ההלוואות שוויצרי

יותר ויותר, הבנקים האוקראינים החלו להציע הלוואות בפרנקים שווייציים. באוקראינה, הפרנקים יצאו לאחרונה: ראשית, זה שירות נוסף הציע UkrSibbank ו Ukreximbank ו בנובמבר Ukrsotsbank. בחו"ל, כגון הלוואות כבר לא חידוש – בום, השאלת "שוויצרי" חווה במזרח אירופה. אטרקטיבי בעיקר בשל תעריפים נמוכים, הריבית הממוצעת על אותם 1-2% פחות מאשר בשנת האירו, ו 1.5-3% נמוך יותר בדולרים. הסיבה – נמוך הנחה בשיעור של הבנק המרכזי של שווייץ.

וכמו תמיד כאשר עובדים עם בנקים אוקראינים יש החסרונות שלהם. האבן הראשונה. פרנק מזומנים מהבנקים שלנו לא. משמעות הדבר היא כי תינתן לך אשראי UAH, לספור אותם בשיעור של "Hryvnia פרנק". למידע נוסף בנק perekonvertatsiyu ייקח% בממוצע 0.3-1 (אם אחוז גבוה יותר מומחים בנק כזה לא לייעץ לטיפול). בכך הבנק הראשון קונה דולרים פרנקים עבור ותורגם אז דרך מה שמכונה לתוך Hryvnia בין שיעור.

התוצאה תהיה שווה את פרנק 1 ללווה על 4.50 דולר. (שיעור NBU היום – 4.18), בהתאם כמובן, אשר משתנה מעט בכל יום. באמת מקבל שיעורי ריבית נמוכים. סטון השני. תנודות הפרנק. לדברי מומחים, היא לנצח את הריבית יכול להיות "אכלו" על ידי עלייה חדה במחיר של הפרנק או לדולר זול יותר. אגב, בשנה שעברה עלה המטבע המקומי מול הפרנק של 3%. לא תמיד שלומי בסון. עם זאת, הלווה פשוט לא מאוים על ידי תנודות בטווח של 0.5-1%. לכן, התקופה האופטימלית הלוואות פרנק – 1-3. היה זה במהלך תקופה זו הלוואה בפרנקים יהיה זול יותר מאשר בדולרים או יורו. אם אתם מתכננים לעשות הלוואה לתקופה ארוכה יותר, לנסות להגיע להסכם עם הבנק בשיעור קבוע. כמה בנקים ללכת על זה, אם סכום ההלוואה הוא גדול מספיק. השוואה בין ההצעות של הבנקים עבור הלוואות בבנק פרנק שוויצרי סוג דרג הלוואה, זמן%, הפרנק שנים במכירת שיעור UkrSibbank על צרכי הצרכן (משכנתא), בניית בית, רכישת דירות, מכוניות 8.2-8.9 Do21goda 4.30 דולר. Ukrsotsbank לקנות נכס, מכוניות, לצרכים שוטפים (משכנתא) 10.7-25 שנה 4.25 דולר. Ukreximbank רכישת נדל"ן, רכב אמיתי, המטרה הצרכן (כנגד ביטחונות של נכסים נזילים) מ 10.24 ל 4.45-21 UAH 10.99.

איך לעשות כסף באינטרנט

"איך לעשות כסף באינטרנט?" – השאלה נשאל על ידי משתמשים רבים של האינטרנט אני חושב שאתה גם פשוט לקרוא את המאמר הזה. עכשיו אנשים רבים בקידום להרוויח נותני החסות, על זה אני יכול להגיד לך רק דבר אחד – "לא הוא עור שיזוף! " אם המטרה שלך היא להפוך את האינטרנט הוא לא איזה עלובה 10-20 $ לחודש אם המטרה שלך היא לפתוח עסק מקוון משלה אוטומטית אם המטרה שלך היא להיות בהכנסה פסיבית עתידיים שלך עסקים מבוססי אינטרנט, אתה לא מחפש freebie. על מנת ליצור עסק רציני באינטרנט, אשר בעתיד יביא דיבידנדים טוב, יש צורך בהתחלה, בזמן הבריאה ופיתוח של עסקים, עבודה טובה מאוד. אתה לא לרמות לדבר על מה ליצור ולפתח עסקים מקוונים הוא קל. לא, כמובן, לא קל, זה ידרוש ממך להחזיר זמן ומאמץ גדולים. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. כדי להבין מדוע אתה לא צריך לבזבז זמן על הרווחים שלהם מפוקפקת לעבוד עבור נותני החסות, וגם להתמודד עם בניית עסק רציני, אני אספר לך משל ספר אינפורמטיבי מאוד על ידי קיוסאקי: "בכפר אחד לא היו מים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. אז הלוח הכפר החליטו לבחור שני מתנדבים על מנת להבטיח להם את הכפר עם מים. אחד המתנדבים בשם ג'ון ואת ביל אחרים. אז, למחרת, עמד ג'ון לקום מוקדם בבוקר לקח את הבעיטה והלכתי להביא מים אל האגם הקרוב. וכך זה נמשך כל היום, להביא אנשים כפר המים. ולמחרת והמים הבא ג'ון לשעמם. הוא מיד התחיל להרוויח ושמח עם העסק שלו. הבחור השני, ביל, עזבו את הכפר, וזה לא היה שישה חודשים. ג'ון היה מרוצה מאוד, כי הוא לא היה המתחרה, והוא יכול לאסוף את כל הרווח, מה יכולתי. שישה חודשים מאוחר יותר, חזר ביל לכפר, במשך ששת החודשים הוא פיתח מערכת של מים הקורבנות לצרכן. חוזרים אל הכפר, שנבנה ביל האמה, אשר הגיש . אותו, לתת לו הכנסה קבועה "לבחור מי אתה רוצה להיות: ג'ון כל היום שבעה ימים בשבוע לשאת דליי מים, או ביל יש צינור שלהם?

מחשבון משכנתא: עקרונות ההפעלה, פונקציות בסיסיות והוא מתואר

אם אתה רוצה להעריך את כל היתרונות והחסרונות של המשכנתא על הניסיון שלהם, לא ממהרים להנפיק תעודות וללכת קמפינג על הבנקים כדי להשיג את המידע הדרוש. אם אתה אדם עסוק ואתה ערך הזמן שלך, השתמש באינטרנט ולנסות לענות על כל השאלות עם מחשבון המשכנתא. בתוך דקות, תוכל לחשב את המשכנתאות שלהם מבלי לעזוב את הבית. השם "מחשבון משכנתא" מדבר בעד עצמו. ראשי מטרת תוכנית זו היא בחישובים הקשורים ההלוואות. מחשבון משכנתאות משמש, למשל, כאשר אתה צריך לקבוע את הסכום החודשי של הריבית, החל ממועד משכנתא, סכום ההלוואה, כמו גם שיעור הריבית, או בעת הצורך על מנת לקבוע את סכום ההלוואה המרבי בהתבסס על הכנסותיהם ועל הזמן שבו ההלוואה נלקחת.

מחשבון משכנתא מציע את כל האפשרויות ניהול חשבון, בדוק מזמון, פיקדונות בבנקים, עמלה חד פעמית של הבנק, עלויות ביטוח לרישום מצב הדיור. מתוך כל אלה תשלומים על תשלומי ההלוואה להגדיל באופן משמעותי. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. מחשבון משכנתא משחררת אותך מהצורך להתעמק נוסחאות החישוב שלהם ערמומי הקשורים ההלוואות, או ללכת לייעוץ לעובדי הבנק. באמצעות תוכנית זו, תוכלו לחסוך זמן יקר.

שמור את הכסף שלך בבנק חסכונות …

ביטוי זה פרסום המועצות השתמשו בהצלחה רבה באחד גדול שוברי הקופות Gaidai, הרוסים של היום נתפס עוד כמי אירוני. בשביל להיות לקוח של בנק החיסכון היום ולהיות רווחי היוקרתי. באביב, Sberbank המוצעים ללקוחותיה סוגים חדשים לחלוטין של פיקדונות עם ריבית גבוהה. לקוחות בנק, אשר בתקופה 9-15 במאי היו מסוגלים לנצל את ההזדמנות הגדולה את חסכונותיהם לאחד ארבעה סוגים של פיקדונות, באופן אוטומטי הופכים משתתפי העצרת. האביב פעולה חיסכון בנק תוזמן ליום של ניצחון. בהחלט כל אחד מחבריה (יש 21 גברים) היו מתנה של מטבעות המתכת היקרה. מצגת הטקסי של מתנות התקיים ב -29 במאי. אין זה מקרה הלקוח הראשון, עובדי הבנק אשר הוענקו מטבע ההנצחה, היה ותיק מלחמת העולם השנייה, זמן מאז 1951, הוא היה לקוח של בנק החיסכון להשיג נסיגה. בחודש מאי 2009 מטבע זיכרון בסניף הבנק הגיע עם בתו הצעירה של איוון סרגייביץ' לודמילה. עובדי הבנק נתן את שלהם לקוח מכובד הוא לא רק מתנה יקרת ערך, אלא גם משאלות כנה של שגשוג ובריאות טובה. משתתף נוסף של הפעולה – גלינה Vasilyeva. לאחרונה מצאתי אצל שלומי בסון אוזן קשבת . אישה זו, גם זוכר את המלחמה. לאחר מכן היא ילדה רזה, לא היה שמונה עשרה, כאשר הוא ובני כיתתו מהבוקר עד הלילה היה לעבוד בשדות החווה המדינה. אחרי המלחמה, קיבל את, 1948 גלינה עבודה עובד במפעל כימי שבו עבדה רוב חייו. העובדה גלינה מ 'הפך להיות חבר של הפעולה החגיגי, פקידי הבנק הודיע ??לה בדואר, על ידי שליחת הזמנה. גלינה חיי היום ילדינו ונכדינו, לעזור להם מבחינה כלכלית. מאוד מרוצה כי הציג הזדמנות נפלאה לשים את הכספים שנצברו. יצוין כי בין המשתתפים, כמובן, היו אנשים בגילאים שונים. חיסכון בבנק בכל שנה כדי לשמור על החסכונות שלהם הוא פתרונות עבור הבנק והן על הלקוח. לדוגמה, תרומה מצטברת הארכה 3 שנים. לקוח הצטברות שלהם יכול לשים בבטחה על שלוש שנים, מבלי לדאוג כי מעת לעת ולבדוק את מצב החשבון. על יכול להיות בטוח לחלוטין שלא תאבד אגורה אחת. בנק החיסכון תמכה באופן פעיל קרן צדקה בשם "תנו החיים", המאורגן על ידי הסרט המפורסם שחקנית תיאטרון Chulpan Khamatova. לפי ההסכם של הלקוח 0.3% ריבית הפיקדון יועברו לצדקה בשם. אז לזכור לשמור על החיסכון שלי בבנק החיסכון, למרות המשברים השונים לא מאוד מנחם תחזיות כלכליות, עד כה, אכן, לא רק בטוח אלא גם מועיל מכל נקודת מבט.

