ההלוואות שוויצרי

יותר ויותר, הבנקים האוקראינים החלו להציע הלוואות בפרנקים שווייציים. באוקראינה, הפרנקים יצאו לאחרונה: ראשית, זה שירות נוסף הציע UkrSibbank ו Ukreximbank ו בנובמבר Ukrsotsbank. בחו"ל, כגון הלוואות כבר לא חידוש – בום, השאלת "שוויצרי" חווה במזרח אירופה. אטרקטיבי בעיקר בשל תעריפים נמוכים, הריבית הממוצעת על אותם 1-2% פחות מאשר בשנת האירו, ו 1.5-3% נמוך יותר בדולרים. הסיבה – נמוך הנחה בשיעור של הבנק המרכזי של שווייץ.

וכמו תמיד כאשר עובדים עם בנקים אוקראינים יש החסרונות שלהם. האבן הראשונה. פרנק מזומנים מהבנקים שלנו לא. משמעות הדבר היא כי תינתן לך אשראי UAH, לספור אותם בשיעור של "Hryvnia פרנק". למידע נוסף בנק perekonvertatsiyu ייקח% בממוצע 0.3-1 (אם אחוז גבוה יותר מומחים בנק כזה לא לייעץ לטיפול). בכך הבנק הראשון קונה דולרים פרנקים עבור ותורגם אז דרך מה שמכונה לתוך Hryvnia בין שיעור.

התוצאה תהיה שווה את פרנק 1 ללווה על 4.50 דולר. (שיעור NBU היום – 4.18), בהתאם כמובן, אשר משתנה מעט בכל יום. באמת מקבל שיעורי ריבית נמוכים. סטון השני. תנודות הפרנק. לדברי מומחים, היא לנצח את הריבית יכול להיות "אכלו" על ידי עלייה חדה במחיר של הפרנק או לדולר זול יותר. אגב, בשנה שעברה עלה המטבע המקומי מול הפרנק של 3%. לא תמיד שלומי בסון. עם זאת, הלווה פשוט לא מאוים על ידי תנודות בטווח של 0.5-1%. לכן, התקופה האופטימלית הלוואות פרנק – 1-3. היה זה במהלך תקופה זו הלוואה בפרנקים יהיה זול יותר מאשר בדולרים או יורו. אם אתם מתכננים לעשות הלוואה לתקופה ארוכה יותר, לנסות להגיע להסכם עם הבנק בשיעור קבוע. כמה בנקים ללכת על זה, אם סכום ההלוואה הוא גדול מספיק. השוואה בין ההצעות של הבנקים עבור הלוואות בבנק פרנק שוויצרי סוג דרג הלוואה, זמן%, הפרנק שנים במכירת שיעור UkrSibbank על צרכי הצרכן (משכנתא), בניית בית, רכישת דירות, מכוניות 8.2-8.9 Do21goda 4.30 דולר. Ukrsotsbank לקנות נכס, מכוניות, לצרכים שוטפים (משכנתא) 10.7-25 שנה 4.25 דולר. Ukreximbank רכישת נדל"ן, רכב אמיתי, המטרה הצרכן (כנגד ביטחונות של נכסים נזילים) מ 10.24 ל 4.45-21 UAH 10.99.

מחשבון משכנתא: עקרונות ההפעלה, פונקציות בסיסיות והוא מתואר

אם אתה רוצה להעריך את כל היתרונות והחסרונות של המשכנתא על הניסיון שלהם, לא ממהרים להנפיק תעודות וללכת קמפינג על הבנקים כדי להשיג את המידע הדרוש. אם אתה אדם עסוק ואתה ערך הזמן שלך, השתמש באינטרנט ולנסות לענות על כל השאלות עם מחשבון המשכנתא. בתוך דקות, תוכל לחשב את המשכנתאות שלהם מבלי לעזוב את הבית. השם "מחשבון משכנתא" מדבר בעד עצמו. ראשי מטרת תוכנית זו היא בחישובים הקשורים ההלוואות. מחשבון משכנתאות משמש, למשל, כאשר אתה צריך לקבוע את הסכום החודשי של הריבית, החל ממועד משכנתא, סכום ההלוואה, כמו גם שיעור הריבית, או בעת הצורך על מנת לקבוע את סכום ההלוואה המרבי בהתבסס על הכנסותיהם ועל הזמן שבו ההלוואה נלקחת.

מחשבון משכנתא מציע את כל האפשרויות ניהול חשבון, בדוק מזמון, פיקדונות בבנקים, עמלה חד פעמית של הבנק, עלויות ביטוח לרישום מצב הדיור. מתוך כל אלה תשלומים על תשלומי ההלוואה להגדיל באופן משמעותי. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. מחשבון משכנתא משחררת אותך מהצורך להתעמק נוסחאות החישוב שלהם ערמומי הקשורים ההלוואות, או ללכת לייעוץ לעובדי הבנק. באמצעות תוכנית זו, תוכלו לחסוך זמן יקר.

