על התואר של מניעת סיכון תעסוקתי

על המאסטרים של מניעת סיכון Laboralesa ¦. ספטמבר 1, 2008, ההודעה כי אנחנו סוף סוף הגיעה כל מה שהיה לנו שנים שמעתי את המאסטר של מניעת סיכון תעסוקתי הסתיימה, הפך למציאות דרך הודעה מן המכון הלאומי לבטיחות ובריאות בעבודה, בעוד אשר הראה לנו כי נכון ל 31/12 / 09 מיומנויות הדרכה לפי נושא כזה יהיה עבור משרד החינוך להיות כבתה כל האישורים הוענקה על-ידי משרד העבודה. זה הרגע, התחיל להעביר אותנו להכיר ?que עומד לקרות עכשיו? בוגרי ?Los אושרה על ידי משרד העבודה? ?como יפתחו מנקודה זו? ?Hasta יכול כאשר לימד המאסטר הזה? התשובות לשאלות האלו לא יעברו אותם אותנו מהרגע הראשון יום או שהם ידעו עדיין מה יקרה, היו בהדרגה תוך כדי הבהרת לנו את הספקות שלנו, היום הכל קצת יותר . ברור, למרות שיש עדיין דברים רבים על ידי ¦ להסביר שדברים אלה יש כבר לפתור אותן כל מי היו מעוניינים מנחות הקורס שלנו, אבל היום, עם רק ארבע שיחות כי עדיין יש לנו מראש, אנחנו רוצים ללכת מעבר, לאלה אשר עדיין יש לי ספקות בנושא זה, ניתן לפתור אותם. גם הראנו בהודעה הראשונה של המכון ב- 1 בינואר יהיה משרד החינוך אשר אחראית על ניהול כל פעילות הדרכה על מניעת סיכון תעסוקתי גבוה יותר. עם חדש בולוניה התוכנית, הופך להיות בוגר אוניברסיטה, מתחיל עם משך של 2 שנים, לא entrare כדי להעריך בעיות של משך, כלכלי, זה לא מה עכשיו שחובה עלינו. עם זאת, יש לנו חדשות טובות כי כבר מוסמך על ידי משרד העבודה, יישאר טכנאים מעולה של מניעת סיכון תעסוקתי, כי באופן עקרוני לא יצטרכו להשלים הכשרה נוספת להמשך פעילות גופנית ככזה. עכשיו מומלץ לכל הבוגרים אם הם אינם ברשותו של טיטרציה להשלים עם התמחויות 3, מלאה זה עד שהם נעלמים ההצעות שאושרו על-ידי משרד העבודה, אבל פשוט כדי לא להיות מוחלשות הלייבור לגבי בוגרי מכללות חדשות, מאז במהלך התכנית לתואר שני, שלוש התמחויות הם עשויים להיות רודף כברירת מחדל. מאותה סיבה המעוניינים בביצוע הבסיס עד שזה מגיע לסיומו, גם לייעץ עושה מן ההתחלה עם שלוש התמחויות. נכון להיום, כבר אנחנו יכולים לענות בוודאות. עד מתי יכול להקנות את המאסטר הזה, לאחר בקשה זה בהזדמנויות שונות, סוף סוף הם נתנו לנו הארכה כדי להמשיך ללמד את המאסטר. התנאי, הוא זה להתחיל לפני 31 בדצמבר, לפני ה-30 ביוני, כי השיחות עם תאריך התחלה הנוכחי, בלתי אפשרי עקב כך לפני סוף השנה. יש עדיין בעיות רבות שיענה ¦pero לפחות אנו יודעים כי לאחר 31 בדצמבר, אתה רק תהיה לנו סוף קורא כבר iniciadasa ¦. שירותי רגולציה הדרכה במרכז.

גישור בין-תרבותית חברתית

ישנם מסוימים אלמנטים של הפניה לעשות הנובעים. 1997 כבר בתקופה הציע הגדרה של עזיבה:-תפיסה רחבה של גישור: מתחיל להביט מעבר לגישור בסכסוך, כמו מתודולוגיה לשיפור יחסי אנוש ותקשורת. -חקר קיימים מודלים שונים של הגישור ויישומו בשילוב עם ההקשרים של רב-תרבותיות. -הרעיון של גישור בין-תרבותיים לאחד שיטות של כללי הגישור. -הרעיון טמון יחודיות של הגישור בין-תרבותית:-ההבדל בין הצדדים. -הרלוונטיות יעיל של בידול כזה בעיה להתמודד עם. -חשיבות הרקע התרבותי של המתווך.

