תכונות של ותפעול טכני של קורו אוטומטי

מפלגת הצדק והפיתוח יש מספר דרכי פעולה. המיקום של r-החניה. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני. נבחרת כשאתה מפסיק לטווח ארוך יותר או פחות. ניהול ACP, תיבת פיר פלט זה נעול, אתה לא יכול להזיז את המכונית. הכללת מצב r עלול לגרום נזק KP! הפוך R נכלל רק עם התחנה אוטומטי מלא.

יציאה אחרת כשל KP כמעט מובטח. נייטרלי מיקום N ביטול מנגנון הנעילה פיר פלט. עם זאת, מומחים ממליצים לכלול N במהלך נהיגה. (ד) מצב. שלו פגישה-בחירת המספר הנכון מן הראשון העברת החמישי. חלק הארי של תקלות שידור אוטומטי קשורה לרמת שמן שגוי.

לשלוט על רמת רצוי לפחות פעם בחודש (כמה מומחים מייעצים הסימון dipstick הורדות). הסימון צריך רק להיות מחומם הפעלת שמן בטמפרטורה. מתחמם AKP קורה בדרכים: להתגבר על הסדר 15 ק מ (לפחות), כך השמן בתיבת הגיעו שכב 80-85 מעלות. הוא זה שבקיא בנושא. בדיקה תוויות יש קרים וחמים שמן, בסופו של דבר, רק רמה ב חמים של KPA. ההבדל בין רמות חמים וקרים יכול להגיע 30 מ מ. אם נמוך מדי, כאילו גבוה מדי רמה של CP עלולים להינזק. לגבי השמן "נצחית" ספוג "אוטומטית" פעם אחת ולתמיד, משהו זה מיתוס! כל שמן, אפילו סינתטי, מזדקנת, מאבד את תכונותיו המקוריות. הגורם העיקרי המשפיעים על חיי השירות של העברת נוזל, טמפרטורה גבוהה. מומחים מייעצים לעיתים קרובות כדי להחליף את השמן בכל 50-60 אלף ק מ. לעיתים יותר קרובות. ובראשונה כלל, משותף לכל כלי הרכב עם GEARBOX אוטומטיים, קורא כדלקמן: מנוע מותנע אך ורק במצב P או ש כמה רוכבים להוכיח כי יש צורך לכלול נייטרלי העברה של N במהלך האות עוצר, והשני הדעה ההפוכה. מומחים מאמינים העברת ידית במצב N לגמרי שלא לצורך, יתר על כן, מזיקים. עבור תוספת מניפולציה עם תיבת לא להגדיל את המשאבים שלה. עכשיו שלושים עם שידור אוטומטי. באופן אידיאלי, כמובן, רצוי להימנע משימוש לגרר. עם זאת, אם המצב חסר תקווה, המומחים ממליצים לעקוב אחר 50?50. Buksiruem במרחק של 50 ק מ- מהירויות לא יותר מ 50 קמ ש לפני גורר למלא שמן מעל לסימון העליון. אל תשכחי להביא את רמת חזר לקדמותו! על חומרים של האתר

תעשיית הרכב המקומי סובלת המשבר העולמי

המשבר הכלכלי פגע מספיק ברצינות לגבי קונים מכוניות על תעשיית הרכב. כל דבר המכיל האוטומטית השורש היום עוברת זמנים קשים. במפעל המקומי מרצדס, Shkoda מורד הפקת חזרה בתחילת יולי-ראשון עד תחילת ספטמבר, צוות נוסף נשלח חופשה ארבעה שבועות מ- 23 ביולי. עם 03.08.09 חדל לעבוד מסועים AvtoVAZ מאז ספטמבר, הוא מתחיל מבצע יחיד-shift. מדרשת רוח הגולן. ג'וינט המשימה של GM-AvtoVAZ בחודש הקיץ האחרון לא מתכנן לעשות ניבה ועוצר Kamaz בחודש האחרון של הקיץ ייצור בשל הביקוש נמוך לרכבים KAMAZ. החודש כבר הכי "שקט" עסקי רכב רוסיים. החברה אוספת את המכונית Avtoframos רנו, מתכננת סרק 19 ימים בין 3 ל 23, על חגים סגור סנט פטרסבורג ניסן konvejr, עצירה מדויק עדיין לא היה ברור, כמעט שבועיים ייצור אופל הרוסי צמח. שאין דרישה, אין הצעות ברור, במקרה שבו הטובין אינם ביקוש, לייצר שלו "מחסן" הנה לא הסיבה שמץ.