7 עצות עבור לקוחות פוטנציאליים להפנט

להיות מעצבים או מתכנתים טובים אינה מתחייבת כי לקוח נתון נופל אור מסנוור של הידע שלנו בכלל, אם אנחנו רוצים להיות תחרותיים ומאובטח פרויקט אינטרנט חדש, אנחנו חייבים להיות מיומנים באמנות הסיכויים מהפנט. כאנשי מקצוע אנו חייבים להיות נוכחים בכל הזמנים היא דבר אחד המלאי שלנו של מיומנויות ניסיון אחר לגמרי הרהיטות שלנו ואת היכולת להתמודד עם הלקוחות שלנו. זה שונה מאוד להראות עד כמה אנחנו טובים, כי אנחנו מבינים את הצורך שלך הפרויקט, אך הן פעולות חשובות אם אנחנו רוצים את אמון הלקוח. המרת לקוח פוטנציאלי בעסק מאובטח דורש ליישם את כל החושים שלנו לסנן את חשיבות דבריו כוונות ביודעין לבצע בחשד קצב הבטחת מלא כי אנחנו מה שהוא צריך. אבל מעבר התיאוריה של טרום מכירות וסגירת שמוחל לעתים קרובות במקרים אלה, מקצועני אינטרנט אנו עומדים בפני סביבת מלא תיקי טובה ומצד שני שוק מפתח אכזרי צריך זונה עצמם בשביל כמה פרוטות, מאלץ אותנו לפעול ולהבטיח אישית לשמחת כל הזדמנות עבודה חדשה שמגיע דרכנו. זו הסיבה לכך הנה 7 טיפים להפנט לקוחות פוטנציאליים: להקשיב להטמיע את האינטרסים האמיתיים של הלקוחות, זה לא מה שאתה צריך לדעת פרויקט האינטרנט שלך, שם זה מצביע על אינטרס הלקוח מרגיש אמיתי (כלכלי , שיווק, שירות, הקרנה וכו '). וללוות אותו בכוונה שלו לרעיונות והניסיון שלנו. לרגע אנחנו חייבים לשחרר את התיאוריה ולפתח מעשי בחשיבה האסטרטגית באינטרנט בקטגוריה מוכוונת לקוח עסקי.

משחק מה אתה רוצה, צריך עכשיו, בואו נדבר בשפה אינטרנט orient?moslo הניסיון שלנו כלפי חלופות טובות יותר ואפשרויות לשפר את ההצלחה של הפרוייקט. אנחנו חייבים להיות מסוגלים להציע התפקודית ביותר עבור הצרכים שלך ואת התקציב, להפוך את הרעיונות שלך והחששות ביישומי אינטרנט. אסור לשכוח להיות צנוע בז'רגון שלנו, כמו יתר שלו יכול ליצור מחסומים סמנטי שיכול הפרויקט פרויקט מורכב יותר ויקר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. ליצור קשר אישי בוודאי לא מערכת יחסים אישית קל, אם לוקחים בחשבון שאנחנו מכירים אותו, אבל חשוב להיות מסוגל לפתח ושונות שיחות מעניינות עם לקוחות פוטנציאליים שלנו לגלות אינטרסים משותפים צפיות עזרה במהירות כדי להשיג אהדה שלהם ולמה לא לסמוך עליו. יצירת קשר מהיר יביאו תועלת רבה על דעתו הנכונות לעשות עסקים איתנו לנצל משאב זה תקשורת, כן לטיפול לא להיראות דורסנית, רשלנית או לא פורמלי מאוד. הפרמטרים VALUE PROPOCIONALE החלטה חיובית היא שיחה יעיל לקחת את הרעיונות שלך והחששות בדרכים עניין מעשי בפרויקט, רצוי להשאיר אותו משוטט נסחפת ללא פרמטרים הביצועים האמיתיים שלהם תקציב. Habl?mosle דוגמאות עבודה, פתרונות מעשיים ומובנים, סיפורי הצלחה, ומעל לכל לתת לנו רעיונות מעניינים גישות יצירתיות דאגה או כל מטרה בתוך הפרויקט.

בטח ניצחנו לבה. הצג את עצמך מפורט בכל התחומים אף אחד לא שוכר מישהו שלא לעורר אמון, וזה הושג לא רק באמצעות הפורטפוליו שלנו או צחות לשון, אלא גם עם ביצועים מלאים שלנו, כך שאנחנו חייבים הפרויקט בצורה מסודרת סביב מה שאנחנו לובשים כראוי עם ציוד מטופח ומשאבים (מכונית, מחשב נייד, מצלמות וכו '). משרדים נקי ומסודר, להיות קשוב, וכן הלאה. חרדה לא למכור לא למכור לא רק את העובדה להופיע לנזקקים, אלא מפני שזה מונע מאיתנו לפתח חשיפה נאותה של ההצעה שלנו ואנחנו הגביל את היכולת להקשיב בשקט מה הלקוח רוצה לומר. אז זה לא הוא לא נראה מודאג, אבל לא. בשביל זה אנחנו לפתח שורה של צעדים מראש לארגן יותר במצגת שלנו, למשל לעשות סוג של סקריפט מה דנו בפגישה, עם רשימה של שאלות חשובות להכרעה. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. מצד שני אנחנו חייבים לטפל גם בימים של טרום ניטור, הימנעות שליחת תזכורות בדוא"ל מדי ואי נוחות עם שיחות טלפון רבות. להכריח אותך מרגיש הפרויקט החל תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח הוא בדרך כלל מאוד מגוונת, מבעוד מועד, ולהביא כמה ודאות לאתר לפני מתקרבים אלינו, אבל לאחרים צריך קצת דוחף לסיים להחליט . יש שלב בשיחות עם תחכום ואינטליגנציה רגשית חייב להראות גישה פרואקטיבית כלפי הפרויקט, מדבר כאילו הוא הפרויקט שלנו, המבקשים פרטים על אותו ושתל את הצעדים הראשונים כדי להתחיל בפיתוח. דרך פשוטה תהיה מציע לרכוש את הדומיין של האתר שלך (במסווה של כמה זה מסוכן יותר), זה יהיה להקים נקודת המוצא עובדה קונקרטית את תחילת הקשר העסקי בינו לבין שלך .

אוריינטציה תפקודית של ערים

במשק (בכלכלה) באופן מסורתי הם המגזרים הבאים: – המגזר העיקרי – בפעילויות הקשורות בהשגת המשאבים העיקריים (חקלאות, ייעור, דיג, כרייה בתעשייה) – הסקטור המשני – ענפי התעשייה (מכונות, תעשייה קלה) – מגזר שלישוני – שירותים (מסחר, חינוך, רפואה) – המגזר הרביעון – פיננסיים שירותים משפטיים, שירותי מידע, שירותים עסקיים, המהווים את גורמי הייצור לשאר המשק – הסקטור quinary – שירותים לאנשים הדורשים רמה גבוהה במיוחד צוות הפיתוח (חינוך, רפואה, טיפול רפואי). נכון לעכשיו, יש סיבוך של תהליכי החיים הייצור החברתי, אשר מלווה התמחות נוספת פעילות. מורכבות החיים הכלכליים המתאים ההתמחות הגוברת של אזורים עירוניים (עבור שתי מערכות של ערים, ובתוך העיר עצמה). להתבלט היוקרתי ביותר ורוב לספק שיעור גבוה של הכנסה (אזור ליחידה של קרקע עירונית) פעילויות הקשורות בעיקר למגזר הרביעון ושירותים הקשורים לעובדיה בסוג היוקרתי ביותר של השירות. לא תמיד שלומי בסון. סוגים אלה של פעילויות לסיקור נרחב בערים הגדולות, וכן באותן ערים – אזור מרכזי או ליצור שטח יוקרתי קומפקטי בפרברים. צורות מסורתיות של ייצור של מגזרים משניים ושלישוניים, התמקדו להשתמש קרקע נרחבים (מפעלי תעשייה, מחסנים) מבוטלים בעיר "היציע השני" או בפרברים הרחוקים של מגה ערים. יש נטייה dezindustrializatsii וכתוצאה מכך שינוי אוריינטציה תפקודית הערים וחלוקת התמחויות בשוק העבודה.

תהליך זה גורם זרם ההגירה, בעיות של חינוך מחדש, את הבעיות הקשורות האבטלה. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. לפיכך, יש עניין קביעת פרופיל לטווח ארוך תפקודית של העיר. העיר יוצרי תעשיות – תעשיות שמוצריהן מסוגלים למשוך לעיר תזרים מזומנים, תזרים מצרך המתאים זה מוצרים המגיעים המפעלים של העיר לערים אחרות ("יצוא תעשיות"). Gradoobsluzhivayuschie תעשיות – תעשיות המספקים את התפקוד הנורמלי של העיר יוצרי תעשיות על הצרכים של המפעלים עצמם ואת עובדיהם. נכון לעכשיו, את הפיתוח של מגה הערים המגזר המגזר החשוב ביותר הרביעון ברוב הערים של רוסיה – המשני.. אל דאגה שלומי בסון הוא האיש הנכון .

