סיפורה של אם חד הורית – פרק 2: לי להביא את האישה הזאת

אמי באה לחדרי ואשר אני שהיא בהריון. במקרה הזה אני חושב ש רבה של צפת צודק במה בהוא אומר. ?Estas בהריון? שזה – לא – הדבר הראשון שרציתי לומר, אבל זה היה חסר תועלת להמשיך להכחיש את זה, ועיניו מלאו דמעות במהירות, צל החשוך פניו, היה זעם, צער, אכזבה, כל הרגשות שעשויים להתקיים עבור התקופה הקשה הזו. ?me תביאו ESA MUJER! . זה היה הדבר הבא שאתה שומע אחרי אמי באה מהחדר שלי לתת חדשות נוראות את אבא שלי. המילים היו יותר קר ומרוחק, כי שמעתי אף פעם, שמעתי אותם גרם לי להרגיש שזה לא הבת של האיש הזה, הרגשתי זה כל אותן שנים של חיים ביחד כמו בתם הבכורה היה חלום.

שהיה רק להתעורר, הייתי זר שהיה רוע נוראי למשפחה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. זה מה שקיבלתי. המגיעים בחדר שלך. אני לא יכול להרים את המבט, הרגשתי עיניו חציתי בכעס; אולי הרגע שרבים מכם יש רעיון של מה קורה באותו הרגע, במיוחד אם אתה או היית נער כאשר הינך בהריון. מבלי להיות מסוגל להרים את העיניים ולהרגיש הכל רועד הגוף שלי, הוא רק מקווה כי משהו פגע בי, קיוויתי arremetiera אבא שלי עם כל כוחותיהם נגד שלי כדי. להעניש אותי, אבל אולי מעולם לא קרה כי החדשות נעשתה כי הוא לא יכול לזוז או כי עם החכמה של אבא ידע כי אם הוא החל להכות אותי. אני לא יכול להפסיק. ואז הגיע השאלות של rigora ¦ ?Cuantos חודשים יש?, ?Donde שהאיש הזה?, ?porque לא הפך להיות אחראי?, ?te נטש?… בקושי יכולתי לענות עבור המילים היו לי בגרון, מבלי לרצות לעזוב מחשש לפעולת אבל מאמץ רב שיכולתי ¦ contestara יש לי 8 חודשים, לא יודע דבר על ההריון שלי, הדבר היחיד לכך שיוכלו להגיב לפני התחלת את המריבה על אחריות שהיה על זה שאין לך שליטה אך בעיקר הקשבתי לא הולך Sabera Aacomo ¦ נלך לחפש אותו מיד! אני השארתי את זה יותר מהר שיכולתי מ חדר לעבר הרחוב לחשוב לעשות, הדבר היחיד שקרה לי היה כדי להזעיק עזרה לחבר למרבה המזל עזר לי בהתאם לצורך, בלי השאלות האלה שהופכים את amigasa למצוא החוצה ברכילות האחרונה ולנסות לדעת עד לפרט האחרון, חבר שלי לחבק אותי אומר לי: אל תדאג עכשיו אותו הדבר יהיה.

