ביטוח מסחרי: סוגי ביטוח ושיקולים

ביטוח מסחרי אינו מותרות להיות הכרח עבור כל עסק או חברה. סוג זה של ביטוח הוא חוזה בין שני הצדדים, החברה המבטח או הביטוח לבין המבוטח, המסוים או החברה אשר יקבל את השירות. ב מסוים במקרה של חוזה או מדיניות של הביטוח, הביטוח הוא ביצע לפיצוי מסוימים נזק המבוטח או לציית אם מוסכם מסוימים יתרונות מתנות האירוע או מרושע שתכננה למדיניות. במקרה של ביטוח מסחרי, המדיניות מכסה תביעות אפשריות הקשורים ישירות או לא עם הפעילות מבוצעת על-ידי הסחר החברה או המבוטח. נתון כי ביטוח יכול לכסות כל סיכון אם יש עניין או אובייקט ניתן לאבטחה אלא אם החוקים של המדינה לקבוע אחרת; במקרה של ביטוח מסחרי מספר מצבים ספציפיים של סיכון יכול להיכלל במסגרת המדיניות: קציר, אש, הצפה, מותו של הבעלים או עובד מפתח, סיכונים של תחבורה, גניבה וכו '. צעד נבון מאוד לקחת בעלים רבים של מפעלים ועסקים היא לשכור ערכה של פוליסות ביטוח בסיסי על היבטים שונים של אותו הדבר. לדוגמה, מחיי הבטוחים, נגד שריפה, גניבה, או עד חנות windows או מציגה קריסטלים הפריצה שלהם. למרות זה גיוס של כספת שונים הוא לא אתה מעניק לו בשל חשיבות זה קטן וזה חברה בינונית, צריך לתת הוא לפרשה הזו באותה הרמה של חשיבות הגיוס של עורך דין, מונה של ביטחון עצמי, מאז לא רק הם חיוניים עבור החברה מאובטחים בפני עצמה, אלא גם לפיתוח הרמוני של הפרסומת היחסים שלהם. ביטוח מכווצים הנפוץ ביותר ומתאים יותר עבור חברות קטנות ובינוניות הם כדי למנוע אירועים כגון: תאונות, אחריות על שיטות עבודה, הבעלים נגד ריאל, מיטלטלין של החברה, אחריות, ביטוח חיים. יש גם מעסיקים מעדיפים לשכור סוכן ביטוח להתמודד עם כל ההיבטים הקשורים הביטוח של החברה, אחרים רוצה סוכן ספציפי עבור כל קטגוריה של כיסוי שונות. להיות מיודע הוא הבסיס של החלטות טובות באזור של ביטוח למנוע בעיות מסחר או עסק גדלים רגועים ושל להקדיש את האנרגיות שלהם העבודה בצורה הטובה ביותר.

כיצד לכתוב ספר – אסטרטגיה

כולם מומחה משהו ואתה צריך לכתוב ספר. עם הטכנולוגיה היום זמינה, זה קל. כבר לא צריך למצוא שותף או לשלם עלויות ענק של ההדפסה. האינטרנט שינתה את הכללים. אם אתה מומחה בתחום כלשהו, ??מדיג כדי אילוף כלבים, כגון ירידה במשקל, פעילות גופנית כלשהי, בישול, עסקים, מכניקה, תחביב, אימון, וכו ' אתה מועמד לכתוב ספר דיגיטלי. ספר אלקטרוני או דיגיטלי הוא בחירה מצוינת עבור מי שרצה להתחיל באינטרנט, כמו זה יסייע למצב את עצמם כמומחים בתחום התמחותם. יתרון נוסף הוא ספר דיגיטלי יכול להיות שמן קטן היטב כי יפיק הכנסות פסיביות בעת לפתח את העסק שלך באינטרנט. ואז לשתף אתכם אסטרטגיה יעילה שתבטיח כי הספר הדיגיטלי שלך הוא הצלחה: 1 .- בדף האינטרנט שלך או בלוג, במקום טופס הרשמה מ autoresponder (Aweber.com) כדי לאסוף את הדואר האלקטרוני אנשים שמתעניינים בנושא שלך. מלבד לשאול את שמך וכתובתך, לשים תיבת שיאפשר להם לכתוב את השאלה הגדולה ביותר שיש להם על הנושא "x" בו יש לך מומחיות. זה יאפשר לכם סקר השוק ויודעים בדיוק מה הם חששות הקשה ביותר הם אנשים המתעניינים בנושא שלך. תנועה חופשית 2 .- ישירה אל אתר האינטרנט שלך דרך מאמרים, אתרי רשתות חברתיות, פורומים ועוד. 3 .- כאשר תגיע שאלות, לענות עליהן להתחיל לכתוב מאמרים וכן עלון שבועי. עלון שבועי הוא לשמור על קשר עם המנויים שלך ואת הפריטים מהווים שני תפקידים: א) יפיק יותר תנועה חופשית לאתר האינטרנט שלכם יהיה מאוד יעיל משום שהוא התייחס לצרכים הספציפיים של שוק הנישה שלך. ב) בנוסף יהיה חלק מן התוכן של ebook עתידם. בדרך זו תוכל לכתוב חלק קטן של הספר שלו בכל יום. 4 .- כאשר קיבלת 150-200 שאלות, בקבוצה אותם 10-12 קטגוריות. אלה הם פרקים עתידיים של ebook שלו. 5 .- מחלקים כל הכיתה ל 3 קטגוריות משנה מקום אחד או שני מאמרים שכתב בכל קטגוריה משנה. ebook שלו הוא מוכן! 6 .- העלה פלטפורמת הספר הדיגיטלי שלך המאפשר לך למכור בעזרתו של חברי כפי Clickbank.com 7 .- אתה יכול גם לפרסם ולמכור אותו כספר מודפס בעזרת Lulu.com עם הנוסחה הפשוטה הזאת אתה יכול להתחיל ב שלך עסק מצליח באינטרנט כמו הולך יודעים בדיוק מה הם הצרכים הספציפיים של השוק שלה וכך יוכלו לפגוש את מלוא הפוטנציאל שלו.

כיצד להזמין מכונית חדשה

1. לבחור את הרכב שלך תחת מכוניות אמריקה מ 'החדשה'. 2. ליצור ערכה מלאה של ההתעניינות שלך באמצעות התפריט. 3. לחץ על 'סדר המכוניות מאמריקה", מתוך דף המתאר את הרכב שבחרת, למלא את טופס ההזמנה עם כל הנתונים הנדרשים.

4. הזמנות, אושר על ידי שיחת טלפון נגישים במקום הראשון! לאחר אישור ההזמנה, המנהל שלנו ייצור איתך קשר לדיון מפורט הפרטים של ההזמנה. במהלך השיחה, אתה יכול לבקש מידע נוסף אודות הרכב שהזמנת. 5. אם לאחר ההבהרה של הפרטים עם עובד שלנו, אתה מחליט לרכוש את מסודרת המכונית, אז אנחנו נשלח לכם פיקדון החוזה על זה הרכב ופרטי הבנק של החברה שלנו.

תחת חוזה הפיקדון שתבצע תרגום של ukazannojv ההסכם, כמות העירבון לחשבון הבנק של החברה שלנו. סכום פיקדון בעת הזמנת רכב חדש הוא 20% מערכו. 6. עם קבלת הפיקדון לחשבון שלנו, אנו מתחילים לעבוד על הזמנתך. אנחנו מסכימים עם הסוחר על הרכישה של מסודרת המכונית החדשה שלך ושולחים אותה למחסן שלנו. 7. לאחר רכישת הרכב הורה לך, אנו נשלח לך תמונות ותיאור מפורט. כמו כן, עם סיום ההזמנה, אנו שולחים לך בסיסית מכר רכב, חשבונית, דרישות הבנק של החברה שלנו. על בסיס החוזה אתה מתרגם את הסכום הסופי המצוין בחשבונית, על חשבון החברה שלנו. הסכום המוצג החשבונית כוללת: העלות של הרכב (מינוס הפיקדון), האינטרס של החברה (10% של העלות, אך לא יותר מ-1000 $), עלות משלוח רכב השטח של ארצות הברית (תלוי על המיקום של רכישת רכב, ראה תחבורה) העלות של משלוח רכב על רשות הנמלים (תלוי נמל היעד, ראה תחבורה) ומשלוח מסמכים ללקוח (65 דולר). במהלך 3 (שלושה) ימים לאחר קבלת החוזה וסעיף חשבונית, אתה צריך העברת הסכום המצוין בחשבונית, על חשבון החברה שלנו! אם לאחר תקופה זו לא תשלם את קנויה לך את המכונית, כדי סכום כולל נוסף 50 דולר ארצות הברית בסדר + 25 דולר ארה ב ליום למשמרת. אם תוך 7 ימים של התשלום עבור המכונית מעולם לא נכנס לחשבון שלנו, רכב זה יוחזר לסוחר מורשה של היצרן, ותאבד את העירבון במלואו! לכן, timely לשלם את הרכב שנרכש בשבילך! 8. בתוך 3 (שלושה) ימי עבודה לאחר קבלת התשלום, המכונית שלך נטען לתוך מכולה למשלוח שצוינה העיר או הנמל. אחרי שעברו דרך המכס, טעינת המכולה על הספינה, אתה מקבל דואר אקספרס DHL המקורי כותרת (כותרת), לרכוש חוזה (שטר מכירה), טעינת נייר (Dock קבלה). אנחנו גם נותנים לך אתר האינטרנט של התחבורה החברה, המכיל המספר (משאיות מספר), במידת הצורך, שבאפשרותך לעקוב אחר המיקום הנוכחי של המיכל עם המכונית שלך. במהלך הובלת המכולה בנמל היעד 10-35 ימים, תלוי במיקום של היציאה. לבקשתך, אנו יכולים לבטח את הרכב במהלך הובלה מעל המים; מחיר הביטוח הוא 1.5% של הערך המוצהרת של המכונית. במקרה של העברת המכונית החדשה שלך, אנו ממליצים קח את הביטוח! 9. עם ההגעה ליעד, המכונית בהתבסס על המסמכים, להפוך ועמילות מכס ורישום של הרכב.