ניתוח קיסרי חירום בבית

לילה הסתיים שלי טבח, לזה של אותם 9 של הלילה, ב מרכז האולטרסאונד נטליה של פילאר, כאשר כבר סגר את הדלת, צלצל הטלפון, השיב, היה חבר עמית דנטה מיגל, מיגל-דיבר רגשית-יש ניתוח קיסרי דחוף מאוד!… כבר-לך לשאת אמר לו במישור הקליני עכשיו ללכת! לא -לי כאן אמר בעתיד יש קליני!. Ah זה טוב.! כפי שאמרתי לא!, נותן לי את הכיוון למגע – apremi?-אתה נתת לי, לקחתי מונית ואני הלכתי, הגיע מצאתי הארתורו המרדים, רופא ילדים ליד הדלת של הכתובת שלום!, אנחנו נעשה ניתוח קיסרי דחוף -. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. אמרתי – איפה הוא המרפאה?. זה – נאמר לי – על-ידי הצבעה יצא מהבית – הוא בית!, אבל דנטה אמר למרפאה יצא דנטה perspired כי קצת היה חסר לבכות!היה משרת זה היה מסובך, הוצאנו למשפחת מעל, וזה היה כל התחנונים הפצרותיו אבל ואת הסיכונים, זיהום?-את הבעיה הזאת!. החולה היה מתמודד עם קרע הרחם מוקדם היסס וללכת ואז מסתכל על המשפחה, elev? את תפילתי תמיד לבש בפינה של הנשמה, אמר להם את הניתוח!. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. תודה לך, תודה לך! – אמר המשפחה – חדר הניתוח היה חדר קטן מאוד, רק אנחנו יכולים לגייס, החלון היה עט, איפה היו אפילו תרנגולות, היה חלון מלוכלךמפיסורה קירות, דנטה יהיה העוזר, אני genuflected ואני התחלתי, הם היו 35 ו- 21:00, 25 דקות לאחר הניתוח הסתיים, דנטה סוף סוף מהירות עם מחלת גבהים התנצלות מעדיף -. אמרתי לו – במקרים אלו חייב להיות בעוד 15 דקות ניתוח קיסרי, זה פחות זמן לפתוח את הבטן בצורה הטובה ביותר! אנו להסיר את כל, היו 10 עד 20 בלילה!, לקחנו מונית יחד סביב האזור היה בראווה.. .

למידה

-. סוף סוף הגענו. כבר היה עייף שאותי זה הסוס-השלישי אמר באדיבות. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. . זה טוב כי אתה ללכת להתרגל רכיבה מאז הם אומרים כי הפרשים נומידים הם הכי מיומן בעולם ענה גנאיוס מנסה enseriar את הבעיה. לאחר חולף תסתכל לאחור, השיב השיב מוחא כפיים אותה בחזרה, באירוניה. ? אתה יודע למה מתכוון לי חבר – הקלות של הגישה שלו גרם של צחוק קלה בין השניים, אבל האווירה השתנתה במהירות עם הכניסה למחנה. רומא הייתה במלחמה, הקרב המכריע נגד חניבעל הייתה קרובה.

פלמיניו השלישי היה Patrick צעיר בן 20 שנה. הוא שייך לאחד גנס היוקרתי ביותר של הרפובליקה הרומית, מן האצולה הגבוהה ביותר, כך הוא התגייס לצבא כחבר equites, אחד והעלה את היטל המיסים של העילית בצבא, למרות העובדה כי לא היה כל ניסיון צבאי. למעשה, השלישי היה צריך לגייס ולקבל הצהרה קצרה על ידי ההקשר של המלחמה, בייחוד לפני העימות הנודע עם הכוחות של חניבעל, אשר היה תוקף את חצי האי, בלב ליבה של אדמת רומא. למרות השלישי בכבוד לקריאתו של המלחמה, כוונותיו הוסרו רחוק מן הלגיונות קמפיינים. . זה היה חוקר צעיר טיבעי, אהובתו של הפילוסופיה היוונית, שמטרתו לעקוב honorum cursus זה לקחת לו ההודעות הקיסרות. עם זאת, המלחמה גם עודד בו רוח של הרפתקאות, תעוזה, מאז יותר שזה היה גבר צעיר אחד כמו כל אחד אחר.

מצד שני יד חברו של הילדות וגם ממוצא האצילי, Cneo Maxentio. למרות העובדה כי הוא היה יותר מבוגר ממנו, ניסיון צבאי, בזכות המזג ועוצמתה, מיומנות באמנות של מלחמה. זה בהחלט היה אמור להשיג תהילה בתור מצביא גדול של הרפובליקה. מחנה לאורך נהר Aufidus, מחולק לשני חלקים; מחנה אחד יותר בצד ימין של הנהר ושל אחד קטן על הגדה השמאלית. אלפי חיילים בשורה עברו את שעריו כל שעה, ויוצרים גודש גדול ערך, ואז כל הגיע העימות הגדול. במישורים של קאנאי היה קרב, בדרום מזרח האי האפנינים. היתה לוקחת המקום על ידי הכוחות של חניבעל, אשר עורר הגיוס של הרומאים להיות נקודה אסטרטגית על האוכל הצבא לספק שני זרמי סחר. מחנה האויב היה על הגדה השנייה של הנהר, במרחק הליכה. . הייתי מוכן לקרב מכריע. פעם אחת בתוך המחנה, המלחמה הייתה מציאות. הדבר הראשון הפתיע את שניהם זה בסדר הגודל של המחנה. זה היה עיר אמיתית לאלפי גברים וחנויות. הסביבה צבאי מעורבב עם המכות של הנפח, מריח חזק, עם חזירים ותרנגולות חוצה את הרחובות. לגבי היחס של חיילים, יותר מאשר פחד, והיה חשש. הלחישות קבוע היו הוכחה תחושת אי נוחות. דרך את principalis ויה מתקרב המפקדים, תחושת הכובד ודאגה גדלה. השלישי היה מופתע. זה היה לא יאומן אני יכול לעשות את רצונו של גבר כוחו של רומא. המגיעים בחנויות שלה, שלישית, גנאיוס תתקבל בברכה על ידי חייל להכיל את סוסיהם והודיע על המצב. להפתעתם של שניהם, התעוררו triario, מי מתרגש מקבל אותם במיוחד הולך גנאיוס. -?Cneo? לעשות ?Cneo Mexentio?-אמר triario שהתקרבו על זקנה. שלישית ציין את חימוש כבד של triario. לראות אותו עם שריונו צלחת כבדה, בעוד אתה מחזיק את הידית של חרבו envainada בידו השמאלית, זה נתן את הרושם היה לפני אמן לחימה. מה לכדה את תשומת לבו, לעומת זאת, היה הקסדה המחודד של ברונזה, עם סיומת אחורי אשר חיזקו את הצוואר, עם נוצה בולט ובולט, מאז זה לא רק משתמעת של הגנה מלאה ראש, אלא תכונה ששיקפו את גאוות הוותיק. -כמו! אולוס, היית כל כך הרבה זמן מבלי לראות אותנו – אמר גנאיוס בצורה ידידותית Triarii: חיל רגלים כבד. נוסדה על ידי הצבת חיילים ותיקים השורה השלישית של היווצרות, מאחורי האסטאטים וגם, יחידות התחתון היו עדיין בתוך הטווח וניסיון. הם היו חמושים עם רומח ארוך (מה תריז אותן יחידות אחרות), של gladius (חרב קצרה), מגן גדול. מסיבה זו, triarii היו חלק כיתה גבוהה, המאפשרת להם לממן את החימוש שלהם.

ילדים בחדרי המתנה

שיר ההמתנה חדרי ילדים שרתי לילדים חולים, בחמלה לשיר לי! גבריאלה מיסטרל. זמן לחכות בהריון הייאוש אחד הקדמוני זכויות של קטינים יש משפחה לקחת אחריות צריך חומר שלהם, אילו לתת חיבה, תמיכה חברתית. כאשר מדובר בקטינים במוסדות, מבוסס על ההנחה כי מחסור חמור אחד או כל ההיבטים האלה יש מוטיבציה ההתערבות של הרשויות כי זה מתחיל פעולה מחנך משחזר את הילדים הנכון לגדול בסביבה פוגש חומר שלהם ואת פסיכולוגי צריך. היא da על-ידי ישיבה כי הפעולה המוסדית היא חלופית, על ידי זה בעצמו, קשה פעם למצרכים. לכמה זמן? בפועל כל יום שיש קבוצה מאוד רבים מאלה קטין אשר הינו שהותו בהם מוסדות של קבלת הופכת כרונית. שתי יציאות אפשרי זה אותם הבטחות כדי שהשער שלהם משפחת המוצא או להיות בברכה (אימוץ) ממשפחה חדשה- שלא גדל כל המיידיות.

בכל מקרה הילדים ציפיות שהצטברו, של יום או שנה אחת אחרי השניה, סוכלה. . הם ילדים אשר מותקנים באופן קבוע בחדר ההמתנה. ברור כי המצב סותרות משפיעה באופן שלילי בעיבוד שלהם למוסדות זה ברוך הבא. כאשר של צעד לא יש צורך או מאמץ על-ידי שילוב היא, אם הוא זה של צעד במשך הרבה זמן, השילוב נמחקת כי ככל שעובר הזמן יותר, קרוב יותר יש של הסוף. חוסר הסתגלות משפיע במיוחד בבית הספר עם ההשפעות כי הם יכולים להניח.