שמור את הכסף שלך בבנק חסכונות …

ביטוי זה פרסום המועצות השתמשו בהצלחה רבה באחד גדול שוברי הקופות Gaidai, הרוסים של היום נתפס עוד כמי אירוני. בשביל להיות לקוח של בנק החיסכון היום ולהיות רווחי היוקרתי. באביב, Sberbank המוצעים ללקוחותיה סוגים חדשים לחלוטין של פיקדונות עם ריבית גבוהה. לקוחות בנק, אשר בתקופה 9-15 במאי היו מסוגלים לנצל את ההזדמנות הגדולה את חסכונותיהם לאחד ארבעה סוגים של פיקדונות, באופן אוטומטי הופכים משתתפי העצרת. האביב פעולה חיסכון בנק תוזמן ליום של ניצחון. בהחלט כל אחד מחבריה (יש 21 גברים) היו מתנה של מטבעות המתכת היקרה. מצגת הטקסי של מתנות התקיים ב -29 במאי. אין זה מקרה הלקוח הראשון, עובדי הבנק אשר הוענקו מטבע ההנצחה, היה ותיק מלחמת העולם השנייה, זמן מאז 1951, הוא היה לקוח של בנק החיסכון להשיג נסיגה. בחודש מאי 2009 מטבע זיכרון בסניף הבנק הגיע עם בתו הצעירה של איוון סרגייביץ' לודמילה. עובדי הבנק נתן את שלהם לקוח מכובד הוא לא רק מתנה יקרת ערך, אלא גם משאלות כנה של שגשוג ובריאות טובה. משתתף נוסף של הפעולה – גלינה Vasilyeva. אישה זו, גם זוכר את המלחמה. לאחר מכן היא ילדה רזה, לא היה שמונה עשרה, כאשר הוא ובני כיתתו מהבוקר עד הלילה היה לעבוד בשדות החווה המדינה. אחרי המלחמה, קיבל את, 1948 גלינה עבודה עובד במפעל כימי שבו עבדה רוב חייו. העובדה גלינה מ 'הפך להיות חבר של הפעולה החגיגי, פקידי הבנק הודיע ??לה בדואר, על ידי שליחת הזמנה. גלינה חיי היום ילדינו ונכדינו, לעזור להם מבחינה כלכלית. מאוד מרוצה כי הציג הזדמנות נפלאה לשים את הכספים שנצברו. יצוין כי בין המשתתפים, כמובן, היו אנשים בגילאים שונים. חיסכון בבנק בכל שנה כדי לשמור על החסכונות שלהם הוא פתרונות עבור הבנק והן על הלקוח. לדוגמה, תרומה מצטברת הארכה 3 שנים. לקוח הצטברות שלהם יכול לשים בבטחה על שלוש שנים, מבלי לדאוג כי מעת לעת ולבדוק את מצב החשבון. על יכול להיות בטוח לחלוטין שלא תאבד אגורה אחת. בנק החיסכון תמכה באופן פעיל קרן צדקה בשם "תנו החיים", המאורגן על ידי הסרט המפורסם שחקנית תיאטרון Chulpan Khamatova. לפי ההסכם של הלקוח 0.3% ריבית הפיקדון יועברו לצדקה בשם. אז לזכור לשמור על החיסכון שלי בבנק החיסכון, למרות המשברים השונים לא מאוד מנחם תחזיות כלכליות, עד כה, אכן, לא רק בטוח אלא גם מועיל מכל נקודת מבט.

רכישת ספרים אלקטרוניים

אם אתה יזם מחפש מוצר למכור, יש לך בהחלט חשבתי על קניית ספר אלקטרוני עם זכויות יוצרים, או אפילו סדרה של ספרים אלקטרוניים עם זכויות יוצרים. למי שלא מכיר מה eBook הוא פשוט ebook כי מועבר לקובץ קוראים אלקטרוניים ישירות מהמחשב. הרעיון הוא גדול, ויש ספרים אלקטרוניים רבים שם בחוץ, אבל יש יותר מדי ספרים אלקטרוניים חסרי תועלת. אם היית מסתכל על 10 מודעות מציעים ספרים אלקטרוניים עם זכויות יוצרים, סביר להניח כי רוב (כנראה 8 או יותר) של מציע מוצרים אלו הם: 1) מאוד מיושן. בתרחיש זה, המוכר בדרך כלל מציעה מוצר הסברה כי כבר מרחפת באינטרנט זמן רב מדי. כתוצאה מכך, המידע הוא בדרך כלל מיושן וחסר ערך. 2) פרסום מסתיר עם תוכן בפועל מעט מאוד.

תרחיש זה הוא גם פופולרי מאוד, והוא החל להופיע הרבה לעתים קרובות יותר. כאן, המוכר שמוכר מוצר חדש (או חדשה כנראה) המידע הוא פשוט סימן לכך מפנה אותך לעשות עוד הצעות. טקטיקת שיווק טיפוסית המשויך eBooks מסכים למכור אוסף של ספרים אלקטרונים בצורה הטובה ביותר עם זכויות רבייה מלא אשר להתרבות (העתקה) ולמכור את המוצר. המונח "זכות יוצרים" נשמע יקר מאוד יזם מתחיל. עצם הרעיון שיש מספר מוצרים שלא תצטרך להמשיך לקנות הוא מאוד אטרקטיבי. עם זאת, במצבים רבים, זה רק תכסיס כדי לקנות את המוצר. ולמה אתה רוצה זכויות רבייה ומכירות של חומרים מיושנים, או ספר גדול של הפרסום? המטרה האמיתית של שיווק באינטרנט היא להפוך את הלקוחות שלך מאושר. ראשית, משום שהוא מוסרי יותר, ושנית, כי לקוחות מרוצים הם לקוחות חוזרים.