-המטרה של interculturality:. קונספט אנתרופולוגי בתרבות הדגשת אופיו שונה ומשתנה. . התזה כי הוא ממוצע בסיטואציות חברתיות רב תרבותי משמעותי. . התזה מטען, זהות ושייכות תרבותית של המתווך בין-תרבותית בעלת לא מתאים בהכרח לאחת התרבויות במערכת היחסים, אבל זה יכול לתווך בין רקעים שונים. . המבט של בין-תרבותית, משלים כמו רב-תרבותיות ולהתגבר ליכולתם, תוך הדגשת החיובי האינטראקציה בין הצדדים הרגיל.

-את הסיומת גישור בין-תרבותית של גישה, מתודולוגיה multifactorial, אשר מבדיל בין interrelates גורמים תרבותיים, אישיים, מצבית. מטרות: גישור חברתי תרבותי הוא מצב של התערבות של צד שלישי, על מצבים חברתיים של רב-תרבותיות משמעותי בין etnoculturalmente שחקנים או מוסדות חברתיים הבדיל כדי: 1. זיהוי של האחר, ולא ב?1991 של הצדדים. 2. תקשורת והבנה הדדית. 3. ברגולציה של הקונפליקט. 4. הסתגלות מוסדיים. המטרה העיקרית היא לקדם את הדו-קיום בין-תרבותית, עובד על הקמת חברה בו גיוון תרבותי אינו כרוך סכסוך סורר, אבל צורות חדשות של יחסים חברתיים בנוי מ וניהול מניסוח גאומטרי של הקונפליקט ואת עושר הקשורים ההקשרים רב-תרבותית. זה כרוך עובד לטובת לכידות חברתית ושילוב של כל יחידים וקבוצות באופן שוויוני:-מניעת ופתרון קונפליקטים. -לקדם תקשורת, ב?1991, הבנה הדדית, דיאלוג, הפגישה, להתגבר על דעות קדומות, הקידום של שינוי עמדות. ? לאן אתה הולך-. לקדם שינויים בחברה, ההתאמה המוסדית, הגידול של האדם, כבסיס השילוב. גישור לא צריך להיות מוגבל לגישור בהפעלות ספציפי, אלא להשיג של דו-קיום בין-תרבותית רחבה יותר. זה יכול לדבר של שתי רמות של גישור:-אחד במובן רחב, שבו המתווך פעולה מתמקד הידע של המציאות, זיהוי בעיות ואת הלימות של משאבים. -עוד במובן המחמיר, אשר יתאימו הדיון בין-אישיים, כלומר על ידי זה, ישנם גורמים המזוהים במפורש דרך אנשים מסוימים (אם יחידים או נציגים של מוסדות או גופים). עם רמה כפולה זו של גישור עובד מנקודת מבט משולשת:-גישור במובן הרחב פותח את הדרך תיווכו של בין-אישיים, להוות כאשר הם נחוץ או רצוי. -גישור בשני מישורים. תורמת מניעת והרזולוציה מוקדם של סכסוכים בהקשר של גיוון תרבותי. -הן במובן הרחב כמו גישור בין-אישיים הוא גם כלי נגינה לקדם דו-קיום בין-תרבותיים. גישור במובן רחב חלק אותם עקרונות כמו הגישור מפגשים בין-אישיים, כלומר את המתודולוגיה אשר מיושמת ההתערבות המרכיבות את עקרונות גישור נרחב בשימוש וכלים של גישור כמו מניסוח גאומטרי של contextualization, את recontextualization, מנקודת המבט של האחר, פועלת בהקשר שבו יש חלקים לזיהוי בבירור, ועוד.

Michael Dell

Ingvar Kamprad, מייסד איקאה, אחד האנשים העשירים ביותר בעולם, דיסלקט. יצחק זינגר מריט, ממציא מכונת תפירה, מייסד של הזמרת. הוא מעולם לא סיים בית ספר. ג'ק קרופורד טיילור, מייסד ארגון השכרת רכב. הוא עזב את האוניברסיטה מלחמה טייס במלחמת העולם השנייה. ג'יי ואן אנדל, המיליארדר מייסד שותף של Amway. הוא מעולם לא למד בקולג. ג'רי יאנג, מייסד שותף של יאהו! ריסק תוכנית של PhD.

