לזרוס הזר!

היו שם כל כך הרבה גברים, בחדר הישיבות, לפתע, הדלת נפתחה לרווחה, והופיעה גבר! בפתח, מי אתה? – שאל – קוראים לי לזרוס אמר – מאיפה אתם מגיעים? אני אדוני מבחוץ! אני בא מארץ רחוקה, מה שנקרא האדמה שלך? – השיב – האי של האימה! אמר לס, אי בודד קטן אבוד בין אותיות, – רשרוש פלשו לחדר – אז, כל העיניים פנתה המשקיף מהצד לא צפוי, הוא שימושי כאן אך גברים!-כל נראתה מסוקרנת – הזר קונטינואו ספירה, בשפע שם כמה נשרים אשר מכונים לעתים קרובות כמו נשרים!עם הרגליים והידיים דק מאוד, הבטן נפוחה מאוד, הצהבה עיניים, calcined העור והפרעתי הנפש, – התבגר גברים בחדר – סיפורו של לזרוס לפני הזר!, לאכול כמעט כל דבר – המשך – דבר קטן, כמעט סליפרס קצר לקבל בקלות, עייף חי רק בהווה, בעתיד מתייפחים. אגרסיבי תקשורת Crossly, לישון בזכרונות בין הסדינים של חלומות ותקווה, בתקווה שיום אחד כל שנה, השמחה של נס מגיע להם, הם לא עלול לדלוף? – שאל – הזר הביט לשמיים ותהה: לאן לברוח בתנאים כאלה?, אם הוא כבול חי על דיאטות ומגבלות! קשור סמים, סירופים, חליטות! לשרוד בשל טיפול, קלמנסי האינטימי של בני גילם!…, בעיצומה של השכחה, אדישות הנס, זה? – שאל את האנשים הזר, זה מעשה אלוהי! – אמרתי-, רב חסד, – התבגר גברים בחדר – סיפורו של לזרוס לפני El מבחוץ!, אשר חבר במעשה נדיב, מבלי שזה אולי יודע, או שהוא, אתה יודע, דונה, בין הצללים שלך איברים ורקמות, עד אשר מודרני אלים למחצה, הנקרא Galenos, בתור רופאים: צ'אמאן, פאדילה, Rondon, Anchante, של קראסקו, Yeren, פלומינו בכלים של אלוהים באמצעות יד כישרון ורוח, כשהופכים את הנשר באדם! באמצעות השתלת לאוהדיו רבותיי!, העולם של המתים, איפה הנשרים לחיות כמו עוד מתה אחת, ביחד המתים מחכים לתורם – הגברים בחדר היו עמד – ויש כאן לי – צעק לזרו – עלו! אם עלו לורד! – צעק חזק יותר -. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר. באתי לחיים! אני גבר שוב! עשר, מאה, ורבים עוד יבואו! -הגברים בחדר רן, חיבק אותו – הם התמזגו, כפי שהיא הוא להמיס שתי נשמות תומכת, הם בכו, כפי לבכות שני אחים יוצרים שותפויות, הם צחקו, כמו שני אנשים, זמן רב לפני לא היו עושים כך, הם צוחקים – הגברים – אמר לו: כבר אינם מבחוץ, אתה אחד משלנו! לראות את לאזרוס, אחי ואני.! הם היו העולם יד ביד!…

אירוח: תסכים שרת ייעודי?

בעת רכישת שרת ייעודי, נדרש לשקול כמה דברים לפני כן. מה לקנות? מבחינה הגיונית, זה תמיד יהיה טוב שיש מעבד באיכות הגבוהה ביותר שניתן, עם מעבד מרובע ו האולטרה מהיר. למרות זאת הוא תמיד אידיאלי, פעמים רבות זאת, לא הגיונית או במחירים סבירים. לכן, יש לשקול את האפשרויות שלך בתבונה. תחילה עליך לקבוע את התקציב שלך. להיות מציאותי, הקצו לביקור לפחות 2500 $ עבור שרת ייעודי לא מתוחכמת. עבור שרת מסוג זה, רוב ציוד ושירותים אחרים הדרושים כנראה לבלות קצת יותר מ דולר 4500, בקלות. שנית, לקבוע את ספק שירותי האינטרנט בפס רחב.

