איפה כדאי לקנות מכונית?

1. הערכת המצב של הרכב הראשי בתוספת של קניית רכב מ פומבית היא שאתה רוכש מכונית, לדעת באיזה מצב הוא נמצא. מכירה פומבית של הציון ? היבט מבדיל יתרון מ אוטומטית פומבית שוק (במיוחד כאשר מדובר על רכב קונבנציונלי שווקים-tolkuchkah). על מכירה פומבית של מומחים מעריכים שהתנאי של המכונית, מתן תיאור מהימן של המדינה של הטכנולוגיה. 2. מספר רב של מכוניות אלה גם בין מבחר מקצוענים-ענק של מכוניות.

לפי מספר המכוניות המוצעות למכירה לא ניתן יהיה בהשוואה גם רכב. על מכירות פומביות יפני מכר כמה אלפי מכוניות a יום, עסקאות שם יעבור במהירות. רכישה רכב האירופית על מכירות פומביות יפני, הטבות. לעתים קרובות על מכירות פומביות אוטומטי יפני, למצוא מכוניות אירופיות. יתר על כן, ישנם שני "וריאציות" הינם שמאליים, יובאו ליפן מאירופה, אמריקה, יד ימין לנהוג במכוניות מתוצרת יצרנים במיוחד עבור השוק היפני. המכונית, קנה ביפן יעלה פחות מתאים מאירופה אז מה לקנות מכוניות אירופאיות שונות יפן? עם זאת, ראוי בהתחשב בעובדה כי מכוניות אירופאיות ואמריקאיות נמכרים ביפן יש את התנאי הטכני הטוב ביותר מאשר אחיהם בשירות בבית.

כי החוק היפני אינו היתר להפעלת רכב במצב גרוע. . כן, וגם את avtoljubteli יפני ממושמע מאוד ולשמור על הרכב שלהם העליון מצב. לכן, אם לא תשמור על רכישה קרוב לוודאי, מכוניות אירופאי או אמריקאי ביפן, יכול לגרום למכונית. עבור הכסף אותו במצב טוב יותר מאשר אם קנה באירופה או ארצות הברית. מידע זה אינו מאושר על ידי כל סטטיסטיקה, והוא השגחתנו לטווח ארוך. להעביר את ההגה בצד שמאל, דבר אחר לגמרי, אם אתה רוצה לרכוש "בדם" רכב יפני עם הגה שמאלי. בהווה החברה שלנו לארגן שירות כדי להעביר את ההגה ימינה בצד שמאל. כל העבודות על הזזת ההגה מתבצע על ידי צוות מיומן. לאחר להבנות, המכונית. לא לגמרי שונה עמיתו levorul'nogo. במקרה של חוסר levorul'nogo אנלוגי, הזרים באיכות מקסימלית שינוי, אשר המיר את המכונית ללא תגובה נתפשת הצרכן, כפי שהם במקור מצויד הגה שמאלי. במקרה זה, המכונה המומר יעלה לך הרבה יותר זול מאשר מכונית דומה עם יד שמאל כונן היגוי, אבל מיובאים אירופה או ארה. מכירות רכב לספק הבינלאומי של מכוניות יפניות של מכירות פומביות ושווקים המכונית של יפן.

היכן לאחסן את האופנוע שלך?

הבעיה לאופנוענים רבים-היכן לאחסן את האופנוע שלך? לדוגמה, אני רוצה לקנות אופנוע, אבל אני גר בעיר ואין לי מוסך. מוסך בערים אין הרוב המכריע של בעלי המכוניות לקבל היתר בנייה לא ממשי, קצת על אחריותך מעורב samostroem. . ובכן, הרוב להשאיר את הרכב שלכם, בחניונים, או פשוט תחת הכניסה (זה יכול להיות רכב של כל הכיתה, ערך-מ "אגורה" אגרטל, שווה גם היה כמעט גרוש, מכוניות יוקרה בסדר יקר יותר 100 אלף דולר). מה רוכבי אופנוע? רבים למצוא כמה חברים או מכרים עם המוסך או לשכור מוסך עבור החברה מ 5-10 אנשים. בקיץ, קצת גם לשמור על האופנוע בחניה, תחת כיפת השמיים, הכי מגניבה בחיפוש דוכן עבור שלו "סוס הברזל".

