תעשיית הרכב המקומי סובלת המשבר העולמי

המשבר הכלכלי פגע מספיק ברצינות לגבי קונים מכוניות על תעשיית הרכב. כל דבר המכיל האוטומטית השורש היום עוברת זמנים קשים. במפעל המקומי מרצדס, Shkoda מורד הפקת חזרה בתחילת יולי-ראשון עד תחילת ספטמבר, צוות נוסף נשלח חופשה ארבעה שבועות מ- 23 ביולי. עם 03.08.09 חדל לעבוד מסועים AvtoVAZ מאז ספטמבר, הוא מתחיל מבצע יחיד-shift. מדרשת רוח הגולן. ג'וינט המשימה של GM-AvtoVAZ בחודש הקיץ האחרון לא מתכנן לעשות ניבה ועוצר Kamaz בחודש האחרון של הקיץ ייצור בשל הביקוש נמוך לרכבים KAMAZ. החודש כבר הכי "שקט" עסקי רכב רוסיים. החברה אוספת את המכונית Avtoframos רנו, מתכננת סרק 19 ימים בין 3 ל 23, על חגים סגור סנט פטרסבורג ניסן konvejr, עצירה מדויק עדיין לא היה ברור, כמעט שבועיים ייצור אופל הרוסי צמח. שאין דרישה, אין הצעות ברור, במקרה שבו הטובין אינם ביקוש, לייצר שלו "מחסן" הנה לא הסיבה שמץ.

יצרני רכב AEB ועדת במדינה שלנו חשפה הבאים דמויות את הירידה במכירות בחודש יוני 2009, הסתכם בכ-57% לעומת החודש המקביל של 2008, ועל מחסני נתונים בודדים ש-autovaz תקוע 81-90 אלפי המכוניות שלא נמכרו. הפקת כל מיני מכוניות ברוסיה הולך ופוחת. בעיה מכוניות ירד בכ-60% בהשוואה לשנה שעברה, trucks-72.5% אוטובוסים כדי 63.5 אחוזים בהשוואה לתקופה של שנה שעברה. צמח גז רק חזר שבוע עבודה מלא, אך מתחילת השנה 2009 עבדו לפי לוח זמנים רק שלושה ימים בשבוע מ 2 שבוע חופשה מתכננת להיכנס למפעל קולקטיבית פולקסווגן ורכב VAZ בסוף יולי, חמש התחיל במצב שבוע עבודה של 40 שעות אחרי 10 יום חופשה. תחזיות של התאוששות מבטיחה אם במהלך השנה האחרונה, שוק המכוניות של המדינה שלנו היה הצומח בקצב מסחרר, לפי נפח מכירות השנה בקושי יצאנו על המקום החמישי.

בניגוד איטליה, אשר מנסה לפדות. את המקום הזה, רוסיה, כי יש קיבוע של צמיחת שוק הרכב. מומחים אחרים PwC בדרך כלל מראים כי ירידה הפדרציה הרוסית על הספקטרום של ייצור יקרסו טוב ל 60%, בהיקף של 1.1 מיליון יחידות. על העלייה-איטליה, היא כבר חולקת את חוויית העיצוב פעילויות כדי לגרות את הביקוש עם השכנים של האיחוד האירופי. Gospomoshh מובילה לעלייה במכירות רכב ב גרמניה, ספרד, אנגליה, צרפת ואיטליה. בינתיים, ייצור של מכוניות ברוסיה הוא במהירות בירידה, חיזוי צמיחה משמעותית של השוק לפני סוף השנה ניתן לייחס בבטחה אל האזור של מדהימה. בבירור זה קשה לענות על שאלה זו. אנשי מקצוע מאמינים כי לחדש את הפרסום עד הרמה של השנה האחרונה יכול להיות כאשר חיובי כלכלי "מיתאר" בעבר לא נפלה השנה 2009. ואפילו אז, רק אם המבנים פיננסיים תפחית את הדרישות על הלוואות או להגדיל מספר דגמי מכוניות שנמצאים תחת תוכנית הנפקת אוטומטי הלוואות. עכשיו, התוכנית הסובסידיות שעובד עם אפריל, לא נותן תוצאות מבטיחות. למרות העובדה כי בחודש יולי גדל שיעור זה תחת שלה כלי רכב של עד 350 ל 600 אלף. רובל והכסף נתן עד 3 שנים.

רכב משומש או חדש

אז אתה מחליט לקנות מכונית, לא מקומי, אבל לפחות שהורכב ברוסיה. הם כולם בגאווה קראו לנו 'החוץ'. היתרון העיקרי של כמעט כל יד שנייה מכוניות זרות הוא די הגיוניים היחס מחיר-איכות. אדם יכול לרכוש מכונית טובה מאוד עבור הכסף שלך, על אשר בקלות ירכב במשך מספר שנים. אך כאן, המחוקקים שלנו. לא הצלחתי לעמוד בפיתוי לגרום בעיות ונכנסו שמסי הגיונית על מכוניות משומשות. באופן טבעי כל זה צעקות על להציל את תעשיית הרכב הרוסי. כוונות טובות מאוד.

