איפה כדאי לקנות מכונית?

1. הערכת המצב של הרכב הראשי בתוספת של קניית רכב מ פומבית היא שאתה רוכש מכונית, לדעת באיזה מצב הוא נמצא. מכירה פומבית של הציון ? היבט מבדיל יתרון מ אוטומטית פומבית שוק (במיוחד כאשר מדובר על רכב קונבנציונלי שווקים-tolkuchkah). על מכירה פומבית של מומחים מעריכים שהתנאי של המכונית, מתן תיאור מהימן של המדינה של הטכנולוגיה. 2. מספר רב של מכוניות אלה גם בין מבחר מקצוענים-ענק של מכוניות.

לפי מספר המכוניות המוצעות למכירה לא ניתן יהיה בהשוואה גם רכב. על מכירות פומביות יפני מכר כמה אלפי מכוניות a יום, עסקאות שם יעבור במהירות. רכישה רכב האירופית על מכירות פומביות יפני, הטבות. לעתים קרובות על מכירות פומביות אוטומטי יפני, למצוא מכוניות אירופיות. יתר על כן, ישנם שני "וריאציות" הינם שמאליים, יובאו ליפן מאירופה, אמריקה, יד ימין לנהוג במכוניות מתוצרת יצרנים במיוחד עבור השוק היפני. המכונית, קנה ביפן יעלה פחות מתאים מאירופה אז מה לקנות מכוניות אירופאיות שונות יפן? עם זאת, ראוי בהתחשב בעובדה כי מכוניות אירופאיות ואמריקאיות נמכרים ביפן יש את התנאי הטכני הטוב ביותר מאשר אחיהם בשירות בבית.

כי החוק היפני אינו היתר להפעלת רכב במצב גרוע. . כן, וגם את avtoljubteli יפני ממושמע מאוד ולשמור על הרכב שלהם העליון מצב. לכן, אם לא תשמור על רכישה קרוב לוודאי, מכוניות אירופאי או אמריקאי ביפן, יכול לגרום למכונית. עבור הכסף אותו במצב טוב יותר מאשר אם קנה באירופה או ארצות הברית. מידע זה אינו מאושר על ידי כל סטטיסטיקה, והוא השגחתנו לטווח ארוך. להעביר את ההגה בצד שמאל, דבר אחר לגמרי, אם אתה רוצה לרכוש "בדם" רכב יפני עם הגה שמאלי. בהווה החברה שלנו לארגן שירות כדי להעביר את ההגה ימינה בצד שמאל. כל העבודות על הזזת ההגה מתבצע על ידי צוות מיומן. לאחר להבנות, המכונית. לא לגמרי שונה עמיתו levorul'nogo. במקרה של חוסר levorul'nogo אנלוגי, הזרים באיכות מקסימלית שינוי, אשר המיר את המכונית ללא תגובה נתפשת הצרכן, כפי שהם במקור מצויד הגה שמאלי. במקרה זה, המכונה המומר יעלה לך הרבה יותר זול מאשר מכונית דומה עם יד שמאל כונן היגוי, אבל מיובאים אירופה או ארה. מכירות רכב לספק הבינלאומי של מכוניות יפניות של מכירות פומביות ושווקים המכונית של יפן.

האם יש איזושהי תקווה

דומיננטיות של יצרנים זרים בתחום של LCV בשווקים רכב ממדינות חבר העמים מחיר הצמיחה עבור מכוניות רוסי, המצב יגיע בקרוב כאשר המוצרים של הצמח 'Gaz מאבד את הארגומנט העיקרי שלו במחירים נמוכים יותר. מה הן התוכניות על הדלק בעתיד הקרוב, אם יש לו אף בשיטות מניות נגד מתחרים חזקים? שיהיה לנו יותר מאשר לא אושר "וולגה"? מחווני המצב הנוכחי לא נראה כל כך רע-חברה מפעילה והופכת רווח. יתר על כן, הוא מתוכנן כדי להגדיל את אספקת הגז ולהתחיל מכוניות לשפר את רשת הסוכנויות. המודרניזציה איכותי של רשת ההפצה הכרחי לא רק להציל מכירות, אלא גם כדי להכין היישום של מוצרים חדשים, מתוחכמים יותר, כמו קרייזלר סברינג או Maxus. אבל הקונה נמצא גם צבי פחות או יותר חדש.

ב ניז'ני נובגורוד המפעל נבנה המרכז של חלקי חילוף, הכשרה של טכנאים תחת השם מותנה "חלקי המכונה". לחץ כאן רב שמואל אליהו ומצא עוד . במפעל ישנם מגוון שלם של קטלוג חלקים עבור מכוניות מחירי הדלק, הממוינים לפי מספרים. אימון כזה האיחוד היה קיים בכלי רכב עיקריים כאשר בכל חלק חילוף ניתן לראות על הדלפק. כיום, תפקידו של דוכני מידע הוא להראות את אותן סחורות, ולאחר sodejstovat', sootvetstvuejushhego הבחירה יחידה (או שינויים שלה, לשפר את הרמה של תחנות שירות טכני אנשי. מרכזים דומים ניסיון חושף את ROI גבוה על ידי הגדלת מחזור של חלקי חילוף.

בנוסף, על חלום כזה הוולגה האוהדים את הרכב במשך זמן רב. פיתוח תפיסה זו, "Gazovcy" היו מסוגלים לשלב הרמה הגבוהה ביותר של שירות איכותי עם הרצון של בעלי רכב לעשות הכל בעצמו. הרעיון הזה יעיל, נובה-מדוע לא ליישם את זה. העיצוב החדש של נהר הוולגה Gaz-31105 עם עיצוב מעודכן פועל כבר בסדרה. המכונית נסעה עוד חלק הפלסטיק, רואה חדשות, מרכיב חשוב אשר קלאסי שעון עגול. לתספורת החדשה, שינתה את המיקום של הכלים האקוסטיים, תיבת הילוכים ידית מקוצר. כדי לעשות זאת, הציג שינויים משמעותיים השידור כונן מכני. אחורי התקנת אופטיקה חדשה עם אלמנטים עגולים מרהיב. לדברי העובדים, זהו restyling הסופי "וולגה", בצורה זו זה יימשך עד פירוק של הצינור. למכונית יש מספר יתרונות, אבל הפך יקר יותר. זה בעתיד? בשנת 2008, השוק מופיע קרייזלר סברינג, שמטרתו לשחזר המשותף של גז בקטע "e". נישה מכוניות גדולות, אשר עדיין לא אז גז צפוף בכוונת לשמור. האמצעים להגיע לסופו על הקמתה של רכב מסחרי צבי-2, אשר יקבלו פנים חדשות, הפגוש עם רדיאטור מוכללת חלק הפלסטיק, וכו ' בסוף שנת 2007 בניז'ני נובגורוד החל ייצור של הבריטי טנדרי LDV Maxus -5 2.8 טון GVW. רכב זה ישלים את 'הצבי', כפי שהוצג בקטגוריית מחיר גבוה יותר. לפי המומחים, גז הקונה כבר משכה תשומת לב למכונית טובה LDV Maxus שמוכנים לקנות עוד רכב יקר התיכון-תפוסה. אבל פרויקט הגז צריך מנוע דיזל משלו. ההחלטה על שחרורו של מנועי VM Motori ולהתקין אותם על Maksusy חדשים, צבי. ניסיון על התקנת מנוע זה על «צבי» קיים כבר 90 's המנוח, אך הוא מעולם לא תפס. לאחר משא ומתן ארוך עם מנהיגי העולם בבנייה של מנועי דיזל VM Motori בחרה. הרכישה של גז הבריטית מספקת שלדה מודרני עם האפשרות של שינויים בעיצוב. המותג הזה הוא לא רק ברוסיה, אלא גם באירופה. גם הגז הולך לצאת עם המכוניות שלהם בשוק עם מכונית קטנה. . זו העיר של הרכב, אשר התקבל באופן חיובי על ידי הקונים. לגבי פלטפורמה העיר ואן פיתח גרסה המבוססת על קרייזלר סברינג. בשנת 2009 מתוכננת להתחיל הפקה של רכב זה. נקודה חשובה ביותר נותר תחרות עם avtostroiteljami הסינית. לדעתו של 'GAZovcev', במוקדם או במאוחר, Gaz podravnjajutsja מחירים עם המתחרים העיקריים, אבל המחיר של היום על רכבים סיניים קידום מחיר, הוא תמיד יגדל.

היכן לאחסן את האופנוע שלך?

