טיפים – כיצד להגדיל את המכירות

1. כל השרטוטים עבור לקוחות עם prodazham2 כל מנהל. אבל זה לא הכל. אנחנו חייבים לקבוע את הסבירות של העסקה. ההסתברות לכל מתאים למקדם, אשר מכפילה את סכום העסקה עבור תחזית המכירות חשבונאות. כך, למשל, לחלק את כל התשלומים הצפוי על שלושה סוגים של "מובטח", "סבירות" או "סביר". "מובטח" תשלומים לקבל את התחזית עם מקדם 1: הם כמעט בוודאות ללכת. "סבירות" לקבל את התשלומים תחזית בפקטור של 0.6: ההסתברות ההכנסה שלהם הוא יותר מ 50%, אבל רחוק מלהיות 100%.

"לא סביר" תחזית התשלומים קיבל בפקטור של 0.1: אנחנו כמעט לא מצפה שזה כסף נקבל. 3. סכם את הקצב של העסקה המוצעת משוקלל לפי ההסתברות. בנפרד, אנחנו לוקחים את סכום העסקאות הצפוי לחודש הנוכחי (X), למשך חודש את העתיד הקרוב (X +1) ו לחודש, הבא (X 2). כעת נוכל לחשב תחזית מכירות המחזור הכולל.

חישוב כזה יכול להיעשות כאדם המכירות הפרט, לכוח המכירות כולו. אנו משיגים שלושה מספרים הסופית: o תחזית המכירות לחודש הנוכחי, שווה לסכום של המחזור, התקבלו למעשה מאז תחילת החודש, מכירות תחזית העסקה, צפויה לפני סוף החודש. o תחזית המכירות לחודש הבא הנוכחית – (החודש הנוכחי + 1). o תחזית המכירות (החודש הנוכחי + 2). 4. בדרך כלל זה יהיה כל הנתונים בכונן ב-Excel גיליון אלקטרוני של הטלוויזיה. זה גרם דפים נפרדים עבור כל חודש, אבני על כל העובדים שלך. והנוסחה מוכנס באופן אוטומטי לוקח בחשבון את הסבירות של תשלומים הנפקת תחזיות הסופי. כללי עבור כל עובד בנפרד. 5. ביסודו של דבר לעשות שני דברים. ראשית, לאסוף כונן ב-Excel גיליון אלקטרוני של נתוני קלט טלוויזיה. שנית, לפתח רפלקס מותנה של הצוות: הם חייבים לקחת בחשבון את כל תוצאות הביניים לעבוד עם לקוחות השינויים תחזיות. לדוגמה, כאשר מדברים על חוזה עבור אתר הסוחר לשכנע את הלקוחות על הצורך לקדם את האתר שלך באינטרנט. עבור עצמו, הוא צריך מיד להעריך כיצד לשנות את תחזית המכירות. מה סכום נוסף ישלם הלקוח עבור התקדמות? לדוגמה, 5,000 דולר. כיצד לשנות את הפרוגנוזה? אם העסקה צפוי "סביר" כדי להגדיל על ידי $ 5,000 x 0,6 = 3000 $. 6. עכשיו על נתוני המכירה הסופי תחזית ניתן לנטר כמובן פעולות מסחריות. האם לא חשוב את נתוני הסיכום ושינויים שלהם מיום ליום. אם תחזית המכירות ללא שינוי עם אתמול – מתכוון את העסק בוצע. זה אפילו גרוע יותר אם התחזית ירידה. הפחתת תחזית כלומר כמה עסקאות ניסו הדוג'ה – והם עפו. אבל העבודה נעשית עדיין. אמצעי הקרנה קבוע היא שאף אחד לא עשה כלום. זה הזמן לענות על כמה נושאים שמעניינים את רוב התכנון אלה להשתמש תחזית המכירות.

היכן נמצאים אנשי המכירות?

סיבה מספר 1 למה חברות יפשטו את הרגל – מכירות לא מספיק, כי ללא כמות מספקת של לקוחות העסק לא ישרוד. משוך לקוחות יכולים 1. פרסום ויחסי ציבור (מכירות פסיבי), או 2. פעיל החזית (ישיר) המכירות. ואכן, ובמקרה אחר, ההצלחה תלויה יכולת וניסיון אישי של עבודה עם לקוחות – מנהלי מכירות.

אם העבודה שלהם היא חלשה, אז תשמעו משוב דומה: "איפה האידיוטים האלה? כי קורה בחברה זו ". אז כל זה צריך אנשי מכירות מקצועיים ולכן הם חסר מאוד. כולם יודעים את הפתרון הסטנדרטי לבעיה זו. אפשרות 1: לשלם יותר עבור אלה שיודעים איך למכור. אבל מקצוע טוב הוא קטן מאוד, פחות מ 10% מן הסכום הנדרש. ואיפה הם עכשיו בעבודה, הם מרגישים טוב מאוד. זה נדיר מאוד שמשהו קורה בחברה שבה הוא עובד, אלא תקווה מזל לא הכרחי – במחלקת כולו אז אתה לא לבנות.

אפשרות 2: להשתמש בשירותי סוכנויות גיוס. מישהו פעם סירב בשל סוגיית המחיר, מישהו היה ניסיון רע. אבל אם אתה עדיין לנקוט משיכה כזאת המוכרים בחברה, ציינו אם יש מקצוע בכוח סוכנות מכירות, הם יכולים לשכור אנשים כאלה בשביל עצמם? ועוד טיפ: לקטוף ספקי אדם חייב להיות בעל ניסיון אישי המכירות. במוקדם או במאוחר, אתה מבין שאנשים מוכנים לקחת לשום מקום. צריך למצוא פחות או יותר מתאים "חומר", אשר מאפשר לשוק העבודה עכשיו, ללמד אותם בעצמך. השאלה היא, איך? החינוך בחברה בדרך כלל מתחיל ללמוד את הפרטים של אותם מוצרים ושירותים שאתה מציע ללקוחות. ואז, המוכרים שוחרר "צף החופשי". למעשה, למכירה – מקצוע אמיתי, העסקים הרוסי המודרני מודע לכך יותר ויותר. אם אנשי המכירות שלכם ילמדו על ידי ניסוי וטעייה, תהליך הלמידה יהיה כבד מדי זמן. במהלך תקופה זו, הפסדים בשל רווחים מראש שלך פגום התמונה יהיה עצום. באירופה, קמעונאים בארה"ב מאומנים על ידי שליחת על ההכשרה של מכירות כל 3 חודשים, זה היה "למלא מצברים". מבלי לעבור דרך מנהל הדרכה מכירות, השתמש את מלוא הפוטנציאל שלהם רק ב -30%. כי אנשי המכירות הם פעילים כל הזמן מול שליליות מלקוחות, כשלים, בעיות, וזה בהחלט demotiviruet אותם. הכשרה על מכירות: השראה) ב) להניע) לתת רעיונות חדשים ד) לספק מכירות מערכת – מערכת. בנוסף סחורות ידע, מכירות ציוד, המוכר חייב להשלים את ההבנה של תקשורת נכונה עם לקוחות, ו (לא פחות) שלהם עמיתים, תחזוקה נאותה, סכסוכים מכירות situatsiy.V פעיל אנחנו צריכים ללמוד לשנות את דעתם של הלקוחות עם "לא" "כן". כדי לעשות זאת אנחנו חייבים להיות מסוגלים לשכנע כדי להיות מסוגל להקשיב באופן אקטיבי. מה זה אומר? מציאת האדם הנכון לפנות, להרים אסטרטגיות שונות, לשאול שאלות, להקשיב – להבין: 1) כי קורה במוחו של אדם אחר? 2) איך לשנות את דעתו? צוותים מוצלחים בנויים אנשים מצליחים שעובדים יחד בהרמוניה. ואחת הדרכים להפוך את החברה מוצלח – זה מאומן, כולם ביחד, נפרד מתהליך הייצור, כי בנוסף ידע ומוטיבציה, וזה מגביר את "רוח." הצוות מטרות אימון עשויים להיות שונים. למתחילים, זו טירונות. בלי זה, מגייס שלך לעולם לא יגיעו הגדולות תוצאות המכירות – או, סביר יותר, אפילו לא כדי למכור. לגבי היתרונות – טכניקות מיוחדות וידע. עם לקוח נאמן באמת, אתה יכול למכור הכל! עם זאת, מנהל מכירות מקצועי מציע בדיוק מה הלקוח באמת צריך, במקום "קרח אסקימו." ולבסוף: תורת ללא בפועל – כלום! העיקר באימון – מחקר על מצבים מהחיים עם לקוחות: שיחות טלפון ופגישות. לאחר יומיים של תקשורת עבודה כזו עם הלקוחות הופך המשחק! אנשי מכירות מוצלחים לא מוכרים, הם עוזרים לאנשים! זהו המפתח! הם נותנים ייעוץ מקצועי, טיפול בלקוחות, ולפעמים על הילדים שלהם, מכוניות, קרובי משפחה. הם יכולים עזרה עם בעיות אישיות של לקוחות. בניית מערך מכירות יעיל על ידי ניסוי וטעייה לוקח שנים רבות.

ברוקרים

בואו נתחיל מרגע כי המערב הוא המקרה של ברוקרים בסביבה כבר הרבה זמן. בפדרציה הרוסית ובמדינות השכנות, הוא הגיע רק לאחרונה גרמה קיומה לשאלות רבות חלק קטן שבו אנו מנסים לתת תשובות פשוטות וברורות. היכרות עם ברוקר הוא תאגיד או אדם הפועל למען האינטרסים של המרכז לטיפול. IB ביצע את ההליך כדי למצוא משקיעים, מי רוצה להרוויח בשוק הפיננסי המקומי, על טריטוריה נפרדת (אזור העיר, וכו '). היכרות עם ברוקר מייעץ ומסייע סוחר. רווח IB תלויה ההצלחה של המסחר. בשביל מה היכרות עם ברוקר נדרש של חברת האם? בחירת ברוקר מציגה – התהליך הוא מייגע מאוד אחראי. שירותי תיווך, אשר המתווך הוא מוכן להציע המשקיע, ללא חשש עבור המוניטין שלהם, לא להקים פשוטה. התמודדות החברה מעוניינת לספק שירות איכותי ללקוחותיה, את האפשרות של מתן מידע עדכני בנוגע מתווך ועל השווקים הפיננסיים. ראשי המטרה של החברה, כמובן, היא להשיג רווחים, בזכות המבצע יציבה של סוחרים שלה השקעה טובה. צלמו את השטח הגדול ביותר האפשרי של השירות שלה כפי שהיה מוקד התעניינות טרוף. מה חברה חזקה, בטוחה עשיר ולא היה – שום אפשרות לפתוח משרד קטן כל נקודה על פני הגלובוס, כדי לספק חומר פרסומי שלה לשלם את מספר עצום של אנשי מקצוע העובדים החברה – כנראה החשוב ביותר – יעילה לנווט את כל המבנה. לכן, הגורמים הללו גרמו והצורך תוכנית שותפות עם אנשים שאפתניים, תקשורתיים רציניים, המסוגלים להקים את העסק שלהם ללקוחות zapolucheniyu קשה לעבוד איתם. לפיכך, האחריות של החדרת ברוקר כוללים: – ביצוע הסברה למשוך משקיעים – המלצות המשקיעים, להסביר את המבנה של נושאים רגעים של סחר – ייעוץ המוסמכת ברישום ופתיחת הפיקדון; בסיס החלטות profitnyh לקוחות קבועים כדי להזמין אותם בחשבון, משקיעים אמיתיים בתור האמונים. במהלך תקופה זו IB הוא מתווך שילם בצורה של רווחים. הצגת חיפושים הברוקר, ניתוח וביצוע של הזמנות של סוחרים. במקרה זה, כדי להשיג מזומנים או שטרות, אין לו זכויות. איזה תפקיד ממלאת IB בחייו של הלקוח? – עצות על התמודדות עם פלטפורמת המסחר המקוון להציע פתרונות לחלוטין בכל הנושאים הקשורים למסחר, לעיתים קרובות בחינם – מתבצע בצורה חלקה מתן תחזיות סוחר ללא אנליסטים, סיכום החדשות האחרונות – יש התייעצויות סדירות – בונוסים בצורה של החזר חלקי של התשואה על הפיקדון בתום החודש.

דרכי יישום סימני מסחר.

רוצים להפוך את המוצרים של החברה שלך הן בעל פה בעת ובעונה אחת, נדחה ותכונות מיוחדות ללקוחות, שותפים? בימינו, מתנות ומזכרות מהווים חלק בלתי נפרד מהתהליך העסקי. עטים, מאפרות, חבילות, ועוד הרבה יותר יכול לשחק תפקיד גדול בחברה שלך, ובעיקר להיות מרכיב הכרחי של הפרסום, כמו גם הפתעה נעימה שותפים, לקוחות, עובדים של הארגון. מצתים, מחזיקי מפתחות, מחברות, תיקיות, שעונים, ספלים – כל זה הוא אוסף של חבילת מזכרות. היישום של הלוגו על מזכרות, באמצעים פשוטים ומקובלים הפרסום של החברה. הבחנה: Tampo – זה השיטה של ??החלת צבע על המטריצה ??למוצרים הורה אתה (עטים עם לוגו, מצתים, מאפרות על יישום של הלוגו, ספלים, וכו ') באמצעות כרית גומי אלסטי.

Screenprinting – שיטה זולה של החלת הלוגו מבוסס על יישום של צבע באמצעות סטנסיל. מאפשרת לנו לייצר מגוון רחב של מוצרי פרסום. יישומי חומרים כגון עץ, מתכת, פלסטיק וטקסטיל. מדבקות – שיטה של ??יישום עבור מוצרים קרמיקה, זכוכית, סין (כוסות עם לוגו) על ידי ירי בטמפרטורה גבוהה. השיטה היא מאוד עמיד וחסין גורמים חיצוניים. חריטה לייזר – שיטה של ??ציור על מגוון של מוצרים עם לייזר. ראשי היתרון של שיטה זו היא כי לייזר יכול להיות מיושם על הלוגו על כל משטח (עץ, מתכת, פלסטיק, זכוכית, עור וכו '). הבלטות – שיטה זו מאפשרת לך לבצע את פני השטח הקלה התמונה (מוצרי עור, יומנים עם לוגו). היישום נעשה באמצעות טופס מיוחד, לוחית מתכת לקישוט.