אירועים עסקיים

היית פעם בשאלה: "למה לעשות עסקים כמה הוא גדל במהירות במהירות, מיד לשלם עבור עצמה ויצירת הכנסה, בעוד שאחרים אפילו עם השקעה הגון נמצא במקום, כמעט חופפים השקעה? "התשובה לשאלה זו היא בעצם לא כל כך מסובך במבט ראשון, אם הגישה אותו במיומנות. עושים עסקים – עבודה מסובך באמת בעייתי, וכולם יודעים – למה. בעוד החברה קטן, אתה עם קרובי משפחה או אנשים שאתה מכיר היטב כדי לבצע את תפקידו ללא הרחבת הסגל, אבל ברגע במקרה שלך ילך אל ההר, מיד מעלה את השאלה אוסף של צוות נוספים. זה היה אז אתה מצפה הפתעה מאוד לא נעימה. אין זה סוד כי הצלחת המבצע תלויה בעיקר על לכידות וקוהרנטיות של כל בורג במנגנון של החברה שלך. וגם בפיתוח והקמת חשוב מאוד לקבל לא רק את האנשים הטובים ביותר, ובמיוחד אלה שיכולים לעבוד בצוות. זכרו, רק את הפעילות הפקודה ניתן להשיג תוצאות מצוינות באמת, לכבוש את כל לגבהים של העסק. ואם הצוות שלך מזכיר את הגיבורים ידוע המשל של קרילוב "הברבור, פייק וסרטן," אז אתה צריך לנקוט פעולה דחופה, כי "מזג אוויר טוב" צריך להיות לא רק בבית אלא גם במשרד. מה אתה עושה? באופן טבעי, אתה ללכד את הקבוצה, תוך שימוש בכל האמצעים. קודם כל, ההשפעה הרצויה מושגת באמצעות נופש הקיבוצי. כולנו להמשיך בעבודתם של הרבה זמן וזה חשוב הצוות, היינו כמו משפחה שנייה, במקרה הזה, עבודה יומיומית נתפש כחג. עם זאת, רבים להודות טעות חמורה מאוד, בהתחשב בכך על מנת ליצור אווירה טובה, רק פתק עם חג או יום הולדת. למעשה, אלה אירועים עסקיים אינם נושאים מטען חיובי לבנות אותו, כמו התגלגלות של אותו דפוס מוכר. התחיל טוב הערב, על פי כמות האלכוהול נצרך ונאכל, מתמזג שתייה צד צאן. עקידת תוצאה של אירוע זה יהיה הנגאובר חזק של כל העובדים, אובדן מוחלט של יעילות הצוות וכתוצאה מכך, הנזק הכולל של החברה שלך. כמובן, אפשר לטעון כי אתה שוכר כיום מסעדה, על מנת תוכנית הקונצרט, אך לשים לב כי במקרה זה, הקבוצה שלך לא צריך לעשות, הכל נעשה בשבילך. שחקנים על הבמה, הנגנים יש את הכלים ואת קיבוצי, נכון בשולחן ליד "חריגות מזיקים" שונים, כך שהצד הסיום זהה. שלך כוח כדי לשבור את מעגל הקסמים ולעשות הצעד הראשון לקראת חג באמת שימושי ומקורי.

כל מה שאתה צריך – לפנות אלינו, »" Lab נופש טריים, ואנו, בתמורה, יבטיח כי אירגנו חופשה של החברה שאתה צריך ליהנות. לרוב הבעיה היא כל עצמאות הקולקטיבי של בני אדם, בעיקר אנשי מקצוע יצירתי התמחות, המחייב אותם במסירות רבה באופן קבוע בחיפוש אחר רעיונות חדשים. לעתים קרובות, בין אישים חזקים כגון בתחרות הצוות שם, וזה שימושי במנות קטנות, אך במינונים גדולים באופן משמעותי הנזק שלך עסקים, כי כל הצוות ניתן לחלק לשני מחנות יריבים. למעשה להתמודד עם בעיה זו לא קשה בתנאי יעזור לך מקצוע אמיתי – "מעבדת» חג טריים. שלנו החברה מארגנת אירועים עסקיים וחג הארגונית, הארגון של הצדדים של החברה עם התפתחות תרחישים בלעדי שגורמים לך לזכור את החג הזה לעד. מאורגן אותנו מסיבות חברה, אירועים עסקיים ואירועי חברות ישפר משמעותית את הביצועים של הצוות שלך, לחסל את התחרות שלילית, והחלפתו בריא מנהיגי התחרות, יסייע לשפר את היחסים בין העובדים, אשר תורמת באופן משמעותי בהקלה החיים ותורם ראש פיתוח עסקי. אנו מציעים חברות מעולה אירועים ייקח את חייו של הלהקה שלך לרמה חדשה של איכות. הרגישו את ההשפעה של טרי »- אתה אוהב את זה. האם אתם מתכננים חופשה, יום השנה או רק את החברה שברצונך לסמן בחוץ בסוף השבוע, אתה לא צריך להתמודד עם בעיות ארגוניות, אנו בטוחים כי אתה באופן מלא וללא חשש זה. הזמן לארגן אירוע החברה שלך, "מעבדה נופש טריים» – וכל שלך פנאי הופך פעולה נהדר, אשר אנו מבטיחים ייזכר זמן רב. כל מה שאתה צריך – הוא פנה אלינו, ואת השאר אנחנו דואגים לעצמם. תהנה tantsploschadok מיטב מועדוני מלון ההון נופש בארץ בתים ובתי הארחה, המטבח הטוב ביותר של הבחירה שלך, כי יכול לספק אפילו את הטעם גורמה התובעניים ביותר מוכר, כמו גם קונצרט נהדר עם כוכבים מפורסמים להראות עסקים ז'אנר שחקנים הבידור. הדמיון שלנו הוא בלתי נדלה, המספק תוצאות מצוינות באופן עקבי. עבור כל פרוייקט שאנו מתקרבים בודדים מאוד, כך שאתה יכול להיות מאה אחוז בטוח כי החופשה שלכם תהיה הכי מעניין וייחודי. העובדים שלנו מסכים איתך על המיקום הרצוי של המפלגה חברות, אירוע חברה, או אירוע של החברה, כמו גם לשקול את כל רצונותיך לפתח את התסריט. כתוצאה מכך, יוצע לך לאישור על ידי הארגון את האפשרות הטובה ביותר של צד של החברה, נועד אך ורק בשבילך והוא יכול לפתור את כל הבעיה שלך פנים. בנוסף, עם "מעבדת נופש טריים» אתה באמת חוויה בלתי נשכחת, ולכן את מספר הלקוחות הקבועים שלנו בהתמדה יהיה.

כל מה שאתה צריך – פשוט לפנות אלינו ולהתכונן חופשה בלתי נשכחת אשר ידהימו את הדמיון שלך, יהיה ארוך תישאר בזיכרון שלך ותמיד תהיה הזיכרון הקולקטיבי הטוב ביותר של העובדים שלך. כי שום דבר לא מביא סיפוק כגון אלה רגשות חיוביים שמקורם הפנאי של החברה המשותפת. בתרחיש התפתחות אירוע של החברה, שמטרתה היא לא רק חופשה, והקבוצה לכידות וליצור חיוביות היחס בין העובדים שלך, אנחנו לוקחים בחשבון את המגמות האחרונות הדרכים של אופטימיזציה של הפסיכולוגיה הארגונית. בנוסף, יחד עם אמנים אורחים, במקרה זה, אנו מציעים להעלות את הכוכבים עסקי השעשועים מתוך הצוות שלך. ראשית, הוא מאפשר לכם לדעת טוב יותר את הראש של הכפופים לו להסתכל להם למצוא את הפוטנציאל החבוי שלהם. שנית, להביא רגשות בלתי נשכחת לכל המשתתפים החברה האירוע. אבל, לפי הנתונים המדעיים האחרונים, אין שום דבר אשר מביא אנשים יחד, כמו נוכחות, זיכרונות משותפים חיוביים רגשות חזקים. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . הם יעזרו בעתיד, הצוות שלך ללא כאבים לפתור את כל הבעיות בדרך קוצני הפיתוח העסקי בכלכלת שוק קשים. והכי חשוב, עם מאורגן היטב פעילויות פנאי קולקטיבית, אפילו מטפסים נלהב ביותר, וזה תמיד אך ורק בקריירה שלהם, ללמוד לעבוד כצוות למען טובת הכלל של החברה שלך. תשכחו התכנסויות משעמם בשולחן להגדיר, מוכן להציג בפני שאר – ואת הטוב תוצאה מובטחת לך. "מעבדה נופש טריים» מציע לכם חופשה בלתי נשכחת באוויר, תחרויות טריים, אירועים והרבה כיף על מאורגן היטב בפעילויות פנאי יחד עם הופעות של כוכבי הפופ האוכל מעולה, כמו התיאבון אוויר צח טוב מובטח כלל. "מעבדה נופש» טרי על כוחות כמו, פרויקטים פרטיים של החברה, ואת האירועים המרכזיים בקנה מידה לאומי. הוא מציע מעולה, צוות של אנשי מקצוע הוכח אירוע בתעשייה, בהיקף של המקצוע הטובים ביותר בתחומם. רעיונות יצירתיים שלנו פתרונות חדשניים בארגון וביצוע של אירועים עסקיים, הצדדים חברות אירועים עסקיים באמת לגרום לך בהצלחה, כי "הצלחה" – הוא בן לוויה קבוע של אנשי מקצוע אמיתי ואנחנו יודעים את העסק שלהם! ארגון של אירועים עסקיים שלהם, אירועים עסקיים ואירועי חברות אנחנו מהימן על ידי ענקים עסקיים כגון "במגאפון – ISIC», «CitBank» ו «Kuda.ru." אל תעמדו מנגד – הצטרפו המנהיגים, ואת רוחות השינוי שהביאו »המעבדה" חג טריים, נותנים לך פרספקטיבות חדשות יפתח אופקים חדשים.