הבעיה לאופנוענים רבים-היכן לאחסן את האופנוע שלך? לדוגמה, אני רוצה לקנות אופנוע, אבל אני גר בעיר ואין לי מוסך. מוסך בערים אין הרוב המכריע של בעלי המכוניות לקבל היתר בנייה לא ממשי, קצת על אחריותך מעורב samostroem. . ובכן, הרוב להשאיר את הרכב שלכם, בחניונים, או פשוט תחת הכניסה (זה יכול להיות רכב של כל הכיתה, ערך-מ "אגורה" אגרטל, שווה גם היה כמעט גרוש, מכוניות יוקרה בסדר יקר יותר 100 אלף דולר). מה רוכבי אופנוע? רבים למצוא כמה חברים או מכרים עם המוסך או לשכור מוסך עבור החברה מ 5-10 אנשים. בקיץ, קצת גם לשמור על האופנוע בחניה, תחת כיפת השמיים, הכי מגניבה בחיפוש דוכן עבור שלו "סוס הברזל".

כאשר אני קונה אופנוע (היה זה סתיו), רק הבעיה העיקרית היתה איפה לשים האופנוע לחורף. אני גר גורד שחקים טיפוסי, המוסך לא. מאחורי הבית יש בניין מספר מוסכים-לא מורשה, אבל שטח חניון פרטי הינם קשה למצוא, ולבנות זה לא מסוכן-בכל עת לדרוש נשיאה. יציאה המצב התברר מיכל ופשוט יחסית זול 5-טון. כמובן, הוא לא מתאים לכל אורך האופנוע שלה הוא כ- 2.5 מטרים, אבל רוב כלי רכב מנועיים להיכנס במיכל כזה בקלות ובבטחה. מיכל Shhirina 2.1 מטר, גובה יותר 2 מטרים יותר מדי נוח. ושם הוא לאן לפנות. לרכוש מיכל אני יעלה פחות אלפי דולרים (בכל עיר על המודעות אתה חושב שתוכל למצוא את מיכל כזה), הוא כבר היה עם רצפות עץ, חיווט בתוך המתג, נורות (ככל הנראה מיכל לי מוגש על חומרה מינימרקט וחנות מחסן).

שמתי את זה מאחורי הבית, כמעט תחת המרפסת שלה, ליד החניון. אני אקרע את זה למטה. זה לא נדל ן, במקרה חירום שניתן ב-30 דקות מנוף להתגורר בכל מקום אחר. כאן הוא כזה מוסך נוחה ופשוטה עבור אופנועים יכולים לספק כמעט לכל רוכב.

איפה למכור מכונית. חוזה רווחי עבור כל אחד.

החברה האנושית של היום זה בלתי אפשרי לדמיין בלי רכב. מכוניות לא בבית שלנו למציאות הגשה, תחבורה, חברי הכיתה, הנערץ על ידי הבידור שלהם הבעלים. כמו הרבה תחביבים אחרים, לעתים קרובות ויש רצון לעדכן. על מנת לקבל משהו יותר מהנה לשפר את רמת האיכות של המציאות שלו. לרכוש כלי רכב משפחה אחת בארצנו הם עדיין כוח אינה ללא יוצא מן הכלל, אבל זה לא ממש נחוץ, כי במקרה כזה צריך להתעורר, ואת הקושי של חניונים. הרבה יותר מעשית למכור את המכונית הישנה שלך, מיד לרכוש אחת חדשה.

אבל עד תקופה האחרונה של זמן, זה לא היה קל לעשות. כי לעיתים קרובות הקונה הופך להיות לא ישות משפטית, לכן, בעמדה וכדי לשקול זאת שוב, ומגדיל באופן ישיר תהליך יישום עבור תקופה די ארוכה. במהלך תקופה זו, לקח את הרכב במצב לרכוש מישהו אחר. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . כדי לשפר את המצב הזה, יכול להיווצר על ידי המשרד לרכישה אשר מכוניות הן הסוג העיקרי של הפעילות המקצועית. זה לא רכב העבוט, איפה הבעלים יקבלו חלקיק קטן מן העלות של המכונית שלך, אבל ממש מציאה למכירה, אשר בנוסף בתוך צייר עובדי הארגון. חשובה מאוד לאסוף ישירות לאחר הערכת במכוניות הניצולת. לעיתים, הסיבה העיקרית על מכירת רכב יכול להיות תאונת דרכים, איזו מכונית ניזוקה במידה מסוימת.

הבעלים, או מחליט לתקן אותו, או רוצים, בהקדם האפשרי, להיפטר ממנו. מאז כל תאונה היא החרדה והמתח על חכם כמו יכול להיות במהירות להיות מסוגל לשכוח. הרכישה של רכב חדש שיחליף את הפצועים הוא פתרון נהדר לבעיה. קונים מכוניות במקרה זה יהיה מבורך. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. שם תוכלו ליהנות האמיתי העלות של אפילו הקרבן של רכב, למעט אלה אשר אינם כפופים תיקונים כלליים. באותו רגע ארוך לכת מעבר לחפש הדו-צדדיים עצבני למכירה ורכישה של כלי רכב. אם אתה הולך מאיזושהי סיבה חשוב לקנות מכונית חדשה במקום הקודם, זה צריך להיות קל לחברות העובד הכתובת הראשית מילים למכור אוטומטית וזה מוכיח כדי להספיק. אומדן עבור חצי שעות לבחון את המכונית ולברר מחיר אופטימלי, אחרי אשר באמת לחתום על חוזה, להתחיל מיד את הכסף. וזה אומר הכל למחרת תוכל להאציל סמכויות החיפוש משמחת עבור מכוניות חדשות. מישהו עדיין באותה החברה תהיה אפשרות לבחור מכונית יד שנייה, אגב, לבחון את כישורי הנהיגה שלהם. העדפת הארגון קנייה של כלי רכב שבור, אתה מקבל את נוחות וקלות המסקנה של החוזה.

שוב על הנכונות נחיתה הנהג מאחורי ההגה

קודם לכן, ציטטתי מאמר על התקן שתילה הנכון מאחורי ההגה. אבל יש אי-דיוק, הייתי אפילו אומר, בלשון המעטה. ציטוט "הנהג חייב להיות ממוקם כך, לא מסתכל מהמושב, שזה יכול על הזרוע מושטת, ללא מתח כדי לשמור על אחיזה סגור את ההגה. הרעיון של "רגועה" היא מעורפלת, כך שאין יותר מדויק את מנהל ההתקן חייב להיות ממוקם אז כי כאשר מתוחות באופן מלא את היד, ידו היה נישא על הנקודה העליונה של ההגה. עם סידור כזה, אם הוא היה לוקח את אחיזת ההגה סגור, היד יהיה רק מעט כפוף במרפק, זה ללא מתח. ? אז התאמת סדר מושב: ובעליה המשענת, לכוון את המושב כך המצמד פדלים ולשלב (גז) על הרצפה, הרגל היה כפוף מעט בברך. ליישר את היד שלך ולהתאים את המשענת כך כף היד ליפול למעלה הנקודה של ההגה. כדי לאמת את הצורך ללבוש חגורות בטיחות, תפוס את ההגה עם ידו השמאלית של הנקודה העליונה, ואת הזכות לכלול שידור השלישי (הרחוק הידית). אם יש לך ללא הפרעה את seatback, אז לך מותאם למושב כראוי.

יותר ויותר לחפש מידע מעניין ושימושי. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . למצוא מכונית עם לקנות באינטרנט-זה, זה קל! המכונית רכישה מספיק תהליך מורכב ויקר. וכדי שלו בחיים ככל שתוכל יותר כהלכה, עליך תשובות לשאלות רבות. פשוט וקל ניתן למצוא מידע מלא ואמין באינטרנט. כבר בלי הרבה השנה במדינות רבות, כלי רכב לקנות/למכור באינטרנט. כן. החלפת רכב באינטרנט יש את המבחר הגדול ביותר של מכוניות עם המאפיינים הטכניים השלם ביותר. עם פעילות שונים לא רק יאנג אנשים ואני בוגרת מספיק, ולא ברכב לכאורה השמרנית. אסירים היא תמיד שם, באינטרנט קניית/מכירת רכב הוא לא יוצא מן הכלל. פשוט לקרוא מפרטים אלה ולראות את התמונה מספיק ההחלטה האחרונה, אני רוצה, לממש צ'ק למשפט על העתיד של המכונית, סמלי, להרגיש את זה

BMW מלך הכביש המהיר

אם העולם נעלם לפתע כל מכוניות BMW, יהיה להם לבוא שוב. . תודה לאל, בתקופות של המשבר הכלכלי, לאלץ חברות הרכב הגדולים חזק יותר ויותר "להדק את החגורה" לחפש דרכים חדשות להפחית את עלויות הולך וגדל משנה לשנה, עם אחד את השני, השיתוף הנפוצות פלטפורמות וטכנולוגיות, הדאגה העליון-ניהול ממינכן שומר בקימוץ שפתיים "," קשה להחזיק "בידיים" הדגל עם דגל שגשוג מוסלמים ונוצרים ועצמאות של חברת שהוטלה לו. כרגיל מול תחרות קשה, "מנועים בווארי» עדכון מגוון מודל בתוך מועדים הוקמה על ידי המציאות של פיתוח דרישות ייצור, שוק, כמו גם את המאמץ כדי להילחם המתחרים מזוהה מובילה בישראל את תחום של שחרור מכונות עם מראה בהיר, חיים (עם כל היד, ואפילו אלים) הטבע וכריזמה ייחודי. החמישי "דור 3" BMW תוכנן על הרציף תחת הסמל E90. הדגם הקומפקטי החדש של רמת הבסיס יכולה ולא יכולה להיות מסווגת כפי ברמת פרימיום הוחלף על ידי המפורסם והפופולרי לכאורה לנצח פלטפורמות שונות E46 במרץ 2005, כאשר היא הוצג לראשונה. היום BMW 3 סדרות הדור החדש זמין גם גוף סדאן רגיל 4-hdvernom, העגלה טופס (E91), כמו גם קופה שתי דלתות (E92) וגם קופה-cabriolet (E93). אבי קושניר בהחלט מביע דעה מלומדת.