יצרני רכב AEB ועדת במדינה שלנו חשפה הבאים דמויות את הירידה במכירות בחודש יוני 2009, הסתכם בכ-57% לעומת החודש המקביל של 2008, ועל מחסני נתונים בודדים ש-autovaz תקוע 81-90 אלפי המכוניות שלא נמכרו. הפקת כל מיני מכוניות ברוסיה הולך ופוחת. בעיה מכוניות ירד בכ-60% בהשוואה לשנה שעברה, trucks-72.5% אוטובוסים כדי 63.5 אחוזים בהשוואה לתקופה של שנה שעברה. צמח גז רק חזר שבוע עבודה מלא, אך מתחילת השנה 2009 עבדו לפי לוח זמנים רק שלושה ימים בשבוע מ 2 שבוע חופשה מתכננת להיכנס למפעל קולקטיבית פולקסווגן ורכב VAZ בסוף יולי, חמש התחיל במצב שבוע עבודה של 40 שעות אחרי 10 יום חופשה. תחזיות של התאוששות מבטיחה אם במהלך השנה האחרונה, שוק המכוניות של המדינה שלנו היה הצומח בקצב מסחרר, לפי נפח מכירות השנה בקושי יצאנו על המקום החמישי.

בניגוד איטליה, אשר מנסה לפדות. את המקום הזה, רוסיה, כי יש קיבוע של צמיחת שוק הרכב. מומחים אחרים PwC בדרך כלל מראים כי ירידה הפדרציה הרוסית על הספקטרום של ייצור יקרסו טוב ל 60%, בהיקף של 1.1 מיליון יחידות. על העלייה-איטליה, היא כבר חולקת את חוויית העיצוב פעילויות כדי לגרות את הביקוש עם השכנים של האיחוד האירופי. Gospomoshh מובילה לעלייה במכירות רכב ב גרמניה, ספרד, אנגליה, צרפת ואיטליה. בינתיים, ייצור של מכוניות ברוסיה הוא במהירות בירידה, חיזוי צמיחה משמעותית של השוק לפני סוף השנה ניתן לייחס בבטחה אל האזור של מדהימה. בבירור זה קשה לענות על שאלה זו. אנשי מקצוע מאמינים כי לחדש את הפרסום עד הרמה של השנה האחרונה יכול להיות כאשר חיובי כלכלי "מיתאר" בעבר לא נפלה השנה 2009. ואפילו אז, רק אם המבנים פיננסיים תפחית את הדרישות על הלוואות או להגדיל מספר דגמי מכוניות שנמצאים תחת תוכנית הנפקת אוטומטי הלוואות. עכשיו, התוכנית הסובסידיות שעובד עם אפריל, לא נותן תוצאות מבטיחות. למרות העובדה כי בחודש יולי גדל שיעור זה תחת שלה כלי רכב של עד 350 ל 600 אלף. רובל והכסף נתן עד 3 שנים.

נסיעת המבחן הראשון BMW סדרה 5-Gran Turismo חדש

חיצונית, יותר טוב אולי זה נשמע מוזר, אבל בכביש GT 5 נראה הרבה יותר טוב על הדוכן של התצוגה. עם זאת, כידוע, כל יראה מכירות. ברצוני ליידע את הקונים לבחור את המכונית הזאת יותר האור איזון הגוף, אז נראה אטרקטיבי יותר, כמו גם הגלגלים 18 אינץ מרבי זמין, בגלל המכונית היא בבירור לא מעט. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. 5-סדרת GT היא אחת hatchbacks האחרונים עם דלתות ללא מסגרות החלונות. זה בהחלט נראה מרשים, אבל רק על דלת הכניסה, אחורי חלונות משולשים שנותרו הם לא מנקים. באותו זמן במכונית הוא תמיד שקט בשלטון, הפחתת רעש ברמה הגבוהה ביותר.