כתוצאה מכך, ילדים במצב זה לבוא סוג של התחמקות דמיוני. אחת הבעיות העיקריות הקיימות ברוב המכריע של אלה שאינם במוסדות מארח, הוא שחזור פנטסטי שהופכים את החיים שלו. לעומת זאת, רב שמואל אליהו בהחלט מבין את הסיפור. בתחום מטרה כפולה: ליצור עבר שאינו קיים, לדמיין את העתיד אפשרי. זה da ומעל הכל ילדים כאלה שעומדים צפוי לחזור אל משפחתו המקורי. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . הם בדרך כלל לא ניתן לזהות את הגורמים (משפחה) אשר על המקור של למיסוד שלה, יצוקים, זו פרשנות של העבר. אף פעם לא קורא לתוך שאלה את ההתנהגות של ההורים שלהם. במקום זאת, הם אלה אנשים ומוסדות אותם בברכה את האשם על המצב שלהם לא בטוח נואשות. העתיד הוא שקל על ידי הילדים האלה כפי תקופה המתה בזה כל הבעיות האלה יצא מיפו קיימים. אך במעבר לזה הפאזה האחרת של החיים כמה פעמים, חושב אותם, הולך להתערב החלטה שלך, שלך מאמץ אישי אבל מגיע סוף סיפור של פיות. במקרים רבים ההורים לא נשמרים מן הילדים שלהם: לבקר אותם מדי פעם, או לפחות פעם בשנה, הם מכריזים כי הם עדיין יוכלו לשמור אותם (ולהישאר ובכך במוסד). קישור זה קרע של מי יש איסורים – האכלת אשליות, הציפיות של העתיד בהכרח יותר טוב. ההורים, כאשר נמצא עם הילדים האחרים, אותם מבטיח כי בקרוב זה ימשוך אותם מהמוסד; אז תמיד יש משום שאין לו שליטה, אשר עומד בפני הסוף הטוב הזה. . זה לא זמן החזרה… אבל הילדים שעדיין מחזיקים, כמו מסמר צריבה, האמונה השיבה קרובה לבית. אפשרות זו מגדירה את ציר משמעות לחייהם. יש הורים מופעלות בעדינות תהליך של אשמה אצל ילדיהם. להעביר את המסר, אם הם לא יחזרו. זו אשמתם: לא נתנהג בהתאם, הם לא אחראים, הם תלמידים גרועים… למקרה בחוץ, קטנים יותר מפעם אחת מחנכים משלי לתרום פטיש המסמר. התוצאה העיקרית של זה מצוי למבוי סתום: אינו חוזר למשפחתו כי לא נתנהג בהתאם, אבל יפה, כי זה החיים הטמונה מוסד משמעתי. עם מה הוא הולך במעגל קסמים שנושאת את המנעול, הקיפאון וכן בלי סוף התנהגויות מוטיבציה מאת הזעם וחוסר האונים. לא הוא מפתיע שרבים מאלה ילדים בסוף על ידי להציב היא בתוך בועה פסיכולוגי: נמצא זה מציאות, לאבד את כל המוטיבציה ללמוד, לא נהנית מזה חיים ויש מגמה מסומן כדי בהקיץ כמו חלום בהקיץ סטרילי באופוזיציה לדמיון לגבי המודעות של המציאות. הגמר, ארוכה צפוי בהריון של חוסר תקווה, ארצות חוסר במודעות של הבעלים המצב ומהווים לתפיסה יחודיים מסוגם של המציאות שלה, קיר הוא עומד בתור מכשול להתפתחות. כפי שאמר המשורר: מאז אני גר חולם / עם הילד לעזאזל / לפיה את הידיים של ילדה / הדריך אותי ללכת לאיבוד. פרנסיסקו אריאס סוליס. אל תירו איפה יש ילדים. . תפסיק. . התהילה. אנחנו לא צריכים יותר מלאכים פורטל אינטרנט עבור השלום, פורום חופשי וחופש. כתובת URL:

לאוזן של הכפרי

הם שיחקו שלוש פעמים על הדלת שלי ופגשתי כשפתחתי, Jos? Mar?a, החיים של השכן שלי עם מכתב בכתב ידו. חשבתי כי אני הייתי המטרה, אבל טעיתי. המכתב היה בשבילו. סיקרן זה הוריש אופנה החידתיים ביותר שלה: הציג ליד החלון, כאשר הוא לא היה, כדי להשלים את השולח המסתורי חסרה. Jos? Mar?a הוא איש חכם וטוב. ילדיהם כאל אב טוב של המשפחה ויש שכניהם ללא תלונות ממנו. אבל בימים האחרונים היה קצת עצוב, גם אמר לי שזה היה לפי סופר שהוא ויתרה על לאום קולומביאני. בקולומביה יש לי decepcionadoa.

ונראה כי השולח אנונימי של האות שמעתי אותו והחלטתי לכתוב… באישורו של השכן שלי המכתב ציבורי מסוים שנכתב הוא לא ידוע היכן ושלח ע י מישהו שרוצה לשמור את זהותו בסוד: בשבילך!, ארצו אתמול ראיתי אותו מדוכדך, כמו לקחת בחשבון של עצב כמו מחפש אותו הסברים למלחמה כאומר דברים נוסטלגיה. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. ראיתי את זה בלי עידוד, חסר נשימה, כמו להאשים את אלוהים הטרגדיה שלו נראה בלהיות כל אשם כמו לומר הכוכב לעזוב את ברק. בחור יקר מאמינים כי השלום כבר אבוד כי העם עולה מול האנשים הרוע נמצא בכל מקום. איתך אני רוצה לדבר על הבחור. אם אתה רוצה לראות השלום הקדמי נראה ילדיהם בבוקר; תמיד לדבר על לבם; קח את הברכה, אל תעזוב בלי לתת נשיקה לכולם.

אם אתה רוצה לראות שלום ידידי הטוב, לא מתחרט על מזל רע שלו; אין לקחת פחם מפטר או לקלל אחרים; אם זה נקרא אל תגיד שלום; אם תתבקש לספק עבודה סיוע שלהם ושום דבר יותר. אם אתה רוצה לראות את השלום, ארצו היקר, מאסטרים לא משרתים שניים, שנאה או השמנה. הרם את החזית, להרחיב את גשר. בינך לבין השכן שלך; בין המדינה לבין היעד שלו. אם אתה רוצה שלום, בן. מת עליה. למצוא אותו, אוהבים אותו, להביע את האהבה שלך אליו. תבקש מאלוהים לה, תגידי לה שאת יש צורך; בוכה על היעדרותו ומקבל נוסטלגי מתי הזכרונות. אם אתה רוצה שלום, ידידי, אם צריך, לא כבר להרגיש את מהותו, לא לשטוף ידיים ומצפון מלוכלך. .

כישלון והצלחה של ידידות (במסה פיוטית)

היה כל כך אמיתי האידיאל של מציאות זו שבאה להיות הסיבה על חייו ועל מותו וגם הניצחון תפארתה. אין יותר אהבה זה של מי נותן את חייה על ידי חבריהם. לרוב זה קורה או מה קרה, כאמור, חוזר על עצמו, מראה כעובדה נהדר לא מת לנצח, בן אלמוות ומפוארת עד חזרתה של שלושה ימים את מותם לא הוגן ולא מזיק ביותר בהיסטוריה, לחיים המפוארת של הנצח. התחזית מדהים יותר מתוך אהבה האלוהי והאנושי קורה בנצרות ייחודי אמיתי ואותנטי עמוקות. אלוהים הוא החבר הטוב ביותר של האדם והוא התוכנית שלו כי הזכר המתאים להיות גם חברו הטוב ביותר. נושא זה מדגיש ישו, הצגת parangonando חיוניים לתחום כל הזמן את האהבה האלוהית לבין האדם בקווים-אותו הזמן. בלתי ניתנים להפרדה.

זה הוא מסביר, נראה ברור יותר בהקשר של parobola השומרוני הטוב, ברור בכושר נהדר ופרגמטית במפורש בתפילה בעיקרו הנוצרית של האב שלנו. כמו שירה נושאיות מזה מציאות רוחנית בלבד, אני מציע לתת מימד אסתטי, בהשתתפות יותר משיריו סונטות שורה גם בהתייחס לכל השתקפויות שירה. הייקו של הצלחה לשורש ידידות דיוס עומק בי, הלב שלך! אסתטי של אמנות, במקרה שלנו לאמנות פואטי, כעת ניתן או לא דרך אגב דתיים אבל אם זה חייב בהכרח להיות רוחני. אמנות אמיתית תמיד יהיה השתקפות וביטוי של רוח האדם בממדים שלו. הנשמה של האמנות הוא הרוח של החומר בטאה אותם בז'אנרים השונים של היופי, ממה זה מלהיט יותר עד שזה יותר גרוטסקי. לאחר חיוני נוכח אותם קווים מנחים את הקשר ביניהם נראה מתאים לעשות זאת באותה איתם השירה שלה.