אבל כידוע, שם טוב כוונות סללה את הכביש. חוץ תעשיית הרכב המקומי, לעומת עמיתיהם 'בחו ל', לא משחרר מכוניות, אבל, במקום זאת, עגלות עם סוסים מקורה, את המנוע, אשר גם הוא לא רחוק… . כן, וזה לא סוד זה אותו הדבר שלו כמו כל רכב (כמעט) עשר שנים בקלות obstavit חדש לחלוטין אפילו פנים רכב נוסע. באותו שוק מכוניות משומשות קל להשביע גם התובעניים ביותר של כל לפי דרישה. אנשים עם כמעט כל רמה של הכנסה יוכלו לבחור לעצמך מכונית מכובדת.

אבל אז שוב לא בלי המחוקקים שלנו-ככל למכונית, ככל זה כפוף לתעריפי גבוהה. ב פלוס מכוניות משומשות אומר כי זה זול יותר לשמור ולתקן, אתה יכול להמר על זה יד שנייה חלקי חילוף, השומרת על תיקונים שוב. (כי מעט אנשים רוצה לשים על חלקי 'יד שנייה' רכב חדש שלהם). שוב שמירה על האזעקה, זה יכול להיות זול יותר של המוסך לא בהכרח לרכוש. בפועל, יד שנייה רכב הוא למדי מכונית סבירה בהתאמה את הבחירה הטובה ביותר עבור רוב הקונים. ובכן, אם המכונית תוך 2-3 שנים, אתה יכול לא להניח שזה כמעט מכונית חדשה! עכשיו קצת על מכוניות חדשות. כמובן המכונה החדשה יש הרבה יותר יתרונות מאשר חסרונות. כמובן הדבר העיקרי היתרון הוא החידוש שלו: בידיעה כי אף אחד לא חייב לעוף. כי אתה תהיה הראשון שיושב ממש מאחורי ההגה שלה. שוב, אתה בטוח שזה מבצעית במלואו ומוכן לשימוש. המכונית החדשה התקנת כל ממותגים, "מקורית" חלקי חילוף ורכיבים הרכבות, כי הכל חדש. אחרי הכל, בעת רכישת רכב משומש, מה מוסתר תחת מכסה המנוע של שלדת אי אפשר לדעת בוודאות: בעל יכול להחליף חלקים מסוימים, פשוט לשים במקומם, לא פרטים אלה אשר צריכים להיות 'doezdila' לפני המכירה. יתר על כן, באופן אוטומטי, הביטוי מאוד 'רכב חדש' מרמז על חוסר המעורבות בתאונות, לכן, זה לא יש נזק מוסתרים, כפי שהוא יכול להיות עם מכונית יד שנייה. כן ואז על כל רכב חדש אחריות היא חובה.

משבר? הערכת אפשרויות!

בימים אלה שמענו על ידי כל הצדדים מופיע המשבר המילה ונותן לנו טרור! לא יודע זה יעבור… שמענו דיבורים על המיתון הכלכלי, כמה רע הכל, אבל מעטים לדבר איתנו מפתחות מה יכול לעזור לנו בזמן הזה. בעיתות משבר במצוקה כדי למצוא תוכנית ב', דהיינו לראות אפשרויות אחרות. . זה לא הכרחי כי נתוני האבטלה שנגמר ויש לך deprimas… אנחנו יודעים שהמצב רע כי הסיכויים אינם טובים, אבל אנחנו לא חייבים לעזוב את האופטימיות, זה הכרחי כי אנו ממשיכים לחפש אלטרנטיבות אחרות. אנחנו לא יכולים להשפיע על הרוב המכריע של מצבים חיצוניים המתרחשים אלינו מדי יום, הם מצבים נעבור ועלינו adptarnos להם, מה אם אנחנו יכולים להתמודד איתם בצורה שונה, לוקח "את הענק הישן" זה כל מה שיש לנו בפנים, עם מחשבות חיוביות ואת הכוח mcuha חתירה כל יום מחפש הזדמנות נוספת! חשיבה שלילית הוא מדבק. מה שמכונה "וייב" אנחנו נספג ומשאיר אותנו בלי כוח.

בזמנים קשים ומשבר נגעו לליבנו בשידור חי, אנחנו נמשיך לחיות אותם. . אבל יש לנו כדי ללמוד טופס חדש על לקחת דברים, נקודות מבט חדשות יפיק שינויים בחזון שלנו, אנחנו הולכים לעזור לצאת של החור שבו אחד ממוקם. אני מקווה שהטיפים לתת לך עידוד וחיזוקים כדי לעזור לך לעשות יותר תקווה llevaderatu, ולהגביר את החיפוש לצאת מן המשבר, לא שוקע יותר ויותר לתוכה. . בנדר נטליה Lic.