השפעת הרגשות

לא שמת לב כי בעת לדבר עם מישהו, או לחיות עם מישהו במשך זמן מה, כמו למשל עמית לעבודה, לפעמים אתה מסיים מתנהג או מרגיש את האדם הזה? כדי שלי זה קרה לי לפני עם עמית לעבודה, כמה זמן ב חברה גדולה כאן בקולומביה, שותף שבו למדת. הרבה ואני נהנה מעבודתי כמו סוג היה די קומית עם בן אדם טוב מאוד. אז בסופו של דבר העביר לי במשרדו של כמעט כל הזמן, כי אז היה לי אין משרדים, לא יכלה להעביר את זה לי לא בבית שלי, אז במשך הזמן התרגלתי לעבוד מהמשרד על ידי עמיתי. כמובן שדברים לא תמיד שמחה, ברגעים שבהם הוא לחץ בעבודה, היו רגעים שלא יכולתי לראות מישהו, והייתי בהזדמנויות רבות לבן של תרגול עבור בגישותיהם רע כשהוא במצב רוח רע. מסיבה זו מעדיפים לצאת מהמשרד, לשאוף ולעבוד במקום אחר, לפעמים הלכתי לבית שלי ואני נשארתי שם עד דברים להרגיע. ב ואז לא הבנתי איך החשובים והמשפיעים אשר הם רגשות בחברה, וזה כמה קל לקבל את המצב שלך עידוד למישהו אחר, זה נקרא השפעה רגשית, והוא נתקל אדם כדי להדביק אחרים עם מצבם הרגשי. למשל במעמד של כנסיות אלו, תווים אלה יש כוח עצום להשפיע על אחרים, זה מצביע על מצב של אינטליגנציה רגשית גבוהה. מחקרים רבים פותחו בנושא זה. זהו מקרה מהסוג האבולוציוני פותחה, חיזקה אצל הגבר מאז תחילת התרבות, ולכן המנהיגים האמיתיים של קהילה, הם אלה שיש להם את היכולת להפרות אחרים שלהם מצבים רגשיים. עכשיו, תשאלו: ?que יש קשר לפתות אישה? כל Apues! משמעות הדבר היא כי עליך ללמוד לשמור על תחושה או תחושה למקסם את הפוטנציאל שלך על רגשי השפעה, מה שתגיד, במיוחד רגשות חיוביים, לגרום לך להרגיש טוב ורגוע עם עצמך. עכשיו, מה שאתה צריך זה מידע הוא הדברים הבאים: תחושה או רגש הבוקעות כדאי לבחורה שלך הוא תחושה של רגיעה ומיניות. התחושה הזו של הרפיה ומיניות חשוב מאוד, כי ברגע שהבחורה שאתה מנסה לגייס כאשר אתה מתחיל לכוון עם ההרגשה הזו תיפתח לך ביתר קלות, כאשר היא מתחילה להרגיש רגוע מאוד מינית כלפי אז פתיחת הסקס יהיה הרבה יותר קל. מזמן זה קרה עם חברה מהעבודה, אשר הצטרף שלנו לעבוד על הקבוצה לאחר שנה אני כבר עובד, ילדה חדשה ויפה, היה חום, הקצרות, אבל פיזית, יפה מאוד טוב שלי נמשך לי הרבה, בסופו של דבר התקרבתי והתחלתי לאט לאט להרגיש רגוע מאוד והרגשתי משיכה גדולה אליה מינית, לכן ניגשתי אלייך בכל פעם יותר, לאורך זמן היא החלה להביע את עצמי גופני לארח אותי, עד לנקודה זאת כאשר הוא ישב לידי, בשבתו עלי כי עם הזרוע שלו הוא נגע שלי בעדינות, רגלה נגעה, עם אותות אלה הבנתי כי התחושה אני רגוע וזה היה מינית אליה, השפיעו על אותה גם, עד כי היא אז היה זה רציתי לדבר או לאכול מתי היינו על הפסקת הצהריים שלנו. כדי להתקרב אישה, הוא יוכל לקבל התחלה טובה, תשתמש הרגשות שלך יותר חיובי וחזק כדי לפתות בצורה פשוטה יותר ואובייקטיבי. לעשות ?Crees שזה כל מה שאתה צריך ללמוד?שום דבר לא esoa יותר שקר אלה רואים רק את קצה הקרחון. להוריד וללמוד כל טכניקות, טיפים וטריקים שאתה צריך לדעת כדי לפתות את ביקור האישה שלי.

למד חדש: על ג

ג'אז הוא סוג מיוחד של מוזיקה, אשר צברה פופולריות במיוחד בארצות הברית. בתחילה, הג'אז הייתה המוזיקה של האזרחים השחורים בארצות הברית, אולם מאוחר יותר לכיוון זה נספג שונה לגמרי סגנונות מוסיקליים שהתפתח במדינות רבות. על זה נדבר אנחנו ופיתוח. התכונה העיקרית של ג'אז, כמו במקור, ועכשיו, זה קצב. לא תמיד טבע תעשיות. ג'אז לשלב אלמנטים של אפריקה, אירופה מוסיקה.

אבל ההרמוניה של ג'אז רכשה הודות בהשפעה אירופאית. ברכיב היסוד השני של ג'אז, עד היום הוא אלתור. ג'אז הוא שיחק לעיתים קרובות ללא מראש שנקטפו רינגטונים: רק זמן המשחק מוזיקאי בחרה כיוון, להיכנע ההשראה שלו. כך נולדה לנגד עיניו של המאזינים במהלך המוסיקאי משחק. במהלך השנים, ג'אז השתנתה, אך עדיין הוא הצליח לשמור על אתרי שלהם תכונות. תרומה רבת ערך בתחום זה הציג את המלודיות הידוע לשמצה "בלוז"-מתמשכת זה היו גם מאופיין ע י אדם שחור. בשלב זה, מנגינות הבלוז רוב הם חלק בלתי נפרד של היעדים ג'אז. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גבי חמו. לומר את האמת, הבלוז יש לו השפעה מסוימת לא רק על ג'אז: רוק אנד רול, קאנטרי ווסטרן להשתמש גם המניעים של בלוז.

אם מדברים על ג'אז, הראוי להזכיר אמריקן סיטי של ניו אורלינס. דיקסילנד, כלומר שנקרא ניו-אורלינס ג'אז, לראשונה חברו יחד את המניעים של בלוז, הכנסייה שירים של השחורים, כמו גם אלמנטים של מוסיקה עממית האירופית. אחר כך הופיע סווינג (הוא נקרא ג'אז בסגנון של "ביג בנד"), אשר יש גם פיתוח רחב. ב- 40 – ו 50-IES בפופולריות הוא צובר "ג'אז מודרני", אשר היה הגומלין מורכבים יותר של מלודיות, הרמוניות, מאשר הג'אז המוקדם. גישה חדשה לקצב. מוזיקאים ניסיתי לעלות עם יצירות חדשות, באמצעות מקצבים שונים, אלא בגלל הטכניקה של מנגנים בתופים היה מסובך. "הגל החדש" ג'אז יש סחף את העולם ב- 60-ies: זה נחשב האימפרוביזציות ג'אז הנ ל. עוזב מעשה, התזמורת יכול לא להניח ב מה הכיוון ואת מה הקצב הוא הצהרה שלהם, אף אחד הג לא ידעו מראש בעת שינוי של מהירות הביצוע. וזה גם צורך לומר כזה ההתנהגות מוזיקאים לא אומר כי המוזיקה הייתה בלתי נסבלת: להיפך, יש גישה חדשה של ביצוע מנגינות קיימות. יש לאתר את התפתחות הג'אז, נוכל לוודא שזה של משתנה כל הזמן מוסיקה, אבל זה לא מאבד הקמתו לאורך השנים. לסיכום: בראשית היה ג'ז למוזיקה של שחורים; שתי הנחות כל המנגינות ג'אז: קצב ואלתור; בלוז-תרם לאין שיעור התפתחות הג'אז; ניו-אורלינס ג'אז (דיקסילנד) הצטרף הבלוז, הכנסייה שירים ומוזיקה עממית האירופית; כיוון סווינג-ג'אז. עם התפתחות צלילי ג'אז, ואת והורחבו ב 60-ies תזמורות הג'אז התמסר שוב פעם הופעות חיות.

חיים מעניינים באריגה

כרגע ידוע כי נצרים, ארז, ווילו אריגה היא מלאכה עתיקים עלתה הרבה יותר מוקדם מאשר קדרות והיתה במשך מאות שנים מקום חשוב בחייהם של אנשים. זה ידוע, מה עוד של גפן הניאוליתית אריגה היה אחד השיעורים הרגילים. זה אושר על ידי הארכיאולוגים שגילו את מוצרי נצרים המגישה אבותינו טפסים לייצור כלי חרס. אזכור של באריגה ניתן למצוא כתבים תנ כיים: ממצאים הבת של פרעה מותק משה צף על הנילוס בסל נצרים של קני הסוף. סל אריגה טכניקה היה אחד הנפוצים ביותר בימי הביניים. על בדי אמני הרנסאנס מתואר קלועים פריטים שונים. במשך מאות שנים, מן הענפים של וודי צמחים נבנו בתי מגורים, בבתים, גדרות, ארג תינוק בעריסה הגוף, עגלות, ריהוט, סלי נצרים, ועשה גם צעצועים, כלי בישול ומזכרות. לגבי הקליפה, ואז מאמרים גם מצאו שימוש נרחב בחקלאות.

מ סלים קליפת ליבנה, מאכלים העשויים סרטים, נעליים, קישוטים שונים. במחצית השנייה של המאה XX אריגה של הגפנים, קליפת ערבה ובירץ הפך לאופנתי כל מהלך של החברה. כמעט כל הבתים היו קלועים, שולחנות, ספות, המסכים, שידות, הטיולון, הנדנדה, כלי שולחן, מאמרים אחרים. ראוי לציין כי סוג זה של אמנות דקורטיבית היא אחת מלאכת יד אחדים, נשמר עד שיטות כיום כמעט ללא שינוי חומר וטכנולוגיה של אריגה. ללמוד לארוג את הגפנים, זרדים ונובח יכול כל אחד. באמצעות מערכת מוכחות במשך מאות שנים, טכניקות וכללים מטווה ניתן ליצור כמעט כל דבר.

בנוסף, טכניקות באריגה זרדים, רצועות הקליפה מאפשרות לשלב אותם עם טכניקות אחרות של אמנות שימושית ודקורטיבית, בהתבסס על השימוש בחומרים טבעיים: גילוף, ציור, פרחים, איקבנה, וכו '. ד מגוון המוצרים קלועה בתקופות שונות לא היה יציב ונחוש במידה רבה לפי צורך, רמת הפיתוח של החברה, וכמובן, אופנה. . אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. עדיין, המגמה הכללית כלפי המורכבות הרקום מוצרים, שלהם גיוון, קונפליקט, לשפר איכויות האסתטי והאמנותי של השחזור בכל עת. אבל במקום הראשון תמיד עמדו מכוער plaiting הקצאה כי האמנות באריגה, והוא נחשב להיות מיושם, כלומר, לקשט משק בית פריטים אדם. אם תעקוב אחרי סל אריגה ברוסיה, זה עשוי לציין כי זה התרחשה בעיקר באזורים של הנהרות והאגמים שבו המים היה הרבה חומר טבעי, מצד שני, היה נהדר, צריכה מגוונת של מוצרי נצרים. זה פריטים ביתיים, למדינתו דייג, נצרים תיבות מלכודות על בעלי חיים, ציפורים, וכו '. בהדרגה כלי השיט של אריגה ווילו העוברת לאורך החלק האירופי רוסיה. במיוחד נהניתי שלהם מוצרי נצרים Slavi ¬ מיומן אשף של אזור הוולגה העליון-Kineshma, קוסטרומה, איבנובו אזורים. דיג באריגה היה עסוק כבר עשרות אלפי אנשים, כמו המאסטרים-סינגלים ו משפחות עובדות, מסודרת. עבור רבים זה דוגה אריגה ווילו היה השירות. העיסוק העיקרי הוא החקלאות ונשארו גידול בעלי חיים. הרמה של אומנות ואיכות, בהתאמה מוצרי נצרים לא בכל מקום היו אותו הדבר לא תמיד ויבר. מי שולט ייצור של סלי נצרים, ניתן לארוג מזוודה או סרטוגה, ואת Moreover, tarantas או לבקר את המזחלת. . כן, ושינוי דרישות עבור מוצרים withy קלועה להוביל במידה מסוימת לשינויים בדרישות שלה מאפיינים טכניים, עובי, גמישות, היכולת לפצח ולרכוש כמה צביעה בעת הסרת קרום. אם קודם לכן המקור העיקרי של שעטף. ווילו טבעי מוגש raw, עכשיו מתברר, זה טיפוח ווילו על מטעי מיוחד על אילו הבחירה הרציונלית ביותר ווילו זנים בהתאם לתנאים של צמיחה, הכיוון של ייצור, טכנולוגיה מיוחדת של טיפוח יכול להשיג תפוקה גבוהה של ליד, האיכות הטכנית אשר עומדים הרלוונטי דרישות. מטעים, בנוסף, מאפשרות לך מקורות חומרי הגלם קרוב ככל האפשר אל המקום של העיבוד שלו. פיתוח נרחבת של דיג באריגה תרם הארגון מבתי הספר לימד אריגה. בסוף ה-19 במאה בתי-ספר כאלו נפתחו ב רבים ערים ומחוזות של רוסיה: מוסקבה, קורסק, ירוסלבל ועוד. המייסד של בית הספר korzinopletenija Melehovke טולה במחוז. בנוסף הדרכה זינגר אריגה. החזיק חישובים יסודית ההיתכנות הכלכלית של נטיעת מטעים ווילו בחווה של איכר. כארגומנטים נ' Tsinger הוביל לא רק התנחלויות כספי גרידא אבל גם את האיכר ואת כל בני המשפחה ויש ההזדמנות להרוויח הכנסה נוספת.

