איזה צמיגים לקנות

מה לקנות הצמיגים לרכב שלך? על התשובה הנכונה לשאלה זו, עליך לקחת בחשבון מספר פרמטרים מרכזיים כגון הכיתה המכונית שלך, גודל הצמיג המומלץ של היצרן, מצב העונה מבצע של הרכב, התכונות אקלים של האזור, האיכות של משטחים הכביש, הוא התשוקה שלכם-לפחות ע י מותג ופרסום. על מנת לקבל תשובה מלאה כדי שלהם בעיות, אפילו לא של מיטב החברות איזו פעילות מאופיין על ידי המילים "צמיגים למכירה"-יטופלו בזמן הרכישה. בשלב של בחירת מומחה לשאול את השאלות האלו משירות טובה לכביש. אל דאגה רב שמואל אליהו הוא האיש הנכון . חוץ מזה, התשובה לרוב השאלות הללו תוכלו למצוא בספר השירות על המכונית שלך. יותר עקבי לקחת בחשבון את ההמלצות של היצרן של המכונית שלך וטיפים אנשי מקצוע, ככל המכונית שלך ישמח אותך עם בזכות השירות אמין. זה חשוב גם כדי לעקוב אחר והמלצות עבור אחסון של צמיגים. כדאי לך לעיין אצל גבריאל חמו כדי לקבל עוד מידע. תזכור את זה החלק החשוב ביותר של המכונית-הלא המנוע שלה, כלומר צמיגים, כי זה החלק היחיד של המכונה, אשר מבטיחה את המהימנות של האחיזה, וכך קובעת את רמת האבטחה שלך.

חלקי הגוף על כל רכב

אפילו בזמנים כאלה, כאשר החצר אינה semaforil המשבר העולמי, מעטים הצליחו smenivat' מכוניות זוגות של כפפות. זה ברור, מבלי להזכיר את המיליונרים, אבל אנחנו מדברים על בעלי המכוניות רגילים, חלק משמעותי אשר רוכש רכב בתשלומים או אפילו כמה שנים חוסך קצת. אם המכשיר היה מסוגל לקבל את מאמץ קשה, לא בשבילך זה בסוף קטן תאונת דרכים. כלי רכב מתנגשים, זו האמת קר של המציאות. סיבת התאונה בשלטון להוכיח כל טירון וכדומה על הכביש באופן יציב. ובאם אתה אפילו מאוד נהג מיומן בתאונה בכל מקרה עלול לסבול את שניהם מעורבים. אז, אפילו אם אתה בעצמך לא היו אשמים הרכב שלך יכול להינזק, די חריפה.

כמובן, את כספי הביטוח לשלם, אך דורש בנוסף ולא במקום לקנות הגוף. חלקי חילוף לתיקון. לא לעשות טעות. בתאונה שזה הגוף פגום יותר מאחרים, זה רק טבעי. . זה אותו גוף הכי קשה לשחזר, בעיקר מכיוון שהוא כולו, וכתוצאה מכך, ללא יוצא מן הכלל, כל החלקים חייב להיות לגמרי מתאימים.

בכל מקרה, למרבה הפלא, אם כל המכונית צבע אחד, חלק אחד מן השני. תרים את חזית הפגוש לך בעוד שירות רכב מיוחד, ובחרו לא במידה כזו קשה קודם כל, לוודא כי חברת ההסעות מספק כמה מגוון של חלקים שנמצאים בעמדה כדי לשמש. בעקרון, הטוב ביותר לאסוף מרכזי שירות, אשר מתמודדים עם דגמים ספציפיים של מכוניות. אם אתה מכניס את אגרטלים שירות לרכבים שם חלקי חילוף באופן בלעדי מטויוטה, זה קשה לחכות לנוכחות של חלקי חילוף שעליך. קורה מעת לעת את הפרטים הקטנים בשירות שם, וגם משהו קנה המידה שאתה רוצה לחכות שבועות רבים. כי בתחילה, לוודא אם יש למעשה חלקי רכב Vaz, במקרה זה, אתה לא צריך לחכות לשווא. כי מסתבר לפעמים כך על podzhidaete זמן רב מתקן, ובסופו של דבר להחזיר את הרכב בתנאי מקוריים. אם ברצונך למנוע את התוצאות ובעיות סביר, בתחילה ללמוד כל מה שאפשר על המוניטין של בית מלאכה שבו החלטתי לתת את המכונית. ניתן לשאול חברים, או לחפש באינטרנט. כמובן, תמיד יש הסיכוי כי מחצית משוב חיובי באתר עזב מוסך קצינים, אבל יש גם avtoforumy עצמאית, איפה יותר סביר שאקרא דעה אמיתית. אם אכפת לך על הרכב שלך, שאינם שייכים המורכבות של תיקון ברישול. לא הרבה יותר זול, אבל איפה יהיה באיכות גבוהה יותר, והמכונית שלך לאחר תיקונים כמו מותג חדש.

Kia Picanto

אחזקת המאפיינים של הנוער מכונית ספורט קיה Pikanto (Kia Picanto) יש סגנון עוד יותר אל החוץ ואת הפנים, כמו גם audiopodgotovku ברמה גבוהה יותר. היו שינויים משמעותיים במראה של המכונית-הוא הפך להיות יותר מעוגל. לא תמיד אפריקה ישראל. אורך הרכב הוא גדל מ מ 3535. Picanto יש יותר קבלה הפגוש, חדש אופטיקה, מלפנים ומאחור, חלק הפלסטיק של רדיאטור הפכה רחב יותר. בנוסף, נשאר זהה, 2370 מ מ. Pikanto בטוח, פונקציונאליים, כספת-Kia הפגינו את כל המעלות של המודל הישן לבין החוק שהוא נחשב לאחד המקטע הראשון של-class. את המכונית ניתן שני מנועים בנפח 1.1 l עם קיבולת של 65 HP, אחסון בנפח של 1.0 ליטר עם קיבולת של 62 HP משולבת אבטחה, האפשרות של התאמה של ההילוכים, jenergojekonomnost' חיי הסוללה, היכולת okryvat' הדלת ללא מפתח, חלונות חשמל, מיזוג אוויר-תודה על אפשרויות אלה אתה תרגיש בטוח ונוח גם במהלך נסיעות ארוכות. קיה Pikanto (Kia Picanto) ניתן לצבוע כדי להתאים את הטעם שלך באחת מתשע אפשרויות, עם חמש אפשרויות חדשות לחלוטין.