החריצה בצוואר הרחם

החריצה בצוואר הרחם, הוא הליך רפואי משותף, ללא ספק זה מבוצע על ידי רופאים מומחים בגינקולוגיה, אולם זו רפואי להתנהג אינה פוטרת התעללות ו sobre-צביה גצוב, סיכונים וסיבוכים. כמו כל רופא מעשה, הוא חשוף סיכונים, סיבוכים, התוויות נגד, יש בבירור את הסימנים ואת התוויות. כמו כל מעשה המבוצע על ידי בני אדם, מעשה רפואי זה, הוא נחשף, הטעיה, איסור ריבית אגדות ומיתוסים. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. הזקן אומר שרדה מאות שנים על שנים עדיין הדים באוזניים של רופאים ונשים אומר כי כל אישה שני גברים, לבעלה יש כבר ¦su Ginecologoa, גידול משמעותי של נשים כמו רופאים מומחים בגינקולוגיה, עוזב הנשכח הזה ישן אומר, אבל זה שלי את מהותו, תמריץ ויש לדרבן נשים להשתתף מומחה למניעת מחלות. יש לחזק את אותם יחסים רופא-חולה, המבוססת על אמון ועל מודעות, על מנת למנוע מחלות לא רק, אלא גם כדי למנוע usuras, מעשים של רמאות, שקר, מעשים רפואיים מיותרים המבקשים רק תועלת כלכלית עבור מי ביצע באמצע מתן פטור מעונש. בהקשר זה, הוא לפקוד את Cauterizations נפוצות או אלקטרו התחשמלות של heridasa או Llagasa בצוואר הרחם, פציעות ביעילות קרע את האפיתל של exo הרחם, או הרקמות של בלוטת endocervix אשר על ידי מנגנון שונה בולטות לכיוון הרחם מסכות, נותן את המראה של פצע, מעל נגעים אלה, היו רק מוערך על ידי הבודק או אל מי הוזמן להסתכל עליהם, הוא בעלי, החבר, אחות, אמא, וכו ', אבל שמחה היום אלה נגעים ניתן להערכה על ידי כולם מלח הבדיקה והמטופל באותה דרך דיאגנוסטי, ובכך להימנע התרמית הראשונה, השקר של ממציאים את הפצע, איפה שיש כזאת פציעה, אלה תמונות ניתן לראות דרך דיאגנוסטי של זוכים להערכה על מסך, נרשמים עם הווידאו, הם תצלומים, מודפס ומסר את המטופל, אז האישה שיש לה ¦alas heridasa אלה יש!, כבר לא ארמה, זה אומר ¦Si הראשון את lecciona לך הם אומרים שיש ¦ uterinoa heridita Asolicite קולפוסקופיה הצוואר! החריצה כרוך טייק ראשון דגימת משטח צוואר הרחם, קולפוסקופיה. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . אם התוצאות המתקבלות אינן שליליות עבור סרטן, דיספלסיה אז לאחרונה מציינים החריצה, אומר שאתה יש של Erythroplasia או אקטרופיון. עורק דופן בית צריכה להיעשות מיד לאחר הכלל, פאפ או קולפוסקופיה שלילי דיספלזיה או סרטן חוזר לסמן בקו תחתון. הנוהל הוא אשפוז, ללא כאב, מהיר, המטופל שוכב על Gynecologic, בעמדה שווה הציג שגרתית, ספקולום, asepsis הקודמת, חיטוי מתרחשת מימוש חוק רפואי, עם צוות שנקרא electrocautery מחוברים למקור הכוח יוצר פעולה משפשפים על פציעות כאלה כדי לייצר את אותה הכוויה, אז אחרי מנוחה פרוטוקול גופנית ומינית, תרופות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה דרך הפה, הנרתיק חרא של 3 עד 6 שבועות, הצוואר הוא נרפא לגמרי, לפעמים דורש החריצה השנייה כאשר אין שיפור עדיפה על ואז לבצע ביופסיה של צוואר הרחם.. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שלומי בסון.

אורתודונטיה

המראה החיצוני יש תפקיד חשוב במהלך הפיתוח של הסיפור, דוגמה מובהקת זה הוא כיום גורם קבלת עבודה טובה התפיסה של כמה מסכים לו; מסיבה זו התפתחות המדע הרפואי שיתף פעולה עם הופעתו יצירת התחומים כל כך מדויקות ככל אורתודונטיה. אורתודונטיה היא המומחיות של רפואת שיניים אחראי לאבחון, מעקב, טיפול ותיקון של בעיות פה ולסת, חלקם כמיקום רע של שיניים, בעיות נשיכה הלסת. אורתודונטיה עושה את המראה שלה בשנת 1788 כאשר הרופא המלומד Pierre Fouchard מחליט להתמקד על התפתחות העצם של הפה, תיקון מומים שיניים באמצעות חוט זהב, הדגיש על ידי מטבעות כסף, עבור תקופות נרחב של זמן, ולכן התיקון של השיניים בהדרגה. אמנם כלי הנגינה אורתודונטי הראשון היו קצת כפרי, הראה תוצאות מתקדם באופן מפתיע זמן, למרות יודגש כי תהליכים אורתודונטי היו ניסיוני. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני. פריצת הדרך של אורתודונטיה אירעה לאחר 1850 כאשר התוצאות של מחקר דנטלי הראו תוצאות מורגש. אוזן קשבת . מכאן מתחיל אורתודונטיה הגובה גדול כי חוסך.

אורתודונטיה לקראת המודרניזם מראש התרחש במאה ה-20, כאשר השימוש של חומרים גמישים לא ופצעו את המטופלים יושם, מאז שם השימוש של להקות פלסטיק והופעתה של כלי נגינה מיוחד נתן את המדריך המושלם כדי להפוך שיטה המקובלת. אורתודונטיה הנוכחי הוא לעתים קרובות בפועל כשיטה של שיפור אסתטי, מאז נפתח התוצאות המוצגות על-ידי משמעת זו מרווח רחב הגומלין עם פרקטיקות אחרות כגון רפואת שיניים אסתטית ותהליכים ניתוח אוראלי. אורתודונטיה כיום ממלאת תפקיד מפתח בתחומים אחרים של רפואת שיניים, כגון רפואת שיניים רפואת ילדים, כללי, זה מראה כתהליך הן כדי לשפר את החלק אסתטיקה כמו בריאות הפה של כל אדם. היום יש סניף של אורתודונטיה עוסקת במיוחד היישום של זה אצל ילדים; פרקטיקה זו היא מאוד מודרנית ויוצג אופציה מצוינת כדי למנוע את הופעתה של בעיות בגיל מתקדם. אורתודונטיה פיתוח שיטות, הם: גשר אורתודונטיה: היא מבוססת על מקל על השיניים כמה אלמנטים מתכתי קטן או פלסטיק, אשר בעזרת גומיות לשמור על השיניים בטיפול קבוע; שיטה זו ידועה כיום, שכן רוב האנשים הצעירים היום לעבור את הטיפול הזה, המכונה בדרך כלל מסולסלים. אורתודונטיה נשלף: אורתודונטיה נשלף מורכבת מערכת של יישור שיניים, עם פסטה, ליגה המחזיקה את השיניים במיקום הנכון, היתרונות של סוג זה של אורתודונטיה הוא שהיא מאפשרת להסיר לאכול או לעשות היגיינת הפה. אורתודונטיה לא רק מראה לנו בחירה מצוינת לשפר את שלנו תמונה, אלא גם בתור אופטימום פלט לבעיות הפה.

דלקת הלחמית, מוצא טבעי מהר לפתרון החזון שלך

דלקת הלחמית היא דלקת של הלחמית, אשר הוא קרום דק המכסה את החלק הקדמי של העין.זה גם ניתן לראות שיש מגורה עיניים, אשר הוא סוג נפוץ מאוד לבעיית העין.דלקת הלחמית, יכול להיות מדבק בא אדם אחד לשני עם איש קשר חזותי ישיר.הסביבה של כדור הארץ, בתנאים סניטריים ירודים צפיפות יתר הם חלק מהסיבות, אשר יכול להוליד דלקת הלחמית.אדמומיות, גרד, עיניים דומעות נמצאים כמה תסמינים להראות שזה אפשרי. זה זיהום זה. עם זאת, כדי להתמודד עם מצב רפואי זה יכול פשוט לאמץ כמה תרופות טבעיות דלקת הלחמית.תרופות טבעיות הם סוג של שיטה כדי לרפא כל סוג של המחלה כפי שהיה בשנים הראשונות של זהב.תרופה טבעית לטיפול יש מספר סוגים, שכיח כמו נטורופתיה, הטבע מרפא ומוצרים טבעיים.משאבים טבעיים מורכבים של מספר שיטות טבעיות או דרכים כדי לרפא כל סוג של מחלה, כולל ריפוי של דלקת הלחמית.הסגנון של טיפול עם תרופה טבעית היא בעיקרון להימנע תרופות רגילות שנוצרים על ידי התערובת של תרכובות כימיות שונות.אבל זה בלתי אפשרי לרפא כל מחלה על ידי אימוץ כל סוג של תרופות טבעיות, אין סוג מסוים או משאב בשיטת הקלט.ישנם מספר סוגים של מחלות כמו כאב ראש קר, אח, אקנה, בעיות עיכול שאפשר לרפא על ידי תרופות טבעיות נפוצה או מחלה אחרת כגון עור יבש, צהבת, דלקת הלחמית, כאבי פרקים, שמור על השיער, דלקת, ורבים גם יכול להירפא על ידי determinadaslos לפיכך, במקרה של תרופות טבעיות כדי לרפא דלקת הלחמיתיש משהו מעניין, פשוט ושימושי, אתה יכול? לעשות זאת בבית כדלקמן:-השילוב של מיץ של הודי חזרזר, המיזוג עם דבש הוא מאוד מועיל עבור דלקת הלחמית.כוס מיץ המדהים הזה צריך להיות נצרך עם שתי כפות דבש או שתי פעמים ביום כדי לראות את הראשון תוצאות. -ויטמין C מקדמת ריפוי של מחלות בתוך תקופה קצרה מאוד של זמן.מצד שני, ויטמין C2-6, 000 מ ג, צריך להיות מחולק מינונים ולקחת מדי יום. -פעם אחת ביום, להכין תחבושת עם תפוחי?אדמה אדום raw ותפוח מגורר ולמקם אותו בעיניים עצומות.תשאיר את זה כמעט חצי שעה, תוך מספר ימים או רוב בשלושת הימים המחלה נעלמת לחלוטין. ? קמומיל, בבונג, לשמור את זה במקרר או מגניב לטמפרטורת החדר, כדי לשטוף את העיניים פעמיים ביום עד הזיהום הוא נרפא. -בישול עם 60 מ\"ל מים, קמצוץ של כוסברה יבשה היא eyewash והשתלמות נוספת עבור דלקת הלחמית.העיניים של שטיפת לשטוף את העין מקל על צריבה בעיניים, כאב ודלקת.

-ביוגורט עיזים יכול גם לסייע למנוע את העיניים מגרד מעצבן.החל תחבושת של יוגורט העיניים יום נגוע. כמו כן, זכור תמיד לשטוף את הידיים שלך דרך העיניים. של סבון אנטיספטי, ולהשתמש הפרד במגבת כדי למנוע את התפשטות הזיהום. אם יש לך בעיה זו או אחרת ביחס לחזון וברצונך למצוא תרופה מהירה, טבעית הגיע למקום הנכון בדיוק בקישור זה קרא עוד ולמצוא פתרון קל.

קיצוני שינוי המראה של הפנים שלך

כולנו ראינו בטלויזיה אדם מפורסם אשר מפעילה את האף לאחרונה (עם הצלחה יותר או פחות, אבל זה נושא אחר). לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. השאלה היא, אם יש לך על האף המכוער, העובדה של ניתוח לשנות את המראה שלהם כדי להשפיע בצורה חיובית מאוד על היופי שלך, כמו גם את ההיבט הפסיכולוגי. נשים רבות מאמינים כי יש להם פרופיל נקבה קטנה, ניתוח אף יכול עובש פרופיל. ניתן גם לבחור עבור פעולות מורכבות יותר, כגון mentoplasty, איפה הסנטר שעשויים לעלות. /a> כדי לקבל עוד מידע. אם אתה עדיין לא מרוצה, קוסמטיים ניתוח כולל גם את האפשרות של ביצוע פעולות משותפות, כמו למשל את profileplasty, שבו משתנה מפעולה בודדת את הצורה של האף, צ'ין כמו כן, לא רק מסיבות אסתטיות יכולות לעבור מישהו. הרבה אנשים הם כך לבחור עבור ניתוח פלסטי באף כדי למנוע מומים מולדים או פציעה. הנפוצה שבהן היא לפתרון של סטיה SEPTA, אשר מייצרים ומטרדים רבים, במיוחד בזמן השינה.

אבל לא רק צורת האף יגרום המראה של הפנים שלך לשינוי. נוכל גם להוסיף לנו עצמות הלחיים, שימוש מיני מתיחת פנים כדי לסיים עם קמטים קטנים, ואפילו ניתן לנהל המפורסם עם Otoplasty אוזניים בולטות. אנו גם יכולים להפריש מתיחת פנים, לנוע לעבר רפואת שיניים. טוב יכול להפוך את הפה שלך. להיראות עם בהירות גדולה יותר. שמור פה יפה, עם חיוך קורן, הכרחי אם אתה רוצה לתת מבט נקי, וזה מושך. אז, אם יש לך סוג של מורכבות אסתטית חלק הפנים שלך שאתה אוהב, אנו ממליצים כי אתה מבקש פגישה עם האסתטיקה הרפואית לצרכים שלך. אנו מבטיחים לך כי המאמץ הכלכלי שאתה יכול לעשות זה יהיה שווה הרבה, ובכך אתם תרגישו נאה יותר, קורנים, בטוחה בעצמך.

לראות עד כמה אני אוהבת אותך

לואיס Leante הוא מורסיה, נולד בשנת 1963. הוא פרסם מספר ספרים של סיפורים ורומנים לנוער. הסיפור מציג מראה עד כמה אני אוהבת אותך, נכון הנוף מזמין דורשים יותר של העלילה. ספרד שנת 1975, רקע של מותו של פרנקו, את הנטישה של הסהרה מעוררת ציפיות אינם מתקיימים. ביסודו של דבר שחין למטה עם בחורה קלאסית פוגשת ילד; בחורה מתאהבת בבחור; בחורה בהריון מצ'ינו; הבחורה מאבד הילד; הילד יוסר מן ההמולה… קרי, כי אנחנו מתחילים עם מלמדים בצינוק של בסיס צבאי, הואשם בבגידה, שומע את הכניסות והיציאות של ההכנות לעזיבה של הסהרה והפך זה התחלה מבטיחה סיפור משהו מלנכולי של מגיע. כל האפשרויות המוצעות רגע היסטורי כזה הוא נגע מאוד כלאחר יד. לא תמיד אינטל. אפילו המכס סהרווים הם מחוספסים מעט, למרות הערה על כוונה ברורה של הסופר להשתמש בעיר הזאת כרקע לארגומנט.