החקירה, דברי עם מספר ספקי לפני שתחליט הפתרון בפס רחב המתאימה ביותר לצרכים שלך. כל תוכנית, כל ספק שונים ויש הטבות שונות, אך רוחב הפס הוא מה יותר כדאי לשים בחשבון בעת בחירת ספק האינטרנט שלך. היבט חשוב נוסף שכדאי לזכור הוא זה חייבת לשכור שירות של עותקים של אבטחה לפני ביצוע ההתקנה של שרת ייעודי. גיבוי המכשיר חייב להיות כפול המרחב של אחסון זה השרת המדובר. זה יכול להיות בשני יחידה עצמאית כמו קשה כונן או רשת אחסון התקן חיצוני. גם התקן גיבוי יכול להיות מורכב מספר התקנים כגון: קלטות, דיסקים, וכו '. הסיבה למה המכשיר גיבוי צריך להיות גדול יותר השרת הייעודי היא כי זה נוח לשמור חודשים של גיבויים, לא רק גיבוי שבועי או חודשי.

השירות מתכווץ, עליך לספק לך לפחות 24 שבועות של עותקי גיבוי ללא חשש עבור שטח אחסון. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. בנוסף, היא מבטלת את הצורך לקבוע את המטרה שלך מדי יום של תנועה (התנועה מדי יום כי יש את התקווה לראות תוך שנה 1-להיות מציאותי). חלק את המספר על ידי המספר היומי של התעבורה המתקבלת כיום ולאחר מכן להכפיל את זה מספר על ידי 5. . זה המספר הכולל של ג'יגה-בתים של שטח שנדרש. דוגמה: תנועה המטרה היומן: 10000 (חלקי) המצב הנוכחי של התנועה היומית: 500 (כפול) 5 = 100 ג'יגה-בתים בדוגמה, עליך לקנות דיסק קשיח 100 ג'יגה-בתים בדיסק הקשיח, אבל בעצם זה עדיף לקנות 2 או יותר יחידות שרק אחת. במקרה זה, מאחר 50GB יחידות יחידות אינם קיימים, או שקשה למצוא, אתה חייב לקנות שניים של 60 GB, אשר נותנות סכום כולל של 120 ג'יגה-בתים. לבסוף, לקבוע את הזיכרון הנדרש על פי התנועה היעד שלך, וגם שאר הרכיבים החיוניים של המערכת, כגון NIC, חומת אש טוב, מקליט של CD או DVD עבור גיבוי, ועוד. עם רכיבים מינימלי אלה אתה יכול להתחיל לחשוב ברצינות על האפשרות לספק אירוח שלהם לאתר שלך דרך שרת ייעודי.

איך להשיג את ההמרה 52.2% בעסק שלך

כיצד משיגים על 52.2% של המרה לסיכום העסק שלך: כל פרסום או פעילות באינטרנט מבוסס על המרת המבקרים ללקוחות פוטנציאליים, לקוחות פוטנציאליים הלקוחות. להעתיק מה אני לעשות וללמוד איך השגת מדהים של 52.2% של המרה בפעילות הפרסום שלי. . נתתי אותו קשה זה לאינטרנט במשך שנתיים, תמיד אמרו לי שיש לך. למדוד את הכל כדי לגלות אם המאמצים שלנו משלמים את. כשאני אומר הכל אני מתכוון איזה אחוז של אנשים שביקרו באתר שלך הפך הקוראים של הידיעון שלך? איזה אחוז של הקוראים שלך הפך הלקוחות? מה אחוז המבקרים את הנקרא או מלא טופס? ועוד הרבה משתנים. מדד מה שאתה עושה הוא המפתח כדי לצמצם עלויות ולעשות יותר כסף.