הוא משורר ומהי בעצם שירה? אני חושב מתייחסים בתוך שלי מושגי יסוד של מוזיקה זהה חלה על פיוטי שדה הדמיה באותו הזמן, התמקדות היופי מוסיקלי הקול והמילה תוכן יפה. . זה יהיה לאחר מכן אומנות טובה לשלב את הצלילים של זמן, לציין, לבטא יופי המיוצר על ידי הנאה אסתטית דרך המילה, היא התחושה של הקרביים של הנפש האנושית בכל הז'אנרים הספרותיים-פואטי תרבות והיסטוריה. מה זה המוסיקאי למוסיקה לוגית הוא המשורר לשירה. ככל הנראה מה שנראה טאוטולוגיה טהור שלו במימד קיומי יש שפע של הישר imponderable. ללא משוררים לא אין שירה. המשימה של המשורר בכל יום ממציאים כוכב סונטה של השנה החדשה להעלות אבק, בוצה מילים ממציאים בפסוק בכל, השיר של שלום של היקום, בבת אחת, אחד בשביל כולם. אנחנו יכאב שלהם כפיפות קולה של הרוח, ההוריקן או את cierzo, נושמת חלקה להפליא השראה לדרכים עמוקה צלילים. היופי חוצה אותנו לגולה לבין נקודת הכוח של הגורל, יצירה או הרס של גן עדן! אם לרגע חולף זה הנצחי רוצה לבקש דיוס, מדוע עשינו? אנו מאמינים או אנחנו המצאנו את זה האלוהי. אנחנו חברים של הסביבה שלנו או שואפים ידידות עם הסביבה שלנו. בחיינו אנו מבצעים שגרת היומיום של הקיום שלנו או לעמת אותנו עם זה. אמנות השירה ואת ההשראה לפניך הוא למקום הרצוי. אותם דברים כי מנוסים אותם משוררים מומר התנסויות חווייתיות, אסתטי זה מוקרן היצירה של שיר עם צלילים במילים לכוון את מקורי עם הוטבעו e את מצב של זהותנו האישית. הזהות הזו חייבת להיות אותנטי, המבטאת את הסוד של מה אנחנו רוטטים אסתטית במצב מקורי וייחודי עם הסגנון שלנו, נאמן כי מימוש הופך האמת על פי הסגנון הוא הגבר, זכר או נקבה אבל תמיד לגלות ולבטא המשורר היחיד בצורה שלנו השירה. הסמלים של השפה שלנו להפוך את הפנטזיה שלנו מתואמים, תמונות כך עם הפאר של הטבע, היקום בעדינות קטנה או גדולה. אולי אנחנו נולדים מאיתנו את עצמם עם עולמנו הפנימי של החוויות מצב הרוח מאופיין על ידי התבוננות אישית או בין אישית שלנו, אולי הפתיע בצורה יצירתית המוחצנים. במקרה של הסונטה הראשוני בחרתי משהו שמרתק אותי, חשבתי שזו משימה פיוטי כל כך ומיוחדים אינטראקציה מכוונת אותנו לחוויה של הנשגב דרך הסמל כוכבים ידועים וכך הקלאסית, מציע פאר שלנו. אבקות שלנו ובוץ שלנו אולי דרכם אנו מרגישים להיות גבוהה מזמין כל היצורים החיים על הטיסה הזאת של היקום, אשר נעשה מודע בתוכנו הגדולה המשותפת שלנו. ואז להציע השלום כמו לקשור האיחוד שגורם של האדם המרה היא במראה החי, הרהורים על שירה המהווים השיר זה היקום. Tercet הראשון הרעיון הקדמוני של גן עדן הוא אופייני כמו דילמה הגורל שלנו כמו דילמה עבורו או לאבד אותו, ואת ההזדמנות ליצור אותו או להשמיד אותו. סוף סוף שלישיית השני מציג השאלה בצדקנות ומאתגרים את אלוהים על ידי רוב החששות של הנפש האנושית. מעל הניגוד בין חלוף שלנו כל כך בכל זמן נתון, הפעם אותנו מספיק כדי לחזות מראש את האפשרות והרצון אינסופי של הנצח. אנחנו יודעים על ידי אמונה הנצחי שהיעד שלנו להיות משהו ומישהו שנקרא אלוהי אלוהים, השיר מרמז כי אלה שאין להם את המתנה של אמונה, החרדה של הנשמה על ידי השאיפה הנצחית שלו ממציא האלוהי, קולותיו לא להתיישב עם תחושת הארעיות של המצב האנושי. המשרתת של אלוהים סונטה לסלוח לאהוב, פסוק האלוהי מטפח תחושה שלו, הטינה אשר הוא שנאת tares סוטה האלוהים גדל כועס. ההרמוניה של היקום שהוא החוט המקשר רוקמות. חושב, חושב רשע, אני סבך זה והוא פורך את זה אבל אהבה לא מתיר לניסיון כזה. . אלוהים, האפוס שלנו Star Wars, אחד ניתן להתפעל, נאנח על ידי ההיסטוריה אינסופי כזה המצוי בו. ההצלחות אלוהים בוחר נעוריה, תהיי להיכשל, במחתרת, עיניים נצח, האהבה היא מעריצה! אם היקום הוא שיר עבור הגבר, היקום ואת האדם הן השיר של אלוהים, בהשראת במהלך הזמן, מגיע בסוף את גורלו המגע הסופי שלו כדי להיות הביטוי ללא רבב, פסגת השירה היפה ביותר. הידידות של אלוהים כלפי האדם הוא תנאי מוחלט להתגבש באמת את האידיאל של התוכנית של הישות האלוהית. על ידי כך הנצרות אשר אבן של מגע הוא המשיח מדגיש את שליחותו של redeem ולטהר לייפות ולחדש אותם השמים והארץ האדרת באותו בלה inmortalmente את האנושות. אדירים, הוא המאהב בעלה הנעורים של מי היא הבתולה של ישראל, אשתו בחרה מטוהרים, קישט עם הטוהר אותו דבר דיוס. לכל אחת נקרא להיות אבן חיים של המקדש ניתן להשמדה של הבית דיוס מושלם ללא דופי שבראשה עומד בנו של דיוס, אותם חברים המאמינים של הגוף הזה, Spiritualized, עד שהוא אלוהי, הוא לשלב ידועים ומוכרים כמו חברי הגוף המיסטי של ישו. מחילה מאלוהים איפה אהבה גדולה יותר מאשר החיים גולשת בידידות אמיתית של הלב של אלוהים אשר הרגש אין מה להשוות בנדיבות כל מציאות יפה זו סוף סוף נצחי e Unfading הוא מתפתח כמו הקרב ללא הפסקת אש בין הבאר וחולה, התמימות ואת זדון, משקר, האמת התבוסה הסופית ואת ניצחון. שעת הסיום הוא תחילת שמח עבור שמצליחים, ונצחיות והזעזוע על המובסים לנצח. רק אלוהים יודע מי הם חברים או אויבים לנצח. אהבה ושלום של סונטה אהבה של אלוהים, האלוהי לך לראות את העולם מלא החטא, בכוחות עצמו, ישו הילד נטש שנאה הפליגו אל הים הפתוח ללא אהבה, פילם מושחר. מעמיד פנים להמשיך לישון, הזרועות של הבתולה להשאיר אותך בחיתולים ונרגז קש שכיבה, הלילה הזה של שלום, יש! הבתולה שואל, אתה קר? את הפנים שלך. כדי לראות את הטל המלא הולך אומר יוסף, מדליק עוד אש. הנצח עליז מפעילה את נהר הלב, רוטט דיוס, ואז את היותך למלא כל שלווה! הוא הלידה של ישוע מנצרת לבית לחם יהודה מסמן את ביתו של מלוא התקופה. זה המפגש אלוהי עם האדם, של הזמני עם הנצח בעולם של עימות עם החושך, להתעמת עם האור מי אומר ומוכיח להיות האור של העולם. הילד אלוהים של שלנו חג המולד רוחנית למרות שימת דגש על נוחות מסחרי, מזכיר לנו, להבין אותך, למה החפים מפשע שלהם בוכה, אולי יותר יפה שם. בעריסה שלו מאשר את החיוך שלך האלוהי. עץ החיים השופעים סונטה צומח עץ אור סתיו השמימי של חוכמה, שיר של אהבה, שירה דיוס אותו, הנשמה הרוחנית. כן יש האמת הארציים של גן עדן של האמת, אלגוריה שלו, לא דווקא רק פנטזיה העץ של החיים היא בת אלמוות. . עץ החיים הוא אינסופי מחכים השם שלי כתוב בשם אלוהים, אם הם רוצים את זה. זה עץ האלוהית וזה מת לא ממש ימות אם לתחייה, עדן שלו בבסיס שלי, לקח לו נרשם! אורו של אלוהים אשר פניו והנצח אלוהי אמת, נמצא כעת frondosamente זוהר וכעבור הסתיו בעולם הזה בעץ החיים אנושית ואלוהית שהוא בחור נחמד הנצחית של עץ גן עדן חדש של האל עצמו בשלה בגינה אשר הפך לשגשג לטובת הגבר דיוס חה חלק טבע האדם לתת תהילה רב-שנתי ובלתי מתפשר כבודה של אביו למי שייך מה שישו התקשר ואמר לא להיות שייך לעולם הזה אבל הוא ואבא שלו במלכות השמים. זה לא, רוצה לומר לנו שבכוחו אבל כל זה מול כל של כל אחד מאיתנו, בני אדם עם נשמה בן אלמוות הם מושא שלו בבחירות אפשרי להיקרא ארצות איפה הגאווה גדול ואמיתי זה שלנו לפרוח שם בהם משאיר כתוב בספר החיים. חומר במבנה התודעה שלי של הצבא ורוח סונטה הצפוי הגדול שלי להיות מודע, החיים שלי ואני בעולם הקיום שלי הפעם וכדי החלל הנוכחי. אותי ואת חיי ברגעי להיות, אני ו- ml נוכחות, בשידור חי מתמיד בעולם אני מוצא את זה בי ואני מבט הצידה, תמות, אני מבין ההבדל שם. המצפון שלי הוא נקודת ההתחלה, החיים מהרגעים חיי לחזות אין ספק כי אני מתה. זה אהבת חיי שאני רוצה יצטרך למות. זה מה שאני מקווה, ההבטחה של אלוהים, בואו! הצו החדש של הטבע אלוהי מוכלל על האפוס ולחוות ההיסטוריה אינה שוללת, אבל מניחה מראש הסדר של הטבע האנושי להקים הדדיים של exchange זה זה מחברת יחד את האדם נוצר ואת האלוהי כי הוא שפך את השפע שלו שלמות בבנו של האלוהים ברא את האדם ואת החיים המקודשים מגיע אלינו המאשרת אותנו המשתתפים בחיינו של האלוהי והאנושי. לאחר האמונה ואני מחכה ההבטחה ואני מאחל בדרך שלך אהבתי לבוא שלו הוא התשובה הדורשת המשיח, ומתן זה דורש מאיתנו מזדהים לקיסרות ולהכיר את עצמנו לפני שאבא שלך לנצח כמו חייבים להודות בהכרה לפעול בכל ימי חיינו בעולם הזה על פי הנאתך על פי הדוגמה נתון המצריך כדי לחקות והכריז משותפת מרגיש באופן פנימי את נוכחותה מיסטי לגבות שלו הבטיח וצפויה. הוא התקווה הגדולה. כל צעקה בן אלמוות סונטה שניהם רוצים את חיי ואת המתנה של הבסיס עם הפירות של כל אגרו את ואת הגן, כי פרחים הנס שלך, חופש ללא שווה, ללא הרע. המעבר של ימות איתך לטפס תלול טיסה בשמיים כחולים או רזה, עם הכל כפי שאני לקדש את הלב ללא תחתית, קאלו עמוק. לחיות ולמות באותו זמן ואני מתחיל, נטיעות, לבנות, תקוותי ולהשמיד את אמונתי היא זעקה עיוור! אותי ערום לפניך, האגו כל אז אני הנשמה הנצחית הזאת לא rehuyes, אם ישו שראיתי, לא לברוח! זעקה הוא עמוק יותר של המצפון שלנו אני כאדם מודע החיים לפני מותו. ישו, החברה הכי טובה של הגברים עברה את החוויה האנושית הזאת בבקשה את העיצובים של אביו, האינטרס של האנושות. במפורש הדגיש את החופש שלו לקחת את החיים כדי למסור את זה מהסיבה נדיבות יותר אצילי, ללא גבולות. תודעת האני הזה תיאולוגים הקוראים האיחוד Hypostatic ברגע גופו האלוהי הוא הן באופי, האלוהי, האנושי, את התודעה הזו של החיים בקפדנות שניתנו