאחר מכן לשנות את דרכם של חיים רבים של היבטים שלה לשלם רק את המשכנתא, אנו בטוחים כי זה לא מה שאתה רוצה עבורך ועבור משפחתך. להסתמך על עצתו של שקיעה רצועת נכס, אנשים ייעודי כדי להפוך את החיים שלך יותר קל שיתוף מה שהוא יודע עם מי שרוצה להגשים את החלום האמריקאי.

אם אתה לא יודע שזה בלתי אפשרי… . אולי זה לנסות והיא יכולה להשיג

כשהיית קטן שלא אכפת לך מי אתה, אם היית גבוה יותר או נמוך יותר. החברים שלך, אם היית חכם יותר או פחות, אם היית יותר מיומן או לא, הוא רק נהנה הכל אתה חולקים הכל, עשו לך עזרה או באמת לאחרים, ללא ביקורת, ללא גינוי, באופן טבעי. כשהיית ילד של 2 או 3 שנים, compet?as עם העמיתים שלך אבל לא משנה אם תנצח או אדם, שהשפיעה עד הסוף קצת, הוא חי ברגע וכבר, התוצאה הייתה דחף זמני ולא יותר, כמה פעמים לנצח, אדם אחר, במשחקים מסוימים היו הכי טובים זה החברים שלך במקומות אחרים לא היו כל-כך טוב , אבל זה לא משנה…. שאמרת מה שחשבת או לפעמים אפילו רק תגידו מה שתרצו, בלי לדאוג לאחרים לאשר או לא מה אמר וללא בהתחשב טיפשים מי חשבתי משהו שונה, רק הקשיב ולמד באופן טבעי, קיבל מה מוגש, יוצא לבלות מה לא. כמו יום אחד לימדת את דירוג אבל לא בשבילך עצמה, אבל בהשוואה לאחרים, זה אתה שנקרא הערכה עצמית, ורק אז התחילו לדאוג לך לסבול, לשפוט לחברים שלך, כדי לבקר את התוצאות שלהם ועל לטיפול דו רואים בהן שלך מעולה. לימדת לשפוט להיות תחרותי, אתה הכי טוב, אתה גרוע, היו, לעתיד אותם ביטויים כי יותר שכיח שמע, הסבל היה בכל פעם חזק יותר, הפחד הוא אחז של מעשכם, למדו לומר דברים חכמים להראות להם תוצאות כי אותם שאחרים מצפים ממך, עם זה זכתה קבלתה, פעמים רבות נגד הערכים שלך , את הרגשות שלך, מה באמת חשבו. למדתי אם לא ישתק את האישור של אותם אחרים הרגשת דחה, וכך גם sufr?as, למרות למעשה להם אחרים כי קצת אותם חשוב, אך היה צורך להיות פופולרי, לא להידחות. כפי ההגנה ללמוד לעשות את הדבר הנכון, להיות טוב, נוח, תהיי מה שאחרים רוצים להיות, יגידו רק את מה שאחרים רוצים לשמוע, כדי להקטין את הדחייה לסבול פחות, בהרגשה הוא נקרא ביטחון עצמי, לא את autoestimas אם תאפשר כי אתה נפגע, אם תעשה את הדבר הנכון.

אתה מקבל, לא תפגע, אז אתה מעריך יותר. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. אולם כאשר פועלים נגד הרגשות שלך אמיתי, האחרים אתה מקבל אך לא, לא את הערכות ולסבול, אחרים לא תדחה אבל שלך אם זה עושה, זה מצמצם את ההערכה העצמית שלך, אז זה שווה המאמץ? אם גר אם אותנטי, עם החיים לקבל אתה אדם ייחודי ויוצא דופן, עם כישורים מיוחדים עבור כמה דברים, מינורי עבור אחרים, אך זה ניתן להשתמש כדי שלך בבקשה כל מה שיש, זה יכול להגיד מה חושבים, בלי לגרום נזק לאחרים, לעשות מה רוצה, בלי להשפיע על אחרים, זה יכול לחלום לכבוש את חלומותיך , כי המטרה היא הסוף אבל מה הוא בעצם חייהם הוא כביש, ואז לשוב להיות שמח יותר כאשר היו chiquillo ומעשי שלך ולהגן על מילים עוזב של להיות חצים שנזרק אחרים, כאשר אותם לזמן שלך ישאיר של זה, ואז תיתן שיש כי אותם לא תקפת, רק הגיב מנסה של שמור הוא. המעשים שלך לא המחשבות שלך תהיה מידת ההישגים. אם אתה חושב שאתה יכול, או אם אתה חושב, שאתה לא יכול כנראה הם נכונים, אלא גם לדעת את זה?, אולי אם תנסה את זה אתה רואה חשבון כי הפחדים שלך היו רק פחדים, שהן יעלמו כאשר תנסה לפעולות, לא משנה אם הם או לא מוצלח, כשאתה מעביר, בעת ביצוע פעולות פחד הוא רק מרכיב, משמש יועץ, אם לא תזוז נותן סיבה הפחדים שלך , הפחד יהיה הסוהרת שלך. לחיות כל יום כאילו היו האחרונים של חייך, בכל מקרה. יום אחד הם יהיו, אבל אתה לא יודע מתי. אם אתה מחליט לחיות למען מה תכננת. החיים יהיו שווה את המאמץ, לא משנה אם אתה להיות מתאימים או לא, בכל מקרה למדו, תוכלו לשפר את תחושת ערך, estimar?s לך יותר, יוכלו לבצע דברים חדשים, אתה תעזוב מאחורי הפחד, חוסר פעילות, תפסיק לדאוג לגבי העתיד, כיוון אתה תהיה כל כך עסוקים לחיות ההווה שלא יהיה לך זמן יבין אותם באמצעות פעולות קבוע, ולבצע תוכניות היחידה בעבר שכן זכרונות טובים ויום שיפרת את העתיד שלך, מאז אתה גר כל כך טוב ההווה מאשר מה קוראים כיום בעתיד, יהיה טוב יותר צפוי, תוכלו למלא שבעי, מימושים ורגשות מתגמלת. בקרו אותנו ב-

האיטי: אפריקה באמריקה

BRECHNER חוזה הטרגדיה של האיטי גדול, אבל כך גם הוא בטלה רשויות מושחתים ועל השכנים על ידי אנשיה. האיטי, המדינה הענייה באמריקה הלטינית, היה הראשון להיפטר Slaveholders האירופית ב-1804 כאשר היא הכריזה על עצמאותה והפכה לרפובליקה השחור הראשון בחצי הכדור המערבי. עד אז, המושבה הצרפתית היה השלישי העשירות בים הקריבי. אם יש מדינה באמריקה הלטינית לא כדי שיספקו לא להאשים את מעמדם indigence, כי הוא האיטי. Haitians נעשו על ידי עצמם. אחרים מאשימים antojadizamente שלהם בגלל הספרדים, הפורטוגלים, האנגלים, ולתת אשר להם להרוויח, זה הדיבור של מוראלס, דה סילבה, הוגו צ'אבס, שאר הליברלים. אך האיטי לא סובלים זה השפעה נורא של האיש הלבן.

Haitians לא רק לא אימצו את התרבות האירופית, ולא קיבל האל שלו, בחר את הגירסה שלו אנימיזם, Spiritism הביא ממערב אפריקה מעורבב עם פגאני הקתולית: וודו, אשר הפך היום פולחן השד. בברזיל הוא מתורגל משהו דומה ומאקומבה Candomble, אשר גם הוא מסורתי בכמה מדינות מרכז אמריקה, אך ברזיל המטה הכללי שלה עם מיליוני מאמיניו העומדים נוהג בחברות ספיריטואליסטיות. נאמן שלהם להיכנס טראנס בתוך ריקודים בלתי מבוקרת ותנועות רמיזות. במיוחד נשים. האיטית בצורה דומה הברזילאית, לעצור את הילדים לכל תריסר לנטוש אותם. לפני רעידת האדמה היו 350,000 יותר ילדים יתומים, היום שילש הדמות. ללא אמהות אשר aepromo אותם, ללא הגנה, חינוך, היצורים חייב לשרוד כפי שהם יכולים, בסופו של דבר להיות אגרסיבי, אוכפו. ברזיל וגם האיטי הם בין מדינות אלימות רבתי באמריקה הלטינית, שניהם מאותה סיבה, גם אם אחד הוא העשיר ביותר והשני ההפוך.

נראה שיש משהו לעשות את המחשבה הדתית של תרבויות אלה פרימיטיביים עם התנהגותם, כלומר שיש להם מעט רגישות לאחרים לחיי האדם. אין שום ספק כל זה היה בגלל השפעה אירופאית עמים ילידים רכשה רמה מסוימת של האנושות, שגשוג, אחרת להמשיך ולשמור על מנהגיהם צמאי דם, שכלל במקומות מסוימים קורבן אדם קניבליזם. כל לקידום חברתי וכלכלי של אמריקה הוא האיש הלבן. בתקופה זו של מתגאה של תרבויות autochthonous כדאי לזכור את זה, משום סילוף היסטורי הוא ממאיר. האיטי הוא מציג לעולם את פניו כמעט יומיומי של החיים, אשר אינו שונה מזה של מדינות אפריקה ביותר שבו אלימות היא הנורמה. ביזת מגדיר על האי, אלמלא האמריקנים שהגיעו לסייע ולהביא סדר, מוות ואלימות יהיה גדול יותר. אסון האיטי הוא מופגנת, לעזור לאנשים שלו, אך וודא כי הכסף או מה נשלח בא בידי מוסדות מהימן להפיץ אותו הם צריכים אותם למי, מי הם ילדים. הארגונים מוכח אמינים העונים על עבודתם הומניטרי, הן לה במרפאה של רופאים ללא גבולות. הם ברחבי הכדור, קל יותר ליצור קשר. אחרת עשקה את העזרה על-ידי הרשויות בהאיטי לתועלתם האישית.

העבודה המושלמת

אנשים רבים מילדותו מבלים את כל חייהם ללמוד להיות תוכנית הלימודים יש לי עבודה טובה אך לא מושלמת. אבל לא כי אני רוצה לעזוב את הלימודים אינם מקצוענים, אז אם אני אגיד לך להיות אדם עם הצלחה ציונים בחיים תלויה לא רק במחקר או בית הספר תכנית לימודים מלאה של ההכנות. אנשים רבים הפכו למיליונרים עם לחץ על מחשב, מה שאני רוצה לעזוב את כל זה כי לא משנה הגיל לא משנה את תוכנית הלימודים ולא משנה אתה מקצוען או מכללה יש עסק משלך או העסק שלהם. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. העסק באינטרנט הוא עסק מזומנים עם מאמץ ומסירות רבה יכול להיות עסק מיליון דולר. עבור העסק באינטרנט הוא קל יכול לעלות קצת את מה שאני יכול לעשות על זה. כדי להיות עסק בסדר גודל כזה זה תלוי מסירותכם ומאמץ. העסק הזה יכול להיות מאוד יעיל כפי שהוא יכול להיות מנוהל בצורה גרועה מאוד ואת היתרונות כי אנחנו חושבים שאנחנו יכולים לקחת את העסק הזה תלוי איך להתמודד עם העסק שלך. להיות הבוס של עצמך עם עצמך או בדף המוצר באינטרנט. כיצד לקבל את האינטרנט עבור Internet רק תלוי איך אתה מטפל החברה שלך הוא האינטרנט שלך. אני יודע שאתה תוהה איך לעשות את כולם לראות את הדף שלי לקנות את המוצר שלי הוא הכי קשה כי יש לך את העסק באינטרנט. מה שאנו מכנים תעבורת אינטרנט. מהי תנועה התנועה האנשים המקבלים מדי יום באתר האינטרנט שלך. כיצד אוכל לקבל תנועה לאתר האינטרנט שלי מאז התנועה היא תמיד שם כל ימי העולם, כי אתה יכול לקבל את התנועה עם Google אם הוא מנוע החיפוש המפורסם. אבל גוגל לא יכול telo היטב כי אם google לקבל תנועה כי אתה צריך להיות מאוד תוכן תוכן אתר האינטרנט שלך תנועה הם המפתח בעסק הזה. תוכן יכול להיכתב עם מילות מפתח או מה אנשים מחפשים באינטרנט או ב-Google ויש לך מה אנשים מחפשים Google באתר שלך באופן אוטומטי ושולח אותו לדף שלך, אבל בהתחשב בכך שיש לך ישנם אלפי באתר שלך אנשים על אותו עמוד שיש לך ושיש להם מה שאנשים מחפשים וזה תחרות. ובכן, זה כל מה שיכולתי לעשות כדי להרוויח אלפי דולרים ביום. הוא מלמד וגם באינטרנט בחינם בלי לקנות מוצר. ganadineroelectronico.com.

טכנית ניקוי השירות

החברות של היום מקיימים את הרצון לחסוך זמן להחליט אם ניקיון ותחזוקה בבניין תקשורת, להשתמש בשירותים של שירותים טכניים מקצועיים. זה כבר מזמן לא סוד תוכן השירות עצמו תיקון טכני שלה לעיתים קרובות נושאת בעלויות מיותרות, אשר לפעמים לא משתלם. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של לאו שכטר. כנ"ל לגבי עבודה המדע הסבים טכנית הזמנים הם מתקדמים לאט. למעשה, מדוע בבעיות מזדמנות של מערכות תקשורת כדי לשמור על צוות של 2-3 טכנאים לפקח על שיפור המיומנויות שלהם בתחום הטכנולוגיה מתפתחת, אם היקף העסקים שלך לא מודאג? זה הרבה יותר קל להשתמש בשירותים של ארגונים מקצועיים המספקים את ההגדרה הפעולה הנכון של כל מערכות kotroliruya שלהם 2-3 פעמים בחודש, obespechevaya ניקוי קבוע של כל תחומי המשרד הבניין. לאחר הציוד המקצועי הדרוש וחברות טכני מיומן ניקוי לחסל את בעל העסק מדאגות מיותרות.

ארגנטינאי

FARANDULEANDO II: מאת: חוויאר SANTAMARIA ללא TETAS לא קיימים גן עדן הספרדים: Congraciados עם ההצלחה באמצעות הסתגלות of לבריות מוצלחת של הטלנובלות קולומביאני, זה שרשרת Tele חמש של ספרד יותר הוא מוכן לייצר גרסה ספרדית זה שנוי במחלוקת מיני סדרה של הסופר גוסטבו בוליבר ללא tetas לא יש גן עדן, עם אותם הגדרות דרמטי של המקרה להתקרב לזה יותר לצופים על זה חצי האי האיברי , השמועה כי אתה תיתן של המשטרה אוויר אותה, מבלי לאבד את מהות הסיפור המקורי. שחקנית ו דוגמנית Amaia סלמנקה מגלמים קטרין, מזוהה על מעורבותו מבלי לחשוש לחלום, הסדרה יופק על ידי גרנדי, כמובן מחכים לשמור על שבויים מיליוני צופים נאמן של סויה יו. בי, בגירסה ספרדית של אני אני בטי המכוערת. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. הבום של לבריות ארגנטינאי: CARACOL הטלוויזיה נמצא בשלב קדם הפקה של החוברת אתה חייב לקשט טלנובלה ארגנטינאי, כבר המיוצר במקסיקו על ידי טלוויזיה AZTECA עם ההצלחה היחסית, מה אנו טרם יודעים היא בקולומביה הם לדבוק בקפדנות הסיפור המקורי או כרגיל הם בהחלט של הסתגלות colombianizada של אותו, זוכר שזה לא בפעם הראשונה כי הטלוויזיה קולומביאני מייצרת סקריפטים ארגנטינאי, הם עשו בגירסאות של לוס Roldan ו- Floricienta, האחרון עם פתיחות קטן ומוגבל. לחיי עונה.

RCN בשיתוף עם Vista הפקות רכשה את הזכויות של הסדרה Asesinas מוחרס אשר גם בשלב קדם הפקה, המבוסס על הספר באותו השם מאת מריסה גרינשטיין. הוא מספר סיפורם של פושעים ארגנטינאי בזמנו שידע איך למשוך את תשומת הלב של התקשורת. הם מקרים אמיתיים של נשים מאוד לא מאושרת להרגיש לבד, ללא אהבה, ללא אהבה, ביצע פשעים, אבל זה סוקר את הסיפורים שלהם, אפשר להבין איך החיים אותם היה המוביל אל גורל טרגי. מצבור של הטירוף, האובדן חקירה עשיר פסיכולוגי על המצבים בזה האלימות ואת הדחף הכפייתי למוות לקחת את המוח של הנשים. אמנם נכון כי לבריות ארגנטינאי ממקם בשוק הבינלאומי, על ידי הסיכון שלה, מנחה לטלוויזיה חדשנית, עלינו לשאול את עצמנו בגלל סיבה ערוצים פרטיים של מפיקים עצמאיים לא לחזק את הפורטפוליו שלה של סופרים תמיכה הסדנאות של כשרונות שנפתח לו את דלתות דורות חדשים של סופרים לטלוויזיה? הרוח מאחורי הפעולות הבאות ההקלטה של שעת הסיום טורי המיוצר על ידי פוקס טלוויזיה בשיתוף עם חברת ההפקות TELECOMBIA, כבר היו הקליט מספר פרקים אשר יש הצעיד למספר רב של שחקנים ושחקניות החדש, השומר הישן, הבעיה היא כי יש תלמידים של ביצועי עובדים באופן בלעדי עבור תעלת CARACOL כמעט אינם מורשים לקחת חלק בהפקה זו הבינלאומי , לגבי העתיד יונפק על-ידי הערוץ ליריב שלו RCN, מי שקונה כל אותם הפקות שנעשו על ידי TELECOLOMBIA, maluco למדי נושא אותם שחקנים בלעדית כי אותם מוגבל וסוגר לס גדולים אפשרויות בשוק הבינלאומי, משהו דומה מאוד לחיות במקסיקו, אבל יותר קיצוני, לשים קץ וטו ללא הגבלת זמן השחקנים בלעדית של טלוויסה זה הם יעזו להשתתף בפרוייקטים או אירועים של התחרות, טלוויזיה AZTECA. מה יקרה עם השחקן המוכשר Marl?n מורנו, שהשתתפו מספר פרקים של סיום זמן?… עדיין אין תאריך שחרור עבור Pura Sangre, בטלנובלה החדשה של RCN נכתב על ידי מאוריציו Navas, בכיכובו של מרסלה Gardeazabal (היום מרסלה Mar) להכרה בינלאומית אופיו של בריג'יט, הגדול ביותר, רוב כל מה שהם רוצים עם מרילין והיא האחרונה ושיבח את הדמות בסרט השטן כעת הקולנוע הלאומי שלטי חוצות, מרסלה מאר, רפאל Novoa כובש לבבות הולך עם זה , זה נכון הוא RCN יש לשמור על היקר התגנבות נהדר על ההפקה הזו שבה לא צריך escatimado המאמצים של כל מחלקה ועם אשר נועדה להחיות את הסגנון של אותן הטלנובלות מהם תשעים וגם בלתי נשכח זכורה לטובה סוכר.

כיצד לזהות מערכת מקורית של שיווק מדורגת

אלמנט מפתח 1 "יודע כיצד לזהות מערכת האמיתי של שיווק MLM, למה הוא הזדמנות אמיתית וכדי הטווח של כל". בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. "ראה מפתח אותם אלמנטס 8 עבור לפתח ולהכין להרחיב את העסק שלך השיווק הרשתי" השאלה הראשונה זה ביצע היזם חדש או ליתר דיוק, מי שזה עתה מכיר בדרך זו של הכנסה לקבל היא: הייתי באמת יכול לזכות בכסף דרך שיווק מדורגת פשוט עם מחשב, דואר אלקטרוני, חיבור לאינטרנט? התשובה לשאלה זו – בין השאר – היא אם. אז, ישנן הזדמנויות כדי שכולם יוכלו לפתח את הרשת, ללא קשר שלך ברמה אקדמית, ניסיון, מקום מגורים או הכלכלה. כל יכול במידה פחות או יותר, רווחי אשר מאפשרות להם להגיע שני של "חופש פיננסי" כמו "הכנסה נוספת". אבל, בראש ובראשונה, לאלו שיודעים רק מערכת שיווק זו וגם לאלו אשר אינם ברורים עדיין, זה הכרחי כדי לתאר מה היא מערכת מדורגת. אולי חושבים שזה לא חשוב, או יודע, אבל אני יכול להבטיח יודע לזהות מערכת אותנטי של שיווק מדורגת אתה אפשר לחסוך הרבה זמן, כסף, בעיקר למנוע תסכולים ואז לעשות משם אתה מהם הזדמנויות אמיתי.

לצערי יש הרבה אנשים שדן שגוי מידע של מה זה באמת מדורגת או אשר אומרים את האמת אבל חצי, ויש תוכניות פועלות תחת מערכת מדורגת, אבל לא זה באמת. זו אחת הסיבות למה החלטתי לערוך ידיעון באופן בלעדי על שיווק רשתי. בדרך כלל מדורגת הם לשייך אותו עם פירמידות לא חוקי, אבל בעוד ב MLM תוכנית עסקית פיצוי דומה בצורת פירמידה, ערכת עצמה אינה לא חוקית. לכן, חשוב מאוד לדעת להבדיל בין מערכת מדורגת של אחד כפירמידה. הפירמידה היא הצורה של מבנה חזק יותר שקיים. לדוגמה, בחלק העליון של חברה הוא הנשיא, מתחת הוא הם ראשי המנהלים, אז אותם מנהלים, אותם אחראים, קבוצה, הלאה. אף אחד בשם זה ארגון בשם "מכירות הפירמידה".

למעשה, אם חברה לא היה המבנה הזה, צריך להיות מודאג ההישרדות שלהם. מצד שני, לאנשים לקנות מוצרים של החברה מדורגת, יש את אותם זכויות לחוקי הגנה כאשר זה לעשות דרך חברה מסורתית, והאם יש היכן מסתיים הדמיון. מערכת "פירמידה" (לא חוקי ב רובם מדינות), הם בדרך כלל אנשים יוצרים שרשרת, מה שגרם התשלום של סכום מסויים של כסף, כדי ואז יקבלו את הכסף כך אחרים אנשים שלח אותם לשלב אותם שרשרת או רשימת המשתתפים. . זה רק חילופי כסף, בדרך כלל אתה צריך לחכות כדי להגיע העליון של רשימה. זה אנונימי, אין המינהל, אין שליטה, לא תקבל מוצר או שירות על ידי התשלום הוינטג, רק רווחים מתקבלים על ידי שילוב של אנשים לתוך שרשרת. גם אם זה נכון לומר כי עסק MLM פירמידה בלתי חוקית על ידי הצורה בעלת תוכנית הפיצוי, כי בפועל זה לא באמת כל כך. למעשה, אלה שיש להם 100, 200, 500 או יותר אנשים בארגון שלך, תוכל לראות כי הדרך שיש לך הרשת שלך, היא דומה למדי יהלום או מעויין, ואת זה הוא כי תוכלו למצוא זה את כמות גדולה יותר של אנשים זה מיד?לבלז. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. זה נושא זה היתה מחלוקת במשך שעות, אבל MLM הוא בהחלט לא הונאה, מערכת כפירמידה או משהו כזה… לא אני אומר, אבל מכיוון ישנם ארגונים והחוקים אשר קבעו כי MLM עסק הם לגמרי חוקי, אם הם עם מה החוק מספק. שיווק מדורגת הוא מערכת של פיצוי בתוך חברה, אשר יכול לקבל רווחים על ידי מכירות משלך, כמו ובכך גם על ידי המכירות של אותם אנשים שיש להם מובנה לרשת שלך בהם ברמות שונות, משם נכנס הגדרתו "מדורגת". פשוט אתה צריך לקחת בחשבון את הדברים הבאים… אם זו תוכנית התגמול מבוסס על למכירה של מוצרים, ולא את ההתאגדות של אנשים לתוך הרשת, זה עסק MLM מקורית. במקרים מסוימים ייתכנו "הביתה בונוס" משלמים פעם אחת בלבד, אך תוכנית הפיצוי חייב להתבסס על הנפח של מוצרים או שירותים לך ולארגון שלך לקחת השוק. במקום שוק, יצירת פרסום של המוצר או השירות שלך, לחברה עם נציגי עצמאיים, אל מי מסביר גם את ההזדמנות של העסק כמו אותם היתרונות של רכישת המוצר או השירות. ואז הם עושים את אותו הדבר עם אנשים אחרים, וזה הופך את זה הם בנו בהדרגה רשת גדולה של מפיצים של הצרכנים. שכעת זיהינו שזו הזדמנות אמיתית עבור העסק עם מערכת מדורגת, הבה נבחן כמה מן היתרונות העיקריים ואת ההבדלים הכולל מערכת שיווק מדורגת עבודה או עסקים מסורתיים: תעסוקה או מסורתי עסקים שיווק MLM עסק מסורתי, אתה צריך להיות פרסומת מקומית, דירוגים, וכו וכו. במקרה של תעסוקה, אם יש לזה, אתה צריך להזיז אותך לעבר אותו דבר. אתה לא צריך תשתית גדולים. לפתח את העסק שלך מן הנוחות של הבית שלך ללא צורך מעבירים אותך. עליך לעמוד בלוחות זמנים גם אתה יכול להיות "עבד" של העסק שלך. מה אתה לא מאפשר לך להיפטר של זמן חופשי ושל איכות. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . לא צורך להיפגש זמנים, מאז אתה עובד השעות שאתה רוצה ועל פי שלך רוצה. בדרך זו תוכלו ליהנות פעילויות אחרות של חיבה, איכות עבור המשפחה שלך ואת הזמן האישי. אתה חייב להשקיע סכום גדול של כסף בעסק מסורתי במקרים רבים. מ- 20 אלף בסך 250,000 דולר ועוד הרבה יותר. ההשקעה הראשונית: כלל מ 50 דולר עד לא יותר מ- 1,250 דולר. ההכנסה שלך מוגבלים בפונקציה כדי המטען שלך עובד או תלוי ביכולת שלך לשאת קדימה ולהפוך לעסק שלך לשגשג. אתה יכול ליצור את ההכנסה זה אתה מציע, ללא כל גבולות. זה פשוט תלוי משלך מאמץ והתמדה. אין חשבונות עם מישהו אז ללמד אותך שיש לך לעשות את העמדה, מצד שני, תנסו תלמידות קנה המידה אותם לפני. אם יש לך עסק אין לך מורה רוחני מי להסביר איך לפתח את העסק שלך ולקבל לקוחות רבים, יהיה עליך לשלם מקצועי המספק שירות זה. תמיד יש בן-אדם אתה מדריך, תספק ייעוץ, הדרכה, ימי עיון ו/או הדרכה, עד שתלמד את כל. אז סיכויי ההצלחה הינם גבוהים מאד. אתה זקוק במיקום טוב, אז מגיעים הלקוחות או להיות מועסק על ידי חברה המקדמת את עובדיה, התחרות היא קשה. לא צריך של מקום מיוחד או לחכות זמן עלייה, מאז העסק שלך זה לעשות מהבית שלך, לכיוון שוק ענק, עם אפשרויות בלתי מוגבל של צמיחה. לפתיחת סניפים יהיה עליך הרבה כסף מאפיינים, הכנסות, הוצאות קבועות, וכו '. אם אתה עובד, אתה יכול לא להקדיש את הזמן לעבודה יותר מפעם אחת או שתיים בתקווה. ענפים לא עולה כלום. באפשרותך לפתוח רבים ויותר מהירה (הם אנשים כמוך) עלויות התפעול יקר מאוד האם הוצאות התפעול לא למעשה, הם נמוכים מאוד. יש רק רווחים המסחר הקמעונאי, אחסנה. ישנם לפחות 4 דרכים להרוויח: למכירה ישירה על אחסנה, בונוסים ותמלוגים, בהתאם אחד החברה תוכנית הפיצוי. הרוב מאיתנו היו משכילים בדרך המסורתית, אימצו כי לעמוד בדרישות הכלכליות חייב לקבל תעסוקה "יציבות", להיות מקצועי או יזמים. עם זאת, עם המעבר של אותן שנים, אותם משבר כלכלי, חוסר תעסוקה, אותן טכנולוגיות חדשות, נותנת מקום להזדמנויות חדשות רבות עבור אלה אשר באמת רוצה למצוא אלטרנטיביות לייצר הכנסה, ואותם עסקים מהאינטרנט, בשיווק מדורגת, תוכניות של השותפים היא יש שפותחה ב- "הכוכב הגדול". רוברט קיוסאקי (מחבר המוכר ביותר "אבא עשיר, אבא עני"): "אם היה שהופכים כל פעם אחרת זה יעשה באמצעות שיווק רשת" וורן באפט: אחד מהם גברים עשירים יותר של העולם, רכשה עד הרגע 3 חברות השיווק הרשתי. כשהוא נשאל למה, הגיב: "זה כסף טוב יותר מאשר אף פעם לא השקיעו "הארי דנט: כלכלן שזוהה, מנבא:"… "במשק כבר לא יהיו עוד עובד אבל רק עסקים, כל מה לנו יהיה להמיר ביזמים, ינהל את לוחות הזמנים שלנו ואת החלטות, והוא יכול לעבוד מהבית שלנו" דונלד טראמפ: ב- "תכנית הלילה" היא שאלת: היה מה היית עושה אם הפסידה את כל והיה עד תתחיל? הוא אמר: "שיווק רשתי". חלק abucheo הקהל זה. והוא אמר: "זאת הסיבה למה אני יושבת כאן, אתה יושב שם". מסקנה: בהחלט ניתן לקבל הכנסה עבודה עם מערכת מקורית של שיווק MLM. בלי קשר לרמת של חינוך, כלכלה, מקום מגורים וכדומה, כל אדם עם רצון חזק של התגברות, ניתן להשיג גם הכנסה נוספת כמו החופש הכלכלי.

קוסמופוליטן מחשמל

-Desalumbrado – אנחנו Desalumbrado? זה כי אנחנו עייפים? או כי אנחנו Globalizados כל. אני מתחיל להיות עייף של הימים ולילות. אנחנו desalumbrados אבל האור הוא אינטנסיבי וזול. הוריד אותנו הבורר כל אירועים חדש של עוולות ארציים. העמים שהעם שלנו לייצר לסנוור של קונפורמיזם. נרכש על ידי כל כך הרבה ימי השכחה.

אבל באמת אין אור על הכביש? זה אור ענק בסוף המסלול ארוך? . שם כל כך שתילה על זה בימים אלה, ערב, חיי לילה- עדיין לא להגיע לראות את זה. ריבוי של הילות אלפי מיליוני אינדיגו, זה אנשים כאן הופך כבר זמן. מאז תחילת התקופה החדשה. אבל מי שמאיר את הצללים האפור החדש האלה? ללא כל צבע הילות קר לנשים וגברים. מזהמים ועדים של רע התרחשויות סוטה, הליכונים אל ה-אין.

שווה ל גלובל הרס בלתי הפיך. של זה שיטתית. Sibermetica התרבות החדשה כבר מבלי לדעת מה הסיבה. גם אני לא בגלל שאנו כאן, או אז. קוסמופוליטן מחשמל ללא הטון כריזמה, mant?s globalists. משעמם להם הילות boreal חדש נולד מחדש אל התפילה. . תגיד לי אדוני? כמו אור אלה negrores גדול של הכביש. . תגיד לי אדוני? בתור. אם הם לא encandecen לפידים של פעם. כולנו עייפים מלחכות, נצחי. הם גדולים הבדיקה, שכן לא encandecen את האורות מהם דמדומים. האורות להיות כבויים. באפר השיכחה. ? האם זה מוכיח מר זה המבחן. זה הופך הניצוץ הזה פורטו ביד כדי להכפיל. מי רוצה תנצלי את זה. II טוב – הרסנית חלומות – איה הרעיל הנהרות הנהר, מקור החיים החיים שלך חיי שלנו לצוף חיים ודגים אינרטי, לשקר אינרטי מתחת לעיניים של מי אל תסתכלי על זה שיש להסתכל על כל חייהם ואת החיים? המופעים של קינות, יש מי אם תסתכל מאותם נהרות לנהרות ולימים שלנו. חסר אונים: לחתוך את העץ האחרון והרג את הדג האחרון. עד מתי זה יהיה בחינם? המכרז כי האיש הוא לאכול את אדמתם. הכסף לא יהיה יכולים לאכול. או יהיה דולר אכלו? Paranoiac קריטיים הם לחלומותיי הרעים, חלום Artote של חכם אמונתי, שהגיעה לשיאה אמיתות, קונגרואנטי בו-זמניות של coherences Globalizers, ארטו פרובוקטיבי, הנגרמת על ידי ערב שופע של לחם יבש עם המימי קופסאות החלב על מוצרים כימיים מטעה שולל על מה שהאדם יצר… ואני חושב השירים האלה בו-זמניות של הגפיים, פורח בתת-המודע שלי. כאשר הפליגו עם הספינה שלי מפליגה עם משוטים מהנמל של הכותרת סולם קדאקס (cadaqu?s). לבקר בבית של מאסטר סלבדור דאלי, שלימדתי כי עם שלי חלומות (oneiric) על גדותיו של קטעים זה מודלק במרחק הליכה על ידי תפילת האמת העליון של הפה הדמדומים בכתב מגילות לשכוח העולם, globalist… הברבור הלבן במים מלוחים, כנפיים לחתוך והוא נקרע, להפסיק להיות נוצות יפות, כי אנחנו לא רואים היופי נוצר בידי עצמה עזר האלוהות טריניטי, את מקהלת מלאכים. המימי בוכה מחכה רצופי של חצוצרות, פרסום של התעוררות חדשה של הגבר החדש והמשופץ. בזמן מעבר זה יפוג. לא תמיד אינטל. האיש להשאיר אנשים הלהקה קונפורמיזם? (…) הנוירונים הם החלומות הראשי שלי. ואני שואל את הערך העצמי שלי למשהו השירים שלי? בזמן תשובה האיש ישן לה חלומות רעים. לא לעשות שום דבר כדי לבנות מחדש את החלומות שלי. גביע העולם שוויונית מקווה של צדק הוגן. השלישי טוב מודלק-תאורה היא תאורה מאירה לנו לקח, לקח את הנר שלי את האור. בהתחלה של איה יותר. חלקיקים תת המורכבות. האטומי עבור תורה חדשה. קישור הדור החדש יצא. צדיקים של שופטים הוגן. לאכלס עולמות אחרים איפה כבר מבעים שלהם היו שווה להתפתח באריאנים דומה. מילים שחור, אדום, צהוב, הייתי אומר כי הכל החבויים בהם באותן מילים: מחוך Negree של עולם, את העולם ואת זה מאותם עולמות הם קבועים לשכוח: העולם של negre? hambrunicas של הזבובים נוצצות, זמזום מזמזם עד להקפאת cadaveric, נדודים, על ידי הרחובות encharcadas עד הגשם הם נשכחים אפריקה מסריח וגיבורים אכזרי. אור הנר שלי הגיע כמו שלי אסטה קול אפריקה. גולף אדום של המפרצים של צללים; נקה excandecencias של ספירס האדים ואוהלי בין מסעי הצלב כרי דשא ירוקה, קרחוני ווטרס, לבן מלכים, תוצרת tremolar בני umbels ארגמן, סגול, ריח בלאדס גזור לשכחה. מפזרים אהרון על צחוק teces לבן. שיכורים בסיגוף ובהקרבה הלכתי ואור שלי משרדים/מחסנים, כבישים נהרות, להגיע אל הים, העברה, יבשת אמריקה אמריקאי אחר. ירוק ירוק, לבן chicleando טוהר מחזורים. של שלי ויברציות של האלוהות נכון ומדויק. הים ירקרק מלא דגים שתלו את הימים האלה. אנו שותלים העצים הכרותים יערות. הוא צהוב של העור הלובן של הידיים, הוא חשוך של הרגליים, הירק של התקווה. הגזעים אוניברסלי עבד יחד, באותה מידה, בצדק קיצוני של התפלגות. . אכלנו את הכל בחברה השלום בריתות זורעים את הקרקע עבור כל. ואכלתי החיות גם מהם. החומר הכימי אנו לשאת בתוכו לשים את השירות של האלכימיה להספגת בכל הארץ. דעתם של חכמי נהדר, אסטרטגים בטקס של שלום ושגשוג. מנהיגי העולם, גביע העולם. הוא הרגיש חצוצרה מלא צורמני stridency השמימית אשר חצה, העולם ליהנות מכל העולמות. האומגה. קרן אור שבאים לראות את העיניים שלי. IV. ובכן אנחנו Desalumbrados? זה כי אנחנו עייפים? או כי אנחנו Globalizados כל. אני מתחיל להיות עייף ימים ולילות. אנחנו desalumbrados אבל האור הוא אינטנסיבי וזול. ? אנחנו נמוך הבורר בכל חדש יקרה בעוול ארציים. העמים שהעם שלנו לייצר לסנוור של קונפורמיזם. נרכש על ידי כל כך הרבה ימי השכחה. אבל יש קל בכביש? זה אור ענק בסוף המסלול ארוך? יש לשתול כל כך עבור אלה, ימים, ערב ולילות מזה חיים. אנחנו עדיין לא להגיע לראות את זה. ריבוי של הילות מיליארדים אינדיגו, אשר נמצאים כאן לפני כמה זמן. מאז תחילת התקופה החדשה. אבל מי זורחת האלה גריי צללים חדש? בלי הילות של כל צבעים קרים לגברים ולנשים. מזהמים ועדי ההתרחשויות רע סוטה, צועד לקראת ריקנות. שווה ל גלובל הרס בלתי הפיך. של זה שיטתית. Sibermetica התרבות החדשה כבר מבלי לדעת את הסיבה. או כי אנחנו פה, ולא בשביל זה. קוסמופוליטן מחשמל ללא כריזמה, mant?s נראה globalists. משעמם להם אורות הילות אותם החדש נולד מחדש אל התפילה. . תגיד לי אדוני? כמו אור אלה negrores גדול של הכביש. . תגיד לי אדוני? בתור. אם כבר לא encandecen הלפידים של אלה פעמים בעבר. כולנו עייפים מלחכות זה גורם נצחי. הם גדולים הבדיקה, שכן לא encandecen את האורות מהם דמדומים. האורות להיות כבויים. באפר של השכחה. זה המבחן מר? . זה המבחן זה הופך הניצוץ הזה פורטו ביד כדי להכפיל. אשר רוצה תנצלי את זה. חלק V. -הרסנית חלומות-איה הרעיל הנהרות הנהר, מקור החיים החיים שלך חיי שלנו לצוף חיים ודגים אינרטי ומשקר אינרטי מתחת לעיניים של אלה אשר לא נראים… . זה אנו חייבים להסתכל את החיים ואת כל החיים? המופעים של קינות, יש מי אם תסתכל מאותם נהרות לנהרות ולימים שלנו. חסר אונים: לחתוך את העץ האחרון והרג את הדג האחרון. עד מתי זה יהיה בחינם? אסטה האיש הזה אוכל משלו. הכסף לא יכולה לאכול את זה. או יהיה דולר אכלו? Paranoiac קריטיים הם לחלומותיי הרעים, חלום Artote של חכם אמונתי, שהגיעה לשיאה אמיתות, קונגרואנטי בו-זמניות של coherences Globalizers, ארטו פרובוקטיבי, הנגרמת על ידי ערב שופע של לחם יבש עם המימי קופסאות החלב על מוצרים כימיים מטעה שולל על מה שהאדם יצר… ואני חושב השירים בו-זמניות של הגפיים, מלבלב בתת-המודע שלי. כאשר הפליגו עם הספינה שלי מפליגה עם משוטים מהנמל של הכותרת סולם קדאקס (cadaqu?s). כדי לבקר את מאסטרו דל קאזה סלבדור דאלי, שלימד אותי כי עם החלומות שלי החלום (Desbordantes) של קטעים זה להאיר במרחק הליכה בעקבות אני מאמין של האמת העליונה של דמדומים אוראלי כתוב על קלף של העולם ושל השכחה גביע העולם… הברבור הלבן במים מלוחים, כנפיים לחתוך והוא נקרע, להפסיק להיות נוצות יפות, כי אנחנו לא רואים היופי נוצר בידי עצמה עזר האלוהות טריניטי, את מקהלת מלאכים. המימי בוכה מחכה רצופי של חצוצרות, בפרסום של התעוררות חדשה של גבר חדש ושופץ. בזמן מעבר זה יפוג. האיש להשאיר אנשים הלהקה קונפורמיזם? (…) הנוירונים הם החלומות הראשי שלי. וזה פלא שלי אני שווה למשהו השירים שלי? בזמן תשובה האיש ישן לה חלומות רעים. לא לעשות שום דבר כדי לבנות מחדש את החלומות שלי. גביע העולם שוויונית מקווה של צדק הוגן. VI. צעד תאורה – תאורה היא תאורה תאורה אותנו ואתה לקח, לקח את אור הנר. בהתחלה של איה יותר. המורכבות חלקיקים סאב. האטומי של תורה חדשה. קישור הדור החדש יצא. צדיקים של שופטים הוגן. לאכלס עולמות אחרים איפה כבר מבעים שלה היו שווה להתפתח ב אמונות דומות. מילים שחור, אדום, צהוב ירוק, הייתי אומר שזה היה נסתר באותן המילים: מחוך Negree של עולם, את העולם ואת זה של העולמות נמצאים בעולם () קבע השכחה של negre? hambrunicas של נוצץ הזבובים, מזמזם את cadaveric, שיטוט קפוא, הרחובות encharcadas עד הגשם מסריח אפריקה שנשכחה הינם גיבורים אכזרי. אור הנר שלי הגיע כמו המכרז אפריקה את הקול שלי. גולף אדום של המפרצים של צללים; excandecencias של ואדים וחנויות ספירס בין צלב קרחוני, כרי דשא ירוקים ווטרס ברורה, רייס הלבן, תוצרת tremolar זה בני עמם של umbels ארגמן, סגול, הריח לדמם מפוחלצים השכחה. אהרון הפתיחה בצחוק של teces לבן. שיכורים בסיגוף ובהקרבה הלכתי ואור שלי משרדים/מחסנים, כבישים נהרות, להגיע אל הים, העברה, יבשת אמריקה אמריקאי אחר. ירוק. הירוק ולבן טוהר chicleando מחזורי. שלי רטט לתאולוגיה מסוים ומדויק. הים ירקרק מלא דגים שתלו את הימים האלה. אנו שותלים העצים הכרותים יערות. הצהוב של העור, הלובן של הידיים, מהחושך של הרגליים, הירוק של תקווה. במרוצים אוניברסלי עבד ביחד, באותה מידה, בנוסף הצדק של השחקנים. . אכלנו את הכל בחברה השלום בריתות זורעים את הקרקע עבור כל. ואכלתי בעלי החיים אותם גם. שמנו לכימיה, אנו יש בתוך אלכימיה שירות כדי להפרות בכל הארץ. המוחות של מלומדים נהדר אסטרטגים חדש, בטקס של השלום ושגשוג. מובילים גלובלית, גביע העולם. . זה הרגיש Clar?n מלא stridency צורמני השמימי אשר חצה, העולם כל העולמות הללו. האומגה. קרן אור שבאים לראות את העיניים שלי. זה המבחן מר? . זה המבחן זה הופך הניצוץ הזה פורטו ביד כדי להכפיל. מי רוצה תנצלי את זה. טקסט הסיפור פיוטי לאמנות-וויליאם.

מיתוסים ואגדות Caldas

החקלאים madremonte תיאר את Madremonte בדרכים שונות: לפעמים מופיע כמו קצף, רקוב, האישה מושרשת בביצות, שגר הלידות של הנחלים, ליד אבנים גדולות. היא מופיעה בדרך כלל באזורים של העומס ואת maniguas, עם עצי עלים האזורים בג'ונגל. כמה שהוא תיאר בעיניים צמחו החל קנדלה, ניבים גדולים כמו אותם מהם, פקארים, ידיים ארוכות, ביטוי מרשים של זעם. הוא תמיד לבוש chamizos, עלים, גפנים. לעיתים מופיעה בהם זיפים המרה בסבך צפוף בתנועה המתבוננת בזעם אליהם אדם שחולפים הג'ונגל או של ההרים. ההתקפות Madremonte כאשר יש סערות גדולות, כיוון הרוח, שיטפונות, סערות הגורמות עם שדות, גידולי בקר. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא.

האיכרים הם שמעו את המפוח וצרחות משלךלמעורבותך בלילות חשוך וסוער. לפעמים הם לשמוע ואנחה חד, עמוק וחודר, אשר באופן מסתורי מורחבת בג'ונגל, בין הרעם, הברק ואת ניצוצות. כמה חקלאים מאמינים זה מציף סופות של . ריוורס חייב Madremonte היא רחצה הלידה מהם שבור, ועל ידי כך פוגע. המים.

נמצאו הצגת תיאורים מרובות העושר פנטסטי ציירה את זה האגדי להיות מקיים יחסים עם הירוק של התושבים של הרוח מחנות, כאשר את להיטות בזבזנית לסכם את הג'ונגל כדי להפוך caturrales ענק או גידולים של דשא, שם העצים הם יאירו את הנוף עם הגאווה של העלווה שלהם בארץ יש לא ובכל זאת עורר. Patasola שכמה חקלאים מאמינים כי Patasola הוא האנשה של אמא הרג את הבן שלו והיה אבודים לשוטט על ידי אותם בהרים. גרסה פופולרית אחרת אומרת שהיא הייתה אישה יפה מאוד שנדרשו על-ידי גברים, אבל סוטה, אכזרי, זה היה. הנדבנות, כי מסיבה זו לכרות את הרגל עם גרזן וזרק אותה לתוך האש ב מדורה העשוי מקליפות תירס. כשהאישה מתה בעקבות ההשחתה, מאז ואז מעורפל על ידי בסבך של ההר הבכי והעלובים והלאה לנוחות. הוא זועם כשהוא רואה גברים נוצרים, שהוא לא אוהב למצוא את הגרזן, קלח, את קנדלה, הוא שונא את המסרק. הסכין. בני אדם, לשמור אותה, לשאת כלבים או חיות אחרות. אם Patasola מופיעה של פתאום, יש לזכור את אותם אובייקטים שימשה קוטע את הרגל שלך: הגרזן, אותם שלושה מקליפות, של קנדלה. האיש patetarro בגודל עצום, נורא מכוער, מלוכלך ופרוע. הוא גר בהרים, חסר הרגל מהברך, הוא החליף אותו עם צנצנת של guadua, צנצנת בו זמנית משמש בית שימוש. כאשר הוא מלא rubbishes נשפך ב כמה זריעה שם נולד את התרופה, הדברה, יבולים להם להיכשל ויש הנזק אין סופיים. נוכחותו על-ידי שדות אותם מפוזרת ונחשב כמו פרסומת של האסון, מוות, שטפונות. לפי אזורים זה. הוא האלוהות זכר או נקבה את הצעקות שלהם מקאברי או שלהם צחוק היסטרי והחיילות במנהרות אותם המוקשים אותם, בתוך של זרמים אותם, במיוחד בחושך הגשמים אותם לילות ו . מפחיד הנוכחות שלהם היא הודיעה עם יבבת כלבים, התנועה של הוריקן עצים, מצע העלים עמוק שפשוף. Patetarro מנבא שטפונות, הצפות של נהרות, השמדת יבולים וסמל של מבשרי רע. Hojarasquin של מונטה המגן של יערות וחיות הג'ונגל. הוא מופיע אנתרופומורפית או זואומורפי, דמויות שונות עם הגוף טחבי, המכוסים חזזיות, שרכים. כמה חקלאים רואים בה עץ באדם תנועה; אחרים כמפלצת עם דמות של מונו הענק, שעיר, עם הרבה מוס ועלים יבשים. כאשר כריתת יערות, הרס של עצים או צריבה של מדיום טבעי, hojarasquin על הר מופיע בצורה של מטען יבש ומוסתרים עד מתי יוצר ירוק את floresta. חקלאים רבים יש כבוד להתייבש יומני ביערות. הוא hojarasquin לפני לאבד להם הליכונים ביער, עם זאת, כאשר אתה יורד טוב לאדם, le מעיד על הכביש כדי לצאת של היער; מסיבה זו אנשים רבים קורא לו לבקש עזרה בהרים. אומר אותן איכרים שמופיעים כמו עקבות של הפרסות של צבי או הודיעו טביעות רגליהם כדי להטעות לציידים. החקלאים mohan מאמינים כי Mohan antrop?fago, במיוחד אוהב את הדם של הילדים של החזה, שאוכלת קלויים ב מדורות של מצע העלים. יפה, צעיר, אוהב נשים בנות בעיקר הנישואים, המבקש לשאת אותם לתוך הנהרות. את השלוליות לסלעים שבהם חיים, משמורת אוצרות זהב, אבנים יקרות, תכשיטים. יש האומרים שיש תת קרקעי של הארמון עם אוצרות רבים. בכי היה מאוד נחמד שיש לו לגיטימי, לא לדעת באיזו דרך לקחת לא detracting לפני עיניהם של אותם שלך, החליטו להטביע את היצור לילה של ירח mulatita. . קרבן של ייסורי המצפון שלך. הוא חזר מיד לאחר כדי למצוא את הבן של הרחם שלה והלך מטורף על גדות הנהר מנסה למצוא אותו… מאז, בלילות ירח, זה ישמע קולו של אנחות כי בכי, קינות ובתנועות מחפש את הבן שלו בזמן שהוא כתוב את זה כאן שזה מטיל: באיפה למצוא? על פי האיכרים תושבי הכפר, la יורונה היא אישה עם פאה הגרמי של הגולגולת, עיניים אדומות, שיער שיער, בגדים, התלכלך והתקמט בלויים, שנושאת ילד מת בזרועותיה. זה מאופיינת לבכיו עמוק ומצערת ובכי מקאברי שלהם. אמונות תפלות, אותות ב Caldas כאשר שר ciriri (ציפור), כתוב כי מישהו נמצא ייסורים או מי זה הולך להיות עד של כאב לב. כאשר צוואה המקום ראה אורות של צבע כחול בלילות אותם הוא אומר באותו מקום קבורה. בקשר חלומות זה: חולם על נחשים הוא להיות מנותחת לתוך הישבן עם מים הוא בהצלחה. כאשר יש לאדם לא רצוי בתוך הבית, הוא עוצרים בדרך כלל את המטאטא מאחורי הדלת אז זה ללכת. מלח מים בתוך בית זה מזל רע. שובר מראה, הוא מזל רע משרד הלאומי לתרבות מידע

קבוצה Huitoto

מאת פאביו של המשפט "…." הנערה היה הולך לגדול. כשהיא הייתה די היה עם אמא בחווה. פעם הגיע ל chagra, ישב על מקל, הוא ניער את ראשה וליפול שמאלה אלה שיער. אז הוא שתל קוקה כי היא ידעה כי זה היה מתגעגע לאבא שלו… וכך נולד זה קוקה, למה אכפת לנו זה איך לטפל בת; אם אנחנו משחררים את הצמח תחלה". "סיפורו של תושב Witoto" ב Amazonla, טבע, תרבות Huitoto, uitoto או witoto הטובה ביותר. אותן שלוש דרכים לכתוב את השם יש משמעות המזלזל, בשימוש על ידי האדם הלבן כדי לזהות לאוכלוסיה זו הילידים הדרום של המחלקה של האמזונס זה, על ידי הטלת, רגיל כדי הנקרא ולהיות מזוהה של טופס זה, ולא על ידי השם האמיתי שלו: Murui Muinane.

היו אנשים לבנים, בעיקר האנגלים, מי כיכב בסוף המאה ה-19, הבום של גומי, אחת הטרגדיות הגדולות האלה עמים לאחר במתיישבים האירופיים, עם המנהיג השלכות מזיקות ומי אפקטים עדיין נראים בקבוצות מסוימות ששרדו, כמו Murui Minane העבודה הראשי כדי לנצל את המפעל של גומי, חומרי גלם לייצור של צמיגי מכוניות. אראנה סזאר חוליו פרואני שנוצרו התפעול של החברה הגדולה באותו הזמן גומי במדינה שלנו, המכונה העכביש הבית, אשר מאוחר יותר הייתה נקראת חברת אמזון פרואני, ואז הבעלים להשיג מיליונר חוזי מכירה, הסכמי סחר מיטיב עם הבריטים. הוא היה להם כל הגידולים של גומי, אשר שמר על בקרה, שליטה על כלל האוכלוסייה הילידית של האזור. לא יש ניצול של צמח אחד זה שינה את חיי האדם כל כך דרסטי, בזמן קצר כל כך. האינדיאנים חיו במצב הכי גרוע ובלתי אנושי, הרחק בכפרים ובג'ונגלים שורצי המלריה. תמונת מצב התעסוקה הייתה עבדות, נתון תזונה לקויה, נחשפים מחלות טרופיות, עינויים, השחתה, ואל לפעמים מוות, כעונש כשלא הצליח לחלץ כמויות מספיקות של latex אשר נדרש כל אחד, 40 פאונד לחודש.

כמה משפחות ניסית לברוח, אך רובם היו recapturadas ועינו אזהרה עבור האחרים. תעשייה זו הידועה לשמצה להחרבת והרסו כל שבטי האבוריג'ינים גזע נפלא. ההערכה היא כי הראשון העשור של המאה ה-20 מת בסביבות 40,000 הילידים של ה-50,000 קיימים באותו הזמן. אם בחוץ, שנים מאוחר יותר, בשנת 1932, העימות הצבאי בין קולומביה פרו בתשלום חיים רבים יותר של תושבים Murui Minane זה משמש בשר של canon מ בשתי מדינות אלה. אותם Murui Muinane עם אוכלוסיה של-6,000 איש, בהם Murui Muinae שוכנים בדרום אמזון קולומביאני, ביניהם, נהרות פוטומאיו, פאראנה Igara, Caraparana, Caqueta; ניבים שונים, מיקה, Minika, Bue, Nipoode, תלויות האזור בו הם ממוקמים. הארגון החברתי שלהם מבוסס על משפחה מרובת בתים או malocas, אשר מיושב על ידי ההורים, בניהם עם משפחותיהם, שכל אחד מהם עם פונקציות: זמרת, שמאן, המאמן של מסורת קוקה לבין החניך, בנות לא נשואות, קרובי משפחה אחרים חיו. צ'יף או בעלים של maloca הוא הסמכות המרבי של אותו. סמכות זו מבוססת על ידע מסורתי, על סוגי טקסים המקדם. הוא אחראי על האבטחה הקוסמית ותרגול קבוצה; אתה חייב למנוע מחלות, לקדם את טיאנטאן ולהבטיח מספיק חיות לציד. הוא זה להבין עיקריים מהם טקס הזריעה, אסופה של הבוטנים, זה ציד, מתוך 20 יולי, היום של סן רפאל, המעסיק של השבט, לתחיית המתים, זה חג המולד. כל פעילות חברתית יש rafue שלו (Word), המהווה את המצב אז זה נותן יישומה הנכון; כמו טקס mambeadero, אשר מתקיים באמצע הבית הארוך, אשר הצריכה היומית בטכס טופס הצמחים קוקה וטבק קדושה. המערכת הכלכלית של huitoto מבוסס החקלאות, האוסף של מזון מסוים הדיג, אשר מעורבים בהם אותם נשים וילדים, וכן היכן נמצא בשימוש הרפון, ווים, המצ'טות או מלכודות; בזמנים מסוימים בשנה הם מאורגנים תופס קולקטיבי המורכב מרעיל את המים עם צמח מיוחד, ללכוד עשרות דגים. ציד דרך נוספת כדי לקבל אוכל, מבוצע על ידי אנשי השבט. ששימש את Blowpipe, לאנס וכלי נשק אחרים לציד, אבל כיום ברובה משמשת יותר ויותר. האנטר הוא נתמך בדרך כלל על ידי כלבים, ובמהלך הלילה בעזרת פנסים; הטרף האהוב הם חזירים, צבאים, יונקים קטנים כגון את borugo, את והגוארה. בין הציפורים, תוכים, טוקנים, תוכי מתקבלים. הסביבה של בתים צומחים עצי פרי, מניהוט מצוי בראווה ומתוק, אשר הופכת "מניהוט" נצרך בצורה של פולחן או משקאות מקומיים. גם להיות שותלים פלפל, אבוקדו, בוטנים, caimo עומארי ולעיתים תירס, אשר משמש להאכיל את התרנגולות חיות אחרות; ערסלים נעשים עם סיבים כמה מן העצים מצלים קלועים. האישה אחראית הזריעה וצמחים הקציר של אותם מוצרים, עם חריגה של הקוקה (jibiyu), הטבק ואחרים פסיכואקטיביים, נזרע, שנאספו על ידי אותם גברים. בגיליון זה הופך לדבר "בלילה, כאשר הצל מוחק אותם מרחקים, כאשר כל אותם עולמות הוא מבצע הנוכחי, להם סבא וסבתא Huitoto נסיעות אותם כבישים מהם החלומות ער באמצעות אותם צמחים של כוח". פרננדו Urbina רנג'ל, אמזון, טבע ותרבות. קוקה הסוללה, הנצלה סירי חרס או פחיות מתכת; אבקת ניפוי מעורבב עם אפר של גיליון u yarumo ענבים של מונטה, התוצאה היא mambea והוא מתמוסס בהדרגה, ויוצרים כדורים בולטות שתי הלחיים. לכל אדם יש את קערת קוקה והחליף את זה עם השותפים שלה בזמנו של הטקס; לדידו, הטבק הוא נצרך בצורה נוזלית למחצה (ambil); מבוגרים בדרך כלל לשאת ambil בצנצנת קטנה המוצעת בישיבות. למכור ולקנות קוקה או טבק הוא אחלל קדוש טקס huitotos. רישום, ציד של חיות ללא הבחנה, לוקח הכרחי יותר או אז בלי לקחת בחשבון כי זה חייב להישמר, להשפיע על אמא טבע, אשר נותן לנו את החיים, ונותן לנו מספיק כדי לחיות. Murui Muinane לא מבוזבז, יצירות, משמש, מעריך את כל מה שיש. "קוקה וטבק מהווה huitotos את התמיכה החומרית של הטקס, פעילות מבוסס אשר נותן משמעות התנהגות יוצאת דופן והן רגילים. הצורך עבור רכיבי ביניים בין הגבר את הכוחות המתעלים על מה מתמלא קוקה וטבק. טקס צמחים לפתוח את עולם אשר כמעט בכל דבר אפשרי". פרננדו Urbina רנג'ל. שנלקחו No149 תרבות במגזין סדר היום, ביולי 2003 קה + MAK + f + גילה תייר ללכת + בייה להיות n או ז או קה + rafue onoit גילה תייר + ", לא של hieroglyphic או שגיאה של הדפסה." רישום מתאים לברך את הילדים Uitotos של דן מניהוט מצוי קוקה, טבק ומתוק בשפתם למי לבקר אותם. לומר: "ברוך הבא למקום הזה שבו" יודע ביטויים תרבותיים Uitoto האתני": קהילה זו, צאצאי ילידי שסבלו ניצול לרעה של הגומי בשנת 1930, הוא אחד החלוצים של התיירות בקולומביה. בשנת 2000, הסכסוך חמושים אילצו רבים מהם עוברים מהאמזונס והוא ממוקם בוילויסנסיו. אחד מהם, סנטיאגו Clodualdo Kuetgaje, הצליח באוקטובר 2005 את מרכז etnoturistico Maguar?. מאז מבוגרים ואז 17.758, תלמידי יסודי, תיכון ואוניברסיטאות של המדינה ביקרו את etnoturistico במרכז, כמו גם זרים 175. אני maguar? היה אמצעי תקשורת המשמש את Uitotos לתת את החדשות בשבט שלו העתיקה. "Maguore זה חלום נולדה בזיכרון של אבותינו, כדי להבטיח את השימור של התרבות, הסביבה ולהבטיח את הכלכלה של אותם יזמים משפחות", אמר Kuetgaje. ממוקם 5 ק מ בכיוון, 86 של בוגוטה, המדרכה זה Potaya, etnoturistico מרכז זה מאפשר את המבקרים אינטראקציה עם המנהגים של קבוצה אתנית הכוללת 6,700 הילידים בדרום הארץ. שם, הילידים המלל שלהם מיתוסים, ריקודים, לשתף את הגסטרונומיה שלה, חשופה אותם בגדים וכלים מקורית. בערב, לאחר טקס של חיזוק רוחני, תיירים תוכלו ללון הצ'יף, בית קהילה אב קדמון שנבנה על ידי האינדיאנים עם היכולת להכיל 50 איש. במקרה של Maguar?, תיירות אקולוגית, האתנו ירשו מאבותיהם משולבים במסע אקולוגי אשר מדריכים ילידיים מגדיר חלק הידע על הטבע. אבל עבור אלה שרוצים לדעת כדי לממן את השקפת העולם Uitoto התוכנית הווריד ירוק, הווריד החיים, les מאפשר מודה הוא ג'ונגל ב. מ Chorrera, אמזון, אותם תיירים נסיעות בסירה עד קהילת ילידים סנטה רוז, אינטראקציה עם הלילה פאונה, מכיר אותם אתחול של אבן, טקס הילידים, נופים אקזוטיים. על-פי סנטיאגו Kuetgaje, מרכז etnoturistico Maguar?, בנוסף קידום self-sustainability עבור משפחות 28 uitotas, מטרתו "להציל, לחזק ולשמר את התרבות והמסורת של ילידי כמו העושר של המורשת התרבותית קולומביאני".

הצהרות, מטרות

הצהרות, מטרות והצעות HOMONATROPIA.-לנו להדגיש רק שלושה 30 זה מקודש של ההכרזה העולמית בדבר זכויות האדם: – הזכות לחיים – זכות הקניין (ארץ) – נכון לעבוד אם אתה נראה טוב אף אחת מזכויות אלה הם דבר כזה, החיים אנחנו יכולים לאבד בכל עת, ולא על ידי גורמים טבעיים, זכות הקניין הינו אפשרי רק כאשר יש לנו אחרת שמשלמים לך אתה תמותה ביטחון ואת הזכות העבודה היא בכפוף לתנאים שקובע את השוק, כלומר ההיצע והביקוש אבל שום ביטוח; אדם מובטל בכל מקום בעולם, אשר עשוי להיות משותף יש איפה לחיות, אבל לא איך להישאר אם היא לא הצדקה לאור זה במקומות שיש. homonatropia מעלה את שיבת הסביבה הטבעית שלנו כדרך לקיים את הקיום שלנו על פני כדור הארץ, חזרה זו חייב להיות עם העזרה של ההתקדמות כה במדע וטכנולוגיה, קל לראות איך הם דוחים מאיתנו את הזכות לחיות עם הטבע וליהנות למהות האמיתית שלנו בתור אדם שאנחנו. העובדה להפסיד החיים בכל עת הוא תוצר של אובדן זהות זה עוסקת החברה חוסר הזהות, חוסר בטחון, חוסר הידע הנגרמת על ידי הפרדת כוחות המהות החיונית שלנו יש אנשים על פשעים והתעלם חיי האדם; המצב הזה הוא procada, כמו הגורמים להם, לפי נתוני האבטלה זה inacapcidad של להשיג מטרות את uproot כדי הלא להחזיק מקום חיוני לחיות ולאכול היא חוסר כפי שהוא בסיסי לחיות. Timely לשאול היא: האם למי יש הפקולטה או הכוח של לתת לנו זכויות כמו של החיים? בהזדמנויות אחרות אני כתבתי כי אם אלוהים לא ברא את העולם זה היה הצופה המושלם ואהבת יצר, זה בגלל אי קיום האל, ולא להיכנס עכשיו, החיים הם מתנה אשר לא היינו יכולים לקבוע כפי שהוא origino, למעט תיאוריות ואמונות, ואז? למי יש את הפקולטה או הכוח לתת לנו את הזכות לחיים, יגיד: הממשלות, וזה יהיה עוד שאלה באיזה שלב מעורב ממשלות העולם על יצירת החיים?; מה אם יש לו חובה הוא של שיבטיח לנו תנאי החיים cosonos עם הקיום שלנו בתור בני אדם אנחנו ואת הזכות לחיות בטבע. שכירות "מטרות המילניום", "המילניום" למרות העובדה כי ישנם יעדים לדווח בפחות זמן: לא בן אלפי שנים רבות כדי להשיג אותם?? או אולי יש רצון אמיתי לתת לנו טוב יותר דרך החיים לכל, אם לא igvual, אלא אם כן מקובל על ידי כל.

-אספקת מי שתיה לכל אוכלוסיית העולם, ולחסל את הרעב להתבונן חלק יעדי המילניום הוא טוב לשאול את עצמך: אם לשים את הצנרור עליך כל ואחד כל תושבי כדור הארץ (משפחות) בו ינטשו את המים? אולי inventaran? שומרי המצוות בעקירת הרעב לא זה כבר שיר ללא סוף או תיאור ומייגע של הכנסייה?; לא campagina, או עיוות עם ההכרזה העולמית בדבר זכויות כמו הזכות לחיים או הזכות לעבוד עם מאפיין. זכות הקניין אסור כיוון כדור הארץ הוא הון ככזה יש מחיר גבוה בשוק, גם ארץ כפרית איבד ערך וחשיבות בארצות הערים, ההיעדרויות על החיים הכפרי, כפי שהוא יותר קרוב לטבע, אילץ אותנו לחיות נעולים של הערים עם חוסר האיזון בכל מקום הגורמת לחוסר יציבות רוחנית של ערים. Homonatropia מציעה המטרות של עשור השנים 2010-2020 – להציל ולהגן על נחלים, בריכוז והגאיות כדי להגן על הדור של מים – לעשות עיבוד מסיבית של מלאכותית ההשבה משאבים (פסולת או גרוטאות) כדי ליצור מקורות תעסוקה – הצלה לאזורים שנפגעו הכרייה, רישום, שמן אחזקות ומחפשים שלה איכלוס של חיה אנושית, ולהפיץ צמח – מסיבי רבייה, נטיעת למאכל בעלי חיים ומזון ללא ההתערבות של שינויים גנטיים – האוכלוסייה העולם שאלה על-ידי סימון מספר יעדים אפשריים בעוד עשר שנים, לא לחכות אלפי שנים כדי להגיע אליהם, ואז להתלונן לנו, למי מתאים להם, עושים סקס.

. אלה שבע רצון (או) עם המצב הנוכחי שלך?

לפעמים לא גמור חשים שבעים של היבטים מסוימים של החיים שלנו: כלכלי, מקצועי, מערכות יחסים. למרות יודעים אנו מה שאנו רוצים, לעתים קרובות זה לא כך. אנחנו עוברים דרך החיים בלי לעשות מה אנחנו באמת רוצים או אנחנו חלמת לנו עתיד לא סביר בצורה ריאלית. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . הוא אמר לואיס קרול, "אם אתה לא יודע לאן ללכת, לא תגיע לשום מקום". אלה באמת מרוצים או מרוצים.

מצבך היום, עם החיים שלך היום?… חשוב כי אתה מגיב לך אותו הדבר (או) עם הכנות השאלה הזאת קריטי לקבל הערכה עצמית קטנה, מעניקים לך ציון (של אפס עד 10) שבו אפס הוא "רע", עשר זה "מצוינים" מחשיב את חייך בכמה היבטים, אומר היבט אישי (בריאות, יחסי) ואת העבודה-כלכלי היבט נוסף (trabajo-דינרו). עכשיו אתן לך ציון במראה כל ולאחר מכן אתה חייבים לעשות גנרל "ממוצע". זה הפשטה, אני יודע, אבל לשרת את המודעות, לדעת דרך משוער בהיבטים אשר אתה מרגיש לא מרוצה (כדי) היום זה כמו, היא המדינה הנוכחי שלך ואם כמו להשיג משפר ב חייך, בהיבט כלשהו, עליך להחליט, לפני כל דבר, מה כאילו להשיג אותך, מחליטים מה מטרות כמו יד יהיה שלך אם הרצוי של המדינה כמו עושה טיול, הצעד הראשון הוא יודע מאז המקום מתחילים! למה כל כך חשוב לדעת איפה את היום, גם לדעת לאן הולכים זה הוא המפתח כדי לשפר את החיים שלך מאוד! כדי לעבור את דעתך על מצבכם המצב הרצוי, תצטרך קודם כל המשאבים ואת גם מוטיבציה, שהוא חומר דלק זה ייתן לך את האנרגיה הנחוצים כדי לדחוף את עצמך, לוקח להגיע את המטרות שלך, באפשרותך להחיל את הערכה עצמית ופעולה, להגדיר מחדש Presente המדינה-רצה Estado, היבט קצת יותר "בזמן", אמרת. לדוגמה, אם אתה רוצה לרדת במשקל, או בחינה , או לשפר מבחינה כלכלית, וכו '. באופן בלתי מודע מנגנון זה עבדנו כדי להשיג משהו לעבור מנקודה א, אשר הוא נוכח לנקודה הרצויה מעכשיו אתה יכול להיות יותר מודעים 'המקום' איפה את, היכן "אתה עומד", לאן אתה רוצה ללכת. כל התהליך כרוך כמה זמן צעדים כדי לעקוב אחר. מעל הכל צריך לשלוח הודעות המחשבה הנכונה לבצע אותם בלי בעיות.

במובן זה כוחו של העובד חיובית, טוב שפה, מהותית, כמו גם גם הוא למד מאוד עוצמתי להמחיש את הדברים האלה, אשר מעוניין להשיג על ידי זה אם תתרכז או לך לתקשר איתך אותו דרך מחשבות שליליות, מה להפוך יהיה לך אותו הדבר שמת "מכשולים" אשר תמנע מגיעים כדי לבצע את המטרות שלך תעשה להרתיע כל הזמן יותר אם זה תאפשר. כדי לעבור ממצב אחד לשני בהצלחה להשיג את המטרות שלך, קודם אתה צריך לדעת איך להכין אותם. מה אתה רוצה, כמה זמן, מה אתה צריך, ועוד. ישנן דרכים מיטביים דיאגרמה, לנסח את המטרות לדמיין אותם, בפועל במידה רבה מגביר את העוצמה, המוטיבציה לבצע את ההסתברות להצלחה!. זה כבר הוכיחו. המפתח הוא לנסח את המטרות שלך של מצב חיובי, החל על-ידי מה אוהב. לא, על ידי מה שלא אוהבים! במובן זה, תרופה יעילה מאוד, יש לרשותך כך אתה יכול לתכנן, להשיג מה שאתה רוצה, עם אפשרות לעשות זאת ישירות מהבית שלך, באופן מעשי ופשוט, ומעל הכל כדי לעזור לך להגדיר מה ברצונך לעשות ולהשיג בחיים שלך עם המשאב הזה, אתה לא תאבד זמן או מאמץ, יש לך הכל מאורגן כדי להגדיל באופן משמעותי את ההסתברות של הצלחה מה אתה מציע. זה מדריך ייקחו אתכם מידו, שפה פשוטה ומעשית, שיסייעו לך להגדיר במטרותיך עבור השנה הבאה!. זה משהו אולי מבלי לדעת זאת, חיכו. משאב חדש ומתגמלת כדי לסייע לך מדריך שאתה, צעד אחר צעד ופעילות גופנית כדי גופנית, כדי לקבל את זה הכי טוב של השנה, של אותם שנים הבאות, עליך אותו. ללא ספק, מדריך זה יהיה אחד של בעלות הברית הטוב ביותר עבור "שלך "הצלחה, צמיחה אישית ומקצועית" ואני alegro בכנות להציג בפניכם את אותה היום עבור ti. T יעזרו בהחלט לחשוב על מה שאתה רוצה בחיים שלך. השיטה שלך יספק לך כלים כדי להיות מסוגל להגדיר את מטרותיך ואת המטרות (ממשי) הישגם. עכשיו לראות את הפרטים של מדריך מיוחד זה, על הקישור הבא: בנוסף אתה יכול לקבל כבר באותו כמה מתנות. לקבל לחץ כאן

האם באפשרותך לעבוד תחת לחץ?

זו שאלה אני אותו כתב סקירה של תעסוקה. אבל, אשר פועל תחת לחץ? כפי שאתה יודע יש שני סוגים של טוב אחד הלחץ, את אחרים לא כל כך טוב. הטוב: ב אשר החברה מעניקה לך המטרה להגיע, יחד עם המדיה שביקשת אותם. הרע: הוא שם הארגון רוצה לכסות את הפרעת והמשמעות של “urgencia”, עם הזמנות tino והן מחוץ “logica”. דוגמה: צריך 10 אנשים לאזור דחוף של הקובץ. זה צריך להיות מחר.

שאלה: האם ניתן לך לציית דחיפות זו?. הרבה תלוי ביכולתם לענות על הבוס מיידית, informandole מגבלות של סדר זה. אם עם זאת אדם זה השיב: "אני רוצה אתמול". זה היה לך?. התוצאה היא נתיב עבודה מתח.

אני רוצה עבור מתח אזכור של אתמול. מה זה?. היא לא התגובה המתאימה למצבים בהם יש adecuadas” “armas לא להתמודד איתם. תגובות הטבע רגשית, פיזיקה, ואפילו התנהגות ליווי זה תגובה איטי. כאשר הגיוניים הוא קבוע בעת ההחלטה הופכת נשק מגביל, לא יפעל עוד: המנהל מקבל תעסוקה חוזים לאישור, הם יותר מ-200. בתעסוקה Perua חוזים לחתימה להיות נגדית על ידי משרד העבודה המרבי עד השנה ביום ה-15 החל את החגיגה. ההנהלה יודע ומצפה החלטתה להירשם ליום האחרון. אתם עלולים לחשוב כי זהו מצב מיוחד, לא כך. זהו הרגל רע. "כבר המשרד, אנא remitalos במשרד". אם מקבל היום האחרון בבוקר, סימנים צהריים והשאר לעוזר שלו עם "העצבים עצה" (הוגש לאחר תאריך זה שמקורם של קנס מינהלי על כל חוזה). ציונים זה לא סיפור עובדה המראה קצה של עבודה תחת לחץ. כפי לשרוד על מות הקדושים? יש לך מספר אפשרויות, שינוי של תעסוקה (ניתן לעשות איזה ביטוח) כדי להחיל מספר אסטרטגיות שיכולות לסייע לך, לדעת המדיום בו הוא עובד. אני לחלק פנימיים וחיצוניים. כדי לראות אם באפשרותך להחיל אותם. אסטרטגיות פנימי נגד עבודה בלחץ 1-להעריך את הסביבה בה הוא פועל, לדעת מודוס אופרנדי של מנהלים. פעולה זו תאפשר נתקל חלופות פעולה. עדיף להיות בטוח יותר מצטער. 2. הזן את עבודתך שגרתי, כך שיש לו זמן פנוי מדי יום. זה הזמן הפנוי כפי שאתה יכול להשתמש כאשר הבוס רוצה לעשות עבודה תחת לחץ. 3. לחפש עזרה גילם. מבקש עזרה אינו רע, דבר רע רוצה לעשות זאת לבדך. אתה לא סופרמן. זכור: קפטן אמריקה כבר מת. אסטרטגיות חיצוני נגד עבודה תחת לחץ 1-לתרגל מדיטציה: הוא לא בדיחה. הדבר יסייע להפחית את רמת המתח. 2. תרגול של ספורט: אם איש קשר אחד טוב יותר, אשר יסייע לך להוריד את כל זעם מצטבר. להרגיש חיים טובה. 3 לקחת יום שלם למשפחה שלו בלבד: עזרה כדי להתנתק מהעבודה. כאן אינו פועל עבודה בדרופל, מכיוון שאין מושג כזה בעבודתו. טוב Alimentecese 4: זה יש בפיקוח nutricionistaa זה לא דיאטה לפי התצוגה שלו או את אשתו. 5. לטפח ידידות: יש המכנים אותה רשת של השפעה, אם רשת זו הוא ראש המנהל הטוב ביותר. מסקנה אם אתה הבוס אין לבלבל את המונח בלחץ, לעבודה שלו אנשים חיים. האקלים אפופת ערפל והמושפעות פרודוקטיביות לטווח קצר. אם אתה הוא כפוף; חפש יישום זה חלק אסטרטגיות חשוף. אם הם משולבים בצורה הטובה ביותר. הם מסייעים. תואר ב פסיכולוגיה ארגונית וחברות e administraciond

להיט חדש בטלנובלה הלטינית

כדי לקרוא את desentra?amos תקציר סיפור נדוש אחר של נקמה, שנאה ואהבה, נוסחה ממוחזר למדי מאז בטלנובלה בתור שכזה, יש כבר בזה במשך השנים למצבים שונים, תווים, למעשה כמו: "תשוקה דה gavilanes", "מלאך האבן" ו- "אמיץ". הפעם הוא יפה וחושנית אישה הציר של ההיסטוריה של "Malparida", מי מוכן לנקום את מות אימו, עולה מה ללא קשר, הופך חסר (Fran?ois), מסונוור צמאונו לנקמה, עם עורמה עוסקת עם האיש שהוא אשם על מות אמו, להרוס אותו ללא רחמים או חמלה, אבל הגורל יצטרכו לעשות תרגיל מסריח להתעמת חזיתית לאהוב, המיוצג על בנו של האויב שלה. מעניין השבוע כי עברו, מבזק החדשות של הפקודה W חוליו סאנצ'ס כריסטו מקדיש קטע מיוחד ההפקה הזו, בראיון הגיבורה של רצועת ארגנטינאי ויאלה חואנה, למרות כי ה אופרות לורד אלברטו קסס Santamaria מכובד נחשבים ראויים לכל מי יכול להתפאר איש-רוח של raca mandaca. (יהיה נכון את אלברטיקו דון לא היה "קפה" או "בטי la שמציעות"?, כי זה לא לאבד El Rey Don חואן קרלוס) אני מעז לומר כי "Malparida" יהיה בטלנובלה הלהיט החדש של 2010, למרות הכותרת "חזקים" הנושאת, אך היבט זה לא רלוונטי, לא מהווה בעיה, כי כמו עשה לאחרונה עם הייצור קולומביאני "חוטאים tetas אין para?so חציר" במקום אחר במסורת doble-moralista, הכותרת שונתה ל "לחטוא senos חציר Para?so". לדוגמה, כאשר "פרנסואה" הועבר במקסיקו, בארצות הברית למען המושבה הלטינית, שמו apastelado עשוי להיות "הנווד" או "חסרי לב", בקולומביה "מלכת השקר" או "אשה בלי הלב" או לא, כמו שזה נשמע, למרות העובדה מילה קטנה זה כאן, זה נחשב לעבירה חמורה. הבעיה היא כי עבור זמן רב הוא פלט בקולומביה טלנובלה ארגנטינאי ככזה, האחרונה שהונפקה היה "לה לולה" על ידי ערוץ העיר העיר טלוויזיה של טלנובלה אחרת של juvenil-הקניות המשפט "הברווזון המכוער", "ניני".

זה רק עניין של רצון להצעות הסיכון מאלה המוצעים על ידי מקסיקו דרך שותפויות מסחריות אשר הערוצים הפרטיים. תקציר של "MALPARIDA" זה היסטוריה מתחילה גורם עשרים שנה אישה בעלת משאבים נמוכה הוא נופל מאוהב עמוקות של איש עשיר, אבל האהבה לא מספיקה ומתי הוא בחר הנישואים עם אחר, מישהו שלו באותו מעמד חברתי. ואז האישה, כמו עניים כמו אהבה, מת של אהבה. לא תמיד אינטל. עשרים שנה אחר הצהריים יותר רנטה (Viale), בתו של האישה, היא מציעה לשים אותך סוף כל כך הרבה שנים של היעדרות וכאב אמא. היא על ידי זה מחליט לעשות צדק באמצעות כמו תותח אחד היופי שלו. בזכות תכונה ייחודית זו פועלת האיש שהביא כל כך הרבה עצב אמו לורנצו (Taibo), מכאן ואילך, מתכנן לבצע תוכנית נקמה ולשלם עם המטבע אותו. אבל לא צעירה עם מכשול שיכולה להרוס את התוכנית שלך: לדעת Lautaro (ארדיה) אהבת חייו, וגם לא יותר ולא פחות בנו של זה זה שני שונא.

מי מגלם את פרנסואה? חואנה ויאלה היא השחקנית הארגנטינאית, נכדתו של השחקנית המפורסמת, המארחת מירתה לגרנד ו קולנוען דניאל Tinayre. הוא החל את הקריירה שלו כמו שחקנית בשנת 2003, כאשר הוא נכנס עם דמות בשלב השני של המכס Argentinas.Su אמא Tinayre מרסלה ואביה ויאלה איגנסיו, יש שני אחים, איגנסיו "נאצ'ו" ואת רוקו, (בנו של מרסלה עם מרקוס Gastaldi). היה שותף של מודל Iv?n de Pineda. בשנת 2002 החל של חיזור עם מוזיקאי חואן דה Benedictis, בנו של הזמר ארגנטינאי פיירו. זמן קצר לאחר היא תיכנס להריון. זה היחסים נולדה בתו הראשונה אמבר, חואניטה הייתה בת 20. בשנת 2003 ידוע את תומס פונזי מנהגים ארגנטינאי, ומתחילה רומן איתו. בשנת 2005 התקשרה כדי גונזלו ולנצואלה בחיים כפולים, הכניסו כמה. הזוג הזה נולד בנם השני של חואניטה, שמורת הבר הלאומית. בשנת 2009 זה הופרד ולנצואלה, והיה רומן קצר עם שחקן טניס גסטון גאודיו, למרות שמעולם לא מודעים לזה. כרגע זה עם גונזלו ולנצואלה, האבא של הבן שלה. קריירה: הוא השתתף אופרות סבון כגון "המכס ארגנטינאי", "לוס טלנובלות ו זמרת", "דם קר", "חיים כפולים", "אהבה היא", "Por amor ווס", "asesinas מוחרס" ו "פרנסואה". הסרט: "רדיו לב", "אלמנות ה'", "Maite קולנוע", "המדינה הלא נכונה". הטלת גונזלו ארדיה, חואנה ויאלה, קרינה Zampini, ג'ונגל גרמנית, ראול Taibo, מי יהיה מלווה על ידי יציקת גבס של השורה הראשונה שהוקמה על ידי: פטרישיה Viggiano, אגם גארסיה מחמוד זועבי, אסטבן פרז, אלחנדרו מולר, ברנדה Gandini, גבריאלה סארי, וילה מוניקה, מוניקה גלאן, גסטון גרנדה. הייתה לי הזדמנות לראות את שלושת הפרקים הראשונים, נראה לי כי במסגרת אופרת הסבון קלאסי עכשווי, יש את כל המרכיבים כדי להפוך תופעה של קהלים, לא רק בארגנטינה, אלא בכל המדינות רב של הטלנובלות, כולל קולומביה. זה יהיה הצלחה של אסטרטגיה או צבועים, עבור הערוץ מחליט לרכוש ארגנטינאי טלנובלה, זה לא זכויות פליטה.

משלוח מכתבים על ידי שירותי שליחים

משלוח מכתבים על ידי שירותי שליחים עם כניסתו של דואר אלקטרוני לבין התפתחות של העברת טכנולוגיות אחרות מהיר של מידע, לשלוח מכתבים באמצעות שירותי בלדרות, לעומת זאת, אינו מאבד את הרלוונטיות שלו ואת הפופולריות. ראשית, מחשבים ואינטרנט היום רחוקה כל אזרח, ושנית, את התכתובת בנייר יש מספר יתרונות על תכתובת אלקטרונית. גם הדואר האלקטרוני לא לשמור את החום של מי כתב לך מכתב של רגשותיו. מכתבים תמיד נעים לקרוא מנייר מאשר מהמסך, כדי התכתבות הנייר אותו יכול לעשות כל העיצוב, הפריסה, ציור, אשר לא תמיד ההזדמנות לעשות במחשב. המכתב יכול לומר את המילים יד המקודש ביותר ומוכרת נכתב להישאר חם אדם אהוב, למה לא לעשות את ההדפסה קר הדואר האלקטרוני. בשימוש דואר אלקטרוני אין ערובה כי הדואר האלקטרוני שלך לא יהיה מסוגל לפרוץ ומידע חשוב של התכתבות פרטית לא יהיו זמינים לאנשים בלתי מורשים. מכתב נייר להבדיל אלקטרוניים לא ללכת לאיבוד, לא ידבק בשל כשל בתוכניות לא נעלמו מעיניו בין ספאם, מספר גדול של הודעות נכנסות אחרות, אם הוא מואשם משלוח שליח מקצועי, אתה לא יכול לדאוג לכך שזה מגיע בדיוק בזמן, וכי האיש אשר טופלו. למה שירות שליחים נוח יותר תכתובת הדואר המסורתי? קודם כל, זה המהירות של משלוח – שליח יעזבו את הכביש מיד אחרי העבודה ולבחור את הקצר הדרך המהירה ביותר להגיע אל הנמען. שנית, היא מסירה אחריות בדיוק בכתובת ו בידי אדם ששלח את המכתב. בעיתון כתוב ש טבע הוא זה שבקיא בנושא. שלישית, היא להבטיח סודיות, בטיחות מלא התכתבות והאמינות של המסירה שלו בתוך פרק זמן מוגדר מראש של זמן. זה חשוב במיוחד עבור התקשורת העסקית וניהול עסקים, כאשר אתה צריך ערבות מוחלטת שלא ידלפו. שירותים חיוניים שירותי שליחים אם נדרש לשלוח את המסמכים המקוריים, משלוח של חבילות – עבור סיום חוזים מסוימים, על חתימת הסכמים שונים, בהם איכות ומהירות משלוח תלוי בהתנהלות של העסק. באמצעות שירות שליחים מקצועי להעברת מסרים מבטיחה כי המכתב מגיע בדיוק בזמן ולא ללכת לאיבוד, לא יישאר על הכביש. המסמיך את שליחת מכתבים שליח, ייתכן לא לדאוג תחבורה ובטיחות. שירותי שליחים רבים יש עכשיו שירות הדואר שלהם לבטא לא רק בתוך רוסיה, אלא גם ליד וגם בחו"ל, אשר הוא שימושי במיוחד במקרה של ניהול עסקים בין חברות ממדינות שונות, כמו גם במקרה של תכתובת פרטית, לתקשר קרוביהם, חברים, אהובים, אשר חוצה את גבול המדינה. משלוח אקספרס היום עם כל הפינוקים שלה – סוג זול יחסית של שירותים זמינים כמעט לכל אחד. וזה נחמד לקבל מכתב של אדם אהוב שטיפלה המסירה שלו בעזרת שירות שליחים מקצועי! בנוסף. לא זו בלבד משלוח חבילות של מכתבים, אבל שונה, כמו גם לספק חבילה יכולה להיות מופקדת בידי שליח. שליח יבצעו את תפקידם כמו מהיר ומדויק, הוא דואג לא רק על הרווחים שלהם, אלא גם את המוניטין של החברה שלהם. כאשר מדובר בהתכתבות חשובה, שעליה עסקים הכנסות, אינו מקובל להפקיד את זה הדיוט התכתבות אשר לא יכול לתת כל ערבויות המסירה בטיחות בזמן התכתבות.