עכשיו תסתכל על השלבים 3 אני עוקב כדי להשיג על 52.2% מדהים של המרה בפעילות הפרסום שלי. הערה: אני אדבר על איך להפוך מבקרים קוראי הניוזלטר שלי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו . אבל שימו לב . כי זה יכול להיות מיושם לכל חלק של העסק שלך (טפסים, שיחות, מכירות, וכו '. המערכת הוא זהה).

שלושת השלבים זה לא מצליחים צעד ראשון: זיהוי ללקוח העוזר החדש שלי, דוד אווילה, כולל העבודה למעניינת. הוא אחראי על הפצת המאמרים שלי פורטלים, מגזינים, עיתונים. אבל בכלל לא אתרים. ראשית, דוד מזהה הלקוח שאליו אני רוצה למשוך. חיפוש מרכזי?אינטרנט שבו ממוקם לקוח זה. ומפרסם מאמרים שלי. . גם בעסק שלך תחילה עליך לזהות את הלקוח האידיאלי (וזה לא בכל רחבי העולם). חפשו את הלקוח למשוך לעסק שלך (רק בדרך זו מפחיתה את הוצאות פרסום ולהגדיל את אחוז ההמרה). טיפ: אם הדף שלך מקבל ביקורים באמצעות פרסום בתשלום או בחינם, ואת האחוז ההמרה הוא נמוך (10% או פחות), אתה מבטיח האיכות של הביקור היא לא הטובה ביותר. יש המזהים הלקוח האידיאלי, ומודיעות לך בפרסום שלך כי הוא מי שאתה מחפש (והוא עדיין נתקל אחוז, הדלת) (פתח לשיפור). שימו לב, עצה נוספת: הפריטים שלי לא יעילים כי כתובים כראוי. הם בגלל דרכם האדם שקורא אותם מראש מסמיך אותך. מתבקש לנקוט בפעולה, והיא עודדה אותו לעשות זאת (לדוגמה: לחץ כאן כדי לקבל עוד עצות חינם, לבקר אותנו עכשיו, להרחיב את העסק שלך, לחץ כאן ולקבל את הדו ח חינם, וכו '). שלב שני: עמוד נחיתה המבקר לחץ על הפרסום חינם או בתשלום. הוא מאוד מעוניין, הוא לקוח פוטנציאלי כי דרך הפרסום זה מזוהה עכשיו השלב השני הוא לנקוט בפעולה. מה אני עושה? השתמש עמוד נחיתה או דף נחיתה. דף נחיתה הוא מצוין כי להתמקד אובייקטיבית בלבד. ראה בדף הנחיתה שלי גיור 31.3% מושגת כי המחשבים מפוזרים בכל מקום, אשר מפחית את האפקטיביות שלהם. אבל העוזרת שלי דוד שימושים (אני לא אתן את הקישור כי זה היה משפיע ההמרה שלו) הוא העתק מדויק שבו אתה גולש . אבל כן של המרה 52.2% מרשים כי דוד מתמקד הפצת תוכן שלי במקומות איפה שלי לקוחות פוטנציאליים מועברים ומאמרים שלי בשוק מסוים שהם מחפשים זה לוקח כמודל בדף הנחיתה שלי. זה מסייג מראש המבקר, הוא מציג פתרון. ואתה בקשות לנקוט בפעולה. בקרבת לייצור. להעתיק את המודל שלי ותראה. השלב השלישי והאחרון: יש מטרה ברורה שוב לראות את עמוד הנחיתה עצמו אדם מגיע לכאן, תנו לי את הדוא ל שלך הוא רק. שום דבר! ישנם ללא הפרעות, שאין שום קישורים חיצוניים, דבר מכרה לך. כמובן, זו המטרה שלי. אבל זה בעסק שלך. אם לך לקדם את עצמך, אתה רוצה את המבקר לנקוט בפעולה ספציפית. חשוב מאוד, אני חוזר: אם לך לקדם את עצמך, אתה רוצה את המבקר לנקוט בפעולה ספציפית. בין אם אתם קוראים, למלא טופס, לקנות או לתת לך את המייל שלו. מטרה אחת. . לא יותר מזה לכן, לבנות את דף האינטרנט שלך לקחת אותך. האורח למטרה שלך. שום דבר הסחות דעת, של קישורים חיצוניים לא היו לך עזרה. . זה כמו מפה… אתה יודע לאן אתה הולך ללכת, תקבל את המפה ולא ללכת ישר לכיוון המטרה. . בלי הסחות דעת לכן, שמור מטרה ברורה של מה ברצונך להשיג עם האורח, רק להציג בפניכם את האפשרות הזו. לסכם כדי לקבל שיעור המרה גבוהה על העסק שלך צריך: 1. לזהות את הלקוח. 2. להשתמש בדף הנחיתה. 3. יש יעד ברור של מה אתה רוצה להשיג. שם יש לך, יזם היקר. פשוט 3 צעד המערכת שלי כדי להשיג המרה מדהימה של 52.2%. יישום אסטרטגיות אלה, ראה תוצאות מרשימות. באהבה, דיאנה Fontanez אודות המחבר:

גם עושים את הטעויות האלה?

. לא, אל תסתכל על הטעויות שלך בדרך בה אתה עושה דברים. הבעיות החשובות שלך אינם שם. . הם בדיוק באופן שבו "שאתה לא עושה דברים". זה אחד מהמקרים כי בתגובה כשלים לא צריך לחפש את זה ממך. רואה, אתה יודע הרבה פעמים מה בדיוק מה שאתה צריך לעשות. עם זאת, מה לעשות. כי לפעמים במקום לקחת את מה שאתה מקבל מתלבטים. החלטיות לוקח בדרכים שונות. אך הגרוע ביותר אינם הברורה ביותר, אך אלה אפילו לא נראה כמו חוסר החלטיות. דוגמה לכך הן ההצדקות אינסופיות על שלא עשה מה ברור שצריך לעשות. יש לך הכל כדי לנצח, כל שעליך לעשות הוא לקבל החלטה. במקום זאת, להחיל את הידע שלך, מה שאתה עושה זה לתת אלף סיבובים מחפש תירוצים. אתה חושב כי אם אולי אין הזדמנויות, שאם תאבד את הכסף שלך. את חושבת כי אם זה היה כל כך קל להצליח כל אחד יכול. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . לא! אף אחד לא אמר שזה קל. אבל אם אתה מבין כל כך הרבה מילים למסור את ההכרעה צעד, לא רק לא יהיה קל אבל זה יהיה בלתי אפשרי. אל תתנו את הקריירה שלך, ההצלחה שלך או החיים שלך לקפוא על השמרים. D7%A8/'>ליאור שליין ניתן למצוא באינטרנט. זה להישאר ער כל סוגי ההונאה. פשוט לא יודעת מה זה הכל ברור, ויש עבודה. להילחם על העתיד שלך, תואם התוכניות שיש לך בראש. הגיע הזמן כדי להצליח, כדי לעשות מה השעה. זה רק חלום. אינו מקבל עוד תירוצים לאי-פעולה. שגיאה אחרת כי אתה. לא צריך להתחייב. זאת הכחשה אף פעם לא חושב. שאתה יכול "לא". לא מאמין שיש לך הזדמנויות "לא". לא אכחיש כי אתה מפסיד חלק את הזמן שלך, אינך מכחיש שאתה לא צריך לעשות כל מה הייתה זמינה. זה מתחייב המציאות להצלחה שלך לחיות בו, לא רק בפנטזיות שלך. בסופו של דבר, זה עובד עכשיו. . לעשות משהו לגבי העתיד שלך באופן מיידי. אפילו אם זה משהו קטן. לקבל ערכה קטנה, אומר איזה מפתח רעיונות על פיסת נייר, תחשוב על זה. לעשות משהו, אבל לעשות את זה מיד. כי אחת. הטעויות הכי גרוע זה מישהו נותן זה הכל לאחר. מספיק לעכב את התוכניות שלך. לא מחפש תירוצים, לא אתה מכחיש את המציאות, אתה לא הרתיע. מתי הפסקת עושה אז אתה כבר חיסלה את שלוש הטעויות הגרוע ביותר שניתן לבצע אם אתה רוצה להצליח בחיים. קריאה מומלצים אחרים:.