על ידי אביו אשר מוליד לביצוע מתנה אלוהית, אותם החיים האלוהית שהחיים זה אדם משלוח ואת תרומת לאהוב מבטן הישות אשר השורש הוא נצחי ואין הטמפורלי כדי להפוך שואה מושלם, ראוי של דיוס, הגאולה. האבא מגיע המשיח כקורבן לטובת גברים במובן המוחלט של הטוב מובהקים, אשר חיי נצח. אני בתור אדם לא האגו של אנוכיות אבל תרומה אחרת, משלוח וסיכום. אף אחד כמו ישו עשה משהו דומה, דיוס וכן איש. החבר הכי טוב של דיוס, של אותם גברים. מה עשיתי לנו הורה שהופך אותו לשתף אותנו גם עם, האהבה, חייו, מותו ותחייתו. זיהוי אותנו, זה שואל אותנו, אביו הוא מסוגל לאהוב כמו הבן שלו, רואה אותו בעיני אנחנו מכוסים בנוכחותם ברקע של האדם שלנו, הנשמה שלנו. אלוהים ההתבוננות הפנימית של הדברים סונטה אינם שאלוהים אף היא אותם עם שלהם להיות הישות של היקום, נוכח היעדרותו על הסוטה הרשע יש מה לעשות עם התלונות שלהם. האלוהים הנצחי הולך ומשאיר עקבות את הקצב של הוריקן או רוח חלקה, על-פי אמות-המידה של זמנו אמצעים פסוק והחלל, הכוכבים. האידיאל לבין המציאות הוד קדושתו של מקובעת שורשים לנוכחות שלה בצורה מושלמת האופטימיות המרבי. על פסגת ה-being קיומו אלוהים הוא יותר בלהיות שלו, אלוהי תהום אם איפה אותו! סונטה האור Hipercosmica הוא הכוח של אלוהים אינטליגנטי ואת היקום. הלילה בסימפוניה, אשר חתך את יום שני-קצה החרב בראש עד קצה האור. על קצה האור של הנשמה שלי שלה היקום יש צורך פנימי עמוק, מתעלה על הנציגות, Hipercosmico ב אודס של אושר. הנצח האלוהי מעיינות ביד Hipercosmico המשיח על-אנושי, מנהרת מוות כדי למצוא את האור. קצה האלוהי מתכופף שלו testuz מחדש, למרות שהוא מת על הצלב, חבר הנצחי הריבון המשיח! חוט הגורל סונטה היא אמונה שמאיר לב, רוח וחומר זה למועד אחר הטוב של האמת בעוד הם דנו מחפש ראיות בסיבה. מדהים הראייה והשמיעה למרות זאת הוא אמנות גשמי מדע היופי הוא הנשמה הרוחנית, התחושה שאתה אוהב לטעמך. בחיפוש אחר גורל אחרי השם שלו בכל רגע תלוי. מתחת לקצה, חומר ורוח. זה האיש ולחתוך את חייו כמו חוט כזו היא המציאות, זה העולם. וואו, נצח, על ידי אלוהים להציע לך מקלט! השיר הישות אני סונטה שהוטל אל הים, אל הסערה, מיתרי הקול שלו הם הכלי שלו, נשמתו סוערת הרוח-הלאוטה, כל המים בקולו הוא שקוף. לפענח אורו החשיבה שלי, מוסיקלי, המלה האלוהית ממציא את השיר אהבה יודע ויש לו, שלי להיות מבהיר על, זה מה שאני מרגישה. זה לשמוע בי כמו שלווה שוכח אותם גלי הים שלו אומץ, נוף שמיים וים, celaje שלה. אני מרגיש את היקום עם הבגדים שלו לובשת בגדים מהודרים, טוב, אלוהים, את המשיח שלך אני alienates! סונטה החבר הכי טוב. אף אחד לא ייתכן שתרצה כמו החבר הזה הוא איש אלוהים שמלווה אותי, עיניו נקי מנקה את החשבון שלי, ברור להסתכל הכביש, הוא הולך איתי. אני רואה שאתה עולה ראשון. ואני עדיין הנצחי האמת אף פעם לא מרמה אותי עדיין חלש חזקה לאחר הישג שלו, ואני אצטרך ללמוד, לראות, להיות קבצן. אל תשכח לי אי פעם. אני אלך איתך כשאני? יודע יש יותר עדים, לנשום את השמים טהור, זה לא כואב. מים נקיים, האלוהי אל הים, אני מקלח אותי אוהב שמיים וים על ידי גודלו, או לידידות מושלם, דיוס בנדיגו! התופעה של התבוננות פנימית אצל האדם דורש להכניס לתוך פעולה הפקולטות האדם שגורמים לך לדעת להבחין על עצמו בכל הפרמטרים של המשחק שלך אינטימי עם חלק הנטוי במודע או בתת מודע שלך חוויות החוצה מסך חשיבה, מודעות ורגישות אישי עם התמונה, או את כולם, ואז עצמו כפי שהוא עצמי ולא אלוהים עם יותר סיבה אני אותו דבר. במקרה של מודעות לאלוהים בגברים באפשרותך להשתמש בפעולה של אלה אותו כוחות מקרין מה שאנחנו יודעים, לדמיין, מודע כי מעל כל האצילי ביותר אשר לנו יש התואר הנודע, הצורה והמצב לא תויולת אך מוחלט ואין צורך. מנסה לזהות עם אלוהים לעצמנו בנוכחותו הריבוני במקום המדגיש את תדמיתה אנלוגי בדרך כלשהי כי הם נעשים בצלמו כדמותו, מצוין הפשטות, שזירה פסיכולוגית, דיסציפלינות התיאולוגיות והפילוסופיות, וכו '., מחירי לחקות לישו אותנו מלמד להתפלל מודע להיות בנוכחותו עם תחושה פנימית לגדולתך הריבוני של מישהו טהור הקדושה, ראוי, מקסימים, אבל תמיד עם התחושה היחיד שלנו הבורא, הבורא, אבא את ארה ב ידועה עד שהוא יותר סודי ונסתר של שלנו להיות, אבל זה לסופו של חשבונות שאתה אוהב להיות מטופלים כמו ארה ב היא ידידותית ואישית עם חסד עצום ונדיבות כלפי שלה יצורים וילדים שהוא אוהב מאוד. החלק השני של עבודת אסתטי פואטי על הכשל ואת ההצלחה של החברות היה ב איפה המקום שבו נולד להם חלומות, המציאות או פנטזיה, הם אנושיים כמו האלוהי, באיזו שעה הם מתרחשים? בכל מקום ובכל ניצחון כאשר הם גדלים מגיעים לפסגה בקיומו? מנקודה זו את השירים הבאים ללא השתקפויות או הערות נוספות על החלק שלי, תהא נושא יפורשו על-ידי מי חושב אותם, לפרש אותם לקרוא אותם, אשר נחשב לאחד היפים ביותר לקסם של שירה. התחוור לי להציע את זה אלו מסקנות סונטות של עבודת פיוטי שלנו לכבד את מחשבותיי והערות שלי והם לחסדיהם של הקורא, הקים את החלק השני של העבודה אסתטית פואטי על ידידות כישלון או הצלחה בחיפוש אחר החברות אידיאלי ואת החבר הכי טוב. עם הרצון העצום של כולם להגיע הריבון פסגת הידידות נצחי אלוהית בלתי נשכחת מבחינה אנושית. הייקו של החברות חמלה ואהבה ללא ריבית, חבר אלוהית! סונטה החברה האלוהי אותם מלאכי דיוס כמו luceros מעלתו יראה מסנוור שלהם היקום לפני כס המלכות, קודם, נראה את נשמתי למראה, המשקף. או כוכב כוח זה נאיר השה של האלוהים עם הכבשים! מסיר את המראה! הנשמה שוקל את כריסטיאן השני והאחרון. חיי האהבה של אלוהים, אלוהים עצמו, מעלתו, רווק נצחי אינו אי פעם עם זה לבד. הפרטיות שלך הוא מלא, גלים של הסוד ים של גל הנצחי שלו, שלושה אנשים ב דיוס, גלים אלוהית! אהבה ושלום של סונטה אהבה של אלוהים, אלוהי בך על הסתכלות על העולם מלא חטאים, בכוחות עצמו, הילד אלוהים נטש את השנאה הפליגו אל הים הפתוח ללא אהבה, פילם מושחר. מעמיד פנים להמשיך לישון, הזרועות של הבתולה להשאיר אותך בחיתולים ונרגז קש שכיבה, הלילה הזה של שלום, יש! הבתולה שביקשת, יש לך קר? את הפנים שלך. כדי לראות את הטל המלא הולך אומר יוסף, מדליק עוד אש. הנצח עליז מפעילה את נהר הלב, רוטט דיוס, ואז את היותך למלא כל שלווה! אלוהים מבטיח שלום סונטה השקט של הלילה, אלוהים דיבר תיפול הכוכבים מאנגר, מדונה וישו עם אהבה ושלווה כל הלילה. ממוקם לעולם להיות נואש עקשן ונחוש, התלונות שלהם מאיים בין קרני, centellas, שלום כוזבת היא לא האמת, תמיד עקשן. אלוהים גלוי הוא השלום את הבלתי-נראה של word בדממה שאנו מבינים, אם נבחר הברית אנחנו יודעים. כאשר זה טבוע לחם מדהים, ילדים, היעוד שלהם הוא בלתי אפשרי, הכל יכול לאהוב כפי שנראה! סונטה עדן האלוהי הוא הילד ישו אשר לדעתי מוסתרים, שקט, קטנה, אתה יכול לא מכסה את זה או הלב אינסופי של אלוהים הוא עצום כל כך. רחבה עץ בכל מקום, ללא חטאים, האדם ללא פשע, נסיך השלום כדי לגדל את האהבה העזה חלומות הנס היפה של עדן. הוא מתחיל לבכות ישנה את הדמעות של אלוהים, צא אתה, מתאבל ואני שמח של בכי שלה. ערה של החלום שלו הולך מחייך וכדי הבתולה זה נראה עם קסם, לילה טוב יפציע השמש את השיר הזה! החברות שקוף סונטה משלב אהבה, זה לגמור לאהוב, לא נמצא את האמת, אתה הם להאמין בשקר זה שקר מרגיש. התפיסה שגיאה מסתיים חסרים. זה לא חוסר נאמנות החשיבה כזו ואין שום אויב לעג כי שאתה סובל, אתה המצאת את הרוח שאתה רואה אין פצע, את מדמיינת את זה. משלב אוהב לאהוב את הים ורץ נהר אשר החיים למוות, כבר אמר סלאם הנהרות. תנו לים כביש, מזל המקור אימהית, החברות חזק, שקוף חבר טוב-לא ללכת הבלאגנים האלו! סונטה אהבה מאוד בלתי נסלח ידידות מקמי הוא מתייבש ומשקלו אותנו, האמת אז pesa, הכנות, שקט זדוני, השתקה היא. הוא לא נועד לעשות כיף או לשחק בקשיחות, מי רוצה להיות נאמן פורטיטיוד שלה אינה מתעלמת האמת אשר אתם מעוניינים, מכה קטלנית יודע לא יכול. הוא התקשות באבן חבר נפש של תאוות בצע, לא כולל או פירור, נדיב הוא חמדן בחזרה. הורוד הוא המרה של סרפד גדל כל תורן, עצמה האויב, ורוד espinan עלי הכותרת שלהם, בלי זה. סונטה אמין ולא נסלח אם מיובש. ובכן, אם אנחנו שוקלים שתיקתו מעולם לא שתיקה, האהבה של החברות אינה קשר אלוהים אותנו כנה מדבר בכנות. הוא אף פעם לא יגידו היא כי כבר זה יכול לא באמת מתעלם חולשה שלנו, לשכוח כדי פורטיטיוד שלה, עם חברות נקי שלה, פרנקה עירום. מבזבז משתה largesse כל פירור בעל אין תאוות בצע, ידידות אלוהית, הוא ללא זדון. לא ממיר זה ורוד סרפד, אפילו הקוץ, משגשגת כמו ספייק, ויש עלי כותרת של תמיד ב שלך אף ליטוף. לסיכום האיקו ללא כישלון דיוס השורש שלי לא אעזוב יבש, אלוהי חבר! זה הצלחה סונטה עם הנשיקה של אהבה דיוס אם הנצחי הוא נשיקה של אהבת אמת יהיו, החברות האלוהי שלך ישמרו, ניצחון החברות, כל הצלחה. הנשיקה היא בגידה זה גרוע יותר אפס בוגד לנשק אותו, נאבד, אי אפשר להכחיש שאנחנו לא יודעים שגן העדן ללא אהבה הוא גיהנום. בלב שסולח גדל בריא, דיוס חבר מסתתר הקבצן אם להאריך את היד כל אחיו. נוכל כנראה לא לוותר על ידו, לא אויב, אלוהים תמיד הוא חבר טוב, אף פעם לא רוצה לשחרר אותנו, הוא ציור!