כאשר אני קונה אופנוע (היה זה סתיו), רק הבעיה העיקרית היתה איפה לשים האופנוע לחורף. אני גר גורד שחקים טיפוסי, המוסך לא. מאחורי הבית יש בניין מספר מוסכים-לא מורשה, אבל שטח חניון פרטי הינם קשה למצוא, ולבנות זה לא מסוכן-בכל עת לדרוש נשיאה. יציאה המצב התברר מיכל ופשוט יחסית זול 5-טון. כמובן, הוא לא מתאים לכל אורך האופנוע שלה הוא כ- 2.5 מטרים, אבל רוב כלי רכב מנועיים להיכנס במיכל כזה בקלות ובבטחה. מיכל Shhirina 2.1 מטר, גובה יותר 2 מטרים יותר מדי נוח. ושם הוא לאן לפנות. לרכוש מיכל אני יעלה פחות אלפי דולרים (בכל עיר על המודעות אתה חושב שתוכל למצוא את מיכל כזה), הוא כבר היה עם רצפות עץ, חיווט בתוך המתג, נורות (ככל הנראה מיכל לי מוגש על חומרה מינימרקט וחנות מחסן).

שמתי את זה מאחורי הבית, כמעט תחת המרפסת שלה, ליד החניון. אני אקרע את זה למטה. זה לא נדל ן, במקרה חירום שניתן ב-30 דקות מנוף להתגורר בכל מקום אחר. כאן הוא כזה מוסך נוחה ופשוטה עבור אופנועים יכולים לספק כמעט לכל רוכב.

מכונית BMW Pro הוא מעניין עבור כל.

כרגע, זמן המכונית עשויות להיות ייחודיות בעולם. כל אדם המבקש לקנות סוס מתכת, ללא בעיות יכול לעשות נכון את הרצון שלך. עם זאת, לקנות המכונית-זה לא אומר כל השלמות. חוץ מזה, כמו שאומרים, זה בקושי מתחיל. מועדונים כארגון סגור, שבו אנשים מהחברה עלית מתקשרים ועם כמה אינטרסים משותפים חיוני, בשנת בבריטניה. אבל כיום אתה יכול לסמוך, ברכב מסוג קלאב, מטרות ואתגרים אשר מודע לא מובנות בגלל המכונית היא באמת קשה לעיצוב.

אבל כדי להשתתף מועדון ברכב כיום היא הרבה jelementarnee. כולל לא בגלל קניית מכונית במהותו הופך מורכב, כי את התיק, אפילו אם לא מספיק משאבים, יש מגוון רחב של תוכניות ההלוואה, לרבות השכרת רכב סטנדרטי. באותו הרגע ברכב הארגון באינטרנט חשף בפני כולם. הנה הזדמנות להבהיר על פרמטרים טכניים הרכב הספציפי, לקבוע איזה אאודי שונה בין סקודה קדילאק מטויוטה. יתר על כן, ההבדלים נוגעים לא רק טכנולוגיה, אבל קודם כל, הטווח של הסגנון. חוץ מזה כל מיני הבדלים לא רק סימני מסחר, אבל גם בדגמי מסוימים של מכוניות במידה קטנה להבין אותם בכוח אך ורק אלה אשר זכו כבר קצת ניסיון עם המכונה. . או נקטו לאתר נאותה באינטרנט.