פשוט לא כל כך נוח יהיה ללא המצלמה האחורית תצוגה, כי גבוה ממוקם החלון האחורי אינו מאפשר לך לראות את הירכתיים של המכונית. מנגל כאן יוצא דופן, ניתן לפתוח לחלוטין (כמו ב- hjetchbekah רגיל), בסיום המחצית (שניהם סדאן). עם זאת, BMW היא לא החברה הראשונה סוג זה של שהטיל תא המטען, בשוק בהצלחה למכירה סקודה מעולה הדור השני. בתוך המכונית נראית מרשימה לא פחות מבחוץ. היקר גימור חומרים, ארגונומיה טובה למושב הנהג, מושבים מעולים, עם תמיכה לרוחב בולטת ועוד. מקום אחורי פה רק מעובד לשני נוסעים, מכירים די והותר, בעל כורחה מעלה אסוציאציות עם סדרת ה 7. חזק יותר. הרכב יהיה זמין עם כלי רכב בנזין ודיזל.

שני בקבוקי תבערה מנועי V6 3 ליטר טורבו (535i) ו- bi-turbocharged 4.4 ליטר V8 (550i). עם יחידת 3 ליטר, מדורג-302 כ"ס, המכונית מאיצה מאות 6.3 שניות, ועם 4.4-ליטר (400 HP) 5.5 שניות. של דיזל מנועי יהיה זמין יחידת רק 3 ליטר (530 d) מדורג ב 245 כוחות סוס, ידוע כי יהיו m-גירסה, אין gearbox ידני, רק 8 צעדים אוטומטי המיקלע זד אף, ידועה 760Li. הבאר Fished, אבל לא ללא מאמץ. נסיעת מבחן ש-5 GT הראה ישירה המכונה מתנהג כצפוי, עם זאת, זה אמור להיכנס סיבוב במהירות גבוהה כמו המכונית מדגים understeer. המתלה GT הוא 3 רמות קשיחות: נוחות, רגיל והספורט. כאשר אתה מתקין את מצב נוחות המכונה הופכת valkaja יותר ונוטה VG. במצב רגיל היא פשרה טובה בין ספורט ונוח והופך את הנהג מרגיש יותר מאובטח. לאחר מכן, כאשר הדרך מפותלת, רצוי לכלול את מצב ספורט, אשר הופך את המתלים נוקשים יותר ומשפר את מנגנון משוב על דוושת הגז. בסופו של דבר, אני רוצה לומר את זה המאמצים של היזם לא היו לשווא, המכונה התברר להיות מרגש מאוד ואת המכוונת נגד אנשים שאין להם מספיק מקום בסדרת ה 7- ו X 5 גדול מדי. אם אתה אחד מהאנשים האלה, BMW סדרה 5-Gran Turismo הוא בשבילך.

רכב משומש או חדש

אז אתה מחליט לקנות מכונית, לא מקומי, אבל לפחות שהורכב ברוסיה. הם כולם בגאווה קראו לנו 'החוץ'. היתרון העיקרי של כמעט כל יד שנייה מכוניות זרות הוא די הגיוניים היחס מחיר-איכות. אדם יכול לרכוש מכונית טובה מאוד עבור הכסף שלך, על אשר בקלות ירכב במשך מספר שנים. אך כאן, המחוקקים שלנו. לא הצלחתי לעמוד בפיתוי לגרום בעיות ונכנסו שמסי הגיונית על מכוניות משומשות. באופן טבעי כל זה צעקות על להציל את תעשיית הרכב הרוסי. כוונות טובות מאוד.