המיטה המושלמת עבור הכלב שלך

הבחירה של מיטה מושלמת למיטות כלב, כלבים לכן צורך כוללים מיטת נעים, נוח, מושלם עבור הכלב שלך. הכלב שלך יעריכו לחלוטין משלך מיטה נעים לישון. כלבים הם חיות השגרתי של, בדרך כלל לישון באותו מקום, כך מיטה נוחה של הכלב בפינה שלו היא מתנה גדולה כי הכלב שלך יהיה תודה. 1. המגוון של מיטות לכלבים כמובן, באפשרותך ליצור משלך המיטה כלב: קופסת עץ עם כרית או שמיכה היא חלופה קלה וזולה.

עם זאת, ישנם מגוון עצום של מיטות לכלבים זמינים בחנויות לחיות מחמד, אשר יתאים את עצמו באופן מושלם את הכלב שלך. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . ממש עכשיו, הכלב יכול לבחור מיטה בשבילו אז הנה כמה טיפים העשויות לסייע ברכישה של המיטה כלב. 2 לבחור מיטה המתאימה את אישיותו של הכלב צריך לדעת את סוג המיטה שבו הכלב שלך יהיה יותר נוח, המיטות עבור כלבים מגיעים בסגנונות שונים כמו קנים עגולים הרגלי שינה, תורם או חיבה, עגול או כדור מיטות של כריות רכות, מזרנים שטוח מרובע, קומתיים בצורה של הגודל הנכון עבור כלב. אם יש לו חלומות נרחב, שטיח גדול יהיה מעולה. כמה כלבים אוהבים לישון על הבטן, מיטה כלב מלבני סגנון יהיה מושלם עבורם.

3. גודלו של הכלב; הגודל של הכלב שלך הוא שיקול חשוב. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. המיטה המרופד דק קטן יהיה מתאים כלבי צ'יוואווה צעצוע, Tzus שי. לשם השוואה, דוברמן, Huskies צריך מיטות גדולות, שבו יכול למתוח בנוחות. מה הגודל של הכלב שלך, לבחור כלב גדול מעט יותר המיטה. שמאל זה חדרים לצמיחה, במיוחד עבור גורים, והשאר בחדר לתנועה. 4. אתה יכול לשטוף להיות בטוח כי המיטה כלב עשוי חומרים נשלף רחיץ. בהחלט תקבל מלוכלך, ריח רע, לכן חשוב כי אתה יכול לשטוף בקלות בכל עת. כמו כן, ודא כי החומר מתאים לעור של הכלב. 5. לקבל ארז – חפשו למיטה עם ארז: ארז דוחה פרעושים. -ארז יעשה כי חיית המחמד שלך הים מאושר יותר ועם פחות מתח. -להפוך בטוח כי אין לך אלרגיה ארז. 6. מיקום, מיקום, מיקום ולאן אתה הולך לשים את המיטה כלב? זהו גם שיקול חשוב בבחירת מיטה כדי שתוכל לבחור את החומר המתאים. כמה מיטות כלבים מתאימות יותר בכמה מקומות השינה או בטרקלין במקום תחת כיפת השמיים. מזג אוויר לזמן המקומי הם גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון גם. לבחור מיטה של כלב אשר יספקו חום בחורף, אוויר קריר בקיץ גם מאוורר. 7. איכות עמידות גם חיוני. המיטה כלב אמור להתנגד את הנטייה של הכלב ללעיסה, כמו גם חדות וטפרים. כפי שכולנו יודעים שרוב הכלבים הם מלוכלכים, בחירת שער רחיץ, עשוי בד עמיד המיטה כלב. שקול את הצבע והסגנון של הכלב מיטה גם. זה אפשרי כי המיטה כלב שלך בשילוב עם הרהיטים והקירות. אתה צריך לדעת כי ישנם מיטות לכלבים שיכול להכיל מגוון רחב של צרכים מיוחדים של הכלב שלך. מיטות לכלבים עם חימום, מיטות אורטופדיות קצף זמינים, הן אפשרויות מצוינות לכלבים מחלישות וישן. הכלב שלך יעריכו את המיטה שלך בשטח קטן שלך. בריאות ורווחה של הכלב שלך יהיה תלוי לא רק דיאטה או פעילות גופנית, אלא גם מעבר נוח לישון ורוגע הכוללת. חורחה Obando

איך להתמודד עם הרגשות עם קונדליני יוגה

לאחרונה התגלתה בעולם של הפסיכולוגיה המדעית כי רגשות תפקיד preponderant ההתנהגות האנושית, שהם קובעים הרבה של מה אנחנו הרבה מה לעשות, איך אנחנו עושים את זה. קונדליני יוגה היא נתיב עמוק ויעיל להגיע ומה שמכונה במונח אינטליגנציה רגשית שנוצרו על-ידי הסופר דניאל גולמן; המכונה כאן. רגשות: רגש המילה באה שורשים grecolatinas: e = ir = movere, או ללכת לקראת, כך הרגשות יובילו אותנו לפעול בדרך מסוימת, חשבו, כשאתה כועס אתה מתנהג כאילו אתה כשאתה עצוב, או כאשר אתה שמח?. זו הסיבה מדוע כעת ניתנת חשיבות רבה. העזרה של קונדליני יוגה: יוגה זה עובד עמוק בתוך המוח ו לאורך מערכת העצבים שלנו באמצעות כלי רב עוצמה, אתה כלים תורמת מדינות רווחה, שלום, הרפיה, רגישות, אינטליגנציה ויצירתיות. לא תמיד רב שמואל אליהו . כן במקרה האישי שלי ואני חי אחד מדוכא, עייף במילה סדרה של רגשות של שיחות אנרגיה שלילית, מה לעשות הוא להפוך אותי מודעים אני נשימה בנחיר, לשנות במודע נחיר, אם נמשכת הפוך prefer את המדינה נעצר במה אתה עושה ולבצע הפעלה קצרה של פראנאיאמה (נשימה סדרה), כן נמשכת המדינה, אשר מעולם לא קרה לי, אבל יכול להתרחשואז אני יהיה מספיק כדי לעשות מדיטציה 5 דקות.

חזק מאוד ותפוגת התוקף של המדינה. משמעת: הרגשות של אנרגיה שלילית הם אלה לא לטפח את אזור הגידול, אך עוצרים אותי למשל: פסימיות, רחמים, קנאה, חוסר ביטחון, בושה, אשמה, טינה, מרירות, וכו ', קונדליני יוגה יטופלו אותם באמצעות תרגול ממושמע, Bhajan יוגי (שהביא לכך יוגה במערב) אמר: ללא משמעת אין אין רווח… כיצד לעשות זאת: אני מבטיח לך כי אם ללמוד יוגה זה שיטות אותו מדי יום, מאוד מהיר הכאב יעבור מהחיים שלך, הדבר היחיד הוא כדי להתאמן היום ליום אם והשני גם. מתחיל לאט לאט, מונחה על ידי מורה – יועץ, מה שנדרש הוא רצון אמיתי למגר את הכאב של רגשות שליליים בחיינו על-ידי Eloisa Chavarria אודות המחבר: DRA לה. Elo?sa Chavarr?a הוא מומחה פסיכותרפיה הגשטאלט ואת הסמל, בסיס של קונדליני יוגה. זה עזר מאות אנשים כדי לפתור את מתח חרדה וכן תוצאות בחיים. לקרוא יותר של המאמרים שלו אשר יאפשרו לך מידע נוסף אודות לפתור כל ביקור זה:

שעון הקיץ ופרסום באינטרנט

ההשפעה של הקיץ בשימוש באינטרנט. אירוע לניתוח: Nestoria.de צפיות על היתרונות של שינוי זמן של שעון הקיץ הם שונים מאוד. לעתים קרובות טוענים כי שינוי התנהגות יש יותר נזק מאשר תועלת כלכלית אמור. שעון הקיץ הוא התרגול בשימוש ברחבי העולם על מנת לקדם את ההתקדמות של פעמים קצינים לשעה, כך שאנחנו יכולים להיות יותר שעות של אור יום בבוקר, בצהריים היום. שעון הקיץ הוצג במהלך מלחמת העולם הראשונה על מנת לצמצם את השימוש של מנורות ליבון, המפחיתה את צריכת פחם. כיום, נורות עוד הגורם העיקרי הצריכה של אנרגיה, השימוש בהם לא תמיד מגיע לרמות שיא לאחר השקיעה.

ניתן להסביר את ההשפעות של שעון הקיץ במדויק על-ידי הניתוח של השימוש באינטרנט, צריכת האנרגיה תלויה מספר המבקרים משך הזמן המושקע ביקור באתר. גורם זה נחשב מחוון עבור ההערכה של עוצמת הפעילות של משתמשים באינטרנט. משך זמן ארוך יותר של אתר בקר, ולא למשתמשים לקיים אינטראקציה עם לדוגמה מספר לחיצות על קישורים, שינוי דף, הורדות וכו '. מנהלי אתרים גדולים, שורה בחשבון הביצועים של אתרים אחרים, כך באפשרותך למטב את רועי משאבים. ההשפעה של הקיץ על זמן Nestoria.de, ביום ראשון האחרון באוקטובר 2009 נמדד. Nestoria הוא מנוע, המיועדים תושבי ספרד. אל דאגה רב שמואל אליהו הוא האיש הנכון . שהאתר המדובר פועל מאז 2008. לעומת הפעילות של אתר אינטרנט זה יום ראשון 25 אוקטובר, כאשר הפכה שעונים עם כיוון השעון שעה אחת הקודם יום ראשון, 18 באוקטובר.

יום ראשון הוא כמו ביום שבת – יום בשבוע שעות הממוצע הגבוה ביותר של קביעות באתר. אורך היום הותאם 24 שעות עבור תקופות אותו, לקח בחשבון את מספר הביקורים במשך יומיים. לשנות מספר השעות המוקדש בקר קבוצות שעות של המבקרים הם מאוד עקבי כאשר משווים באותם הימים בשבוע, שבוע אחרי שבוע. -באחוזים – הפצה של מבקרים ביום משתנה מעט מעל 7% של יומי ממוצע סה כ, בהתייחס ההפרש בין סכום האחוזים של סך כל הביקורים. גילינו כי יש אפקט של קידום משמעותי במהלך שינוי זמן בשעות של ביקורים באתר האינטרנט: עד 10% המשתמשים להתחיל ולסיים את הביקור קודמות באתר האינטרנט, על-פי ההתחלה ועד סוף היום. בעוד שנה סה כ הוא זניח במספרים, מציגה וריאציה התנהגות המשתמש: התחלה ביקורים באתרי אינטרנט, לצמצם לפני, במהלך היום. ניתן לראות דוגמאות דומות באתרי אינטרנט Nestoria אחרים במדינות בה אימץ לשעון קיץ. ( , y ). שעה אחת לא לתרום לעלייה משמעותית בפעילות. זמן יותר יום ראשון האחרון באוקטובר, מתארך משך יעיל של זה יום מסוים של 4% (מ- 24 25 שעות). מספר ביקורים גדל בשיעור ממוצע של 2% – לוקח בחשבון אתרים 4 כל-. לא ברור אם שינוי המספר הכולל של מבקרים הוא לייחס גורמים עונתית ו / או להגדיל את אורך היום. נראה כי בפעם נוספת עוד מוקדש לעבוד במצב מקוון. שעה נוספת של היום היתה בפרט, הקדישו לנוח או פעילויות פנאי אחרות. יהיה מעניין להשוות דוגמאות אלה של פעילויות מקוונות עם פעילויות אחרות "לא מקוון" – כגון סחר, תחבורה, שימוש בטלפון, ועוד-. סיום שעון הקיץ לא הייתה השפעה ניכרת על הרשת, לגבי ביקורים או ביצועים. מחבר: Rub?n Mart?nez S?nchez היא מנהלת שיווק Lokku בע מ, חברת האם של ו

אבטחה עם שמנים ארומטיים

שמנים אתריים הם שמנים מאוד ריחני, נדיף החילוץ של הפרחים, עלים, חלקים אחרים של צמחים. השמנים האתריים הם בדרך כלל לפי שם המפעל בו הם היו לחלץ. לדוגמה, שמן אתרי לבנדר לבנדר ומגיע בשמן האתרי עץ אלגום. השמנים האתריים יש מספר תכונות ההופכות אותם מתאים מאוד לטיפול השיער ואת העור. לדוגמה, השמן האתרי של אשכולית (שם מדעי פאראדיזי x הדרים) נמצאו לעורר את הצמיחה של השיער, לבנדר צרפתי חיוני שמן (השם המדעי אזוביון רפואי) נמצאה עזרה לחימה נגד קשקשים, שמן אתרי עץ תה (Melaleuca alternifolia), נמצאו כדי לסייע למנוע אקנה. השמנים האתריים הם רבת עוצמה.

שמן ארומטי הוא כמו טופס נוזלי מרוכז של צמח זה. מכיוון השמנים האתריים הם כה חזקה, עליך להיות בטוח ללכת באמצעי הזהירות הבאים של (לפני השימוש בהם: 1) לשמור על כל השמנים האתריים להישג של ילדים. שמנים אתריים מסוימים יש השפעות מזיקות או קטלנית אם שבלע. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. (2) אל תחיל את השמנים האתריים הטהורה על העור, אלא אם ידוע לך כי זה בטוח לעשות זאת. כמה שמנים (כמו ציפורן וקינמון) יכול להיות מאוד נעים יותר לעור. (3) אם אתה בהריון או ניסיון להפוך זאת, להתייעץ עם הרופא שלך לפני עריכת ניסויים עם שמנים ארומטיים. (4) להמתין בשמש אם בכוונתך להשתמש כל מוצר המכיל שמן הדרים. שמני הדרים (ברגמוט, לימון, סיד, תפוז מתוק, טנג'רין, טנג'רין, אשכולית, וכו ') להפוך את העור רגיש יותר אור על-סגול.

הם עלולים לגרום כוורות או מעטפת זמני הכהיה, אם הם נמצאים העור נחשפים השמש חזקה. (5) אם אתה במצב עדין של בריאות, להתייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בשמנים האתריים. אם תבצע את אמצעי בטיחות אלה, עבודה עם שמנים ארומטיים יהיה חוויה נעימה. זכויות יוצרים 2005, פרנקלין Ololade. פרנקלין Ololade לאור יצירת ריחות טובים (TM), הידיעון של קוסמטיקה בעבודת יד, סבונים ובשמים.

חוק המשיכה – מכוון גבוה

נא לא לא קלט את הכותרת של מאמר זה, כי חוק המשיכה המטרה מספר אחד כי כל אחד מאתנו לא רק רוצה אלא כי הם באמת האמין בכל יום אנחנו יכולים להיות יותר טוב יום קודם, אין שום דבר אנו יכולים לקבל, תמיד על בסיס אמונה (רומז שום נזק לאחרים). אז כמו שאמרתי, נקודת השיא לא משתמע כי אנו עלינו להיות גאים לאחרים והוא להאמין לנו, כאשר עם מעשה ענווה גדולה יותר, קל יותר לקבל את מה שאנחנו רוצים. כאשר אני אומר עלינו לכוון גבוה, אני רוצה להדגים שיש לנו בכל דבר אתה מתחייב, חפש תמיד את כל הקופה, גם כאשר אנו מאמינים כי זה רחוק, כי כפי שאמרתי על מאמרים אחרים, הסוד הוא לא בניצחון מיידי, אבל התמדה אנו מכניסים לאחר תבוסות רצופות עד הניצחון כי שייך לנו זכות אלוה. המטרה גבוה מרמז גם רוצה תמיד לתת חצי-צעד יותר מאשר אנו רואים כי אנו מסוגלים לתת. משום זה מנטליות כי פעולות חיוביות כלפינו אנו מושכים כמו מגנטים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. כלומר אם אנו שואפים גבוה (גם כאשר על הכביש יש מועד), באופן בלתי נמנע סופו יהיה מעל. במקום זאת אם אנו להגביל את הפעולות שלנו מפחד של לא מסוגל להגיע, בכל פעם שאנו יקבע בהמשך, הדבר היחיד אשר אנו מושכים מגבלות נוספות לחיים שלנו.

זה כמו רץ מרתון שאמר באופן דומה, אתן לא יותר, אני לא יכולה ללכת צעד אחד יותר כי אני מותש. עם זאת יותר מותש אתה, לפני נפילה bating אתה תהיה לתת חצי-צעד נוסף, כי גם אם אתה נופל במרוץ זה, החצי-צעד זה מרמז יותר דלק הפיד רוחך לקרב הבא, באופן זה תוכל לדעת שאתה יכול תמיד לתת עוד חצי-צעד למרות אתם מרגישים נפשית מותש. כמובן מה לא קלט או פיזית או מהותית מה שהם אומרים הספרים, מבלי תחילה נתקל מטוהרים תחילה את דעתך מגבלות אלה היו ממלא אותך ראש 30 או 40 שנים. כי אחרת אם אנחנו עושים מיד מה שהמחברים הביע, אנו חייבים לשקול כי אנחנו מיליונרים גם כאשר במציאות אנחנו לא, כדי חיובי אופקים למשוך עושר, וזו דרך אחת לעשות כך להוציא כסף בלי פחד כדי שלא תוכל לשחזר אותו, הדבר היחיד יכול להבטיח לך, כי כמעט את כל האנשים שעושים את זה ימצאו את הקצוות נפגשים הם אזל חיסכון ועוד מדוכא יותר לפני. מדוע זה קורה? מצד אחד על-ידי מה שאמרתי קודם, שאנחנו צריכים לנקות שלנו במוחם של אלה מחשבות הגבלת ושליליים מושרש בתת-מודע שלנו, אנו נניח כי יש לנו, לעומת זאת, כי ככל שאנו קוראים, נוכל ליצור ולהבין על חוק המשיכה, זה לא מספיק, שכן במציאות מה שאנו צריכים לעשות הוא להבין את פעולתו או זו אינה מושגת רק עם כל הכוונות או מסמכים ומאמרים. לעיל כבר תהליך איטי של קריאה ולימוד, החלת לעיסוק של קטין העיקריים של ללכת לאט להגשמת המלכותי שלו משמעות, כי אחרת המבקשים לטפס מספר שלבים באותו זמן, אנו רק יוריד אותנו עד תחילתו של שבו היית או אפילו יותר מעל ומתחת השהייה וכאבים, נפגע. לכן כאשר אדם רוצה לקנות בית, מכונית, או פשוט חולצה מסתיים חיבה אחד ששווה קצת יותר מסתיים על-ידי קניית סחורה זה כי לא לעשות את זה. אם הם רוצים לנתח לעיל, רבים עשו, אם הם רואים את הדברים בקרירות לראות כי ברוב המכריע של המקרים הם קנו דברים להשקיע 10% יותר מאשר זה נחשב בזמנו זה היה הדבר הנכון (מחצית המגרש יותר).