שגיאות חמורות בחיפוש אחר המיקום.

למה עליך לתכנן לפני מיקום ברשת האינטרנט. לא לחינם אומרים האסטרטגים נהדר: הראשון את האסטרטגיה, ואז התקשורת טעות חמורה הראשון ביצעו חברות או יחידים שעושים אינטרנט מיצוב כמו טכניקה: כבר בכל מקום והם עכשיו מיטב מנועי החיפוש לראות אותנו לזרוק מילה הקשורים לעסקי החברה ראשונה! הוא לחשוב. בדיוק, טכניקות (וגרוע מזה, בדרך כלל על קריאת מסמכים עם השימוש של המילה אסטרטגי) מיצוב מורכבות במילוי האתר עם מילים בכפייתיות חזר על תנאי אשר באופן אקראי לקחת כמו מילות מפתח, אחר כך עושים הכל כל לשים קישור לדף שלהם. הם השתמשו כלים ומשאבים טכניים של הדור האחרון ללא קשר את ההודעה, את הקונספט ואת התקשורת. .

ובכן, זה לא מיקום האינטרנט, שיווק אלקטרוני פחות או אלף השמות שניתנו פעילות זו. מיקום האינטרנט כובשים מחקר בסיסי של שיווק (אם כי בסיסי), אסטרטגיה, תכנית של בקרת ביצוע ויעילות. כדי למצוא עבודה טובה יותר של מיצוב ופרסום אינטרנט שעלינו להיפרד עצמנו מהרעיון של:-לחקות את התחרות, למצוא רעיון הסר ומקם את עצמנו עם זה הקונספט הוא לא מועיל שבו היא מנסה לראות. החברה שלך לכוון את הקמפיין השיווקי לפי מאפייני המותג שלך ושל ייחודי. -מאמינים כי ההפיכה חייבים להיות חדשניים.

התקשורת חייבת להיות יעילה, לא בהכרח יצירתי, צריך להיות רווחי. יצירות מעטות של מיצוב מיועדים או לקחת בחשבון משתנה חשוב מאוד: רועי (שובו של השקעות). ערך זה חייב להיות חיובי, כך שהעבודה שלנו הוא באמת יעיל. ברור שם הם משיקים קמפיינים כדי יוצר אובייקטיבית היא לא בהכרח להשיג מכירות או שותף הלקוחות אך לדוגמה לגרום לציבור להתייחס מותג עם מוצר חדש או שירות. זו מחלוקת גדולה בין עמיתים: ?existe שיווק קמפיינים מונחה באמת למשהו אחר שאינו vernder… vernder… למכור?… התקשורת חייב המוקד הוא בהודעה של הנמען, לא לחפש כל לתת לכולם, הוא רק זה יקבל הוא הפיזור. כפי שהסברתי במאמרים אחרים, מיצוב הוא המקום הנפשי הממלאת מותג במוחו של הצרכן, כאשר העבודה. כל הכבוד, ללקוח יש רעיון, מושג המזוהים עם המותג שלך: איכות, מהירות, בני נוער, בטיחות, רווחיות, וכו '. תפיסה זו יש להבדיל אותנו מן התחרות, לשים אותנו במקום שכן לא מושגת (בקלות). התמקדו המותג, להשיג זה תחליף עצם או פועל, מדהימה. כלומר, פשוטה: במקום להגיד לאנשים לקחת מבט אומרים סודה קולה, כואב לי הראש, אני הולך לקחת אותי Geniol. עם זה אנחנו מקבלים קצת מה זה מיתוג, כוחו של המותג. ללא ספק זה הוא להשיג עבודה מורכבים הרבה יותר להשיג טוב SEO. . אבל זה חיוני כדי לפנות את האסטרטגיה (ואני באופן אישי, יש לי תפילה מיוחדת לפי הנושא). אנחנו חייבים למצוא את המקום שבו החברה שלך מתאים הוא ייחודי (או הראשונה או שונים), שבו החברה שלך עושה את ההבדל. חוזרים שוב ושוב אל האינטרנט, אנחנו חייבים למצוא את המילים (או צירוף של שתיהן) ולהשיג להיות במקומות הראשונים של מיטב מנועי החיפוש, לפתח אינטראקטיבי גרפיקה, דייל פרסום push ולחולל שינוי. כעת חזור על פעולה זו בקול רם: האינטרנט הוא נפלא, כלכלי, גלובלית, אינטראקטיבי, סנסציוני, אבל זה באמצעי אחר של תקשורת, אם אתה מוכר חלקי חילוף עבור כלי רכב מנועיים, לקוחות העיקריים שלהם הם נהגי מוניות למקם יפס שלהם ברדיו. שוב, אני מקווה שאתה אוהב את המאמר הזה. הרבה פעמים כדי להפוך אותם קצר ועוזב סינתטי דברים בתוך הצינור. אנא יידעו בדואר אל מר גואדלופה קאנו לאון 314e-consulting.com בלוג אישי: canoleon.com.ar דואר: ייחוס-שימוש לא מסחרי-איסור יצירות נגזרות CC.

הוא מצליח להיות אדם אפקטיבי

כיום אנחנו חיים בחברה משתנה, תנועה, הדורשים אותנו להיות יותר דינמי אדם שני במקום העבודה בתור צוות, עוברת לעתים קרובות מול מצבי לחץ ומתח מעולה. עם חלוף השנים למדנו להסתגל לסגנון הזה של החיים מורכבים, מנסה להיות יעיל אנשים, המבקשים להתעדכן עם מידע וחידושים, אנו דורשים אותנו גם כי אנחנו שוכחים לפעמים כי אנחנו לא מכונות, יותר אולם אנו שואפים שניהם לפעילויות שלנו יותר וטוב יותר, וגם אני לא אומר שזה רע, אבל תשכחו לתת לנו מספיק זמן כדי להפסיק לחשוב, להרהר, לנתח, מכיוון שלא לחדש את עצמנו כבני אדם מי שאנו. . אנחנו כל-כך פוחד לטעות או מתחו שלקחנו את ההחלטה להעמיד פנים כי אנו, יש את היכולת לבצע את כל הפעילויות הדורש מאתנו לשגרה שלנו ולשים לעיתים קרובות בריאות משלנו, כי פיתחנו את עצמנו בתרבות שבו אנו מבלים את הזמן הארוך ביותר האפשרי כדי שלנו עבדתי? כדי להשיג את המטרות שלנו, שוכח שזה גם חשוב לשמור על הגוף, הנפש והרוח שלנו. אם אנחנו רוצים להיות יעיל באמת, וכן לשפר את ההתנהגות שלנו בעבודה ובחיים האישיים, מומלץ כי אנחנו שמים את עצמנו בפועל את הרגלי 7 של אנשים יעילים, מחבר רבי סטיבן קובי מציג לנו.

לאחר מכן מציגים את הרגל כל מה: להיות פרואקטיבי: התנהגות יוזם הוא התוצר של החלטות משלנו, בהתבסס על ערכים. תגובתי התנהגות מוביל אותנו להאשים אחרים או הנסיבות שהדאיגו משלנו. ב המניעים שלנו אפקטיביות ואת האושר מותנה על ידינו ועל ידי אחרים. להתחיל עם סיום בראש: להתחיל עם הבנה ברורה של לכיוון לאן אנחנו רוצים ללכת. תחילה הגדר את הדבר הראשון: את ההרגל הזה קובע לנו להשתמש וכיצד לנהל את הזמן שלנו. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר. היא גם מסייעת לנו ללמוד לומר לא בנסיבות מסוימות, זה נראה כל כך קשה לענות, מלמדת אותנו הנציג לפעילויות, חיפוש תמיכה.