רכישת ספרים אלקטרוניים

אם אתה יזם מחפש מוצר למכור, יש לך בהחלט חשבתי על קניית ספר אלקטרוני עם זכויות יוצרים, או אפילו סדרה של ספרים אלקטרוניים עם זכויות יוצרים. למי שלא מכיר מה eBook הוא פשוט ebook כי מועבר לקובץ קוראים אלקטרוניים ישירות מהמחשב. הרעיון הוא גדול, ויש ספרים אלקטרוניים רבים שם בחוץ, אבל יש יותר מדי ספרים אלקטרוניים חסרי תועלת. אם היית מסתכל על 10 מודעות מציעים ספרים אלקטרוניים עם זכויות יוצרים, סביר להניח כי רוב (כנראה 8 או יותר) של מציע מוצרים אלו הם: 1) מאוד מיושן. בתרחיש זה, המוכר בדרך כלל מציעה מוצר הסברה כי כבר מרחפת באינטרנט זמן רב מדי. כתוצאה מכך, המידע הוא בדרך כלל מיושן וחסר ערך. 2) פרסום מסתיר עם תוכן בפועל מעט מאוד.

תרחיש זה הוא גם פופולרי מאוד, והוא החל להופיע הרבה לעתים קרובות יותר. כאן, המוכר שמוכר מוצר חדש (או חדשה כנראה) המידע הוא פשוט סימן לכך מפנה אותך לעשות עוד הצעות. טקטיקת שיווק טיפוסית המשויך eBooks מסכים למכור אוסף של ספרים אלקטרונים בצורה הטובה ביותר עם זכויות רבייה מלא אשר להתרבות (העתקה) ולמכור את המוצר. המונח "זכות יוצרים" נשמע יקר מאוד יזם מתחיל. עצם הרעיון שיש מספר מוצרים שלא תצטרך להמשיך לקנות הוא מאוד אטרקטיבי. עם זאת, במצבים רבים, זה רק תכסיס כדי לקנות את המוצר. ולמה אתה רוצה זכויות רבייה ומכירות של חומרים מיושנים, או ספר גדול של הפרסום? המטרה האמיתית של שיווק באינטרנט היא להפוך את הלקוחות שלך מאושר. ראשית, משום שהוא מוסרי יותר, ושנית, כי לקוחות מרוצים הם לקוחות חוזרים.

כדי להצליח בשיווק באינטרנט, אתה באמת צריך לחזור על לקוחות אשר ערך השירות ואמון את איכות המוצרים שאתה מציע. אז אין שום סיבה ליצור חשד, להפוך את הלקוחות שלך מאושר ותמשיך לקנות, לעשות אותך מאושר! ואיך אתה יכול למצוא "טוב" ספרים אלקטרוניים? לימוד השוק, המוצר, להיזהר לקנות ספרים אלקטרונים (או כל קורס של מידע) לקבלת מידע או חוזרת. אם אתה חושב על קניית ספר אלקטרוני מיוחד, עבור גוגל להקליד שם של ספר אלקטרוני, יחד עם שמו של המחבר ואת המילה "פורום" ולהפעיל את החיפוש. שלומי בסון בהחלט מביע דעה מלומדת. אתה יכול גם לנסות אלו מחרוזות חיפוש נוספים: "ניסו אי פעם" או "אי פעם נעשה שימוש", או "מישהו מנסה" או "מישהו משתמש" גוגל תציג מודעות התואמות לקריטריונים לעיל. רבים של רשימות אלה יהיו בפורומים (אחד מונחי חיפוש). פורומים אלה מכילים לעיתים קרובות משתמשים בפועל (לא מפרסמים) דנים את המוצר. זוהי דרך מצוינת לקבל משוב פניות מוצר מסוים. אם המוצר הוא מציע את זכויות resale, אתה בדרך כלל למצוא את המשתמשים לדון. אם אתה מכיר את המחבר, להשתמש באותה טכניקה שתוארה לעיל למחקר של המחבר / המוצר. עם זאת, ניתן לפטר מישהו שיש לו חשיפה קטנה, עם מוצר גדול, כך שאי אפשר לגלות הרבה על אותם המחקר שלך. אבל זה עדיין חשוב לדעת כי אין מידע שלילי עליהם מרחפת ברשת. זכור, ספרים אלקטרוניים יכול להיות חלק מן הכלים הטובים ביותר ללמידה אם המידע הנוכחי, מדויק ושימושי. ורבים אלו סוגים של ספרים אלקטרונים בחוץ, פשוט לעשות מחקר קטן כדי למצוא אותם. ברגע שתמצא ebook כי הוכח מועיל לך ייעוץ, יש הסכם שיאפשר לך למכור את ספר אלקטרוני לאחרים. הכותב עלול להיות בעל תוכנית שותפים בו ניתן לפרסם ספר אלקטרוני שלך ולעשות אחוז הרווחים כל מכירה. מחבר: אורלנדו רואיז הבורא: אתר Ganadineronline.com:.

הונג קונג

הסכם למניעת מסי פעמיים נחתם עם הונג קונג, בריטניה ואירלנד יוני 21 בלונדון 22 יוני בדבלין, בהתאמה. הסכם זה כולל כבר 13 ברציפות הונג קונג סיימה עם שותפות הסחר שלהן. זה היה חתום על ידי מזכיר עבור שירותים פיננסיים ואת, משרד האוצר פרופ KS צ'אן – הונג קונג מטעם, מזכיר ההנהלה של משרד האוצר, דוד Hayk – מטעם בריטניה שר האוצר, בריאן לניהאן, – מטעם אירלנד. ההסכם נערך בהתאם להוראות האמנה למניעת כפל מס מודל, שאושר על ידי הארגון לשיתוף פעולה כלכלי ופיתוח (OECD). היא מפיצה את חוק המס בין השיפוט לבין קובע שיעורי מס מופחת עבור סוגים שונים של הכנסה פאסיבית, הכנסות מהון. לפני חתימת ההסכם למען הסר כפל מס הכנסה של הבריטים האירי קיבל בהונג קונג, כפופות למס הכנסה בהונג קונג, בבריטניה או באירלנד בהתאמה. הבריטים והאירים הכנסות חברות לעשות עסקים באמצעות משרדיה בהונג קונג, היו במס מלא בשני המקומות. על פי ההסכמים, בריטניה ואירלנד תספק זיכוי מס על שלה תושבים ועסקים במקום לשלם את המס הבריטים והאירים על הכנסות כאלה. תושבי הונג קונג, קבלת דיבידנדים בריטניה ואירלנד, כיום לשלם מס בשיעור של 20% בשני המקומות. בתוך על פי ההסכם, שיעור המס בבריטניה יירד ל -15%, בעוד באירלנד אדם יהיה פטור מתשלום מס זה. גם כיום תמלוגים וריבית מבריטניה, המיוצר על ידי התושבים הונג קונג, ממוסים בשיעור של 20% בבריטניה ואירלנד. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. הסכמי לקבוע הגבלה מקסימלית עבור תמלוגים – 3%. /'>אפק חיפושי נפט. שיעור המס על ריבית באירלנד יופחת ל -10%, ואילו בבריטניה הפנים פטורים בדרך כלל מתשלום המס, ובלבד הכרה מתקבל כי ליהנות מן הריבית ילכו תושבים של מדינה אחרת. מאז כניסתו לתוקף של ההסכם בין הונג קונג בריטניה ביטלה את ההסכמים הקיימים להגביל כפל מס הכנסה מחברות תעופה וספינות. בתחום זה יינתן דומה את היתרונות הנ"ל. על פי הסכם בין בהונג קונג, אירלנד, הונג קונג איירליינס טיסה לאירלנד, יחויב במס בשיעור של מס חברות של הונג קונג. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. הכנסות שהתקבלו באירלנד מהתנועה הספינה הבינלאומי, שבוצעו על ידי תושבי הונג קונג, נמצא כעת מס חינם, יהיה פטור מתשלום אותו בהתאם להסכם. הסכם למניעת מסי פעמיים מספק את הסטנדרטים האחרונה של ה-OECD חילופי מידע על מיסים, מוסדר על ידי הסכם זה. זה חל מס על סך כל ההכנסה או על מרכיבי הכנסה, לרבות מיסים על הכנסה הנובעת מהעברת מטלטלין או מקרקעין, וכן מס רווחי הון. המסים הקיימים שעליהם חל הסכם זה, הנתונים הם: מס הכנסה, מס שכר ומס רכוש – הונג קונג (שיעורי המס על פרטים "לראות הונג קונג "), מס הכנסה, מס חברות ומס על רווחי הון – בבריטניה (לפרטים ראה" שיעורי המס) של בריטניה מס הכנסה מס הכנסה, מס חברות ומס על הכנסות מהון – אירלנד. ההסכם יכנס לתוקף לאחר אשרורו על ידי כל הצדדים, והוראות שלהם יהיה יעיל ביום השנה הבאה. הונג קונג פועלת לחתימת הסכמים מקיף על הימנעות מיסוי כפול (ראו הידיעה "הונג קונג מרחיב את רשימת הסכם למניעת כפל מס"). בהיעדר הזדמנויות לשאת ולתת על הסכמים למניעת כפל מס עם שיפוט מסוימים, הונג קונג יבקשו לחתום על הסכמים עם שותפים מתאימים כדי להפחית את מסי כפל על הכנסה של חברות תעופה וספינות. עד כה, הצליח להפוך 27 הסכמים כאלה הנוגעים איירליינס הכנסה, 6 הסכמים ספינות הכנסה שני הסכמים על הכנסות של חברות תעופה וספינות.

אסטרטגיית שיווק

כיום החברה שלך משגשגת, היקף המכירות שלה ביותר כי לא גדול. מחר אינה מבשרת לעבודה חולה, אבל פורה. לא תמיד אינטל. מחרתיים מוסתר ממך. אולי זה לא יהיה כל כך מאושר, היינו רוצים. אבל המתחרים לא ישנים, אין זה סביר שהם יתנו לך את ההזדמנות להישאר זמן רב במצב של שביעות רצון. אתם יכולים להירגע ומהר לאבד צבר במהלך השנים שלהם את עמדתו של הצרכן בשוק.

כמו היא להגן על החברה מפני תנודתיות השוק לתקוף את המתחרים שלך? זה אולי נראה שאין מנוס. אבל הוא ושמו – אסטרטגיה שיווקית. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. הצורך באסטרטגיית השיווק של החברה נובע הדפים הראשונים של התוכנית העסקית ולא איבדה את הרלוונטיות שלה גם בתקופות של יציבות ושגשוג. נקודות של אסטרטגיית השיווק הם: – תוכניות המשרד לטווח ארוך להישאר בשוק הסחורות ושירותים; – הצרכן חקירה בשווקים; – המונח בשווקים תחזיות; – שוק לתקן פירמה מיצוב – יתרון נחישות תחרותי ותמחור מדיניות. שיווק אסטרטגיה מכיל ניתוח בתעשייה, פוטנציאל השוק והערכת שלה, ניתוח מפורט של שתי נקודות תורפה חזקה של החברה והערכה של חברות מתחרות, שיווק ביקורת שיווק שליטה בסביבה בתוך החברה, הערכה ההשפעה על הסביבה המשרד, פיתוח תוכנית שיווק וניתוח של קשרים עם שותפים ולקוחות, שיווק לעקוב אחר פעילויות, דרכי הסחורות שיוצרו כבר לשפר את הופעתה של חדש.

בזכות אסטרטגיית השיווק ניתן לפתח תוכנית יעילה עבור החברה, אשר בפירוט יהיה פירט: – ראשית, היעדים והמטרות של הפעולה. זה צריך להיות רואים כי המטרות לשים מול המנהיגים העיקריים של עובדי החברה, לא כולל כל התנאים כדי להשיג אותם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. משימות, בניגוד מטרות מוגדרות עם כל בנסיבות הנוכחיות – ושנית, היעד נקבע קהל. זה יהיה היעד מגוון רחב של פעילויות הסברה ופרסום. בטח יש זמן לעצור את סוציולוגים או פסיכולוגים אשר יהיו דיוקן של הקהל – המשתמשים. במקרה זה, זה הגיוני להשתמש במגוון של מחקר מסחריים לפתוח הסטטיסטיקה הקיימת – רביעית, הוא המתאים ביותר עבור פרסום זה קהל היעד, כולל כלים שונים, כגון פרסום בחיפוש, מיקום באנרים באתרי אינטרנט מתאימים וכן הלאה – את החמישי, יצירת רשת הפרסום מציג, המכיל גם את התדירות ואת העלות, הן זמן והן בפורמט, גם את השם עוצמת מכה – ב השישי, התוצאה לכאורה של פעולות של פרסום מידע הטבע. הכי נכון, הוא העריך את הגידול במכירות, אבל זה די קשה. קל יותר להתחיל במספר הביקורים אתר אינטרנט או מספר טבעות. אבל זו הערכה לא מדויקת. התוצאה של אסטרטגיה שיווקית כמערכת של קידום ומכירה של סחורות יהיה בעלות מלאה של המצב בשוק הצרכני. ייעשה רק עבור החברה שלך. מעוצבת עם כל הניואנסים הדרושים של האסטרטגיה השיווקית יוביל את החברה שלך לשלב הבא של פיתוח: יהיו יותר לקוחות, המוביל במכירות מוצרים תחרותיים. כל זה הופך אפשרי בשל תמחור ניטור סבירים, חברות שיווק, לשפר את איכות השירות ללקוח.

טיפים להתמודדות עם המשבר מס

רביעית: קבל עצה, למצוא מומחים. ייתכן שאין לך את כל הידע, אם אתה מתכוון לעשות הכל בעצמך, הסיכויים שלך תהיה מוגבלת מאוד, אתה לא יכול להגיע, בזמן חזון או הכנה, או … לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אתה עשוי להזדקק לעזרה מומחה. אל דאגה שלומי בסון הוא האיש הנכון . זכור כי האגו שלך אינו מידתי תמיד את הידע שלהם. שמעתי אנשי עסקים רבים אומרים, "אף אחד לא יודע יותר לגבי העסק הזה יותר ממני," ובכל זאת אחרים שלכאורה לא היו להתאים בקלות את יעלה. אל תסתכל על כל העזרה, לזהות את מה שאתה צריך למצוא אחד שמכיר אותו טוב יותר מאחרים, זה ייתן לך יתרון תחרותי אשר אולי היא בעלת חשיבות רבה לקידום. כמו בדרך כלל לאחר משבר תצטרך זמינות מוגבלת של משאבים עלול להתפתות לבחור, לקחת בחשבון את המחיר לפני הנחה כל ערך משמעותי, אבל רואים שאין דבר יקר יותר זול לשלם עבור משהו שלא עובד, יותר זול מאשר לשלם יקר עבור משהו שנותן תוצאות מצוינות דבר. כאשר ניתוח הצעה רואים רק את העבודה דמי, לנסות לזהות את עלויות סיפחה רבים אשר לא ניתן לראות בקלות, את זמן הפריסה הארוכה ביותר בסוף לתוצאות נמוכות יותר, אבטחה לעניים עשויה להיות כרוכה הפסדים בלתי הפיך, קטן הצורך לחוות המשפט הרבה יותר שגיאה, בתשלום חודשי נמוך יכול לעזור תזרים המזומנים שלך, אבל היא עלולה להשפיע הרווחים לאורך זמן. כמה דוגמאות, לשאול את המומחים לעשות לראות יתרונות המתחרים שלהם, הם יתנו הרבה אור על העניין. נסו למצוא מומחים המכירים את הנושא, אך לא בחברה שלך מתכוון לעשות העתק מדויק של מה שלך למתחרים, אם אין הבדל למה הלקוחות יעדיפו, אם הם המטופלים על ידי מישהו כל כך הרבה כמו מה תהיה סיבה לשנות ? הרשו לעצמכם לשמור על הזהות שלה באמצעות הטמעת שיטות העבודה הטובות ביותר הזמינות ואת הטכנולוגיה כדי להיות תחרותי, אלא גם אומדת את עסקיה ואת האפשרויות האמיתי שלה בעת תכנון השקעות כדי להתבצע. הפוך למומחה בטוח שאתה שוכר אינו מוכר של הטכנולוגיה אתה פורס את הבעיות הם מוסווים הזדמנויות למכור פתרונות במקרים רבים, הניסיון כדי שיתאים לצרכים שלך באחד המוצרים שלהם, עיצוב מספר מוצר המותאם לצרכים שלהם האפשרויות האמיתי לצמיחה מאלה הוא רואה הזדמנויות נאמנות, כי היא תלות בעתיד. אל תשכח שאם המומחה הוא מועסק על ידי אחר מטרות אחרות ומכירות תקבל את התוצאות הטובות ביותר שלך. בקרו אותנו

העיקרון הכללי כמו תמהיל למידה קורס בהנדסת מדעי המחשב הקריירה. האוניבר

האוניברסיטה של הסחת הפקולטה מחלקת ההנדסה של מדעי בסיסי. מבוא: ההתפתחות של נושאים כל השטח (TT) היא תפיסה המבוססת על חינוך תמהיל למידה ו/או של Distancia מה שמביא הטבות במיוחד? בהתפתחות ללימוד עצמי של התלמידים, זה עלול להתפתח בכל הנסיבות שבהם תהליך הוראה חינוך, להתגלות לכן צורך מודל פדגוגי אשר מפתחת את הפרופסור ישירות בתדירות שבועיתאנחנו נתקשר אליו, לא מכוונת. מודל זה של תמהיל למידה ומרחק, ומדגישה את אחדות רגשית קוגניטיביות את האישיות של הטירונים של הנדסת מחשבים, אשר מספק מרחב מאוד שימושי עבור תלמידים ומורים systematize ולשלב מיומנויות מקצועיות מהנדסים עתידיים עם השימוש של טכנולוגיות חדשות של מידע ותקשורת. אבל היסוד של העבודה הפדגוגית טמון בתכנון נכון של הדיסציפלינות של רכיבי תוכנית הלימודים כך, בנוסף משותפת ערכים, טופס להגדרה עצמית ומודעות עצמית בפתרון הבעיות ההולכת בענף זה יעבוד את העתיד המקצועי. הכנת TT דיסציפלינות, מוביל לקחת בחשבון של הלא-ניהול, קואופרטיב מלמד דגם עם המטרה ומשאבים סובייקטיבית לפיתוח של אותו הדבר, ולכן שם הוא לעצב תהליך ההוראה חינוכי שבו כל רכיב מבוססת על המורה ישיר וקבוע לא להתערב, כמו כולל זה חינוך פנים אל פנים. לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. ישנם הרבה חוויות הלאומית, ברמה בינלאומית עם מודל תמהיל למידה, אד, מה שחסר זה בדיוק מבנה את התהליך לפי המאפיינים של התלמידים ואת רמות הידע הקודם. כיצד מבנה משמעת כל השטח? זה הבעיה יש לטפל. המטרה רדף אחרי ההתפתחות של המלצות מתודולוגי להבניית של אסטרטגיה המאפשרת את העיצוב של נושאים כל השטח מנצל את ניסיונם של האוניברסיטה של לגראנמה, ברמה הלאומית והבינלאומית. פיתוח: אני פדגוגית ופסיכולוגית היבטים שאינם כיווני מודל. פדגוגיה המסורתית מתמקדת ידע התוכן של ההוראה ואת האפשרויות האינטלקטואלית של התלמיד לנגן ללא קשר הצרכים והאינטרסים שלהם, כלומר התעלמות התלמיד כאדם אשר לומד. ברור פדגוגיה די מסורתי הדמות היגוי בזמן הפרופסור הוא הבעלים של הידע, אשר מטילה הרשות בכיתה, תנאים סטנדרטיים, התוכן של הוראה. תפיסה זו התלמיד הוא רחוק מלהיות נושא הלמידה שלהם. כיצד ניתן להסביר את היווצרות של קריטי רפלקטיביים אדם מסוגל לפעול עם עצמאות, יצירתיות ואחריות בפעילויות חברתיות ואז? Directivity חינוך, בינתיים, מאמין שאותו תלמיד יש בדונו הכרחי להשגת פוטנציאל פיתוח שלהם, ולכן זה הפונקציה המורה חיוני חייב להיות להוביל את הדרך בהתפתחות התלמיד כדי ליצור את התנאים עבור הביטוי של הפוטנציאל שלהם.

The Wall Street Journal

The unfortunate thing is the lack of growth strategies that should underpin the conquest of more readers who pay. Although many international newspapers, national and local are free of charge on the internet, there is segment publishing-marketing strategies that work and that are absent in the huge market of Monterrey. When was the last time that he received the offer to subscribe to this or that newspaper? To develop this article we ask opinion leaders, political and citizens if they have received offers in direct form to subscribe. There is advertising in newspapers as Millennium offered books if they sign and North does on their own pages and gives Pajamas or towels. But there is no House to House offerings. In the late seventies the newspaper Tribuna de Monterrey held a fierce promotion strategy of subscriptions which worked well. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. The measure was reinforced by an aggressive radio campaign that still persists in the mind of the public.

The changes in the guidelines of this newspaper were constant until the 1995 crisis devastated its endemic finances and closed their doors. However, remains as one of the most comprehensive subscription campaigns. 30 years later the campaign has not been exceeded. In 1998 and early 1999 El Norte used the radio to promote the commercial newspaper on Friday does not cost. It was an intense campaign that his success. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. Millennium daily and weekly Millennium continues that strategy on the radio. But there is no direct offer.

If print media, how to buy them? are not offered. The reader is treated as a child, says Rupert Murdoch, mogul media you have just purchased the newspaper The Wall Street Journal and its important editorial products. Murdoch opens the historical contents of the financial newspaper free of charge and prepares aggressive campaigns of subscriptions does not decay the circulation of the newspaper printed and obtain greater loyalty of readers.

האומנות של משא ומתן, שדה של הזדמנויות

מומחים אומרים כי המשא ומתן הוא אמנות וזה, בתור שכזה, ניתן ללמוד. בזמן כמו כל אמנות, יש אנשים שמביאים את המתנה מהעריסה, האומנות של משא ומתן יכול ללמוד עם קצת אימון, וגם אם אדם חסר כישורים טבעיים לחלוטין, יכול להיות יעיל במשא ומתן 10 בתור מתווך נולד. במידה גדולה או קטנה כל אדם יש קצת כושר עבור המשא ומתן. מאז קטן אנו לומדים לנהל משא ומתן פרסים והערות עונשים עם הורינו, לשאת ולתת להם עם אותם מורים, להתמקח על מחיר או להילחם על ידי משכורת הטוב ביותר. המשא ומתן מודפסת רבות של הפעילות האנושית. מה זה מה שמבדיל את האדם משא ומתן זה לא? מה הוא נותן הצלחה למו"מ שלהם? אם תסתכל נולדנו כמנהלי משא ומתן להסיק כי ההצלחה שלהם היא להשיג את כל הצדדים הינם תואם, אפילו שמחה, לאחר בתהליך המשא ומתן.

מסיבה זו, אנשים שיודעים איך לנהל משא ומתן להוביל חיים מאושרים ועוד מוצלחת. מי לא יודע איך לנהל משא ומתן נוטה להתקלקל מצבים שונים בדרך שלך רק על ידי שהרגיזו אחד את השני עם הערותיהם, empecinamientos שלהם, התוצאה של זה היא מצב לא מאושר בשבילם, פעמים, גם עבור הצד השני. זה מראה את חשיבותו של פיתוח תכונות טובות של משא ומתן, שכן אלה קשורות לאותו אדם ואושר בכל מקום המחפשים טובת הנאה. ב משא ומתן מעורבים תמיד נוכח לפחות שלושה אלמנטים, דהיינו הצדדים את העניין, בנושא או אובייקט של מחלוקת, ואת ההחלטה או ההסכם הסופי. בהתחשב בכך בתהליך המשא ומתן כל אחד מעוניין צד לוקח עמדה, לעיתים קרובות לגמרי מול / s של האחר / חלק s/s, חיוני אשר משמש מתווך כדי להשיג ויתורים משני הצדדים להגיע להסכמה של הסכמה בין הצדדים. לפיכך, ההצלחה של המשא ומתן תלוי הגשמה של כל השלבים האלה. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. למה תמיד צריך לנהל משא ומתן לפני העסקה, לחפש את הטוב של כל הצדדים המעורבים, שיפור הקשר בין אותם, ולנסות למנוע נקודות עתידיות אפשריות של חילוקי דעות כדי להפוך את השיפור בר-קיימא לאורך זמן, ומתמשך. ללא ספק, ללמוד, לתרגל אומנות המשא ומתן מביא הרבה יתרונות תוצאתי ומיידית לכל הצדדים הנוגעים.

המלחמה אסטרטגיות בחיינו חברתיים ועסקיים

אני רוצה לחלוק איתכם את נושא די מעניין כי הסופר רוברט גרין, מציע בספרו שכותרתו האסטרטגיות 33 המלחמה, אילו ניתוחים עם דגש על האתגרים החברתיים והעסקיים של היום. ספר זה מנתח את האסטרטגיות השונות צריך לשמש כדי לעמוד באתגרים שהוצגה לנו, על מנת לכוון את הפעולות שלנו בצורה יעילה כדי להדוף תוקפנות לחזות תנועות ההיפך, כמו גם לנצל מצבים מסויימים, לזהות מלכודות אותנו היריב נוטה. בספרו רוברט גרין עולה כי בקרב הראשון שיש לנו על הפנים הוא האויב מבפנים, כמו המכשול העיקרי להתמודד עם מצבים קשים, לא נעים, מערכות יחסים הרסניות באחד הוא האני, אם הוא לא מסוגל להבחין בין חברים, אויבים יהיה אחראי אך ורק על זה. גם לדבר לנו כי ישנם אויבים חיצוניים, אשר נדרשים גם לבנות בסיס תמיכה, אומר כי זה חייב polarize לאנשים כבר להסתדר איתו אחרים למרות שזה כישרון חשוב גם כרוכים סיכונים תמיד למצוא את ההתנגדות לפחות, לכן מומלץ לאמץ את העמידה של לוחם מוקף אויבים לא מפריעה היא על-ידי להשניא כמה אנשים, מאז הפופולריות עמיד יותר היא דרך הניצחון, להתגבר על הרצון להיות מוערך, בעיקר מחפש כבוד. עוד מידע על שלומי בסון ניתן למצוא באינטרנט. אחת המגבלות של אומות ויחידים היא חוסר היכולת של המציאות מגניב, לראות דברים כפי שהם, מאז בוגרים שנעשה אחזקה אותנו יותר אל העבר, לנצח אותנו ההרגל כדי להגן עלינו מפני המציאות ולכן חשוב להבין לא בהכרח בהצלחות תימשך בעתיד וייתכן מצד המכשול הגדול ביותריש להבין כי לכל קרב בכל מלחמה שונה, לעולם אל תניחו כי מה עבד בעבר גם לעבוד היום. עליך לנתק מן העבר ולאחר לפקוח העיניים אל ההווה מאז להתמיד במתן האחרון במלחמה עלול להוביל את המלחמה האחרונה שלך. חיימה SOTELO גארסיה מאסטר מפתח מנהיגות.

השאיפה של המתאבדת

אני חושב אם הסרטן הוא לא כמו גישה contrafobica בו הפחד מפני המוות, להיות אכול תולעים מוביל אותנו אני אנחנו מייצרים תולעים שלנו כדי להפוך אותם מי לטרוף כאילו הוא סוג של קנאה לנו אוכלת (בשר – אכילה). אני אומר לעתים קרובות בגישה היסטריונית לפני מי רוצה לשמוע, כי יש לנו ליהנות מהחיים שלך ולזכות יד תולעים. לאחרונה המצאתי את הרעיון כי כולם בסופו השחתת לנו רק כמה להתחיל לפני למות. עם זה פומבית מתכוון לרמוז על מושחתים ולא מוסרי, אבל עכשיו אני לחשוב כי גם מתחילים לפגוע לפני מותו אלה שיש להם סרטן זה הוא לאכול אותם (השחתת) פנימי. זה יהיה עמדה הגנתית מכיוון שאנו שומר הגוף שלנו על-פי נאכל על-ידי אחרים (לעשות טורפים?); זהו היחס אנוכי כי אנו מעדיפים להרוג אותנו לאכול אותנו כדי לאפשר מקיפה יותר החיים ולתת שהתולעים נמאס עם הגוף שלנו; זוהי גישה של האהבה עצמו מכיוון שהוא כל כך הרבה שאנחנו אנחנו רוצים אנו מעדיפים לאכול אותנו כמו גם מטפורית אנחנו אומרים עם כל החיבה כי אנחנו רוצים לאכול אותו אובייקט האהבה שאנו רוצים להראות לך כמה אנחנו מרגישים כמו (אני חושב לדוגמה זה אמא קסומה עם התינוק שלך, כי נשיקות כפות הרגליים עם כל כך הרבה תשוקה הוא חש התפתיתי לאכול אותם אבל עיקרון המציאות והופכת שפיותו להפסיק בזמן). קיימות השערות רבות לגבי מקורם של סרטן, אבל לא מאושרות, למעט עבור צד סטטיסטי כי הוא לא אמין לי. מישהו יכול להרגיש בטוחה ואמר כי עישון הוא קרצינוגן טועה עניתי לו עם אותם מוצקות כי אותם אנשים אוהבים אחד את השני עד כדי auto – אולי לטרוף מתפתים מאוד לעשן (עבור הדוגמה כי הם אנשים הסובלים בלתי נשלט לטרוף כאילו זנב סנונית נחש השאיפה, כשלב ביניים)(, מבאס משהו בטון [עשן סיגריות]). אנשים שמעשנים ותרצה אולי בלהט אוטומטית – לטרוף הסביר בתחילת מאמר זה, אלא רק הם מגיעים כדי לפעול את השאיפה לעשות זאת, למה הם לעשן, אבל ביום מן הימים הם עשויים להמשיך השלב באמת רוצה להגיע אליו הוא לאכול את עצמם יוצר זה מטורף, אך הבעלים רקמות, האהוב באופן בלתי מודע.

לאחר מכן, אין עישון הוא הגורם לסרטן, אבל זה נורמלי יש אנשים שהם רוצים לנצח יד תולעים האוכלות את גופו, כאשר הוא מת, להתחיל לקחת רק את השאיפה. החלת שלי כמות גדולה יותר של אנרגיה לפסיכואנליזה Lacanian כי אני בטוח עם זה אמנות מדעי שזה אפשרי לאפשר הפיתוח של מיומנויות פוטנציאליים, כי לכולנו יש. אני נימק כך: להיות עשיר עבור עזרה לזולת ולהיות מגישה גרועה כך שאחרים יכולים לעזור לנו. בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. לכן: רוצה להיות עשיר, לא רוצה להיות עני.

שיווק באינטרנט + MLM = דרך קלה להרוויח כסף

כאשר זה מגיע נוסחה מתמטית לא רוצה לומר כי אני גאון, אבל גם הבנתי הדרך הקלה מישהו יכול לזכות בכסף על ידי שילוב של שיווק באינטרנט ו- MLM. המורה שלי-אלגברה משמש לעשות הם לחלק את זה באופן הפשוט ביותר. שיווק באינטרנט הוא השימוש באינטרנט לפרסם ולמכור סחורות ושירותים. שיווק מדורגת היא המודל העסקי שעליו רשת סוחר נדרש כדי לבנות את העסק. השילוב של השניים נותן לך הזדמנות מצוינת להרוויח כסף באינטרנט באמצעות המאמצים עליך ועל המאמצים של אחרים.

איך בדיוק לעשות לך את זה? כל מוצר נמכר בעיקר הצורך של מסע פרסום אתר אינטרנט או דואר אלקטרוני כדי לקדם את ההצעה הזו. לא תמיד שלומי בסון. אתר אינטרנט מכירות ישיר אומר כי כל היבט של מכירת יתבצע. מצגת, יתרונות והטבות, התשלום, משלוח ומעקב יכול להתבצע על-ידי אתר האינטרנט. במסע פרסום דואר אלקטרוני באפשרותך לבצע מכירה על-ידי מסירת הודעת דוא ל ישירות הפוטנציאליים שלך. היתרון הגדול ביותר של זה היא כי אתה יכול לשים עם אלפי אנשים כמעט באופן מיידי עם הצעה שברצונך לקדם. היתרון החזקים ביותר של MLM הוא מושג המכונה שכפול. אפשר לשלם על המאמצים של אחרים מבטלת את הצורך לעבודה שעות אין ספור מנסה לעשות יותר מאשר אפשרית ביודעין.

זה מאפשר לאנשים כי כמה שעות בשבוע לעבוד מהבית ולהרוויח כסף כי יכול להיות רק 15 שעות בשבוע כדי לעבוד, אבל לך הרשת של אנשים יהיה לך כמה אנשים יכולים לעבוד 30 שעות בשבוע או יותר. לעומת זאת, נפתלי בנט בהחלט מבין את הסיפור. כשמכפילים שוב ושוב תהליך זה ייתכן אלפי אנשים עובדים אלפי שעות מתגייסת כדי להרוויח יותר כסף. לשלב כוחו של האינטרנט עם שיווק MLM השגה בקלות כאשר חברת שיווק MLM מספק לך אתר אינטרנט מכירות ישיר וקמפיין המשך טיפול של דוא ל הכל בו-זמנית של עסק באינטרנט זהה. כאשר הם מוסיפים מוצרים שהם לפי דרישה, תוכנית פיצוי של win-win, האימונים של סוחרי סמים, והופכת חומרי שיווק, כל זאת דרך קלה להרוויח כסף מישהו בכל חלקי העולם יכול לעשות. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? לא, אך עבור אנשים רבים זה יהיה בגלל זה צריך הרבה עבודה כדי להגדיל את הרשת של מפיצים. ויש הקושי. אם זה כרוך במאמץ והסרת להקריב כדי להגיע לעבודה זו אנשים רבים לעשות כסף באינטרנט עם MLM. אני מקווה כי זה אינו מתאר לך כי בשלב זה לא מצאתי בכל דרך קלה יותר כסף ההשתכרות.

העסקים-המונית שלך

סוגיית פתיחת עסק משלך תמיד עסקים מתעניינים. מחוץ לחלון בשנה 2010. המשבר העולמי, כך נראה, נכנס התדרדרות, וקירוב ספקי עם יצרני נסה להעצים את הנופלים לפעמים למכירה. על הדרך לעבודה כל יום אנחנו רואים כמו ליהנות בתחבורה ציבורית, בדרך כלל באמצעות אוטובוס או במונית. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. אתה זוכר את זה קורה במיניבוס בשעת העומס? אנשים פשוטו כמשמעו לבש ממולא ב אוטובוס קטן צבי, פורד טרנזיט או מרצדס-עכשיו זה המכוניות הנפוצות ביותר, משמש אוטובוס ברוסיה. אנו לזכור רגעים כאלו, להמחיש ולהעריך מה רווחי העסקים-במסלול זה מונית! בואו לנסות לפתח משהו כמו תוכנית עסקית קצרה. אז, אוטובוסים הם עכשיו לשים על מסלולים בעיקר כמו שכבר כתב Ghazals מכוניות פורד או מרצדס. עבור רשימה מלאה יותר של מכונות עכשיו לענות על הדרישות של מה שמכונה "אישור של סוג הרכב (אישורים) ניתן למצוא בקטלוג של מוניות (עיין בנספח).

גז 322132, למרות העובדה כי המחיר שלה (בזמן הכתיבה הוא כ- 380000 03.2010 רובלים) הוא כמעט 4 פעמים שינויים יתרון במיניבוס פורד טרנזיט (1.1 מיליון רובלים), לאבד את נוכרי כפי קיבולת הנוסעים ואמינות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. אמינות בעת בחירת מכונית משחק התפקידים-לתחנה המרכזית כדאי לרכוב ולהפיק הכנסה! יתר על כן, ברור שהמכונית בטוחה ונוחה יותר לנוסעים. למעשה, אם כבר נעלם מ ברחובות ערים רבות צבי יניעו את הנהג שכר, בדרך כלל אוטומטי "חי"בערך 2-3 שנים, ואז להתחיל בעיות רציניות עם השירות. בעוד מרצדס בנוחות מביאה רווח לבעלים של יותר מ 7 שנים. כמובן, ייתכנו מצבים איפה הנהג של האוטובוס אידיאלי מפקחת המפרנסת שלהם, אמנם לא דבר נדיר, אלא להיפך, המצב ההפוך.

אז, ברגע שיש לך את האוטובוס והערכה ערכו (380-1100 טי) לפנות את העלות של הנתיב הזמני. ככל שהרזולוציה של עובדה זו בעיה-אין, הקריטריון הבסיסי של תחילת פעילותה על מוניות בכלל. בלי בתיאום עם החברה, בשיתוף שעם אשר יהיה שלך מכוניות על המסלול, עוד צעדים קונקרטיים אין אפשרות להמשיך. זה שווה להגיד את זה יש אפשרות לארגן הסעה של הנוסעים בקו החדש שיצרת. אבל זה צריך לעבור זמן רב מאוד, דרך ארוכה מן הרישום של רשיונות (רשימת דרישות לקבלת רישיון עבור תחבורה הנוסע) ההסכם, אישור של המסלול מעוצב. לפנות את המספרים, עם האפשרות להיות בממוצע ב אורך ומספר הנוסעים במסלול הנסיעה-14 דולר ארה ב (התעריף, 2011. Rostov-na-Donu), ניתן לספור על 10 טיסות לנוסעים עשרים, קרי: 20 x 10 x 14 = 2800 רובלים ליום. עבור משרות נהג מונית באזורים, זה ניתן לצפות כי השכר היומי שלו יהיה כ 700-800 רובלים. לכן, בסופו של דבר, יישאר הסדר USD 2000-2100. יומי או על חמישים אלף רובל בחודש. עדיין עליך לכלול את העלויות של הארגון חניה, לבדוק קופצים, החומר הוא עדיין בסביבה. טי 5-10 לחודש. אז, ב טי האיזון-40 אבל איור זה וייתכן שיצומצמו במהלך קלקולים, הפסקות אקראי, לדוגמה בשל חוסר חלקי חילוף. כדי למנוע מחדלים, אני ממליץ תמיד יש ביומן שלך מספר חנויות חלקי חילוף מערים אחרות ודאו שיש לכם מחסנים משלו, משלוח לרוסיה עכשיו אינו דורש הרבה זמן (לדוגמה, חנות חלקי חילוף עבור פורד טרנזיט ומיניבוסים Motorsila.Ru אחרים, קישורים לספקי אחרים, ראה בסוף המאמר). הבעלים של Marshrutki יכולה להעלות את ההכנסה שלהם, אם להסיק חוזה עם סוכנויות פרסום ולצייד את החלק הפנימי (טלוויזיה) או פרסומות חיצוניות. הכנסה יהיה שווה לכ-6000 רובלים. עם זאת, ראוי לציין כי לא כל ההעברות חברות לאפשר פרסום על אוטובוסים עבודה. באנו מה באמת מונית הופך די רווחי, אך באזורים מסוימים כמעט לא נגיש עבור פרטית היזם.

הילדים מוסחת, Impulsivos או Hiperactivos?