אם אנחנו מדברים על סדאן המופיע בסדרה מודל מסדר 3-ראשית, התברר להיות 49 מ מ אורך, 78 מ מ רחב ועל ידי ככל 99 מ מ מעל קודמו (E46). כנ ל לגבי wheelbase, זמן מוגברת על 35 מ מ. עובדה ראויה לציון: למרות העובדה כי החדש «במיקום» יותר של קודמו כל הממדים, קל יותר לעצב באמצעות חומרים קלים, אבל לא פחות עמיד: בעיקר אלומיניום ומגנזיום. אפשרות נוספת היא להשתמש במשקל שין, הוצא להורג על ידי הטכנולוגיה מה שנקרא "besprokol'noj", אשר אינו כולל השימוש של הגלגל החלופי. היום שנדבר על BMW 3 סדרות קופה. שתי דלתות סגורות מכונית BMW סדרה 3-הופיעו ההרכב של החברה של מינכן בחודש אוגוסט שנת 2006. בין התכונות שלו הוא המקרה הראשון של שימוש המורכב קופה בוואריה הנעה המערכת xDrive (325Ci), אשר בעבר ניתן למצוא רק בהרכב של מודלים בשבילים X 3 ו- X 5.

אך אפשרות זו זמינה ללקוחות רק בהזמנה מיוחדת (+3600 יורו). סטנדרטי בכל הגירסאות, האורות קופה קסנון מותקנים. תכונה נוספת היא כי רכב הוא ארוך אך צר יותר סדאן (אורך הוא 4580 מ"מ, רוחב-1782 מ"מ). BMW E90 גביע זמין בשתי גרסאות (325Ci, 335 Ci) מנוע הזחה 2.5, בהתאמה (218 HP) 3 ליטר (306 HP) ואת שני סוגי סט-עסקים, עסקים ועוד. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו . עבור הגירסה הבסיסית עם ציוד במפעל תקן סוחרי מבקשים 45900 אירו; מקסימום (שוב, רגיל) מצייד את המכונית עולה ? 58900. מנועי שישה צילינדרים של BMW סדרה 3-קופה יש מתח גבוה ומומנט, הפעלת הרכב לשבור את "מאות" עבור 6.9 ו- 5.5 s, בהתאמה. בעוד toplivopotreblenie במחזור משולב אינו עולה על 9.5 ליטר 100 ק מ. כאשר קיבולת טנק ליטר 63 ב מילוי אחד צריך להספיק ללכת ממוסקבה לסנט פטרסבורג. ציוד בסיסי, כמו כרגיל, בעושר (עדיין, במחיר כזה) יכול לספק כל אחד. היא כוללת: ערפל אורות, הגה ספורט, בתוך נדן עשוי עור, המושבים הקדמיים מתכווננים חשמלית, המחשב ב- board, פגושים ומראות בצבע העיסוי, מאוורר בלמי דיסקים מקדימה ומאחור, מערכת תזמון שסתומים משתנה כפול-VANOS, הגה כוח מרכזית נעילה, חלונות חשמליים, חלון אחורי מחוממת ועוד מגוון של כלים אבטחה-שש כריות אוויר, יציבות המערכת מייצב (DSC), התאמת שליטה (DRC) המתיחה דינמי, בלימה שליטה. יותר מהודר שמגבילים עסקים פלוס מציעה השעיה ספורט הגדרות, פונקציה מרובת ההגה, מושבי ספורט קבלה. בנוסף, ניתן להזמין GEARBOX אוטומטיים של Steptronic 6-מהירות במקום תקן "מכנית", "מתכתי" צבע, עור ריפוד סלון דקוטה, גלגלי סגסוגת, אחורי חיישן חניה גשם סלון גימור שחור מלוטש ברים או באגוז חיקוי, מחומם מושבים, בקרת אקלים אוטומטית, בקרת שיוט דינמית, זרז הגנה קרטר משטחים jelektroreguliruemyj גגון ועוד. נדבר על ביצועי הרכב חדש לחלוטין. . לא, אתה יכול להגיד: ארוך, בקול רם, מבעבעים מעל עם ששון וקול הגאות של רגשות. . זה בסדר חומרים לגרום אושר, איכות הרכבה-כבוד אל הדרך הגרמנית של החיים ושל כלפי אנשים. הפקעות האלו צריך לשרוף, לשרוף, כאלה שלא אישן בשקט את עצמם-לפני השינה, לא לשכוח, כמובן, כשאתה רוצה לאותת לנהג של שינוי עבודה משטרים, כשלים פוטנציאליים (איכס-איכס). קופה BMW 3 סדרות (E92) 3 ליטר מנוע turbocharged שונה מזו שעליה עומד על מנוע הזחה 2.5 ליטר, חוץ הסכום בולטות מתחת מאחורי הפגוש האחורי צינורות של מערכת הפליטה. לחצן התחל הנעה. ערך גבוה (400 ננומטר) מושגת על 5000 סל ד, מאפשר שידור אוטומטי עם בורר מהירות גבוהה כדי לשמור על הדינמיקה גבוהה של בכל מצבי. "Steptronika" של שלושת שלהם. במצב ידני ואוטומטי שני: spojkojnyj נסיעה של ספורט אתגרי. במקרה הראשון שההילוכים משמש במהירויות מנוע נמוכות, השני הוא גבוה יותר. ההשעיה היא אוניברסלית. היא במהירות dampens ויברציות, אבל לא על חשבון הנוחות. המכונה בהחלט מחזיק הכביש הודות לעיצוב מאוזנת, אווירודינמיקה מתוקנת, יש ערכה רגילה של אלקטרונית "עוזרים" כדי למנוע ניסיונות מכונית עם נתיבי תנועה, לגרום לו לחמוק או שקופיות על רטוב או מכוסה קרח. רוצה יותר קיצוניים ובלתי צפויה? באפשרותך לבטל אותם. עם זאת, במקרה זה אתה חייב לזמן להיות רוכב מקצועי. או ללכת עם החוקים תקפים של מהירות על אספלט יבש, ישר, עוגר. נכון, יש לך גם הבלמים. להציל אותך בכל מצב. אם אתה עדיין מחליט לבטל את הכביש המהיר, שם BMW הוא המלך, על הכביש, להיזהר: E92 קופה זו הוא קטן. אפשר לחשוב באופן מיידי על התקנת הגנה קרטר?

סטריאו לרכב

בעלי המכוניות לעיתים קרובות מבלים את רוב זמנם מאחורי ההגה. לכן זה מאוד חשוב כי הנהג היה נוח באוטו. כאן, כמובן, אי אפשר לעשות בלי רכיבים כגון סטריאו לרכב. בגלל המוזיקה תמיד מלווה את השביל הנהג, לא נותן לו משועמם. חשוב מאוד לבחור מכשיר אמין לא אאכזב אותך, יספק רקע נשמעת מעולה.

יסוד מרכזי של מערכת כזו, כמו סטריאו לרכב תמיכה נגן מוסיקה, אשר ייבחרו על פי בפורמט אתם מעדיפים: דיסקים, MP3 או אפילו DVD. ואתה, אולי לבחור מכשיר מולטימדיה יכול לשכפל את כל עיצובי. ראוי לציין כי כל התקן יש מאפיינים משלה, מבצע והן מבחינת איכות הצליל. בחירת נגן עומד לנווט על הרגשות שלך ועל תפיסת הצליל בלבד. לאחר בחרת שהשחקן צריך לדאוג לגבי אקוסטיקה. כל מערכות רמקולים ניתן לחלק לשתי קבוצות: רכיבים, קואקסיאליים. במקרה הראשון, הרכיבים מותקנים בנפרד, מה שמאפשר הגדר את רמת הקול הרצוי לפי הציפיות שלך. ההשפעה של מערכת כזו לזו של הסצנה אקוסטית.

בנוסף, ייתכן רמקולים עריכה מרובי-שורות בפס רחב. ב מרובת שורות הבטיחו את איכות הצליל הגבוה ביותר, כי ספקטרום תדירות מפוצל כדי מספר להקות שיכול לשחק כל רצועת בודדים. להוסיף בס צלילי המוסיקה יהיה סאב-וופר. הם גם נחלקים לשני סוגים עיקריים: freernye וחלקי גוף. הסוג האחרון הוא מותקן ברכב בצורה המוגמר. סטריאו לרכב נהנו משמעותית של התקנת מגברים מיוחד. ב מגוון רחב של מכשירים יסייע לך לסווג את המומחים זמינים בכל חנות, מיישמת טכניקה דומה. רק פריטים איכותיים מאפשרים לך ליצור את השמע מכונית מושלמת.

אין מקום לטעויות

היום זה בלתי אפשרי לדמיין את המקיפים את העיר שלנו ללא מכוניות, אוטובוסים, צפופים ודחוסים, חשמליות. הרכב הוא לא רק הזדמנות להגיע במהירות אל היעד, אלא גם מקור סכנה מוגברת. הנהג שונה פעם ראשונה להולכי רגל ועל בראש ובראשונה קיומה של הכשרה מיוחדת התקבל בבית הספר לנהיגה הוא קורס תיאורטי של חוקי התנועה ואת הקורס המעשי של נהיגה. . הוא הכי מוכן מפלגת התנועה, כי הידע צבר בבית הספר, אופנוען חל בפועל כל יום. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. כל נהג חייב לדעת את זה, יושב במושב הקדמי, הפעלת את המפתח בהצתה של המכונית שלו, הוא אוטומטית הופך אחראי לא רק בחייו אלא גם את חייהם של הסובבים הולכי רגל, נוסעים ומשתמשים אחרים בדרך.

ולמרות רק 18 אזורים של סנט פטרסבורג יש יותר מ-5 מיליון כלי רכב רשום, וזה אומר גדל ומספר SDA הבקיא אזרחים. למרבה הצער, יש גם כאלה הולכי רגל שמרגישים די מספיק של ידיעה לגבי המקטע מיסעה, זה הכרחי כדי לחצות את הכביש, כמו גם על איזה אור מותרת. לא כל אחד מבין למה הכביש מעבר לצומת על ירוק מנהלי אותות הרמזור פונים ימינה, קדימה שלהם אות של תנועה, אמנם נחות הכביש. הבורות של תעבורת שולט באופן מלא, זה בסמכותו של הולכי רגל לנהג שמירת המדויק אותו ואת ביצוע הצורך פוסקת לחלוטין שלהם. נהגים נוטים לשכוח על זה, ביצוע תמרונים, מהירות התנועה חורג להפר צמתים מעברים, יושב מאחורי ההגה בעמדה שכרות או עייפות, להתעלם או בכוונה אינם כוללים אינדיקטורים אור. חוסר הגיון כזה מוביל כביש טרגדיות שבו סובלים הולכי רגל, נהגים ונוסעים. נראה כי לא כולם רוצים שים לב כי התנועה כללים, מאויתות בדם. למרבה הצער, קשה מטאפורה לא יותר מאשר הצהרה של הסטטיסטיקה של מקרי מוות בכבישי ארצנו.

לשנת 2009 על הכבישים של רוסיה אירעה כ 85 אלפי תאונות דרכים, שגבתה את חייהם של אנשים 10 277, המספר פצועים חריגה 106 מיליון אנשים. עוד תאונה באזור קרסנודר המשיכה שסדרה של תאונות דרכים באוטובוס המדינה 07.08.09 שלנו התנגשו משאית: אדם אחד נהרג ונפצעו 29. תאונות הגדולות מתמידות, נוטים לגרום priznanaetsja הגורם האנושי. נוסעים נכנסים לסלון של אוטובוס, חשמלית, טרוליבוס או טיול אחרים הרכב לסמוך את חייהם ואת שלומם של הנהג, הם. לסמוך על מיומנות ומקצועיות. בחירת המקצוע של הנהג או לקחת ועם האחריות על הנוסעים. נכון, מנהלי התקנים רכב ציבורי, לא מצדיק את האמון של הנוסעים? רק תשובה אחת: לא! . יש לך זכות מוסרית לעשות טעות זה עלול לעלות בחייהם של עשרה אנשים. פשוט אין שום חוק כזה למי החליטו נסיעה במכונית או החברים שלו. . אל תחשוב על האבטחה של אלה אשר בוטח בך בלתי נסלח. הוספת מפתח ההצתה נעל חושבים שוב ושוב אם יש לשבור את החוקים ולסכן את חייהם ואת חיי עמיתים, אהובים? איבנוב מפרורים תעמולה מחלקת משטרת התנועה מחוז.

מכוניות צריכת דלק

. זה כסף רחמים על בנזין? אז תמכור את המכונית שלך! או כבוד לדקה. אם אתה מעוניין בצריכת דלק. כמובן, כמה אנשים יאמינו שיש לי דבר כדי לחסוך הכסף של מישהו אחר, אז יש לי עוד! לא שמעתי, אבל לדעת שיש דבר זה מאפשר לך לשרוף את תערובת הדלק (בנזין או דיזל) בתא הבעירה במהלך השניה השלישית. בלי זה, חלק התערובת במערכת הפליטה לצרוב.

במילים אחרות, עבור שלהם כסף אפור (ורחוב gadim עדיין). כדאי לך לעיין אצל רב שמואל אליהו כדי לקבל עוד מידע. ? מתי זה הולך המכונית 'overtraining' מכני. לעניות דעתי אבי קושניר יכול לקבוע . אז הנה דבר-הזרז מכיל אטומים פלטינה. להלן קטעים מתוך האנציקלופדיה על המבנה של ממיר קטליטי: '… גרם שכבה דקה של סגסוגת platinoiridievogo. Nedogorevshie שאריות (CO, CH, לא) נגיעה שכבת פני השטח קטליטי נישחק חמצן עד הסוף. " הזרז הזה יוצר סרט ב-10 ננומטר.

על קירות תא הבעירה, אשר נמצא בקשר עם חמצון מהיר יותר (לקריאה- 'בוער') את תערובת הדלק. כתוצאה מכך, הגדלת כוח, אשר מפחית את צריכת הדלק, טמפרטורות של מערכת הפליטה. לפיכך, מדע לחיסכון בנזין ו 75% של אוויר נקי יותר. יקירתי בעלי המכוניות-עלינו או ילדים יהיו שווים, מי חוץ מאיתנו באמת לחשוב על אותם?

סטריאו לרכב: הייחוד של הבריאה

היום, רכב נדיר נמכר ללא מקלט ורמקולים. זה לא מפתיע, כי המוסיקה מעודד את הנהג ונוסעיו ואני לא ישן בחדר דרך ארוכה. כל בעלים של המכונה מטפל איכות מוסיקה ועוד רבים מוכנים להשקיע הרבה כסף הוא לא. מכונית טובה הוא יקר. הקמת קול דורש לא רק עלות, אבל גם חוויה מסוימת, מיומנות, ואת הידע של כל הפרטים. בגלל סלון יש תכונות ספציפיות משלו.

כאן התפשטות קול זה מורכב על ידי הנוכחות של קליטת משטחים. אתה יכול ישירות מתוך סוכנות ללכת לחנות איפה אנשי מקצוע סטריאו לרכב נעצר. הרבה יותר קשה להבין את עצמכם, כיצד ליצור הצליל מושלמת. בכל מקרה, התקנת הציוד המתאים דורש תאימות עם כל החוקים. לאחרונה מצאתי אצל רב שמואל אליהו אוזן קשבת . הרחבת היכולות של מערכת השמע המכונית. זה מאוד חשוב לא להגזים, לא להפוך את הרכב אולם קונצרטים על גלגלים, אם זה לא עושה כלום. במיוחד אם המוזיקאלי של הבעלים ונוסעיו מוגבלות רק מוזיקה פופולרית.

כמו בדרך כלל, היא אינה דורשת שידור מדויק של ניואנסים של צליל. אבל לאוהבי הז'אנרים מסורתית יותר, זה חשוב מאוד רכב אודיו הצליח לפרוס בפניהם את עומק הבמה קול והעבירו את כל הניואנסים של ההנהלה אמנות. ישנן שתי גישות בסיסיות ליצירת מערכת כזו כמו סטריאו לרכב. הראשון כולל בחירת רכיבים בודדים, התאמה והתקנה שלהם. אפשרות זו היא לא רק מורכבים, אבל גם יקר. בנוסף בדרך זו של יצירת צליל דורש קצת אינטואיציה ניסיון רב. הגישה השניה כרוכה בהקמת מערכת של רכיבים מוכחים ובמחיר. והנה שהתוצאה תלויה, במידה רבה כספי הזדמנויות, עם זאת, החוויה הבריאה מגיע בתהליך. המכונית מערכת רכישה שלה שמע ניתן לשפר לרמה הנדרשת. התוצאה במקרה זה יכול לבוא רק עם הזמן, זה ידרוש הרבה עובדים קשה, אבל אתה תרוויח, ניסיונם שיאפשר לכם להמשיך ולהתאים אישית את המכונית בהתבסס על הידע שלהם.

מכונית BMW Pro הוא מעניין עבור כל.

כרגע, זמן המכונית עשויות להיות ייחודיות בעולם. כל אדם המבקש לקנות סוס מתכת, ללא בעיות יכול לעשות נכון את הרצון שלך. עם זאת, לקנות המכונית-זה לא אומר כל השלמות. חוץ מזה, כמו שאומרים, זה בקושי מתחיל. מועדונים כארגון סגור, שבו אנשים מהחברה עלית מתקשרים ועם כמה אינטרסים משותפים חיוני, בשנת בבריטניה. אבל כיום אתה יכול לסמוך, ברכב מסוג קלאב, מטרות ואתגרים אשר מודע לא מובנות בגלל המכונית היא באמת קשה לעיצוב.

אבל כדי להשתתף מועדון ברכב כיום היא הרבה jelementarnee. כולל לא בגלל קניית מכונית במהותו הופך מורכב, כי את התיק, אפילו אם לא מספיק משאבים, יש מגוון רחב של תוכניות ההלוואה, לרבות השכרת רכב סטנדרטי. באותו הרגע ברכב הארגון באינטרנט חשף בפני כולם. הנה הזדמנות להבהיר על פרמטרים טכניים הרכב הספציפי, לקבוע איזה אאודי שונה בין סקודה קדילאק מטויוטה. יתר על כן, ההבדלים נוגעים לא רק טכנולוגיה, אבל קודם כל, הטווח של הסגנון. חוץ מזה כל מיני הבדלים לא רק סימני מסחר, אבל גם בדגמי מסוימים של מכוניות במידה קטנה להבין אותם בכוח אך ורק אלה אשר זכו כבר קצת ניסיון עם המכונה. . או נקטו לאתר נאותה באינטרנט.

עדיין, והשיג במיוחד אתרי אינטרנט, שבו מדגיש התכונות של המכונית יהיו אנשים הולכים בעתיד הקרוב קצת זמן כדי לרכוש מכונית לצרכים שלהם. בתרחיש זה, תצטרך לפחות יוכל להבין מה זמין על מגזר השוק ממה עשויה להשתנות bmw שינוי בודדות או טויוטה. כל שינוי, בנוסף לכל דבר, יש עליונות מסוים במצבים ספציפיים. ואם כלי-רכב אחד שטוב ברחובות העיר, הכבישים המהירים באיכות גבוהה של רמת האירופית, כבישים הרוסים שלנו חכם להרים משהו לא כל כך אקזוטי, גדול יותר אמין. תגיד, שברולט ב כפר גדול שאתה סביר proezdit' לא יימשך הרבה זמן, לפחות בגלל העדר, בפרספקטיבה של הספק, הכביש כאן בכלל. בעת שרכב על אזור פראי, אשר בהבנה המקומי נקרא כביש, לא לייבא מכוניות על הכתף. באופן יותר ספציפי על הפגוש. שבחנתי פנימיים בתכונות וביכולות של כלי רכב ספציפי יש את היכולת להתחיל ובחירת הגרסה המתאימה ביותר לפי התעריפים. כדי להזין את הכפפה של בעלי המכוניות לא רק מטאפורי, אלא גם מעשה.

משאבת דלק VAZ

החלק החשוב ביותר של מנוע המכונית. עבודה יציבה שלה תלוי חיי השירות של המכונה, התכונות שלו. עבור התנועה, כלומר לעבוד רכב מנוע מחייב השימוש בדלק. עד כה, השתמש שהדלקים הבאים: בנזין, סולר, גז, חשמל. עבור רוב מכוניות הרוסי השתמש בנזין. המנוע מבוסס על הדלק דליק ואת אנרגיה תרמית מתקבל על בסיס אנרגיה מכנית, צילינדרים מנוע מסובב. קבלת דלק באותו מסופק על ידי benzonasosom.

משאבת דלק Vaz, אוהב הכל, רוב משאבות בנזין לרכבים במשקי בית עם מנועי המקומי הוא difragmentarnym. מאפיינים טכניים של המודל הבסיסי של המשאבה כדלקמן: דלק מספקים 60 l/h-תדר סריקה 2000 מחזורים לכל דקה, שנוצר הלחץ-0.03 Mpa 0.02 נקודות. משאבת דלק ש-vaz מורכב החלקים העיקריים הבאים: גוף, ראש חיל, כיסוי ראש, הסרעפת, בוכנה, דיאפרגמה האביב, כפול זרוע מפעיל המנוף רכוב על השריון על ציר, שסתומים צריכת שלוש עם ומשובץ ומעיינות המבקשים לשמור על השסתומים סגור; מסננת, ידית החלפה ידנית. דלק ממיכל דלק משאבת קרבורטור נתקל, ואז מתחיל בעירה של דלק ופיתוח של אנרגיה תרמית. Vaz משאבת דלק כמו כל חלקי הרכב זקוק להשגחה מתמדת טכני ואימות היציבות של ציוד עבודה. תקלה של הרכב הם חלקי חילוף יש בעיות עם הפעולה של הרכב. רק כאשר הם חיסול של תנועה רגילה אפשריות על ידי מכונית.

חישוב בנזין

מוקדם יותר היה עוד על העלייה במחירי הדלק בחודש דצמבר, כבר רואים עליות מחירי ינואר. 20 לשפשף. 70 copeykas. עבור 1 ליטר של בנזין AI-92 (המחיר הממוצע ב ריאזן)! כי הוא כבר גדל 3.86% של המחיר של בנזין ברוסיה (בניכוי ובלו) הוא ייצוא מחיר פחות ייצוא חובות ואת עלות שינוע מוצרי נפט. עם הצמיחה של המחירים באירופה ובארצות עלייה דומה מתרחש ברוסיה. עקב בשוק העולמי חיובית גדל יצוא בנזין אוקטן גבוה, ולכן בשוק המקומי נוצר. סיבה נוספת עבור מחירי דלק גבוהים היא נטל מס משמעותיים בענף (כ 50% של הערך של המיסים). הערה כי מערכת המיסוי הקיימת, מכוונים הסרת מציאה של תפוקת הנפט בהקשר של מחירי הנפט העולמי הגבוהים, תקציב חיובית.

אוראל שמן מחיר ממוצע במהלך ינואר-נובמבר, עקף.8 לחבית, ובחודש נובמבר ניגש מקרוב. באופן כללי, המחיר של סחורות (חומרי גלם תעשייתיים) עלה בשנה, על פי יחידת המודיעין כלכלן, ב- 7.3%. רק במשך 11 חודשים בשנה, ההכנסות של התקציב הפדרלי (למעט כסף הכלולות בקרן הייצוב) הגיעו 18.9% מהתל ג נגד 16.7% בשנת 2006. ובילה כלים אלה באופן פעיל. וטורב ללקושמה הוצאות במזומן של ביצוע התקציב בינואר-נובמבר הגיע 17.2% מהתל ג-ב-2.7 אחוזים יותר מאשר בתקופה המקבילה אשתקד. היה כמעט 0.7% מהתל ג ביים במוסדות פיתוח. בתי הארחה ופנסיה לא פחות הכנסה ההצמדה מתנהל באופן פעיל. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. רק עשרה חודשים העברות הכספים מוגברת הסתכם 1% מהתל ג.

הכנסות במזומן ממש חד פעמיות האוכלוסייה גדלה בשנה ב משוער 10.2%. על בחינה מדוקדקת יותר הוא נמצא כי עלייה זו במחירי היצוא של ייצור ישירות נהנו מעט. הכרייה, כמו גם קולה ו מוצרי נפט עלה לשנת 2007, בהתאמה, ב- 1.9%, 2.3%, 1.5% סה כ מטלורגיה שנוספו. ניצחון משמעותי הולך להתגלות, בעת ניתוח הביצועים הפיננסיים של מפעלים. ההערכה של הקרן של המחקר הכלכלי «מרכז פיתוח ", ב כרייה וחציבה של אנרגיה בייצור חומרים רווחיות ירד במשך תשעת החודשים הראשונים של שנת 2007 ל- 19.2% מול 24.8% שנה קודם לכן, כמו כמעט כל מחיר גידול שהוסר יוזמות כלכליות טובה של התקציב. בפרט, הקצב של תורנות ייצוא הנפט הגולמי הגיע עד דצמבר 5.4 לטון נגד 0.7 שנה קודם לכן. וכך תוך הפחתת צריכת דלק בחורף, לפיצוי תקציב הכנסות, כמו גם עבור לחדש את העליות שיעור מס קרן הייצוב. עם זאת, אנליסט עם Sovlink IC "ניקולאי Deminers סבור מסים אינם הרוע הגדול ביותר. "היבואן של ארצות הברית ורוסיה הוא הגדול ביותר אחרי ערב הסעודית הספק של שמן, בעוד vnutrishtatovskie והפנים התייקרות מחירי הם בערך אותו הדבר. זה לא נורמלי כי אין לנו מחירי הנפט בבית מתחת העולם. בערך שלוש פעמים, "אמר המומחה. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. לדעתו, כולל את העלות הגבוהה של בנזין "קנוניה של חברות גדולות: כאשר מפיקים שמן 5-6 לשלוט על הסדר של 90% מהשוק על בנזין. אבל היצרנים כבר מסרבים לקחת אחריות. אז, הקש המזכירה רוסנפט ניקולאי Manvel אמר כי בעליה בנזין המחירים היו תמיד תלויים המצב הכלכלי היה קלטת למחירים בעולם לדלק. לכן, הוא אמר, "את לא יכולה להאשים אך ורק את חברות הנפט." BP-שוקו חם מעדיפים אין תגובה על מחירי בנזין עולה. הערה מ-1 בינואר ברוסיה הציג את הסטנדרטים היורו-3. בעוד סטנדרטים אלה יחולו לא רק על כלי רכב, אבל דלק בשבילם. רוסית חברות הנפט הם מסוגלים לייצר דלק באיכות eropejskogo, אך לא את כולם. חוץ מזה, לא כולם רוצים כי יש עלות גבוהה יותר מאשר איכות 'נורמאלי' בנזין. מכוניות פרטיות בבעלות 40% רוסית משפחות, ואת הבעיה של איך להאכיל את הסוס פלדה אקטואלי מאוד עבור רבים של ארצנו. כך יהיה, 30% ברכב לא לחדול משימוש של מכונות, יש כמה לשלם על מילוי. עד סוף הנסיעה בתחבורה ציבורית יכול להתרחש. . אז, מזל 18 אחוזים בעלויות הדלק יעלה על 20 לשפשף. לכל ליטר. שורות של נוסעי האוטובוסים ולאוטובוסים יצטרפו עוד 19% מבעלי רכב במחיר בנזין ב 30 רובל. אם המחירים יעלו על 50 רובל, תחבורה ציבורית הוא צפוף, עם יותר ממחצית הנהגים יהיה הנוסעים.

מחזיק מפתחות דו-צדדי

הקריטריון החשוב ביותר ברכישת את מחזיק מפתחות הוא המראה שלה. ברוב המקרים, מוצדק, כי אזעקת המכונית היא לא קישוט, וכך לא הגישה הבחירה שלא גורם חיצוני, והתקנים אחרים. ב תהליך השימוש זה יהיה שוב ושוב שרוט על המפתחות בכיס, סתיו, וכו ', והכי חשוב מחזיק מפתחות אינו עצמו מודול המכונית אזעקה ובקרה מרחוק. ההרכב של הפקד מחזיק מפתחות: פלסטיק וגומי כפתורי פלסטיק PCB עם אלמנטים napajannymi סוללה מסך מחזיק מפתחות אביזרים המיועדים לשימוש לטווח ארוך, חשוב קריטריוני הם ההתנגדות מכני, עמידות בפני זעזועים, התנגדות רטט, כפתורים, צלחת, עמידות בפני זיהום, וכו '. אז הוא המכשיר שבו המומחים לעבוד קשה באזורים שונים של מאכלים, מנסה לנחש את המפרט הטכני, צירופים אופטימליים, כמו גם מאפייני הצריכה של מוצרים. מחזיק מפתחות תקשורת דו-סיטרית משלב משוב זימונית ושליטה מרחוק. אבל הרכב הזול ביותר של סדר תשואה דו צדדיים אזעקות מאפייני יקר ואיכותי מאוד בכיוון אחד. בנוסף מקצוענים מקל עם משוב יש חסרונות-חוסר הגנה מכנית, גודל, הצורך להחליף סוללות לעתים קרובות רב כי. צריכת חשמל גדול. אבל ההתקדמות הטכנולוגית הובילו לירידה אסירים זולים עם משוב, זה נותן תקווה לצמיחה נוספת של מערכות אבטחה דו צדדיים

כיצד לרזות: 8 טיפים כדי להשיג את זה לאכול

רבים מאיתנו משתוקק לדעת כיצד לרדת במשקל מהר, אנחנו לדמיין אלפי שיעורי אירובי, יוצא לפעול בבקרים, תרגילים מורכבים, מכונות כסף, וכו '. גם אני אגיד לך משהו, הכלי העיקרי הוא הקרוב ביותר האף שלך שבו אתה יכול לדמיין: הפה שלך. לשרוף שומן יכולה להיות מושגת על-ידי אכילה, כאן אני נותן 8 טריקים כדי להשיג מטרה זו. 1. לאכול לאט לאכול לאט יעזרו הגוף לקלוט מזון, ומאפשר לך להרגיש שובע מהר בלי אכילת יתר. לוקח את זה במרחק של 10 דקות על הבטן שלך אמרת המוח שלך כי הוא מלא, לאכול לאט אנחנו נותנים את הזמן הדרוש כה ערנית, מבלי שתצטרך לשמש אותנו יותר. יש לך זמן הארוחה, הרגע שבו תוכלו ליהנות, לשכוח את התחייבויותיך, להשאיר מתח ולהאכיל את עצמך בשקט. 2 לאכול 5 – 6 פעמים ביום אל תתנו הסוכר שלך רמות ליפול בין הארוחות.

לאכול יותר לעתים קרובות, מזון מתאים (עם אינדקס גליקמי נמוך), מאפשר כי רמות הסוכר שלך הם נשמרים לאורך כל היום, ולוודא כי לך להישאר פעיל בשעות אחר הצהריים (לא שינה או שהפיהוק) בעוד לך לרדת במשקל. זכור כי אתה סובל קוצים הסוכר בדם שלך כאשר אתה לאכול פחמימות מעודן, ואת זה פוטנציאל (אם לא לעשות כל פעילות גופנית) יאוחסנו כשומן. הטריק הזה חיוני לענות לך כיצד לרדת במשקל במהירות 3. Adesayuna! לאכול ארוחת בוקר טוב וחזק להתחיל את היום, יעזרו הגוף להמרצה נוספת עבור מה מוכנים להתחיל את היום, בעיקר אם אתה רוצה לעשות תרגילים בבוקר. עליך למלא את הטנק של הגוף שלך בבוקר. אל תתנו הגוף שלך הולך hungers, כי אתה עייף לך מזון לאחר מכן, כי הגוף שלך הופך להיות במצב של הישרדות ודרושה אנרגיה. 4 מאט כמו השמש שוקעת בדיוק כפי חשוב לאכול ארוחת בוקר טובה, חשוב לצמצם את כמות המזון כמו היום חולף. היא מתכננת פילר, ארוחת בוקר עשירה, ארוחת צהריים, ומקטין את החלקים לארוחת ערב.

זכור כאשר היא מתקרבת הזמן ללכת לישון את חילוף החומרים מאט אותו ושלא תהיה לך הזדמנות לשרוף קלוריות לארוחת ערב כמו ושרפו הבוקר. 5 תאריך 3 שעות זהו טריק מדהים אז אתה יודע כיצד לרזות: אינם צורכים יותר קלוריות 3 שעות לפני השינה. אם לא, יכול לשאת את הרעב, לאכול כמה זרעים ללא מלח (שקדים, בוטנים) או כף 100% חמאת בוטנים טבעית (ללא סוכר מצורפת). לאכול באיכות טובה ונארזים מוסרים לך לאוכל או כי להישאר ללא פחמימות פשוטות כגון שלג, גלידה, עוגות, עוגות, עוגיות או לחם. התמקדות 6 אוכלים משהו ירוק בכל מאכל משלבת כמה ירקות כהה ירוק בארוחות. אני מציע, תרד או חסה, ברוקולי, אספרגוס. כל ירקות אלה ייתן את הגוף של קבוצה מעולה של ויטמינים וחומרים מזינים, בהמקורות באותו זמן גבוהה של סיבים; גם רמות הסוכר שלך להישאר יציב לאחר אכילה. זוכר אותו, ירקות ירוקים בכל מזון. 7 Splenda בשימוש כ- softner, כאשר אתם מבקשים להחליף סוכר מאמינים לי ניסו רבים תחליפי סוכר במשך שנים רבות, לא מוצר N יש טעם סוכר כמו Splenda. תעזור הרבה כאשר ברצונך לעשות אור קינוחים או ימתיקו אלה תותים, או אוכמניות, מבלי להרגיש רגשי אשמה. כמובן כל סוג של משקה. SPLENDA מכיל קלוריות לא ולאחר מכן יהיה פיקנטי כדי להשיג את זה על שריפת השומן. זה לא כנראה בטלוויזיה אבל עם esplendas תוכל לדעת בדיוק כיצד לרזות מהר. 8 לערבב את האוכל שלך להיות בטוח כי אם אתה הולך לאכול מזון עם הרבה פחמימות, הוסף סוג כלשהו של חלבון. לדוגמה, כריך עם פרוסה טוב של בשר חזיר או עוף וגבינה. המסקנה אולי אתה תוהה: אבל היי, איפה כדי לקבל אימון הגדול מדריך תזונה פנומנלי, או השגרתי מה בצע, אילו תרגילים אני עושה, אני מתחיל ובלתי מנוסה, מה בדיוק יכול לאכול כדי לשרוף שומן, ב איזה אמצעים, חלקים, וכו ', ועוד. לבסוף, יש לך את התשובה לבקר. אם אתה באמת רוצה לתת סיבוב של 180 מעלות בשנה הגוף שלך לחכות יותר! ולהוריד מדריך מדהים זה. אין סודות, רק את הנוסחה המדויקת. כיצד לרזות מהר? לדעת הכל עליך מליסה Barrantes הוא אישי, מאמן אישי מקצועי בנושאים הקשורים השליטה של משקל, אובדן של שומן ושמירה על כושר.

קניות עבור העסק

אם אתה מפקד SME יודע כמה זה קשה לקחת מלאי של צרכי העסק שלך. בכל פעם שאתה צריך לבצע רכישות ציוד עבור המשרד או החלטה על איך למקסם רווח, באים בחשבון שורה ארוכה של משתנים, מן הנוחות של העובדים שלך העלות של ביצוע שינויים. חוץ מזה הזמן שאתה מקדיש כדי לוודא שאתה עושה את הכי טוב לקנות ועוד יותר מכך, בהתחשב במה לקנות ואיך לכלול את הפרודוקטיביות של החברה, הינם נושאים אשר באים תמיד בסימן שאלה. ישנם מסעות פרסום רבים מדי מוצרים שם בחוץ, כי החלטות מסובכות על איזה מוצר לקנות ואיזה חברה היא הטובה ביותר. האינטרנט יכול להיות הישועה הגדולה במקרים אלה. וציין את דעותיהם של הלקוחות הוא ההזדמנות הטובה ביותר כדי לשמוע מה אתה חושב לקוח אמיתי במצב דומה לשלך. ישנם מספר רב של משתמשים בפורומים מבתיהם או במקומות עבודה, לדון חומרה, תוכנה מסוימים. אתרים אלה נותנים לך את הזדמנות ללמוד מטעויות של אחרים, מבלי שייגרמו לו שום עלות. See more detailed opinions by reading what אבי קושניר offers on the topic.. להשקיע קצת זמן לחקור מה הם המוצרים או השירותים הטובים ביותר עבור מיזוג המשרד שלך יעזור לך לחסוך זמן בתהליך ארוך אשר כלל ביצוע compra? של מאפיינים אלה. חשוב לזכור את הצרכים של העובדים שלך אולי כדי לבצע את העבודה שלך בנוחות, כאשר החיפוש במחשב עבורם. אחרי הכל, הם אנשים מי ינהל לדרישות עסקיות היומי. מסיבה זו, במקום לקבל החלטות הרכש מבוסס על אמצעים לחיסכון בעלויות econ?mico? או רכישת אסטרטגיות, רעיון טוב להקיף את עצמך עם העובדים שלך ולהקשיב הפונקציונליות מה בדיוק כי בצע את הציוד הדרוש להם. לדבר עם העובדים שלך על מה החומרה והתוכנה הדרושים, יכול להיות בסופו של דבר אמצעי כדי לחסוך כסף ואתה יודע ממקור ראשון מה העובדים שלך לא להשתמש בכלל. כמו כן, אם אתה לא בטוח על הצרכים הנדרשים עבור פרויקטים עתידיים יכול גם לעזור בדרך זו לעבוד ביעילות בכל הזמנים עם החומר הנכון. אם נחכה כדי לחסוך כסף על ידי רכישת תכונות כגון מאוחד, או באמצעות תוכנה שיכולה לעזור ברחבי המשרד, תקופה טובה של שיקול החקירה, ודיון יעזור לך לעשות את הכי טוב לקנות עבור העסק שלך. עיתונאי המתמחה פריטים הקשורים לטכנולוגיות חדשות.

עצות יופי

1. קרן שלך יהיה טוב כמו העור להלן. היבט אחד עדיין, רך, נקי, exfoliate באופן קבוע. 2. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. אם יש לך עור רגיש נוטים אלרגיות קשות, הקפד לבדוק שני קוסמטיקה חדשים קטנה בצד הפנימי של הזרוע או הצוואר שלך. אם לאחר 24 שעות אין תגובה בטוח להשתמש במוצר. 3.

אם אקנה או לא להשתמש בכל מוצרי מבלי של תגובה אלרגית או גירוד בעור יבש, לקבוע פגישה עם דרמטולוג. 4. להשתמש מסקרה בחסכנות. שימוש תהפוך את ריסיה נפגשים מדי, נקודות. טובלים מברשת פעם אחת בלבד כדי להפוך את שתי עיניו להרוויח כסף, לא לשאוב את המברשת. 5.

לא משנה כמה מפתה אשר ייתכן נופל על המיטה מתוך פעם אחת, לא לעשות את זה. העור יהיה תודה אם באפשרותך להסיר את כל העקבות, איפור ולהחיל את קרם טיפוח העור לפני ההליכה למיטה. 6. לטפל בעור סביב הצוואר שלו, כמו גם את פניה דרך יישום של קרם moisturising. זהו אזור רגיש הוא מהיר להציג קמטים. קוסמטיקה 7 לא יעמוד לעד, ואף השימוש במוצרי בוגרים לגרום גירוי. להלן מספר הנחיות: ** קרן? האם לשנה ** קונסילר – לשנה ** אבק – שנתיים ** מסיכה – 3 חודשים ** שפתון? 1 שנה ** עין עיפרון? 1 שנה ** צללית עיניים? 1 שנה ** בלאש אבקת? 2 שנים ** קרם מסמיקה? 6 חודשים ** moisturizer? 1 שנה ** עין קרם מתאר? 1 שנה ** מסך השמש? l שנת 2005 e שילה Dicks שילה Dicks הוא יועץ של התמונה ואת הבגדים אשר מלמדת נשים כיצד להתלבש כדי להתאים את סוג הגוף שלך וחפש slimmmer. ניתן להגיע תוך כדי להוריד את ספר אלקטרוני, "התמונה נרשם" ולקבל "כיצד לבנות ארון", בחינם ספרים אלקטרונים.

משוחח עם האל

. שלום. אלוהים. כמה התגעגעתי הנוכחות שלך. כמה התגעגעתי המדריך שלך ואת הפרנסה שלך. הכשלון הזה יש לי חוכמה והבנה. ובכל זאת אני רוצה להצליח, כדי להגיח, לגדל אותי, הדרך שלי מוביל אותי אלייך. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. היום יש לי מקרה חירום, אני צריך את הוראה להתממש בכל הרגע, תגיד לי, תראה לי איך, בתור אבא אני עושה? באמצע זה דחוף, אני מרגיש שלווה טוב עמוק בלב שלי. נמצא כי להיות מונחה כלפיך. הוא שיש לי את התמיכה. אני צריך לצאת ניצחון, להגיח כמו הנשרים. אני עתיד בהיר, גדול, יצרניים, מלא את הציוד ואת הברכות שלך. אני המדריך שלך עם חוזק ואמונה קדימה לעבר המטרה שלי זה אתה. אני רוצה לשאת את הסובבים אותי, אני קמה אז הן גם עולות למעלה, ניצחון ללכת לאורך השביל של אור, קבלת, נתינה, שיתוף האור שאתה. אני מודה לאלוהים על חיי שנתת לי. ע י ההתנסויות חייתי על ידי תודעה יותר ויותר יותר מואר. אני רואה אותך יותר ברור כל יום. התקרבתי שלב אחד יותר לך כל minito, זו המטרה שלי, זו התוכנית שלי, זה המטרה של חיי. תודה על דרכי אנשים נפלאים אשר חולקים את האור שלך איתי. תודה לך אבא עבור הודעות שנשלח דרך אותם. תודה לך כי אנו התראה על הודעות אלה, ניתן לזהות אותם באופן מיידי. תודה על חיים של תפילה, איפה שכל קטע של היום שלנו מועבר גורמת הנעלה ביותר, עם הוודאות של הקפדה הברכות אשר כבר מוכנים בשבילנו למטרותיהן גבוהה ביותר. תודה אלוהים זה נותן חיים על ידי האור אשר שמאיר לנו, על-ידי שדה, בריזה נעימה, חיות, פרחים, אור, צבעים, מזון, צחוק, השלום, אף ליטוף. תודה לך על שאתה אוהב את sublimiza בנו, שגורם לנו חזק, אנחנו בוגרים לבינינו מרכך. . תודה עבור ילדים, נהרות, עצי דקל, חופים, ורדים כוכבים… תודה אבא, תודה אבא, תודה אבא. J acqueline Gonz?lez.

החיוכים

את השמחה, את האושר, העונג אדם או מצב, הם הרגשות ששינה באופן מיידי תמונה שלמה של אדם, בכך ארשת פניו לשנות במידה רבה מציע תמונה של הנאה ואהבה; ולכן כל שינוי ארשת שנוצר אל מול אנשים בזכות זמן טוב, ייצג את החיוכים שאינם יותר מאשר תגובה לגירויים שונים יש השפעה טובה על אנשים, לתרום המשמרת של מצב רוח, אז אם אתה רואה מישהו עם ביטוי טובבזכות נוכחותם אל מול חיוכים, אתה יודע כי אדם זה עובר זמן טוב. אם אנחנו מדברים על חיוכים זה לדבר את הדוגמית הזו. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. של אושר בין 2 נקודות, הן פיזיולוגית, פסיכולוגית. אז כאשר הם מתייחסים החיוכים כאירוע פיסיולוגי, הוא מדבר של הבעות פנים שנוצר כדי לשקף את השרירים בקרבת קצות הפה, כמו גם אשר קיימים סביב העיניים, לכן בשביל חיוכים יש צורך לעשות שימוש בשרירים 15. בגלל ההיבטים הפסיכולוגיים המלווים את הנוכחות של חיוכים אצל אנשים, ניתן לומר כי החיוכים הם התוצאה של דגימה או התבטאות פיזית של רגשות כמו בידור, הנאה, שמחה, אושר, בין מספר עצום של תחושות נעימות אנשים יכול לחוות. אז אנשים בנוכחות רגשות, מצבים או אנשים נחמדים מאוד שכיח מגיבים עם חיוך כמו תגובה פסיכולוגית לרגל המאורע נעים שבו נמצאים.

אתה בטח זכור החיוכים לא רק כביטוי של תחושות נעימות, מוצגים גם יכולים להיות סימנים בלתי רצונית, תוצאה של חרדה. כך יהיה מחייך נוכח כל אלה ביטויים רגילים, בעקבות גירויים שונים. אם כבר מדברים על חיוכים מתייחס משהו הטבוע בכל אדם, הוא משהו שלא נלמד, הוא מאפיין של הטבע של אנשים, אשר עלול להתרחש גם ב בעלי חיים. בנוסף, לא רק חיוכים הן דוגמאות של מצב הרוח של העם, משמשים גם את פונקציות אחרות בגוף, כי חיוכים כמו הצחוק רך ושקט להפיק יתרונות מסוימים על הבריאות של אנשים, אשר מופק במוח הפקה של אנדורפינים, מה שהופך את הכאב הפיזי יקטן עם החיוכים, הרגשי, כמו גם עלתה תחושה של רווחה. 2 סוגים של חיוכים, אשר יוגשו בהתאם למצב עשויה להתרחש כפי החיוכים והם גורמים לך להרגיש באמת בצורה כזו ניתנת: – חיוכים duchennen-אשר לשאת שם זה הודות החוקר שקוראים להם, בהתבסס על השם שלהם – אלה יהיה מחייך תוצאה של ביטויים לא רצוניות או רגשות אמיתייםבמילים אחרות זה משהו באמת הרגשה. -ואילו הסוג השני של חיוכים, הם מקצועיים מחייך, אמר חיוכים אחרת כוזבים, אשר עשויים לרגל נימוס או חום.

השקעה: דירוג הכנסה התוצאות של דצמבר

האם את צמד המטבעות הדינמי ביותר Eur / RUR: עד דצמבר 2008 בשיעור של המטבעות האירופאים כנגד הרובל היה 41.44 רובל עבור האירו מול 35.72 בתחילת החודש, כלומר בתקופה זו הרובל הרוסי נחלש מול האירו ב 16.01%, אשר CB תרמה המדיניות שנקטו סיומת חלקה באמצעות פיחות של הרובל כנגד סל המטבעות במסדרון. בשנת 2008, את צמד המטבעות EUR / USD הייתה שנויה במחלוקת: במחצית השנייה היה חזק דולר מול האירו, אך רק בדצמבר לחזק את המטבע האירופי עלה ב -10% ואת התשואה על ההשקעה ב EUR / USD היה 10.24%. כתוצאה בדצמבר 2008, הרובל הרוסי כנגד הדולר האמריקני, הבנק המרכזי של רוסיה הסתכם 29.38 רובל לדולר כנגד 27.61 רובל בתחילת החודש, כלומר ורווחיות לאורך תקופה USD / RUR היה 6.41%, בשל התנהלות חלקה של פיחות מבוקר של הרובל, ביצע הבנק המרכזי החוצה באמצעות הרחבת הפרוזדור סל המטבעות. בחודש דצמבר 2008, היתה התחזקות משמעותית של הדולר מול הפאונד: צמד מטבעות שער החליפין GBP / USD 1.5372 עד 1.4575 כנגד בתחילת החודש, ולכן את הרווחיות של השקעות דולר במקרה זה עבור דצמבר היה 5.19%, בשל העובדה כי הפאונד נמצאת תחת לחץ בשל חששות המשקיעים לגבי מצב המערכת הבנקאית הבריטית. הראו שיעור דומה השיבה הין היפני.

על בסוף דצמבר 2008 הין היפני התחזק מול הדולר ב 4.99%: צמד המטבעות USD / JPY בסוף דצמבר הגיע 90.76 נקודות נגד 95.48 בתחילת החודש. אחת ההשקעות הרווחיות ביותר היה של מתכות יקרות: זהב, כסף ופלטינה, אשר שמרו על האטרקטיביות ההשקעה שלה, גם בעתות משבר. בחודש דצמבר 2008. מחיר הזהב עלה ב% 11.79-869.75 דולר / אונקיה נגד 778 דולר / אונקיה בתחילת דצמבר 2008. בדומה לדינמיקה הראו ומחיר כסף. כתוצאה דצמבר 2008 להגדיל את הערך של הכסף היה 8.88%, מחיר הכסף הגיע 10.79 דולר / אונקיה 9.91 דולר / לאונקיה מוקדם יותר החודש.

בגין כדי להפוך את הצמיחה של ציטוטים של מתכות יקרות משקף מחיר הפלטינה: המחיר דצמבר 2008 של המתכת הוסיפה 10.86% והגיע ל 898 דולר / אונקיה. תשואה בדצמבר 2008 חשף את מדדי המניות הרוסי. בשוק המניות, MICEX בבורסה בדצמבר 2008 נצפתה הדינמיקה מחיר מעורבות, אבל על ערך חודש מדד MICEX הגיע 619.53 נקודות, עד 9.22% מעל רמת הסגירה של תחילת החודש (567.25). רווחיות נמוכה בדצמבר 2008 הראה מדד RTS, 0.008%: מדד הגיע 631.89 כנגד 631.84 נקודות בתחילת החודש. ניתן להניח כי שיקום של המדדים המקומיים לאחר הירידה החדה בסתיו של 2008. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . כאשר בניירות ערך של מנפיקים מקומיים נפגעות לעתים עד כדי בורסות רוסיה, כמו גם בלונדון, בניו יורק, את ערכו של מדד RTS נפל מן שיאים מאי על 74.6%. פלדה ההשקעות הפחות רווחיים בתחום הנדל"ן. מאז הנדל"ן במוסקבה, בממוצע, איבדו בעלות של 2%. מגמות מחירים שליליים, שתוארו בתחילת הרבעון הרביעי, בסוף השנה התברר מגמה: ירידה חודשית חגגו במחירי ידי 1-3% במגזר מבנים חדשים, וכ 2% – דיור המוגמר. ירידה גדולה יותר בעלות של דצמבר 2008 הראה הנדל"ן פטרסבורג – 3.86%. כתוצאה דצמבר, העלות הממוצעת למ"ר היה 102 001 רובל. אמנם יש שינוי אחיד של עלות הדיור לפי סוג הבתים. התשואה הגרועה ביותר דצמבר 2008 הראה השקעות בנדל"ן של קייב, שם העלות הממוצעת של הדיור בשוק המשני של קייב ב 2409 הסתכמו ב / מ"ר, מאבד -9.2% לחודש.