כדי להצליח בשיווק באינטרנט, אתה באמת צריך לחזור על לקוחות אשר ערך השירות ואמון את איכות המוצרים שאתה מציע. אז אין שום סיבה ליצור חשד, להפוך את הלקוחות שלך מאושר ותמשיך לקנות, לעשות אותך מאושר! ואיך אתה יכול למצוא "טוב" ספרים אלקטרוניים? לימוד השוק, המוצר, להיזהר לקנות ספרים אלקטרונים (או כל קורס של מידע) לקבלת מידע או חוזרת. אם אתה חושב על קניית ספר אלקטרוני מיוחד, עבור גוגל להקליד שם של ספר אלקטרוני, יחד עם שמו של המחבר ואת המילה "פורום" ולהפעיל את החיפוש. אתה יכול גם לנסות אלו מחרוזות חיפוש נוספים: "ניסו אי פעם" או "אי פעם נעשה שימוש", או "מישהו מנסה" או "מישהו משתמש" גוגל תציג מודעות התואמות לקריטריונים לעיל. רבים של רשימות אלה יהיו בפורומים (אחד מונחי חיפוש). פורומים אלה מכילים לעיתים קרובות משתמשים בפועל (לא מפרסמים) דנים את המוצר. זוהי דרך מצוינת לקבל משוב פניות מוצר מסוים. אם המוצר הוא מציע את זכויות resale, אתה בדרך כלל למצוא את המשתמשים לדון. אם אתה מכיר את המחבר, להשתמש באותה טכניקה שתוארה לעיל למחקר של המחבר / המוצר. עם זאת, ניתן לפטר מישהו שיש לו חשיפה קטנה, עם מוצר גדול, כך שאי אפשר לגלות הרבה על אותם המחקר שלך. אבל זה עדיין חשוב לדעת כי אין מידע שלילי עליהם מרחפת ברשת. זכור, ספרים אלקטרוניים יכול להיות חלק מן הכלים הטובים ביותר ללמידה אם המידע הנוכחי, מדויק ושימושי. ורבים אלו סוגים של ספרים אלקטרונים בחוץ, פשוט לעשות מחקר קטן כדי למצוא אותם. ברגע שתמצא ebook כי הוכח מועיל לך ייעוץ, יש הסכם שיאפשר לך למכור את ספר אלקטרוני לאחרים. הכותב עלול להיות בעל תוכנית שותפים בו ניתן לפרסם ספר אלקטרוני שלך ולעשות אחוז הרווחים כל מכירה. מחבר: אורלנדו רואיז הבורא: אתר Ganadineronline.com:.

העיקרון הכללי כמו תמהיל למידה קורס בהנדסת מדעי המחשב הקריירה. האוניבר

האוניברסיטה של הסחת הפקולטה מחלקת ההנדסה של מדעי בסיסי. מבוא: ההתפתחות של נושאים כל השטח (TT) היא תפיסה המבוססת על חינוך תמהיל למידה ו/או של Distancia מה שמביא הטבות במיוחד? בהתפתחות ללימוד עצמי של התלמידים, זה עלול להתפתח בכל הנסיבות שבהם תהליך הוראה חינוך, להתגלות לכן צורך מודל פדגוגי אשר מפתחת את הפרופסור ישירות בתדירות שבועיתאנחנו נתקשר אליו, לא מכוונת. מודל זה של תמהיל למידה ומרחק, ומדגישה את אחדות רגשית קוגניטיביות את האישיות של הטירונים של הנדסת מחשבים, אשר מספק מרחב מאוד שימושי עבור תלמידים ומורים systematize ולשלב מיומנויות מקצועיות מהנדסים עתידיים עם השימוש של טכנולוגיות חדשות של מידע ותקשורת. אבל היסוד של העבודה הפדגוגית טמון בתכנון נכון של הדיסציפלינות של רכיבי תוכנית הלימודים כך, בנוסף משותפת ערכים, טופס להגדרה עצמית ומודעות עצמית בפתרון הבעיות ההולכת בענף זה יעבוד את העתיד המקצועי. הכנת TT דיסציפלינות, מוביל לקחת בחשבון של הלא-ניהול, קואופרטיב מלמד דגם עם המטרה ומשאבים סובייקטיבית לפיתוח של אותו הדבר, ולכן שם הוא לעצב תהליך ההוראה חינוכי שבו כל רכיב מבוססת על המורה ישיר וקבוע לא להתערב, כמו כולל זה חינוך פנים אל פנים. ישנם הרבה חוויות הלאומית, ברמה בינלאומית עם מודל תמהיל למידה, אד, מה שחסר זה בדיוק מבנה את התהליך לפי המאפיינים של התלמידים ואת רמות הידע הקודם. כיצד מבנה משמעת כל השטח? זה הבעיה יש לטפל. המטרה רדף אחרי ההתפתחות של המלצות מתודולוגי להבניית של אסטרטגיה המאפשרת את העיצוב של נושאים כל השטח מנצל את ניסיונם של האוניברסיטה של לגראנמה, ברמה הלאומית והבינלאומית. פיתוח: אני פדגוגית ופסיכולוגית היבטים שאינם כיווני מודל. פדגוגיה המסורתית מתמקדת ידע התוכן של ההוראה ואת האפשרויות האינטלקטואלית של התלמיד לנגן ללא קשר הצרכים והאינטרסים שלהם, כלומר התעלמות התלמיד כאדם אשר לומד. ברור פדגוגיה די מסורתי הדמות היגוי בזמן הפרופסור הוא הבעלים של הידע, אשר מטילה הרשות בכיתה, תנאים סטנדרטיים, התוכן של הוראה. תפיסה זו התלמיד הוא רחוק מלהיות נושא הלמידה שלהם. כיצד ניתן להסביר את היווצרות של קריטי רפלקטיביים אדם מסוגל לפעול עם עצמאות, יצירתיות ואחריות בפעילויות חברתיות ואז? Directivity חינוך, בינתיים, מאמין שאותו תלמיד יש בדונו הכרחי להשגת פוטנציאל פיתוח שלהם, ולכן זה הפונקציה המורה חיוני חייב להיות להוביל את הדרך בהתפתחות התלמיד כדי ליצור את התנאים עבור הביטוי של הפוטנציאל שלהם.

האומנות של משא ומתן, שדה של הזדמנויות

מומחים אומרים כי המשא ומתן הוא אמנות וזה, בתור שכזה, ניתן ללמוד. בזמן כמו כל אמנות, יש אנשים שמביאים את המתנה מהעריסה, האומנות של משא ומתן יכול ללמוד עם קצת אימון, וגם אם אדם חסר כישורים טבעיים לחלוטין, יכול להיות יעיל במשא ומתן 10 בתור מתווך נולד. במידה גדולה או קטנה כל אדם יש קצת כושר עבור המשא ומתן. מאז קטן אנו לומדים לנהל משא ומתן פרסים והערות עונשים עם הורינו, לשאת ולתת להם עם אותם מורים, להתמקח על מחיר או להילחם על ידי משכורת הטוב ביותר. המשא ומתן מודפסת רבות של הפעילות האנושית. מה זה מה שמבדיל את האדם משא ומתן זה לא? מה הוא נותן הצלחה למו"מ שלהם? אם תסתכל נולדנו כמנהלי משא ומתן להסיק כי ההצלחה שלהם היא להשיג את כל הצדדים הינם תואם, אפילו שמחה, לאחר בתהליך המשא ומתן.