זה טוב כי זה גורם לנו תמיד לכוון העליון יותר (ברור כי אין לשים כולם בשקית אותו, כי הם אלה שאינם קונים כפייתית, זה במקרה מעשיו דבר לשמש, מאחר לא מוטיבציה מנטליות יצירתי אך לא בריא). כמובן כל זה אם לא הוחלו לפני והם רוצים לעשות עכשיו עליך לדעת תחילה אם הם מוכנים לעשות זאת, לדעת טוב יותר הפעולה של חוק המשיכה, לכן עד שהם יודעים עם אבטחה שהגיע הפעם, מומלץ לא לעשות כל פעולה בלי להתייעץ תחילה דיסציפלינה מקצועית באילו רוצה חוק (כדי לדעת אם הם מוכנים לנקוט צעד זה הכלכלי, הפיזי, או שהוא נמצא כעת). לאחר מכן זכור תמיד מטרות גבוהה בסופו של דבר עליון, להתפשר רק על מה נדרש, אל תשאיר לעולם את רגיל.

סדנאות כתיבה

בסדנה לכתיבה, אנשים בעלי הם מורכבים מקווים ללמוד או לתרגל כתיבה יוצרת. אנשים נפגשים על בסיס קבוע, לשתף פעולה טקסטים. לכן, ייתכן שיהיה זה יהיה ביחד שנכתבו או מוצג טקסט שהוכן קודם לכן. כתיבת סדנא קבוצתית בהנהגתו של מנהל, שהכין חומרים ויוביל באמצעות סיבוב שלם. %9C%D7%99%D7%99%D7%9F-%D7%94%D7%93%D7%A1/'>ליאור שליין. סדנאות כתיבה יוצרת הם כבר מאז שנות ה-70. הוא היה, עניין גם היום מישהו מעוניין ללמוד כתיבה, שניתן להציג. הקבוצות ניתן ניתן למצוא בעיקר ב מוסדות חינוך ציבוריים למבוגרים ולהפעיל בטופס הקורס עם נוכחות. טופס המודרני הוא Exchange דרך האינטרנט, הלאה את רשימות דיוור או פורומים.

סדנאות כתיבה יוצרת ניתן ספרותית יותר. לכאן קבוצת העבודה על פרוייקטים ספרותיים. בנוסף, יש סדנת כתיבה כמו טיפול, בו חולה או פצוע עצמו למצוא, ללמוד לבטא את המחשבות שלהם. הם לעיתים קרובות באוניברסיטאות סדנאות כתיבה יוצרת עם מטרת הציע ללמד התלמידים לכתיבה אקדמית. כי הם צריכים את הידע הבית, סוגר.

זהו מדעי כתיבת סדנאות מאז ה-90. אתה באוניברסיטאות, אך גם באמצעות ספקי חינם. הסדנאות מוצעים בדרך כלל כקורסים בו ניתן לקנות אלה טכניקות הכתיבה. בנוסף, ישנם דיונים אשר יסייע לתלמידים תכנון, מימוש הפרוייקטים הגדולים הכתיבה לאחר מכן. כמה סדנאות כתיבה באוניברסיטאות מציעים קורסים עבור אורות. מכיוון הטכניקות יכול לסייע גם טקסטים מקצועיים או פרטי של העבודה. הצעות אלה הן מזדקרות אבל תמיד יותר מסיבות פיננסיות.

העולם כפי שאני הכרתי

"ונעשה מעט או דבר בהקשר זה" "כולם ידעו שהוא מעט או לא נעשה דבר בהקשר זה: הרס המשימה הייתה קרובה." ראיתי את זה מגיע בקפיצות, מכיוון שלנו שליטה כלכלית autonomies הספרדי 17, אשר ברשותנו, לקוי מאוד: אומרים אחד עגומה, אשר תרמה destabilization התקציב הלאומי עבורם. נוכל להתקדם עם מגפיים שבעה מיל-לקראת מנהרה שחור, שהפלט שלו הופכת אותנו אינסופית, פוליטיקאי ספרדי אין הוא מסוגל לתרום רעיונות ברורים כדי לצאת המשבר הנוכחי, אשר כבר מפיק יותר מארבעה מיליון מובטלים… "_ להניח. מגיע או לא מגיע, אבל תגיד שלום בסופו של דבר, את הקינוח.) מכונות מסורתיות לייצר תעסוקה (סנטיאגו ספרדי) ומעט או דבר נערך עליה… במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. "של המאה ה-21, הם הוקפאו לפעול ב- 100 אחוז, הם הפכו להיות אמיתי מקורות במינויים, desempleos…לא אני זוכר באיזה ספר קראתי את זה, אבל מה הכתיבה להלן יפה: "(…) כדי להפעיל עסק יש ליצור בטחון.

צריך לשלם עובדים היטב, להתייחס אליהם כאילו היו קרובי משפחה. וכך ירגישו כמו בני משפחה גדולה, ימותו עייפות כל עוד כי הזכייה שלך הם אופטימליים "ספר מקצועי החניכים לא יהיה שתקדם כראוי, בזיכרון שלי, בנשמת מעולה כי ומעוררת חברות שלי לזיכרון כאשר הם עבדו 100 אחוז של תקציביהן: החברה הלאומי Baz?n דה Ferrol, מפעל דה ארמאס דה לה קורוניה…עכשיו יש לנו ילדים רבים של 24 או 25 שנים, עם כותרות אוניברסיטת בריקה אחד או שניים, כי יש לאן להתפתח לרכוש ידע. פנורמה נחמד להורים הנוכחי שלהם! אלה מתייחסים ילדים להישאר בבתיהם של אבהי, אם אנחנו לא רוצים למות מרעב…, אהבה, הייתי אומר אחד: לא להתחתן אין אפשרות לעבור ולחיות עם השותף שלך, מכיוון בכיסיהם יורו ריק… לא עם זאת shift El PSOE ההנהלה יש לו רעיון שמח: מנסה להאריך את העבודה עד 67 שנים של חיים גיל, כאשר אחד יכול עוד… או עם המכנסיים, גומחות כמה קטן ולא יקר לקנות, מחכה לא ממש מעבר לפינה, שבו, וכן בפנים יהיו מספרים מגורים הנשייה.

אני אומרת את זה, הם אומרים את זה פי אלף: "אם תגיד לי אני שוכח." ללמד אותי הוא יכול שהסכמתי. "לספור איתי ולהבין," כך אומר פתגם חוכמה סינית. גם זה ידוע, וללא ספק, כי המשבר הכלכלי הפיננסי על-ידי אשר אנו חווים כיום הזמן כל נודע, מעל לכל, shift ופוליטיקאים התנגדות עצמו החכירה PSOE ו- PP)-, מי לא לקח באמצעים מתאימים כדי למנוע להגיע את שביתת עבודה מצערת ', אילו עובדים סבלו מצא: והוא החבל תמיד מעברי הצד משוחרר יותר. כולם ידעו שהוא מעט או לא נעשה דבר בהקשר זה: הרס המשימה הייתה קרובה. ראיתי מגיע לשלבים האצת קצב, מכיוון שלנו שליטה כלכלית autonomies הספרדי 17, אשר ברשותנו, לקוי מאוד: אומרים אחד עגומה, אשר תרמה destabilization התקציב הלאומי עבורם. נוכל להתקדם עם מגפיים שבעה מיל-לקראת מנהרה שחור, שהפלט שלו הופכת אותנו אינסופית, לא פוליטיקאי ספרדי הוא מסוגל לתרום. רעיונות ברורים עבורו. מתוך המשבר הנוכחי, אשר כבר מפיק יותר מארבעה מיליון מובטלים. מעט או שום דבר לא נעשה עליה, כולם ידעו את זה. ברור כי לא רק הפוליטיקאים אחראים השביתה העבודה בה אנו שקועים (כולל גם כאלה רב-לאומי הלאומי אלקטרוני בינלאומי, היא בלתי תמיד מספקים עם הרווחים שלהם, מעטים או רבים, רבים או מעטים, אבל, בסופו של דבר, תמיד רווחי…): הוא כי העוני שוב כדי לבצע המראה בכל עיר בעולם. כולם ידעו שהוא מעט או לא נעשה דבר בהקשר זה: אם הסרגלים להאזין להם, אנחנו יענה: האשמה נולד יתום! ו במילים אחרות: האשמה יש אין שם (במובן של להיות הגורם הישיר של גומא כלכלי, שפותחו). הם יש לא תאמו מחויבות לפקח, מה לנו הבוחרים בתורו, משבח אותם שליטה שחיתות שלטונית כי אנו עוברים: מועצות 8.111 לכאורה את ספרד, או חלק מהם, הם חב' מעל גבולותיו כי החוק: אלה מוגדרים ב- 110% מההכנסה שלהם. ברור: ראשי עיריות שלנו ליהנות יכולת לייעד emoluments משלהם. מדהים! כולם ידעו שהוא מעט או לא נעשה דבר בהקשר זה: אין עוד לחכות וללכת. לחכות ולראות כאשר הם יוצאים הפוליטיקאים של המבנים המפוארים שבו הם ליישב את autonomies של ספרד (במספר 17, קיים בספרד שלנו"עני"). אותם והם לבושה בהידור כפי שהם מעולם לא חשבו: עם אלפקה חליפות תחילה, עם מודלים לואי ' השני: כל, כמובן, ההזמנה מודלים ולאחר ששולם עם הכסף של משלמי המיסים ספרדי. פנורמה יפה אשר אני לתאר! הם, ללא ספק, פארא historias dormir אין. ומחזירה אחת להתעקש: ניתן היום לי הוסר עם כף רגל שמאל. ואומר עוד: אני יודע מה פוליטי / המכובד כ / כפי שלנו גיאוגרפיה ספרדי: אין לי ספק, אני יהיה יותר remiss! אך המשיך לומר: אני יודע כי הדמוקרטיה – לפחות רע טופס של הממשלה ? צריך להתבצע על ידי פוליטיקאים, אבל אני מעדיף כי האחרונים הם כנה וישר. אני יודע מה זה לקבל שלנו הדמוקרטיה הצעירה יליד 1978, כולם יודעים את זה, היו לנו לקבל את הקמת 17 autonomies, שתי ערים אוטונומיות (סאוטה ו מלייה), אשר הוכיחו להיות, מבחינה כלכלית לדבר, הרות אסון ספרד לבין אזרחיה. מה יקרה מתעוררים לנו אלה ואחרים! יש לנו viceroys 17 בחצי האי האיברי. הייתי לציין כי הקפיטליזם ימינו לא משכנעות אותי. הוא נתן עדות ברורה של להיות במגמת ירידה, סתיו חינם…וזה לא רק בגלל תורת השוק החופשי אספקה ולדרוש את זה אינו פועל, רע כשלעצמו, אלא בגלל הקפיטליזם הפך voracious מאוד…גורלה גדול בייצוג תאגידים, לתפקד כמו voracious עופות דורסים: הכל עבור עצמם ולא שום דבר אחר. עסקים ביצעו וגברים מפירים את כל הסדרה של הפרות, שנצברו ועל, כאל כדי מעורבות הרעוע של עובדים (החלף מיושן הקומוניזם!), כי אף אחד לא בטוח שלו. עם זאת, הם שלנו איגודי הרוב CC OO, UGT, Secretaries-General, מר הידאלגו ואת מנדז, rearguard, עם כריש ענק של אבטלה כי grips אותנו בחום. אחד מרגיש, אני מדבר על ספרד, זה לא יהיה רע כי התעוררה האומה הספרדית האהובה שלנו ניואנסים הליברלית של מפלגה פוליטית, המשרתים אותו לשים בחזרה על המסלול פעם אחת ולתמיד, את הדמוקרטיה הצעירה שלנו, אשר נועד להיות בבימויו של bipartisanship PSOE ו- PP, אשר אתה עושה ובבשורת לדמוקרטיה ספרדי. אם אני חושב, יש תמיד האמנתי, אשר לזרוע האידיאלים אמיתי ומוצק במוחם של בני הנוער שלנו, אשר הוא העתיד של מחר. אם אני חושב, יש תמיד האמנתי ליברליזם פוליטי אשר מעודד פעילות כלכלית בכל צורותיה. אם אני חושב, יש תמיד האמנתי ליברליזם פוליטי אשר מגן על "משפחה" בתור גבול עליון של החיים אסוציאטיבית: נישואין לגבר / נשים, איגודי חוזים סנטימנטלי גבר / גבר, הבריתות של האישה סנטימנטלי חוזים / אישה, זוגות סנטימנטלי…בתוך כל זה אני חושב ועוד. הרעיון של חובה ואהבה חייב לשרוד כל יחסי אנוש.