כמו להגדיל את שרירי מהר

אם רוצים לדעת איך להגדיל את שרירי שריר מהר, ואז במאמר זה אתן כמה טיפים פשוטים של שימוש זה יכול להתחיל לשים. בפעולה היום. זה רובנו רוצים את שרירי גדול יותר של הזרוע, אך נראה כי עבור אנשים רבים, לא משנה איכות התרגילים זה הפוך, הזרועות האלה נשארים כמעט בגודל זהה. . למה? . ובכן, זה בדרך כלל כי המסקנה של שגוי פעילות גופנית שגרתית. הדרך של בניית שרירי הזרוע, בכל עבודת שרירים היא להוסיף משקל מספיק כדי להפריע את דרכם. אל תדאג אם אתה לא מבין, אני להסביר את זה להלן.

הדרך של בניית שרירים גדולה וחזקה היא להרים משקל יותר. . תצטרכו לעשות את המיטב עם משקולות כבדים כדי להשיג את התוצאות שאתה מחפש. כדי ליצור תרגיל אימון שרירי, יהיה עליך לשלב 3 קבוצות של 6-8 חזרות בכל. אני תמיד להשתמש 8 חזרות, אבל גם לעבוד עם 6. אתה צריך להשתמש משקל מספיק כך סיגואה הטופס שלך עדיין טוב בסדרה האחרונה. אם אתה משתמש מדי משקל סביר כי אתה לא יכול לעשות את הסדרה 3.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון עם כל שריר הוא לא יעלה על זה בעבודה. זה כולל שרירי הזרוע שלך. אתה רק צריך לעבוד שתיים או שלוש פעמים בשבוע. ראיתי גברים לעבוד 4 ימים בשבוע, זו הגזמה. כאשר רכבת בדרך זו, אתה אינם מאפשרים את השרירים שלך לנוח את הזמן הדרוש לבניית סיבי השריר. כן באמת מחפשים להגדלת מסת השריר של הזרועות, במיוחד שרירי הזרוע שלך, לקבל. אני מקווה שזה עוזר.

להצמיח עסק באינטרנט

בדיקה זו הדרך היחידה שיש לדעת כי אתה עושה טוב אתה עושה רע העסק שלך באינטרנט. אם אתה עושה מבחן ולעקוב אחר כל שינוי שתבצע באתר שלך, קידום כל שתבצע וכל הדור התנועה אסטרטגיה לך ליישם, אז אתה לא יכול למדוד בבירור אינו פועל העסק שלך באינטרנט. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. כל שינוי שתבצע חייב להיות המטרה העיקרית, וזה צריך להיות "שיפור העבודה של המרת מבקרים ללקוחות" כאן אני מתאר חמישה עקרונות לדעת על בדיקות ניטור כדי לשמור על העסק שלך באינטרנט בכיוון הנכון 1 .- רק לנסות דבר אחד בכל פעם .- שמור את זה פשוט ככל האפשר, להבטיח כי נבדק רק דבר אחד בכל פעם, כמו זו היא הדרך היחידה לדעת מה השינויים פקיעה לתוקף. לדוגמה: נניח שאתה רוצה להגדיל את מספר המנויים על דף הנחיתה שלך, יש הרבה דברים שונים אתה צריך לנסות להשיג את המטרה שלך. היה יכול לשנות את המיקום של טופס ההרשמה שלך, אתה יכול לשנות את הנוסח של ההצעה שלך, אתה יכול לשנות את העיצוב הגרפי, וכו ', אך יש לזכור לבצע שינוי אחד בכל פעם. לעניות דעתי גבריאל חמו יכול לקבוע .

2 .- היא המספרים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת. כדי לשמור על ביצועים מעולים של אתר האינטרנט שלך, אתה צריך לדעת כמה מבקרים אתה מקבל את מספר המכירות שאתה עושה על פני תקופה של זמן. בדרך זו אתה יכול לחשב בדיוק כמה אנשים אתה צריך למשוך לאתר שלך על מנת לבצע מכירה. לדוגמה: יש לך 300 מבקרים לאתר שלך ביום אחד ואתה עשה 12 מכירות אז 300/12 = 25 (כלומר, עבור כל 25 מבקרים לבצע מכירה). מבוטא כאחוז של המרה יהיה כדלקמן:% המרה 12/300 = 100 x = 4% הם מתמטיקה פשוטה שאתה יודע ואתה יודע איך אתה auydar?n לפתח את העסק שלך באינטרנט 3 .- זה בדיקות הדברים החשובים ביותר ראשון .- אם האתר שלך מוכר יותר ממוצר אחד, מפקחת על המרה של כל מוצר בנפרד, אולי האתר שלך עושה עבודה נהדרת במכירת מוצר ספציפי, אבל עבודה מחורבנת למכור מוצר אחר. 4 .- חשוב במונחים של המרות במקום מספרים .- במקום לחשוב "בשבוע שעבר עשיתי 25 מכירות" חשוב "בשבוע שעבר עשיתי 25 מכירות ל -1000 מבקרים," זה יעזור לך לחזות את מספר המכירות פרק זמן מסוים. 5 .- איפור ההמרות ממקור .- זה לא מספיק לדעת את יחס ההמרה, אתה צריך לדעת מאיפה הם באים המבקרים שעושים את ההמרה הטוב ביותר. לדוגמה, רוב המבקרים מה הם קונים אותם מ-AdWords, אשר מגיעים ממנועי חיפוש, מגיע מסע הפרסום שלך שיווק וידאו או אלה מרשת השותפים שלך. ואני מניח שאתה תוהה היכן למצוא את כל הכלים הדרושים כדי לבדוק ולנטר מתאים העסק שלך באינטרנט, והתשובה היא ברכות פיטר מנהל Campuzano

מילים לרפא

לפי הספר "למה אנשים לא מקשיבים, נשים שלא מבינות את המפות", נקבות (והיא אף אחד לא נעלב כי אני משתמש בו לא לחזור על תנאי) אנחנו צריכים עשרים אלף מילים ביום כדי לגרש שלנו חרדות, פחדים, עצבים ועוד. אדם, מצד שני, מסתמך על רק ארבעת אלפים. הוא שותק אז של מה צריך להיות קצר וברור. ללכת כדי לדעת אם זה למה הם חיים פחות! או ניתן לצקת את החששות בחו ל הוא מסרטנים. אני בהחלט מזמן שאני מוצא כי כאשר יקרה לי משהו חדש ומרגש, נראה כי אני פשוט לא להטמיע אותו עד שאמרתי לו הוא כמו שני אנשים קטנים.

יש לו את ההיגיון שלו, נכון? יותר ויותר זה להסביר מה אתה בכוח מבלי להבין להרהר על האירוע וזאת מחשש למתנקשים בלתי מורגש, הגדרת ויש מצווה, בסופו של דבר ולכן נשאר השמור היטב באזור של זיכרון לטווח ארוך במוח, אני אומר. ואתה, אם לא להתחיל reconcomer, יתקוף אותך עם סיוטים, זה גורם לך לעשן יותר, לאכול יותר בלהיטות, מלית לך ממתק, חלומות גדולים או מה אתה תתגבר, יד, זה מוסיף את הבעיה כמה קילוגרמים מיותרים מוזמן. סופר! משהו יעשה בעיות או יותר מדי מרגש אירועים כך המוח יש אותם להילחם, נכון? קדימה לדעת! אני בטוח זה לייצר ריגוש של אדרנלין סוג חומר זה מסתיים כמו יתר קטלנית. בדקו את זה: לי באותו זמן לפעמים להרגיע את הסיפור הזה. אתה כבר חושב: מנודה פטפטן… זה תופס אותך ואתה לא רופף.

. אולי לא- הגילוי הכי מעניין הוא כי אין לך או לדבר על הבעיה עצמה. אתה יכול אפילו לדבר על מה. אתה והשותף שלך. בזמן שאתה הולך להוציא מילים… היום, לדוגמה, הייתי בהלם. . באמת. ללא הודעה מוקדמת, קיבלתי דואר הזמנים לחודש אפריל בבית חולים חדשים. לא היה לי מושג שזה יעבוד באפריל! זה יכול להיראות כל כך טובות, כל כך טוב בהתחלה, אבל לי. התכוונתי דבר אחד: פאניקה. פתאום ראיתי שוב כמו טירון. בית החולים החדש, אישי התרגול אינו ידוע, קצת נשכח ומעלה לשעת חירום! זה לוקח! ולהתחיל בתוך יומיים. היה ברור. היינו צריכים לדבר על זה. קודם אמרתי זה לאמא שלי. ואז לאחותי. גם אז זה היה עדיין מוטרד. אמרתי זאת כדי שלושה חברים אחרים באמצעות דואר אלקטרוני. מאוחר יותר, התקשרתי אחר באמצעות הטלפון. זה…! 20000 מילים הן רבות! בראותו כי אני היו לא מובן הרגיע קסם, הורדתי את הפארק שעתיים משוחח עם אימהות אחרות. Uff… נולדתי, לחדש, לתחייה and.. מאושר! לכן, התהילה של בנות מרכלות שיש לנו הוא מטעמי בריאות. מה נשמע מגוחך? אתה יכול. אבל היי, פעם אחת הם מצאו בסיס מדעי יש תירוץ טוב להישאר כמה מוזמנים!… הנה, הבעלים יש סיבה טובה להקשיב אם הם רוצים כי שותפיהם נינוחים וליהנות טוב. כי אנחנו יודעים מה. הו, דרך אגב. בספר גם הזכיר את האיש הזה מכה וכאבי הראש המוקדש לסקס. אז, ברור, נכון? תקשיב and.. תקבל. ובאשר לנו. צ'אט וליהנות של מצב רוח טוב!.

10 שלב בעבודתנו הוא יעיל יותר

במקום העבודה, מאורגן ונקי, 1-10: כל דבר על האתר שלך, ומקום לכל דבר. זה קל מאוד. מדבר ראשון בבוקר, הכל אמור להיות מוכן לתפקד כראוי. אולי יש לקוח מתקשר מוקדם ולהיות מוכנים ליידע אותך כראוי. העבודה סדר וארגון הם הקדמה יעילות רבה יותר. תארו לעצמכם כאשר העבודה הפנים לציבור, כל מי שנכנס חנות ולראות שהוא מלוכלך אוהב, נותן תמונה גרועה של המקום והאדם לשרת אותנו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. לנו זה הוצג כדאי ככל האפשר, כי זה מעורר את הרצון לרכישה של הלקוח שלנו.

2 אכפת מצגת אישית: במיוחד אם אתה עובד על פניה לציבור. אתה חושב שאתה רואה. אתה כמו נציג של החברה, אתה? חייב להתאים לתמונה שאתה מצפה ממך את מורו. לאחרונה מצאתי אצל רב של צפת אוזן קשבת . מצגת טובה של עצמנו בפנים צריך לזנוח לעמיתים. 3. לבצע כל דבר הזמנתך: זאת אומרת, מה קודם למה. פעמים רבות החל לעבוד עם מה שאתה רוצה יותר שכן הוא לא יותר נעימה, להשאיר את הסוף מסובך יותר, אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי מוקדם אנו יהיה רענן כדי לפתור קשיים, בשעות אחר הצהריים.

לא אכנע עם היעילות זהה. 4 – לוקח תכנון בדיוק על סדר היום יומית שלך: לרשום את כל מה שיש לך לפתור, את הביאורים שעשויות להתעורר במהלך היום. טכניקה טובה היא ליצור רשימת משימות כדי לבצע וכן פעם ואן עושה ללכת אותם ומבטל את סדר היום. באפשרותך גם להגדיר צו לפי החשיבות הפעילויות לפתח. 5 – זו המילה שניתן ללקוח: אנחנו תמיד צריכים לתת ללקוח מה הם באמת מציעים. אם מתעוררת בעיה כלשהי, הדבר אינו אפשרי, עדיף לתת להם הסבר, למרות שהם לא ביקשו זאת. 6. לארגן את עצמנו סביב הטלפון ברובם נעשה לנו חסר כאשר זה בא להתייעץ עם הלקוחות שלנו. מאוד מעצבן עבור הלקוח והוא נותן את הרושם של להיות מאורגן העובדה להיות לקטוע את השיחה כדי למצוא מידע ספציפי. מומלץ שיהיה בהישג יד, מחירון, מציין משלוח, היום הכי טוב להיות ממוחשב ולהתייעץ זה עם מסוף שלנו. יש נייר שימושי עבור ביאורים. 7 -. חייבים להקשיב ללקוח כדי שניתן יהיה למכור את המוצרים שלנו. להקשיב מה שאנחנו אומרים, אנו מגלים את צרכי הרכש שלהם, לייעץ לכם איזה מאמר שהכי מתאים לזה. אם מרוצים העזרה שלנו בפעם הבאה שיש לך צורך לעשות שימוש אותנו או יותר טוב. 8 להיות בעל ידע של המוצרים שלנו. כאשר אנחנו יודעים טוב יותר המוצרים שלנו, אנו יכולים כדאי ליידע את הלקוחות שלנו, יהיה יותר קל למכור אותם. ידע נאותה של המוצר משדר ביטחון ואמינות ללקוח. 9 הופך ביאורים כשאתה מדבר עם לקוח, ספק או מתי שאילתה. זה דרך של הימנעות בלבול, שכחה. כשאתה מתקשר כדי ליצור שאילתה, בעת הזנת כל השאלה נתונים את השם של מי נותן לך מידע. זה יהיה טוב לאמץ את ההרגל את ההערות להיקשר עם בעיות שבהן אנו עוסקים. 10 לוחות עופרת של שליטה של לקוחות או אנשים שלא ביקשו לך מידע: להיות מערכת טובה של ייעוץ. נוכל להשתמש בזה. בתור מסד נתונים, אנחנו יכולים לפלח זה לפי גיל, מין, מקום מגוריו תמיד שאנחנו יכולים לעיין בהם. כשאנחנו צריכים אותם, כדאי לשים לב לתאריך האחרון היה להם קשר והסיבה על היעוץ.

פרחים לבנים

הפרחים הם אחד מתנות חזותיים הגדול אמא טבע העניק לאנושות, מאז כי פרחים יכולים בקלות קסמי את תשומת הלב של אף אחד, כי את צבעיו, ריחות, שלה עדינות ויופי בלוס תחושה גדולה, היא גם אז כל פרח יכול לנעול כל כך הרבה רגשות וערכים, כל אחד יכול להשקיע עבור משהו ספציפי, בשלב זה אנו מגיעים הפרחים הילעש של כאן מעתה ואילך, לבן פרחים, אלה פרחים לבטא כל-כך טוב-לב ויופי שמושך כל אחד עם טונאליות פשוטה שלה. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . פרחים לבנים יש יופי דומה כל הפרחים, כמו צבעים, ניחוחות רך, שלה מאוד שימושי כשמדובר בעיצוב או מדגיש יופיו של המקום גורם הבלוע הטוב ביותר כדי לקשט את יכולות. לבלות, כי הם משלבים עדינות, האלגנטיות והיופי, אבל פרחים לבנים מכילים יופי טהור כל כך כי זה גורם להם כדי להבדיל פרחים אחרים, טוהר ויש משמעות עמוקה יותר שנמצא פרחים, לבנים מאז הצבע הלבן האופייני של פרחים הם אמצעי טיפול תמימות, נדיבות, כנות, בתוליות, אור, ניקוי, כל הללו להפוך תכונות איכות הטוהר, פרחים לבנים הם לסמן כל כך בקלות. זה חייב לזכור כי ישנם סוגים רבים של פרחים לבנים, לכל אחד מהם יש משמעות שונה, אשר יכול להיות פירוט נהדר אם אתה יודע להשתמש אל המיקום המצוין, שכן פרח לבן יכול להכיל משמעויות רבות, ולתת כמו מתנה יגידו משהו מיוחד לאדם אשר הציע פרחים לבנים, אז בהתאם מתכוון פרחים לבנים שלך: ורדים לבנים אשר הם פרחים לבנים כי תמימות מרושע ביותר בשימוש, טוהר, יראת כבוד, ענווה, פרחים לבנים אלה נמצאים בשימוש נרחב כאשר נשים לשחק פוסט 15 שנים משמש כסמל והתמימות של הנערה, גם בדרך כלל להשתמש הרבה בחתונות לייצג את הבתולים של הכלה גם הוא מהווה השלמה נהדרת השמלה הכלה, שמיש שניהם כקישוט עבור האתר שבו מחזיק את החתונה, כמו תעשיית מובילים הכלה או כמו קישוט עבור הפירמה החתן, יכול לשמש גם בטקסים כגון טבילות, הטקס הראשון בין פעילות דתית; עלינו לזכור כי השילוב של לבן, ורדים רעה חיננית לבנה-סוג איחוד פרחים אקספרס תמימות וטוהר, גם מייצגים או קשורים עם הילדות, הם גם מדגם גדול של החברות; שושן צחור מייצג גם תמימות, טוהר ושמחה; אם ציפורנים נוכחות מרשימה סגנונו מבטא אלגנטיות ו הבחנה, במיוחד אם הם לבן, מלבד זאת, אם הפרחים הלבנים הם סוג ציפורנים, מציינות גם אהבה עמוקה ורצון למזל. כפי ניתן לראות בעיקר פרחים לבנים הם פרחים המציג את היופי והטוהר של הטבע והם אידיאליים בהזדמנויות רבות, הם יכולים להיות מאוד שימושי כדי לבטא את הרגשות.

מזכירות בנקאות

עם כך אין אף אחד במדינה להתמודד עם מיקום כזה אסטרטגי ומורכבת, דון הנשיא שלנו תמיד הגיונית פליפה החליט לשלוח ראש רבים תחלואי הכלכלי הנוכחי שניהם להאשים אותנו, לא יותר, לא פחות מאשר בנקאות, למרבה הצער היא לא זו שראויה שהוזכרו אך הבנק מאוד של מקסיקוהקורא יכול לדמיין את האסונות שיצר פוסט כזה? ומעל הכל בידיים של secregato לשעבר-אסיינדה rechonchete, ולא לומר זה דבר כל כך יותר לאוויר כי ה' כבר אחראי מציג לנו כיצד ויסנטה לשעבר, presidenciosa הגרר – עם שלהם אלטרואיסטי באנאלפביתיות הערות-דרך מספר שגיאות גסות כמה הידוע לשמצה ועוד רבים אחרים בלתי הפיך – ובתחושת כי הוא מסוגל, אבל אנחנו מקווים לעשות טעויות הראשון שלך להבין את המציאות. אף-על-פי אני לא מבין הרבה הכלכלי בסוף אני כלכלן ו סופר – חשוב להבין היטב את כמות הונאה, תנועות מבעית, התואנ נוספת קירות, נפוטיזם מופרז מיקום כזה מייצג, והנה שבו אני קורא לקורא לא רק לזכור, אלא גם כדי למנוע שוב איבד את הזיכרון כפי שאנו נוטים לקבל, האם זה שווה rebusnancia שלי – לזכור מישהו יש ובטחתי bogagrip $ בעבר 2008 אני לומר כי שני empresariote mondrigo לא ניתן לגלות רק אז כאילו שהייתי משחק סופר שוק או mesmamente בזנבו של טורטיות, מידע כל כך גבוה הם כרוכים מעילה הלאומית, פסאודו כיווץ של כלכלה חזקה למדי או כן?, אבל זה בהחלט אמור לספק מידע דרך דליפה על-ידי כמה לקריאה הציבורית של שרת הונאה, נמכרים empleadete טבלה של העם mexica – עם הירארכיה מספיק כדי לא רק כדי לקבל מידע תכייל אלא גם לטפל בה כל טעם וכל הועיל – שלךאם אנו חייבים למישהו את קנה המידה בלתי מתקבל על הדעת של הפער הכלכלי הנוכחי הוא עובד לא יעיל שלנו. אבל מאוחר יותר בתקווה אני בתנאי דרך עבודה ללא דופי, רשימה אינסופית של הטבות לאומי ואישי לא או כמה כמה – הלשון ההזדמנות כדי לנשוך אותי ואת cheeks למעלה בתוך כי רק אז נדע כי בסופו של דבר, זה קומץ servidorcitos יקר זה כבר משהו לתת בחזרה לאנשים לחיים טובים כזה להתרחש. אבל אני מקווה גם, כאשר הכל יתברר שגיאה בחישובי כידוע לצערי כי זה יעבור ואנשים וקבע כי אני לא מאתגר בהאינטליגנציה של הנשיא שלנו אלא ההפך, אני סימון-עם שלה כבר ידוע, ההשלכות מדומיינת, בלתי מתקבל על הדעת, המקסיקני לפחות זה תחום ענק אשר אנו יכול גם להיות אדישה – faje חולצות היטבמקלות גם חצאיות להשאיר של tarugadas לא בשלה, לנער של pusilanimidades, ללוות מאות של המתלוננים שהחליטו כעת לגייס לא רק את הקול, אבל הידיים ובמקרים מסוימים, מקל או לחצץ הרימו לאורך הדרך, כי בהחלט לא הבנת על-ידי יותר ויותר אמריקאי זה נאמר – שהכל רע גרוע מכך, אך רק עבור האנשים, לא עבור הסרגלים, הרבה פחות עבור יזמים וציין כי למרבה הצער הפנורמה לא שיפור עד שאנשים של אמת, אך לא לצעוק על המטרה או שיכור בתאריכים חג לאומי, אלא להגיד מי עוברים חליבה הכיסים שלנו יותר, או לרדת כמה פסים חשבון התעללות או המטוס שלו מתחילים ו שלהם. כדי לבצע דגימה לחצן, גם אם לנו לא דיווחו כי ברור החוקה סיבות שלנו נותן האנשים מתח מספיק כדי לשמור על הודעות שלהם או לשלוח לטוס השליטים שלנו, האם ברצונך לדעת כמו? לקרוא את החוקה, הם זולים, למכור אותם בספריות כל. אתה מחליט אוה, קורא אחותו ואחיו, אנחנו נשארים כפי שאנחנו, או פלאנו אנו התייחסנו. אנטוניו אנדראדה גואדלחרה חליסקו