מסיבה זו, אנשים שיודעים איך לנהל משא ומתן להוביל חיים מאושרים ועוד מוצלחת. מי לא יודע איך לנהל משא ומתן נוטה להתקלקל מצבים שונים בדרך שלך רק על ידי שהרגיזו אחד את השני עם הערותיהם, empecinamientos שלהם, התוצאה של זה היא מצב לא מאושר בשבילם, פעמים, גם עבור הצד השני. זה מראה את חשיבותו של פיתוח תכונות טובות של משא ומתן, שכן אלה קשורות לאותו אדם ואושר בכל מקום המחפשים טובת הנאה. ב משא ומתן מעורבים תמיד נוכח לפחות שלושה אלמנטים, דהיינו הצדדים את העניין, בנושא או אובייקט של מחלוקת, ואת ההחלטה או ההסכם הסופי. בהתחשב בכך בתהליך המשא ומתן כל אחד מעוניין צד לוקח עמדה, לעיתים קרובות לגמרי מול / s של האחר / חלק s/s, חיוני אשר משמש מתווך כדי להשיג ויתורים משני הצדדים להגיע להסכמה של הסכמה בין הצדדים. לפיכך, ההצלחה של המשא ומתן תלוי הגשמה של כל השלבים האלה. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. למה תמיד צריך לנהל משא ומתן לפני העסקה, לחפש את הטוב של כל הצדדים המעורבים, שיפור הקשר בין אותם, ולנסות למנוע נקודות עתידיות אפשריות של חילוקי דעות כדי להפוך את השיפור בר-קיימא לאורך זמן, ומתמשך. ללא ספק, ללמוד, לתרגל אומנות המשא ומתן מביא הרבה יתרונות תוצאתי ומיידית לכל הצדדים הנוגעים.

המלחמה אסטרטגיות בחיינו חברתיים ועסקיים

אני רוצה לחלוק איתכם את נושא די מעניין כי הסופר רוברט גרין, מציע בספרו שכותרתו האסטרטגיות 33 המלחמה, אילו ניתוחים עם דגש על האתגרים החברתיים והעסקיים של היום. ספר זה מנתח את האסטרטגיות השונות צריך לשמש כדי לעמוד באתגרים שהוצגה לנו, על מנת לכוון את הפעולות שלנו בצורה יעילה כדי להדוף תוקפנות לחזות תנועות ההיפך, כמו גם לנצל מצבים מסויימים, לזהות מלכודות אותנו היריב נוטה. בספרו רוברט גרין עולה כי בקרב הראשון שיש לנו על הפנים הוא האויב מבפנים, כמו המכשול העיקרי להתמודד עם מצבים קשים, לא נעים, מערכות יחסים הרסניות באחד הוא האני, אם הוא לא מסוגל להבחין בין חברים, אויבים יהיה אחראי אך ורק על זה. גם לדבר לנו כי ישנם אויבים חיצוניים, אשר נדרשים גם לבנות בסיס תמיכה, אומר כי זה חייב polarize לאנשים כבר להסתדר איתו אחרים למרות שזה כישרון חשוב גם כרוכים סיכונים תמיד למצוא את ההתנגדות לפחות, לכן מומלץ לאמץ את העמידה של לוחם מוקף אויבים לא מפריעה היא על-ידי להשניא כמה אנשים, מאז הפופולריות עמיד יותר היא דרך הניצחון, להתגבר על הרצון להיות מוערך, בעיקר מחפש כבוד. אחת המגבלות של אומות ויחידים היא חוסר היכולת של המציאות מגניב, לראות דברים כפי שהם, מאז בוגרים שנעשה אחזקה אותנו יותר אל העבר, לנצח אותנו ההרגל כדי להגן עלינו מפני המציאות ולכן חשוב להבין לא בהכרח בהצלחות תימשך בעתיד וייתכן מצד המכשול הגדול ביותריש להבין כי לכל קרב בכל מלחמה שונה, לעולם אל תניחו כי מה עבד בעבר גם לעבוד היום. עליך לנתק מן העבר ולאחר לפקוח העיניים אל ההווה מאז להתמיד במתן האחרון במלחמה עלול להוביל את המלחמה האחרונה שלך. חיימה SOTELO גארסיה מאסטר מפתח מנהיגות.

השאיפה של המתאבדת

אני חושב אם הסרטן הוא לא כמו גישה contrafobica בו הפחד מפני המוות, להיות אכול תולעים מוביל אותנו אני אנחנו מייצרים תולעים שלנו כדי להפוך אותם מי לטרוף כאילו הוא סוג של קנאה לנו אוכלת (בשר – אכילה). אני אומר לעתים קרובות בגישה היסטריונית לפני מי רוצה לשמוע, כי יש לנו ליהנות מהחיים שלך ולזכות יד תולעים. לאחרונה המצאתי את הרעיון כי כולם בסופו השחתת לנו רק כמה להתחיל לפני למות. עם זה פומבית מתכוון לרמוז על מושחתים ולא מוסרי, אבל עכשיו אני לחשוב כי גם מתחילים לפגוע לפני מותו אלה שיש להם סרטן זה הוא לאכול אותם (השחתת) פנימי. זה יהיה עמדה הגנתית מכיוון שאנו שומר הגוף שלנו על-פי נאכל על-ידי אחרים (לעשות טורפים?); זהו היחס אנוכי כי אנו מעדיפים להרוג אותנו לאכול אותנו כדי לאפשר מקיפה יותר החיים ולתת שהתולעים נמאס עם הגוף שלנו; זוהי גישה של האהבה עצמו מכיוון שהוא כל כך הרבה שאנחנו אנחנו רוצים אנו מעדיפים לאכול אותנו כמו גם מטפורית אנחנו אומרים עם כל החיבה כי אנחנו רוצים לאכול אותו אובייקט האהבה שאנו רוצים להראות לך כמה אנחנו מרגישים כמו (אני חושב לדוגמה זה אמא קסומה עם התינוק שלך, כי נשיקות כפות הרגליים עם כל כך הרבה תשוקה הוא חש התפתיתי לאכול אותם אבל עיקרון המציאות והופכת שפיותו להפסיק בזמן). קיימות השערות רבות לגבי מקורם של סרטן, אבל לא מאושרות, למעט עבור צד סטטיסטי כי הוא לא אמין לי. מישהו יכול להרגיש בטוחה ואמר כי עישון הוא קרצינוגן טועה עניתי לו עם אותם מוצקות כי אותם אנשים אוהבים אחד את השני עד כדי auto – אולי לטרוף מתפתים מאוד לעשן (עבור הדוגמה כי הם אנשים הסובלים בלתי נשלט לטרוף כאילו זנב סנונית נחש השאיפה, כשלב ביניים)(, מבאס משהו בטון [עשן סיגריות]). אנשים שמעשנים ותרצה אולי בלהט אוטומטית – לטרוף הסביר בתחילת מאמר זה, אלא רק הם מגיעים כדי לפעול את השאיפה לעשות זאת, למה הם לעשן, אבל ביום מן הימים הם עשויים להמשיך השלב באמת רוצה להגיע אליו הוא לאכול את עצמם יוצר זה מטורף, אך הבעלים רקמות, האהוב באופן בלתי מודע.

לאחר מכן, אין עישון הוא הגורם לסרטן, אבל זה נורמלי יש אנשים שהם רוצים לנצח יד תולעים האוכלות את גופו, כאשר הוא מת, להתחיל לקחת רק את השאיפה. החלת שלי כמות גדולה יותר של אנרגיה לפסיכואנליזה Lacanian כי אני בטוח עם זה אמנות מדעי שזה אפשרי לאפשר הפיתוח של מיומנויות פוטנציאליים, כי לכולנו יש. אני נימק כך: להיות עשיר עבור עזרה לזולת ולהיות מגישה גרועה כך שאחרים יכולים לעזור לנו. לכן: רוצה להיות עשיר, לא רוצה להיות עני.

הילדים מוסחת, Impulsivos או Hiperactivos?

כנראה התלמיד שלך, או את הילד שלך סובל מ: ההפרעה קשב בשנים האחרונות, הרבה מדברים על הפרעת קשב, הידוע בראשי התיבות שלה, איך: AD-HD. מתייחס מצב זה מאופיין על-ידי: התנהגות בלתי הולמת אימפולסיבי, חוסר תשומת לב, והם נוטים היפראקטיביות. AD-HD, יכול להתרחש עם או בלי היפראקטיביות. זה מזוהה בדרך כלל בבית הספר, יש ביטויים שונים, זה בוודאי אחד ההורים או המורים, כבר הבחינו, כמו הבאות: קצר של זיכרון לטווח ארוך. כישורי חשיבה. תשומת הלב מתמשכת. עבודה והשלם הפעילויות הנ ל היא כישורים מסוימים, עם זאת, במה מתייחסת שלה התנהגותית, אנחנו שם כמה, שיפורטו להלן: הילד לא להסיק את המשימות שלהם.

זה מקשה על ההוראות, לפעמים שנראה כי אינו יודע להקשיב, גם מציג בעיות בארגון של העבודה שלהם, בדרך כלל לא הם בצע הזמנה. במקביל, הם מאבדים את האובייקט של עבודה. מכינים את אותן טעויות שוב ושוב, כאילו הם לא יכול ללמוד ולשנות את ההתנהגות שלהם באמצעות למידה. אבל איך אנחנו יכולים להבין אם ילד הוא היפר? . הם ילדים אשר יכול לא לשבת בשקט, נראה כמו ארבה, כל הזמן מתפתל על הכיסא. ידיו ורגליו נמצאים בתנועה מתמדת.