לחשוב על win / לנצח: הניצחון מונח / win הוא איזון אומץ והתחשבות, זה האיזון בין כבוד אלינו, כבוד לזולת, הוא מהות האינטראקציה האנושית, הוא מאפשר לנו להפסיק טיפול. תנסה להבין, ואז להיות מובן: רוב האנשים רוצה להיות מובן, את ההרגל הזה, חשוב מאוד לדעת להקשיב, בלהיות חולה, לא הפסיקה כדי להפסיק כמו גיבוריו או להעמיד פנים שאנחנו יודעים הכל על סמך הניסיון האישי שלנו. סינרג ' י: הוא כאשר אנשים לתקשר עם כבוד ויצירתיות כדי ללמוד ולהפנים, מחפשים פתרון טוב יותר מאשר ההצעות על ידי כל אחד בנפרד. לחדד את המסור: לקחת את הזמן כדי לטפל ולגדול גם אמצעי לחידוש ארבעת ממדי טבעה: פיזי, רוחני, חברתי/רגשי ונפשי. אלה 7 מאוד ברורות והרגלי קל לעקוב, היא רק עניין שלאדם יש יוזמה כדי ליישם אותם, עם הוודאות כי נגיע טוב, תוצאות טובות יותר בהתנהגות שלנו. LAE.

לשמור על הגור שלך בטוח על הכביש

בעלי חיות מחמד לבלות כמות מדהימה של 40,000 מיליון מטפלת בעלי חיים שלהם בכל שנה. די בכך כדי לקנות 44 ליטרים בנזין עבור כל איש, אישה וילד בארצות הברית. חברות הביטוח לא תמיד שקלת חיות מחמד עם תשוקה אותו כי הבעלים שלהם. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. אם אתה בתאונה אוטומטית, כל הנוסעים בדרך כלל מכוסים, למעט עבור חיית המחמד שלך! הקבוצה הפרוגרסיבית של חברות הביטוח כעת זהה את הגור ואת החתלתול בני המשפחה. עכשיו, מדיניות פרוגרסיבית עם כיסוי של coli – שיאון כולל חתולים וכלבים. הכיסוי משלם עד 500 $ אם החתול או הכלב שלכם הוא נפגע או מת עקב תאונה.

ו הטוב ביותר של כל דבר, הכיסוי הוא חינם. הגנה עבור חיית המחמד שלך בזמן שאתה בבית שלך: הוא הצורך בהם כבעל הבית, אחראית על האחזקה ביטוח אשר יגנו עליך במקרה של חיית המחמד שלך פוגעת לאדם אחר. באופן כללי, בית בטוח מגן עליך מפני אסון כזה. קרא את המשפטים היטב של פוליסת הביטוח שלך עבור ודאו שהביטוח יגן עליך. הגנה אידיאלי עבור חיית המחמד שלי: ביטוח פרוגרסיבי הוא מגן hast $-500, לתת לנו את חיית המחמד שלכם. מומלץ כי חיית המחמד שלך יש אחרים ביטוח אשר יגנו עליך יותר הכמות המצוינת. יש חברת הביטוח המוצעים על-ידי ביטוח המציעים converturas נרחב יותר, כמו ביטוח עבורך.

אנחנו יודעים כמה הלקוחות שלנו אוהבים כלבים וחתולים שלהם. רבים מאיתנו גם חיות מחמד של מוס טנא, אנו מרגישים באותו האופן, העיר ג'ף Souser של הפרוגרסיבית. הפרוגרסיבית יש היסטוריה ארוכה של חידושים מוצרים ושירותים זה בדוק כי אנו יכולים ללמוד ולחדש ולהתחדש. לדעת רוב האנשים חושבים כי מא scotas שלהם הם חלק המשפחה שלך, היינו צריכים לעשות את מה שהוא צריך. כיסוי פגיעה יותר – ממדי מתקדם זמין ברוב המדינות. לקבלת מידע נוסף אנא צרו קשר עם אחד שלנו סוכן עצמאי ביטוח ראש הפרוגרסיבית, טקסס, או ללכת או.