לפני ניהול איכות ויעילות

כאשר תתחיל לחשוב על מה תעשה אם תאבד, איבדת כבר. סקירה כללית של ז'ורז שולץ, הטווח של איכות התחרותיות בתרחישים הנוכחי הוא דינמי מאוד והפכו שבו הן איכות ויעילות, הופכים יתרונות תחרותיים עבור אותן חברות אשר החליטו סיכון בהצלחה לתוך בשווקים. ניתן לשלב את ניהול טובה עם איכות מה מחזיק, הטווח שלו, השפעה על כיבוש קביעות של השווקים, הצגת מוצרים, שירותים עם איכות מעולה אשר מבטיח ביקוש מצד הצרכנים, אשר טיפל נפגשים. במקרה של ונצואלה חברות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, ניהול צריך לשים לב לכבד אותו מניפסטים תרבות אמיתית על איכות, עמידה תקנות הלאומי, לא רק בתוך הארגון אלא הבינלאומית להגיע, לכבוש את השווקים, להתחרות היום ב מה פיתחו חברות מצליחות אודות איכות. ישנן הרבה חברות לאומיות אשר לא זוהו עם הטווח, מה מציגים דרישה איכות יש השתתפות מקדימים בשווקים הנוכחי והצל בין התכונות העיקריות של המוצר, מה זה אומר להיות מזוהה עם האיכות. התכנית לתארים מתקדמים בתחום ניהול האיכות והתפוקה של האזור של פניהם ללימודים מתקדמים של אוניברסיטת Carabobo. הוא מודע האחריות להכשיר, הרכבת מומחים, אשר תורמים הידע שלהם, יודעים להשתמש כלים בסיסיים לפי מאפייני תרחיש לאומיים ובינלאומיים שלב זה לתת כדי לזהות חברות עם איכות, הישג, להגיע, חשיבות תרומתה של משאבי אנוש, שלהם יכולות, כישורים, באינטרסים של תתפרץ פרדיגמה חדשה של איכות בחברה בהתנהגות ארגונית בהווה.

הדגש נעשה דרך הכיסאות מרכיבים תכנית הלימודים האקדמית, כל ידע בסיסי, הדרושים להבטיח האיכות מתגלה בוודאות שעלולים להוביל להפוך יתרון תחרותי ממשי. הוא עשוי דגש על הגדרת כל אלה תהליכי הייצור במחירים המתאימים שלהם זה להבטיח תוצאות חיוביות, משגיח על טכנולוגיה הנמצאת בשימוש, שיפור מתמיד, תחזוקה, מחזור החיים, מיומנות, הכשרה, מיומנויות של טכנאים, אופרטורים, מבחינת ארגונומיה שעלולים להוביל פרודוקטיביות מיטבית. דגש על מתן ידע ותחולה שלה בכל הקשור הבטחת איכות, הכללים לאומיים ובינלאומיים של איכות, להדרכה הצוות שלו בפונקציה זו, הבטחת את הצורך להשיג את דרישות תחרותי של איכות שהוצבו על-ידי חברות בתרחישים הנוכחי. רכבות מומחה ומספק להם כלים, שיטות המאפשרות שילוב טוב יותר של הפרט עם מכונת, שמוביל אופרטורים, טכני, לטפח את היצירתיות שלהם, חדשנות בכל דבר המתבטא שיפור מתמשך, כדי להפיק את התיקונים הדרושים עובדה זו מונעת האיכות היא, לדוגמה, ההישג של העלמות פגמים אפס, תור, עלויות התפעול, דהיינו לשקול הצעות המבטיח, בנוסף האיכות, יעילות. התוכנית כל הזמן נמאס חזרה שלהם כסאות התחשבות חוויות חשבון, מכשולים ומחסומים בפני חברות רבות באזור, בהתחשב המשתתפים בו הם אנשי מקצוע כי הם עובדים, אשר להגיח דרך סדנאות שכיסא כל מבצע, דוגמאות אמיתיות המאפשרות לך לאבחן את המציאות לגבי איכות, בשילוב עם בנוסף תוצאות חיוביותאשר גרמו מהעבודה מעלות שהביאו לשינויים משמעותיים בחברות רבות. כל זה נעשה הצעות חדשות, הצעות לפתרונות חברות מסוימות יש לקחת אותם בחשבון, המשפר משמעותית את איכות המוצרים והשירותים שלה, ומעל הכל, המניע החברה מזוהה עם איכות מה הוא מייצג. ביחס פרודוקטיביות היבט נוסף שנשאר הרבה לומר venezolana המציאות של עסקים, במיוחד בתעשיות קטנות/בינוניות, הוא לגבי היעילות.

פרודוקטיביות כי לא הגיע לרמה זו כי נדרש להיות תחרותיים במיוחד, במיוחד, כאשר בתרחיש הלאומי פעמים רבות ביקוש גדול יותר האספקה. פרודוקטיביות שתזדקק משוב בכל המכשולים האלה, בו מוצגים מנהלים רבים נכשלו להם פנים, וגם הרבה פחות שינויים צור, המרות שעבורם זה הוא על פי וודא החברה התחרותיות, עלויות, דורשים עבור המוצרים אותו מציע. מה הם הגורמים שהפכו את הפרודוקטיביות המידרדר זה? כמובן, יש משתנים חיצוניים ופנימיים אשר דורשים כדי להיחשב ולמצוא את הדרך איך להתמודד איתם, זו הזדמנות. אנחנו פשוט לצטט אותם, עם זאת, אנחנו יוצאים קביעות, זה יש הכרוכות תכנית לארגון מחדש של תכנית הלימודים כדי לתת דרך נושאים אשר תורמים ידע, הפעלת ניהול להתמודד איתם ולחזק אחרים עם כלים, מודלים הדרושים להבטיח יעילות בין המשתנים ללא ספק זה הפרעה חיצונית על ידי המדינה באמצעות המדיניות שלה, תוכניות אשר השפיעו על החברתי כלכלי, פוליטי, favouring את הופעתה של שלב הסוערת, מסוכן, לא בטוח. באופן פנימי, כוללים כמה גורמים: חוסר אסטרטג מקדימים, חזון, מנהיגות השתתפותית להניע את משאבי האנוש שלו, שנעשתה לקראת השגת המטרות, שליחות, חזון החברה. העדר משאבי אנוש לא מאומנת, המותאם למציאות של תובע מה הטכנולוגיה המודרנית. משאב הריאליזם, חסר ביטחון, האדם constricted יצירתיות, חדשנות, הביצועים שלה. חוסר הגדרה של תפקידי לשחק לפי מאפייני הנוכחי תהליכי התפעול והתנהגות ארגונית. העדר ארגונומיה נכונה המבטיח ביצועים שביעות רצון, בטיחות בביצוע של פונקציות לביצוע. המשכורות לא שומר עם המציאות הכלכלית של המבנה הארגוני של רגע ולא לפי היעילות של והשכר תהליכי הייצור הדורשים בהווה. העדר הטכנולוגיה המודרנית, המבטיחים פרודוקטיביות ואנשי איכות הפרדה בין כמה יחידות פונקציונליות כגון שיווק, ייצור, לממן שמתנגשת ארגונית, מזיקה לעתים קרובות בפריון העבודה של החברה. אקלים ארגונית הסוערת, תוצר של קונפליקט מתמיד המתרחשים על חשבון יעילות. הצעות ומסקנות יודגש, כי יש להעריך ניהול באמצעות SWOT כל אחד מהמשאבים לרשות החברה, כלומר האדם, טכנולוגיים, פיננסיים, כמו גם המנהיגות שלו, מערכות ניהוליות, ומבנה תרבות ארגונית. פעולות, תוכניות, תוכניות המאפשרות לחיידקי השפעת משתנים חיצוניים לשעת חירום, במיוחד כי המדינה, התחרות חייב גם להיות קשוב ב הזדמנויות ואיומים הממשלה הנוכחית יצרה בהתאם פתחים סחר חדש, בריתות, היכולת לחדור לשווקים חדשים, כמו גם מה סוציאליזם יפיק בהתנהגות ארגונית פעם מוסד זה הטריטוריה הלאומית. כעת ניהול עליך לא להזניח מה ההווה מניפסט לו ביחס איכות ויעילות.