. הוא קשה להם לשמור על שקט בזמן עבודתם. הם כל הזמן להסיח את חבריהם לכיתה, כל הזמן קטעה את השיחות של אחרים. איך אני יכול לדעת אם ילד מציג התנהגות Impulsivas? באופן כללי, ילדים מראים אימפולסיביות, להגיב מבלי לחשוב או להבין מה אתה שואל אותם, והם תמיד מוכן לפעולה. סוג זה של התנהגות נצפית, באופן זה לא יכול לחכות לתור שלהם ברציפות. הם חסרי סבלנות, יתקדמו בכלל. לעשות את זה. הכל בחיפזון ולא לשים לב לפרטים. חוסר תשומת לב, הוא המרכיב השני של ADHD נראה שלא לשמוע מה הם מתבקשים. חלק מהם אינם היפראקטיבי, הם נראים להיות כל הזמן על הירח. הם שוכחים מה שהם למדו, לא זוכר איפה הם עזב את העבודה, הפעילות, הז'קט ואיבדו באופן כללי, החפצים, חשובים להם. מה הכוונה בדיוק AD-HD? זוהי הפרעה הכוללת הרבה של סימנים ותסמינים וכדי לתקשר אחד עם השני, מרכיבות ad – מה שנקרא. הוא מאופיין בעיקר תבנית מחזורית, משתנה בין שלושה גורמים: חוסר תשומת לב, אימפולסיביות ו\/או היפראקטיביות. הפרעת קשב וריכוז, זאת בעיקר מחלה תורשתית המשפיעה על האזורים נוירו-פסיכו-רגשי של האדם. אנו מדברים על ירושה, אומר כי אחד ההורים או שניהם, גם סובל זה. ביחס שלה רכיב נוירולוגיות, זה מתייחס בדרך מסוימת של התנהגות של מוח, דרך פונקציונלי. כדי להיות ספציפיים, אשר גורמים פסיכולוגיים, באופן משמעותי משפיע על הפרעת, טפסים, דרכי למידה, המיומנויות של חשיבה, זיכרון, מודיעין. זה נדרש כדי להבין, כי הם לא חולים, זה רק דרך אחרת להבין את העולם. ציין גם כי היא תורמת האזור רגשית בהתחשב התגובה שהתקבלה מן הסביבה, באופן כללי, הם ערכיות שלילית, לכן שמדברים על self-concept, הערך העצמי והזהות שלהם. ההתפתחות החברתית, מסיבות ברורות, גם מושפע יש צורך להיות מודעים לכך כי אנחנו מדברים על אנשים שנמצאים בתהליך של בניית אישיותו. מסיבה זו, אני מציע: מבט אנושי יותר למי יש וריאציות שונות של הפרעת קשב וריכוז, כמפורט להלן: א קשב בעיקר נוגע קבוע Hiperactivo-Impulsivo. קושי לשבת. הוא מקבל מוסחת בקלות. קשה לשמור על שתיקה. הוא נוטה לאבד את הדברים שאתה צריך עבור הפעילויות שלך. קושי למדוד את הסכנה ואת ההשלכות של מעשיהם. דרב שנפוץ בעיקר קשב. היפראקטיביות לא להיות מתנות נראה תמיד על הירח. הם ודעתם מוסחת בקלות עם גירויים ככל הנראה בעלי חשיבות, למשך שארית העם. הם פסיביים, לא לעסוק בפעילויות הקבוצתיות. קשיים לזכור את ההוראות המחייבות תסריט. הם שוכחים מה הצעד הבא במשימות שלהם. לא יודעת איפה הם משאירים משהו חשוב ג בשילוב הקלד קשב: הפרעת מסוג זה הוא שילוב של הקודם שני. האדם מציג מאפיינים של חוסר תשומת לב, אימפולסיביות והיפראקטיביות. כיצד מאבחנים גזזת? קודם כל דבר שחשוב לחזור ולהדגיש כי זוהי הפרעה כי עבור האבחון שלה דורש צוות רב תחומי לעשות אלה שמשתתפים האבחנה? רופאים: נוירולוג ו\/או ארון כמו Paidopsiquiatra היסטוריה מחקרים קליניים: העוויתיים מחקרים טומוגרפיה של המעבדה של בדיקות רפואיות תלוי אם הילד או המתבגר או לא נדרש טיפול תרופתי. פסיכולוגים, מורים מומחים: ולא יהיה להעריך: מבצע ביצועים האינטלקטואלי והאקדמי. כישורים תפיסתיים. במצב רגשי חזק ואזורים חלשים בביצועים הספר דירוג הנוכחות של למידה ובעיות באזורים שלהם. הערכות, ראיונות עם מורים והורים. הערכה של הסביבה אישיות ומשפחה. ההורים, המורים דורשים להרכיב צוות בדרך כלל הורים ומורים בבית הספר מי יותר במגע עם ילדים, מתבגרים מציגים בעיה זו יש צורך ללמוד ולהיות קשובים לבצע התערבות בזמן לילדים האלה ולעזור להם שלהם בתהליך של למידה ובנייה של אישיותו. לא נמצא אותו להיות מאובחנים עם ADHD סובלים זה למנוע את השלילי צורות אינטראקציה עם אותן הבעיות שלהם. הם ילדים ובני נוער שיש להם הפרעות. . הם לא הבעיה… יש טיפול כל הסובל ad-. לנו יש מידע בנושא זה ולבצע שלה חומרים זמינים אלקטרונית המאפשר לכם ללמוד, לדעת ולהשתמש מעשי ושימושי עבור הורים ומחנכים אנה Giorgana כלים.

הלוואות ורכישות

תכונות של ההלוואה רכישה בחנות כלי משחק. "חייל" המילה מעוררת אסוציאציה מעורב מאוד בבני אדם. על רקע מגבלות ההלוואות בבנק, רוב האנשים מעוניינים אפשרויות חלופיות רכישת האשראי, בית העבוט בפרט. במקרה זה, "חייל" המילה היא אגודה מאוד שנוי במחלוקת של "הדרך הקלה ביותר לקבל הלוואה 'ל' פשע פלילי". בואו ננסה להבין מה זה באמת במקרה. יש חוק הראשון, יש לציין כי הפעילות של בית העבוט 1. 01. 2009 נשלטת על ידי חוק מיוחד "מצד הלומברדים". לקוחות פוטנציאליים שימושית מאוד להסתכל על מסמך זה. אתה לומד, למשל, אינו עבוט רשאי להטיל עונשים וכדי להעלות את הריבית במשך שלושים יום לאחר תום החוזה במקרה של לא מראים ללקוח (נקרא חודש חסד), עם ההכרה כי הדברים שהיו, הסתיים על פי החוק הזכות לתבוע את המשכונאי ללווה, mortgagor, גם אם מחיר המכירה שלו הוא נמוך מהסכום המגיע עם ריבית drugoedrugoei הרבה לא tolkoostalnoe. אז, אתה תהיה מסוגל לקבוע את תוקפו של עבוט תביעות ולהתאים אותם לפי החוק. אך אבוי, מה otdelnyenekotoryekoe-למשכן בשימוש על ידי בורות הלקוח obychnymelementarnym של הזכויות החוקיות שלהם לקבל רווחים נוספים חוקית navardopolnitelnuyu בלתי חוקית. אז להגיד את כל הסדר. אז איך עושים את זה, אתה משאיר את הדבר עבוט נזילות במצב טוב. הוא מעריך מומחה מקצועי, שהוכן על חוזה ההלוואה (על החלק שלך נדרש רק דרכון או תעודת זהות אחרת). החוזה שנקבעו טווח ההלוואה (לפי חוק זה אינו עולה על שנה אחת, אבל בתי עבוט ביותר הם בדרך כלל לא זוכה במשך יותר משלושים ימים), הסכום המשוער ואת ההלוואה, כמו גם שיעור על ההלוואה, את היכולת לסדר מראש טווח, כולל בין השאר, החזר ההלוואה או העדרה של אפשרות כזו. החוזה של הוצאת ההלוואה על ידי עבוט נעשית כרטיס משכון, הוא מכיל את המאפיינים הבסיסיים של מידע האשראי על הלווים. מופע נוסף של הכרטיס התחייבות נשאר עבוט. לאחר המועד המצוין על הסכם ההלוואה, העניק לו דרכון וכרטיס ההתחייבות, שילם את החוב עם ריבית ולהחזיר את הפריט הבעלים. אם החוב לא יוחזר, אתה יכול לעשות היטל על ידי משלם רק את הריבית בתקופה זו, ועל להאריך את החוזה לעוד זמן מה.