זה נותן את הרושם הקטעים שנחתכו. טאוב הוא האיש הנכון . קרא את הרומן עם נוחות. השפה המשמשת Leante הוא ישיר נוזלים, עם כמה מטפורות ותיאורים אור setted בפיתוח האישי של הסיפור. זה גם משחק עם הזמן מאוד נכונים ומדויקים, להשגת כי למרות העליות והמורדות של מהעוברים ושבים בזמנו, הקורא לעולם לא תאבד את חוט העלילה. זה נותן את הרעיון של סופר שמנהל את הטכניקה בקלות. . יש לנו רומן שבו סגנון וטכניקה עדיפים בהרבה על הסיפור תפל המשמש כבסיס עבור הספר. רק הסוף מעולה מאפשר לשחזר (מעט) באמת זה משאיר את הרומן הזה וזה להעציב אותנו (הרבה) אז עם נצרים דומה, יכול להיות, לא הייתה.

אינטרנט, המאה ה-21 העסק אמיתי או בדיוני?

חד של שליחות קטלנית עם ארנולד שוורצנגר סרטים מראה באחת הסצנות כמו קבוצה של מוזרים מכונות תוקפים שבני אדם הם מתחבאים בין חורבות המופיעים כבר ערים, מגרש מציין כי המכונות היו מכונות שנעשו על ידי המכונות אותו, supercomputadoras הוכיחה יוצריהם לבני. . זה לא מדע בדיוני אבל יש כל כך הרבה סרטים של מוחות מבריקים להראות לנו מה יהיה בעתיד, בכל המקרים המחשב לשחק תפקיד חשוב מאוד כך אם הם לא קיימים כנראה בני אדם אנו לא עשויים להשיג רווחים כאלה. יותר ויותר תלויות מחשבים, זיכרון כאשר התחלתי את הקריירה שלי בתור מהנדס הייצור במפעל, בפעם הראשונה שהייתי ככלי עבודה במחשב, לעבר הדברים כך לשעבר לקח לי ימים. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. זה מה שהושג, סיכומים, מגמות, תחזיות של המשתנים של ייצור שטיפל.

ל 25 שנים באותם ימים נפלאים הימים הראשונים שלי עם המחשב, החידושים היה ענק, אני מתאר לעצמי יותר הנמצאים לבוא. יותר ויותר אנו מסתמכים על מחשבים, תקשורת אינטרנט, בערים המפותחות או לפתח את זה נדיר למצוא אדם שלא משתמשים באינטרנט, אפילו, אם אתה יודע מה זה. מסיבה זו, לפני כמה שנים את ההתעניינות שלי למצות את הפוטנציאל של האינטרנט היה אחת המטרות שלי. למצוא פעילות חוקית ואמין, שיאפשר לי להשתמש את העולם המופלא של האינטרנט לטובתי האישית. שלומי בסון בהחלט מביע דעה מלומדת. אני legu? לחשוב שזה לא היה אפשרי, רק חברות גדולות עם תקציב גדול יכול לעשות את זה. למרבה המזל, הייתה טעות, טעות. היום לאחר 25 שנה שעבדתי על עצמי בזמן הפנוי שלי, על תעסוקה נוספת זה ייתן לי תוספות יתרונות העבודה הרגילה שלי וזה לאורך זמן את היתרונות הבאים יעלה על היתרונות של העבודה הרגילה שלי על ידי רבים, וכל זה הודות לאינטרנט. מהבית שלי, כשיש לי זמן ולהנות להזמין אנשים מכל העולם משקיעים זמנם חינם במשהו הם לטובת עצמם. מומחים עסקים באינטרנט המבוסס על מינוף, זה אומר כי בחיים נורמליים של בן אדם, זה שנצבר 100,000 שעות עבודה על בסיס משלו ומאמץ ייחודי: [1 ( שנה] = 100,000 שעות והן מהמודל של מינוףהוא מקבל אותה תוצאה רק ב 2 שנים של עבודה עם 1% של המאמץ של אחרים עובד בשותפות עם: = 100,000 שעות והטבות לכל, עובדים כצוות ולעזור אחד לשני כך כל מטרותיהם, חלומותיך הפרוע. העסקים באינטרנט, יכול להיות אמיתי או בדיוני? ? אתה חוות דעת בברכה, מר ארמנדו Rodr?guez Hinojosa. סטיילינג עתיד טוב יותר עבורך ועבור משפחתך, עבודה באינטרנט.

אמבולנסים של טרוחיו

כמו תוצאה של תאונות האחרונות אירעה ליד העיר של טרוחיו, מישהו שם בחוץ הציעה כי הכבאים הם היחידים מורשה ללכת למקום כדי לסייע, לייצב, להעביר את הפצועים לבתי החולים האזורי ובית -לחם. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. הכוונה, אולי, היא הזמנה בצורת סיוע רפואי אבל המהלך יהיה מאוד מסוכן. בשביל את העיר ואת שלה לחצי מיליון תושבים מהסיבות הבאות: 1. קיים גרעון מסנוורת של bomberillos יחידות בעיר, להעמיד פנים כי אחד או שניים יש acu¬dan בכל התביעות וזה גם כאשר לפעמים הכוללת עשרות פצועיםזה מכניסים peli¬gro את הבריאות ואת החיים של אנשים. 2.

יש רזולוציה Min¬isterial לא 343-2005-MINSA הנורמה של חולים בסיוע תחבורה ביבשה וזה למרות נשלטת מ- 6 ביוני 2005, נותן תנאי החל עד שלוש שנים כדי להתאים כל האמבולנסים הפרטיים והציבוריים לפי חוק. 3. חוק זה שהנה עברה פלילית-כל סוגי האמבולנסים, שימוש זה חייב להיות אחד של אותם, דרישות שיש לעמוד, צוותים, סמים צריך אנשי מקצוע, טכנאים. מי צריך להתמודד איתם. 4. המצב האידיאלי הוא כי כל החולים ואת כל מרפאה של העיר יש אמבולנס סוג III, דהיינו מי הוא מאובזר, זה עומדת בכל דרישות תרופתי ואנושי כאמור ב- MRI מאמרים 14, 15,16, ו-17 הזכיר אשר כולל גם נוכח emergenciologos ambu¬lancia 24 שעות ביממה. יום 365 ימים בשנה. 5.

המועצה האזורית של בריאות (אחראי על בריאות באזור) צריך למנות רכז הוועדה של אמבולנסים את ההמחאה הזו בהדרגה את עיבוד הבקשה של exis¬tentes לחוק ולשים את זה אותם בטקס של הקהילה to¬do סוג של מצב חירום זה ha¬ciendo רפואית או כירורגית, הם אפילו המשטרה בעיר מקומות אסטרטגיים לעזרה בזמן כדי מי צריך אותם, עושים כי הם להשתתף או איזה תביעה על-פי היקף זה ובכך אתה יכול למנות פעולות רבות במקום הם ירוויחו העיר שיש ועדה לתיאום. 6. מערכת מסודרת של האמבולנסים מצוידים היטב, כפי קיימת בערים רבות ברחבי העולם, יהיה experien¬cia החדש האזור, הייתי נותן ביטחון לאנשים, היא באותו גובה כמו הציבור שתי מסקנות המדוברת שאנו מציעים את exis¬ten אמבולנסים to¬das העיר כי הם ציבוריים או פרטיים שאני יודע תואם RM 343-2005-MINSA כמה שיותר מהר והיטב כבר מצויד עם מכשירים רפואייםעם medi¬cinas רלוונטי ועם כל הרופאים מאומן עזרה ראשונה. משטרה במיקומים אסטרטגיים ועם מערכת co¬ordinado של רדיו סיטי, בא המשרת אל המקום של sinie¬stro, מסטו כל תחת שרביטו של ועדה, מנהל, מערכת זו היא נעלה הרעיון המוצע עם הקלות להפוך כי הכבאים היחיד הגיע לכל חירום רפואי וכירורגי של העיר.

Arnoldo גבלדון

Arnoldo Gabald?n נולד ב מדינת עיר של טרוחיו באותו השם, הראשון במרץ 1909, ארבעה חודשים אחרי הנשיא של קסטרו סיפריאנו כללי הרפובליקה באופן זמני נמסרה לרשות השופטת גבוהה דה-פקטו גם גנרל Juan Vicente גומז מי מכן אגיב נגד הנשיא נעדר בהנחה הממשלה עם התמיכה של הממשל האמריקאי. בנו היחיד של דון חואקין Gabald?n Iragorri ו- Do?a וירג'יניה קאריו M?rquez; אביו עמדה כלכלית משגשגת סקווייר ואמו היא אישה מכובד בחברה טרוחיו. שייך Arnoldo Gabald?n, על ידי שני ענפים משניים בסדר עולה קו, למשפחה של שורשים גדולים, figuration בחיים החברתיים והפוליטיים של הרי האנדים. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. \"סבו מצד אביו היה קולונל חואקין גבלדון Chuecos, צבא, פוליטיקאי, חקלאי, הסוחר. הוא היה ראש המדינה ברוב של גנרל Juan באוטיסטה אראוז'ו, האריה של הרי האנדים \".

(ברטי, א' ל' 1997, 15). הסבתא מצד אביה, Do?a אמיליה בריסניו בית החולים נמצא דה Iragorri שמרנית ובעלת אישיות. Don Juan באוטיסטה קאריו המלחמה היתה שלו אימהית סבא \"civilizer הגדול, הביא בית הדפוס הראשון, ייסד את העיתון הראשון טרוחיו\" (ברטי, ל' א 1997, 16). אמו הייתה Do?a Mar?a de el רוסריו M?rquez Febres, הגברת המכובדת של שורשים guanarenas. אתה יכול לראות את הסביבה המוכרת של גברים Arnoldo Gabald?n ונשים של מסורת מסוימת בעלי מעמד כלכלי יציב, מקושר פוליטיקה, תרבות, בתחומי התעשייה, החקלאות.

במובן זה, היה ברור כי קסדתו גבלדון ליהנות תנאים נוחים כדי להשיג לימודים מתקדמים יחסית של התקופה, יותר כאשר הסביבה החברתית של המדינה טרוחיו מותר את הערך של המידע, מן הטקסטים של היבשות אירופה, אשר ניגודים עם הבידוד תרבותית כללית בכל רחבי הארץ בשל הדומיננטיות של המשטר הטוטליטרי. חוברת של מועדון האריות של Valencia הינו סקירה: \"של טרוחיו המחוז את עקרונות\" \"איפה הילדים של Arnoldo, שמירה על תכופים קשר עם היבשת האירופית ומשפחת גבלדון נהגה להזמנת ספרים בצרפת המאה\" (N.D., 4). ממשיכים עם הטקסט של המוסד Leonistica שכותרתו \"מדע ותווים שלה\", המוקדש Arnoldo Gabald?n, באותו הדף, ואומר: אחד מועמדים רבים, ארנולד צעיר הוא טקסט על חד-תאיים ולאחר מכן מפעיל ומחויבותה למתן זעירים החיות האלו. זה כן, מאוחר יותר להתמסר למחקר של מלריה או מלריה. ונילחם בו קשה באזורים הנגועים של המדינה. את בית הספר היסודי לימודיהם ולהיבחן בגרות להשלים אותם בעיר הולדתו, האחרון במכללה הפדרלי של הזכרים. אישיות צנועה, ידידותי, אדיב, השימוש של המילה רק כאשר זה הכרחי. . הוא מעוניין בלימודי חד-תאיים בספרים כמו זה של מדעי הטבע של ארנסט H?ckel, גם מבצע קריאות של היסטוריה ופילוסופיה. היו לו 15 שנים של גיל, כשנכנס ב-1924 למד מרכזית של ונצואלה ללמוד רפואה, הוא כבר לא בשירות ההיסטוריה הטבעית של כיסא זה היה המקום האהוב עליו על ייעודו. בבית הספר לרפואה יש מורים אוהב של אנריקה Tejera, Luis Razetti, חסוס Rafael R?quez הפעילו עליו לה השפעה רבה. בשנת 1928 הוא כותרים של תואר ראשון בפילוסופיה באוניברסיטת האוניברסיטה המרכזית של ונצואלה, הזן הכי פנימי בבית החולים Vargas דה קאראקאס עד 1930, שוכן במיקום במעבדה של אלקטרודות ופרזיטולוגיה שהיה בניהולו של ד ר אנריקה Tejera, אשר היה שייך הכיוון הכללי של בריאות לאומי, לאחר מכן קודם לדרגת בקטריולוג לרופא הסיום של מדע הרפואה (1930) באוניברסיטה. במעבדה מנתח 200 דגימות צואה או מגיע כדי לגלות כמה חד-תאיים לא מוכר בארץ, זה עושה את עבודת דוקטורט שלו. \"כותב את התזה שלו על הדוקטורט ברפואה על מעיים חד-תאיים, שכן הוא יכול לא לחקור על מלריה מכיוון קאראקאס אינו קיים\" (Gottberg, 1987, ג, 32). את הרופא הרומן מיועד מכתובת במחקר של מחלות אשר הצטמצמה האוכלוסייה של המדינה שלך היכן שלא היו שום מדיה או היה בהישג ידו הידע המדעי של מלריה נוראית. בשנת 1931 היה לנסוע לאירופה, במיוחד כדי גרמניה ואיטליה. הוא הצטרף המכון למחלות טרופיות בהמבורג וב רומא שאזר בתחנה ניסיונית עבור המאבק נגד מלריה, מבצעת עבודת שדה באזור Pontine, בסרדיניה. Gottberg, אחד שלו וביוגרפים, אוספת את הפרק הזה בחיי גבלדון גם: הערות של הקורס יצאו לאור בכרך 39, 1932, של Gaceta M?dica דה קאראקאס. לעניות דעתי רב שמואל אליהו יכול לקבוע . יש עדות מדעית הקשיחות ומסירות ללימוד זה ונצואלה של 22 שנים אשר האובססיה היא לשחרר את ונצואלה מן הנגע של מלריה, להכיר אשר יכולים על המאבק נגד מלריה וליישם מערכות אלה באדמה המושמדות שלה (1987, 34). כאשר הוא חוזר לארץ בשנת 1932 כי זה לא במעבדה של אלקטרודות ופרזיטולוגיה שלה אני וחבר מגן, ד ר אנריקה Tejera, אשר התפטר מתפקידו על ידי חילוקי דעות עם משרד הבריאות והחקלאות. מחליט גבלדון להתמודד עם מצב בריאות רפואי מטען טהור שבו coterraneo שלו מושל לחייב ד ר Francisco ג'יי Parra ואז ניסה להקל על מינוי. בסביבת apureno, במיוחד ב- San Fernando, הוא הבין כי לא כל מה שלמדתי בחו ל לגבי מלריה החלים בסביבה טרופית בשל הבדלים תנאי אקלים. מזימות זרות יכול לא להיות בהתאמה מלאה הארץ; היה צריך להמציא שיטות, לנצל את הזמן הנכון של השנה, מלריה בקרת עבודות הנדסה היו לא ריאלי לפי העלות הכלכלית, הסיומת ואת התכונות הטופוגרפי של ונצואלה את torrencialidad. של גשם היה בלתי אפשרי למקד את פעולות בחומרי הדברה ידוע לתקוף יתושים מתרבים. ברטי אומר: אזור ממוזג היה אחד. האזור הטרופי היה אחר. מעבר מלריה היה רך, המיוצר על ידי Vivax הפלזמודיום (חום שלישוני שפיר). כאן המלריה הוא חמור, הנגרם על ידי Falciparum הפלזמודיום (ממאיר, מזיקים או \"כלכלי\" tertian חום). מעבר ששודרו על ידי וקטור חלש An?pheles Maculipennis. כאן Anpheles Darlingi, עוצמה, עז. מעבר השידור נקטע על ידי החורף. כאן שידור רצוף לאורך כל השנה. מעבר כפרי מקסים כאן מוגבלת, מלך il?mite רגיל. בקיצור, מעבר מלריה היה אחד בעיות בריאות. כאן היה אחד ענק (1987, 27) .ff להיות בחזית הקשר עם המציאות של מלריה במדינה הבינו כי אתה נדרש ידע רב יותר כדי להתמודד עם הבעיה הגדולות בבריאות הציבור שצוותו האומה עם הצעדים המתאימים ביותר. הוא התחייב ואז טיול חדש במרדף אחרי ההכשרה שלו כמו malariologist; נסע ל ארצות הברית, בתמיכת קרן משפחת רוקפלר, לעשות תואר לתואר שני בבית הספר של בריאות הציבור של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס סיים בשנת 1935 עם הכותרת של \"דוקטור במדעי היגיינה\". . אולי זה היה ההישג הגדול ביותר שלו באימון שלו של malariologist, במילים המבוא של מלריה העופות, Pedro Grases כותב כי \"להכשרה מקצועית של הרופא Gabald?n, עם מחקרים ונצואלה ובעולם, במיוחד התקבלו אצל ג'ונס הופקינס להשגת הכנה מיוחד במינו לכוון בעקשנות דיכוי של מלריה לקמפיין בונצואלה\" (1998, XV). אוניברסיטת ג'ון הופקינס עבר באופן זמני במכון רוקפלר בניו-יורק כדי לבצע מחקרים על מלריה בקופים. בינתיים, ונצואלה האשים את המונח של דיקטטורה נורא, Juan Vicente גומז, מת במיטתו בדצמבר של שנת 1935, \"הדיקטטורה של גומז הוא, אכן, עידן שלם של היסטוריה שבו יש disarticulation חברתית, עיוות מוסרי-הדורות שנאלצו לחיות זה\" (מטומטם, G, N.D., 467). שמן הציג שינויים בחומר, המבנה הכלכלי של המדינה, המדינה האגררית טרנזיטים לעבר דגם minero-extractivo זה מחזק את הכספים של המדינה לפתוח את אפשרויות ההשקעה הציבורית בתוכניות של פיתוח כלכלי וחברתי, במיוחד בתחום של בריאות באמצעות הכנסות הנפט. ממשיכו של גומז, גנרל אלעזר L?pez קונטררס התעורר ציפיות חדש ואסור איזשהו פתח פוליטי, ופירוש שובו של אזרחים רבים היו בגלות, והושארו אחרים שהיו אסירים מוסמך. אביו של Arnoldo Gabald?n היה אסיר פוליטי של גומז הדיקטטור, ארנולד תמיד שמרה שמורת ושיקול -עובדה זו היה אכפת לציבור להביע את הדעות הפוליטיות שלהם. בעוד עדיין גבלדון בחו ל מקבל מברק חתום על-ידי הנשיא L?pez קונטררס להזמין אותו לחלק טופס של השירות הרפואי של מדינת ונצואלה.נלקח Juan Jos? Mora פורטל '.