השיטה הרווחית ביותר של השקעה

המדינה שלנו היא ברמה של פיתוח, כאשר מול אנשים רבים, השאלה היא היכן להשקיע את הכספים הזמינים שלהם או חיסכון. בין האפשרויות השונות עבור קרנות השקעה להדגיש את המפתח: השקעה בקרנות נאמנות (קרנות נאמנות), השקעה בנדל"ן, פיקדונות בבנקים, רכישת מניות, ניירות ערך, השקעה עתיקות, קונה אמנות, קונה יקר מתכות ואבנים, תכשיטים. שים לב להשקיע תכשיטים, עתיקות, נדל"ן, היום אנחנו לא יכולים כל אחד. לכן, אנו רואים רק את הנגיש ביותר לכל אזרח רוסיה אפשרויות קרנות השקעה, כגון פיקדונות בבנקים, קרנות נאמנות (קרנות נאמנות) לבין רכישת מניות. נסו לעשות את זה בצורה אובייקטיבית יותר, יהיה מבוסס על דמויות וניתוח של התהליכים המתרחשים האחרונה זמן בארצנו, המשפיע בדרך זו או אחרת כולה על הפוליטיקה הפנימית הפיננסי.

בואו נתחיל. בנק פיקדון נחשב זמן רב האפשרות העיקרית להשקיע ברוסיה. לאחר ברירת המחדל של 1998, לעומת זאת, באופן מסורתי דעה הקיים על האמינות של אחסון של כסף מזועזע בעליל. משבר כמה שנים מאחורי, והמדינה היתה רפורמה להפקיד תכנית ביטוח, אשר היה המפתח לחזור מאה אלף רובל, ללא קשר לסכום ההפקדה. מאוחר יותר הסכום הוגדל, ואנשים יש תמריץ נוסף כדי לתת לבנק חיסכון. עם זאת, כיום, אחוז נמוך יחסית של הבנק כמעט כל התרומות מ -6% ל -13% (כולל הרובל ומט"ח) וחזה את סוף 2008 את שיעור האינפלציה העולה על 13%, אנו יכולים לומר כי להשקיע כסף בבנקים לצבור הגיוני. באותו הזמן, זה ההשקעה הטובה ביותר ובטוח כסף החסכונות שלהם עבור רוב האנשים.

דרך נוספת – השקעה כספית. רכישת ניירות ערך או מניות בדרך זו או אחרת ידרוש חנות עשיר של ידע על השוק מגמות, נתחי שוק, או כאלה תיאוריה כללית. רווח בטווח הבינוני זה כסף להשקעה יכול להביא רק אם אתה ממש טוב בזה. אם אתה רגיל מחזיק ניירות ערך, בדרך כלל אינם תלויים בך, פשוט לעקוב אחר תנודות ערך המניות שלך. עם זאת, רווח טוב לעבוד המוסמכת בשוק המניות אפשרי. זה עושה להשקיע את הכסף במניות אטרקטיבי למדי. עם זאת, ישנם גם חסרונות. אפשרות זו מסוכנת מאוד קשה עבור האדם הממוצע. דרך נוספת להשקיע את הכסף – קרנות נאמנות, או בקרנות נאמנות אחרות. קרנות נאמנות הוא סוג של תיק ההשקעות, הכוללת מניות, אג"ח וסוגים אחרים של ניירות ערך. סוג זה של קרן מיוחדת המנוהלת על ידי החברה מטעם המפקידים שלה. מהו העיקרון של הכנסה Pytheas? אזרח קונה בשווי הנוכחי על תאריך הרכישה של מניות בקרן. נתח זה עשוי לכלול מספר סוגים שונים של ניירות ערך, או רק אחד, למשל, מניות. במשך הזמן, לאחר שינוי הערך של ניירות ערך, במחיר של יחידה קיימת תשתנה. ההכנסה המרבית, לבין ההפסד המרבי אותו, המאופיינת קרנות נאמנות, אשר כל ניירות הערך רק עם המניות. הפתרון הטוב ביותר הוא להשקיע את הכסף בקרנות נאמנות משולבת, אשר משקיעה את הכספים לא רק במניות אלא גם באגרות חוב וניירות ערך אחרים. קרן מעורבת הוא הפתרון משוקלל. מנהל יסביר לך את כל הסיכונים הכרוכים ברכישת מניות כלשהו, ??אך בדרך זו או אחרת, קרנות נאמנות, בכל מקרה יש תחזית הרווחים. אבל להיות כך או כך, השאלה היכן להשקיע את הכסף, תצטרך לתת את הדין על עצמם. האם רק להחליט מה המטרה שאתה רודף, שמירה או במזומן הגדלת. ולבחור את המוצלחת ביותר, תוך ניצול מידע על גרסאות שונות של קובץ מצורף של קרנות.

מאפייני בלוס אנג

השקעה מאפיינים בלוס אנג'לס מספר נקודות שכדאי לזכור כדי לגשת לביתו של עצה טובה של החיים שלך לפני הצבת במשימה למצוא את הבית הטוב ביותר לחיות הוא לשבת רגע עם בן זוגך כדי לנתח בפירוט את ההשפעה גרמו לו לתקציב המשפחה שלהם, העובדה שינוי של הבית. חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים כלכליים, פיננסיים, משפטי, מס ו- e אחרים ללכת לשים יחד תקציב כדי לא להיפגש עם sorpresasa ניתן להתקין בבית שלך בפעם הבאה. במקרה זה נתייחס למאפייני שישמש כמו דיור עבור לך ולמשפחתך ולא השקעה, למרות e זמן רב מאוד טוב מדי עשוי לגלות אפשרות שניה זו. יש חברה של עסקי הנדל ן בלוס אנג'לס, במקרה של צורך הרבה מידע עליך תקבלו יחד בעת ביצוע דבר תקציב יותר וקרוב ככל האפשר המציאות העתידית שמחכה לך, הרבה יותר שמח בחייו, החלום של בעלות הבית. אנו מדברים על השקיעה רצועת נדל ן, קבוצת המנהל את הנדל ן באזור זה של קליפורניה כמו כמה אחרים, עם עצום ניסיון ומאות לקוחות מרוצים. היבטים רבים אתה רוצה להשוות את המצב הנוכחי של החיים, ככל שהוא ישתנה היחס ingresos-egresos כאשר אתה מחליט לעבור מהבית, כאשר המזרח כבר מותקן בשכונה חדשה, עם מרחקים חדשים, המחירים החדשים (אשר לא חייב להיות יקר יותר, אך בדרך כלל יש אזורי אם הם כה), ועוד קודם דבר צריך להתרכז בבית אותו, כי בכוונתם לרכושהתחשבות היבטים חשבון שהם מיותרים או כי לא היו בתחילה את תוכניותיו המקוריות. כלומר, אם בהתחלה לא קנית מאפיין עם שחייה בבריכה או טניס מגרשי רק כדי לתת כמה דוגמאות, כי חשבו היטב כמו בקרוב כפי שהוא ישתנה הוצאות המשפחה כדי לשמור על אלה מותרות קטן בהשוואה שלה הרעיון הראשוני של הרכישה. כהונתו השנייה, חשוב לחשוב על תכנון המשפחה שלהם, עם זאת שאנו רוצים לציין כי עליך לתכנן על בסיס אמיתי, כמו למשל, אם יש לך ילדים, לבחור את בתי הספר הטובים ביותר, או אם אתה מתכנן אותם לטווח קצר או בינוני כדי לקבל גישה אל הטוב ביותר טיפול רפואי וכוח posteriori יש את כל השירותים שתצטרכו.

המרחקים הם גם נקודה חשובה, על-ידי בעיה של זמני ההגעה בעבודה או בבית-הספר על-ידי תכנון הוצאות העלול להביא דלק, אגרה או כביש מס. וגם כי לדבר באופן בלתי צפוי עם רכב, בקיצור הרעיון תהיה לא לנו להפיק הוצאה נוספת אשר באה מתוך התקציב על ידי העובדה לקנות בית עם ערך גבוה יותר בשכונת בלעדי. בסאנסט סטריפ נכס יכול בהחלט לייעץ לך בכל ההיבטים כי יש לעשות עם הרכבת תקציב הוא הדוק למציאות שלו של בפרנסת המשפחה, מבוסס גם על שתי נקודות חשובות: שלהם מידע על נכסים, תופטוש תויובייחתה, או חובות קרדיטים. זה טופס חלק או לא של הייעוץ, לסמן את צרכיך ואת להסתמך באופן מלא על מספר שנים של ניסיון, כי זה רכישה סוכנות מכירת נכסים צברה ב לוס אנג'לס וב האזורים הסמוכים. אתה יכול להיות מחקר ואישור מראש אם תבקש, אשר תיקח אתכם הרבה יותר מחלומה של בעלות הבית. עם זאת, אתה הוא ממוקם במקום, בזמן של הקונה לדעת בדיוק עד היכן יכול להרשות לעצמו עסק כי הוא גם מועיל ולמלא כי אתה עם האושר. אבל גם נותן לך הפלוס אם המאפיין שחיפשתי, המקיים אותו באופן מלא הוא כמעט אבטחה אם הוא קונה עם אשראי טרום מאושר, המרחק בינך לבין סגירת העסק הוא רק שלב אחד. חוזרים מעט למציאות, אנחנו רוצים לסגור את זה במאמר באומרו כי עליו להיות מוכנים היטב לא מתרגש כאשר הבנק נשא טווח מחירים מבוסס על משכנתא יותר אולי בתשלום אם אחד נגיש. אבל המציאות, ניסיון לסמן כי אם לסכם כל ההוצאות אשר הזכרנו ככל הנראה זה ללכת העננים ולאחר מכן לשנות את דרכם של חיים רבים של היבטים שלה לשלם רק את המשכנתא, אנו בטוחים כי זה לא מה שאתה רוצה עבורך ועבור משפחתך. להסתמך על עצתו של שקיעה רצועת נכס, אנשים ייעודי כדי להפוך את החיים שלך יותר קל שיתוף מה שהוא יודע עם מי שרוצה להגשים את החלום האמריקאי.

האיטי: אפריקה באמריקה

BRECHNER חוזה הטרגדיה של האיטי גדול, אבל כך גם הוא בטלה רשויות מושחתים ועל השכנים על ידי אנשיה. האיטי, המדינה הענייה באמריקה הלטינית, היה הראשון להיפטר Slaveholders האירופית ב-1804 כאשר היא הכריזה על עצמאותה והפכה לרפובליקה השחור הראשון בחצי הכדור המערבי. עד אז, המושבה הצרפתית היה השלישי העשירות בים הקריבי. אם יש מדינה באמריקה הלטינית לא כדי שיספקו לא להאשים את מעמדם indigence, כי הוא האיטי. Haitians נעשו על ידי עצמם. אחרים מאשימים antojadizamente שלהם בגלל הספרדים, הפורטוגלים, האנגלים, ולתת אשר להם להרוויח, זה הדיבור של מוראלס, דה סילבה, הוגו צ'אבס, שאר הליברלים. אך האיטי לא סובלים זה השפעה נורא של האיש הלבן.

Haitians לא רק לא אימצו את התרבות האירופית, ולא קיבל האל שלו, בחר את הגירסה שלו אנימיזם, Spiritism הביא ממערב אפריקה מעורבב עם פגאני הקתולית: וודו, אשר הפך היום פולחן השד. בברזיל הוא מתורגל משהו דומה ומאקומבה Candomble, אשר גם הוא מסורתי בכמה מדינות מרכז אמריקה, אך ברזיל המטה הכללי שלה עם מיליוני מאמיניו העומדים נוהג בחברות ספיריטואליסטיות. נאמן שלהם להיכנס טראנס בתוך ריקודים בלתי מבוקרת ותנועות רמיזות. במיוחד נשים. האיטית בצורה דומה הברזילאית, לעצור את הילדים לכל תריסר לנטוש אותם. לפני רעידת האדמה היו 350,000 יותר ילדים יתומים, היום שילש הדמות. ללא אמהות אשר aepromo אותם, ללא הגנה, חינוך, היצורים חייב לשרוד כפי שהם יכולים, בסופו של דבר להיות אגרסיבי, אוכפו. ברזיל וגם האיטי הם בין מדינות אלימות רבתי באמריקה הלטינית, שניהם מאותה סיבה, גם אם אחד הוא העשיר ביותר והשני ההפוך.

נראה שיש משהו לעשות את המחשבה הדתית של תרבויות אלה פרימיטיביים עם התנהגותם, כלומר שיש להם מעט רגישות לאחרים לחיי האדם. אין שום ספק כל זה היה בגלל השפעה אירופאית עמים ילידים רכשה רמה מסוימת של האנושות, שגשוג, אחרת להמשיך ולשמור על מנהגיהם צמאי דם, שכלל במקומות מסוימים קורבן אדם קניבליזם. כל לקידום חברתי וכלכלי של אמריקה הוא האיש הלבן. בתקופה זו של מתגאה של תרבויות autochthonous כדאי לזכור את זה, משום סילוף היסטורי הוא ממאיר. האיטי הוא מציג לעולם את פניו כמעט יומיומי של החיים, אשר אינו שונה מזה של מדינות אפריקה ביותר שבו אלימות היא הנורמה. ביזת מגדיר על האי, אלמלא האמריקנים שהגיעו לסייע ולהביא סדר, מוות ואלימות יהיה גדול יותר. אסון האיטי הוא מופגנת, לעזור לאנשים שלו, אך וודא כי הכסף או מה נשלח בא בידי מוסדות מהימן להפיץ אותו הם צריכים אותם למי, מי הם ילדים. הארגונים מוכח אמינים העונים על עבודתם הומניטרי, הן לה במרפאה של רופאים ללא גבולות. הם ברחבי הכדור, קל יותר ליצור קשר. אחרת עשקה את העזרה על-ידי הרשויות בהאיטי לתועלתם האישית.

קבוצה Huitoto

מאת פאביו של המשפט "…." הנערה היה הולך לגדול. כשהיא הייתה די היה עם אמא בחווה. פעם הגיע ל chagra, ישב על מקל, הוא ניער את ראשה וליפול שמאלה אלה שיער. אז הוא שתל קוקה כי היא ידעה כי זה היה מתגעגע לאבא שלו… וכך נולד זה קוקה, למה אכפת לנו זה איך לטפל בת; אם אנחנו משחררים את הצמח תחלה". "סיפורו של תושב Witoto" ב Amazonla, טבע, תרבות Huitoto, uitoto או witoto הטובה ביותר. אותן שלוש דרכים לכתוב את השם יש משמעות המזלזל, בשימוש על ידי האדם הלבן כדי לזהות לאוכלוסיה זו הילידים הדרום של המחלקה של האמזונס זה, על ידי הטלת, רגיל כדי הנקרא ולהיות מזוהה של טופס זה, ולא על ידי השם האמיתי שלו: Murui Muinane.

היו אנשים לבנים, בעיקר האנגלים, מי כיכב בסוף המאה ה-19, הבום של גומי, אחת הטרגדיות הגדולות האלה עמים לאחר במתיישבים האירופיים, עם המנהיג השלכות מזיקות ומי אפקטים עדיין נראים בקבוצות מסוימות ששרדו, כמו Murui Minane העבודה הראשי כדי לנצל את המפעל של גומי, חומרי גלם לייצור של צמיגי מכוניות. אראנה סזאר חוליו פרואני שנוצרו התפעול של החברה הגדולה באותו הזמן גומי במדינה שלנו, המכונה העכביש הבית, אשר מאוחר יותר הייתה נקראת חברת אמזון פרואני, ואז הבעלים להשיג מיליונר חוזי מכירה, הסכמי סחר מיטיב עם הבריטים. הוא היה להם כל הגידולים של גומי, אשר שמר על בקרה, שליטה על כלל האוכלוסייה הילידית של האזור. לא יש ניצול של צמח אחד זה שינה את חיי האדם כל כך דרסטי, בזמן קצר כל כך. האינדיאנים חיו במצב הכי גרוע ובלתי אנושי, הרחק בכפרים ובג'ונגלים שורצי המלריה. תמונת מצב התעסוקה הייתה עבדות, נתון תזונה לקויה, נחשפים מחלות טרופיות, עינויים, השחתה, ואל לפעמים מוות, כעונש כשלא הצליח לחלץ כמויות מספיקות של latex אשר נדרש כל אחד, 40 פאונד לחודש.

כמה משפחות ניסית לברוח, אך רובם היו recapturadas ועינו אזהרה עבור האחרים. תעשייה זו הידועה לשמצה להחרבת והרסו כל שבטי האבוריג'ינים גזע נפלא. ההערכה היא כי הראשון העשור של המאה ה-20 מת בסביבות 40,000 הילידים של ה-50,000 קיימים באותו הזמן. אם בחוץ, שנים מאוחר יותר, בשנת 1932, העימות הצבאי בין קולומביה פרו בתשלום חיים רבים יותר של תושבים Murui Minane זה משמש בשר של canon מ בשתי מדינות אלה. אותם Murui Muinane עם אוכלוסיה של-6,000 איש, בהם Murui Muinae שוכנים בדרום אמזון קולומביאני, ביניהם, נהרות פוטומאיו, פאראנה Igara, Caraparana, Caqueta; ניבים שונים, מיקה, Minika, Bue, Nipoode, תלויות האזור בו הם ממוקמים. הארגון החברתי שלהם מבוסס על משפחה מרובת בתים או malocas, אשר מיושב על ידי ההורים, בניהם עם משפחותיהם, שכל אחד מהם עם פונקציות: זמרת, שמאן, המאמן של מסורת קוקה לבין החניך, בנות לא נשואות, קרובי משפחה אחרים חיו. צ'יף או בעלים של maloca הוא הסמכות המרבי של אותו. סמכות זו מבוססת על ידע מסורתי, על סוגי טקסים המקדם. הוא אחראי על האבטחה הקוסמית ותרגול קבוצה; אתה חייב למנוע מחלות, לקדם את טיאנטאן ולהבטיח מספיק חיות לציד. הוא זה להבין עיקריים מהם טקס הזריעה, אסופה של הבוטנים, זה ציד, מתוך 20 יולי, היום של סן רפאל, המעסיק של השבט, לתחיית המתים, זה חג המולד. כל פעילות חברתית יש rafue שלו (Word), המהווה את המצב אז זה נותן יישומה הנכון; כמו טקס mambeadero, אשר מתקיים באמצע הבית הארוך, אשר הצריכה היומית בטכס טופס הצמחים קוקה וטבק קדושה. המערכת הכלכלית של huitoto מבוסס החקלאות, האוסף של מזון מסוים הדיג, אשר מעורבים בהם אותם נשים וילדים, וכן היכן נמצא בשימוש הרפון, ווים, המצ'טות או מלכודות; בזמנים מסוימים בשנה הם מאורגנים תופס קולקטיבי המורכב מרעיל את המים עם צמח מיוחד, ללכוד עשרות דגים. ציד דרך נוספת כדי לקבל אוכל, מבוצע על ידי אנשי השבט. ששימש את Blowpipe, לאנס וכלי נשק אחרים לציד, אבל כיום ברובה משמשת יותר ויותר. האנטר הוא נתמך בדרך כלל על ידי כלבים, ובמהלך הלילה בעזרת פנסים; הטרף האהוב הם חזירים, צבאים, יונקים קטנים כגון את borugo, את והגוארה. בין הציפורים, תוכים, טוקנים, תוכי מתקבלים. הסביבה של בתים צומחים עצי פרי, מניהוט מצוי בראווה ומתוק, אשר הופכת "מניהוט" נצרך בצורה של פולחן או משקאות מקומיים. גם להיות שותלים פלפל, אבוקדו, בוטנים, caimo עומארי ולעיתים תירס, אשר משמש להאכיל את התרנגולות חיות אחרות; ערסלים נעשים עם סיבים כמה מן העצים מצלים קלועים. האישה אחראית הזריעה וצמחים הקציר של אותם מוצרים, עם חריגה של הקוקה (jibiyu), הטבק ואחרים פסיכואקטיביים, נזרע, שנאספו על ידי אותם גברים. בגיליון זה הופך לדבר "בלילה, כאשר הצל מוחק אותם מרחקים, כאשר כל אותם עולמות הוא מבצע הנוכחי, להם סבא וסבתא Huitoto נסיעות אותם כבישים מהם החלומות ער באמצעות אותם צמחים של כוח". פרננדו Urbina רנג'ל, אמזון, טבע ותרבות. קוקה הסוללה, הנצלה סירי חרס או פחיות מתכת; אבקת ניפוי מעורבב עם אפר של גיליון u yarumo ענבים של מונטה, התוצאה היא mambea והוא מתמוסס בהדרגה, ויוצרים כדורים בולטות שתי הלחיים. לכל אדם יש את קערת קוקה והחליף את זה עם השותפים שלה בזמנו של הטקס; לדידו, הטבק הוא נצרך בצורה נוזלית למחצה (ambil); מבוגרים בדרך כלל לשאת ambil בצנצנת קטנה המוצעת בישיבות. למכור ולקנות קוקה או טבק הוא אחלל קדוש טקס huitotos. רישום, ציד של חיות ללא הבחנה, לוקח הכרחי יותר או אז בלי לקחת בחשבון כי זה חייב להישמר, להשפיע על אמא טבע, אשר נותן לנו את החיים, ונותן לנו מספיק כדי לחיות. Murui Muinane לא מבוזבז, יצירות, משמש, מעריך את כל מה שיש. "קוקה וטבק מהווה huitotos את התמיכה החומרית של הטקס, פעילות מבוסס אשר נותן משמעות התנהגות יוצאת דופן והן רגילים. הצורך עבור רכיבי ביניים בין הגבר את הכוחות המתעלים על מה מתמלא קוקה וטבק. טקס צמחים לפתוח את עולם אשר כמעט בכל דבר אפשרי". פרננדו Urbina רנג'ל. שנלקחו No149 תרבות במגזין סדר היום, ביולי 2003 קה + MAK + f + גילה תייר ללכת + בייה להיות n או ז או קה + rafue onoit גילה תייר + ", לא של hieroglyphic או שגיאה של הדפסה." רישום מתאים לברך את הילדים Uitotos של דן מניהוט מצוי קוקה, טבק ומתוק בשפתם למי לבקר אותם. לומר: "ברוך הבא למקום הזה שבו" יודע ביטויים תרבותיים Uitoto האתני": קהילה זו, צאצאי ילידי שסבלו ניצול לרעה של הגומי בשנת 1930, הוא אחד החלוצים של התיירות בקולומביה. בשנת 2000, הסכסוך חמושים אילצו רבים מהם עוברים מהאמזונס והוא ממוקם בוילויסנסיו. אחד מהם, סנטיאגו Clodualdo Kuetgaje, הצליח באוקטובר 2005 את מרכז etnoturistico Maguar?. מאז מבוגרים ואז 17.758, תלמידי יסודי, תיכון ואוניברסיטאות של המדינה ביקרו את etnoturistico במרכז, כמו גם זרים 175. אני maguar? היה אמצעי תקשורת המשמש את Uitotos לתת את החדשות בשבט שלו העתיקה. "Maguore זה חלום נולדה בזיכרון של אבותינו, כדי להבטיח את השימור של התרבות, הסביבה ולהבטיח את הכלכלה של אותם יזמים משפחות", אמר Kuetgaje. ממוקם 5 ק מ בכיוון, 86 של בוגוטה, המדרכה זה Potaya, etnoturistico מרכז זה מאפשר את המבקרים אינטראקציה עם המנהגים של קבוצה אתנית הכוללת 6,700 הילידים בדרום הארץ. שם, הילידים המלל שלהם מיתוסים, ריקודים, לשתף את הגסטרונומיה שלה, חשופה אותם בגדים וכלים מקורית. בערב, לאחר טקס של חיזוק רוחני, תיירים תוכלו ללון הצ'יף, בית קהילה אב קדמון שנבנה על ידי האינדיאנים עם היכולת להכיל 50 איש. במקרה של Maguar?, תיירות אקולוגית, האתנו ירשו מאבותיהם משולבים במסע אקולוגי אשר מדריכים ילידיים מגדיר חלק הידע על הטבע. אבל עבור אלה שרוצים לדעת כדי לממן את השקפת העולם Uitoto התוכנית הווריד ירוק, הווריד החיים, les מאפשר מודה הוא ג'ונגל ב. מ Chorrera, אמזון, אותם תיירים נסיעות בסירה עד קהילת ילידים סנטה רוז, אינטראקציה עם הלילה פאונה, מכיר אותם אתחול של אבן, טקס הילידים, נופים אקזוטיים. על-פי סנטיאגו Kuetgaje, מרכז etnoturistico Maguar?, בנוסף קידום self-sustainability עבור משפחות 28 uitotas, מטרתו "להציל, לחזק ולשמר את התרבות והמסורת של ילידי כמו העושר של המורשת התרבותית קולומביאני".

הצהרות, מטרות

הצהרות, מטרות והצעות HOMONATROPIA.-לנו להדגיש רק שלושה 30 זה מקודש של ההכרזה העולמית בדבר זכויות האדם: – הזכות לחיים – זכות הקניין (ארץ) – נכון לעבוד אם אתה נראה טוב אף אחת מזכויות אלה הם דבר כזה, החיים אנחנו יכולים לאבד בכל עת, ולא על ידי גורמים טבעיים, זכות הקניין הינו אפשרי רק כאשר יש לנו אחרת שמשלמים לך אתה תמותה ביטחון ואת הזכות העבודה היא בכפוף לתנאים שקובע את השוק, כלומר ההיצע והביקוש אבל שום ביטוח; אדם מובטל בכל מקום בעולם, אשר עשוי להיות משותף יש איפה לחיות, אבל לא איך להישאר אם היא לא הצדקה לאור זה במקומות שיש. homonatropia מעלה את שיבת הסביבה הטבעית שלנו כדרך לקיים את הקיום שלנו על פני כדור הארץ, חזרה זו חייב להיות עם העזרה של ההתקדמות כה במדע וטכנולוגיה, קל לראות איך הם דוחים מאיתנו את הזכות לחיות עם הטבע וליהנות למהות האמיתית שלנו בתור אדם שאנחנו. העובדה להפסיד החיים בכל עת הוא תוצר של אובדן זהות זה עוסקת החברה חוסר הזהות, חוסר בטחון, חוסר הידע הנגרמת על ידי הפרדת כוחות המהות החיונית שלנו יש אנשים על פשעים והתעלם חיי האדם; המצב הזה הוא procada, כמו הגורמים להם, לפי נתוני האבטלה זה inacapcidad של להשיג מטרות את uproot כדי הלא להחזיק מקום חיוני לחיות ולאכול היא חוסר כפי שהוא בסיסי לחיות. Timely לשאול היא: האם למי יש הפקולטה או הכוח של לתת לנו זכויות כמו של החיים? בהזדמנויות אחרות אני כתבתי כי אם אלוהים לא ברא את העולם זה היה הצופה המושלם ואהבת יצר, זה בגלל אי קיום האל, ולא להיכנס עכשיו, החיים הם מתנה אשר לא היינו יכולים לקבוע כפי שהוא origino, למעט תיאוריות ואמונות, ואז? למי יש את הפקולטה או הכוח לתת לנו את הזכות לחיים, יגיד: הממשלות, וזה יהיה עוד שאלה באיזה שלב מעורב ממשלות העולם על יצירת החיים?; מה אם יש לו חובה הוא של שיבטיח לנו תנאי החיים cosonos עם הקיום שלנו בתור בני אדם אנחנו ואת הזכות לחיות בטבע. שכירות "מטרות המילניום", "המילניום" למרות העובדה כי ישנם יעדים לדווח בפחות זמן: לא בן אלפי שנים רבות כדי להשיג אותם?? או אולי יש רצון אמיתי לתת לנו טוב יותר דרך החיים לכל, אם לא igvual, אלא אם כן מקובל על ידי כל.

-אספקת מי שתיה לכל אוכלוסיית העולם, ולחסל את הרעב להתבונן חלק יעדי המילניום הוא טוב לשאול את עצמך: אם לשים את הצנרור עליך כל ואחד כל תושבי כדור הארץ (משפחות) בו ינטשו את המים? אולי inventaran? שומרי המצוות בעקירת הרעב לא זה כבר שיר ללא סוף או תיאור ומייגע של הכנסייה?; לא campagina, או עיוות עם ההכרזה העולמית בדבר זכויות כמו הזכות לחיים או הזכות לעבוד עם מאפיין. זכות הקניין אסור כיוון כדור הארץ הוא הון ככזה יש מחיר גבוה בשוק, גם ארץ כפרית איבד ערך וחשיבות בארצות הערים, ההיעדרויות על החיים הכפרי, כפי שהוא יותר קרוב לטבע, אילץ אותנו לחיות נעולים של הערים עם חוסר האיזון בכל מקום הגורמת לחוסר יציבות רוחנית של ערים. Homonatropia מציעה המטרות של עשור השנים 2010-2020 – להציל ולהגן על נחלים, בריכוז והגאיות כדי להגן על הדור של מים – לעשות עיבוד מסיבית של מלאכותית ההשבה משאבים (פסולת או גרוטאות) כדי ליצור מקורות תעסוקה – הצלה לאזורים שנפגעו הכרייה, רישום, שמן אחזקות ומחפשים שלה איכלוס של חיה אנושית, ולהפיץ צמח – מסיבי רבייה, נטיעת למאכל בעלי חיים ומזון ללא ההתערבות של שינויים גנטיים – האוכלוסייה העולם שאלה על-ידי סימון מספר יעדים אפשריים בעוד עשר שנים, לא לחכות אלפי שנים כדי להגיע אליהם, ואז להתלונן לנו, למי מתאים להם, עושים סקס.

האם באפשרותך לעבוד תחת לחץ?

זו שאלה אני אותו כתב סקירה של תעסוקה. אבל, אשר פועל תחת לחץ? כפי שאתה יודע יש שני סוגים של טוב אחד הלחץ, את אחרים לא כל כך טוב. הטוב: ב אשר החברה מעניקה לך המטרה להגיע, יחד עם המדיה שביקשת אותם. הרע: הוא שם הארגון רוצה לכסות את הפרעת והמשמעות של “urgencia”, עם הזמנות tino והן מחוץ “logica”. דוגמה: צריך 10 אנשים לאזור דחוף של הקובץ. זה צריך להיות מחר.

שאלה: האם ניתן לך לציית דחיפות זו?. הרבה תלוי ביכולתם לענות על הבוס מיידית, informandole מגבלות של סדר זה. אם עם זאת אדם זה השיב: "אני רוצה אתמול". זה היה לך?. התוצאה היא נתיב עבודה מתח.

אני רוצה עבור מתח אזכור של אתמול. מה זה?. היא לא התגובה המתאימה למצבים בהם יש adecuadas” “armas לא להתמודד איתם. תגובות הטבע רגשית, פיזיקה, ואפילו התנהגות ליווי זה תגובה איטי. כאשר הגיוניים הוא קבוע בעת ההחלטה הופכת נשק מגביל, לא יפעל עוד: המנהל מקבל תעסוקה חוזים לאישור, הם יותר מ-200. בתעסוקה Perua חוזים לחתימה להיות נגדית על ידי משרד העבודה המרבי עד השנה ביום ה-15 החל את החגיגה. ההנהלה יודע ומצפה החלטתה להירשם ליום האחרון. אתם עלולים לחשוב כי זהו מצב מיוחד, לא כך. זהו הרגל רע. "כבר המשרד, אנא remitalos במשרד". אם מקבל היום האחרון בבוקר, סימנים צהריים והשאר לעוזר שלו עם "העצבים עצה" (הוגש לאחר תאריך זה שמקורם של קנס מינהלי על כל חוזה). ציונים זה לא סיפור עובדה המראה קצה של עבודה תחת לחץ. כפי לשרוד על מות הקדושים? יש לך מספר אפשרויות, שינוי של תעסוקה (ניתן לעשות איזה ביטוח) כדי להחיל מספר אסטרטגיות שיכולות לסייע לך, לדעת המדיום בו הוא עובד. אני לחלק פנימיים וחיצוניים. כדי לראות אם באפשרותך להחיל אותם. אסטרטגיות פנימי נגד עבודה בלחץ 1-להעריך את הסביבה בה הוא פועל, לדעת מודוס אופרנדי של מנהלים. פעולה זו תאפשר נתקל חלופות פעולה. עדיף להיות בטוח יותר מצטער. 2. הזן את עבודתך שגרתי, כך שיש לו זמן פנוי מדי יום. זה הזמן הפנוי כפי שאתה יכול להשתמש כאשר הבוס רוצה לעשות עבודה תחת לחץ. 3. לחפש עזרה גילם. מבקש עזרה אינו רע, דבר רע רוצה לעשות זאת לבדך. אתה לא סופרמן. זכור: קפטן אמריקה כבר מת. אסטרטגיות חיצוני נגד עבודה תחת לחץ 1-לתרגל מדיטציה: הוא לא בדיחה. הדבר יסייע להפחית את רמת המתח. 2. תרגול של ספורט: אם איש קשר אחד טוב יותר, אשר יסייע לך להוריד את כל זעם מצטבר. להרגיש חיים טובה. 3 לקחת יום שלם למשפחה שלו בלבד: עזרה כדי להתנתק מהעבודה. כאן אינו פועל עבודה בדרופל, מכיוון שאין מושג כזה בעבודתו. טוב Alimentecese 4: זה יש בפיקוח nutricionistaa זה לא דיאטה לפי התצוגה שלו או את אשתו. 5. לטפח ידידות: יש המכנים אותה רשת של השפעה, אם רשת זו הוא ראש המנהל הטוב ביותר. מסקנה אם אתה הבוס אין לבלבל את המונח בלחץ, לעבודה שלו אנשים חיים. האקלים אפופת ערפל והמושפעות פרודוקטיביות לטווח קצר. אם אתה הוא כפוף; חפש יישום זה חלק אסטרטגיות חשוף. אם הם משולבים בצורה הטובה ביותר. הם מסייעים. תואר ב פסיכולוגיה ארגונית וחברות e administraciond

דייסה בראש, או היכן להשקיע את הכסף

אנו חיים בתקופה שבה גאונים פיננסיים בא עם מאות דרכים להכפיל את הכסף במכשירים פיננסיים שונים. זה מניות ואגרות חוב, פיקדונות בבנקים וקרנות השקעה, ואפשרויות עתידיים פורקס ועוד. רק העיניים לרוץ רוצה להשקיע את חסכונותיהם בכל בבת אחת. אבל הרשה לי לשאול אותך: "האם יש לך תוכנית? תוכנית שלפיה אתה משקיע? " טוב מאוד, אם יש לך את זה. אפילו טוב יותר, אם אתה אחריו. ואם יש תוכנית לא? מה אתה עושה? התשובה היא הגיונית – יהיה.

האם יש לך ברירה – או כדי להפוך תוכנית עצמך, או לבקש עזרה. ראשית, יש לשקול את האפשרות השנייה. לכן, יש אנשים קראו יועצים פיננסיים. חשוב שהם עצמאיים. הם יתפתחו לעזור לך לעשות את הצעדים הראשונים ביישום תוכנית ההשקעה שלך. תוכנית כזו תהיה מבוססת על שלך רצונות ויכולות.

זה עשוי לכלול תוכנית פנסיה, ביטוח חיים תוכנית ותוכנית כדי ליצור את ההון הרצוי. תכנית מפורטת מאוד צבוע כל הפעולות הפיננסיות שלך עבור כל חודש. עבור עבודתו, יועצים פיננסיים, ככלל, לא לקחת זול (לדוגמה, 3,000 רובל / שעה). כדי לייצר תוכנית טובה צריך לפחות 8 שעות עבודתם. בנוסף, אם ההכנסה שלך / הוצאות ישתנו במשך הזמן, התוכנית חייבת להיות מותאם. אבל תאמין לי, זה שווה את זה. אם אין לך זמן לעשות את הכספים שלך, אבל אתה רוצה להביא אותם לתוך סדר ואף להגביר, הדרך הטובה ביותר – לראות רופא מומחה. אם יש לך זמן ורצון להביט סביב עצמך, אז קדימה! קחו תוכנית השקעה פשוטה. זה יכלול מטרה אחת בלבד – כדי ליצור סכום לתקופה מסוימת של זמן. זה לא משנה איך אתה הורה יצירה של את הסכום. העיקר – כדי ליצור. ולבנות הבירה שלנו אנחנו משקיעים עם – עם רובל כל הרוויח יחסוך ולהשקיע 10 סנט. ואתה יכול, ו 20 קופיקות. ומישהו יהיה מסוגל, ו 50 קופיקות. החלט על פי ההזדמנות שלך. לאחר מכן, להחליט כמה סיכון אתה מוכן ללכת כדי להגדיל את החסכונות שלהם. מישהו סומך על הבנקים בלבד, אבל מישהו מוכן ללכת על המסחר במט"ח. לפיכך, הראשון יקבל תשואות קטן אבל מובטח סיכון מינימלי, והשני – עם סיכוי קטן להשיג רווח משמעותי, אבל סביר להניח לאבד את כל הכסף שלך. וכך, עם כל מכשיר. יש את הסיכון ויש את הרווחיות. כך גדל הסיכון, רווחיות גבוהה יותר יכולה להביא מכשיר. אבל את הסיכון הגדול ביותר של מחכה לך אם אתה לא יודע איפה להשקיע. אף משקיע מנוסה לא להשקיע כסף מה שהוא לא חשב עד הסוף. אני לא לשקול אלה או כלים אחרים. השאירו את האפשרות לבדוק את זה בשבילך. אני רק רוצה לסכם את כולם. כך, הכלים הם: 1.Agressivnye (סיכון – גבוה). התשואה הממוצעת – 15-20% בשנה. אבל זה יכול להיות משמעותי יותר 2.Umerennye (סיכון – בינוני). התשואה הממוצעת – 10-15% בשנה. אבל ייתכן שיש יותר 3.Konservativnye (סיכון – מינימום). התשואה הממוצעת – לחזור 5-7% שנתי לדעת על כלי מסוים, כמו גם את כמות ההון המיוצר אתה יכול לחשב את הזמן שנדרש כדי ליצור הון, כמו גם כמה וכמה פעמים אתה רוצה להשקיע. עבור החישובים יכולים לנצל מחשבון ההשקעה. ולבסוף לסכם. הדבר העיקרי השקעה היא לא כלי, ולתכנן! אם יש לך תוכנית ומטרה (הסכום לעת כזאת), אז הפעולות שלך יתחילו לקחת את המיקוד. לא לרדוף mindlessly עבור מכשירים שונים עם תשואה גבוהה. להעריך את הסיכון. הדבר החשוב ביותר בהשקעות הוא לא רק רווחים, אלא גם לחסוך כסף. לספר שוב מחשבה אחת של רוברט קיוסאקי במילותיו שלו: נניח שאתה רוצה להגיע מניו יורק ללאס וגאס (זו המטרה שלך). אתה יכול לעשות את זה בדרכים שונות – ברגל, באופניים, ברכב, ברכבת, במטוס (זה כל המכשירים הפיננסיים עם תשואות שונות). הכל תלוי הבחירה שלך וכמה זמן אתה מוכן להשקיע על את הכביש. אבל! אין צורך לקנות את כל אלה מכוניות, מטוסים, אופניים, רכבות כדי להגיע אל המטרה – הם פשוט צריכים לקחת, כלומר לשכור. במילים אחרות, לא להיקשר אהבה כל מכשיר פיננסי אחד. אתה צריך להיות מיומן בשימוש גמישה של כלים שונים. וזכור כי המטרה הסופית שלך היא לא לשבת במטוס או ברכבת, להגיע למקום הנכון (הון עצמי). וברגע שאתה מבין את זה, תצטרך לשקול את כל בא אליך מציעה שינוי מהיר של מקור מתוך מיליון, ואת zamanilovki כמו במונחים של המטרות שלך התוכנית שלך ולשאול את עצמך את השאלה – אם אני אעביר אותה הצעה מפתה אל המטרות שלי וכמה מהר זה הרשו לי ללכת רחוק יותר? ומה אם זה יוביל אותי אל הצד? כמה זמן וכסף אני יכול להפסיד? אני מעריך את הזמן ואת הכסף. הרוג כמה שיותר מהר את כל החובות וההתחייבויות שלכם, אשר אוכלים את הכסף. התחלה להשקיע. מוקדם להתחיל, ככל לצבור. מניחים בצד 10% מההכנסה מיד, ברגע שאתה מקבל את הכסף. תמיד לשים את עצמך, ואז לבנק דירה, וכו ' ולנסות לא לקחת את הצרכן הלוואות. אם משהו הוא החליט לקנות יקר, להתחיל משלך לחסוך את הכסף. זו משמעת. לחיות במסגרת האמצעים שלהם, ואתה תהיה מאושר.

הסודות של למינציה של מוצרי דפוס

למינציה – תהליך החלת סרט פולימר מיוחד על פני השטח של מוצרי דפוס. המטרה העיקרית של למינציה – שינוי משקפת את ההשפעה של פני השטח, כדי להגדיל את רוויית הצבע והבהירות של הצבעים. לא מטרה חשובה לא פחות היא להגן על מוצרים לרבד נגד הנזק הסביבתי מכני, אשר מאפשר את זה הרבה זמן כדי לא לאבד את הערעור. במקרים מסוימים, כדי למינציה הגנה הופך מרכיב עיקרי של תהליך, כי עם למינציה, אתה יכול לשנות את המרקם של להדפיס ולהגן עליו מפני חבלה, כמו גם לתת את הנוקשות נוסף עקב השימוש של עבה הסרט. בהדפסה המודרנית להבחין בין למינציה חמה וקרה, המוחזקת על ידי כל סוגי הסרטים האפשריים: שקוף (מבריק או מט), צבע או אפילו הולוגרפית עקיפה.

מה כל כך מיוחד על השימוש בסוגים שונים של למינציה וסוגים שונים של הסרט? מהם החסרונות של סוג זה של פוסט הגמר מקבלי מסכה של הסרטים? שים לב קר סרטים למינציה משמשים ללא שכבת דבק ליישם בעבר. בתהליך של למינציה הסרט מוחל דבק, לאחר תהליך למינציה הסרט נייר. החסרונות העיקריים טכנולוגיה: את המורכבות של תהליך הייצור, מידות גדולות של ציוד וכתוצאה מכך, את העלות הגבוהה של הייצור. היתרון לכאורה של למינציה קר לא ניתן להשתמש רק ציפויים אקזוטיים, אלא גם באיכות נמוכה תת תקן סרטים עם ייצור דבק שבור דרום מזרח אסיה. טכנולוגיה אלטרנטיבית היא תהליך למינציה חמה.

ב חם סרטים למינציה משמשים עם דבק מיושם כבר, אשר מותכת מחום. ראשית, הסרט שומרת על חימום מסתובב כרום מוט, בשלב זה הוא נמס דבק, לאחר מכן הלחץ מתבצע הסרט prepressovka לנייר. כדי להשיג תוצאות מצוינות ברצונך לשלב: הציוד הנכון, מומחה טוב סרט איכות. לא מספיק חימום או חימום יתר של שכבת דבק מוביל prepressovke סרט לא אחיד או את המראה של "כסף". במקרה זה, המוצר נוצר "בועות", והוא ניתן בקלות להפריד את הסרט מהעיתון. את אותו אפקט נצפו בעת שימוש בציוד באיכות נמוכה (חימום פיר מעוות) או בדרגה נמוכה, הפקת הסרט פגום דרום מזרח אסיה. הסרט למינציה, בדרך כלל על בסיס של terephthalate פוליאתילן, פוליפרופילן או פוליוויניל כלוריד. פחות נפוץ ניילון פוליקרבונט. המאפיינים של פולימרים אלו שילובים שלהם עם החומר של שכבת דבק של הסרט ולקבוע מאפיינים, היקף העלות של סוג מסוים של הסרט. לעתים קרובות בסרטים של יצרנים שונים, למרות הרכב זהה לכאורה עובי להשתנות במידה רבה הצרכן שלהם נכסים, ובסופו של דבר האיכות. פוליוויניל כלוריד הוא אלסטי מאוד וגם יש נקודת התכה נמוכה. אלסטיות מאפשרת ייצור של סרטי PVC עם "עור" טקסטורה שונה, "פשתן" "בד", "חול", וכו 'PVC הוא לא מפחד הניקוד. בנוסף, סרטי PVC להגן על מוצרים מפני קרני UV. עם זאת, הסרט מבוסס על הרבה יותר יקר מאשר PVC פוליאסטר ופוליפרופילן. פוליפרופילן תהליך העברת הסרט גם ניקוד טוב, מספיק גמישה המאפשרת לנו להמליץ ??על אחד פוליפרופילן למינציה צדדית כדי למנוע מסתלסל. ויניל למינציה הסרט המוצר אתה יכול לכופף, לסובב לתוך שפופרת, ללוש. סרטים המבוססים על פוליאתילן terephthalate הם אוניברסליים. מניבים של PVC, פוליפרופילן גמישות, פוליאסטר עולה על שקיפות, וחשוב מכך, פוליאסטר זול יותר. לכסות שקוף מט או מבריק הסרט למעשה דומה ריסוס שלה, לעומת זאת, עולה מחירה. בנוסף, כאשר למינציה אינו אפשרי באופן סלקטיבי לתת ברק לחתיכות נבחרים של התמונה. לפיכך, לרבד היא בחירה טובה עבור מוצרי דפוס וגימור. אבל יש כמה חסרונות: ראשית, הצורך ציוד נוסף (למינציה) מייקר את הגמר, ושנית, פעולה נוספת מעביר את הזמן של ייצור המוצר הסופי, שלישית, אין כל אפשרות של סיום המדגם.