עדיין, והשיג במיוחד אתרי אינטרנט, שבו מדגיש התכונות של המכונית יהיו אנשים הולכים בעתיד הקרוב קצת זמן כדי לרכוש מכונית לצרכים שלהם. בתרחיש זה, תצטרך לפחות יוכל להבין מה זמין על מגזר השוק ממה עשויה להשתנות bmw שינוי בודדות או טויוטה. כל שינוי, בנוסף לכל דבר, יש עליונות מסוים במצבים ספציפיים. ואם כלי-רכב אחד שטוב ברחובות העיר, הכבישים המהירים באיכות גבוהה של רמת האירופית, כבישים הרוסים שלנו חכם להרים משהו לא כל כך אקזוטי, גדול יותר אמין. תגיד, שברולט ב כפר גדול שאתה סביר proezdit' לא יימשך הרבה זמן, לפחות בגלל העדר, בפרספקטיבה של הספק, הכביש כאן בכלל. בעת שרכב על אזור פראי, אשר בהבנה המקומי נקרא כביש, לא לייבא מכוניות על הכתף. באופן יותר ספציפי על הפגוש. שבחנתי פנימיים בתכונות וביכולות של כלי רכב ספציפי יש את היכולת להתחיל ובחירת הגרסה המתאימה ביותר לפי התעריפים. כדי להזין את הכפפה של בעלי המכוניות לא רק מטאפורי, אלא גם מעשה.

משאבת דלק VAZ

החלק החשוב ביותר של מנוע המכונית. עבודה יציבה שלה תלוי חיי השירות של המכונה, התכונות שלו. עבור התנועה, כלומר לעבוד רכב מנוע מחייב השימוש בדלק. עד כה, השתמש שהדלקים הבאים: בנזין, סולר, גז, חשמל. עבור רוב מכוניות הרוסי השתמש בנזין. המנוע מבוסס על הדלק דליק ואת אנרגיה תרמית מתקבל על בסיס אנרגיה מכנית, צילינדרים מנוע מסובב. קבלת דלק באותו מסופק על ידי benzonasosom.

משאבת דלק Vaz, אוהב הכל, רוב משאבות בנזין לרכבים במשקי בית עם מנועי המקומי הוא difragmentarnym. מאפיינים טכניים של המודל הבסיסי של המשאבה כדלקמן: דלק מספקים 60 l/h-תדר סריקה 2000 מחזורים לכל דקה, שנוצר הלחץ-0.03 Mpa 0.02 נקודות. משאבת דלק ש-vaz מורכב החלקים העיקריים הבאים: גוף, ראש חיל, כיסוי ראש, הסרעפת, בוכנה, דיאפרגמה האביב, כפול זרוע מפעיל המנוף רכוב על השריון על ציר, שסתומים צריכת שלוש עם ומשובץ ומעיינות המבקשים לשמור על השסתומים סגור; מסננת, ידית החלפה ידנית. דלק ממיכל דלק משאבת קרבורטור נתקל, ואז מתחיל בעירה של דלק ופיתוח של אנרגיה תרמית. Vaz משאבת דלק כמו כל חלקי הרכב זקוק להשגחה מתמדת טכני ואימות היציבות של ציוד עבודה. תקלה של הרכב הם חלקי חילוף יש בעיות עם הפעולה של הרכב. רק כאשר הם חיסול של תנועה רגילה אפשריות על ידי מכונית.

מחזיק מפתחות דו-צדדי

הקריטריון החשוב ביותר ברכישת את מחזיק מפתחות הוא המראה שלה. ברוב המקרים, מוצדק, כי אזעקת המכונית היא לא קישוט, וכך לא הגישה הבחירה שלא גורם חיצוני, והתקנים אחרים. ב תהליך השימוש זה יהיה שוב ושוב שרוט על המפתחות בכיס, סתיו, וכו ', והכי חשוב מחזיק מפתחות אינו עצמו מודול המכונית אזעקה ובקרה מרחוק. ההרכב של הפקד מחזיק מפתחות: פלסטיק וגומי כפתורי פלסטיק PCB עם אלמנטים napajannymi סוללה מסך מחזיק מפתחות אביזרים המיועדים לשימוש לטווח ארוך, חשוב קריטריוני הם ההתנגדות מכני, עמידות בפני זעזועים, התנגדות רטט, כפתורים, צלחת, עמידות בפני זיהום, וכו '. אז הוא המכשיר שבו המומחים לעבוד קשה באזורים שונים של מאכלים, מנסה לנחש את המפרט הטכני, צירופים אופטימליים, כמו גם מאפייני הצריכה של מוצרים. מחזיק מפתחות תקשורת דו-סיטרית משלב משוב זימונית ושליטה מרחוק. אבל הרכב הזול ביותר של סדר תשואה דו צדדיים אזעקות מאפייני יקר ואיכותי מאוד בכיוון אחד. בנוסף מקצוענים מקל עם משוב יש חסרונות-חוסר הגנה מכנית, גודל, הצורך להחליף סוללות לעתים קרובות רב כי. צריכת חשמל גדול. אבל ההתקדמות הטכנולוגית הובילו לירידה אסירים זולים עם משוב, זה נותן תקווה לצמיחה נוספת של מערכות אבטחה דו צדדיים

כיצד לרזות: 8 טיפים כדי להשיג את זה לאכול

רבים מאיתנו משתוקק לדעת כיצד לרדת במשקל מהר, אנחנו לדמיין אלפי שיעורי אירובי, יוצא לפעול בבקרים, תרגילים מורכבים, מכונות כסף, וכו '. גם אני אגיד לך משהו, הכלי העיקרי הוא הקרוב ביותר האף שלך שבו אתה יכול לדמיין: הפה שלך. לשרוף שומן יכולה להיות מושגת על-ידי אכילה, כאן אני נותן 8 טריקים כדי להשיג מטרה זו. 1. לאכול לאט לאכול לאט יעזרו הגוף לקלוט מזון, ומאפשר לך להרגיש שובע מהר בלי אכילת יתר. לוקח את זה במרחק של 10 דקות על הבטן שלך אמרת המוח שלך כי הוא מלא, לאכול לאט אנחנו נותנים את הזמן הדרוש כה ערנית, מבלי שתצטרך לשמש אותנו יותר. יש לך זמן הארוחה, הרגע שבו תוכלו ליהנות, לשכוח את התחייבויותיך, להשאיר מתח ולהאכיל את עצמך בשקט. 2 לאכול 5 – 6 פעמים ביום אל תתנו הסוכר שלך רמות ליפול בין הארוחות.

לאכול יותר לעתים קרובות, מזון מתאים (עם אינדקס גליקמי נמוך), מאפשר כי רמות הסוכר שלך הם נשמרים לאורך כל היום, ולוודא כי לך להישאר פעיל בשעות אחר הצהריים (לא שינה או שהפיהוק) בעוד לך לרדת במשקל. זכור כי אתה סובל קוצים הסוכר בדם שלך כאשר אתה לאכול פחמימות מעודן, ואת זה פוטנציאל (אם לא לעשות כל פעילות גופנית) יאוחסנו כשומן. הטריק הזה חיוני לענות לך כיצד לרדת במשקל במהירות 3. Adesayuna! לאכול ארוחת בוקר טוב וחזק להתחיל את היום, יעזרו הגוף להמרצה נוספת עבור מה מוכנים להתחיל את היום, בעיקר אם אתה רוצה לעשות תרגילים בבוקר. עליך למלא את הטנק של הגוף שלך בבוקר. אל תתנו הגוף שלך הולך hungers, כי אתה עייף לך מזון לאחר מכן, כי הגוף שלך הופך להיות במצב של הישרדות ודרושה אנרגיה. 4 מאט כמו השמש שוקעת בדיוק כפי חשוב לאכול ארוחת בוקר טובה, חשוב לצמצם את כמות המזון כמו היום חולף. היא מתכננת פילר, ארוחת בוקר עשירה, ארוחת צהריים, ומקטין את החלקים לארוחת ערב.

זכור כאשר היא מתקרבת הזמן ללכת לישון את חילוף החומרים מאט אותו ושלא תהיה לך הזדמנות לשרוף קלוריות לארוחת ערב כמו ושרפו הבוקר. 5 תאריך 3 שעות זהו טריק מדהים אז אתה יודע כיצד לרזות: אינם צורכים יותר קלוריות 3 שעות לפני השינה. אם לא, יכול לשאת את הרעב, לאכול כמה זרעים ללא מלח (שקדים, בוטנים) או כף 100% חמאת בוטנים טבעית (ללא סוכר מצורפת). לאכול באיכות טובה ונארזים מוסרים לך לאוכל או כי להישאר ללא פחמימות פשוטות כגון שלג, גלידה, עוגות, עוגות, עוגיות או לחם. התמקדות 6 אוכלים משהו ירוק בכל מאכל משלבת כמה ירקות כהה ירוק בארוחות. אני מציע, תרד או חסה, ברוקולי, אספרגוס. כל ירקות אלה ייתן את הגוף של קבוצה מעולה של ויטמינים וחומרים מזינים, בהמקורות באותו זמן גבוהה של סיבים; גם רמות הסוכר שלך להישאר יציב לאחר אכילה. זוכר אותו, ירקות ירוקים בכל מזון. 7 Splenda בשימוש כ- softner, כאשר אתם מבקשים להחליף סוכר מאמינים לי ניסו רבים תחליפי סוכר במשך שנים רבות, לא מוצר N יש טעם סוכר כמו Splenda. תעזור הרבה כאשר ברצונך לעשות אור קינוחים או ימתיקו אלה תותים, או אוכמניות, מבלי להרגיש רגשי אשמה. כמובן כל סוג של משקה. SPLENDA מכיל קלוריות לא ולאחר מכן יהיה פיקנטי כדי להשיג את זה על שריפת השומן. זה לא כנראה בטלוויזיה אבל עם esplendas תוכל לדעת בדיוק כיצד לרזות מהר. 8 לערבב את האוכל שלך להיות בטוח כי אם אתה הולך לאכול מזון עם הרבה פחמימות, הוסף סוג כלשהו של חלבון. לדוגמה, כריך עם פרוסה טוב של בשר חזיר או עוף וגבינה. המסקנה אולי אתה תוהה: אבל היי, איפה כדי לקבל אימון הגדול מדריך תזונה פנומנלי, או השגרתי מה בצע, אילו תרגילים אני עושה, אני מתחיל ובלתי מנוסה, מה בדיוק יכול לאכול כדי לשרוף שומן, ב איזה אמצעים, חלקים, וכו ', ועוד. לבסוף, יש לך את התשובה לבקר. אם אתה באמת רוצה לתת סיבוב של 180 מעלות בשנה הגוף שלך לחכות יותר! ולהוריד מדריך מדהים זה. אין סודות, רק את הנוסחה המדויקת. כיצד לרזות מהר? לדעת הכל עליך מליסה Barrantes הוא אישי, מאמן אישי מקצועי בנושאים הקשורים השליטה של משקל, אובדן של שומן ושמירה על כושר.

מיכלי זכוכית עבור דבש ופירות.

עד עכשיו, אחד חומרי אריזה המבטיחים ביותר וידידותי לסביבה הם בקבוקי זכוכית – המצאה עתיקה של האנושות. אפילו למרות ההיסטוריה המכובדת שלו, וזה בימים אלה ללא הרף לשיפור. ברוסיה בשנים האחרונות, יוצר חדש משודרג החברה הקיימים מיכל זכוכית. מגמה זו עולה כי מעמדם של היצרנים המקומיים בשוק העולמי חזר בהדרגה. לפני 1917, ייצור מיכלי זכוכית ברוסיה היה לספק לא רק צרכים ביתיים אבל מותר גם להיות יצרנית מובילה של מיכלי זכוכית באירופה.

עכשיו על השוק הרוסי של זכוכית מיכלים הניתנים על ידי מגוון רחב של מוצרים, אשר מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ההישגים של עיצוב מודרני. בתוך בקבוקי זכוכית, צנצנות זכוכית, והיו מתחרים ברור – בקבוקי פלסטיק, מתכת פחיות, קרטון "tetrapakovskie" חבילות. אבל למרות העלייה בייצור של צורות חלופיות של אריזות נוזלים (אריזה "טטרה פאק", בקבוקי PET, פחיות מתכת), צנצנות זכוכית, בקבוקי זכוכית על היום לשמר עמדות הדומיננטי שלהם בכמה המגזר הציבורי בשוק. סיבה משמעותית את היתרונות המתמשכת של זכוכית הוא המחיר הנמוך של בקבוקי זכוכית וצנצנות. לדוגמה, בקבוק זכוכית של בירה עולה פי 2 פחות פחיות אלומיניום. בנוסף, מיכלי זכוכית נקי ומתוח דברים. קונים הפרט לשמור על השמרנות שלהם, ומעדיפים משקאות ארוזים בבקבוקי זכוכית.

נציג הפיקוח הטכני

בית כפרי טיוטה מורכב משלושה חלקים עיקריים: – חטיבת אדריכלי: ציורים בסיסי בסעיף זה הן תוכניות של דירות גג, חזיתות המפרט הביתה, מדרגות בכניסה, כמה מרכיבים אדריכליים פרטים. – סעיף בונה: היא ציוריו – תוכנית החפירה, תוכנית בסיס, תכניות, לוחות הרצפה וציפויים, בניית קירות ועמודים, חלקים ומכלולים הנושא אלמנטים מבניים. – אגף הנדסה: כולל חלקים עיקריים – הכוח הפנימי אספקה, אספקת מים, ביוב, חימום ואוורור. השלמות של סעיף זה עשוי, במקרים מסוימים להאריך (אופציונלי) סעיפים קטנים – רשתות הנדסה חיצוני, רובם באיכות גבוהה ושירותים. עלות החלקים ופיתוח של פתרונות עיצוב אדריכלי החל 15-20 $ עבור שטח 1m2 הפנים.

הנדסה סעיף בשבילך צריך לשלם $ 6 עד 10. עם זאת, הפקת פרויקט גמר היא לא רבים של חברות אלו מזכירים את הערך ללקוח יישום של עבודות הפרויקט שלהם. שירותים כאלה בסופו של דבר אתה שולח אלבומים הציורים, אשר ביצע אותו על ההמלצות שלך ההשתתפות הישירה שלך, אז אתה נשאר לבד עם העלות של בניית בית החלומות שלכם בלי לחכות "מחיר סוגיית" זה לא היה דומה לעלות, אתה מוכן לשלם. כדי להימנע מבעיות כאלה והוצאות ליופי 'בלתי אפשרי', עליך לצרף לתהליך של תכנון מומחה עצמאי מול הפיקוח הטכני. אדריכלים – אנשי מקצוע יצירתי.

לפעמים, העיצוב במרדף אחר היופי מעורר אותם כך ראשו לופתת את מעצבי ובוני עם בעיות של תרגום רעיונות יצירתיים. כאשר אתה יוצר רצפה לשרטט תוכניות אתה זוכר את הכלל הבסיסי: קטן שטח הפנים, זול יותר את המחיר של בית בבנייה, כלומר, כל סנטימטר של שטח בבנייה ודקורציה של הבית יעלה לפחות 1500 $. כמובן זה לא הכרחי כדי למזער את החלל "בתולות הברזל", ו לנפח להם כלום. תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם על הפרטים של חזיתות – מה מעניין ויפה יותר, התגלמות שלהם במקרה. השימוש לבנים פנים מיובאים נדירים, נחושת, או בלעדי קירוי – עולה העלות המשוערת. מרתפים המכשיר אדמה מים רוויים מוביל יישום של סוגי יקר של עבודה ויישום של חומרי איטום. יש ניואנסים רבים יותר של ארכיטקטורה היא נראית לך, אבל זה משפיע ישירות על עלות בניית בית. בעזרת פיקוח מומחה טכני הם שאפשר להתגבר עליו. עדיף להימנע החלטות אדריכלי כזה בשלב מוקדם העיצוב. מעצבים – היפוכו של האדריכלים. חישובים אלה מוגבלים מבנים תומכים, ולפעמים perestrahovyvayas, עושים את חלקם עם מרווח כזה שהקבלן בקושי יכול להסביר למה זה כל כך יקר לבנות לך מחיר. השימוש במידע התייחסות מיושן לעתים קרובות, הם שכבו בפרויקט כביש חומרים לבנייה, לא לטרוח מחשבות על שווי השוק שלהם. בנאי קל יותר לצבוע הישן, במבחן הזמן אסיפות בפרוייקט, מאשר לפתח משהו חדש, מתקדמת וחסכונית. אדריכלים ומעצבי מעוניינים חוזק ואמינות של בית העתיד שלך, שהם מספקים "לא כאב כיס" – זה ראוי לשבח, אבל בתנאים של אינפלציה קבועה, עליית עלויות הבנייה חומרים, כגון פתרונות אדריכלי ועיצוב להגדיל באופן משמעותי את עלות הבנייה, ולפעמים להפחית את זה בכלל על 'לא'. יש צורך להרחיב את הדיבור על רכישת סיים את הפרוייקט. העלות של זה נע בין 500 ל -4,000 דולר, תלוי את האלבום "להשלים". רכישת פרויקט כזה, אתה מקבל – 'חזיר לתקוע ", כמו פרויקטים אלה לעתים קרובות צריכים להביא "על הדעת", במיוחד "פתרונות עיצוביים". בעיות כאלה יכולות להיפתר בקלות עם עזרה של מומחה עצמאי בפיקוח הטכני של האדם תמיד לזהות את האזורים הבעייתיים של הפרויקט ונקודת לך אותם. קל לתקן שגיאות בשלב העיצוב מאשר לתקן את מהלך הבנייה, או לחפש דרכים מתוך מצבים קשים, כי ניתן היה למנוע. לא לקמץ על שירותי פיקוח טכני בעיצוב אדריכלי וחתכים הנדסה! במהלך הבנייה זה יחסוך לכם משאבים חומריים ניכרים!

הפנסיה

עם הגיל, כולם יותר ויותר לחשוב על הפנסיה העתידית שלהם. למרבה הצער, המציאות של מחשבות כאלה במדינה שלנו הם לא תמיד מאושרים. הניסיון של מדינות מערב אירופה מראה כי החל במוקדם או במאוחר כבר לדבר על עלייה אפשרית גיל הפרישה תסתיים תוצאה צפויה – רגע של מנוחה היטב הגיע לנוער עובד עכשיו נדחה בשנים הקרובות. והכי הפנסיה במדינה יהיה מספיק מלבד סל צנועה מאוד, אבל לא לחיים נורמליים. בנסיבות אלה, לדאוג לפנסיה בעתיד שלהם היום. רבים עושים זאת, דחיית סכום מסוים בכל חודש לתוך פיקדון בבנק או חתימה על חוזה ביטוח חיים לתשלום שכר דירה.

אבל האפשרויות הללו יש חסרונות שלהם. הצטברות כספים בפיקדון בבנק לא מבטיחה זקנה שקט ונוח. להיפך, תמיד יהיה חשש להציג: "לא לשרוף הדם שלי במקרה של ברירת המחדל?": "עד כמה אמין הוא הבנק שמחזיק חיסכון לפרישה שלי?" וכו ' מלבד יש צורך לשקול עוד דבר אחד – קשה מאוד להכריח את עצמי לא "לרוץ יד 'חיסכון לפרישה בכל הזדמנות. עיסוק מראה כי מקרים כאלה קורים במהלך חיי שפע: אתה להוסיף כסף כדי לרכוש מכונה חדשה לתיקון, חופשה, חינוך הילדים, וכו ' בסופו של חשבון בנק "פרישה", לא רק לא להגדיל, אך בלתי נמנע כמו שלג נמס באביב. לא הפתרון הטוב ביותר במונחים של פנסיה – ביטוח חיים לתשלום שכר דירה. העובדה פרמיות עבור תוכניות כאלה אינו כפוף ניכויי המס. כתוצאה מכך, בשנת לאוצר המדינה הוא שילם את המס 13%.

אם ניקח בחשבון את כל הגורמים הללו ופיתח ביטוח במימון תוכנית פנסיה. עם זאת, כל אחד יכול להבטיח להבטיח פנסיה סבירה. הנה כמה מן היתרונות של השתתפות במימון הביטוח תוכנית פנסיה: הזדמנות לתרום, ומכאן לקבל פנסיה בכל מטבע (רובל, יורו, דולר). מסכים, רווח כספי טוב הפנסיה המדינה ערבות נוספת של זקנה על התרומות של מדיניות צובר ביטוח פנסיה הבטחת הכנסה, אשר עשוי להיות מוגברת על ידי הכנסה השקעה נוספת, היכולת להתחיל פנסיה והטבות כבר בהגיעו לגיל 45 לקוחות. תניה כזו של ביטוח פנסיוני הוא אטרקטיבי במיוחד על רקע הדיון על העלאת גיל היציאה מצב הפנסיה. אבל הביטוח הכי אטרקטיבי תוכנית פנסיה עושה את זה במונחים גמישים כי ניתן להתאים במהירות כדי להתאים בקשות של לקוחות בודדים: בסוף תקופת הצבירה אתה יכול לקחת סכום כולל קרן הפנסיה יצר, או לקבל קצבה חודשית לכל החיים, במקרה של מותו של המבוטח לתוכנית פנסיה במימון מלא, את יתרת תשלומי יקבל קרובים; תרומות לתוכנית עשוי להיות מושעה בקרות חדלות פירעון של הלקוח. בשנת פנסיה זה העתיד יחושב מחדש בהתאם לגודל הקרן שנצברו עד התרומות, לא "Burn" החיסכון במקרה של מות המבוטח במהלך תקופת תשלום. קרובי משפחה ישולם סכום חד פעמי סכום כסף גדול. וזה, אולי, אחד הדברים החשובים ביותר שמייחד את המדינה קצבאות של ביטוח הפרט – היחס ללקוח. אתה לא חייב לשבת או – אפילו יותר גרוע – לעמוד בתורים ארוכים, מחכה לפגישה עם מומחה הנכון, כמו שקורה לעתים קרובות מוסדות ציבור. משויך אל יועץ האישי שלך, ובצלילות מסביר בפירוט את כל ההיבטים של תוכנית ביטוח פנסיוני. במקרים מסוימים, אפילו לא צריך לבוא למשרד: מלא ומקיף התייעצויות זמינים באמצעות הטלפון. היתרונות של תוכניות כאלה על ביטוח פנסיוני ברורים. לכן מעסיקים רבים למשוך ולשמר צוות יקר, מעדיפים להתקשר בהסכמים פנסיה חברות הביטוח. תנצלו את זה כל. העובדים פועלים בשקט לטובת החברה, בידיעה כי הם מובטחים מאובטח זקנה, המשרד הטבות המס, ואילו לא להגדיל משכורות העובדים. אגב, גישה זו היא מנהג נפוץ במדינות המפותחות. כתוצאה מכך – גמלאים האמריקאי והאירופי עם תחילת הזקנה לא יכול להכחיש את עצמי ביותר חייו של הברכות.