כנראה התלמיד שלך, או את הילד שלך סובל מ: ההפרעה קשב בשנים האחרונות, הרבה מדברים על הפרעת קשב, הידוע בראשי התיבות שלה, איך: AD-HD. מתייחס מצב זה מאופיין על-ידי: התנהגות בלתי הולמת אימפולסיבי, חוסר תשומת לב, והם נוטים היפראקטיביות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. AD-HD, יכול להתרחש עם או בלי היפראקטיביות. זה מזוהה בדרך כלל בבית הספר, יש ביטויים שונים, זה בוודאי אחד ההורים או המורים, כבר הבחינו, כמו הבאות: קצר של זיכרון לטווח ארוך. כישורי חשיבה. תשומת הלב מתמשכת. עבודה והשלם הפעילויות הנ ל היא כישורים מסוימים, עם זאת, במה מתייחסת שלה התנהגותית, אנחנו שם כמה, שיפורטו להלן: הילד לא להסיק את המשימות שלהם.

זה מקשה על ההוראות, לפעמים שנראה כי אינו יודע להקשיב, גם מציג בעיות בארגון של העבודה שלהם, בדרך כלל לא הם בצע הזמנה. במקביל, הם מאבדים את האובייקט של עבודה. מכינים את אותן טעויות שוב ושוב, כאילו הם לא יכול ללמוד ולשנות את ההתנהגות שלהם באמצעות למידה. אבל איך אנחנו יכולים להבין אם ילד הוא היפר? . הם ילדים אשר יכול לא לשבת בשקט, נראה כמו ארבה, כל הזמן מתפתל על הכיסא. ידיו ורגליו נמצאים בתנועה מתמדת.

. הוא קשה להם לשמור על שקט בזמן עבודתם. הם כל הזמן להסיח את חבריהם לכיתה, כל הזמן קטעה את השיחות של אחרים. איך אני יכול לדעת אם ילד מציג התנהגות Impulsivas? באופן כללי, ילדים מראים אימפולסיביות, להגיב מבלי לחשוב או להבין מה אתה שואל אותם, והם תמיד מוכן לפעולה. סוג זה של התנהגות נצפית, באופן זה לא יכול לחכות לתור שלהם ברציפות. הם חסרי סבלנות, יתקדמו בכלל. לעשות את זה. הכל בחיפזון ולא לשים לב לפרטים. חוסר תשומת לב, הוא המרכיב השני של ADHD נראה שלא לשמוע מה הם מתבקשים. חלק מהם אינם היפראקטיבי, הם נראים להיות כל הזמן על הירח. הם שוכחים מה שהם למדו, לא זוכר איפה הם עזב את העבודה, הפעילות, הז'קט ואיבדו באופן כללי, החפצים, חשובים להם. מה הכוונה בדיוק AD-HD? זוהי הפרעה הכוללת הרבה של סימנים ותסמינים וכדי לתקשר אחד עם השני, מרכיבות ad – מה שנקרא. הוא מאופיין בעיקר תבנית מחזורית, משתנה בין שלושה גורמים: חוסר תשומת לב, אימפולסיביות ו\/או היפראקטיביות. הפרעת קשב וריכוז, זאת בעיקר מחלה תורשתית המשפיעה על האזורים נוירו-פסיכו-רגשי של האדם. אנו מדברים על ירושה, אומר כי אחד ההורים או שניהם, גם סובל זה. ביחס שלה רכיב נוירולוגיות, זה מתייחס בדרך מסוימת של התנהגות של מוח, דרך פונקציונלי. כדי להיות ספציפיים, אשר גורמים פסיכולוגיים, באופן משמעותי משפיע על הפרעת, טפסים, דרכי למידה, המיומנויות של חשיבה, זיכרון, מודיעין. זה נדרש כדי להבין, כי הם לא חולים, זה רק דרך אחרת להבין את העולם. ציין גם כי היא תורמת האזור רגשית בהתחשב התגובה שהתקבלה מן הסביבה, באופן כללי, הם ערכיות שלילית, לכן שמדברים על self-concept, הערך העצמי והזהות שלהם. ההתפתחות החברתית, מסיבות ברורות, גם מושפע יש צורך להיות מודעים לכך כי אנחנו מדברים על אנשים שנמצאים בתהליך של בניית אישיותו. מסיבה זו, אני מציע: מבט אנושי יותר למי יש וריאציות שונות של הפרעת קשב וריכוז, כמפורט להלן: א קשב בעיקר נוגע קבוע Hiperactivo-Impulsivo. קושי לשבת. הוא מקבל מוסחת בקלות. קשה לשמור על שתיקה. הוא נוטה לאבד את הדברים שאתה צריך עבור הפעילויות שלך. קושי למדוד את הסכנה ואת ההשלכות של מעשיהם. דרב שנפוץ בעיקר קשב. היפראקטיביות לא להיות מתנות נראה תמיד על הירח. הם ודעתם מוסחת בקלות עם גירויים ככל הנראה בעלי חשיבות, למשך שארית העם. הם פסיביים, לא לעסוק בפעילויות הקבוצתיות. קשיים לזכור את ההוראות המחייבות תסריט. הם שוכחים מה הצעד הבא במשימות שלהם. לא יודעת איפה הם משאירים משהו חשוב ג בשילוב הקלד קשב: הפרעת מסוג זה הוא שילוב של הקודם שני. האדם מציג מאפיינים של חוסר תשומת לב, אימפולסיביות והיפראקטיביות. כיצד מאבחנים גזזת? קודם כל דבר שחשוב לחזור ולהדגיש כי זוהי הפרעה כי עבור האבחון שלה דורש צוות רב תחומי לעשות אלה שמשתתפים האבחנה? רופאים: נוירולוג ו\/או ארון כמו Paidopsiquiatra היסטוריה מחקרים קליניים: העוויתיים מחקרים טומוגרפיה של המעבדה של בדיקות רפואיות תלוי אם הילד או המתבגר או לא נדרש טיפול תרופתי. פסיכולוגים, מורים מומחים: ולא יהיה להעריך: מבצע ביצועים האינטלקטואלי והאקדמי. כישורים תפיסתיים. במצב רגשי חזק ואזורים חלשים בביצועים הספר דירוג הנוכחות של למידה ובעיות באזורים שלהם. הערכות, ראיונות עם מורים והורים. הערכה של הסביבה אישיות ומשפחה. ההורים, המורים דורשים להרכיב צוות בדרך כלל הורים ומורים בבית הספר מי יותר במגע עם ילדים, מתבגרים מציגים בעיה זו יש צורך ללמוד ולהיות קשובים לבצע התערבות בזמן לילדים האלה ולעזור להם שלהם בתהליך של למידה ובנייה של אישיותו. לא נמצא אותו להיות מאובחנים עם ADHD סובלים זה למנוע את השלילי צורות אינטראקציה עם אותן הבעיות שלהם. הם ילדים ובני נוער שיש להם הפרעות. . הם לא הבעיה… יש טיפול כל הסובל ad-. לנו יש מידע בנושא זה ולבצע שלה חומרים זמינים אלקטרונית המאפשר לכם ללמוד, לדעת ולהשתמש מעשי ושימושי עבור הורים ומחנכים אנה Giorgana כלים.

תרבות של עצה

למרות שנים של מחקר, מחקר, הפיתוחים הטכנולוגיים של שינויים תרבותיים, בראג של תרבות של עצה, ברור כי אנחנו עדיין עושים טעויות שלנו עסקים, עובדים, כפופים, הפועלים עדיין רעב לתשובות, הם עדיין מחכה לזה. תן לנו לפתור את הבעיות שלהם, חששות, שומרות מוטיבציה להגיע מוקדם, נעורר אותם עם פרסים, עם מילים; המציאות העצובה היא כי חברות רבות לא משנה אנחנו יודעים שמה של העם שלנו, אנו מייחסים מספר, כינוי, פוסט. היא מסיבה זו פיתחו כלים שונים המסייעים לנו לזהות את הגורמים הפוגעים אופטימום ביצועי העסקים שלנו, לכן חשוב שנבין כי אנחנו כל הזמן הערכת אשר יעזרו לנו לחשוף את שורש הבעיות, זה ייתן לנו מידע שיאפשר לנו contextualize את המצב הנוכחי של סביבת העבודה שלנו בצורה שונה בדרך אמיתית. לא תמיד אינטל. גילויים של דרישות המכונה לדמוקרטים לחשוף רמזים חשובים מ סיבות – השפעות איפה אנחנו צריך לשלם תשומת לב, וזה הוא שלא תמיד אנו מוטרדים על ידי תחרות, לפי התיק של הגבוה-הנמוך, אם מציעים לי הכי טוב מחירים ספקי שלנו, אם זמני המשלוח הם הטובים ביותר, אבל יש לנו הוא שוכח משהו: תסתכל פנימי שלנו חברות, תסתכל לצוותים שלנו, יש המפתח להצלחה שלנואנו משקיעים באימון והדרכה של הצוות שלנו, אנו משקיעים בעיצוב מערכת תומכת מתאים בהתבסס על הדמוקרטית הלאומית שלנו, אנו לומדים להתבונן קשרי הגומלין להתעורר בתוך ארגונים שלנו וללמוד ליצור נקודות מבט שונות המעודדים אותנו להשקיע הצוות שלנו. ברגע שיהיה לנו את מערכת העזרה שלנו מתאים לצוות שלנו, לצרכים האמיתיים שלנו, לא פוחד ממנו כדי להפעיל אותו, כמה פעמים שילמנו לעשות חברה יוקרתית אותנו אבחון ולתת כאשר גאל אותנו בתוצאות כדי לשמור אותם במגירה של השולחן שלנו נוחים, הקוראים לא המצפון של לא לפחד לחדשלהשתמש בכל שיטות כדי לשנות את המצב, אנו לשמור על הערכה מתמדת לחברות שלנו, אבל לא לעצור שם המשך יישום, מתן טיפול, משוב, להיות מדדים (אינדיקטורים) המאפשרים לנו לקיים הערכות אמינה, מאובטחת, אובייקטיבית, הדגמות opoprtunidad צוותי עבודה כדי לקבל את המידע של כיצד לשפר, אבל לא מה שאני חושב אבל מה הם צריכים לעשות. . לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. קחו את הפחד ניתן להעריך ולהיות מסוגלים לעמוד באתגרים P PSIC. ג'נט וארגס MEAVE & nb sp; המומחיות של תלמיד Adm. Rec. זמזום.