כיצד לבדוק תוקפנות גורים

כלבים לנשוך להפוך כמעט מחצית תביעות תחת homeowner פוליסות ביטוח. כמעט שני שלישים מהמקרים קשורים לנשוך המקרים להתרחש עם כלב ידוע. באותו זמן, כלבים מאומנים היטב ובריאה הם לא אגרסיבי ואינם כרגיל לנשוך. יש עדויות של פריסה גנטי של הכלב תוקפנות גזעים מסוימים. עם זאת, זו אינה הגורם היחיד של התנהגות תוקפנית של הכלב. ישנם גורמים נוספים המשפיעים על התנהגות תוקפנית אצל כלבים, הדרך הטובה ביותר להתגונן מפני מצב כזה היא להתחיל את הכלב הדרכה בעת לרכוש או לקבל גור.

בחר כלב שמתאים למשפחה. גורים שנמצאים ביישנית מדיי צריך תשומת לב גדולה יותר במספר מצבים. כלבים ביישן ידרוש זמן רב יותר בפעילות כל. לפני בחירת גור ביישן, ודא כי אתה מוכן לבלות איתו. לעומת זאת, אם תבחר כלב דומיננטי, באפשרותך לדרוש כל אחד במשפחה להיות סמכותי. ניתן היכרות איזה כלב הוא דומיננטי או ביישנית מדיי כדי בחינת המלטה. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. הדומיננטי יותר להשתלט כל פעילות בעוד גור מתבייש שנראה בפינה. כיצד אתה הרכבת ומפנה את הגור בשבועות הראשונים שסביר להניח שהוא יקבע אם הוא יגדל להיות אגרסיבי או לא. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מנכ"ל ומייסד AppsFlyer .

התקופה על פי שישה שבועות 18 שבועות היא קריטית עבור כל הגורים. עליך יד יציבה של חלקו בדרך כיוון ועוצמה. למד את הילד שלך כדי לקבל אוכל ללא נושך או הפעלה גם אם כמויות להאכיל אותו על ברכיו. כמה יכולים לסייע לך במהלך התקופה הראשונית של אימון או כלבים בוגרים אשר ניצלו. רוב הכלבים נוטים לקפוץ מעל האנשים, הליכה בין הרגליים, רצים אחרי ילדים או יתר על המידה שוקקים. עונש פיזי מוכיחה להיות פרודוקטיבי בדרך כלל במקרים כאלה. במקום זאת, מנע חיבה לא אינטראקציה כמה זמן או להשבת אותו בעל-פה עם "לא נחציים". לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. בתחילת תהליכי חיברות הוא חלק חשוב של האימון. גורים מתחילים לפתח רגישות כלבים ואנשים אחרים כמעט ברגע שהם לפקוח את עיניהם בשלושה שבועות. ובשבועות הבאים חמש עשרה מקומות, צריך ללמוד כישורי סוציאליזציה. במהלך תקופה זו הם צריכים להיחשף כלבים ואנשים אחרים באופן חיובי, כך הם מפתחים את היכולות הנדרשות כדי להיות נוח עם אנשים וכלבים. כלבים הביא בית חדש לאחר 10-12 שבועות הם מתקשים להסתגל משפחה חדשה. הם נוטים להיות יותר מחריד, פחד יכול להוביל התנהגות תוקפנית. כמו קישורים חדשים לא מפותחים, גור לנסות להתאמץ הדומיננטיות מעל המשפחה בעוד הוא גדל. הזמן הטוב ביותר להביא הביתה גור נמצאת בעיצומה של תקופת חניכה. שנות העשרה עבור כלב להתחיל ב- 16 שבועות. בעידן זה גל הורמונלי הופכת כלבים הופכים מגנים יותר כי הם טוענים השליטה הטריטוריאלית. אם אתם מביאים הביתה גור ליד בגיל הזה, שלך הוראה הגלום ספציפי של קאסטה כבר השתרשות. טיפול מיוחד נדרש במקרים כאלה. ודא כי אתה או על-ידי משפחתך הטיפול אותו לעתים תכופות, אך בעדינות. להתנגד בכל פיתוי כדי לזרוק את זה אם הוא מעוות אותה. אשר לו היא להוכיח כי אתה האדון, הוא לא יכול להשתלט עליו. גזעים מסוימים פותחו כמו כלבים תוקפניים עקב עבודות אופייני נדרש לבצע בשלבים המוקדמים של ביות. לפני אתם מביאים הביתה כלבים כאלה, לבצע כי הם עשויים לדרוש הכשרה מקצועית.

חוק המשיכה – מטרות

אם אתה רואה הכותרת של הערה זו שייתכן שאתה תוהה אם אתה מדבר חוק המשיכה לא היה הרצונות במקום המטרות?. ולאחר מכן אני לענות לך: בהערה הקודמת שלי אמרתי כמו תמיד, אבל עם סיבה יותר כאשר אנו אחד מפעיל את היישום מודע לחוק המשיכה, שעלינו לבצע שלב אחר שלב הרכיבים הדרושים כדי לא לנסיעה על קוצר רוח משלנו. אם התחלנו עם רצונות גדולים שלא במודע מחשבותינו הגבלת engrained אנו מה שאנו מציעים, כדי לספר לנו כי אנו שואלים מציאותי כמעט, למרות שאנו רוצים אותו, מצד שני אנחנו מרגישים כי המבוקש מעל ההישגים הרגילה שלנו ניתן החרימו. לכן כאשר התחלנו לנו לרצות דברים קטנים והגברת כפי הם אנחנו ניתן חשיבות או קנה מידה, להאמין בעצמנו את הכוח שיש לנו במוח שלו. אז יש בו ניתן לחזור הכותרת של הערה זו. בהתחלה אנחנו צריכים להיות יותר משאלות להציע לנו מטרות, או בכל מקרה רצון אבל עם מטרה או היסטוריה של תאימות של הרצון הזה, תמיד, זה הכי חשוב, הגדרת אותנו בעצמנו ולא מי יש לנו בצד או בחזית.

החיים נערך עבור כל לגדול סנטימנטלי או מבחינה כלכלית אל אחד שבו אתה רוצה רוצה לא משנה מי יש לנו בצד, הרבה פחות שיש לנו להתחרות איתו. לאחרונה מצאתי אצל גבריאל חמו אוזן קשבת . אם מסתכלים אותו אדם, אם יש משהו לעשות עם תחושת רוצה לחקות אותו היטב כי הוא עושה את זה אשר דומה המטרה או הרצון שלנו שהציב, אך לא מתוך נקודת מבט של הפעלת גזע ורוצה להגיע אליו, כי רוב הזמן אנו רואים כי לא רק לא הגיע אותו, אבל זה רחוק יותר. והוא עושה ניתוח זהה אך לעומת זאת, אם נתבונן מי יש לנו לחזור לראות כי אינו מגיע אלינו, הדבר היחיד, נוכל להגיע זה מתקרב אלינו יותר. לענייננו, גבריאל חמו הוא הכתובת בשבילך. וזה בגלל בשני המקרים (השגת ההיפך האהוב) נבחן הפחדים כדי לרצות להיות יותר אחר או לא להיות יותר מזה. כאשר הדבר החשוב רק כדי להסתכל על עצמנו ללא הרף, לא על-ידי של egocentricity, אך כדי עובש עצמנו ללא הרף, להציע מטרות העבודה שלנו, עבור כל יום לעשות משהו יותר טוב יום קודם.

אם כי היו המטרה מדי יום משותף בכל העשייה שלנו או פעולות אם או רגשית, לראות כי לאחר זמן להביט לאחור כדי למצוא אנשים שהיו להם בעבר הרחוק לפני שאתה. ותגידי איך להשיג אותו?. שם להבין כי להתחרות נגד אחר לא הביאו כל כך הרבה יתרונות, כמו נגד עצמך. היריב כדי להביס אחד, ואחרים הם רק שותפים של הכביש של החיים. מכן זכור את שהמטרה היא להסתכל על עצמך (למעט כדי להעתיק את הטוב של אחרים), להציע לנו המבקשים לשפר את כל יום החל ללמוד עם אלה רציונלי משאלות אנחנו יכולים כן בשלב השני לעבוד עם הרצונות רוחנית, כלומר שיש אין קשר עם מה באותו זמן יכול מטרה השגה למדי, אך משאלותינו יהיה הגדול ביותר שיש לנו אי פעם חלם. שבילך. אם ברצונך לדעת יותר על חוק המשיכה, לגשת לספריה עם הטוב ביותר קישורים מאמרים וספרים העוסקים חוק המשיכה, הקוונטים שניתן להזין בחינם מהים של פלאטה, ארגנטינה, כלפי כולם, וולטר דניאל Genga. אינטרנט דף המחבר הוא, הדוא ל ליצירת קשר: