התפתחות אקוודור היא דרך של שיווק באינטרנט

הפיתוח של אקוודור אפשרי דרך האינטרנט לא צריך לתאר לדעתי, את חשיבות האינטרנט החברה הגלובלי של היום, או סטודנטים ואנשים יותר של ימי הביניים באקוודור בדרך אחת או אחרת יש כבר קצת מגע עם הרשת, במישרין או בעקיפין. * לצערי כמו תמיד, החברה שלנו יש כבר בדרגה בנושאים טכנולוגיים אלו. . הוא עדיין מאמין כי הרשת משמש ומשמש רק כדי להוריד מוסיקה, פלגיאט חובות, ו צ ' אט או לדבר בקו אחד עם חברים. ללמוד כיצד לשווק באינטרנט היום! . זה עצוב, אבל אפילו היום אנשי מקצוע רבים מגיעים לאינטרנט עדיין כאופציה, התעלמו completosus יישומים ושימושים מסחריים, כאשר האמת היא כי הרשת עצמה היא העתיד ואת להציג את ההתפתחות של החברה המודרנית באופן גלובלי. רבים לא רואה זה בנושאים של e-commerce והתקדמות חברתית שאקוודור בקלות להתחרות עם כל חברה אחרת על פני כדור הארץ עם ההשקעה יחיד של מחשב עם גישה לאינטרנט, דף אינטרנט תוכנית שיווק טוב. ספר לי אתה, כאשר זו הושגה לפני מבחינת תחרותיות? בואו נהיה מעשיים תראה דוגמה אחת על הראויים של דף אינטרנט עבור חברה בגודל בינוני של טיפוח וייצוא של פירות טרופיים כמו גויאבה, תחת ניתוח ראשוני אנו רואים כי שוק ברשת רכישה, מכירה, היצוא של פירות אקזוטיים הוא גדול מאוד. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע.

חברה של עמק הכפרית במדינה שלנו יכול ליצור דף אינטרנט בעוד 3-4 שבועות, למשל. FrutasExoticasEcuador.com דגש על תוכנית השיווק שלה הוקמה עם הוא אתר אינטרנט במנועי החיפוש הגדולים של האינטרנט כמו גוגל, בינג או יאהו. עבור אלה מונחי החיפוש ralacionados לשוק שלך. לנוע זו basic ניתוח של ההזדמנות של שוק הקיימות עבור החברה ייצור או שיווק פירות, דרך האינטרנט או לאינטרנט. ניתוח קצר ב- Google מדווחת לנו ממוצע של חיפושים שנעשו על ידי אנשים מעוניינים המונחים קשורים, fruitsa טרופי, אקזוטיים frutisa בסכום של יותר מ 80700 חיפוש, רק אלה שני משפטים הקשורים. (הנתונים שסופקו על-ידי). להצגת נתונים אלה היתכנות חשוב מאוד מסחרי, למעשה אנחנו גילינו aqi מאוד מעניין של שוק בדוגמה זו.

אם חברה זו מציעה מגיעים הוא השוק exitente ברשת, של בטוח יכול לשווק את המוצרים שלהם פוטנציאלית לצרכנים אלה. המעניינים ביותר הוא כי השוק הזה לא הזה לוודאדו בכל דרך, אבל זה זמין באינטרנט, לפתוח את כל יזם עם חזון, יכול לשווק מוצרים או שירותים לקהל זה לאנשים המעוניינים איצ'ו שוק מסוים, וכל השקעה מינימלית שלהם. אתה קורא יקר לחשב את כמות אנשי קשר ואנשי המכירות המובילים העסקיים ש-ecuatorianaa חברה זו יכולה להיות מושגת רק באמצעות בינוני עם יותר 80700 מחפש רק שניים של מאות במונחים אחרים כי הם מונחי חיפוש זמין relacionads. דוגמה קצרה זו עולה בבירור כי האינטרנט, שלא כמו טלוויזיה או רדיו, מאפשר לנו ליצור, לפתח, לספק תוצאות ממוקדות כדי השוק שלנו, הצרכנים הפוטנציאליים שלהם בצורה יעילה, מהירה וללא השקעות גדולות. זה לא קורה בטלוויזיה למשל, מציג פרסומות לשניות, כל קהל ממוקד, כאשר יותר לפי לוחות זמנים שמיעה. משהו מאוד מוגבל וקצר בזמנו של קבלת לקוחות אמיתי עבור שוק ספציפי אני אומר אותן. ברור, כל פרסום טוב, אבל לקחת בחשבון כי האינטרנט נוצר יש את הכי אובייקטיבית empower להם יותר חלש, נותן דרך הביטוי וחופש ללא מגבלות על המשותף לאזרח של העולם. עוזר ליזמים על מקום למצוא רווח אמיתי של דיפוזיה של שוק. אקוודור לא תחמיץ את ההזדמנות ההיסטורית הנובעים בתחום זה ולהיות מסוגל להתחרות בתנאים שווים עם החברה או עסקים ברחבי העולם! זה באחריות של אנשי מקצוע, סטודנטים ואזרחים מן השורה אפילו, את הדלת פיתוח חדש נפתח, הוא מנוצל הקיבולת שלו, או. אנחנו הולכים לחכות הממשלה או משרדי כך אנו מציגים נתיב? האינטרנט הוא גלובלי, הגיע והוא האפשרות האמיתית של פיתוח שהוצגה לנו הרבה ¦ tiempoo ואתה זה יהיה בהקשר זה? מאת: מאוריציו מ Villacreses CapacitarEcuador.com מאוריציו Villacreses: האקוודורי מומחה שיווק באינטרנט. מאוריציוס יש כבר שיווק באינטרנט מאז שנת 2001. הוא מתמקד בחיזוק השיווק באקוודור. סיים את לימודיו במנהל עסקים וכן עכשיו זה deddica 100% את העסק המקוון שלהם.

אתה יודע למה הרוב המכריע של הנשים יש את הלב בתוך הנרתיק?

לעיתים קרובות כאשר אישה נשואה יש רומן, בסוף עוזב את נישואיו, חושב כי בעלה לא יצוין, בעוד הפילגש שלו הוא gemela.a הנשמה שלו ¨Esto imagenes קורה כי תמיד אמר לנו את זה רק אצל נשים צריך להרגיש תשוקותיו המיניות בידי אדם מאוהב. כדי להוכיח כי זה שקר ולא טבעי, מאז נשים ייתכן גם רוצה רק סקס עם זר או מישהו שלא קשור לשותף שלך, הם מאמינים שהם מאוהבים, ובכך שמירה אוטומטית שלהם – דימוי טוב והגון. את זוכרת שהוא. מרגיש להיות קרוב למישהו שאתה אוהב בתחילת מערכת היחסים? הרצון להיות במיטה עם הוא או היא כל היום? איך אתם קוראים לזה? ולשאת imagenes אם אתה גבר. התגובה שלך תהיה: להיות enculado (זה מרגיש אבל אז אתה אומר). .

ובכן, נשים בהרגשה הזאת נקרא להיות מאוהב, הוא נקרא כך, כי אחרת אנחנו מאפשרים מצבנו טוב או הגון. אישה טוב והגון מקיים יחסי מין עם גבר אחד כי כן, היא עושה זאת מתוך אהבה. ואת זה חל נשוי ורווק. ישנן נשים רווקות מי להתחיל קשר חדש, סקס עם החבר החדש שלה, אתה עלול לאבד עניין קטן שיש הצליחו לקחת אותה למיטה, והיא לעומת זאת, מאמינים כי זה באהבה. למעשה, במקרה של אישה בלתי נשואה. לעבור תהליך זה, סביר כי אם החתן מתחיל להראות חסר אנוכיות, ברגע שהם קיימו יחסי מין, היא הרבה יותר מאוהב זה אם המופע אותו עניין כמו שהיא.

שחזר את הנושא, בהם נשים נשוי, היא על ידי זה אישה בוגדת נוטה להשאיר את הנישואים שלך. בתור התחלה יחסים רשמית עם המאהב שלך, זמן היא הרבה יותר קשה כי אדם לא נאמן לעזוב למשפחה שלך על ידי המאהב שלך. מעולם לא היה אדם סגור מאמינים כי המונוגמיה ניתנת באופן טבעי. ההיפך הוא הנכון. קורה לאישה נשואה בוגדת הבאות: האמין להיות מאוהב, כי הוא לא חושב של המאהב שלה (זה נגזר החומר הכימי המשחררת את המוח לחשוב). בנוסף לכך מבחינה חברתית הוא טרום-condicionada כדי להרגיש את זה. אשמה גורם לה להרגיש לא הגיע בעלה, כי אם ידע מי היא באמת, מה זה היה מסוגל, היית אוהב את זה. עם זאת, תחושה קבלה גדולה יותר של הפילגש שלו, שכן הוא יודע כי היא לא נאמנה עדיין מקבלת זאת ואני רוצה את זה. אשר רבים. כמעט, כמעט 99% היא שקרית. למעשה, אנשים שיש להם קשרים עם נשים נשואות לעשות לנוחות, לא יש מחויבות או אחריות איתה ולדעת כי היא לא ששואלים אותו שאלות. בזמן זה גירושין, הם פוחדים או מאבדים עניין. נשים, נשים צעירות, בנות, חברים, בנות: ¨No imagenes פרוצה או זונה, וגם מגונה מאת רוצה יותר מאחת, זה טבעי. שליטה עצמית ולא לומד להכיר כשיש לך הוא רק רצון גשמיות. אם תחליטו למלא את הרצון הזה, ההנחה היא 100% מהתוצאות שיכול להביא. גם אם זה בגלל בעלה בנות, אל תאשים אותו על חוסר שליטה עצמית. זמן זה נכון שאפשר את הבעיות האלה כלכלי, כל יום, וכו ', ההשפעה, אם אתה כופר הוא כי עשתה את הבחירה הזאת. זה לא באשמתו של אף אחד, אבל אם זה האחריות שלך עצמך. תן לנו את הלב בתוך הנרתיק! תן לנו להאשים בעלינו העצב שלנו. פלורנס Deffis מוקדש השיווק ברשת וכדי לסייע לאנשים אחרים של תעשיית נמאס מהם טכני זה ללמד כל החברות של מדורגת לשינוי שלהם טכני של המכירה, reclatamiento באמצעות כוחו של האינטרנט.

מנואל Granell מוניז

א מנואל GRANELL MU? איז (1906-1993) שם הם הגלות הפיזית. ואת הגלות של התודעה – חמוץ יותר מהשנייה, קשה יותר ב הארוך. מנואל Granell מוניז. הקול עם חירות היוצר של להיות, משורר ו פילוסוף מנואל Granell נמצאו קשיים שכאלה במדינה שלנו לפיתוח של חייו רוחני זה העדיפו גלות בונצואלה, יותר מלחמה Granell היא גולה מן המשטר של פרנקו. תחת כיפת השמיים ונצואלה – Granell – אמרו לנו שהוא והתבגרה בחשיבה שלי, לקח את מסגרת קונספטואלית לתוכנית מגובשת, היה חופש ולהרגיע תורמת התרגיל של פעילות יצירתית. . בדיוק, ונצואלה היתה ארץ מארח בו מחקרים פילוסופיים של המכללה סבלו באופן כללי דחף גדול מהם הוגלו ספרדית. על-פי חוזה לואיס Abell?n, אם זה נקרא ירושה של אורטגה, הוא בסיסי בכולן הוגים הוגלו, קוברה מסוימים, חשיבות מיוחדת, כמו שקורה במקרים של חוסה Gaos, מריה Zambrano, פרנסיסקו איילה, מנואל Granell.

זה האחרון מתקבל שיאו הראשון שלו חקירה פילוסופית ב שלה לוגיים, פורסם בשנת 1949, שבו מבצעת תערוכה על תחושת logocidad, דרך הגישה בטון להם צורות שונות, כי הלוגיים יש הלכה רכישת מבחינה היסטורית. החלק האחרון של הספר מוקדש, אולם, הניתוח של הלוגיקה של la Raz?n חיוני, כאילו זה היה אב טיפוס של כל הלוגיקה, ככל האולטימטיבית מטרת זה היא לדבוק האובייקט של שיקול. כמובן, זה מרמז על שקונספט של האמת דבקה הנושא הכרוך חזון אנתרופולוגי חדש; קו זה סימן של החקירות של Granell: הומניזם נטל (1959), האיש, זייפן (1968), במיוחד התזה מונומנטלי ואת השכנות אנושית יסודית יותר של עבודה: יסודות Ethiologia (1969, פרס מחקר של אוניברסיטת המרכזי של ונצואלה בשנת 1970), אשר מעמידה את הבסיס של תחום חדש שנקרא Interestphylogenyreferences. שנים יותר אחר הצהריים הייתי אומר Granell: כגון לוגי – מחקר על logificante המאמץ את הרציונליות, במצב קצת, הראשון שלב-אכן היה מכריע-במדיטציות בעתיד שלי, אשר היו לשיאה האדם השכנות, כולל כתוביות: יסודות Ethiologia. מנואל Granell מוניז נולד ב אוביידו ב- 18 ביוני 1906 ומת ב קראקס ב- 13 בנובמבר 1993. הוא התחיל את לימודיו באוניברסיטה בפקולטה של מדעי אוביידו, ואז בשנת 1925, למד בבית הספר לאדריכלות של מדריד. זה נכשל בחינות, להרגיש משיכה אל הפילוסופיה. מומלץ על ידי אביו ללמוד משפטים ב אוניברסיטת של אוביידו (oviedo) וסיים בשנת 1929, השנה הם טסו לפריז, צעדו Hendaye, ביקר את Unamuno, הוגלה ע י הדיקטטורה של פרימו דה ריברה.

בשנה שלאחר מכן, החל את לימודיו בפקולטה לפילוסופיה ומכתבים של האוניברסיטה של מדריד, היכן שהיה כמו המורים גארסיה Morente, אורטגה אי גאסט, חוסה Gaos, בשנת 1936, בוגר. הוא שיתף פעולה ב- Occidente de Revista. בינואר 1937 הוא היה פרופסור ל Elche דה אינסטיטוטו, באותה שנה, הוא התחתן עם פילאר Gaos. בסוף המלחמה שעורר מרד צבאי של הגנרל פרנקו התחייבה דיכדוך גשמי. בינואר 1939 לנו אמר Granell-חצה רגל אותם הפירנאים על ידי השלב בשם של סריקת מוגה בדיוק ביום זה שאר הצבא את זה, תחת אותם מטוסים פרנקו את ההתבוננות. בסיינט, הראשון בכפר צרפתי. קיוויתי אשתי, בליווי הוריהם, מי היה חצה את הגבול ועד יומיים לפני. יכולתי אז מיד אני מתלבשת בבגדים אזרחיים, אשר, יחד עם תעודת מורה שלי, עזר לי לברוח שמחנות הריכוז, מלחמת העולם השנייה פרצה. לפתע, הכל מסובך. . אישתי בהריון את ההורים-האמפיתיאטראות של אוביידו לאחר מחרים אותם שלהם סחורות-, נטש בברצלונה. לראות המכתב מאבא שלי גילו את זה סמך ימיהם. . לא הייתה אלטרנטיבה. אחרי שבועות מייסר במחנה הריכוז של Deusto, הגעתי בדיוק בזמן כדי לקבור את אבא שלי, הימנעות קבר האחים, לאסוף את אמא שלי. מוסמך של שמאלני, סבל של גלות מרה בפנים. הוא הקדיש את עצמו מלמד פרטי, תרגום עבור מפרסמי עבודה, כמה מאמרים ספרותיים שימוש בשמות בדויים. 30 של ינואר של 1949-לנו היה את Granell – היו בידיים הקפלות של הלוגי-ספר זה היה התקווה שלי בשביל לקפוץ לאמריקה-. הרבה מוקדם מהצפוי, בדיוק ביום ראשון באוקטובר, הגיע לי מדריד כבל מן האוניברסיטה המרכזית של ונצואלה, מציע לי – באופן ספונטני, מסיבות שלו וללא כל השפעה – כיכר של פרופסור. בינואר של 1950 מפעילה של פרופסור הוזמנו הפקולטה לפילוסופיה ומכתבי האוניברסיטה המרכזית של ונצואלה, של אשר יגיע להיות פרופסור למחזיק. בשנת 1959 הוא רכש אזרחות ונצואלה, בשנת 1964 קיבל את הדוקטורט בפילוסופיה עם התזה שלו, השכונה אנושי. זה היה מייסד שותף של החברה ונצואלה של פילוסופיה ומנהל המכון של הפילוסופיה הפקולטה למדעי הרוח, משנת 1972 עד לפרישתו בשנת 1977. לא תמיד שרי אריסון. העבודות של הקלה גדולה יותר של הפילוסוף מנואל Granell, בנוסף לאמור לעיל, כוללים: מכתבים פילוסופיים לאישה (1946), האסתטיקה של Azor?n (1949), אורטגה והפילוסופיה שלו (1959), חושב ונצואלה (1967), Interestphylogenyreferences yexistencia (1977) ו הומניזם נפרד (1983). כמשורר, פרסם שני ספרי שירה, עם שמו הספרותי של מנואל כריסטובל, סף (1941), אנתולוגיה של שתיקה (1981). כמו אמר את המשורר והפילוסוף אוביידו: הפילוסוף אמיתי לא צריך לקפל הוא קול אחר שזה הכרית שלו. פרנסיסקו אריאס סוליס שבו שוכנת החופש, זה הבית שלי. פורטל אינטרנט עבור השלום, פורום חופשי וחופש. כתובת URL:

שימור התרבות גוארני: חקר מקרה בין פרגוואי את הפרויקט של סאסי-ברזיל

אוניברסיטת סאו פאולו ביה ס לאמנויות, מדעים ומדעי ברזולוציה של בעיות A preserva??o da Cutura גוארני: אום קייס מחקרים בין פרגוואי e או ללומדים Projeto סאסי: אספינוזה מרטינס Ang?lica N.u USP: 5871912 קרוליינה פריירה דה קונה N.u USP: 5878259 Kassia ביאטריס Bobadilla N.u USP ל: 5872281 ורוניקה ברטולוצ'י Stocovick N.u USP ל: ויניקיוס 5878109 ברנרדו Brumati N.u USP : המורה 5875704: פרופסור ד ר חוסה דה ישו פרז-אלקאזר 1. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. Resumo Nosso trabalho em sua estrutura כדי preserva??o כוללת שתי תחפושות ועושה Manuten??o guaranis מסבירי שפת סימון שטח חינוכית em meio ao התופעה דה globaliza??o, זיכוי נה טפסים יעיל יותר לקדם את conserva??o das ra?zes. מציג גם את האוריינות או הילידים, H?. decrescimo אין אינדקס האנאלפביתיות, אומה melhora לא לימודים desempenho e פקטור חשוב: trazemos ערכים restritos להציג רק נה לינגואה הגואראני עבור השפה שלנו, על המציאות שלנו. או זה הופך, אינדיום ו מאיס muito הודו-קל. POIs em meio atual העולם conjuntura, necessaria essa Rela??o e תרבות אנקנטו לעשות גוארני nao היה נסיכת לא טמפו. דרך דה projetos דה הערה כדי implementam את התרבות של Educa??o, יכול ספחת כי אוריינות לעשות povo e הילידים uma טופס מסוגל קידום החינוך, גם לחיזוק התרבות. ניצוח אום קייס estudo בין מציאויות שונות, por?m com נושא הגואראני כמוקד מרכזי, הרשימות – com אינדיקטורים סוציו-כלכליים em בסיס זה אמ ensino bilingue, peut ב במבצעי uma סידא לכדרר או אנאלפביתיות.

Com em הבסיס uma Avalia??o בין שני פרויקטים קיימים: e סאסי לינגואה Ateneu תרבות גוארני, pertecem בהתאמה אאו ברזיל ופרגוואי, היה נצפו כדי לקבל ניסיון, הצלחה, ליישם את Paraguai ברזילירו? מערכת חינוך הילידים, ליתר דיוק לא סאסי. לנו היבטים של קידום אום bilingue ensino אשר יהיה שימושי עבור assim e valorizacao תרבות מורחב – הגלובלי. Variar להיות התייחס לך בעיות נותן conjuntura o שגוארני למצוא לשרוד לא ברזיל, כמו fronteiras ילידים, כמו Condi??es financeiras כדי delimitacao סאו סיפק אאו projeto חינוך הילידים. Outro גורם חשוב מספיק כדי preserva??o גוארני ? o fim תקשורת שני com כמו ילידים נחמדים סאו vezes muitas נחשב selvagensa של בשבילך,-אינדיאנים, pois נה פנימי das pesquisas כל defendem הזה כדי גוארני נושאיות, apresentaram כמו המכשול העיקרי difus?o e valorizacao דשה תרבות, נחשב מקורית לעשות Mercosul, פלה מוסקולריס שימור אורח. כמו nossas observa??es מסקנה, קח את אלו המילים לעשות הישן Wabu? Xavante כמו nossas: Ningu?m respeita aquilo que conhece. צריך להראות מי אנחנו, כדי forca, יופי, עושר da nossa תרבות. S? assim העיר להבין ולהתפעל או ותחתונים.

או ברזיל pode chegar כדי לקדם חינוך הרפורמה na mesma משרעת מעניק קידום הרפורמה שיער Paraguai, אבל אתה גוזם uma להאריך uma mudan?a דה ensino נה הילידים חינוך. לכן, על ידי זה קרוא וכתוב לך מקורי? לפי הצורך, כדי להגן על וכדי להפיץ! Aquilo כי כולנו יודעים שיש יותר כדי muitas vezes אם menosprezam לעשות. 2 אינדקס 1. סיכום 02 2. אינדקס בעל 04 3. מבוא 05 3.1 3.2 06 התומכים היעד 06 3.3 07 4 מתודולוגיה. Regi?o Estudantes 09 גוארני נה אינדיקטורים 4.1.1 09 פרקים 4.1 מדרום?מזרח 09 4.1.2 אוריינות ילידי ברזיל לא אוריינות 09 4.1.3 לא ברזיל אוריינות 10 4.1.4 לא Paraguai 11 Refer?ncias 4.2 Constitucionais 11 4.3 Projeto סאסי 14 4.4 או Paraguai e חינוך הרפורמה 17 4.5 O Ateneu של השפה והתרבות גוארני 18 4.6 20 חינוך הילידים 5 מסקנה 21 6 23 7 נספחים הפניות 25 7.1 ראיון com Olivera Galeano דוד 25 דו-לשוניות 7.2 בחינוך 28 7.3 גוארני, היום 30 3. מבוא במהלך טמפו muito האינדיאנים היית נחשב כמו כל fossem iguais. היום אנחנו יודעים את זה. אנחנו הילידים ברזילאי formam קבוצה הומוגנית. Assim כ לינגואה, תלבושות os tamb?m, cren?as, כמו צורות של הארגון משפחתיים וחברתיים כמו טכנית סרטנים, תרבות, enfim, variam muito אמ outro קבוצה. כמו possuidor povo של תרבות עתיקה, אתה גוארני fundamentam sua אפיון nas מאיס antigas מסביר פנים. ראיתי com זה או טבח של sua תרבות, בחזרה את האינדיאנים tem גדול dificuldade דה מנטאר שלה ומסבירי פנים, בשל להשפיע על הסביבה. Alem של הוא encontrarem עבור globaliza??o דא כלכלי, את האינדיאנים enfrentam תנאים precarias דה moradia, alimenta??o e Sa?de, ou seja, התנאים הדרושים שלה הישרדות של הפונים, לפיכך, preserva??o seu Espa?o e suas fronteiras dificuldade. או הגואראני fixado em 2 באוגוסט 1995 כמו השפה ההיסטורי Mercosul, deve ter suas נשמר ra?zes e, em meio ao התופעה דה globaliza??o, chega יסבלו השפעות חיצוניות-מבצרים, או מהצבת אקוואטיים ריסקו אותם עד natividade ילידים. לא בבית, nosso trabalho compreendeu אמ conhecimento הקבוצה עומד נושא גוארני, לגזום – להיות dizer foi אום אוטומטי-conhecimento מתגמלת למדי, pois כפי origens das ra?zes ברזילרס אנה – Heran?a ילידים. אי פור dizer que או הגואראני ? uma das principais מקורו? בעבר, אין projeto nosso, possuiamos לך מושג איך אומה אמ בשני quanto אוטופי, אומה זמן esperavamos ליישם כדי גוארני נושאיות לא מערכת ברזילירו? חינוכיים. ומאז, אי nossas aprofundamento החיפוש ודא uma abstracao nas nossas antigas ideias, foram redirecionadas implementa??o da ילידיים נושא עבור או מערכת החינוך הילידים. Baseando-se em מדינות מסומן פלה presen?a גוארני em sua היסטוריה ותרבות, ברזיל ופרגוואי, כדי diferem na valorizacao דשה תרבות; פרגוואי לא כדי presen?a da tradi??o e גוארני sua לינגואה הוא prendendo empregada אין seja האם סנטור חינוכי, על ידי חלק לעשות interesse da האוכלוסייה ou. כן אין pouco e התרבות של ברזיל essa מוערך e כדי לשרוד תלויה muito esfor?o עבור Guaranis יורד חלק שני. מ compara??o דשה לנו מוטיבציה לעשות אמ estudo המשפט בין או projeto סאסי (מרכז חינוך ותרבות הילידים), ברזיל, projeto e e Ateneu דה לינגואה גוארני תרבות, לא פרגוואי, הזה compreendem na implementa??o דה מקורי לא תרבות גוארני nas מוסדות חינוך, כל maneira SUA לצלם. Assim, com חוויות כמו הקיימים לא פרגוואי, רגע – זה איציק פרנקו uma conserva??o דה לינגואה e קולטורה גוארני, ou at? רק של preserva??o דה alguns תחפושות, introduzindo essa valorizacao nas escolas Institui??es דה ensino ילידים. 3.1 תמיכה תמיכה נה הערה הוא שני פרויקטים זה pregam של Prote??o דה קולטורה, הוד מלכותך מבינים uma An?lise da dificuldade יותר קטנים יותר קהילות ילידים מקומיים enfrentam עבור preserva??o של תחפושות. די מתגמל להתבונן או מצב pelo לצלם אסטס projectos Praia – מיועד assimilar e כדי להפעיל כעת en או נאו interessa lhesan דה globaliza??o e assim continuarem fixos נה לך מושג איך da valorizacao התרבויות שלה כדי atingem חלקות המינימלי דה popula??o, לעומת s תרבויות של מדינות vindas massa europeus e dos ארה. חשוב Sendo כדי או סנטור חינוך הילידים אספקה em suas פעילויות ותוכניות לימודים גדול כדי difus?o דה קולטורה, תלבושות e דה לינגואה לעשות povo יליד הגואראני כסוג של הגנה s חיצוני משפיע. 3.2 אובייקטיבי מבחינה היסטורית, כמו rela??es שני povos ילידים דה אמריקה לטינה com כמו חברות לעטוף אותם geral tem הוביל קהילות חברתיות degradacao das degradacao שני משאבים naturais das בשמורות ילידים. ככה שאוכל, תאיס povos vivem com bravura אסטס novos tempos של אתגרים רבים שבו צריך הוא הסתגלות של נובה realidade, אאו mesmo טמפו, חייבים לשמר למסורת עבור מנטאר מחוזקים כמו ילידי. מ fatos תאיס, אנו מעודדים ter שואפת לפתח, בתי ספר לא הילידים, הפעולות כדי לקדם את preserva??o של תרבויות שלה, שימושים, תלבושות, מכוון ידע חיזוק או מסורתי. אנחנו מתכוונים, לכן, הקהילה תעשה projeto סאסי לקבל, Al?m לעשות acesso ao conhecimento חינוך בסיסי, מתודולוגיה יישומית לא difus?o לעשות ensino גוארני paraguaio מערכת החינוך, ולקבל סיוע חברתי להרגלי שלו מסביר פנים, מחוזק. Ou seja, להתבונן Educa??o nesse e במקרה tudo מחקרים אשר נכלל, comunidade, גיל, אינדיקטורים סוציו-כלכליים, מתודולוגיה faixa דה ensino כדי לוודא H? possibilidade או houve זה לא פרגוואי, possa להיות מיושמת na Educa??o ילידים, מאיס סאסי לא במיוחד. Assim, או envolveria תוכנית מערכת של אוריינות הילידים com אום ensino הדו-לשוני דיפרנציאלית. מתודולוגיה 3.3 – מחקר שדה אין projeto סאסי אי נה aldeia הילידים ממוקם לא Jaragua com perguntas o questionario empreendimento projeto e seu פעולה; -Conhecimento da תרבות e לינגואה הגואראני דרך filmographies-ברזילרס-e-algumas Estrangeiros; -הערה (sem qualquer interven??o) לנו את מנהגי da aldeia, כדי verifica??o כמה רציני לחוות שני אינדיאנים ונסה aldeia; -מחקר, ביבליוגרפיות leituras הנוגע גוארני תרבות, טבח das תרבויות locais em תוצאה da globaliza??o; -ראיון com Olivera Galeano דוד, geral להם Ateneu של לינגואה e תרבות גוארני, com או כוונה לדון על כדי necessidade ou at? על החשיבות לעשות גוארני מערכת החינוך לא Paraguai e possivelmente לא ברזיל, להציג alem שתי מדינות לא Mercosul; דה – Estudo Avalia??o של אינדיקטורים סוציו-יה הקיימים, הזה relacionam שניתנו קודם לכן implementa??o לעשות גוארני לא ensino, e שניתנו subsequent implementa??o; -Compara??o דה a??es paraguaias e ברזילרס em Rela??o תרבות מקורית. 4 פרקים 4.1 אינדיקטורים 4.1.1 Estudantes גוארני na regi?o דרום מזרח אזור הברית מספר התלמידים באחוזים ברזיל אספיריטו סאנטו 587 של 0.36% מינאס ז'ראיס 3.003 1.83% ריו דה ז'ניירו 209 0.13% סאו פאולו 974 0.59% סה כ מדרום?מזרח מדרום?מזרח 4.773 2.91% (פונטה: IBGE) Neste tabela, pode – אתה צופה Distribui??o דה estudantes Guaranis פלה Regi?o דרום-מזרח, onde לביטוח הלאומי הפדרלי בבירור עדות uma גראנדה maioria לעשות לא מדינת מינאס ז'ראיס , por?m או מדינת סאו פאולו vem לוגו em ואחריו com על הילידים אלף תלמידים. כדי Regi?o מזרח מביא אל התחתון concentra??o דה estudantes ילידים מ ברחבי הארץ, mas esse fato מבואר בשל האוכלוסייה הילידית שולטים em regi?es כמו בצפון, צפון-מזרח, אשר לכן, desagrado כתלמיד maiores טבעי אוכלוסיות ילידים, כ-75% סה כ פאיס. 4.1.2 הילידים אוריינות האם מצבי ברזיל / רמות של Ensino מספר estudantes Educa??o ילדים 18.583 סדרת iniciais לעשות Ensino היסוד 104.573 Quatro בסדרה האחרונה לעשות מבוגרים e Ensino היסוד 24.251 Ensino האמצעי 4.749 Educa??o של Jovens 164.018 סה כ 11.862 (פונטה: IBGE) בהתחשב demonstraram חקר כי כדי Educa??o לא ילידי ברזיל מגיבה על ידי ליד בתי ספר 2,300, 164 אלף תלמידים ומורים 3,059 ילידים, alem של סווינג 939 מורים-אינדיאנים. דרך tabela da pode – תאמת הרלוונטיים אום fator המציין כי רוב התלמידים ילידי pertencem iniciais סדרת s גדול לעשות Ensino הבסיסית. כתוצאה מכך, dizer Limpeza e שלפי כדי יצירת a da Educa??o na linguagem incentivou ילידים הקהילה להשתתף באופן פעיל das שיטות של ensino, נותן בעיקר שלב התחלתי לעשות Ensino הבסיסית. 4.1.3 אוריינות לא ברזיל Taxa של אוריינות של אנשים idade mais 15 שנים ou אין ברזיל (%) 1970 66.4 1980 74.5 1991 79.9 2000 86.4 (פונטה: IBGE) נצפתה הוא houve 30 שנה זה אמ אמ crescimento 20% לא ברמה של אנשים מבוגרים יותר מ 15 שנים קרוא וכתוב לא ברזיל. Taxa של אוריינות של בני 15 שנה מאיס ou של idade לא ברזיל (%) מפקד אוכלוסין 1991 מאוכלוסיית אוכלוסיית הילידים 73.9 49.2 2000 סך 79.9 86.4 (פונטה: הסוכנות) Em רק 10 שנים כדי אוכלוסיית הילידים atingiu אום דרג של צמיחה של אוריינות em Rela??o brasileira הכולל האוכלוסיה. Esse fato יכולה להיות מוסברת עקב יצירת a escolas das עבור האוכלוסייה הילידית. 4.1.4 אוריינות לא Paraguai Taxa של אוריינות של אנשים idade mais ou 15 שנה על ידי סקס, מופרדים על-ידי קבוצות של idades, לא פרגוואי (%) קבוצות על ידי סה כ Idade Homens Mulheres סה כ 93.8 95.2 92.4 15-24 97.3 97.3 97.4 25-34 97.3 97.5 97.0 35-44 94.0 95.9 92.2 45-54 92,1 93.4 90.8 55-64 88.7 92.6 85.4 65 e + 79.6 85.1 75.0 (פונטה (: ה-BBC) לא פרגוואי, או שיעור של אנשים קרוא וכתוב עם 15 שנות idade ? muito ברזילירו? סופריור אינדקס ao. Pode-se כדי לנתח implementa??o לעשות ensino bilingue incentivou מערכת יחסית אוריינות da crescimento לא בארץ. מאמת את זה, כרגע 40% שני paraguaios יה falam הגואראני, ספרדית, 50% S? falam גוארני, falam רק 10 בקושי או ספרדית, לכן, כל האוכלוסייה % em קצרה ניתן להשתמש והבנה os דוייס שפות. 4.2 מפנה Constitucionais כדי promulgacao דה constitui??o דה 1988 ensejou אום תהליך דה normatizacao לעשות ימין dos ?ndios כדי uma educa??o דיפרנציאלית. Legais התקנים OS, J? em כוח ou em דיון לא הפרלמנט, במערך uma verdadeira revolu??o לא reconhecimento לעשות ימין dos ?ndios אומה educa??o voltada ספציפיים מודאג meios garantir אמ, מכשירים אום קונביביו מאוזנת מאיס com שימור אורח brasileira e ידע ילידי valorizacao. ליי דה Diretrizes e הלאומי Educa??o דה בסיסים, 1996, פינוקים, פלה אנקנטו vez, desse ימין. אם artigos, משרד עורכי דין כמו dever המדינה או oferecimento דה uma educa??o ספר דו-לשוניים ובין תרבותית, כמו fortaleca כמו שיטות socioculturais של השפה אימהי של כל הקהילה הילידית, ומספקים הזדמנות לשחזר זיכרונות ההיסטורי שלה ולאשר זהות שלו, נותן-lhesan, tamb?m, acesso aos מדעי conhecimentos da שימור אורח נאסיונאל. כך היא possa אוקטבה, LDBEN קובע את מערכות הוראה שני משותף Elabora??o דה ensino משולב תוכניות ומחקר, המכיל com participa??o das em sua formula??o קהילות ילידיות וכיוונו יש לפתח תכניות לימוד ספציפיים, כולל מנהרות os conte?dos culturais המייצגים קהילות s בהתאמה. כדי LDBEN ainda נייר pessoal דה Forma??o מתמחה atuar ונסה שטח e Elabora??o e publica??o דה materiais did?ticos ספציפיים, הבדיל. הפציר לפרש LDBEN, או Conselho נאסיונאל דה Educa??o lancou uma רזולוציה (מס 3/99) כדי fixa הנחיות או מבצע das escolas ילידים. הגדרות חשוב ai היו חקוקות e regulamentadas, das נמצאת שלושה merecem להיות מודגשים: (א) יצירת a נותן קטגוריה escola הילידים, reconhecendo-lhe escolas com condi??o תקנים e ordenamento המשפטי נשאר; (ב) uma Forma??o אחריות ספציפית לך מורים הילידים, ומאפשר זה אוקטבה em Servi?o e, כאשר עבור או למקרה חירום, והמצוות com sua מוסקולריס לימודים; ותחומי (ג) הגדרה מדויקת das מיומנות הנאמנים של colaboration בין Uniao, הברית, עיריות. השלישי צריך להיות המחוקק, להגדיר diretrizes e nacionais, תמיכה טכנית, הולך מדיניות אתה מלמד מערכות או provimento תכניות חינוך בין-תרבותית וחינוך של מורים הילידים, alem לגיוס תכניות ספציפיות של סיוע אאו desenvolvimento da Educa??o. AOS הברית cabera פלה responsabilidade מציעים e execu??o דה Educa??o הספר הילידים, ou ישירות על ידי משטרו של colaboration com seus עיריות, שילוב בתי ספר הילידים כמו יחידות כמו שלנו, לא אוטונומי, מדויקת למצב מערכת e provendo-כמו משאבי אנוש com, alem גשמי ופיננסיים, הסדרת regulamentar e או מורים הילידים. Outras duas אלגריה איך em דיון לא הפרלמנט e tamb?m שפכים התשתית לעשות ימין dos ?ndios של אומה educa??o דיפרנציאלית: או עושים סקירה פלאנו נאסיונאל דה Educa??o חיקוק של ndio. לא שטוח הלאומי של Educa??o חה כל אום פרק על חינוך בית הספר ילידים, מטרות com כדי curto e לונגו prazo, onde הוא יוצר להצעה da Universaliza??o של תוכניות חינוכיות aos povos ילידים לכל כמו סדרת ensino הבסיסית, המבטיח אוטונומיה essas escolas, הן לא זה אאו quanto פדגוגית של projeto אאו refere להשתמש שני משאבים כספיים, e משווקת participa??o das קהילות ילידיות nas decis?es הנוגעות אאו מבצע dessas escolas. או PNE נייר, ainda, יצירת a של תוכניות ספציפיות לשרת s הילידים בתי ספר, טוב כמו יצירת a דה linhas דה financiamento implementa??o על שתי תוכניות של אזורים הילידים של em Educa??o. Atribuindo aos מערכות estaduais של ensino אחריות משפטית פלה Educa??o הילידים, או PNE מניח כמו אומה מטרות das להיות תחום ונסה atingida atua??o התמקצעות, או הכרה ציבורית הוראה הילידים, com לקטגוריה da יצירת a של מורים הילידים כמו גזע מסוים לעשות המגיסטריום e com כדי implementa??o של תוכניות רציפה של Forma??o שיטתית לעשות מרצים ילידי. Tamb?m אם tramitacao לא Nacional קונגרסו הוא uma proposta ליי דה דה סקירה לעשות חוק לעשות עם ndio (ליי 6.001 בשנת 1973) כלומר tornou defasado לעומת s inova??es טקסט חוקתי atualmente em מרץ לעשות. החלופה האחרונה לא לעשות projeto, של היוצרים לעשות המשך. לוצ'יאנו Pizzatto, או פרק נותן virou ילידים uma educa??o retalhos טלאים, מביא propostas שונים, אויבת. או גוברנו הפדרלי apresentou אום novo טקסט זה מוכיח-זה הדווח שיער מובנה. Nele מספקת-את ההודים tenham acesso aos conhecimentos מוערך ולא חיברות לא להקשר הלאומי, של מצב כדי לראות-lhesan כדי defesa של seus int?ress?s e participa??o נה החיים em הלאומית igualdade של תנאים, enquanto קבוצות e מבחינה אתנית הבדיל משווקת respeito aos processos e חינוכיים של Transmiss?o של conhecimento das קהילות ילידיות. או תהליך דה Implanta??o דה escolas אחד, פלה דו proposta אזקוצ'יבו, להבטיח אוטונומיה כדי o projeto quanto פדגוגית של הניהול האדמיניסטרטיבי, num ברבים בהקשר של רעיונות, concepcoes חינוכיים. Ficam assegurados תכניות לימוד, תוכניות, e תהליך דה Avalia??o דה aprendizagem e חומר פדגוגי, בתי ספר שונים לוחות שנה e adequados s לקהילות השונות עמים ילידים, וכן o ימין destas משתתפים שני תהליכים של הבחירה e Sele??o de seus professores, נותן עדיפות aos אינדיאנים עצמו. עבור שניהם, proposta דה reformulacao לעשות לעשות חוק ndio מספק גם לאימונים של תוכניות משאבי אנוש מתמחה, possibilitando condu??o פדגוגית da Educa??o ס pelas עצמו בקהילות ילידים. Mesmo sendo חיוביים כמו altera??es e novas formula??es דה Legisla??o, devemos reconhecer כדי morosidade com כדי תאיס כיבושים הוא efetivaram. יה היא העיר quase בעוד 20 שנה constitui??o da promulgacao אז עיקרון רשום עלי, פוסי העגלה e regulamentado פלה Legisla??o הבאים. שנים Quantos שיותר יהיה צורך כזה efeitos produzam ההתקדמות המעשית? או האתגר נראה כמו להפוך למציאות או את משפטי לא שטוח ההתקדמות רשום, בדרך אשר אל escola em הילידים אזורים, משמש היסטורית של meio dominacao, seja אום מכשיר של autodeterminacao, את respeite כמו מסבירי מצבי בלהיות esperamos e הילידים לתת שירות שני פרויקטים שונים של povos desses בעתיד. Em סומה, lhesan לפתוח אופקים חדשים, seu בבקשה e נגד! להכות מכשולים e התנגדות כמו escolas sejam ילידים אמ המכשיר של אוטונומיה, פוליטי וזמן תרבותית, ואתן e אממ כלי ההגשה ההיסטורי, e או אתגר גדול. אממ אתגר בשבילך הבעלים ההודים em e descobrir לבנות הגיוני אמ escola, אום אתגר בשבילך חוקרים, ילידי ברית לעשות movimento ילידים, e אממ אתגר עבור המחוקקים e בשבילך, סוכנים ממשלתיים. Cen?rio NESSE, בהיעדר e vontade פוליטי או מאיס לביטוח הלאומי הפדרלי ניכר. Onde ela קיים, פסוס certeiros ou איך sendo שניתנו. Onde ela קיים, e עליך להעלות תנאים כמו דברים acontecam. OS אינדיאנים איך tendo תפקיד nesse תהליך, העפלה suas reivindicacoes, דרישה או דה cumprimento Legisla??o. או התובע כאן עצום אום atua??o tem, שדה em defesa שני אינטרסים הילידים, ועוד דה muitos governos estaduais אדישות. הוא נאו נולים uma נובה mudan?a אין gerenciamento da Educa??o ילידיים, מדויק e יד שנייה ומעלה מנגנונים הכרחי או העבודה הנוכחית. Atual אין קצב, שנים רבות עדיין יהיה צורך את האינדיאנים possam efetivamente לקחת מעליך, יעדים השוטפות (Luis Donisete בנצי Grupioni, outubro / 2000). 4.3 projeto סאסי או projeto סאסי כוללת uma iniciativa דה membros da aldeia גוארני ע י ז foram at? prefeitura לשאול את השיער projeto e sua כל metodologia conseguiram עד verba עד constru??o atendem e כדי aldeia להציג לא Jaragua. verdade נה אממ מורשת נותנת המזכיר העירוני של החינוך. כפי אתה חברים נאו tem ainda escolaridade מספיק prestarem בתחרות, והוא efetivarem, קובע – הוא com כנס אום לצלם, prefeitura verba repassa כדי uma פאזר העמותות עבור devidos trabalhistas כניסות. OS Servi?os limpeza, Seguran?a e e terceirizados סאו seguem mesma מרנדה סטנדרטי. כל מערכת ההפעלה trabalhadores לעשות סאסי סאו moradores da ילידיים הקהילה, ציין מתלקחות pelas. כדי aldeia קיבל או טמפו כל ביקור של השותפים היא em לפתח פרויקטים. Regra סאו דרך das באוניברסיטאות כגון USP, UNICAMP, PUC e outras, Al?m דה תכניות של המדינה גוברנו לתיק פדרלי לעשות Ponto de תרבות או e ou. זירת סאלבדור Funda??o מסייע גם com או סבסוד משאבים דה alimenta??o נה cozinha comunitaria, שמיכות וצרכים אחרים. Sabesp tamb?m e די Casa da aldeia כדי לצלם מא ח roupas, מזון ועוד. At? כדי Escola de Forma??o של חיילים הנמצאים לא Jaragua תורמת com aldeia sempre הזה podem, tamb?m או IDETI, מכונים das המקומיים מסבירי, לעקוב אחר או סאסי H? זה שנים, רק יאושרו, האריכה עוד שלוש שנים, trazendo mais Seguran?a. המטה לעשות סאסי ניגודים com או אחרים da aldeia מעורב projeto. Enquanto כמו בתים סאו constru??es קטן

&Quot; סוכר תינוקות &Quot; של האיטי

אותם סוכר-Babiesa של האיטי = לאן, אני תוהה פעמים רבות, כדי לקבל את הרוע, את שאיפותיו של אותם גברים? במאמר זה, כלומר אסון נורא למי להתקשר לוס סוכר תינוקות-האם האיטי, ילדים בין הגילאים 7 עד 10 anosa המוביל אל סנטו דומינגו לעבוד בטנדרים קנה סוכר. להתייחס אליהם כמו חיות, ללא כל סוג של חמלה, ביום אחד בלבד $0.60 סנט (מטבע דומיניקני בתשלום ב) – צלחת אומלל ו- a של אוכל.-להפוך אותם עובדים 10-12 שעות ביום, עם רק הפסקה של-20 דקות, – לאכול את הארוחה אומלל בהתחשב. – שמתייחסים אליהם כמו עבדים נכון – אצבע הם מדברים על יצורים מ-7 עד 10 שנים אין שום דרך להגן על עצמם. זה כמעט בלתי אפשרי לדמיין שדבר כזה יכול לקרות בעידן הנוכחי של 2009 רוב הילדים האלה לעבוד בלי נעליים בתחומי durosa סנט דומיניק, ומגן אומללות בגדים לא לוח קשיח שמש או גשם. יש את זה לישון באדמה קשה מהם, הבקתות של maderaa שבו אותם לשמור על שני עד שישי, כאשר אותם נושאים של הסגרת משאיות להאיטי ולהחזיר אותם כדי לאסוף אותם ביום ראשון בלילה, כדי להתחיל את היום החדש של Lunes.a הבא זה היא התעללות איומה, bochornosoa מהם זכויות אדם, יצורים חסרי אונים. גרוע יותר כאשר בתקופת העבדות.-לכל זה מאפשר לו הממשלה של סנט דומיניק מאת סכומי כסף גדולים להביא את Fanjul, החברות azucarerasa עשירים עכשיו Vicini.

ההיסטוריה היא נורא, וארוך -אבל כבר sacarona הסרט התיעודי עשה, הפיק וביים על ידי מפיק סראנו איימי. סרטים Documental הוא מסייר בעולם, והיא היא יצירת מודעות זו התעללות בלתי נסלח, יותר מה קרה בזמנו של עבדות-תיעודי כזה גרוע (מתוך 95 דקות), כבר זכה במספר פרסים. ignominy הזה זה descubrieon איימי סראנו (מפיק של סרטים, סרטים דוקומנטריים וגם העיתונאי),-יה ארמנדו Valladares (זה היה אסיר פוליטי קובני על ידי שנים רבות) היום יום הוא השגריר מהם זכויות האדם של האו ם (האו ם) או האומות המאוחדות. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אותם היו אשר הלם זה ברבריות באחד נסיעתם הרפובליקה הדומיניקנית.-סראנו איימי , מעמיד בסכנה חיים משלו, הצליחו להפוך את הסרט התיעודי של 95 דקות, סוד בתוך ועל גבם של נציג של הממשלה. הדומיניקנית., שבו מוצג, בפירוט, המצב אילו יצורים חיים, כאשר הם מתייחסים אליהם, ואיך הם עובדים. אפילו מראה התעבורה של ילדים על משאיות מהצבא דומיניקני.

Documentala הזה יש הכדורסלנים בעולם, זכה האינסופית של premios.a אבל החשוב ביותר הוא התגובה של העולם הזה האכזריים.-באו ם (האו ם) קיבלה מיליוני מכתבים, הודעות דואר אלקטרוני והודעות על אותו, ועכשיו הם לוקחים את הצעדים הדרושים כדי לסיים התעללות איומה זו נגד ילדים חסרי ישע.-איימי לה גברת פרננדז קיבל מספר איומים, ביתו בחיים ניו אורלינס מוקף מאבטחים, מצלמות, כל דעה צוותים של אבטחה, כדי להיות מסוגל להגן על חייו. בהזדמנויות שונות, כאשר הוא הלך למצגת של הסרט התיעודי במדינות שונות, יש כבר לפינה ואיים במוות על ידי. היו אסון של תעשיית הסוכר. כמו אנה פאריס, donde? היה על סף איבוד החיים '.-לא רשאים לחזור laa נציג. הרפובליקה הדומיניקנית, כי זה הוכרז בתור אדם בלתי-רצויה – נדחית האשרה. כמה אנשים בעולם ידע על המצב הזה, מאז הכל היה מאורגן כמו סוד נוסף כדי למנוע גילוי של הלואה quea כבר, סוף סוף הגיע האור. – כל זה נוגד את כל חוקי זכויות האדם-, מאז אנחנו מדברים על ילדים, ninasa מ- 7 ל- 10 שנים העתיקה.-אני גם תוהה רחוק יקבל את שאיפותיו של גברים, אשר נוגד כל העיצובים של אלוהים-הרבה הגענו? כבר היינו בני אדם, להיות בעלי חיים פשוטים, כי הדבר היחיד שמעניין אותנו הוא קילל כסף או זהב? א. אנחנו כבר מרגישים את האהבה השכן, אשר שניהם הטיף Jesucristo בקיצור שלהם להישאר על כדור הארץ? או שזה כבר לא מרגיש חרטה פחות על כל הזוועות שבוצעו בעולם הזה, כל יום? איפה היה הכבוד, כואב את, את האנושיות והאהבה לשכנה? Casosa מעין אלה, הם אלה אשר מזיז אותי, להוביל אותי לכתוב.-כל מי יש לנו תודעה, אנחנו צריכים להתאחד, הזוועות הללו חוזרים על עצמם כדי למנוע את קנה הנשימה.-רק אלוהים יכול לשפוט אותנו, אך הפעם יבואו, במוקדם או במאוחר. א Torriente של אווה דיאז Feb. 9, 2009 סופר פוליטי, המשפחה ונושאים אחרים.

ניקולו פגניני, הסונטה של השטן

זה היה 27 באוקטובר 1782. הסתיו כבר קר במיוחד. Presage ימי החושך. בחדר קטן ברחוב, אישה נתנה לאור לילד של תכונות שיער הגרמי, מקושקשת, בראון, נמוך אלה עפעפיים כבדים, חרוצה מאת סבך רשתי של כלי נימי, אותן עיניים היו של צבע לא מוגדר. לא עכשיו, ולא לאחר מכן, העיניים האלו היו גוון מובהק, נראה להיקרע על-ידי אש. אבא שלו היבט חמור של המשמר הפרטוריאני ישב על שרפרף עור בסלון, ליד אחד מאחיו. בצד אחד של אותו, על השולחן הכינור הישן נראה בציפור גוססת עם כנפיים על קן של נחשים. הילד הוטבל בשם של ניקולו.

האב אנטוניו פגניני, האמא תרזה Bocciardo פגש במסיבה בחסות ראש העיר בעיר Genoa לפני חמש שנים. לאחר תקופה קצרה של יין וורדים התמודד עם האחריות של האיחוד. התיישבו בחלק צנוע שבו בקושי היה עצי הסקה לחימום הבית, איפה החלונות נסוגו כמו אנגרי בירדס כנפיים כאשר הרוח נשבה. ניקולו החל המחקר של המנדולינה כשהוא היה בן חמש. אביו לימד אותו את התנועות הראשון בחדר קטן כמו מחקר, שבו צריך לקפוץ מעל לחמניות של שטיחים, ציורים, חתיכות עץ, כל מיני זבל.

ולהתגבר על התהפוכות של הכלי הזה, הילד עוסקת בלימוד הכינור. ההערות הראשון לרעוד באוויר כמו ההברות של בכי. על הפרחים באגרטלים החלונות למטה שכבה של פרוסט hoar של מלנכוליה כאשר arpeggios ירקות קטן חבויה המחרוזות. הפעם הראשונה בה הוצג לציבור היה בן תשע. זה היה בקושי מסוגל להקים שיטה של מחשבה על להכליב את ההרכב של ההערות. כאשר ניקולו פגניני ניגן מנגינה הוא עשה זאת תחת השפעות הפיות של ההשראה התת מודע. 16 שנים נחשבה מאסטר, אך הצלחה נכשל לעכל את זה עם שטף. הכסף שהרוויח בזבז את זה מסיבות של שיכרות. היא בילתה שעות ארוכות של טברנות, אולמות שבהם גם הימר. מישהו הציל אותו מן הפעולה המטורפת הזאת של הרס. זאת הייתה אישה אשר דואגים לו הערצה גדולה. לא היינו יכולים לדעת את שמו, אבל זה שהיא גידלה אותו מן נהלים של רשלנות, שיכרון להעניק לו מקלט בווילה שלו שם הוא למד לנגן בגיטרה. משהו תחסוך את הטירוף וקדרות המיוצר על ידי האלכוהול, פגניני חזר לבמה. על הגרדום, שדה של אש להפיץ אור וצל, באמצע האמן. . החום כנראה בלתי נסבל עבור ניקולו, אבל התמונה מבליט את הציבור גרם לו להיראות כאילו הוא עלה מן הגיהנום. כינור שזה קרע גדול הערות, מאחורי כל זה היה להבות, שריפה. מטהרת או ענישה, אך שידר את דמותו של פגניני כמו טיטאן שבראשה הוצב קרניים קוסמיות. הציבור להציג את התמונה גבוה, רזה, אחי בזרועות כל כך הרבה זמן. כי הידיים הגיעה על ברכיו. עם התחפושת מרוטים, מלוכלך של אבק ושומן, שיער ארוך שלך היה כאילו הוא נשרף, כמו שמש. הקשת בידיהם תיאר דחיפות בלתי נלאה בשידור חי, עקומות, הכידונים, כאילו נטעו תשובה מכשילה או חרב. בין הצופים היה השקט וילון צפופה קרוע רשומות הרמוניות מיתרים קרועים. אף אחד לא יכול להסביר איך מישהו יכול לשחק דרך כל כך קרוב האלוהי. . חשבתי אולי ניקולו בימים ההם כאשר אביו אמר לו כי יהיה זה הכנר הטוב בעולם וכדי לאשר את חיזוי, נתון נושבת שלו יהיה… אולי אולי נגיעה הפגיון של אש זה נעוץ בחזה של האב, הוציא את הקרביים שלה עם כל ארפג'ו, כל תנועה של הקשת שלו. תהילה מטורף הגיעו כאשר מישהו, זה לא ידוע מי, הוא אמר ששמע ו פגניני ראה לזמן את השטן. בחדר החושך, הוא אמר, ניקולו נפל על ברכיו לפני דמות מפוזר שהוא עמד בפינה. עם עין באתר של מה שנבע ערפל גופרית, כנר אישר את שבועת: הנשמה שלי. זה שלך, הנסיך הרשע, אדון החושך, אם תרשה לי לשחק כמו אנג'לה. בקרוב, אמר העד כביכול מואר אור מסנוור. אני retroced? ומתי אני escapea. כמה מאמין בסיפור הזה, אחרים פשוט זרוקים על ידי שקול כי לעודד הגאון של פגניני, לא היה נדרש את המראה של השטן. אבל את האגדה גדל, העם הוא התרוצצו לראותו ולשמוע אותו. ערכי דלה. האנשים של רבדים כל שמעו את הסיפור על הכנר מי הסגיר את עצמו את נשמתו לשטן. קבצנים, זונות, הבטלנים בחדר אותו עם גבירותיי ורבותיי ממוצא rancio, הוא שקוע הקסם של האיש הרדוף. התחלתי לקרוא לו כדי הכנר של diabloa. אנשים החלו להאמין באגדה דמונית. להיות איש קטן חינניות פיסית, פגניני הסגיר את עצמו הנשים יותר יפה על רגליהם. Le העריצה, העברת הערות ולבקר את המפתחות של חדרים בשבילם. למרות חסרונותיו בתחום של סקס אפיל, האמן היו קסם, משהו זה שנבע ממנו, אשר מוזן עם התהילה שלו. אז הטירוף הגיע הגאון הזה, אישה במעמד חברתי גבוה, מאוהבת בו, נעל את עצמו בביתו, אסר על שפגניני התקרב. אבל Nicolo גם היה משהו נוכלים. אתה שומע על התכסיס של האישה היפה והצליח להגיע למרפסת. שם הוא אילתר הסונטה חבל יחיד; האישה התצוגה המקדימה ההערות נפל הניבה מאת הכישוף, שביצעת באתר במיטה שלך הגאון. לישון במיטה, אשה לאשה, פגניני לא הכילה, אנרגיה מבוזבזת וגופו החל לסבול. התענוגות של השינה היו יפה כמו זרימת הכסף בידיהם. הפעמים של עוני, רעב, מחסור השתמרו בזיכרון של ניקולו. אז הוא לקח כל היתרונות הגלומים הון, כך הוא אהב את הגופות תמציתית וצעיר, הם היו כאילו שהוא describe infernal. לילה אחד, בשנת 1713, חלם כי הוא עשה עסקה עם השטן והיה לפקודותיי. הכל היה עוזב אותי להפליא גם; כל משאלותיי שהיו גם מילא יותר על ידי המשרת החדש שלי. . זה קרה כי בכל זמן נתון, אני נתתי את הכינור שלי והזמנו אותו לגעת קטע רומנטי בשבילי ההפתעה שלי היה נהדר כאשר שמעתי אותו לשחק, עם אומץ וחוכמה, כל כך מיוחד במינו סונטה רומנטית מעולם לא שמע. כזה היה לתהות, אקסטזי ועונג הייתי המום, רגש אלים הערת אותי. מיד לקחתי את הכינור שלי שרוצה לזכור אחד לפחות חלק מה הוא רק שמע, אבל היה לשווא. סונטה שכתבתי אז הוא, ללא ספק, הדבר הטוב ביותר אני שאי פעם כתבת, עדיין קוראים לזה סונטה השטן, אבל היה כל כך נחות מה הם שמעו בחלום כי חיבבתי לשבור את הכינור שלי בחתיכות ולהשאיר את המוזיקה לתמיד. אל הגאון של ניקולו פגניני ייכחד בניס, צרפת, 27 של מאיו משנת 1840. הגוף של הכנר לפניו את התהילה שלו, נדחתה על ידי הארכיבישוף אישור לקבורה. המתנגדים את החגיגה של הטקס הלוויה עבור מי השטן היה נמסר, והורה כי הארון שבו שכב השרידים של האומן הגדול נותרו מספר שנים במרתף קר של בניין רעוע. כאשר קיימות לבישופית החלטה זו רחמן, הוא אמר שזה היה פגניני זהה אשר סרבו לבוא לכנסייה, להכחיש את ההיסטוריה. של בריתות שטני. זה לא היה עד 1876 מתי מותר זה ייקח לערוך הלוויה שרידיהם וכריסטיאן הופקדו ב בית הקברות של פארמה.

סרטי תדמית: עצות ספציפיות מימושה

מוצר וידאו, תהליך ייצור, או וידאו חינוכיות כמו מטרה להפגין את קיבולת מסוימת של מוצר או לחזק את נקודות המפתח של תהליך הייצור, בעוד התמקדו בדרך כלל מאוד ספציפי ההיבטים הטכניים של תהליכים, וכד' Moreover, חברה או ארגון וידאו מבוצע במטרה למשוך מספר רב של לקוחות פוטנציאלייםמי מסביר ומדגים את יכולת וקיבולת של החברה. א. סרטון תדמית משמשת בדרך כלל בירידים תעשייתי, משלחות סחר, או מועבר ללקוחות הפוטנציאליים, שרוצים לדעת יותר בפירוט את תשתית במנגנון הפנימי של החברה, גם משום שהם מתכננים הזמנה גדולה או השקעות, משום שלא יודעים יד ראשונה החברה או את איש הקשר הראשון שלך עם אותם. א. העצות הבאות חוקיות עבור הרוב של החברה, סרטי מוצר, באשר מוסדי או הדרכה, כפי שהם מתייחסים טכניקות של השפה אורקולי, אבל הם מיועדים במיוחד וידאו של חברה: 1.

לחשוב על סיפור. הוא מספר סיפור. בבקשה. לקחת לי טיול. דעתי מוכן מוקדם, פירושו וסיום. לא מדבר על המספרים החברה שלך. יש לי Excell על כך, תודה.

א. 2. לחשוב על אדם אחד. יש רק אדם אחד כי אתה צריך לחשוב על בעת עיצוב וידאו של חברה: Laa אדם (או האנשים) מי מהם הולך לשים הוידאו, מי ללכת לראות. הלקוחות שלך. נא, לשכוח מנסה להיות מרוצה הצ'יף, המזכירות או האיחוד. לחשוב על הלקוח. א. 3. לחשוב על משהו קצר. סיפור באמת בלתי נשכח הולך ארוך. אנחנו לא רוצים לצופים והסתכלתי על השעון או חושב shrews. לתפוס את הקהל ולשמור אותו קשוב גם בווידאו החברה שלך. א. 4. לחשוב על האמת. לעומת זאת, חברת טבע בהחלט מבין את הסיפור. אנשים להיות מודעים חצי אמיתות exaggerations, שקרים. אמינות מוכרים. א. 5. לחשוב על מפיק טוב. קבל המפיק הכי טוב של videoo כפי שאתה יכול. למצוא מפיק בהתלהבות, ניסיון עם ברור רעיונות יהיו להיט הסופי עבור וידאו של חברה טובה. א. 6. לחשוב על הרגש. E של רגש, של אנרגיה, התלהבות. הוידאו משקף את הרגש כמו כל מדיום אחר. נצלו זאת. השאר שלך dossiers, מסמכי Pdf ודמויות מן הסרטון החברה. או כמו הרבה, היא משתמשת משעשע במשורה. א. 7. לחשוב על הלקוחות הנוכחי שלך. לקוחותיך actualies יכול גם לספר את הסיפור שלך. נותנת להם את המילה ולתת להם להיות להם כי מדבר גם על זה. מופיעים יטענו אובייקטיבי ולא מנומסים, conbrara וידאו חברה שלך הרבה שלוות גדול. א. 8. לחשוב על משהו מזדמנים. האם יש לך את החברה ואפילו כמה רגע אגבי? עד חברות מאופק יותר יש כמה רווחים עבור אדם נינוחה ומהנה, רגע. באותו הרגע, סרטון תדמית שלך יהיה לפתות את הקהל שלך. א. 9. לחשוב על 30. אם הסרטון החברה ארוך (אשר לא מומלץ) משנים את הקצב, הודעה, מוסיקה, תוכן, כל שלושים שניות. זה יגרום מראה וידאו 10 דקות כמו 5. נפרד לתוך מספר פרקים עם זוויות ראייה חדשות ורעיונות. 10. לחשוב על עיצוב: הוידאו הוא מאוד נזיל. וידאו הגדול של חברה שונה ערימה אחת בעיצוב, בבירות, אפקטים. לתפוס למציג ומציעות לך תמונה של חברת עוצמה. נולים תחרות! א. כפי שאתה רואה, יש טריקים רבים. אלה ועוד רבים. נצלו שלנו וניסיון שלנו. laa ב יש ניסיון רב מימוש אורקולי. ב- eocontraras אתר האינטרנט שלנו כלי דעה לה הינה חברה מובילה בתחום שירותי האודיו לחברות. יש תשתית של הדור האחרון, צוות אנוש מיומנים ביותר.

תסתכל על פסטיבל המוסיקה העתיקה של מדריד

פסטיבל המוסיקה העתיקה יציע יחידים הם מתארחים בכל הזדמנות לנסוע בעבר בזכות המוסיקה אשר ימלא ארנחואס דה האמיתי של פלאסיו. גן סביב הבניין המפורסם, מזוהה כמקום מוגן על ידי אונסק ו מאז 2001, ממוקם ב ארנחואס, מדרום למדריד, תהיה סדרה של קונצרטים בין 8 במאי 20 ביוני. "מוזיקה עתיקה הוא תנועה הפונה פרשנות מוזיקלית על פי מושג היסטורי, לחקור את הצליל המקורי של כלי הנגינה, באותו זמן בכל חקר תפקידה בחיי היומיום, גילוי המכס האמריקאי, הרגלים, פסטיבלים, משחקי ומסורות נשכח", מדווח אתר האינטרנט הרשמי של הפסטיבל. פרוייקט זה כבר פועל מאז 1994, מאז, מרבית המופעים למכירה ב- CD. המשתתפים נתונים (datasets) בין תועלת בהגנתו, דואו של קונטרה-טנור (חוסה ארנאנדס) ו vihuela (אריאל אברמוביץ ') אשר יפעל ב- 23 במאי. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. Vihuela היה כלי מיתר גדול הדילמה במאה ה-16 ספרדית, במיוחד באווירה אדיבה לעמותת קפלות מוסיקלי של מלכים ושל האצילים. הקאמרטה איבריה, המזרח התיכון וצפון אפריקה קרלוס להשמיע מוסיקה ספרדית של המאה ה-17-5 ביוני; מוסיקה Fiata K?ln ו La Ducale קאפלה תעסוק המוזיקה של ורדי ובני דורו ב- 6 יוני, lagoba Fanlo, אלברטו רמירס מולינה יביא מפתח, צ'לו ברוק ב- 12 ביוני. זמן ההתחלה של מופעים ביום ראשון הוא בשעה 18:00.

הופעות ימים של מנוחה מתחילים בין ה 17 ל 20 קמ. מחיר הכרטיסים להשתנות בין 18 ל- 20 (על אף שהקונצרט של 6 ביוני עולה 25), ניתן לרכוש אותם בנקודות שונות בעיר. "כנראה פסטיבל המוסיקה העתיקה הוא פופולרי מאוד," אומר ג'ואן רוקה, מנכ ל LateRooms ספרד. "LateRooms מומלץ לאלו אשר חושבים בהשתתפות הם שמורות שלהם מהר ככל האפשר".

הצבעה, הקרבה

א שופטים Texto:: 11:30 e 31 לגרסה. 30 ו יפתח הגלעדי נדרה על ה', אומר: אם entregares ממלכת עמון לידיים שלי, לגרסה. 31 כל לאיזה כיוון נותן את דלתות ביתי לפגוש אותי, כשהוא חוזר מנצח מבית ממלכת עמון, יהיה של הלורד, אני מציע אותו בהשואה. בפרק 11 של ספרו של צורות מספרת את סיפורה של livramento גדול אשר אלוהים נתן לבני ישראל באמצעות אדם, שהיה אמיץ, אמיץ, שמם, יפתח הגלעדי אם folhearmos בתנ ך, בעיקר בברית הישנה, נוכל לראות כי רוב האנשים בשימוש על ידי אלוהים, גורל כל, הייתה דרישה זו; אמיץ, אמיץ. אין זה אומר דיוס הצורך לכפות אדם לנצח כל קרב, אבל צריך האומץ והמחיקה של הגבר.

יפתח הגלעדי היה בנו של Gileade, אבל יום אחד האחים קם נגדו, על ידי שהוא הילד של אישה אחרת, בן של זונה, על ידי יוצרו לבטל את החתונה, הם לא קיבלו את שיש לו חלק ירושה. זה עורר , desentendimento וקרבות במשפחה זה הגיע לשיאו עם הדליפה של יפתח הגלעדי, שהיה גר בעיר של טובי. לפעמים לא מבינים את הסיבה, הגורם של קרבות, זה בגללם מסקרן בהם משפחות, אבל שום דבר לא קורה במקרה, כל מה שיש סיבה, כל מגיע במהלך שגיאות, אם נראה כי הם האחרון הולך למצוא את הסיבה, נמצאו ויש לב, תהיה הרמוניה ושלום בתוך בתינו. בהבריחה שלו שיפתח הגלעדי הביא איתו levianos גברים, גברים disaggregated של החברה, כי acompanadole עזב את העיר, את האויב הזה עזב את העיר אפילו יותר enflaquecida, הגנה, לפני התקפה בסופו של דבר. אל דאגה חברת טבע הוא האיש הנכון . המתקפה באו כמה ימים לאחר מכן, כי הילדים של Amom גייס להילחם נגד ישראל. יפתח הגלעדי חזר, ככל מנהיג שעבר לנהל משא ומתן עם צבא האויב, אחזקת האדמות, משום שזוהי סיבת המלחמה, הוא שלח שליחים ואמר להם את ההיסטוריה של ישראל הגיעה ממצרים, כי אלוהים גאל את כל האויבים שלהם לידיים שלהם. .

עדיין המלך ממלכת עמון נתן לא אוזניים, זה נתן חשיבות למילים של יפתח הגלעדי. ואז הרוח של האל באה על יפתח הגלעדי, הוא השקיע נגד האויב להגיע לחזית הקרב נגד הילדים של Amom ואני נדרתי נדר לאלוהים, מי הוא באמת דיוס הושיט את אויביו בידיו, כאשר הוא חזר הביתה, זה הגיע לראשונה מחוץ לדלת ביתו להכיר, זה וגלעד השואה באל. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. וזה נכתב כי האל נמסר האויב לידיו של יפתח הגלעדי, הוא השמיד אותם עם mortandade גדולים, אותם ואני מפסידה בקרב, יגיע הזמן לחזור הביתה, עם תחושת החובה מילא, אחד מנוחה. והודיתי, השמחה של המשפחה, הפוכה, כאשר זה הפכה השכן לבית שלה, יפתח הגלעדי רואה את הבת שלה עוזב את הבית שלהם , בתו היחידה, מלא שמחה עם סנט לרקוד, לצאת מתוכנית לפגישה כדי לאמץ אותה, לקבל אותה, לאחר חודשים של saudade. כשהוא ראה את בתו, אולי לחיצה בראש שלהם, toquea בלב שלה זה גרם מסכים ההצבעה עשה יהוה, יפתח הגלעדי לוחם, ויקטור של קרבות memoraveis הוא שיחק אל הקרקע, תור שלך להתלבש, בלב עצוב סיפר לבתו ההצבעה שהפכו לאלוהים. שנישארו מעט נהרסו על ידי מילים משלהם, כי הוא אמר הבת שלו כי שפתח את הפה הבטיח אלוהים, ולא יחזור. שלו ובת מצדו, צייתן של אבא, ידע שהוא היה לוחם אמיתי, בלי קשר לאלוהים, הבין את סיבת הצבעה, כי האל מסר של אויביהם בגלל ההצבעה. היא רק שאלה פעם את אביו, עבור יחד עם חברותיה להתאבל על sandero שלו, הוא היה על ידי ההרים יחד עם חברותיה, בעקבות חודשיים לאביו, ששירת את הקול שלה אשר עשה על ה', להקריב את בתו. אולי שאנחנו יכולים לדמיין מה יפתח הגלעדי היה, כי אנחנו גם הורים וילדים, אבל זה בהחלט היה רגע מיוחד בחייו של אדם, למרות בראבו . גררו, אבל בתוך החזה היה לב לגזרים, בדמעות, יש להסיר את הבת של החיים, הבן היחיד שלו. שאנחנו יכולים לחשוב כי קיבל את ההקרבה הזו של יפתח הגלעדי דיוס, לא קיבל את ההצעה אבראו Isaque ברור, כי המצב הוא שונה, כי אבראו היה נבדק על ידי דיוס, דיוס בוחן נאמנותם, אבראו אושרה הבדיקה, על ידי זה דיוס לא מותר imolasse את הבן שלו. במקרה של יפתח הגלעדי היה לא אלוהים אשר שאל, הוא הציע. דמיינו בלהט הקרב, בשעה של הקרב, בשעה של הקשה שלה, encurralado על ידי אויביו, העובדה שאני הולך להפסיד במלחמה, בשעה של ייאוש, מבלי לחשוב על התוצאות שהוא גרם נודר נדר. והיה בזמנו של שחיטה, המלאכים לא לא שמענו, לא הופיעו לא כבש, לא היה ללא התערבות אלוהית, אז זה לא imolasse בתה, יפתח הגלעדי בלבד. כי ההקרבה הזו לא היה רצון האל, אבל קול לא צפויה, בזמנו של ייאוש, בשעת הצורך, ואל בשל הצבעה, קיבל את הקורבן. אנחנו לומדים עם יפתח הגלעדי שאנחנו צריכים להיזהר אנחנו פותחים את הפה שלנו, הכתבה פופולרי אשר אומר כי דג מת על ידי bocaa. חה לספר שנשמע בחיי היומיום שלנו, זה יכול להיות שימושי מאוד בחיינו, דוגמאות: לשלוט לינגואה שלה, כדי לא להיות עבד את מחשבותיהם זהיר כדי palabrasa, הם הופכים לתוך palabrasa זהיר במילים שלהם הם הופכים accionesa טיפול עם מעשיהם הם הופכים הרגלי habitoa אכפת להם כדי עובש שלו דרך לטפל עם האופי שלו הוא שולט שלו destinoa אבל היא עדיין שווה בשביל מי הוא ללא קשר הוא דבר האלוהים, זה מנחה אותנו, הוא האלוהים אשר מנחה אותנו, האם היא מי מלמד אותנו לגישה אלוהים כמו שצריך עם כל מה לפחד, צייתנות, וחוכמה בתפילותינו, לא להתחייב עם מה. אנחנו לא יכולים להגשים. קהלת 5 ו- 5:4: vers.4 – כאשר אלוהים לעשות הצבעה, ללא דיחוי בכובד ראש להגשים; כי dea tolos שונא; כאשר מדרגים, שילמתי. Vers.5-הכי טוב זה שום קולות קולות משלמים. Tenho כדי Contenta להגדיר פרופיל המותאם, אבל אני אומר את זה רק אמ sou servo Deus.

ססיליה G… Guilarte

ססיליה ג'י GUILARTE (1915-1989) אלה רגעים של שלווה, שאנחנו נהנים בין הבוץ והגשם, צריך להודות את האפשרות של כוחות האויב לעשות חזק חזיתות של אירון. אחרת להרגיע היום, זה הגיוני tormenta.a הבא של ססיליה ג'י דה Guilarte. קולו של הכתב הראשון Guerraa ססיליה ג'י דה Guilarte התאמן עיתונאות לפני המלחמה, במלחמה, להיות הראשון כתב צבאי, בחזית הצפונית, בשנים 1936-1937, אז בגלות צרפת ומקסיקו, ושוב בתמורה הספרדי שלו. האנרכיסט הזה היה עיתונאי של מירוץ, ללא חשש של צנזורה ועם אמונה בניצחון האולטימטיבי. את דברי ימי המלחמה שעורר המרד הצבאי של הגנרל פרנקו פורסמו CNT בצפון, החזית העממית, העיתונים הליברליים. .

היא גם כמחבר רומנים, סיפורים קצרים, מאמרים, מחזות וכל biografias.a Guilarte דה גארסיה ססיליה נולד ב בטולוסה, Guip?zcoa, ב- 20 בדצמבר 1915 ונפטר שלו עיר הולדתו ב-4 ביולי 1989. בת למשפחה עבודה היגרו מ בלבד מבורגוס, אביו עבד בתעשיית הנייר, היה חבר של ה-CNT. הוא מתחיל את לימודיו בבית הספר של הבנות של ישוע של מולדתו. שיתף פעולה בריצה תקופתי של האיים הקנריים, מגזין הטבעה של מדריד. בשנת 1936 הוא במטרה של קבוצה אנרכיסטית דרדווילים ו- 2 מאיו של 1937 הוא הבית עם המומחה חקלאיים ו מאסטרס הסוציאליסטית רואיז גירון, gudari זה בא כדי להיות מפקד הגדוד משמעתי של Euskadi. Guilarte דה ג נשאר בקטלוניה עד בפברואר 1939. זמן קצר לפני סוף המלחמה התחייבה הגלות לצרפת. הוא שיתף פעולה בעיתון את Soud-Ouest.

En1940 הפליג עם כותרת למקסיקו. במדינה הזו הוא שיתף פעולה בקורס מגזין והיה מנהל כתבי העת El Hogar ואשתו, בזמנו ששיתפו מספר פרסומים הבאסקי של גלות, כולל Euzko-Deya, העיר, ביטאון המכון למדעי הבאסקי, טיירה במלון, וכו '. בעיר הבירה שמקסיקני militated ב השמאלי הרפובליקנים של Euskadi. היא הייתה שותפה מייסד האוניברסיטה הספרדי של מקסיקו. היה ראש המחלקה של סיומת אוניברסיטת מנכ ל אוניברסיטת מגזין של סונורה. באוניברסיטה היה פרופסור של תולדות האמנות, תולדות התיאטרון. בשנת 1964, חזר ל בטולוסה, בעוד בעלה נשאר במקסיקו עד מותו של הרודן. Guilarte נאלצו לחיות עד מותו גלות או גלות השני מארץ exilioa וחלק משפחתו. כבר בספרד, הוא שיתף פעולה בקולו של ספרד, בעיתון מקסיקני Novedades. לצד עבודה הבולטים בעיתונים ומגזינים Guilarte פרסמה ספר מענין של היצירה הספרותית. הפקת הנרטיב שלו מתחילה עם סדרה של רומנים קצרים, בטירוף המפסידנים (1935), נשים (1935), לחתוך את הוורד ורוד (1936), ברור בעיני איגנסיו (1936), אשר מאוחדים בגלות עם הכביש רומנים קצרים (1942), הנס של החיים (1942), הגאווה של קאסטה (1942), אבל, מעל לכל, הרומן שלו נולד בספרד (1944) יגרום שבראש אלוורו דה Albornoz, ראש הממשלה הרפובליקני הגולה, כדי שאת העלילה יש הרבה ביוגרפי, עם קריינות עם agile הפרוזה של עיתונאות. למי לתת את המוות, אשר זכה בפרס עם סיפור דומה שפורסם בשנת 1969 הרומן של guilas, לאחר מכן נראה את הבדידות ונהרות שלה (1975), המשקף בצורה מושלמת את סוג נשית. ב: הציטוט שלו בהפקה התיאטרלית: נגד הדרקון (1954), המלכודת (1958), עם הקדמה מאת נחמד אלקלה סאמורה, ואת דרך הצלב (2001), דרמה של העולם ההודי. את הספרים האהובים עליו היו מחקריו ההיסטוריים, סור חואנה אינס דה לה קרוז. אור יער (1958), חואנה דה Asbaje, נזירה אדמירל (1970). באופן דומה יש צורך להדגיש את הביוגרפיה האב הידאלגו, המשחרר (1958). לאור לאחר מותו הדרמטי הטרילוגיה (2001), סירה עמוסה (2001) אוסף של מאמרים וסיפורים. כמו אמר כתב צבאי הראשון שלנו: חיים למד לכל החיים. פרנסיסקו אריאס סוליס פז, רוצה שלום. פורטל חדש של גולשים עבור השלום, פורום חופשי וחופש. כתובת URL:

הגישה מגושם של ההגירה

האיחוד האירופי יש כ"קשר לפלישה שווא של מהגרים פאניקה, כאשר הוא לא יותר מאשר רק הערכות מחודשת של הכלכלה המשבר הרווחת. כל אמיגראנט הולך מדינה, היכן לא קיימות האפשרויות של עבודה שאתה מתיר בשידור חי ב best תנאים במדינות המוצא, עזרה למשפחות שלהם. עם כל המגבלות שלו, התלונות השוואתי איתם האירופי, האפשרות של עבודה בתשלום, כמו גם הגישה סיוע רפואי, היגיינה, שיפורים חברתית, ועל האפשרות עבור ילדיהם של להשתתף לבית הספר, של שלב זה כאזרחים, היא מושכת מדי כמו שזה מגיע להם עונשים הדרושים. בואו לא נשכח כי יותר מ-90% של מהגרים הזן את נמלי התעופה או כבישים. .

זה שקר כי המצב שלך מתאים לתמונות של הסירות בים התיכון הם נכנסו על ידי שדות תעופה וכבישים כי הברית האירופי הערך שלה, מתאים להם מפני שהיינו. צריכים אותם. לפני התחבולניות של כוחות כלכליים ופוליטיים אשר עלולה לגרום שנאת זרים פשיסטי כמו איטליה, זה מדויק לומר כי אנחנו צריכים באיחוד האירופי כל שנה 3 מיליון עולים כי עקומות הדמוגרפי שלנו לשקוע עקב חוסר לידות מספיק כדי לפצות על מותם ועל פרישות, ועל ידי הזדקנות האוכלוסייה בעלויות ענק של בית מרקחת, רפואי, טיפול בבית החולים. מגורים המתאימות. כדי לתקן מצב זה הגיע למשטרת ההגירה הסיוע שלנו, שאנחנו צריכים גבוה בביטוח לאומי, פנסיה, תשלום מס, ו לשרת מיליוני עבודות שנותרו ללא מילוי כמו השטחים החקלאיים, בנייה, אירוח, העירוני, שירותים פנים-ארציים הזה מסייע יסולא בפז אנשים מבוגרים וילדים מי להאיר שלנו ריבועים וגנים.

אנו מתכוונים: כאשר אנו מדברים על גזענות ושנאת זרים? אף אחד לא היה שם התנגדויות ולהיות שכנים זידאן האלג'ירי, אחד מהם שחור דנזל וושינגטון, תיירי הנרי, מייקל ג'ורדן, וויטני יוסטון, הסופר האמריקאי טוני מוריסון, של המועמד אובמה, קופי ענאן, נלסון מנדלה, דזמונד טוטו, יוליוס Nyerere ו סופר ניגרי בן Okri, יהודים, בארנבוים, איינשטיין, פיליפ רות, נח גורדון, נורמן מיילר, פול אוסטר, Jaiffer, ברברה סטרייסנד, קובה גודינג ג'וניור, וודי אלן, סטיבן שפילברג, אריק הובסבאום, סלמאן רושדי, נגיב מחפוז, עומר שריף, סמי Na?r מוסלמים, הינדים טאגור, גנדי, Nheru, ו וכו גדול שבלעדיו העולם התרוקן. לאחר מכן, אין הצבע של העור, או אכילת דתיים אבל קפדנית והרגלי או פשוט עניין של פרקטיקות כלכלי וחינוך. לכן לחשוש כי אנו מייצרים, יש לנו קבוצה של כללים כמו ארגון הסחר העולמי עשה עם התוצרת החקלאית שלו כדי לקדם את היצוא שלנו. לא כל כך עם הנפט, הגז, חומרי גלם שהפכנו החיוניים שלנו דרך חיים, פסולת. איך תוכל לשרוד את האיחוד האירופי ללא פחמימנים, מינרלים, חלוצת, עץ, קולטן, בוקסיט,? קפה, תה, קקאו, פולי סויה ו כל כך הרבה עושר זה שמרו שליטה נמוכה או דרך פרוקסי זה אפשרו לנו לשמור עליהם העושר ולשחרר אותנו מהם החובות שהיו במהלך הקולוניאליזם. הטיוטה צרפתית להקשיח את מדיניות ההגירה באירופה יש חמש נקודות היסוד. האיחוד האירופי יהיה נוקשה יותר בהתמודדות עם הגבולות. מ 2011, שיינתן רק ביומטרי ויזות (עם נתונים physiognomic של המבקש). הם גם מציעים ליצור של מדינה גדולה יותר של Frontex (משמר הגבול האירופית). ניתן לפרוס כלי נגינה של טכנולוגיה מודרנית על הגבולות, כמו רישום אוטומטי מערכת מעקב מחוברים. זה לרהט את כוחות המשטרה של המדינות הגובלות עם האיחוד האירופי, כך שהם מכילים זורם הנדידה. מי זה מפחד מי בגטאות אלה שבו אנחנו נועלים את עצמנו? מדינות האיחוד האירופי יהיה לוותר על regularizations מסיבית. תפקידים אלה הם לתת בתנאים חריגים, מקרה. בכל מדינה יינקטו צעדים מנהליים או לכנסת ללא דיווח לשאר. ממשלות אלה טובה להגירה שבחרת, אופי מקצועי: עובדים טוב יותר הקימו עבורם עבודות באירופה צריכים כיסוי. כפי שעשינו עם המבחר של עבדים. עבור אשר מתכוון להיפגש עם שלו המשפחה תיקח בחשבון את הקיבולת של אינטגרציה (משאבים, לינה, שפה). לא זכור כי מהגר אירופה, אמריקה, אפריקה, אסיה ואוסטרליה להם דרישה זו. ולא יהיה חוזה לויכוח של אינטגרציה: כדי לקבל תושבות, זרים כמו גם לומדים את השפה, מכיר את הזהויות הלאומיות ערכים כמו שוויון בין המינים, סובלנות או כיבוד המנהגים שלנו. הברית יזרז את גירושים, באמצעות טיסות חזרה משותפת. הם esposar?n בינם לבין מנוהל סמים זה לא מפריע, כפי שעשה בהזדמנויות רבות? בחמש השנים האחרונות, האיחוד האירופי חייבים אישרו הסכמים על readmission עם ראשי מדינות המוצא. אותם סנקציות נגד בבני אדם יהיה קשה לפחות כמו סחר בסמים בקרב הזה. אבל דבר לא נאמר כי הברית האירופי לשים קץ בגזל על העושר האנושי וחומריים מכנים את recursosa, טוב כדי שהפגיעות תנוצל. או של השקעה במדינות אלה ממוצא חלק מהם היתרונות שהושגו בתרומות שלהם. חוסה קרלוס גרסיה Fajardo פרופסור אמריטוס של ראש אוניברסיטת קומפלוטנסה של מדריד (UCM) CCS המרכז של סולידריות שיתופי פעולה (מיליגרם) הוא שירות של מודעות חברתית של ארגונים לא ממשלתיים, את הסולידריות עם המטרה של יידוע, sensitizing את החברה ואת אנשי מקצוע של התקשורת בנושאים של סולידריות, חברתי, על תרבות של שלום, בהגנה על זכויות האדם צדק , עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוני, אי-הכללה, ההגנה על הסביבה. CCS מבוסס על הצורך יסוד לשלב מידע ופיתוח תקשורת כמרכיב של שיתוף פעולה. דרך להפוך את האנליסטים מאמרים בתבנית מקצועית באיכות גבוהה העיתונאית, הותאם לרווחים של המדיה ולהפיץ אותם על-ידי רשתות בינלאומיות. באתר CCS (אתה יכול למצוא כל הפריטים, שנעשו עד כה, מסווגים לפי אזורים נושאיות.

תפסו אותם! כותבים פרסום יעיל באינטרנט

מהו ההבדל בין אתר מנצח אחד מה נכשל? ללא ספק, ההבדל העיקרי הוא כי הראשון דוחות כסף בעליהם, והשני לא. או לפחות לא כמו הבעלים שלהם מחכה לו. לחזור השאלה, אם כך, ברור. זה דורש מענה מעמיק יותר או ניסוח חדש: מדוע אתרי אינטרנט מסוימים להרוויח הרבה כסף של אחרים הם לא? לא משנה את צורת שיווק היעד, עליו לעמוד בתנאי בסיסי: לעבור הפעולה עם הלקוחות הפוטנציאליים, קרי למבקרים באתר. כדי להשיג מטרה זו, הראשון שעליהם לנקוט פעולה הוא מי כותב את התוכן של האתר, מי כותב את הפרסום.

מאמר זה מציג מספר נקודות שכדאי לזכור כדי לכתוב פרסום אפקטיבי לשיווק באינטרנט: בעת כתיבת מודעה, זכור כי רוב האנשים יקראו רק את הכותרת. מדגיש את מילות המפתח שלך על-ידי הצבתם באותיות רישיות, עם רווח בין האותיות. . זה לא שההודעה באותו N U N C I O. בארה ב כי באותה אסטרטגיה כל הזמן מזכיר את המילה במודעה. הוסף סמלים על הטקסט של הנושא של הודעת הדואר האלקטרוני שלך. לדוגמה: $$$ $$$ כאשר אתה שולח מיילים פרסום, מתחיל את ההודעה עם מילים למשוך תשומת לב, גבוה, או לעצור. לא תמיד טבע.

זכור כי אנחנו אומנו לעצור אותנו לפני מושגים אלה. לדוגמה: להפסיק: חדש טכנית שיווקית באינטרנט כולל משהו חופשי לספירה, לעשות ביקורים באתר שלך. זה מדגיש את המילים בחינם ללא תשלום. לדוגמה גם: או. אל תשכח כי ההצעה שלך חייב להיות זוג מושכת, האנשים המרכיבים את הנישה השוק שלך. גם לזכור כי מילה זו הוא מחפש בוטים דואר זבל לסמן את ההודעה שלך כדואר זבל. למה זה שימושי להסוות את זה ולהשתמש תווים בין המילים שלו: ארה ב חיוך. כמו פרסומת בטלויזיה או תמונות לספירה אנשים מחייכים, באפשרותך להשתמש 🙂 סמלו של החיוך להכין היטב את הקורא. זה רעיון שאינו בשימוש גם ושימושי עבור סתיו טוב לקורא של ההודעה שלך. אל תכתוב את הכותרת של ההודעה ולא לסוגיית פרסום דוא עם כותרות זה נשמע גם מדהים. אנשים עייפים הצעות כגון לזכות במיליון דולר תוך שבוע. יתר על כן, אף אחד לא יאמין אדם זר למרות שזה נכון. לבסוף, זכור כי אתה חייב לכתוב את המודעות שלך כמו שצריך, לשים את תשומת הלב על מה האינטרסים ומוכרים פוטנציאליים, לא כל כך של המוצר או השירות שלך מודאגים. כאשר אתה מתמקד? מה הסיכויים שלך רוצה לפתור וביצעתי את הרצונות רוצה לראות, אתה מקבל לשים לב את המודעה שלך ואת האתר שלך. . ואז אתה להגביר את האפשרות לעבור בין לקוחות פוטנציאליים ללקוחות.

חבילת מדיניות

מבטחים רבים פיתחו סוג של כיסוי הסיכון סטנדרטי חברות מסחריות קטנות. דוגמאות של ציפויים מסופק על ידי פוליסות ביטוח כאלה כוללות: אובדן או נזק של ציוד סחר סחורות חנות (למעט מניות של טבק וסיגריות, אשר מבוטחים בדרך מיוחדת) שנגרמו על ידי אש, ברק, התפוצצות, גניבה, שוד, התפרעות, משתמשים זדוניים (החל ממס), מטוסים (למעט בומים על קוליים), התנגשויות עם תחבורה הקרקע, רעידת אדמה, סערה, שיטפון, קו שבר (שימוש זיכיון), בתוספת עלייה עונתית X% מהסכום המבוטח בחודשים נובמבר ודצמבר. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. בעלי עניין יכולים לכלול בחוזה את הסיכון לתאונה ואת הסכום המבוטח יכול להיות באינדקס לפי מדד האינפלציה. אובדן רווח במסחר בשל ההשעיה של פעולות (מונח שלא תעלה על 12 חודשים) בשל הסיכונים המפורטים לעיל, כולל עלויות נוספות לפיצוי בגין אובדן רווחים במסחר, בתוספת תשלום חשבון Professional (בתוך סכום מסוים), מעורב הסמכה של התביעה. בעיתון כתוב ש לן רוזן ברקליס הוא זה שבקיא בנושא. גבול האחריות הסטנדרטי הוא להגדיר לפעמים כדלקמן: להכפיל ב -1.5 את הסכום המבוטח על המדפים והתאוששות העלות של המרחב הקמעונאי להוסיף שכר רואי החשבון המועסקים הכנת תביעות. אובדן של כסף: במעבר שהיו במקום במהלך שעות העבודה או בכספת לאחר שעות, אינו בטוח, היו בחנות אחרי שעות, שהיו בבתים של הבעלים או עובדים; על צולבות על צ'קים, בתוספת פיצוי על אובדן ומוות, של אחת או בשתי העיניים או אחד או יותר גפיים, או בשבוע נכות מוחלטת הנובעת ההתקפה על אספנים (לאנשים בני 17 עד 70 שנה). "כסף" במקרה זה כולל הזמנות כסף, תלושי מזון ותלושי הנחה בשווי הכריז.

הקרב של זכוכית שטוחה הדלתות והחלונות של החנות, כולל עלות עבודות זכוכית ועוד במקביל נזק לטובין. אחריות לעובדים ולציבור מוגבל להגביל פיצוי לצדדים שלישיים לתביעות ואיכות הסחורה. התוספות לא נדרש, כגון כמו יושר של עובדים, תאונות עם אנשים, אובדן הרישיון. במקרה בו בעל הפוליסה מבוטח על ידי פוליסת ביטוח משולב, הוא חופשי לכלול כיסוי כל הסיכונים, אשר, לדעתו, רלוונטיים החברה שלו, אבל אם המדיניות אצווה משמש, הרכב הציפוי שלה צריך לכלול את הסיכונים רגיל, אשר עשוי להיות אופציונלי בתוספת המבוטח.

מחובר אך בנפרד (I)

מחובר אבל נפרדים – חלק אני מה זה מה הוא אמר על פייסבוק? זה הרשת החברתית המצליחה בעולם, אשר יש ערך של 15 מיליארד דולר, בהיקף של מיליוני הדפדפנים ברחבי העולם, חברת Microsoft לשלם 240 מיליון דולר עבור חלק של 1.6% של האתר, הרשימה ממשיכה… אבל מאחורי המספרים, ההצלחה ואת המילים יהיר, מדגיש שאלה קטנה אך לא פשוט: למה? למה אנו מעדיפים לנהל את הקשרים החברתיים שלנו דרך הודעות טקסט, הודעות דואר אלקטרוני ומשחקים מהאינטרנט, במקום לצאת ולמצוא לנו בעולם האמיתי? פייסבוק, הוא ללא ספק החם ביותר שקיים היום ברשת. כל החברים המחוברים, לשחק עם יישומים חדשים, רכוב ומטה תמונות, צולם, יודע, מה הם עושים? משתמשים רבים מתיימרים להיות מכור לגמרי. זה יכול להיות כי פייסבוק מגיב צורך החברתית האמיתית או קל לברוח מן המציאות אל עולם דמיוני, בו אפשר לצפות עשרות אם לא מאות חברים, פשוט עוד טופס העולם היפה ביותר, בידור, איפה הצילומים אני מתכבד להציג מחדש נגועה ללא רבב, עולם שבו יש לא (לעת עתה) קונפליקטים חברתיים? יחידת הקשת אנחנו בני אדם, אנחנו אוהבים ללטף את האגו שלנו, להראות לכל העולם איך יפה, מוכשר, אינטליגנטי. ואתה כמה חברים יש לנו. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע .

לראות ולהיראות. הרשתות החברתיות מספק לנו במיקום מצוין כדי להשיג דיוק כל זאת. עיין בכל רחבי העולם באותו הזמן שאנחנו רואים אצל בדרך הטובה ביותר; להיות נפלא יותר החיים, עם תמונות יפות, יבורך, להיות מחוזרת, מעורר עניין רב עלול להסתיר צורך אמיתי: החיים ביחד, עם זאת, כדי להבין את מהות הקשר בין אותנו, עלינו לדעת השורש שלו. תארו לעצמכם כי בבת אחת, כל אחד מאיתנו היו מאוחדים מערכת יחידה, סוג של הגוף מורכב של תאים אינספור קיימו יחסים הדדית ממושכת. בבת אחת, בתהליך היצירה של המציאות, כפי שאנו מכירים אותו היום, הגוף הזה היה מפוצל לחלקים רבים. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. עם השבר, איבדנו תחושה של מערכת יחסים הדדית שאנו. יוצרים בתוכנו, בין היתר, תחושת הריקנות עושה זאת מאז אנו מחפשים תחליפים כדי תחושת שובע שברגע שאנו חווים. במציאות, למערכות החברתיות יצרנו, מבסיסה, מבקשים במודע לשחזר את הקשר האבוד הזה.

זה זיכרון ישן המביאה אותנו בחזרה אל השורשים שלנו הגיבור הראשי, אחראי על ההפרדה בין חלקים שונים של המערכת, הוא האגו, אשר השתלטו על מרכז הבמה, במאות האחרונות האחרונות בהדרגה גדל כוחה. בימינו, האגו הוא להגיע רשומה חדשה, נראה כי יחד עם ההתפתחות מרשים זה מוביל אותנו, חופר נקיק עמוק בליבנו, הורס בקפידה כל מיני סוגים של יחסי אנוש חמים זה יש לנו. האגו גורם לנו להרגיש שאנחנו תלויים אחרים כדי לענות על הצרכים שלנו, שדוחף אותנו כדי להתעלל בהם ולהשתמש בהם; אבל כאשר אחרים מפסיקים להרוויח, נפרדנו אותם החיים שלנו בלי להסתכל אחורה. במילים אחרות, לא יכולים לסבול את העובדה כי אנו זקוקים, מאלץ אותנו להישאר ארצות בניגוד לרצוננו. האיחוד הזה אנחנו עיתונאים ועד לנו עגמת נפש. לכן, אנחנו מחפשים דרכים להתנגד ולסרב לחיבור זה שמקיפים אותנו יחד, אשר בכל מקרה תצטרך להחזיר, בסופו של דבר. איך להשיג חיבור אמיתי ומתגמלת הוא החלק השני של המאמר הזה שאנחנו נפרסם בקרוב

Recovering Deleted Work

There are times when you did not have a system backup and you, for whatever reason have lost important information. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. Do not despair, our experts will help you in this situation. When you delete a file via the operating system is only the transformation of information about the existence of the file data itself remains, as long as they will not have written something else. To restore data using the residual information about the location parts files on disk. Based on this assumption is based on the location of the data, according to which the transfer files to other media. Probability of successful recovery of deleted files depends on the size, arrangement of their parts, and also because he and how much is written to disk after removing them. Perhaps the recovery of files: flash recovery or data recovery cd – this is one of the most painstaking, complex, and expensive services. True, in some cases, the price of the remote information is much higher than pay for its restoration.

To successfully recover deleted files, we use the latest technology. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. They are in the use of hardware and software, extensive experience of masters to work with faulty drives and develop their own methods of data recovery. Our recommendations are successful recovery of deleted files often depends on how the files are stored on disk: continuous (unfragmented) or were divided into parts (fragmented), and how much information was recorded on this section after the removal of documents and folders. Fragmented files can usually be restored only partially, and un-fragmented – completely. Even if it were held to format a partition as a whole, but it still did not record the information and do not create new sections and rewritten file system, information can be restored with a 99% probability. If you need to recover data from hard drive: folders, files or partitions, you must do the following: 1. nothing to write on this section 2. Do not attempt to recover the information 3. turn off your computer 4. transfer hard drive to experts.

להיות מנהל טוב

אנונימית שיקולים כלליים בבמאמר זה הם הסיבות של מכיוון היום, במיוחד עבור האירוע ונצואלה חייב להיות מנהלים טובים, ומעל לכל, את החשיבות של להיות מנהל טוב להתמודד עם המציאות הנוכחית של תרחישים עסקיים. אנו מקווים כי הקורא מתעניין בנושאים אלה חברות לנצל נכונה לקחת יותר ויותר יותר עומדים בפני אתגרים רבים, ההזדמנויות, האיומים בתרחישים שבהם הם פועלים, כפיית שאותם של ניהול, יכולת, יוזם, דינמי, אסטרטג, חדשני, יצירתי, השתתפותית, כדי להבטיח, כי הביצועים שלהם מספק את התוצאות המתוכננות ב pro כדי למלא את המשימה ואת החזון אשר נוצרה. מכאן, החשיבות, רלוונטיות, כי דמי הניהול הוא שיחק על ידי איש מקצוע מי מוכן לעשות זאת, מסוגל להתמודד עם אתגרים, סיכונים, חוסר ודאות, הפקת תכניות, פעולות, התכנון האסטרטגי מבטיח את הביצועים שלו, מעדיף לחברה בפעולת שלהם, פרודוקטיביות, במיוחד התרחישים בהם התחרותיות הוא מאוד משמעותי. ניהול ועסקים שלה מאפיינים מודרניים תחרותי proactivity הופך יותר ויותר תובעניים יותר, בנוסף לכך יותר ויותר נוכח אתגרים חדשים, איומים והזדמנויות, מנהל חדש, שאושרה ידע וכלים מודרניים ניהוליות אשר יספק לך הפעולות, בדרישה יתרונות בתוכניות ניהול שלהם. רק על זה, קרולינה Latroph מזכיר לנו, כי מנהל טוב צריך להיות מסוגל לדעת הכל, עבודה מרפק אל מרפק עם מישהו לעשות דברים, יודע העסקים של הארגון, יש מטרה ברורה, שמירה על מדיניות הדלת הפתוחה וכפולה את החזון שלו כפופים כך הם דבקים בו בהתלהבות.

כמו-כן, מוסיף המנהל, כפי שכבר נאמר, יש לעדכן עם הידע המודרני של תעשייה או שוק, פיתוח טכנולוגי, חברותיות כדי אינטראקציה לתקשר עם אנשים. יש מטרה ברורה, אשר אמור לשדר הכפופים להם, כי הוא להפנות את ו תיאום אנשים כדי להשיג מטרה זו. המערבת לדעת כיצד להקצות, עבודת צוות, הקשבה לאנשים, ולהפוך אותם להשתתף בתהליך קבלת ההחלטות. כל זה צריך להוסיף, כי מנהל טוב בזמן הנוכחי צריך לדעת את האתגרים, לקדם שינויים להבטיח מצוין לידי התנהגות ארגונית חיובית אקלים ארגוני par תמיד יעילות, איכות ואינטגרציה של ציוד, הטבות, הישגים. ניהול להשתמש גם תמריצים מוטיבציה כראוי, אשר תקדם יוזמה, יצירתיות שיתוף פעולה, ניהול המתאים של ההון האנושי, כי הוא.

דרושה מנהל לזהות לנהל אינטראקציה אנושית ביעילות, עבודת צוות, לעשות שימוש נכון של יסודות ידע פיזיולוגי מספק טובה של צמיחה אישית, תקשורת, כמו גם אסרטיביות וכל דבר הקשור הערכה עצמית. צריך מנהל מקדימים, כלומר אשר מנהל את לצפות מראש מה הולך לקרות, וכי זה תעודד לשנות, אשר לספור עם חזון אסטרטגי יותר של העסק, והוא מסוגל בעיצוב ושילוב של צוותים. למה כל זה?. בצדק אומר, היא לייחס שינוי זה שילוב הגוברת של חברה וכלכלה שלנו לעולם. ארגונים החלו להיות יותר ויותר שטוח, צריכה להיות יעילה יותר עקב התחרות, אשר יש משתמעת כי מנהיגים וארגונים צריכים משער עם כישורים חדשים שלא היו בעבר לא כל כך הכרחי. יש בהחלט צורך יש מנהל המאזנת בין שני חייו האישיים כמו חיי העבודה שלו, כי בטווח הארוך, אלה הם מוצלחים יותר. צריך מנהל אשר הוא מאמן של אנשים אשר לצמיתות מעצימה את אנשיה, לכן, הדוגמא האישית שלו הוא היסוד. בדיוק טמונה ההבדל בין מנהלים מובילים ומנהלים מנהלים. ואוסף מנהל מודרנית טובה לשתי האיכויות. באופן ספציפי, מנהל טוב חייב לעמוד את התכונות הבאות: 1. לציית, כי בדרך זו אתה יודע שלח ופעילות גופנית Experiencia יודעים רשות. 2. יכולת להתקרב פקודיו בחיפוש אחר חידוש הרעיון או דעה, יצירתיות, 3. מקורית אשר מהווה לא עותק או מודלים זרים, היא מקבלת היסטוריה משלו. 4. כנה, ישר, אתית, מוסרית-5. הוא מקיים יחסים בריאים עם בני משפחה וחברים, הוא דוגמה של התנהגות טובה. 6. חשבון עם שכבות אוניברסלית, יכולת ניתוח של הצגת מספר חלופות לפתרון בעיה. אתה יודע החלטות 7. היא זוהתה עם שימוש נכון הדמיון ויודע מעודד יצירתיות, מעודדת כפופים לחדש ולשפר באופן רציף. 8 תוכנית כראוי פעולות, אסטרטגיות ריאלי, אשר מבטיח תוצאות. 9. השתתפותית, טיפול רשות נאות, אוטונומיה, פעולות הנציג המאפשרים להפיק יכולות בתגובה החברה. 10. מסוגל לפתח חזון לעתיד, אשר כרוך בעבודה עם תחושת לטווח ארוך ולתחזק מנהיגות המושתת על עקרונות. 11 12 נלהב, חזון, יזמית. מחולל שינויים, הדמוקרטית, משכנע, אופטימי. מסקנה ב ה במידה שהיתה מודעות לחשיבות של להיות מנהל טוב כיום, אימונים, לטובת תפקיד זה, להשיג ביצועים טובים, כדי לזהות את הדרישות של תרחישים הנוכחי ולהביא את השינויים הדרושים אשר מעדיפים את התוצאות, תהיה אחריות עבור חברות שיש מנהיג ניהולי נכון, ומאפשר לפרש מה צריך להיות התנהגות ארגונית מתאימה אקלים ארגוני טוב הטבות, פרודוקטיביות, הישימות של ה החברה על פי הדרישה תחרותי הוא דרש. מנהל טוב, בהחלט היא משמעותית, במקרה ונצואלה לדוגמה, כדי לסייע לפרוש מהמסלול שלו סקטור עסקי, אשר עומדת בפני משבר רציני של חדרים-יעילות, הישימות, במיוחד תעשיות קטנות/בינוניות. מכאן הריבית, בקבוצת הייעוץ של Deproimca, הדרכה ויעוץ משאבי אנוש כי הוא שלב הכנת טרנספורמציה של מנהל חדש אשר מבטיחה לחברות בארץ.

פתיחת עסק

לעתים קרובות אנו שומעים מבחינת הפעלה, יזמות, התחלה, התחלה, להעז, כתובת לשם הנפוץ ביותר, אך כאשר אנו חושבים על פתיחת עסק עסקים, המשימות, וכו '., זה טבוע כי זה להיות קשור בסיכון, אם הסיכון בכיוון הקשיים הסכנה הטמונה או חוסר ביטחון. לפיכך, החל את היחסים היא לא פעילות פשוטה. אם אתה חושב על זה, היא מרכיב מפתח אשר כוכבים בהתהוות של העבודה: היזם. מי לוקח את הסיכון ואת ההרפתקה של ההתחלה משהו. הרבה יש לעשות את המאפיינים, איכויות, כישורים, אנרגיה השקיעה הדמות הזו לפגוש את מטרתו. על ההנחה כי פעולותינו שיקף את מה שאנחנו. אז התהליך הזה הופך להיות תהליך כולל של קשר ישיר. לתרגם את רוח הארגון ביישום תוכנית פעולה. ואת שביעות הרצון של עושה את זה גדול יותר, כאשר הרעיונות שלנו להפוך אותם עסקים, והאתגר בפחד מתמיד של כישלון. אחרי הכל, כישלון הוא רק תוצאה בלתי צפויה. אשר יכול לשנות עם שיפור ומשימות תקלות. יש תכונות רבות ומאפיינים יש להפנות יזם או איש עסקים. וכל חשובים באותה מידה, אחד הבולטים הוא היכולת להפוך בעיות להזדמנויות או מכשולים או אזורים של שיפור בשמירה חיובית לחסל את ההתנגדות, החשש משינוי. בדיוק כמו פתיחת עסק הוא אתגר, הרפתקה זו ישימה ומועילה כדי בתחומי חיים רבים. "זה תלוי רק רוח יזמית כי התוצאה תהיה מוצלחת? כן, כי הוא מרכיב מפתח, אולם המבקשים להפוך ולהפוך ברעיונות שלנו הרצוי למעשה, בחיפוש מתמיד אחר הסיפוק. המשימה היומית מכן הוא לחנך את המוח, הימנעות אלו מגבלות והכנת להיות מוכן לשנות, לקחת סיכונים במטרה להפוך את החלומות ואת האידיאלים למציאות. העז לקדם יוזמות שלך אישית, מתחיל עם הרשעתו של האפקטיביות של עצמו. אם אתה מאמין שמגיע מה שאתה מקבל. Haydee Haydee Quijano Quijano נראה עם מאמרים הקוראים שלך יקבלו השראה לפתוח עסק משלהם. קורס על איך להתחיל את העסק שלך באינטרנט לראות:

האומנות של בושם

על מנת לקבל בקבוק קטן וטעים של בושם סדרה של צעדים שמתחילים צריך להיות עם האוסף של מרכיבים אשר נותן לנו הטבע, ממשיך עם משלים ניחוחות השיגה. סוף סוף את לפתח משובחים ועדינים של המוצר. אבל בושם הוא הרבה יותר מאשר תהליך מאוזן הוא היסטוריה של ניחוחות שילוב בין העבר לבין ההווה, עולם של תחושות ישובו אותנו רגע מאוד אינטנסיבי, אינטימי וייחודי. על ידי זה כאשר אנו בוחרים בושם להכניס מבצע סידרה של החלטות להעביר רק ארומה או צבע, אך הם יותר מאשר החושים שלנו. שמנו למשחק הרגשות, אישיות, הרצונות החבויים ביותר שלנו והרצון שלנו להיות רצוי, המזוהה על-ידי ניחוח מיוחד זה. גם לבחור בושם זו אמנות, יכול להיות מרגש, זה יכול להוביל אותנו למסלול מלא פרחים, פירות, צבעים אך הדבר מצריך גם שיטה מסויימת כי הניחוח שתבחר יהיה חלק דרך החיים שלנו. אז המומחים מצוידים סדרת טיפים ועצות שיעזרו לנו להרפתקה קסומה זו. * הזמן הטוב ביותר כדי לבדוק את בושם הוא דבר ראשון הבוקר כי פקולטות חוש הריח שלנו הם יותר רגיש, וללכת באופן אידיאלי, בלי שום ניחוח להימנע תערובות של ריחות.

. זה לא מבחן יותר מאשר שניים או שלושה ניחוחות באותו זמן כי הריח אובד הניחוחות מבולבלים * תמיד עדיף להתיז קצת באוויר ולראות להיות מוצף הניחוח, איזה תחושות אנחנו מתעוררים, אם נרצה להריח את זה ככה. אם אתה רוצה לנסות על העור שלך, המקום הנכון הוא כף היד אבל בלי לשפשף אותם כדי לשמר את תמצית בושם גם כן. המקום עוד לנסות הוא הקפל של המרפק. בשני המקרים, צריך לעזוב את ניחוח 10 דקות לפני מריחה ממש ואז תופסים את זה על העור שלנו. לחץ כאן חברת היהלומים לאו שכטר ומצא עוד . * בושם יש מבנה, רכיב, תכונה. על פי אותם תוכלו לבחור בין רעננה, הדרים עם מרכיבים כגון תפוז, קלמנטינה או לימון, אשר אידוי קל. הפרח זה הם משתנים בין יבש סוויט. ותרכובות לרטבים, שהן אינטנסיבי, מנומס.

Google Analytics

לעתים קרובות, חדש ב-Google Analytics לא להערכה מלאה כמו בכלי זה Web Analytics עוצמה חושב כי בעצם מציע זהה רבים כלי אינטרנט אחרים סטטיסטיים הכלולים חינם עם תוכניות האירוח שלהם ואת הסיבות לכך היא כי הם משתמשים Analytics בתצורה הבסיסית שלה, מבלי להתאים אישית כדי לענות על הצרכים האמיתיים שלהם. הרשמה חשבון עם Analytics היא פשוטה מאוד לבין "העבודה" רק מעורב הוא להעתיק את קוד השליטה כי חייב להיות מותקן על כל דפי האינטרנט, פשוט מאוד ומהיר אם עשינו יזום אנו מתכננים משהו חלקים משותפים בדפי אינטרנט המאפשרים לנו לעדכן את האינטרנט כולו עם שינוי קובץ יחיד. בתצורה הבסיסית Analytics נותנת לנו מידע סטטיסטי כדי לספק ביעילות את כל מערכות סטטיסטיות אחרות בשוק gratuitadel כמספר הביקורים שלנו, הדפים הנצפים, מן, דפי אותו ביקר ביותר, מהדפדפנים הנפוצים, וכו '. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. הבעיה האמיתית היא כאשר אנחנו רוצים לשפר את האתר יש לנו רק את המידע הבסיסי כפי שאנו יכולים רק לדעת אם האתר הוא גדל ביקורים, אבל לא רווחיות. אם המודל העסקי של העסק שלהם מבוסס אך ורק על מכירת באנרים הדבר היחיד שאנחנו רוצים זה להגדיל את מספר הצפיות בכל תצוגות המשתמש לדף או הופעות בסך הכל, הנתונים הללו עשויים לעזור לנו, אבל … האם אתה מסתכל רק ביקור או מחפש לקוחות? מה אם אנחנו רוצים לדעת את הרווחיות האמיתית של האינטרנט? תצורה מתקדמת של Google Analytics מאפשר לך להגדיר מטרות רווח, כך שנוכל להשיב לשאלות כיצד אתם: מה המדינה או המדינה הם לקוחות שצורכים יותר? מה שפורסם התוכן (מאמרים, טקסטים …) הוא מקבל להשתחרר מן המשתמשים באתר שלנו? "הם מבקשים פרטים נוספים, לקוחות מי קרא את הצעת הרכש A או B? הם רווחיים יותר קמפיינים חינם שלי תנועה אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) או לשלם קמפיינים (SEM)? כמה לקוחות שנוצר מסעות פרסום בדוא"ל, כי אני עשיתי בשבוע שעבר? האם זה באמת משתלם הבאנר חתמתי על אתר? מה מנוע החיפוש ומילות המפתח SEO ו SEM להביא לי לקוחות שלא ?…. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. סתם סקרן בקיצור, תצורה מתקדמת מותאמת אישית ב-Google Analytics מאפשר לך לדעת מה אנחנו "סקרן" או "יותר לקוחות פוטנציאלים או בסופו" ולא לחזור בדרך הישנה עם ביטויים כמו "אני יודע שאני זורק חצי תקציב הפרסום שלי, אבל לא יודע איזה "במחצית, כפי שקורה לצערי עדיין עם מסורתיים במסעות פרסום מדיה רבים.

הבסיס של פיתוח החינוך

בזמנים אלה של השינויים המהירים, יתרונות קצר, המצאות טכנולוגיות, מתחרים חזקים, שווקים, ושינוי לקוחות המהווים את האתגרים היומיומיות תובעניים להעמיד במבחן כל ארגונים ויזמים של היום. הדרך היחידה להתמודד היא זו נותנת כלים לאנשים כך שהם יכולים להמציא מחדש עקרונות, תהליכים, שיטות כדי להיות מסוגל להסתגל במהירות זה, אשר הינו החדש היה, שבו מה אנחנו יודעים שינויים כהרף עיניים, שאינו משאיר מאחורי ארגונים לא להתאים וביצוע השוליים קטנים יותר ויותר עבור שגיאה. זה אומר כי חדשנות מציע הזדמנות ייחודית ליצירת יתרון לכל מי יודע כיצד לטפל בו כראוי, חברות אלה אשר מומרים מנהיגים, לא בחסידיו, שהמציא, אשר בחר את הטון של מה תהיה הדרך לעשות דברים מחר, כי אחרים חיקוי. חדשנות מהווה השלמה מצוינת ליצירת אסטרטגית תכנון סינרגיה יקר עבור כל חברה, זה עידן חדש חברות להצלחה הגדולה ביותר תהיה החלוצים בתחום החדשנות, אותו כחלק של התרבות הארגונית שלך ולראות אותו בתור דרישה הכרחית, ניתן להתגבר על אתגרים רק באמצעות חדשנות בזמנים סוערים. אחרי שאמרתי את כל האמור לעיל, אנו יכולים לומר כי הדרך היחידה מקסיקו הוא באמת שינוי בדרך של התוצרת, להפיק יותר עסקים, משימות באמצעות חדשנות, אבל איך אנחנו עושים את זה לחדש? הוא אחד מעמודי התווך החשובים ביותר לחינוך חדשנות, ברמה ממוצעת של 8.3 בית ספר הציונים ב- 7.9 בנשים וגבר אנו נופלים חזרה על זה היבט חשוב עבור כל המדינות.

היבט נוסף אנחנו צריכים להזכיר הוא של מחקר ופיתוח, זה להיות ההיבט המהותי מדינות העולם הראשון ובמדינות מתפתחות מתקדם, רוב אם לא כל שיש תוכניות לעתיד, לכן להשקיע כמויות גדולות של כסף לפרוייקטים של מחקר ופיתוח אשר הם תניב פירות, אולי לא בקיצור לטווח אבל אם המדיום- או ארוכה. רק להיות מושקע במקסיקו בשנת 2006. 36% מהתל ג מדע, טכנולוגיה, לוקח בחשבון את המגמה של השנים האחרונות תמשיך הפחתת הכמות המוקצים זה היבט חשוב לצמיחה של המדינה, וזה לא הכל מקסיקו יש בעיה גדולה של דליפה של כישרון מאז המשכורת שסופק לרופאים בחקירות הוא רק פסוס 6 אלף בחודש, זה יכול להגיע עד 32 אלף בהתאם תרומות שביצעת. זהו משהו לא משמעותיים בהשוואה למדינות מפותחות שבהן רופאים ואנשים מוכנים הם לשלם יותר, לכן אנשים עם תארים או תואר דוקטור מתוך מחליט לעבוד במדינות אחרות. מקסיקו צריך להתחיל לקחת בחשבון היבט זה אם הוא רוצה לאחת המעצמות הגדולות בעולם, ו חייב עכשיו להתחיל עם הצעירה, ופעל דוגמאות של מדינות כמו סין שיש ספר מיוחדים לילדים גאונים, בהתחשב השכלה מיוחדת, לעזור להם מלא לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם כל כך מכן הצעירים הללו להפוך מקצוע מחויבות המדינה שלו, היא דרך טובה להתחיל, לא רק כדי לראות לטווח הקצר. אם אנחנו רוצים מקסיקו כדי להתקדם ולהגיע רחוק יותר יש לקדם את החינוך בקרב אנשים מאז החינוך מעודד הצמיחה של המדינה ושל האוכלוסייה שלה, והופך אותנו לאנשים יותר פתוח, רציונלי, ידע יזמים לפעמים אין שום מדינה בעולם הראשון אשר אינם תומכים לחינוך זה לא משוכנע כי הם שם מאז האוכלוסייה שלה יש רמת חינוך גבוהה. אני יודע כי במקסיקו יש לנו בעיות חמורות יותר כמו עוני ועוד אך תמיד יש מקום ללימוד הקריאה, דברים מקסיקנים שלא נעשה אבל זה חיוני כדי להצליח.