דלקת הלחמית, מוצא טבעי מהר לפתרון החזון שלך

דלקת הלחמית היא דלקת של הלחמית, אשר הוא קרום דק המכסה את החלק הקדמי של העין.זה גם ניתן לראות שיש מגורה עיניים, אשר הוא סוג נפוץ מאוד לבעיית העין.דלקת הלחמית, יכול להיות מדבק בא אדם אחד לשני עם איש קשר חזותי ישיר.הסביבה של כדור הארץ, בתנאים סניטריים ירודים צפיפות יתר הם חלק מהסיבות, אשר יכול להוליד דלקת הלחמית.אדמומיות, גרד, עיניים דומעות נמצאים כמה תסמינים להראות שזה אפשרי. זה זיהום זה. עם זאת, כדי להתמודד עם מצב רפואי זה יכול פשוט לאמץ כמה תרופות טבעיות דלקת הלחמית.תרופות טבעיות הם סוג של שיטה כדי לרפא כל סוג של המחלה כפי שהיה בשנים הראשונות של זהב.תרופה טבעית לטיפול יש מספר סוגים, שכיח כמו נטורופתיה, הטבע מרפא ומוצרים טבעיים.משאבים טבעיים מורכבים של מספר שיטות טבעיות או דרכים כדי לרפא כל סוג של מחלה, כולל ריפוי של דלקת הלחמית.הסגנון של טיפול עם תרופה טבעית היא בעיקרון להימנע תרופות רגילות שנוצרים על ידי התערובת של תרכובות כימיות שונות.אבל זה בלתי אפשרי לרפא כל מחלה על ידי אימוץ כל סוג של תרופות טבעיות, אין סוג מסוים או משאב בשיטת הקלט.ישנם מספר סוגים של מחלות כמו כאב ראש קר, אח, אקנה, בעיות עיכול שאפשר לרפא על ידי תרופות טבעיות נפוצה או מחלה אחרת כגון עור יבש, צהבת, דלקת הלחמית, כאבי פרקים, שמור על השיער, דלקת, ורבים גם יכול להירפא על ידי determinadaslos לפיכך, במקרה של תרופות טבעיות כדי לרפא דלקת הלחמיתיש משהו מעניין, פשוט ושימושי, אתה יכול? לעשות זאת בבית כדלקמן:-השילוב של מיץ של הודי חזרזר, המיזוג עם דבש הוא מאוד מועיל עבור דלקת הלחמית.כוס מיץ המדהים הזה צריך להיות נצרך עם שתי כפות דבש או שתי פעמים ביום כדי לראות את הראשון תוצאות. -ויטמין C מקדמת ריפוי של מחלות בתוך תקופה קצרה מאוד של זמן.מצד שני, ויטמין C2-6, 000 מ ג, צריך להיות מחולק מינונים ולקחת מדי יום. -פעם אחת ביום, להכין תחבושת עם תפוחי?אדמה אדום raw ותפוח מגורר ולמקם אותו בעיניים עצומות.תשאיר את זה כמעט חצי שעה, תוך מספר ימים או רוב בשלושת הימים המחלה נעלמת לחלוטין. ? קמומיל, בבונג, לשמור את זה במקרר או מגניב לטמפרטורת החדר, כדי לשטוף את העיניים פעמיים ביום עד הזיהום הוא נרפא. -בישול עם 60 מ\"ל מים, קמצוץ של כוסברה יבשה היא eyewash והשתלמות נוספת עבור דלקת הלחמית.העיניים של שטיפת לשטוף את העין מקל על צריבה בעיניים, כאב ודלקת.

-ביוגורט עיזים יכול גם לסייע למנוע את העיניים מגרד מעצבן.החל תחבושת של יוגורט העיניים יום נגוע. כמו כן, זכור תמיד לשטוף את הידיים שלך דרך העיניים. של סבון אנטיספטי, ולהשתמש הפרד במגבת כדי למנוע את התפשטות הזיהום. אם יש לך בעיה זו או אחרת ביחס לחזון וברצונך למצוא תרופה מהירה, טבעית הגיע למקום הנכון בדיוק בקישור זה קרא עוד ולמצוא פתרון קל.

אמבולנסים של טרוחיו

כמו תוצאה של תאונות האחרונות אירעה ליד העיר של טרוחיו, מישהו שם בחוץ הציעה כי הכבאים הם היחידים מורשה ללכת למקום כדי לסייע, לייצב, להעביר את הפצועים לבתי החולים האזורי ובית -לחם. הכוונה, אולי, היא הזמנה בצורת סיוע רפואי אבל המהלך יהיה מאוד מסוכן. בשביל את העיר ואת שלה לחצי מיליון תושבים מהסיבות הבאות: 1. קיים גרעון מסנוורת של bomberillos יחידות בעיר, להעמיד פנים כי אחד או שניים יש acu¬dan בכל התביעות וזה גם כאשר לפעמים הכוללת עשרות פצועיםזה מכניסים peli¬gro את הבריאות ואת החיים של אנשים. 2.

יש רזולוציה Min¬isterial לא 343-2005-MINSA הנורמה של חולים בסיוע תחבורה ביבשה וזה למרות נשלטת מ- 6 ביוני 2005, נותן תנאי החל עד שלוש שנים כדי להתאים כל האמבולנסים הפרטיים והציבוריים לפי חוק. 3. חוק זה שהנה עברה פלילית-כל סוגי האמבולנסים, שימוש זה חייב להיות אחד של אותם, דרישות שיש לעמוד, צוותים, סמים צריך אנשי מקצוע, טכנאים. מי צריך להתמודד איתם. 4. המצב האידיאלי הוא כי כל החולים ואת כל מרפאה של העיר יש אמבולנס סוג III, דהיינו מי הוא מאובזר, זה עומדת בכל דרישות תרופתי ואנושי כאמור ב- MRI מאמרים 14, 15,16, ו-17 הזכיר אשר כולל גם נוכח emergenciologos ambu¬lancia 24 שעות ביממה. יום 365 ימים בשנה. 5.

המועצה האזורית של בריאות (אחראי על בריאות באזור) צריך למנות רכז הוועדה של אמבולנסים את ההמחאה הזו בהדרגה את עיבוד הבקשה של exis¬tentes לחוק ולשים את זה אותם בטקס של הקהילה to¬do סוג של מצב חירום זה ha¬ciendo רפואית או כירורגית, הם אפילו המשטרה בעיר מקומות אסטרטגיים לעזרה בזמן כדי מי צריך אותם, עושים כי הם להשתתף או איזה תביעה על-פי היקף זה ובכך אתה יכול למנות פעולות רבות במקום הם ירוויחו העיר שיש ועדה לתיאום. 6. מערכת מסודרת של האמבולנסים מצוידים היטב, כפי קיימת בערים רבות ברחבי העולם, יהיה experien¬cia החדש האזור, הייתי נותן ביטחון לאנשים, היא באותו גובה כמו הציבור שתי מסקנות המדוברת שאנו מציעים את exis¬ten אמבולנסים to¬das העיר כי הם ציבוריים או פרטיים שאני יודע תואם RM 343-2005-MINSA כמה שיותר מהר והיטב כבר מצויד עם מכשירים רפואייםעם medi¬cinas רלוונטי ועם כל הרופאים מאומן עזרה ראשונה. משטרה במיקומים אסטרטגיים ועם מערכת co¬ordinado של רדיו סיטי, בא המשרת אל המקום של sinie¬stro, מסטו כל תחת שרביטו של ועדה, מנהל, מערכת זו היא נעלה הרעיון המוצע עם הקלות להפוך כי הכבאים היחיד הגיע לכל חירום רפואי וכירורגי של העיר.