אבל כידוע, שם טוב כוונות סללה את הכביש. חוץ תעשיית הרכב המקומי, לעומת עמיתיהם 'בחו ל', לא משחרר מכוניות, אבל, במקום זאת, עגלות עם סוסים מקורה, את המנוע, אשר גם הוא לא רחוק… . כן, וזה לא סוד זה אותו הדבר שלו כמו כל רכב (כמעט) עשר שנים בקלות obstavit חדש לחלוטין אפילו פנים רכב נוסע. באותו שוק מכוניות משומשות קל להשביע גם התובעניים ביותר של כל לפי דרישה. אנשים עם כמעט כל רמה של הכנסה יוכלו לבחור לעצמך מכונית מכובדת.

אבל אז שוב לא בלי המחוקקים שלנו-ככל למכונית, ככל זה כפוף לתעריפי גבוהה. ב פלוס מכוניות משומשות אומר כי זה זול יותר לשמור ולתקן, אתה יכול להמר על זה יד שנייה חלקי חילוף, השומרת על תיקונים שוב. (כי מעט אנשים רוצה לשים על חלקי 'יד שנייה' רכב חדש שלהם). שוב שמירה על האזעקה, זה יכול להיות זול יותר של המוסך לא בהכרח לרכוש. בפועל, יד שנייה רכב הוא למדי מכונית סבירה בהתאמה את הבחירה הטובה ביותר עבור רוב הקונים. ובכן, אם המכונית תוך 2-3 שנים, אתה יכול לא להניח שזה כמעט מכונית חדשה! עכשיו קצת על מכוניות חדשות. כמובן המכונה החדשה יש הרבה יותר יתרונות מאשר חסרונות. כמובן הדבר העיקרי היתרון הוא החידוש שלו: בידיעה כי אף אחד לא חייב לעוף. כי אתה תהיה הראשון שיושב ממש מאחורי ההגה שלה. שוב, אתה בטוח שזה מבצעית במלואו ומוכן לשימוש. המכונית החדשה התקנת כל ממותגים, "מקורית" חלקי חילוף ורכיבים הרכבות, כי הכל חדש. אחרי הכל, בעת רכישת רכב משומש, מה מוסתר תחת מכסה המנוע של שלדת אי אפשר לדעת בוודאות: בעל יכול להחליף חלקים מסוימים, פשוט לשים במקומם, לא פרטים אלה אשר צריכים להיות 'doezdila' לפני המכירה. יתר על כן, באופן אוטומטי, הביטוי מאוד 'רכב חדש' מרמז על חוסר המעורבות בתאונות, לכן, זה לא יש נזק מוסתרים, כפי שהוא יכול להיות עם מכונית יד שנייה. כן ואז על כל רכב חדש אחריות היא חובה.

הסימפטומים של המחלה כמתרגם של הנשמה

אנו מציגים כאן תצפית בתופעה כמתרגם בגוף ההודעה של הנשמה, אז יוצאים מהחוק קוטביות. התודעה שלנו על סמך ההבנה זוגות של הפכים שבחירה. אבל יותר מעבר מזה, המציאות היא את האחדות. הטווח של קוטביות העצמי, יחידת מתבצעת. היחידה היא הכל, מיתוך ואת הניגודים נפגשים בו.

זה אינו כפוף זמן או מקום, והוא ניתן לשינוי. בעולם של קוטביות (שבו אנו תופסים) או מאיה שינוי רציף, מוגבל על ידי המרחב והזמן. זה כל כך כי על פי החוק של עיקרון משלימים, המימוש של פולו דורש הביטוי של האחר. קוטביות מונע מקביליות יחידה, אך הפעם באופן אוטומטי מאפסת היחידה כי זה גורם מוט מלקרות השני. לאחרונה מצאתי אצל רב שמואל אליהו אוזן קשבת . לפיכך, האיזון של הפולנים נשמר למרות במציאות הזמן אינו קיים גם שינויים, הם רק חזרות של ערכת אותו. כאן המסקנה היא כי כל הקטבים אינם טובים או רעים, תלוי אחד השני והקיום שלהם היא מוצדקת כי בלעדיהם כל לא תהיה שלמה. מי נלחם שידוך פולו כולו. פילוסופיות המזרח קורא לעולם של אשליה קוטביות או האשליה (מאיה) ומחפשים ידע וחופש בתפיסה כי המציאות אותנטיות היא מעבר מוטציות וגבולות.

שיחות להגיע תודעה אחדות מן הקוטביות הם דוברים של שני כוחות אוניברסלי אשר ניתנים שמות שונים בהתאם טאו (ין-יאן), מגית (שמש-ירח), טנטרה (אידה-הפינגלה), קבלה, דיאלקטיקה, וכו '. אפילו המוח שלנו גם משתתפת קוטביות עם שתי ההמיספרות עם כישורים שונים (לוגיקה ו אנלוגי). הוא גם ביצע את הסינתזה של יחידת קוטביות דרך כפיס המוח מחבר את שתי ההמיספרות ו ואז משתלב אותם (אגב כי נשים יותר פיתחו כפיס המוח). פעם הסביר זה ניתן להבין טוב יותר את הרעיון של צל: דבר שקיים ב- כל העקרונות ארכיטיפי, אלה הופכים מתגלים במספר דרכים שונות (לדוגמה עקרון הכפל מבטאת 2 * 3, 5 * 8,…) וכו '). העולם החיצוני הוא נוצר על ידי אותם עקרונות ארכיטיפי כמו עולמנו הפנימי (המיקרוקוסמוס = המאקרוקוסמוס) כי כולנו אחד עם כל. המצפון שלנו בעת יצירת בחר זהות של כל פולו שמתווה מוערכת טוב ורע נחשב פולו הוגלה אל מחוץ ובתוך הצל של עצמו. הצל הוא הסכום של כל ההיבטים של המציאות כי האדם אינו מזהה עצמו ומבטלת (יונג). . אבל הוא טועה כי אף היא דוחה את מצפונו לא רואה את זה, זה, באזור של עצמה (בצילו של המצפון שלו). על ידי הקרנה, בכל פעם שהוא מוצא זה דחה חלק מהמציאות, (וזה גם בצל שלה) זה יפעיל את התגובה של ייסורים והתכחשות. כלומר מטיל צלו מבחוץ. הסביבה מהווה השתקפות כדי לראות מה אנחנו לא יכולים ראה אותנו. כ מעניין לעבוד עבור שדות בודדים הם אלה repudiates מכיוון שנעשתה פחות על המצפון שלו, ולהיות מלא צריך לקחת אותם. אנו מאמינים כי העולם להיות קדוש ולא טוב צריך לגרש את הצל, אבל היא בדיוק ההפך: הצל מכיל מה שאנחנו צריכים. אז עולמנו הפנימי הוא קדוש וטוב, אשא הגשמת עקרון האחדות ב הקוטביות. כאן אנו נכנסים הרעיון של סימפטום. כאשר הפרט מסרב להניח את התודעה שלו בתחילה, על פי החוק של קוטביות, עיקרון זה הוא הציג לתוך הגוף דרך סימפטום של מחלה בגלל שזה חייב להתבטא, אם אתה יכול לעשות זאת על ידי המצפון יעשה זאת בגוף. הסימן לכך הוא למעשה הגוף תרגום של מה שחסר למטופל בנפשו להיות שלם. זה הצל שתהפוך ונראה לעין דרך הגוף. . הוא המתרגם של הצל שלנו שכופה עלינו להניח במודע את העיקרון דחה וזה נותן בחזרה לנו את האיזון שלנו. המתרגם של עקרונות דורש תשומת לב לאלה הקיימות ב- השהיית אותנו, אבל מי שלא לעשותה פעולות קונקרטיות על ידי החובה להחליט ב הקוטביות. הוא מתרגם לנו אומר כי חלק הקוטביות יש שנמחקו מן התודעה שלנו. ? אז איפה האדם תמיד היה: באחדות, קודם היה יורד הקוטביות של העולם החומרי. הפתרון הוא ללכת מעבר הקיטוב, ולאחד הפולנים, לפשר בין הניגודים, אבל מקבל רק אמנות זו נודע, יש הרגיש בבשרם, סבלו כל אחד מהם. התרגום מתבצע בדרכים שונות. תוכלו לבקר אותנו:.

החיים והגורל מאת ואסילי גרוסמן

אנחנו מתייחסים epopeyica הרומן. סיפור יוצא דופן מקהלה, עם תווי הזנת והיוצאים של מצמרר תרחיש ויש נוף. תווים לשרוד רק בנסיבות ההן, לתת טוב מידת הגבורה שלו. הקרב על סטלינגרד בפרט ומול מלחמת העולם השנייה באופן כללי, לתת סיבה על הנרטיב חייהם של אנשים לכודים בגיהינום: על אחד בצד של הצבא הגרמני, הנאצים, צד אחר של סטלין וקומוניזם. ההרחבה של הרומן וכמות גדולה של תווים עם שמות רוסית, לגרום הצורך של מאמץ נוסף של ריכוז בתוכו היסטוריה עבור לא להפסיד, אבל תוך זמן קצר הוא מאבד בעוצמה או רגש. ההגנה על בית בחורבות באמצע סטלינגרד לחלוטין razed; קיום הנעה נהרסו בהפצצות; לידה במרתף של בית מחסה באמצע פצועים ומתים; הקריירה הפוליטית של קנאי הזניקה ו שהשותפה על ידי הנסיבות זהה: המלחמה; התפטרותו לפי העקרונות הבסיסיים ביותר עבור לא לאבד את המיקום ואת מעמד; החייל שלו ואימא המוות אורב בין ¦ בכפייה הכל, הכל תחת הקומוניזם אידיאולוגי, נהדר כל עין רואה אותה ואת כל שולט בו, שהופך מחניק הקיום, הוספת רקע הזעם של הפיגוע, המחסור המלחמה. למותר לציין כי גרוסמן היה אחד של אלפי אמנים והוגים שסבלו רדיפות אין סופיות של המשטר הקומוניסטי, מאשר לא מרוצה להשתיק אותם, ניסה למחות כל זכר של יצירותיו. באורח פלא, כפי שמוצג על הכריכה של הספר עצמו, אנחנו יכולים ליהנות את הקריאה של עבודה של הנרטיב בסדר גודל הזה. החיים והגורל הוא עוד סיפור אפי על הגבורה של העם הרוסי. בטוח 0912035057747 # יצירתי.

משבר? הערכת אפשרויות!

בימים אלה שמענו על ידי כל הצדדים מופיע המשבר המילה ונותן לנו טרור! לא יודע זה יעבור… שמענו דיבורים על המיתון הכלכלי, כמה רע הכל, אבל מעטים לדבר איתנו מפתחות מה יכול לעזור לנו בזמן הזה. בעיתות משבר במצוקה כדי למצוא תוכנית ב', דהיינו לראות אפשרויות אחרות. . זה לא הכרחי כי נתוני האבטלה שנגמר ויש לך deprimas… אנחנו יודעים שהמצב רע כי הסיכויים אינם טובים, אבל אנחנו לא חייבים לעזוב את האופטימיות, זה הכרחי כי אנו ממשיכים לחפש אלטרנטיבות אחרות. אנחנו לא יכולים להשפיע על הרוב המכריע של מצבים חיצוניים המתרחשים אלינו מדי יום, הם מצבים נעבור ועלינו adptarnos להם, מה אם אנחנו יכולים להתמודד איתם בצורה שונה, לוקח "את הענק הישן" זה כל מה שיש לנו בפנים, עם מחשבות חיוביות ואת הכוח mcuha חתירה כל יום מחפש הזדמנות נוספת! חשיבה שלילית הוא מדבק. מה שמכונה "וייב" אנחנו נספג ומשאיר אותנו בלי כוח.

בזמנים קשים ומשבר נגעו לליבנו בשידור חי, אנחנו נמשיך לחיות אותם. . אבל יש לנו כדי ללמוד טופס חדש על לקחת דברים, נקודות מבט חדשות יפיק שינויים בחזון שלנו, אנחנו הולכים לעזור לצאת של החור שבו אחד ממוקם. אני מקווה שהטיפים לתת לך עידוד וחיזוקים כדי לעזור לך לעשות יותר תקווה llevaderatu, ולהגביר את החיפוש לצאת מן המשבר, לא שוקע יותר ויותר לתוכה. . בנדר נטליה Lic.

קישור בניין עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש

בהזדמנות זו אני הולך לדבר קצת על בניית קישורים. קישור בניין הוא לא יותר מאשר בניית קישורים נכנסים אל האתר שלנו. /a> הוא הכתובת בשבילך. אני אומר בנייה כי זה מה שאנחנו עושים, בניית רשת של קישורים נכנסים לאתר האינטרנט שלנו אשר מבטיח לנו נוכחות באינטרנט (חיוני עבור מיקום). מה נכון בקרב רוב קישורים פונים לתחום שלך גדול יותר נוכחות באינטרנט הולכים לקבל, ולכן מיקום טוב יותר, ישנם שני היבטים מרכזיים אשר יש לקחת בחשבון בעת בניית רשת קישורים: 1. ודא כי הוא אינו חווה קישור (חוות קישורים), ואל תשתמש בו nofollow. 2. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. אם לשתף את נושא אותו טוב יותר.

על LinkFarm ועל Nofollow: אתרים בנוי למטרה הבלעדית של בעל רשימה גדולה של קישורים לאתרי אינטרנט שונים, ניתן להתעלם ספריות שהן תואמות את מבנה ארגוני של קישורים בקושי יכול להיות נענש, גם כאשר מדריך נוסף דמוז המדריך או יאהו או גוגל מציינת כי היא ספריה, ולכן אין שום בעיות איתם. עם זאת לכל אתר יש דף קישורים אשר לא לארגן את הקישורים היוצאים שלהם ומכיל רשימה גדולה של אתרים היתה מוערך על ידי מנועי החיפוש כמו linkFarm, יותר סביר שהם קישור מאתר זה לא לשרת אותך הרבה או לאבד את הערך למנועי חיפוש. האם מצידה NoFollow תכונה אומר מנועי החיפוש לא ללכת אחרי קישור זה, ולאחר מכן ששירתו את חילופי?, כנראה רק עבור בני האדם אשר לבקר באתר זה!. הוספת שהתכונה NoFollow היא פרקטיקה, תאמינו או לא, יותר נפוצה ממה שאתה לדמיין, לכן עליך להיות זהיר מאוד בעת קבלת חילופי קישורים בכל אתר באינטרנט. אודות ערכת הנושא אם האתר שלך באים 3 קישורים, שניים מהם לשתף את אותו נושא, שני אלה יהיה טוב יותר מוערך יותר הקישור כי לא לשתף את ערכת הנושא. האמור לעיל אינו מסיר חשיבות נכנסים לקישור, להיפך, יש מגוון, כך הצג חיפוש מנועי אשר אנו קישור מבכל מקום חשוב הוא טקסט שבו אנו משתמשים כדי לקשר שלנו האינטרנט, המכונה טקסט עוגן. טקסט עוגן צריך להיות בנוי היטב, ומגוון לעשות שימוש באותו עוגן טקסט עבור כל האתרים או ספריות שאתה מאגד, זכור כי המגוון זה לטעום; טקסט עוגן חשוב לא רק עבור קישורים נכנסים, אך גם פנימי אל קישורים של אתר האינטרנט שלך, מבקשת כל הדפים של האתר מקושרים כל נקודה של אותו, facilitar?s כל כך אתה ניווט המשתמש, מנועי חיפוש. כדי לראות את הביקור המלא של גירסה: