עלייתה של הכלכלה הסינית

סחורה סינית הציפו את השוק העולמי, את הייצור של ממלכת התיכון מזועזע הכלכלה האמריקנית ואילץ עסקים רבים באירופה ובאמריקה לסגור את המפעל שלה. מוצרים סיניים זולים מאוד, היטלי ייצוא, הן מינימליות, איכות היא שיפור מתמיד. סין הפכה "מפעל בעולם באמת. איך זה קרה? בשנת 1978 מליאת השלישי של הוועדה המרכזית לקליק של כינוס ה -11 של דנג שיאופינג כמנהיג מפלגת השלטון הקומוניסטית הכריזה על המעבר החדש מודל כלכלי. סין החלה המדיניות הכלכלית החדשה – בנייתה, תכונות של הקפיטליזם. הורשו להקים עסקים פרטיים, המדינה ברציפות עבר כלכלת שוק (זה לא נמכרו בפרוטות, כמו בכמה מדינות אחרות …).

המדינה עודדה את הסחר, האשראי רעיונות של הקפיטליזם המערבי, במיומנות וליישם אותם האימפריה השמימית. יחד עם רעיונות של מערב סין מגיעים ההון, איפשרה ליצור מספר עצום של מקומות עבודה מכניסה. מדיניות המוסמכת של ההנהגה הסינית הביאה תוצאות מדהימות: לשנים 1979-1997. ממוצע הגידול השנתי בתוצר של 9.8%. בשנת 1997, על הפוטנציאל הכלכלי הכולל של סין, לקח במקום השביעי בעולם. בזכות כוח עבודה זול וניהול המוסמכות של (רובם זרים), סין הפכה למפעל העולמי, לייצר משהו כל מחיר. חברות ייצור ברחבי העולם סגורים, כי הבעיה היא "מחירי סינית" היה להם להיפתר. בנוסף, הממשלה הסינית להסתכל גניבה ספרותית "פיראטיות" בין האצבעות כך יצרני העתקה ללא בושה מוצרים ממדינות אחרות.

מפעלים סינים למעלה ממשיכים לשפר את הטכנולוגיה, "שיבוט", מנהל אחד המפעלים הסינים רבים אלקטרוניקה הודה כי בתנאים הנוכחיים הם מוכנים ליצור עותק של כל מכשיר למשך 48 שעות. כמובן, את איכות עותק עני בהתחלה, אבל לאחר תהליך בזמן שיפור לתת מוצרים סיניים באיכות יותר ויותר. דוגמה של המציאות הרוסית: בובה רוסית, המיוצר על ידי הסינים, על עלות הייצור הרבה יותר זול של האמנים שלנו (כולל משלוח המכס סחורות מסין). "מחיר של סין הפכה לבעיה של יצרנים ברחבי העולם. למעשה, אתה לא להתחרות עם הסינים "שמייצרים זול יותר וטוב יותר", אלא פשוט לעשות את התעשייה שלהם כוח חלק מתוכנית העסק שלך. אם שצריך לבנות עסקים עם סין, "מחיר של סין הוא הופך רווח גדול כאן ברוסיה. כיצד ליישם את זה בפועל? הצעד הראשון צריך למצוא את היצרן סין, אשר המוצרים תוכל לייבא ולמכור (כמובן, טען rynokm). חפש ספקים עם אתרים או צרו קשר עם חברת הייעוץ. אל תשכח עסק כרוך סין מספר מספיק של "gotchas", אשר עדיף לדעת מראש, כדי לאסוף מידע רב בנושא.

עבור טלפוניה עסקית: שימושים ויתרונות של PBX IP

עסקי הטלפוניה: שימושים ויתרונות של חברות ה-IP PBX מבט למד כך יותר ויותר, לצמצם עלויות ולהגדיל יתרונות ההשקעה כי זה יכול להביא. בקו הזה, השקעה בטכנולוגיה היא למעשה האופציה היחידה עבור עסקים בצמיחה ואפילו אלה מאוחדים. תקשורת בתוך החברה היא גורם מפתח, וזה מעניין לנהל את ההיצע הקיים כדי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר. בהקשר זה, אין זה אלא מערכת הטלפון המלא, המייצג את הקפיצה הכרחי, שכן הוא מאפשר השקעה ראשונית נמוכה, לשלוח שיחות כמו מנות נתונים דרך האינטרנט, עובד על רשתות IP נתונים. היחידה עובדת כמו שיחות מקומיות לעבור דרך הרשת הנתונים בתוך הארגון ומאפשר למשתמשים לחלוק את כל קווי הטלפון באותו חיצוני, המאפשר אחידות ועלות נמוכה, תקשורת מהירה, במינימום השקעה. טכנולוגיה זו, אשר בתהליך של התרחבות, בעיקר באירופה, מציעה תקשורת בלתי מוגבלת, בבטחה והרחבת ליווי תנועה קבועה של כל עסק. אבל מאז לא כל הלקוחות או הספקים להשתמש PBX IP יכול להתחבר המסורתית קווי PSTN, באמצעות מגשר אופציונלי, כך שעדכון העסקים היומי ברשת הזו מתקדמת הוא קול ונתונים משימה פשוטה למדי. ההתקנה שלה אינו מייצג הפרעה בפעולה של החברה או שינוי התשתית שלה, את יישום ה-IP PBX מאפשר לשמור על מספרי הטלפון הרגיל של החברה. מערכת PBX IP מורכבת אחד או יותר טלפונים SIP (טלפונים ניידים המבוססים על תוכנה או חומרה מבוססת), שרת ה-IP PBX ושער VoIP כדי להתחבר קיימים קווי PSTN. פעולתו דומה שרת Proxy: לקוחות SIP הטלפון הרשומים עם שרת IP PBX, וכאשר רוצים לבצע שיחה, ה-IP PBX מחובר. PBX IP בעלת מסד נתונים פנימי עם כל המשתמשים או טלפונים ומספר המתאימים SIP שהוקצתה כתובת, "הם מסוגלים ליצור קשר שיחה מבפנים או מחוץ למערכת שלך, או דרך שער VOIP VOIP ספק השירות.