בכל מצב, על פי החוק יש חודש שבמהלכו בחן את הדבר נשמר בחנות חייל, אבל אינטרס נחשב תחת קצב הישן, ולכן אין קנסות או נוספים עלויות (כגון: תשלום עבור אחסון) לא צריך להיות. לאחר תקופת החסד נחשב באין דורש, העניין הוא להיות מיושם. עבודה נוספת לא מתבצע, כי החוזה הכיל הלוואה נקודה על שאיפשר העיקול ללווה על דברים מיותרים בלי מנהל נוטריון. לפני יישום דברים שלא נתבעו הלקוח יכול בכל רגע לחזור בו, ביצוע החובות שלו לבית העבוט. דבר הוא הבין שלא נתבעו על ידי מכירה. אם הכמות המשוערת עולה על 30 אלף רובל, זה מיושם אך ורק במכירה פומבית. ובכל החנויות חייל רגיל מסוג זה תאונות הן נדירות – בדרך כלל היקף האשראי על דבר אחד רק לעתים רחוקות עולה על 20 000. עם השלמת יישום הדרישות של דברים ללקוחות עבוט בוטלו, גם אם הסכום שהתקבל ממכירת, לא מספיק מלא שביעות רצון. חייל יריד בהעדר הלווה על פקיעת החוזה מנסה ליצור קשר עם הלווה את הצורך לזכור את החובה לשלם. אם ניסיונות חסרי תועלת, פעולה לא לתבוע חוב עבוט לא תחול. למדוד רק אחד – את מימוש בטחונות, ולא משנה כמה שבועות, חודשים, הוא לא יושם מאז העברת החנות. חשבון פשוט עכשיו הדבר המוזר ביותר – את סוגיית המחיר. זה נוצר מספר מרכיבים: שווי מוערך של דברים, prtsenta ואת טווח ההלוואה. על ההערכה, גם על אתר אינטרנט של החנות למשכן אותו ניתן למצוא על פני הצהרות סותרות: "סכום ההלוואה, המונפקת על כרטיס משכון, מותקן בהסכם בטחונות בסכום של 100 אחוז של האומדן "," הדירוג הגבוה ביותר של סחורות שלך 'ו' מוכרת פריטים למשכן טמא הבטחונות במחיר הרבה מתחת למחיר הנוכחי של הסחורה ". אם אנחנו לוקחים כמובן מאליו את כל אלה ניסוחים, הולך לגמרי neprybylny העסקי עבוט: לקנות הלווה במחירים שוטפים את הסחורה ואז למכור במחיר מוזל עמוק. ההפסד הנקי! הלקוח, אשר יכול לקחת את זה מחליט לא לשלם את החוב עם ריבית, ולהגיע חנות חנות למשכן כדי לקנות את אותו הדבר משלהם פחות ממה שהוא שילם על זה. למעשה, מה שאתה צריך לדעת כי עבוט נדרש להרוויח הכנסה. הוא חייב לדבוק כמה תנאים: הלווה לשלם את הדבר פוסטר.

איך? פשוט מאוד – כדי לתת לו סכום נמוך באופן ניכר מזה עבורו השוק יכול לממש את הביטחונות. בנוסף, עסקים עבוט נורמלי לא יעלה על מכירה של פריטים ללא דורש, קבלת ריבית עבור ההלוואה. לכן, צריך לחשב הכל כך בזמן מסכום ההלוואה חייב, עם ריבית לא עלה שווי השוק של דברים. עלות החומר בשימוש כי הוא נחשף על יישום של החנות חייבת להיות, קודם כל כי הוא מקובל על הצרכן, ושנית כל – לא פחות מאשר הסכום לא החזיר את החוב עם הלקוח הריבית. כאשר אתה לקרוא בעיון את החוק על הלומברדים ", תראה ניסוח מעניין:" הלווה זכאי במקרה של מכירה של הדבר התחייב מהחנות חייל הבדל שנוצרה עקב עודף התמורה ביישום הדבר התחייב, או את כמות הערכה של כמות החובות של הלווה לבית העבוט ". במציאות, כאשר הדברים אינם בביקושים, שזה נמכר לגורם אחר – חנות בבית עבוט. לפיכך, המחיר שבו דבר מיושמת בחנות, אין קשר לבית העבוט לא. לגבי מחירים, הם משתנים בהתאם העבוט, בטווח של 0, 3-0, 8 אחוז ביום החוב. במילים אחרות, ב חודש עובר 9-24%, ולשנה – 108-288 אחוז. באשר לשינוי בשיעור חד במהלך החוזה, במקום הזה עם קשרי לקוחות עבוט נשלטים על ידי חוזה ההלוואה, כאשר שיעור חוזה מוגדר אחד לא אומר מתי זה צריך להיות מחדש, עבוט יש את הזכות לדרוש תשלום ריבית נוספת. עם זאת, בית העבוט מסוימים, למשל על רשת התכשיטים כוללים את תנאי האפשרות של הזמנה שיעורי שינוי, ואת הבסיס כאן הוא שינוי של האירו מול הרובל, הבנק המרכזי. במקרה זה, אני אפילו לא הריבית, אלא פשוט ללקוח מחויבים בתשלום המט"ח ההבדל, עם זאת, מבחינה לוגית, את השינוי של האירו לא צריך להפריע בכל דרך הרשת הרוסית, נמכר זהב הרוסי, קנה ומכר ברחבי דולר. אתר אינטרנט:.

חשיבות עכשיו

זמן עם החיים עומדים בפני לנו את הזמן נוכח העכשיו, היבט זה לא ניתן לעקוף, אשר חייב את לניצול מכסימלי, לספק לך תשומת לב, להשתמש בו בית ספר של החינוך נפש על זה מביא אותנו מעניין, נכתב, היכן מציין Ahoraa הוא הדבר היחיד אשר מעולם לא יכול לברוח, הערך הקבוע הגורם היחיד בחיים שלנו. עובר איזה מעבר, שינוי אפילו החיים שלנו, יש דבר בטוח: תמיד הוא עכשיו. שכן לא ניתן להימלט מן ההווה, למה לא קבלו אותו, להיות חבר שלו? כאשר אתה חבר של הרגע הנוכחי, הכתיבה בולטת, לך להרגיש בבית בכל מקום שאתה נמצא. אם לא נוח לך בהווה, אתם תרגישו חוסר נוחות בכל מקום שתלך. הרגע הנוכחי הוא כפי שהוא. . תמיד.

אתה נותן לזה להיות? להיחשב מציינת, כי החלוקה של החיים של העבר, ההווה והעתיד היא עבודתו של המוח, בסופו של דבר, הוא אשלייתי. עבר ועתיד הם חשבו, הפשטות נפשית. אפשר רק להחזיר את העבר כאשר הוא מיועד, אשר אינן לנו אחראי בהחלט החיים עד אנו אחראים על הרגע הזה, בהווה. זאת משום בהווה היא המקום היחיד בו יש חיים. האחריות היא של אמצעי זה הרגע ולא העצם היא באופן פנימי ecualidadu בהווה, לא לדבר על. עם מה שיש.

זה אומר להיות מזדהים עם החיים. עכשיו זה כמו כי לא יכול להיות דרך אחרת. עכשיו פיזיקאים לאשר מה הבודהיסטים תמיד לדעת: אין אירועים מבודדים של דברים. מתחת לפני השטח הופעות, כל אותם הדברים מחוברים ביניהם, הם חלק של כל היקום הפיק את הטופס שלוקח הפעם בהעכשיו צריך לבטא את בנו להיות מרהיבים, ערים, באמצעות הפוטנציאל שלנו; מביע לנו מרוב אושר, מחייך בקלות. בוהק האור שלנו, זו הזדמנות זה תינתן לנו. אל תשכח, כי הדבר היחיד באמת קיים והוא אמיתי הוא ההווה. מה שאתה חווה ברגע זה ממש. אותו דבר עכשיו! כאשר אתה מתקרב הרגע הזה מן המחשבה כבר יש לו פותח ¦ pasadoa במה שהיה. כדי באמת חי בהווה חייבת ללמוד לחיות מכל הלב, לתת הלב שולח ¦ mentea על לסמוך על האינטואיציה שלך, לאמץ את הבלתי נודע. מי לנהל למצות את ההווה הם האנשים שנשארו לזרום כבר נכתב, ידועה, כי רוב האנשים פשוט לחיות או נהנה ההווה, הם חלק ניכר מהזמן נפשית לכודה בעבר על ידי ניתוח ללא הרף משחזר מה היה. מה שקרה אתמול, בשבוע שעבר, אשר אמר לפני חודש, האדם כזה בקשרי גומלין של העבר נגמר רע או שזה זיכרון יפה. העבר ניתן במקרים מסוימים שולטים, תנאי במלואו לתוך החיים של ההווה. עבור מי שחי בעבר האשמה נוטה להיות הרגשה מאוד נוכח. פונקציות אשמה כצל, אשר ללא הרף מחשיכה את החיים כאן ועכשיו. אקרד טולה, אותנו נזכר, זה העכשיו זה הדבר היחיד אשר מעולם לא יכול לברוח, הערך הקבוע הגורם היחיד בחיים שלנו. בוא איזה במאי, על ידי יותר, כי משנה לך את החיים, אין דבר בטוח; . זה תמיד עכשיו אושו אמר, כי הקיום שלה לא יודע שום דבר של העבר או של העתיד; רק יודע של ההווה. עכשיו הוא היחיד כאן החללית בחלל רק וזמן. ברגע תפנה את זה כאן ועכשיו, אתה תיפול לתוך סוג של טירוף, אתה נכנס חתיכות והחיים שלך תהפוך גיהינום. אתה להיות מוצב: העתיד למשוך חלק ממך, ואת העבר של האחר. לגמור סכיזופרני, ואז לחלק. בחיים שלך לא תהיה יותר מאשר עגמת נפש עמוקה, רעידות, חרדה ומתח. לא חושב שאתה את האושר, ואף לא על אקסטזה, כי האחרון אינה קיימת. בסופו של דבר, הספר חינוך נפשי, נותן לנו, כשאנחנו נכנסים עם תשומת הלב שלנו בהווה, אנחנו מבינים שהחיים קדושים. כאשר אנחנו נמצאים, יש קדושה בכל דבר אשר אנו תופסים. כמו עוד תחיי בהווה, יותר תוכלו להרגיש את השמחה פשוטה אך עמוקה של להיות, ואת קדושת כל החיים. הרוב המכריע של העם מבולבל העכשיו עם מה לוקח מקום בהווה, אך הם שני דברים שונים. כבר עמוק יותר כי מה שקורה בה. זה המרחב שבו הדברים קורים. . ולכן, זה לא חייב להיות מבולבל בתוכן הפעם עם ההווה. עכשיו הוא עמוק יותר תוכן הנובעים בתוכו. מהנדס תעשייה, עו ד. EGADE (ITESM) UC הדוקטורט בחינוך פרופסור וחוקר את הלימודים באזור של UC פרצופים. יועץ – יועץ עסקי Deproimca EXATEC