אחזר את האקס שלי. חבר – דרכים פשוטות כדי לאחזר את האקס

מתי לשאול אותך איך להשיג את האקס שלי שוב את החבר? חשוב כי יש לי, אכפת לך דברים מסוימים חשיבות עליונה. בהתחלה, זה יכול להיות קשה מאוד לחשוב בבהירות. מתי הסתיימה מערכת יחסים. ישנן סיבות רבות למה יחסים הסתיים, אבל זה נגמר בדרך כלל כאשר אחד מהשניים אינו רואה כל עתיד, המשכו של יחסים מתחילה להפוך מריבות וסכסוכים לבסוף להוביל לקרע. תמיד חשוב לשמור על הערך של יחסים זמן עדיין קיים. אם אתה מרגיש כי זה מאוחר מדי בשביל זה, אתה בשלב זה הקשר הסתיים, לא להתייאש. .

בבקשה, תמשיך לקרוא, כי רוב מערכות היחסים יכולים להינצל. להלן כמה עצות בשבילך. אתה נמצא במצב כזה מסובך. להיות לפי המונח של קשר הגומלין מקשיב לחבר שלך אומר שהוא רוצה לסיים מערכת יחסים יכולה להיות הרסנית ממש, אבל זה מאוד חשוב כי אתה לא להתנגד להחלטה שלו, ופחות מנסה לשנות שלהם מחשבות. הצעד הראשון כדי לשחזר את החבר לשעבר שלך הוא לקבל את החלטתו לסיים את מערכת היחסים. זה אולי נשמע סותר ומבלבל, אבל כדי לעשות כי אתה מתקשר אליו להבין אותה. למעשה, עם זה. הוא כל כך לא צפוי.

זה יתחיל לבקש תגובה לכן לקח כל-כך טוב. זה ישווה עם כלות אחרות זה סיים בחודש האחרון, ניתן באופן רקורסיבי במחשבות שלהם. מה לא לעשות כאשר הקשר נגמר אז, הוא לבקש ממך לחזור איתך. אם תעשה את זה, זה הולך להרגיש עצובה והוא הולך רוצה להישאר יותר רחוק זה יכול. להיות לפי העלתה היא הצעד הראשון (ולא חשוב יותר) כדי לאחזר לחבר שלך. להסיח את זה מיד לאחר חופשת איתך, החבר שלך, לא חזרתו של הברכיים, להתחנן בפניך שוב כדי להיות ביחד, אז זה הכי טוב שיש משהו עם איזה כיף לך. אל תבזבז זמן לחשוב על זה כל היום. במקום זה אתה צריך להירגע, לבלות את הזמן שלך על הדברים שאתה אוהב לעשות. את יכולה לעזוב עם שלך חברים וחברים, פעילות גופנית, תיהנו התחביב שלך, או לקרוא ספרים. זה משהו שאתה באמת אוהב, מאז אם אכפת יותר מידי ולא לתת אותו בחזרה וזה הפך לנושא של שבר, יהיה קשה מאד להצליח למצוא את החבר שלך, אתה לאחרונה עצר. ליהנות חיים וחיוכים, יהיה הרבה יותר קל לחזור לזכות בליבה של החבר לשעבר שלך 😉 לתת לך מרחב. כפי שנאמר לעיל, חשוב מאוד כי אתן לזה שלך חבר לשעבר יש מקום משלו בזמן ההפרדה כך ניתן לשחזר אותה. אז הכי טוב זה להתרחק לזמן מה (7 ימים הוא זמן יאה) וזה לא מטריד אותך. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות עם מישהו כי הוא נואש, תלותית ומדוכאת. אם אתה נותן את האקס שלך החבר הרושם שאתה בסדר עם החיים שלך, יש יותר סיכוי לזכות בחזרה. החבר שלך תוך תקופה קצרה מאוד של זמן. השלב הבא הוא בעצם יוצר תוכנית כדי להחזיר אותו. אחזר האקס זה כמו לשחק שחמט: יש להזיז את החלקים בזהירות רבה, שכן טעות פשוטה יכול להרוג כל סיכוייך לחזור להיות ביחד איתו. אתם לא נותנים תשובה שלילית כאשר אתה באמת לא יודע מה לעשות. מדריך זה תעזור להבין מדוע הקשר נגמר רע, מה לעשות כדי לשחזר אותה אליו. אם כמו ללמוד טכניקות כדי למשוך, לפתות ולאחזר את החבר שלך ביקורים.

לבצע פעילות גופנית ולשפר את מצבו הפיזי

השמנה היא אחד התנאים המסוכנים ביותר שניתן נושא הבריאות. זה משפיע על יותר מ-40% של כלל האוכלוסיה בארה ב, בכפולות הבעיה אזורים ומדינות אחרות. זה כי אנחנו חיים בחברה שבה מעט מאוד זמן להתעמל, ואז לשחזר את זה לאכול תזונה עתיר קלוריות ובנוסף, תעשה גם מעט או ללא פעילות גופנית. השמנת יתר מכונה מצב שבו הגוף אוגר יותר שומן אשר זקוקים באמת, על ידי יצירת סיכון בריאותי. השמנת יתר נמדד עם מה שנקרא BMI, אינדקס מסת הגוף המהווה כמות המשקל ביחס לגובה.

מדד מסת גוף. של 25 ומעלה נחשב עודף משקל. השמנת יתר יכול להיראות פשוט דבר אבל באמת הורג, רק בארצות הברית נתון זה קרוב לחצי מיליון אנשים בשנה. אבל אנשים רבים כבר לקחו את ההחלטה שהשנה הזאת, לרזות נוספת, יהיה בצורה הטובה ביותר עם גוף טוב יותר, בריא יותר. אבל הדבר הכי טוב. אתה יכול לעשות התחל הנתיב כדי לשרוף שומן הוא פעילות גופנית, הליכה היא הטובה ביותר. משמעות הדבר היא כי עליך לא בהכרח להצטרף וחדר כושר.

הליכה יכול להיעשות סביב הבניין שבו הוא חי, על-ידי את הרחובות הסמוכים, או בעת מעבר לאתרים הליכה במקום להשתמש במכונית. עבור אלו שחיים בערים זה יכול להיות זמן למדוט ולרוקן אפילו את המוח, עד תיירות טובה ניתן לראות תרגול לרמות משלו. עוד תרגיל מקושר הליכה, היא לברוח. אתה יכול לקבל זוג נעלי ריצה, לוקח את זה בתור תחביב בבקרים, מרחק טוב. בפעם אחרת אם אתה גר בעיר, יכול להיות אידיאלי זה תרגיל ברורה את דעתך בשעות הראשונות של היום. אם אתה אדם בוגר, אז מומלץ לבקר את הרופא שלך לפני. סימן הוא בחדר כושר הוא גם דרך נוספת לעזור היא המטרה שלך לרדת במשקל. הדבר היחיד שטוב חדר כושר יש מי לייעץ לו, מניע אותך להמשיך תמיד ב מטרתו. אם יש לך שומן בבטן, אשר בדרך כלל המקרה הנפוצים יותר של המאבק נגד השמנה, פשוט הזן שגרתי מדי יום, זמן רב כדי לוודא כי תאבד את המשקל הנוסף הזה. זה מורכב טוב ובריא דרך אכילה זה יהיה לשים סוף זו הבטן גדול ו כי עודף שומן. מומלץ לפני כל תרגיל, להתייעץ ברופא או כירופרקט שלך כי כמה אנשים יכולות להיות כמה שברים, במיוחד אם יש להם כמה פרקים. דרך אחרת לרדת במשקל היא לקבל אימון מכונת בחנות ספורט. רבים של חנויות אלה ישנם אנשים מאומנים שיכולים לעזור לך עם כל שאלה שיש אולי ואת זה שאתה יכול לעזור כדי להשיג את זה מכונה המדויק שאתה צריך לקבל הטיפול. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. זכור כי הרגלים טובים שלהם תלויה חלק גדול הבריאות שלך, לחפש מידע נוסף על סוגיות אלה, תראה יותר.

מזון בסיסי עבור כל יום

הנה אנחנו מראים שולחן אוכל המלצה כי אתה יכול להישאר בריאים, במצב ללא צורך מזונות אחרים. הזנה היא בסיס חלב ונגזרותיו: החלב הוא כבר יחיד או בליווי של חליטות תה או קפה, להיות שלם או דאבל אספרסו; רצוי דאבל אספרסו או demidesnatada. עם יוגורט רזה ובלי סוכר טוב יותר, הוא תמיד שניתן להוסיף מעט דבש או כפית של סוכר, אם הוא רוצה. גבינות טריות נמוך במלח, הימנעות כי הם נרפאו, צרך כמה פעמים בחודש. המבוסס על לחם: לחם לבן או אינטגרלי יהיה אפשרי, טריים או קלויים. קצת Gofio, קצת דגני בוקר שאינם ממותקים. מרקים, תבשילים: potajitos אשר הם ירקות, גרגיר הנחלים בוינגרט יהיה אפשרי.

פירה ירקות, קרמים של calabaciones, עגבניות ללא מתוק שנוספו. גספצ'ו גם הזנות הרבה. מרק אטריות הוא טוב מאוד על הבטן, לדוגמה, כי זה מרק עוף עשיר מאוד וזה של קל מאוד עבור הימים כבד כי אין אחד הרבה תיאבון. האורז עם כמה הוסיף לתת לך קצת טעם. כן הרצוי. /a> צודק במה בהוא אומר. תפוחי אדמה, בטטה, פסטה: אנחנו יכולים להזין את עצמנו גם מבוסס על פסטה, אטריות, נודלס, אורז…

(את תפוחי האדמה, הבטטות אותם ניתן להוסיף שלנו תבשילים, מבושלים, מבושלים, מבושלים), אפוי או פירה, טורטיות אותם, דרכים רבות אחרות לא מוזכר. ספגטי או מקרוני עם שמן, שום, פטרוזיליה, רוטב עגבניות, וכו '. אורז כמו אורז לבן, עוף קובני עם שמן זית, בפאייה, עם ירקות או אפילו בסלטים שלנו עם תירס על ידי ציטוט לדוגמה. ירקות וירקות: חסה, עגבנייה, מלפפון, סלרי, פלפל, בצל, גרגיר הנחלים, עלי סלק, תרד, גזר, דלעת, קישואים, סלק, כרובית, אספרגוס, ארטישוק, שעועית, כרוב, etc, וכו '. שנוכל לבשל את הירקות ברוטב שלנו שהוזכרו. פעם נוספת, מרקים או סלטים. לדוגמה, יכול לבשל אותם כמו ירקות מבושלים או מתובלים בשמן זית ומעט חומץ, בקלילות מוקפצים עם שום, פטרוזיליה או אפילו עם תבלינים מסוימים לעתים קרובות להפוך הוא באירופה זה. לבסוף, הכוח שלנו מאוזנת יכול לבצע הוא מבוסס קינוחים בריאים באמצעות כל סוג של פירות טריים ככל יכול להיות תפוחים, אגסים צלויים, בקעריות, מקדוניה של פירות טריים, קורנפלור פודינג מתוצרת הבית שלנו בלנדר, וכו ', וכו '. הפירות הם גם עין טובה במערכת העיכול, כי למרות אנשים רבים לאכול אותם לארוחת ערב בלילה לא מומלץ לערבב פירות רבים מאז זה יכולה להיות השפעה משלשל בבוקר ועם קצת מזל רע חייב להחליף את המכנסיים… באדיבות האתר. אם אתה אוהב את המאמר לשים קישור לאתר זה.

סטודנט ביטוח

ללא ספק לבצע פעילויות שונות מגיחים הפעילות התלמיד, הם היבטים חשובים מאוד בתוך החיים של העם, שכן הכוונה על התפתחות הידע אשר יחולו בחיים לבצע מספר רב של פונקציות, אשר מדגים את החשיבות הגדולה, מה שאומר המחקר; אז על מנת להפיק את המרב מן החקר הפורמלי, יש אמצעים שונים כדי לטפל ההתפתחויות מסוימים יכולה להפיק בתוך המחקרים ברמה הפורמלית, כפי שקורה עם תאונות, הטוב ביותר הוא ביטוח תלמידים, עם אשר יכול לשמש מעולה תאונות אופנה שנוצר בתוך האקדמית ובכך מיד להמשיך במחקר. כפי שניתן להבין את דמותו של התלמיד ביטוח, מוצג עם חשיבות רבה תוך המימוש של הפעילויות, בשטח שבו מבוצעות לימודים רשמית, מאז על-ידי סוג זה של ביטוח, יהיה אמצעי שימושי מאוד כדי לפצות על העלויות הכלכליות כי הם נגזר תאונה להשלמת בחובותיה של המחקר, שאומר מכשיר שימושי מאוד. ביטוח תלמידים, בזכות התנאים ללכת איתם, יהיה סוג של הגנה כי נגזר בקולקטיב, כדי להגן על ביטוח לקבוצה גדולה של אנשים, דהיינו התלמידים מכל סוג של תאונה שיוצר המרתקים במצבם הפיזי; בנוסף אלה ביטוח על פי המחשבה על ידי רבים כי הם מופנים רק לסטודנטים של רמות ראשיים ומשניים, גם לכסות את הרמות הגבוהות, דהיינו מכסה בכל רמות החינוך הפורמלית. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . משהו ראוי לציין את ביטוח תלמידים, היא אלה מספקים הגנה לתלמידים, לא רק בתוך פעילות הלמידה, אלא על-ידי עצם העובדה של להיות תלמידים שיש להם ההגנה של ביטוח, סטודנט כך תלמיד ביטוח מספקים תמיכה בכלל פעמים, לאורך כל השנה, אשר בהחלט מציעה כיסוי ביטוחי של תלמיד מעולה. בקרב חלק השירותים אותם ניתן לקבל עם סטודנט ביטוח, ראוי לציין: באמצעות ביטוח תלמידים, זכאים לקבלת פיצוי של אופי כלכלי כי הגורם נכות מוחלט או חלקי, אשר יכול לשכב עם המבוטח, עקב תאונה שבה התלמיד היה מעורב. סטודנט לביטוח, פיצוי כספי המוטב מסוים יהיה במקרה זה התלמיד המבוטח מת בתאונה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. הוצאות כספיות הנובעות טיפול רפואי, כלומר להעביר אמבולנסים, התערבויות חולים, תרופות, הנובע תאונה הנגרמת התלמיד יטופלו. באירוע כי האחראים עבור התלמיד לא להמשיך עם האחריות הכלכלית הנובעת מן המחקר על ידי מוות או היעלמות, התלמיד ביטוח מספקים של תרומה כספית או תשלום של התלמיד הלוח למשך 12 חודשים.. . כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל.

הצלחה בעסקים

איש עסקים אלמוני למדי הצליח פרסם חמישה עקרונות אוניברסליים שבאמצעותם הוא להצלחה בעסקים. תשומת לב מירבית 1.Obraschayte מספר יחידות של המוצר נמכר, מאשר סכום הרווח. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . זה בהחלט לא אומר שאתה צריך להפריש דבר כזה הרווחיות. עם זאת, מחרוזת רציפה של המכירות נותן העסקים הזדמנות לשלם על חיובים מרובים מבעוד מועד. על את השלב הראשוני של החברה לא חשוב, TN "כסף>> ההכנסה על סחורות שנמכרו על ידי חתיכה, הרבה יותר חשוב הוא כמות המכירות. אם כסף משקיעה הון פרטי, אתה צריך לבקש לשכנע אותו בנכונות של גישה זו.

חוכמה עממית אומרת העליונות של 100 חברים 100 רובל. אפשר גם שכל אחד מהם ישלם מאה רובל. 2.Prihodite להכנסות גדולות איטי, או שואפים קביעות. בצעירותי האמנתי להתחלה מהירה בחברה באמצעות מוצר פופולרי סופר יוביל אינרציה יותר, אשר יכול רק לנהל, אבל כל השאר יקרה באופן אוטומטי. היום אני לא חושב כך. אני תרגול רווחים קטנים מדי יום, מנסה בעת ובעונה אחת לשפר את איכות המוצרים שלי וכל הזמן לשפר את עצמם בעוד העסק שלהם, או לבצע לפחות עוד אחד נוסף ההסכם עם הלקוח. עיתונים נוטים לכתוב על הישגים יוצאי דופן מסיבה אחת – הם קורים לעיתים קרובות, אבל לא בגלל הדרך שבה כל חברה צריכה להתחיל.

3.Staraytes להשתמש צירוף מקרים מאושרים בנסיבות. היתה תקופה שבה האמנתי שהמוח הוא הרבה יותר לשימוש מאשר להשתמש תאונות מזל, כדי להכות את המתחרים. עכשיו אני לא חושב … אמנם זה לא אומר שאתה לאבד את שארית השכל הישר … אני רק רוצה להודיע ??לך כי אתה חייב תמיד להיות מוכן להבטיח את ההצלחה שלך. מכל זה חייב לעקוב אחר כי אתה, קודם כל, לא נבהל כאשר מישהו לעתים קרובות נושא, ושנית, צריך להבין לא רק את מזל מי לא עושה כלום. לכן, רק קצת, רק כדי לחקור, לחשוב ולחכות, אתה צריך לעשות משהו. החוכמה, אומר: "אנחנו לא יכולים למנוע את ציפורים עפות מעל ראשי, אבל אנחנו לא מחויבים לאפשר את הציפורים לקנן שיער טוויסט שלנו>>. 4.Do לא חושב שזה יהיה ניתן ליצור או לקנות את הייצור של תוצאות המחקר מקצוע בינוני. יש בהחלט קבוצה גדולה של אנליסטים המאמינים כי הם יודעים ממש הכל, ובזכות היפראקטיביות המיוחד לקבל סמכות ניכרת, למעשה, הטיפשים האלה מעולם לא ראיתי את האור. לכן, אם שוק הסחורות והשירותים הם הראשונים, אתה לא מבין צריך לפנות אליהם לקבלת ייעוץ כיצד מצליח העסק שלך, הם ממש לא חושב. אני מייעץ לך להאמין ניסיון שלי להקים עסק משלך בלי לשים לב את דעותיהם, או שהם האמון בינוניות, ו לשבת ולבחור את האף. 5.Ne אחרים אמון לעשות משהו שאתה יכול לעשות בעצמך! עבור לקוחות שאינם מבקשים מהם לכתוב עשרות שדות לרשום עבור כל אתר. על העובדים לא מבקשים להם ללכת למדבר כל על תחבורה ציבורית, יום אחד להציג מוצר או שירות ולחזור. אם אתה יכול לדבוק כללים אלה, כל הסובבים אותך ולהיות מאושר מרוצים. כל זה לא צריך להוכיח, ואתה יכול בקלות ליישם את הידע הזה להיות האהוב בתחום רשימות העסק שלך.

אני כבר לא ממוחזר

ערכי שונים דיברו על "מיחזור", הלקחים, ואפילו איך להתמודד עם זה כמו שצריך. במשך מספר שנים ניסיתי לחפש סיבה שורש כשלים חוזרים ונשנים בתוכניות מיושמת בנושא זה. הסיבות הנפוצות אני שומעת שוב ושוב היא חוסר מודעות, חוסר משאבים, חולשה מוסדיים, אינטרסים פוליטיים, צרכנות, בין היתר. עם זאת, שלי למצב של תצוגת אלו סימפטומים ותוצאות יותר לא הסיבה. לפני כמה שבועות יצאה סדרה של מצבים, שיחות הראתה לי כי ישנם מיתוסים רבים סביב הטיפול בפסולת, שאומר כי זה עושה לי שאלה לא נכונה. . אז נראה המיתוסים 5 שלדעתי הכי הנציג, באשר לחקירתם.

מיתוס 1 הכל שאינה זמינה במזבלה תברואתי נקרא מיחזור. הכל התחיל כאשר גיליתי כי דיור יכול להיות בנוי, והתחלתי לתעד על הנושא. בתוך התהליך של איחוד הטכנולוגיה של מישהו הוא דיבר על "בניין עם מיחזור". זה היה לחץ הראשון בראש שלי, כי באמת זה לא היה מיחזור, היה לעשות שימוש יעיל של חומרים אלה, כדי להשיג "מוצר" עם שונה מאוד לתכונות המוצר המקורי (ראה עבור בהירות). מיתוס 2 מערכות שונות של ניהול פסולת אינם משלימים, שבחירה חבר סיפר לי כי מילוי וצעיפה (איפה בוגוטה שאריות משוחררים) נסגר וכי הפתרון היה בהחלט מיחזור.

אמנם נכון, יש להפחית את כמות הפסולת שבו יושלכו במזבלות, מגבירים את השימוש בחומרים מצריכת ביתיים ותעשייתיים, לא ניתן לומר כי יש צורך לבטל את הראשון ואת המיקום השני. זה נראה קיימא-קשקשים קטנים. אני הצג אותם איך בעוד בבית שלי הם רק 3 אנשים, זה לקח יותר משנתיים רק כדי ללמוד כיצד להפריד ביניהם (לקיחה בחשבון שיש אנשים – I – ידע קצת יותר רחבה של הנושא). עכשיו כמה זמן את צריכה? כדי להפוך 8 מיליון אנשים לעשות את אותו הדבר? תוך כדי להפוך זה שבו הם יכולים והם חייבים הפסולת שלהם? מיתוס 3 אם עבדת בארץ אחרת גם יעבוד כאן הנציג של חברת בינלאומי המקדם טכנולוגיה חדשה עבור ניהול פסולת מוצקה פנה אלי אז זה יעזור כדי להראות את היתרונות של טכנולוגיה זו לתעשיות קולומביאני. הוא הראה לי את כל היתרונות: זה יכול לייצר חשמל, אשר מייצר מים, אשר אינו פולט גזי החממה, בקיצור, הפלא האחרונה. כמו תמיד תיעדתי בנושא, כפי שהוא היה לשכנע אותי שזה היה בחירה טובה, הנציג של החברה הזו אומרת לי: "מה שקורה הוא כי תעשיית חייבים לייצר לפחות 80 טון של פסולת לחודש" חברות רבות בקולומביה הם גדולים מספיק כדי לייצר את כמות הפסולת? הם יכולים לסמוך על אצבעות הידיים, אינם נחוצים. בנוסף מהווה סיכון, מאז בהנחה חברה יש למדוד אותו השקעה כזו, היא הוא הופך להיות תלויים בטכנולוגיה, במשך הזמן להנמיך את הייצור או מחליט לבצע את תהליך הנדסה מחדש או שיטות הייצור טובה, אתה מפסיד כל ההון מושקע, כי גדולת-המערכת. זה יעבוד פארקים תעשייתיים או התאחדות שתי משימות. מיתוס 4: כאשר מגיע לנושא של מיחזור, בדמיון הקולקטיבי נושא המשויך בעלי הכנסה נמוכה העם פתיחת שקיות האשפה או פשוט לאסוף משקע, למכור כמה פסוס. מיחזור בקולומביה מזוהה עם עוני מיתוס 5: תוך מיחזור חומרים לשחזר מצריכת ביתיים ותעשייתיים לעיבוד, ממשיכים להתעקש על השימוש במילה "פסולת", למרות כבר החלטנו כי הם לא להפריד ביניהם. בסביבה באותו זמן כל זה קורה, מישהו ביקש ממני לעזור לו ליצור חברה מיחזור, אשר מצא אותי מעניין, שכן בדרך זו הוא יכול להתייחס לנושא מנקודת מבט אחרת, תחת קריטריונים ועקרונות אסטרטגי דיפרנציאלי. לוקחים לפרוייקטי חשבון שבו אני מעורב, הוא הרגיש שזה היה בחירה טובה מאוד מאז אתה יכול לחדש ניהול תהליכים מאוד מעניינים קצת טכני והחברתית שעשויה להיווצר. הצעה זו הוא זה עשה מישהו יותר לדעת אם יש אפשרות לאחד את הפרויקט, שבו השבתי זה יכול להיות מעניין שסופק לא בחוץ "פשוט לשרת של מרחבים". ומה אז? סיכום, המיתוסים 5 הן הבאות הכל שאינה זמינה במזבלה הסניטריים הוא מיחזור, מערכות שונות של ניהול פסולת נחשבים שבחירה, אם עבדת בארץ אחרת גם זה יעבוד כאן, מיחזור בקולומביה מזוהה עם עוני. מיחזור באופן שגוי מטפל הרעיון של פסולת. אם ניקח בחשבון את הנ ל, זה ברור שיש ניצול לרעה של המילה מיחזור, ארגון חברתי-כלכלי הלא נכון של אותו. מצד שני, מתעוררת מגמה ברורה כדי לייבא טכנולוגיות לעבוד תחת התנאים של ייצור וצריכה שונה אמריקה הלטינית. אנו גם רואים כי יש תפיסה מתואמת של תהליכים שונים לטיפול של פסולת, מאז אנחנו ושייך אותן כאפשרויות עצמאית ולא כפי תהליכים משלימים ומקיף חייב לתפקד כראוי. ניתוח כל האמור לעיל הגיע למסקנה כי למעשה אתה ואני לא ממחזרים פסולת שנוצר בבתים שלנו, פשוט להפריד אותם ואת האל שאנו מכנים את "recycler", לא למחזר, היא אוספת את הפסולת. מהכללות המושגים, נוכל לומר כי מה שאנו מכנים את השרשרת של מיחזור (הרעיון הלא נכון אני אסביר ב proxina הערה) יכול להיקרא גם "עיר פסולת מערכת ניהול". מנקודת מבט זו הוא מנהל ראשי של חומרים המיוצרים בשל צריכת יומית של סחורות ושירותים. מניחים את אחריותה בתור מנהל ראשי, המחויבות שלך. כדאי בציון שלושה סוגי פעולות: בחר מוצרים ושירותים ליצור המינימום של חומרים ופסולת ניהול הדרך הפשוטה אפשרי (דוגמה: מוצרים אורגניים, עם מעט, ללא תוספים, סבונים חינם של כלור, וכו ') לנהל את החומרים בצורה כזאת, כי הם לא מעורבים עם פסולת, חומרים חיפוש יותר מתאים ומחויבים מנהלי, על מנת להבטיח כי חומרים אלה יש טיפול הולם ולעזור בדרך זו את המערכת לפעול ביעילות. בפוסט הבא אנו להרחיב את המידע הזה, לזהות מעורב בתוך מערכת זו לטיפול של חומרי הגלם מגיעים הצריכה העיקריים מנהלים. זה יישום ושימוש נאות של מושגים אותנו נותן חזון אמיתי (או משוער למציאות) של הנושא כי מנתחים, לכאן באפשרותך לנתב את המאמצים שלנו לכיוון הנכון, אותן החלטות במקרה זה לכיוון האנושות בת קיימא.

משחרר את אלה שאוהבים

להשאיר חופש מוחלט לאנשים כי עקרות בית כך הם יכולים להחליט מה לעשות עם מי להיות ופעל מי כהפניה של חשיבות לצמיחה בוגרים של כל בן אדם, מי ובכך שנוצר על ידי יחסי ללא תנאי. ירידה עוגן רגשי מאותם מי זה אהבות, אשר נמצאים השורשים שלנו, היא לא לתת להם אהבה היא לאפשר לך להיות חופשיים לאהוב כדי שאנשים רבים נוספים במהלך הפרוייקט שלך חיוני. להגביל את עצמך גורם אנשים כמה שאתה. לא צומחים במקום המאפשר לאנשים חדשים להיכנס שלך עושה חיים לך ליצור הרבה יותר אושר שלך סביב. אם זה מעניין באותו הזמן אולי כדי להציג אחרים, במקרים רבים הילדים שלנו או המשפחה שלוקחים משלהם החיים היא המשימה עוררין של כל אחד, לא יכולים לטעון בבקשה את היצורים החיים האחרים כי ההורים שלנו לא יכולתי לחיות וכי הם רוצה שנעשה, כי בסופו של דבר מה ההורים שלנו רוצה הוא שאיננו מאושרים שנציית עם חלומות שהם יכולים לא או היו מסוגלים להכיר. לכל אחד יש רגע שלו בחיים ויש של תוכלו לנצל ההזדמנויות מאז החיים הוא מה שנחשב בזמן לעשות תוכניות לפגוש את החלומות שלנו. טעות גדולה מצידנו כמו ילדים הוא הרצון להמשיך סגידה להורים שלנו ולהמשיך המחובר אליהם כאשר נתחיל לבגרות, אולי בהתחשב בסוג זה של מצבים כי חלקם לא רוצה לשחרר את החבל הרגשי או אולי פקד זה ואחרים נותרים תפס להחזיק לה לנוחות, לא להיות מועיל לאף אחד מהם בטווח הארוך. אוהב, תודה ולהתפעל ההורים, למרות שהיא אינה עקבית להיות ההגעה לבגרות אוטונומי, עצמאי ובוגר.

אחד הקונפליקטים מבוגר זה שחווינו במהלך חיינו הם הקשרים להורים שלנו, אשר עוד מנחה אותנו אפילו בחלק מהמקרים להרוס את עצמאותנו חיוניים ברע, ואולי במקרים רבים את חבל הטבור הבלתי נראה שלא חתוכה כאשר האדם רוכש את הבגרות הוא נחתך כל כך קיצוני כשהם מתים, להיות תהליך כואב הרבה יותר מאשר אם הם היו באופן טבעי כשיגיע הזמן לפדיון מודע במקרים רבים הדבר מתרחש בקריאה משבר הארבעים, ברוב המכריע של המקרים נגרם על-ידי לא לפתור טוב אלה המפרקים דמיוני. קשה להניח כי זה סוג של עוגן רגשי יש, והפיכתו להתפתח יהיה השלב הבא, או אולי אם אין לך האומץ להתמודד במצב להימלט ממנו ולהמשיך לחיות חיבור רגשי. רבות דובר של חיבור רגשי בין ההורים, בנות, אמהות וילדים, אני מעדיף להשאיר את הנושא בידיו של מומחים אחרים, אם הייתי רוצה להתמקד בנושא שואלים כמה שאלות. אולי יש תשובות מעניינות על החלק שלך, זה אולי יכול להדליק את אותך במצבים או חברים. היית מציע למה לא מאוחד את היחסים של הזוג, מה הקשר אפשר עם מערכת היחסים שאת לשמור או עם אבא שלך? למה השותף שלך הם שנעקרו על ידי אמא שלך מרגישה? איזה קשר כי להתחיל אתה טועה עם כל ראשי שלך עם מערכת היחסים שאתה שומר עם ההורים שלך? אם לא עם אף אחד שלך משתפי פעולה, שהפסקת לחשוב כך? יש לדבר איתך אפילו לא עם האחים שלך? האם עצרת פעם לחשוב למה יורשים דפוס התנהגות מקצועית של אבא שלך להיות נקבה? כאשר אנחנו מארגנים חלקי לספרה חיוני קרובים אחרים רחוק יותר הם לטאבים, זה פשוט כמו לעצור כדי לחשוב, להתבונן ולקחת; אז הוא פשוט שאלה של חופשה זורם כדי לעקוב אחר אחד כל הדרך המתאימים לך בחיים. מערכות היחסים הללו בין הורים וילדים ניתן מעולה עד לנקודה של סגידה באופן שהצעה וחסר הגיון. או כמו קונטרפונקט להיות מתוח ולא לשנוא. .

זה בידיים שלנו הוא לשפר אותם כאשר אנחנו כבר מבוגרים כי כפי שהם הדוקים גם לסגת לתוך מפל השני בחיינו. ריפוי אותם תלוי מאיתנו, ובכל זאת אנחנו בזמן. אתה יכול לשאול אותך. כי יש לזה לעשות עם האימון, ולכן זה השאיר אותו עד הסוף, דרך אגב. האיחודים הללו לבלתי נראה על-ידי חוט הטבור הלא-קיים הוא דן ביחסים רבים שיש לנו את החיים שלנו שבו לא קיים אבל ראית codependency כי יש להימנע לחוף כל שכן השגרתיים יגדל אם לא תלוי של המאמן אבל הוא עצמאי מבחינה רגשית.

טיפים לכתוב מודעות אישיות

אתרי היכרויות באינטרנט מציעים הדרך הקלה והמהירה לפגוש נשים וגברים. השימוש של מודעות אישיות באינטרנט כדי להשיג את הקהל הרצוי זה שונה מאוד לפגוש בחורה במצבים בחיים האמיתיים. כאשר נפגש איתה באיזה בר, מועדון לילה, עשויים לחוש בושה, אבל עם היכרויות באינטרנט, זה קל יותר, פחות מלחיץ. לכן, יש חשבת לשים מודעות אישית, אבל זה מקבל אף אחד או כמה תגובות לבקשה שלו. זכור כי אתה צריך למשוך נשים או גברים עם המודעות שלהם באינטרנט.

אלה ימים מאוד מתוחכמים מודעות אישיות מופיעים איכותיים אתרי היכרויות. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . בעולם של היום יום של פגישות מקוון של מודעות אישית, יש להיות שנון, אינפורמטיבי, הוא רגע יעיל להם מודעות אישי של קשרים באינטרנט באינטרנט. אם ברצונך לקבל את המודעה הטובה ביותר, עליך להציג את התמונה הטובה ביותר, אינטראקציה מאת להיות ידידותי, מכיר אנשים בצ'ט בכל יום. אתה צריך לנסות בדרך לנסות, הצג זה כמו שאמרת, כולל את האישיות שלו ואת המאפיינים. כתיבת מודעה אישית היא כיצד לכתוב מכתב אהבה, שיר המוקדש את בן זוגו העתידי. כדי להגדיל את ההצלחה שלהם ב היכרויות באינטרנט, יש להם להכריז שלהם כדי להיות הטוב ביותר.

להלן כמה טיפים שיכולים לעזור לך. -הראשון, חשוב יותר הוא כי עליך למלא לגמרי את הפרופיל האישי, זה אינפורמטיבי, אישה מלאה, אז אותם מעוניין בקשר עם לך בניהול מתקן בודק-a פרופיל מלא של מראה שגיאות שבהן היא רשלנית-להוסיף צילום של, להבטיח כי הצילום הוא בהיר, נקי, האחרונים, עם תמונה מושלמת עם תמונה טובה ואם יכול להיות עם חיוך יפה ופנים של אושר תמונה מוכרת יותר מאשר 1000 מילים , recuerdelo, תהיה השפעה רבה מבקרים את ההקלטה של המודעה שלך, אנשים רבים אינם מוסיפים פרופיל עם תמונה כי הם חושבים כי הם לא פוטוגני, אבל זו תפיסה מוטעית כי הפרופילים שאין תמונה הרבה פחות נתפסת – אחד אותו הדבר, להיות כנה ולהגיד מה שאתה אוהב ושלא מחפש, להיות ישר, כנה, אם הוא מחפש רק עבור פגישה מקרית, הרפתקה, כי כבר יש אישה, קרי, לא מרמז על כי הוא מחפש עבור חוזה נישואין-להימנע מהם לא גילויים עיקריים יש לספר הכל אתם בפסקה הראשונה, זה לא יהיה יותר מעניין-כליו פרופיל עם הומור טוב , מטאפורות, אשר יתבסס על תשומת לב מיידית, מעוניין – לא להיות תוקפני או גס על הפרסומת שלך, כי זה מראה שאתה לא ידידותי ופתוח לחיי חברים חדשים – תקשורת – חשוב לתקשר. אם אתה רוצה להכיר חברים וללמוד עוד על הזוג אפשרי – לשמור את הפרופיל שלך חיובית ובאופן לעדכון, אז אתה לא משתמש במילים כמו "נואש", תמהר לפגוש מישהו – לא להשתמש מילים נשבע כי הם בדרך כלל פוגע – רשימה של כל הדברים זה אתה אוהב, יכול להיות קומץ; לבחור דוגמא טובה ואני נדבר עליך – לא רשימת ההישגים; הימנע משימוש אישי תארים כמו: אני אדם ספונטני, יצירתי, ישר -באפשרותך לכלול דברים שהם שלהם נקודה חיובית כמו העובדה שאתה אוהב ילדים, או לומר לך. אתה מצחיק – לשאול שאלות בקצות אצבעותיך כדי לענות במייל – לנסות לענות גם אנשים לעמדות בכמות סבירה של זמן, לא אחרי חודש אחד – חיובית, הוכחת כי אתה אוהב את החיים, יודעים כיצד לחיות – להיות סבלני זה צריך זמן כדי להגיע למישהו, להכיר טוב יותר, אבל גם עבודות על המודעה שלך, באפשרותך לכלול כמה ביטויים המבטאים את האישיות שלך ואת המאפיינים. כמה ביטויים אלה הם: – זמן יחסים לטווח – זה מראה את העובדה כי יש לך תחושת מחוייבות, כבר מוכן למערכת יחסים ארוכת – אישיות נהדרת – להביע את העובדה כי יש לך אישיות נהדרת, זה שווה לדעת את זה – ללא מטען – אומר כי אתה לגמרי בחינם, כגון בן זוג או ילד – פעיל, הרפתקני – אומר שאתה במצב טוב מאוד פיזית – לשאול – זה מראה כי הם ישר, הרפתקן ופתוח כדי חילופי מידע אודות עצמך שעכשיו אתה יודע כיצד להפוך את המודעה שלך הכי טוב, אני מאחלת לך בהצלחה במציאת השותף המושלם שלך. מאמר בכתב מאת חוויאר Arsuaga הקורס כפי לפתות אישה או גבר, הספר של פיתוי.

לרפא את הנשמה דרך הכוכבים המשפחתי

הכוכבים משפחה להקל את הכאב של הנשמה בעזרת הכלים של טיפול מערכתית. בשיטה זו, נוצר על ידי ברט הילינג'ר יש מהפכה של הפסיכותרפיה, שכן הוא משמש כדרך עמוק ומרתק. זה נועד כדי לפתור את הכאב של הנשמה, בשלום, לנוח ולכבד את מה שחי על ידי חברי משפחה גדולה. כל נשלל שוב צינור זה להיות להיות כלול כמו תמיד. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. אף אחד לא יכול להיות שכל בריא אם לא מקבל, הכבוד לאלו של לאן מגיע, מאז הכוח של החיים, של מה שאתה בא מהם. אנחנו מאוחדים עם המשפחה שלנו דרך הקישורים שמקשרים אותנו שלנו דורות.

מדי פעם, באופן מודע, כגון לולאות להפיק תעודות זהות, הנאמנות הבלתי נראה וההשלכות מועברים מדור לדור השני או אחרים, על ידי אהבה עיוורת. ההנאה הזו מספקת את העבודה עם המשפחה הכוכבים? * לגלות דינמי מוסתר זה יש השפעה רבה על חייו של האדם הקליט אותו ולסדר אותם. * כתובת, להקל על מצבים מכאיבים משפחה שונה. * להבין איך מחלה גופנית או נפשית, של התמכרויות, הבעיות של יחסי, וכו '.; הם קשורים סודות עתיקים או הפרעות של אהבה. * להבין מהו המוצא של קונפליקטים בין אישיים, קידום פיוס. * ביצוע שינוי אישי: שינוי צורה של הסבל, את חולשת המצודה והרווחה * תפסיק עם האהבה וכבוד המעגל של חזרות במשפחה המערכת על ידי אותם הנאמנות הבלתי נראה איפה היחידה קיים תזרימי סדר האהבה אותם הכוכבים עלינו לאפשר לשחזר אותה שלווה בלב שלנו, כל המערכות שאליו שייך. הוא נשמה המשפחה מבקשת את הפתרון, האיזון, דרך סימפטומים, טרגדיות, מחלות וקשיים בפיתוח של חיים משלה.

הרבה פעמים זה קורה כי התחושה של הבעיה של אדם הוא לא בבית שלך, אבל בדורות של הסבים הגדולים, סבים וסבתות. אפילו בלי לדעת את הסיפור עם התצורה של מערכת היחסים, זה משפחה, שותף או עבודה, לגשת עם מהירות ובהירות מידע היה שנוכה במקור. לא משנה שהזמן שחלף, הנשמה המשפחה הקרב מבקשת ההכללה, הסדר, על השלום, כך ניתן להזרים את האהבה. מה זה יכול להיות מטופלים עם טכניקה זו? קשיים אישיים, משפחה, זוג, ילדים, יחסים, הפרדות, גירושים, מקרי מוות, יתום, קרבות, תאונות, התעללות, גילוי עריות, אימוץ, ילדים לא מזוהה, עקרות, הפלות, מחלות, פחדים, קונפליקטים לגבי ירושות, בעיות כלכליות, בעיות רגשיות, הונאה, התאבדויות, שוד, דיכאון, התמכרות, להדגיש, עקירה, קשיי למידה, בעיות לסיים מירוץ או לבחור אותו. כאשר משפחה שיחזר את הסדר הטבעי, האינדיבידואל יכול ללכת מתוך המשפחה. ואז להרגיש את הכוח של משפחת תומכים בו מאחור.

משחקים שבהם אנחנו משתתפים. דרמה לעומת מלודרמה

החיים היא דרמה זה במובן הכי עמוק שלה, אומר רגיל, רע וטוב שדברים קורים. אותם אנושי, בשביל להגן עלינו החוסר וודאות הזה, הפקת מדרמות, כי הם משחקים קטנים u יצירות תיאטרון שבו הארגומנט הוא קבוע, מעולם לא מתרחש שום דבר חדש, השחקנים הם תמיד זהים או דומים. אחד הקריטריונים של בריאות הנפש הידית הוא של הניידות של תפקידי ואידיאולוגיות. זאת אומרת, אסור שיישכח כי כל לקנות ולמכור, כולם צחקנו ובכינו. אנחנו, אנחנו כל הקורבנות, התליינים, וכו '. זו הניידות של תפקידי ואידיאולוגיות, בריא, עושה אותנו אנושיים ודרמטיים לכן. הבעיה מתעוררת כאשר אנו מתמחים בכל התפקידים האלה (למשל קורבן).

ואז אנחנו הולכים מן הדרמה מלודרמה, שבו הכל סטטי, חוזרות עם intention של במארז אותנו vidita נוחה ובטוחה. לאחר שנוצרה רגשני מסוים, באופן בלתי מודע מחפשים שחקנים, שותפים או רגשני, כדי להיות מסוגל לייצג אותך ולשמור אותו בקרטל ארוכה ככל האפשר. נפוץ מאוד רגשני הוא כי השיחה זוגות גומי לעיסה. הם אלה זוגות שם למעשה אף פעם לא קורה כלום, לנוע כעס לפיוס בקלות, לעולם לא יגיע להצטרף או נפרד לחלוטין. זה כאילו הם חברו על ידי מוט קשיח של מטר אורך, כך אם אחד לא זז, השני יזוז. המשחק הוא הנצח לא איתך או בלעדייך. אנו יודעים כי לבני האדם יש התנגדות גדולה כדי לשנות, למרות העובדה כי הדבר.

היחיד הקבוע בחיים הוא שינוי. לכן מדרמות מוגשת אשליה. זה לא משנה, כי זה קופא בזמן ולא שהכל תחת שליטה. הנפש שלנו זקוק האלה מדרמות לשמור חרדה ברמות לנסבלים. . זה כאילו אחד עומד לראות בפעם הראשונה סרט שבו אני לא יודע מה יקרה בסוף. וודאות הזה, הוא מייצר אי נוחות או חרדה מסוים על-ידי פחד זה לא ידוע (דרמה). אבל אם הוא ראה את הסרט מספר פעמים, כפי שאתה יודע מה יקרה (מלודרמה), החרדה נעלמת. כפי שאנו רואים, המלודרמה הוא תמיד בטוח לשחק כי אנחנו תמיד יודעים מה הולך לקרות, אבל הוא מאוד impoverishing, כי זה אף פעם לא קורה שום דבר חדש. חופש הוא השתנה בטיחות (יותר טוב הרע ידוע זה טוב לדעת). הדבר המוזר ביותר במונחים פסיכולוגיים, הוא למצוא אדם נשא אישה; האם הוא תמיד עם בן, שני אחים, אב עם בתו, סדיסט מזוכיסט, וכו '. זה כאשר התליין שם הקורבן, כאשר הורה שם יהיה ילד. זוגות משלימים והכרחי, מחפשים להרגיע אחד את השני, היערכות המלודרמה המתאימים. אם אני שחקן מומחה של Mus., לי ללכת של שותפים לשחק משחק הדומינו. אם מישהו הציע לי לשחק פוקר, לסרב כי יכול לסכן את החרדה שלי גורם לי מהלא נודע, הפחד לאבד. אנו יודעים כי מדרמות הם מונצח בשל השותפים מלודרמטי נותן אביק זה ומאפשר את המשך המשחק. כל פתרון סכסוכים מלודרמטי דרך שינוי על ידי השותפים מלודרמטי ברית דרמטי. זה הכרחי למצוא אנשים בריאים שלא נכנסים השותף משחק שהציע להם. בעלות הברית הראשון הדרמטי צריך להיות המטפל. זה אמור לעזור למטופל לתת הוא יש של הקונצנזוס מועבר לעבירה שבה, המזהה את המשחקים האלה לרושש והגבלת, כי החולה של טופס הכרה, מייצג אלף, פעמים. ברגע שנכנסת המשחק או מלודרמה, יש לעזור לו, על-ידי פרשנות, שאראה שחקנים או מעורב הזה מלודרמה המדובר. לאחר מכן, בטכניקה של הבחנה חוזרים ונשנים לחזור יש להראות לך את הדרך להיפטר השותפים האלה מתחילים להקיף את עצמו עם בנות הברית, מי אנשים הולכים לעזור להתמודד עם חדש, לא מוכר זה נקראים חיים. בכרטיסיה הקודם דיברתי על אדם היה לצבור תארים אקדמיים. כדי מלודרמה שלו אתה הוטבל בשם של בן העשרה נצחי. כדי שתוכל לייצג אותך לחלוטין, הייתי צריכה של שותפים מי הרשה זאת. במקרה שלך השותפים מלודרמטיים היו הוריו. הוא היה לכוד בלא כדי לצמוח ולהישאר בן העשרה נצחי. נייר זה נשלט, שותפייך מחזקת אותו, הוא היה מכור. . המטופל הזה מתעכב צמיחה ועצמאות כל מה שהוא יכול. בקיצור: סירב לחיות את הדרמה של החיים. כל מלודרמה יקיף עצמו התנגשות אחת או יותר. בדוגמה זו, היה כי הסכסוך גרעינית הייתה הפחד לגדול, אבל בתוך ליבה זו, אלא אם כן היו השני שני קונפליקטים, שהפרידו בין ההורים חוששים ופחד לתוך החיים תחרותי למבוגרים. מסיבה זו, זה די נפוץ בטיפולים, צריך לעבוד במקביל עם הורים, ילדים, חברים או חברות של חולים. כי באופן כללי, באופן בלתי מודע, אלה וכשישראל הקונצנזוס החולה, אשר צריך להחליש כדי לאבטח את שיחרורו דרמטי. מותר l רבייה מוחלט או חלקי, ובלבד המחבר ומקור מוזכרים.

כאשר החברים שלנו אנחנו לגרום פצעים.

אם יש מתנה היקר אשר קיבלו, על החיים, הם אותם חברים. הם משלימים ותמיכה במצבים קשים, והם ההרחבה של שבעי יצרנו ההצלחה. אבל במצבים מסוימים של החיים, יכול לגעת בך להיות בן ערובה של חבר. ?A למה אני מתכוון? אנשים רבים, כאשר הם אינם נטל על ידי הבעיות של חיי היומיום, באם עבור עבודה, לימודים או בעקבות פעילויות אחרות לפתח, לחוסר יכולת זה מביא אותו כדי לא להיות מסוגל להילחם מצבים, סיום לתעל את התסכול לכיוון יקיריהם. כך אנו מוצאים כי האובדן של קידום בעבודה, הפרט מתפרצת נגד אנשים היודעים כי הם לא הולך לעזוב, כי הם יותר מכירים אותך. המילה התעללות לחבר, הוא הופך לחלב, זה דורש מכם, לשים אותו במבחן, destrata, בין השאר, אינו מודע כי חברו אינו היריב, אך הוא היריב שלו. וזה המצב החיצוני שלא מאפשר לך, למשל, הכנות מראש.

כאשר אותנו . נפגשנו חבר מי לוקח עמדה זו, אולי עדיף להתרחק לזמן מה שהופך אותו ברור כי אנחנו בצד שלהם, אבל שחרור באותו הזמן אתה יודע שאנחנו מתכוונים לשמור על הכבוד העצמי שלנו, לא מאפשר לנו להשתמש או שימוש לרעה. זה חשוב גם ליידע אותך כי אנחנו איתו על מה שנדרש לתקן את המצב מדאיג אותו, אשר חייב להיות כלפי הבעיה שמולו כדאי לכוון את הכעס שלהם, לא קשור אלינו, כי אנחנו רוצים את זה, אנחנו תומכים בו ללא תנאי. נתראה בקרוב. קרלוס קבררה לגדול יחד. ביחד עדיף.

המציאות אינה קיימת, ישנן צורות של לראות המציאות

בשפה פופולרית, תמיד שמענו אומר, ידע על נקודת המבט הסובייקטיבית של כל אחד-אפס נכון או לשקר, זה הכל תלוי הצבע של הזכוכית זה נחשב. לא יכול להיות יותר על פי משפט זה, כי ביעילות את המציאות לא קיים, ישנן צורות של לראות המציאות. ?Pero מה עומד מאחורי המשפט הזה? מאחורי משפט זה הוא לא יותר ולא פחות, כי כל מערכת של אמונות מתוכם הם נשאים לכל אחד מאיתנו. אבל, אם אנחנו נמצאים עדיין חוקרים, אנו ממשיכים לשאול את עצמנו מהי מערכת האמונה? מערכת האמונה היא האידיאולוגיה המשפחתית, constituciona השולט או קבוצת כללים, מפות ומדריכים אשר אנחנו מוריש את הזקנים שלנו לעלות על נתיב זה דרך חיים. ניתן להשוות משפחה אידיאולוגיה או אמונה מערכת ה-CPU או יחידת העיבוד המרכזית (ראשי התיבות באנגלית הוא יחידת עיבוד מרכזית) של מחשב. CPU זה הוא זה מפרש הנחיות ותהליכים נתונים. אם שבו כתוב במחשב, שמנו את המוח האנושי, אולי הוא יבין הכל טוב יותר.

תכונה של מערכת האמונה הבסיסית, היא כי הוא מתנהג כמו מיתוס משפחתי; לפי ההגדרה, המיתוס אינו נגיש כדי הטיעונים הלוגיים, ולכן הוא לא נחקר. זה משהו נמצא שם, הוא גם שכן העולם הוא עולם. זה כמו האוויר שאנו נושמים. אנו נולדים, לחיות עם זה, כי לא הכרנו משהו אחר לכן כללי שלה להודות להם ללא ביקורת, באופן טבעי. אנחנו חושבים, אומר בשקט סדרה של נושאים כמו כי לא llorana או נשים גברים כל הגברים להוביל fatala או טנדר המסעדה או האות עם דם entraa, וכו '. המשימות הראשונות כי הקרקע לשאול אותם למטופלים שלי התחיל פסיכותרפיה, זה במחברת, נקודה של טופס מהיר ועשה ביטויים ספונטנית, כולם כי לס לבוא בראש.

זו דרך קלה לאתר אותן האמונות, כי בלעדינו להיות מודע להם, חלים על חיינו. אם אתה קורא לי, כי נולדת למשפחה איפה אמרת לחפש את הילד, אתה צריך להיות אדם טוב, כי במשך ארבעה ימים זה ימשיך לחיות אחד… ואני נולדתי במשפחה אחרת שם תמיד לספר לי. זה עולם של זאבים, אשר פוגעת קודם כל, להיטים פעמיים. ?quien יש סיבה השניים: אתה או אני? כמו השניים. יש לך כוס gafasa האדיבות, סובלנות ואני יש בקרב ואז. תוקפנות. הנה דוגמה נוספת: לפני שנים, הייתי חולה. לא יכולתי לנגן אירו אחד לכלום. הרגשתי הרבה של חרדה, סלידה המשחק. . זה נראה משהו מגוחך אבל זה לא הצליח להתגבר על זה. הסיבה שלו אמר לו כי הוא יכול לשחק, אבל חסימת נעלה את כוחותיהם ואת הלחימה גרם לו אדיר סבל. כדי לגרום לך לחתוך את הסיפור, היא להתעמק משפחת המוצא, אנו מגלים כי שלה רבא היה שיחק ואיבד את כל ההון המשפחתי, וזה היה נהדר. ?que באמת להיכנס הנפש הקולקטיבית של המשפחה הזאת? ובכך מחברתנו, האידיאולוגיה משפחתית (במשפחה CPU), כולל הזמנה שלא אמר: כל צורה המשחק אסורה בתכלית האיסור כי הביא אסון למשפחה הזו. בסדר זה היה עקבי מאוד ברגע זה כדי לצרוב את הפצע ולמנוע הישנות של ההיסטוריה. היה חוק לא כתוב, כי הלך בלי ביקורתי, של דור דור. כאשר הגיע החולה שלי, בסדר הזה, אשר היה כתוב במודע שלה (CPU), אך אשר היה לא הגיוני, החלו לפעול לזהויות סיבה שלה. המאבק הפנימי, הביא הדור של הסכסוך לכאורה לא מסיסים וכן נושא סבל רב. המסקנה הראשונה זה יכול לחלץ בתיק זה, היא כי אותם אמונות חייב לקחת הוא אור אז יכול להיות אישררה, הקרקע או עשיר מבחינה מדעית. אם סבא שלי ירה בו האדומים במלחמת האזרחים, הוא לא רוצה אותם אדום, אבל אם לאמונה הזאת זה צעד המסננת של שלי הנוכחי קריטי, אני יתן לו, כי בהם שני הצדדים מורכב פראות וזה בטח לא להכליל. ב- rectificar? במקרה הזה את האמונה שלי. דוגמא נוספת, היא לאדם שהיה האמונה כי יש אף פעם לא שמת את היד על ילד, וטען, כי כאשר הוא היה קטן והוא, כאלה היה מספיק מבט מאביו כדי להפוך אותו לרעוד. הוא הסיק שהצדק היה גאה מאוד של האב, כי הוא לא קיבל להכות. האיש הזה, גבה את המידע כי לפעמים נראה עשוי להיות הילד לחשוב, כי אבא שלו לא היה מסוגל להחזיק, זה יכול אפילו להרוג אותו. הרבה יותר טוב עבור הנפש של הילד, יש את החוויה של כל הורה יכול לאבד את תפקידי, ואז מתנצל על זה. במקרה זה, האיש הזה להעשיר באופן מדעי את האמונה שלו, אם אתה מבין כי היחס שלו היה מאוד סדיסטי, כי לבנו סטירה לא ישאיר אותו בכל בלתי מחיק. על כל האמור לעיל ולהסיק כדי לסכם, כי כל אחד מאיתנו הם depositaries של mapaa. . מפה, המכיל אותן אמונות והאידיאולוגיה המשפחה ועם אשר יש לנו להזיז אותנו על ידי חייה. בדרך של השוואה, אנו יודעים כי מפת דרכים הייצוג הסימבולי של אותו, אבל זה לא הדרך עצמה. עם זאת, הרוב המכריע של בני האדם מאמינים כי המפה שלך היא הטריטוריה או מהו אותו: מה שאני רואה דרך הכוס שלי הוא מציאות. כפי שאומר למטופלים שלי: א. המפה שלך לא מן המאה ה-16 לא יהיה איך למצוא calle איילה. התפקיד שלי, בתור פסיכיאטר ופסיכותרפיסט הוא לעדכן מפות. נגזרת של האמור לעיל, הוא כאשר שני אנשים אופטימיים מאותה נקודת מבט, התקשורת נכשלת אם תקשורת נכשל, תמיד רשע או אי שפיות להיות מיוחס אחד את השני. בסדר, בוא נראה עם דוגמה. דמיינו לרגע, אלה ישיבה / על השולחן מולי, בין השניים ויש מאפרה. אני אומר לך: שאני. יכול לבזבז לבן המאפרה בבקשה? אתה לי לענות לזה כמובן, אבל זה שחור. אני מתעקש אומר לך זה לבן, ענית לי זה שחור, לבן…, אז, אחרי המאבק הזה, סביר כי את מתחילה לחשוב שאני טועה של הראש, כי מנקודת המבט שלך, זה ברור שחור (לי במקרה אותו איתך), אם אני עדיין טוען שזה לבן, אבוא פעם כשחשבת שאני לא רק כועסת , אבל אני אדם רע מאוד, כי אני רוצה להשתגע אליך. כפי שניתן לראות, כי להתחיל כל תהליך של שינוי, זה חיוני כי חולים מתחילים להיות מודעים כדי opticaa שלך, כגון תנאי כל יחסי. כדי לקבל גישה כרטיסיות אחרות אתה יכול להתייעץ עם שלי.

זרע היית רוצה להיות?

שנים רבות לפני שם היה פעם שני זרעים שהיו יחד על האדמה של החווה, כאשר הם התחילו לדבר על להיות לבד על הכביש. הזרע הראשון אמר: אני רוצה לגדול, בעתיד אני רוצה לשקוע לשורשים בעומק האדמה שמקיים אותי והזנות להפוך את הדחיפה נצרי ולשבור את השכבה של הארץ לחפות עלי. אני רוצה לפרוס שלי יורה רך כמו באנרים להודיע על הגעתו של האביב. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. אני רוצה להרגיש את החום של השמש על הפנים שלי, את ברכת הטל בבוקר על petalosa שלי, ובכך גדל כאשר זה ניטע על-ידי האיכר; "חזק, בריא, גמיש, אסיר תודה". הזרע השני אמר מאידך גיסא: אני חושש. אם שולחים את השורשים שלי שוקע לתוך האדמה אני לא יודע מה אני יכול למעוד בחשכה ותמצא אותי. אם אפתח המעבר דרך הקרקע קשה עלולה לגרום נזק שלי ניצנים עדין. אם אעזוב את בלוטות שלי פתוח, אולי ניסיון חילזון לאכול הוא אותם.

אם תפתח את הפרחים שלי. אולי ילד הוצאתי של אדמה לעולם לא עוד אוכל להראות את היופי שלי. ?No זה הרבה יותר לחכות עד זמן הרבה יותר בטוחים, אולי יהיה הרבה יותר קל השנה הבאה כדי להציג את תהילתי?, ואז שקע בקרקע כך החקלאי יכול לא encontrarlaa. וחיכיתי כל כך ימים רבים, עד פתאום יום אחד הגיע העמק באביב. על ידי החווה הוא צעד תרנגולת זה שחפר בקרקע בחיפוש אחר מזון כאשר הוא מצא הזרע הזה צריך לחכות לשנה הבאה, מיד אכל את זה. לקרן הוא שיכול לראות התפרצות קטנה לשתול את זה באביב הבא לי שיהיה טוב פירות ופרחים; הגנן היה היה האחראי על להגן עליו מפני מזג האוויר ואת בעלי חיים כך הצמיחה שלהם יהיה אידיאלי. לסרב סיכון, לגדול, ולקבל שהגלום לשינויים בחיים לא תמכו בהם חיים. כאשר אתה באמת רוצה משהו, היקום מקבל מהצד שלך כך שתקבל את זה.

גוגל מוכללים הטוב ביותר

ב- 2007 גוגל שכרו את אד Lu, אסטרונאוטית מנאס א. אד תואר באסטרופיזיקה על ידי אוניברסיטת סטנפורד, היה 6 חודשים ב- ISS אחרי האסון של קולומביה. כיום, זה עובד המהנדס הראשי, לשעבר האסטרונאוט ביצעה פרויקטים רבים מול גוגל, שיתופי פעולה יישומים כגון Google Earth או Google Sky, כלים כגון PowerMeter, שירות מנתח את המידע מוני לחיסכון באנרגיה. ג'ושוע שכטר הוא היוצר של אחד הדפים החשובים ביותר של השנים האחרונות, טעים מאוד. האיש הזה הצטרף גוגל לאחר הרכישה של סימניות חברתי פופולרי על ידי שירות יאהו! לאחר האירועים האחרונים, בשנים האחרונות התפרקה ב יהושע החליט להצטרף את G.

נהדר ב- Google תרמה את הידע שלהם ואת הניסיון עוזר לגבש כלים חדשים. המומחה בבינה מלאכותית, ריי קורצווייל אשר טענו בזמנו כי כמה עשרות שנים יהיו מכונות בהכרה, הצטרפו גם גוגל. נחשב על ידי רבים כל גורו טכנולוגית teamed כדי לעזור לפתח את המיוחל "מתרגם אוניברסלי". הנס הזה של טכנולוגיה ידועה בזכות תחזיות הטכנולוגית שלה תעוזה החל להורדה המוח של הפרט במערכת המחשב. היא שכרה את המהנדס הראשי של הדפדפן פיירפוקס, בן Goodger, לספק את כל הידע שלו ליצירתו של הדפדפן Google Chrome.

פיירפוקס הוא דפדפן חינם שזכתה חסידים שלהם תכונות מיוחדות וכדי לקבל פחות התקפות של שודדי ים מחשב. גוגל שכרו גם מחשב רבים של הדפדפן Internet Explorer כדי להתחרות נגד זה. שירלי טילמן, פרופסור לביולוגיה מולקולרית ומנהלים לשעבר וולט דיסני הצטרפו גם גוגל כחלק של הדירקטוריון. האישה הזו היא חלק של עמותות רבות חשיבות רבה כגון האקדמיה המלכותית למדע או החוויה המכון של Medicina.Su בתור מרצה וחוקר הייתה חשיבות מכרעת עבור גוגל. כיום, אחד תוספות יותר חלום והוא סקרן שזה סת מקפרלן, היוצר של סדרת ציורים אביה של משפחה, אבא אמריקאי. אמן זה חתמה ברית עם גוגל כדי להפוך קטן פרקים בסדרה רק שיכולים להיות מוצגים דרך adsense.

שיער מבריק אינם קסם!

אתה בכלל יודע את זה? הוא עומד לפני המראה, הרגיז על השיער בוטה, שמוט כמו ספגטי. מי לא רוצה שיער מבריק כמו הנשים מפרסום שמפו? לא יכול להיות משעמם שיער. לכולם יש שיער מבריק שיעמדו כמה כללים. שיער ותזונה לעיתים קרובות רופפים, תזונה עקב שיער ירודים. מי הזנות מצד אחד, הוא הגוף לא מקבל מספיק ויטמינים ומינרלים. זה מוביל משעמם שיער, נשירת שיער אפילו במקרה הגרוע.

השיער גם כאשר דיאטות לעתים קרובות סובלים מתת תזונה. אם אתה רוצה. יש שיער יפה או כבר יש בעיות שיער, כדאי לשים לב לכלל לאכול פירות וירקות חמש פעמים ביום. סיבות אחרות של שיער משעמם למרות דיאטה מאוזנת של נשירת שיער או שיער משעמם, עליך לשקול אם זה תמיד היה כך. שיער משעמם בירושה? המבנה של השיער שלך השתנה? אם כן, השתמש שמפו אחר. משהו השתנה לגבי השיער שלך? יש אתה חשוף מדי שיער השמש או השיער באמצעות טיפולים תכופים על pflegt? הגורמים לבעיות שיער יכול להיות הכל.

מיהו הגורמים על השביל, יכול לכבות את זה, להתחיל עם מבנה השיער יישוב. מה אפשר לעשות? השיער באמצעות טיפולים תכופים הם מעל pflegt, עוזר רק Reinigungsshampoo. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . זה מסיר שאריות מוצרי טיפוח בצורה אופטימלית. מה שטיפה שיער לטפל כוללים בנוסף שמפו. להשתמש בכל המוצרים שילוב ככל האפשר. אתן המרכך תמיד 2-3 דקות, לשטוף היטב. שטיפה משפרת את Combability של השיער ומונע נזק מכני, אשר יכול להתרחש במהלך סירוק. חשוב: השימוש סדרה של מוצרי טיפוח! היצרן נחלו באופן מיטבי את המוצרים שלהם. ודא שאתה בוחר סדרה טיפול שפותחה עבור השיער שלך יבש, פגום היה. להחיל על מרכך עמוק פעם בשבוע. אתה מוביל את החומרים הדרושים לשיער, ניתן לתקן נזקים קלים בכלל. בערב, סורקים את Stylingmittel כמו ספריי לשיער או ג'ל. בצורה אופטימלית, זה יהיה טבעי לשטוף מוצרים אלה ולאפשר את השיער כדי אוויר יבש, בתנאי המאפשרים התספורת שלך. האוויר מייבש שיער חם כלומר גם מתוחים על השיער. להמנע מאור שמש ישיר! השמש קוסמטיקת גוף, מייבשת את השיער. תחזיק מעמד הרבה בשמש, יכול לעזור תרסיס לחות שהוחל ישירות ולא נשטף החוצה. לעורר את אספקת מזונם של שיער! כולל מברשת עם מברשת, הזיפים מעוגל, פעם אחר פעם את השיער שלה. . ובכך, קל ללחוץ על הקרקפת. פי מדבר על מאה הברשות של מברשות לשיער חזקה, מבריק. הסעד בדוקה המרכך הוא פשוט. מה עכשיו? למרבה המזל, ישנם הישן תרופות סבתא הזה עזר כבר השיער שלהם להצליח. בנוסף הם תמיד טוב כדי מוצרי טיפוח מקצועי להשלים הסעד. * Eipackung עוזר לשיער עמום. להפיץ ביצה השחוק לתוך כל השיער ולהשאיר לו לעבוד במשך חצי שעה. לאחר מכן יש לשטוף. * קבל מבריק עם רצף של מיץ לימון. * עם שטיפה של בירה ניתן לגבות את החומרים המזינים את השיער. * בלונדיניות אפשר לטפל מרכך עם תה קמומיל, ברונטית עם תה או קפה שחור שחור. אז, זה אפשרי עבור כמעט כל אחד להשיג שיער מבריק ויפה. לחשוף את הסיבות, להלחם בהם, כך תוכלו ליהנות שלך לזרוח שיער חדש בקרוב.

מרכיבים חיוניים בעיצוב של אתרי אינטרנט (I)

קל לעשות אתרי אינטרנט הגון נהיה גדול יותר. ישנם רבים softs תכנות ב- (השפה שבה בנויים אתרי האינטרנט) זה עובד עם ממשק WYSIWYGET (מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל, מה שאתה מקבל הוא מה שאתה רואה) היא שלא לאפשר הוספת אלמנטים, גרפיקה, אפקטים, סקריפטים קטנים אפילו תכנות קטעים אשר מאפשרים לך לכלול אפקטים מיוחדים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. מסיבה זו, אם יש לנו מספיק זמן ורצון, אנחנו יכולים לעצב מחדש מראה טוב אתרי אינטרנט, כדי להפעיל את המוצרים שלנו, או לקדם את החברה שלנו. אלה הם המרכיבים לא יכול לפספס באתר האינטרנט שלנו. אירוח א. מתאים לא לקמץ אירוח באיכות טובה. Hostings חינם יש חסרונות רבים, אשר עשוי להיות קטלני לאתר שלך.

לדוגמה:-רוחב הפס הזמין קצת. אם מאמצינו סנגור להניב את התוצאות הרצויות, אנו יכולים להסתבך כאשר אנשים רבים רוצים לגשת לאתר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. -לעתים קרובות-A חינם hostings אינם תומכים FTP, כלומר כדי להעלות את הקבצים המרכיבים את האתר שלנו, לעשות את זה אחד אחד, ואין באפשרותך להשתמש רך המאפשר העלאה מספר באותו זמן כמו Filezilla של יוצרי פיירפוקס, הדפדפן, אשר היא בחינם, נהדר. -עד כדי hostings חינם לכלול פרסום פעמים רבות באתרי hosteannada כי היא חופשית לחלוטין בחיים. -עד כדי חוסר של תכונות, כמו האפשרות לארח אתרים דינמיים, או מסדי נתונים. כעת בשלבים המוקדמים נראה מיותר, אבל אם האתר גדל שירותים והטבות, אולי כדי להעביר לחלוטין של אירוח, עם החסרונות כי זה מביא.

עדיף למנוע יותר מרפא. א. עיצוב – ל כדי לכלול כותרת עליונה, כותרת תחתונה ו סרגל ניווט. באופן כללי, הטוב ביותר הוא עיצוב האתר עבור רזולוציה של 800 x 600 פיקסלים, למרות רוב האנשים משתמש ברזולוציית מסך של 1000 × 800 פיקסלים. כך ניתן יהיה שוליים ללא שימוש. האתר יכול להתמקד, או חנייה על ה השוליים השמאליים, כפי שהוא עדיף מבחינה אסתטית. -כותרת היא דמות, אשר צריכה להיות ממוטבת כדי להפחית את זמן הטעינה שלך. זה חייב לכלול את הסמל, או isologo (לוגו המשמש באופן בלעדי טיפוגרפיה להגדרת תמונת אתר המוסדי, תוך טיפוגרפיה isologo לא בשימוש, מצטמצם לסמל או visual האופיינית תמונה לדוגמה קשתות MacDonalds) – א. א. עיצוב של הכותרת צריכה להיות בחירה זהירה של צבעים, אשר אמור להיות זהה או קרוב צבעים המוסדי של האתר. הכותרת הולך שולי השוליים, כך אם אנחנו עיצוב אתר 800 פיקסלים ברוחב, תמונה זו חייבת להיות גם אמצעי זה. נמשיך על פתק נוסף מושגים מעניינים אלה. אם אהבו הודעה זו וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת בצורה חלקה, בתנאי שמצטטים מקור כדי ויקטור פרז אקוסטה, הוא יזם ומייסד של האינטרנט VPA בשנת 1998. באפשרותך למצוא מידע נוסף במאמר והם VPA אנשי עסקים. אנחנו יודעים ככה חושבים אנשי עסקים אחרים מה שהם רוצים. אנחנו יודעים שאתה רוצה לחסוך כסף, אך לא הוצאות של איכות. אנחנו יודעים שאתה צריך שותף אמין. חברה תמיד שיכול לענות מועדים שלהם. אנחנו עובדים יותר מכל אדם אחר כדי להגדיל את הרווחים של החברה שלהם, תוך הפחתת עלויות הכולל שלהם.

המהווים חלק שירות מיקום מעולה

האם החשיבה שכירת שירות של מיצוב עבור אתר האינטרנט שלך, לא יודעים מה הוא הטוב ביותר? אנחנו רוצים לתת לך את התרומה שלנו. כאן תפגשו מה לקחת בחשבון שירות מיקום אידיאלי. אם חברה אתה מציע את כל זה ב שלה המוצע של שירותים, או מוכן לכלול את זה אם תבקש כל כך, לא אחים שלי עובדים איתה. נקה כל תלויים גם התקציב עם זה נחשב. אבל אם החברה הוא רציני, לא רק מכונות לעשיית כסף, המחיר יכול תמיד להיות במחלוקת. אך לא נדון בכל חברה בפרט; אבל השירות עצמו, מה הוא צריך להציע, כך שתוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר. אז בוא נלך ישירות לנושא: 1.

מחקר ביטויי מפתח. אם חברה למקם את אתר האינטרנט שלך המבוסס רק על ביטויי מפתח את התורמים, אתה בוודאי בכיוון הלא נכון. . למה? מאוד פשוט: אתם עשויים לחשוב כי המונח לחלוטין להגדיר העמודים או האתר; אבל לשאול שניתן אנשים נוספים? האם הם לבצע חיפושים עבור זה לנסח. את זה שברצונך למקם את האתר שלך? אם התשובה היא לא, אתה מאבד את כל ההשקעה שעשית על רכישה של שירות אינטרנט זה. מסיבה זו, המחקר אשר ביטויים הקשורים באתר שלך – הם אלו אנשים באמת מחפש, זה חיוני שיש לך על מיצוב יעיל; כלומר, מיצוב במקומות הראשונים על ידי ביטויים זה באמת יביא מבקרים לאתר האינטרנט שלך. למה להיות הראשון ב- Google עבור צירוף מילים שרק מקבל 20 חיפושים בחודש? 2. ביטויי מפתח רלוונטיים בתוך הטקסט של כל עמוד כדי למקם.

לאחר רשימה של ביטויי מפתח זה אתה סוף סוף הולך למקם, יש צורך לפתח כמה דפים המכילים את הביטויים האלה בטקסט. עדיף למקם משפט לכל עמוד, כך קל יותר להשיג תוצאות. לכן, השירות של מיצוב לשכור הזה חייב להיות מוכן להפוך אותם אותו דבר זה עובד על יצירת כמה דפים למקם. זה ברור כי זה לא יהיה הכרחי אם הדפים עוצבו גם לגבי התוכן של אותו. 3. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. טוב כמות התוכן. הלקוחות לפעמים שואלים אותנו למיקום עמוד בודד; כלומר, לא מלא מאתר אינטרנט. אתרים עם עמוד אחד או שני אינם הבחירה הטובה ביותר אם כאן זה תחום מאוד תחרותי. במקרה כזה הכמות ואת תוכן איכותי ממלא תפקיד חשוב לטובת משרה טובה. שירות המיקום האידיאלי הוא זה כל שבוע, כוללות תוכן חדש באתר האינטרנט שלך. זה נראה טוב מאוד על ידי Google, ניתן לטעון במנוע החיפוש החשובים ביותר. 4. נקו את הקוד. יש דפים עם קוד נקי מקלה על מנועי החיפוש את משימתו. הרבה בעיצוב צעקני וזה דבר מביא למנועי החיפוש, יתמקד בעיקר התוכן (טקסט) מיקום עמודים. כמובן המצגת חשובה; אבל כדי להיות בעמדה טובה הטקסטים הם כה מהותי. אז יש לזה הפעילות של החברה משלבים עיצוב מהנה כדי מבקרים, את הרובוטים של מנועי החיפוש. 5. עדכון כל הזמן. מה שדיברנו עליו ב הנקודה הקודמת: להיות כל הזמן מעדכן אתר אינטרנט מציעה יתרונות של המיקום במנועי החיפוש. אינטרנט אידיאלי מיצוב שירות צריך להציע לך עדכון זה, מבחינת תועלת אפשרית, אחת לשבוע. 6. מדידה, ניתוח ודיווח של תוצאות. המדד הוא מרכזי שירות מיקום טוב. חודש חודש החברה המציעה שירות זה יש לנתח את אתר האינטרנט שלך ואת התוצאות בתאריך 30 הימים האחרונים. בכל מקרה שבו האתר שלך יש עמדות שנפלו, משהו נורמלי, אם אתה לא מטיב זה ללא הרף, לנקוט צעדים כדי לשפר או, במידת הצורך, לשנות את האסטרטגיה השיווקית לרילוקיישן במיקומים הטובים ביותר במנועי החיפוש. בכל סוף החודש צריך לשלוח אותך. דוח המציין את המצב הנוכחי של האתר שלך עמודים הממוקמים ומהם ביטויי מפתח כי הם להגיע המקומות הראשונים במנועי החיפוש. זה צריך גם לשלוח לך מערכת יחסים המדויק של מספר ביקורים אתה מקבל מן כל מנועי החיפוש הגדולים (Google, Yahoo, Msn, ועוד), ומהם ביטויי מפתח את התוצאות הטובות ביותר, נותנים לכם, כדי לשפר את העמדות האלה. קפיצה כמה ביטויים אחרים אולי גם שדמיינת כי הם יכולים לעשות לך תוצאות טובות. 7. קישורים נכנסים. זהו יסוד על מיצוב טוב ב- Google. למה להשקיע זמן במציאת טוב אתרים לקשר אותנו, עשוי להיות מכריע על העמדות הראשונה ב- Google. החברה שבה לשכור השירות של מיצוב עליך לעבוד כל הזמן בהכללת קישורים נכנסים חדשים מדי חודש, כי בדרך זו גוגל מבינה כי האתר שלך הוא צובר פופולריות ואפילו ייתן רלוונטיות רבה יותר של מיקום. אם אותם קישורים מאתרים הקשורים לנושא שלך, יהיה להם חשיבות גדולה יותר עבור גוגל. זהה אם הם באים דפים עם PR גבוה ו יש כמה בליטות קישורים הנמצאים ליד השם שלך. 8 החלפת קישורים. מורכב לשים קישור של האתר לאתר B, ועוד מתוך אתר B כדי לאתר. זו דרך טובה לקבל קישורים נכנסים (או קישורים חיצוניים. שירות המיקום האידיאלי יהיה משא ומתן עם תוכניות אחרות מנהלי אתרים לצורך החלפת קישורים בין שני אתרי אינטרנט. זה ייהנו שניהם, אז זה לא אמור להיות קשה להשיג אותם. דו ח זה אמור לקבל את הדוח החודשי שאתה שולח. 9. מדריך אינטרנט באתר שלך. הרוזן עם ספרייה של אתרי אינטרנט ייתן לך היתרון של זה לקבל קישורים נכנסים בקלות רבה יותר. זה כי אתה יכול לשאול כל אחד מי להיכנס האתר שלך בספריה שלך לשים קישור לאתר האינטרנט שלך. רבים יעשו אותו ואתה שתוכל ליהנות מזה. בנפרד, יהיה לכם אתר עם דפים רבים יותר ועם משהו יותר תוכן. הוא אופציה מעניינת אם קיים בתכניות של שירות של מיצוב אינטרנט.

ביום אחד, 500 קלוריות פחות

בוודאי שמעה יותר מפעם אחת המפתח להרזיה הוא שורף יותר קלוריות של איזה סנוניות. בתיאוריה, זה נראה מאוד פשוט: לאכול פחות ולעבור יותר. עם זאת, קשיים מופיעות בעת ניסיון כדי לממשו, שכן לא תמיד יש זמן להתעמל או כדי להפוך הארוחות נוחה יותר. לפעמים אתה לא צריך לעשות שינויים גדולים לאוכל, זאת, ניתן לצרוך פחות קלוריות בלי לאכול פחות. ? איך השגת את זה? בצע עצות אלה:? להחליף את הסוכר עם תחליפי סוכר. 2-3 כפיות של סוכר בארוחת בוקר, פעמיים או שלוש, אחר הצהריים חטיף. כמעט ללא מימוש חשבון מוסיף כ- 80 קלוריות ליום. לא יחליפו אותם עם קצת ממתיק זה לא תורם קלוריות אך ישאיר את הטעם המתוק? יש מגוון רחב של מוצרים אלה של מותגים שונים, במצגות אינספור עבור שימושים שונים וצרכים: טבליות, אבקה, נוזל.

באפשרותך לבחור אילו אתה מעדיף, התוצאה תהיה זהה: 80 קלוריות פחות.? לבחור מיונז קל. האור גירסה, יש פחות שומן, תורם מחצית קלוריות מאשר מיונז נפוצות. זה נותן לך את ההזדמנות כדי לחסוך קלוריות 60 / כף. ? בחרו ' ללא סוכר משקאות קלים. על-ידי בחירת המתאים אופציות, אור, אפס או אפס קלוריות, לשמצה לצמצם את צריכת האנרגיה שלו על ידי קלוריות 85 / זכוכית. אם אתה לוקח חצי ליטר ליום הם הפחתה 200 קלוריות. ? השתמש חלב רזה.

נכה 100 קלוריות לכל יום אפשרית לשנות את כל החלב על-ידי רזה ב ארוחת בוקר וחטיפים. זה יכול גם להחליף את ההכנות הפיכתה: שמנת, רוטב לבן, שייקים, בין היתר. ? לבחור ריבות בתוכן פחות סוכר. למה לא? שתי כפות, 96 קלוריות פחות. בעקבות עצות אלה, ניתן לא רק על ידי הפחתה של-500 קלוריות בתזונה היומית שלך, אבל זה באותו הזמן להימנע צריכה עודפת של שומנים וקלוריות ריק. בכל המקרים, העצה היא תמיד זהה: לאכול במשורה, במקרה של ספק, להתייעץ עם תזונאית שלך.

? אתה מועמד לניתוח על ידי עודף משקל

מקסיקו הגיע למרבה הצער במקום הראשון במדינה הסובלים מעודף משקל. סטטיסטיקה שיפוע אותנו להיות המדינה השמן ביותר על ידי תזונה לקויה, חוסר פעילות גופנית, וכו '. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש לו שובע בבריאות שלך היא לדעת אם אתה מועמד או לא ניתוח על ידי עודף משקל; נלקחה על ידי מדד מסת גוף. להתעלף הסטטיסטיקה של או לא אתה הוא מועמד לניתוח על ידי עודף משקל, אז בטח. מדד מסת הגוף מורכב החלוקה בין המשקל שלה, קומתו, היחס ביניהם. הוא איבד משקל יש האחרון כבר להיות משהו מבחינה אסתטית כדי משהו בריא.

עודף יכול לגרום מחלות שונות כגון יתר לחץ דם, דלקת מפרקים ניוונית, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, בין השאר. לכן, אני מזמינה אותם לקחת אמצעי מניעה כדי למנוע עודף משקל. אם אתה כבר אדם עם עודף משקל, אז יש פעולות שונות להתגבר על זה. עליהם נמנים במעקף קיבה, שמורכבת חלוקת הקיבה בשני חלקים, של ואשר לא יהיה קשר עם האוכל, בשביל להיות זה אחר זה אחראי של העיכול, הקיבולת של מזון איפה פחות החצי של הקיבה. קיבה הלהקה מורכב להקה של סיליקון הממוקמים סביב הקיבה כדי לגרום לך להרגיש מרוצים לפני אכל את הסכום שאליו הוא רגיל. הפעולה השלישית היא שרוול קיבה, אשר מורכב של הידוק הבטן כדי להפחית את היכולת של אותו. עם פעולות אלה, קל יותר, אם יש לך בעיה של עודף משקל, לחזור אורח חיים בריא ייהנו ושיפור באיכות החיים. זה מזמינים אתכם לעשות את זה לדעת אם יש לך או לא מועמד לפעולה על ידי עודף משקל.

מה אתה רוצה?

חושב שיש לך את החיים שאתה רוצה? איך אתה אותו תיארת? מה אתה מצייר מהחלומות שלך? ? מה רצונכם אם אתה שייך קבוצת אנשים שמתעלמים מה שאתה רוצה בחיים, מזל טוב ענק! רק בשביל לתת את הצעד הראשון שלך. עכשיו אתה רק צריך להתקדם. השלב הבא הוא לשאול את השאלות הנכונות: מה תחומי החיים שלי אינם משביעי רצון? איזה תשוקה לשנות או לשפר אותם? אני רוצה למה? מה זה שינויים אלה תורמים לחיים שלי? האם באמת מועיל בשבילי ובשביל שאר האנשים אני המקיפים? קדימה עם כלי חזק ושימושי. את רשימת משאלות על מתי שעשית את זה יהיה לך בידיים שלך את הצעד הראשון כדי לשלוט החיים שלך, לך תדע לאן ללכת. אתה תהיה שמח ובעלי מוטיבציה, כלי זה לא יאפשר לך לסטות מן הקורס שבחרת. . לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. בוא נראה מה הוא התהליך: לבחור מקום מתאים שבו להרגיש נוח ושקט. רשימה שבה מופיעים שלושים התשוקות שלך.

אל תדאג אם כולן לא באים אליך באופן שוטף כמו שחשבת. אני יכול להבטיח לך את המאמץ הקטן הזה יתוגמלו מאוד לטובה. לחלק אותם לקבוצות של 10, ויש להם בשלוש קטגוריות: ~ לטווח קצר או מיידית; כלומר אלה מבקש לשקול עדיפות בחיים שלך, אתה יכול לראות שתהפוך בתוך תקופה של שנה עד שלוש שנים. ~ לטווח בינוני; כאן אתה situar?s אלו שאתה רוצה לתעדף פעם מוערך בין שלוש עד שש שנים. ~ כדי לטווח ארוך; ורוצה סוף סוף בקטגוריה זו, אתה situar?s עשר זה יהיה אפשרי בתקופה של יותר משש שנים. לאחר שביצעת את הרשימה שלך, לבחור שלך תשוקות עשר העליון ולמיין שאותם לפי חשיבות יש עבורכם, היותו של התשוקה המיידית החשובה ביותר.

עכשיו, לוודא כל משאלותיך, ואן למעשה מיושרים עם מטרות שלך עמוק יותר, נמצאים בהרמוניה עם אילו ערכים אתה הכי מעריך. שים לב שאם משאלותייך לא נתמכים על ידי מה שאתה אוהב ביותר, הם דקיק, מטעה. ב בטווח הקצר, יהיה מה להציע לכם. סיום? ? יש לך את הרשימה שלך מוכן? מזל טוב! הצעד הראשון כדי לגלות את הנתיב שבו אתה צריך ללכת היא יש עדיפות מה מצאת בה. מה הצעד הבא שלך? ברגע עדיפות הרצונות שלך, לחבר רשימה שנייה. להוסיף ליד רצונך החשוב ביותר הוא זמן כדי לראות את העבודה ומה הראשון של הצעדים שלך. זה רוכש התחייבות איתך. אל תתנו שהם פולשים עוד תירוצים יותר. הוספת תאריך, לקחת את הצעד הראשון! לקחת אחריות על החיים שלך. אם אתה לא מוכן לבנות את העתיד שלך, מי יכול לעשות את זה בשבילך?