ג'ון ד' רוקפלר האב המייסד המיליארדר של סטנדרד אויל. בית הספר היחיד שנשאר חודשיים לפני סיום לימודיו. ואז הוא לקח כמה קורסים בבית ספר למנהל עסקים. Kemmons Wilson, multimillionaire, מייסד הולידיי אין. זה בא מבית הספר. לא תמיד שרי אריסון. Kevin רוז, המייסד של Digg.com הוא עזב את המכללה במהלך השנה השנייה שלו. Michael Dell, המייסד המיליארדר של מחשבי Dell, אשר התפתח מן הכלי שלו באוניברסיטה. הוא מעולם לא סיים את לימודיו באוניברסיטה.

מילטון הרשי, מייסד Hersheya s שוקולד חלב. ברקליס בהחלט מביע דעה מלומדת. חינוך עד כיתה ד' Basic. ריי קרוק, מייסד Mcdonalda s. הוא מעולם לא סיים בית ספר. השופט Simon קאוול, מפיק טלוויזיה, מוסיקה, אמריקן איידול, s X Factor, Britaina יש כישרון. הוא מעולם לא סיים בית ספר. Steve ווזניאק, מייסד שותף של אפל, המיליארדר. הוא מעולם לא סיים את לימודיו באוניברסיטה. Thomas אדיסון, ממציא את האמפולה, פטיפון, ועוד הרבה יותר. ממותגים על ידי המורים שלו כמו \"טיפש\" וחונך על ידי אמה בבית. טום אנדרסון, מייסד ומנכ ל \"חבר\" ב- MySpace. הוא מעולם לא סיים בית ספר. וולט דיסני, מייסד חברת וולט דיסני. עזב את בית הספר בגיל 16. (מקור: היה בשידור חי של EDP.) כל המידע שאנחנו צריכים יודעים על כל נושא תחת השמש הוא פשוטו כמשמעו בקצות האצבעות שלנו. מה שמצאנו באינטרנט, ניתן למצוא אותו ספר או לעבוד בתור שוליה עם מדריך טוב. כמובן, כדי לנצל את המפולת של מידע, צריך לדעת ללמוד באופן עצמאי, מיומנות בדרך כלל לא מומלץ בבתי הספר. אני חושב שהבעיה זו החלטה היא כי כבני אדם יש לנו תגובה הסטראוטיפי. היינו כמו לראות 'כן' או 'לא' ברור ומוחלטת על שלא לחשוב יותר על הנושא. לדעתי, יש תשובה ייחודי ואוניברסלי לכל אחד. מה עשוי להיות מועיל לאדם ניתן לחלוטין innecesarioa daninoa אפילו חינוך אחרת. באותו אופן בו אנו מצויים כל אנשים עם כישורים ומיומנויות שונות, אנחנו צריכים לעצב \"tailor made\" לחינוך לכל. אם בעלי רוח יזמית, מתמודדים עם הבחירה של ללמוד באוניברסיטה, או . לא, אני ממליץ היא לשאול את השאלות הבאות: ?cuales הכישורים שלי? ?Ya יודע מה אתה רוצה לעשות בחיים שלך? ?Tiene מושג עסקים זה הייתי רוצה להתחיל? ? האם ?cual את סגנון הלמידה שלך ?Le היה הספר קל או עלה לו? אם זה יעלה לו סביר להניח שיש לך כישורים שאינם אקדמיים. אתה מצפה ?que ללמוד במכללה? ?Hay מיומנויות ספציפיות שאתה צריך לפגוש את המטרות שלך? ?Puede לרכוש מיומנויות אלה עבודה, לימוד, קורסים מקוונים או מחפש מדריך רוחני מתאים? אם לך או לילדך יש רוח יזמית, אתה תאהב את שלנו 10 עובדות על איך לנהל עסק כי אמא לימדה את בנה, כתוצאה ael אשר הפך למיליונר בגיל 21! אתה יכול להוריד בחינם תשלום של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון לחיים שלך, לקבוע יעדים ורדוף אחר ואז חינוך ספציפי כדי שיוכלו להשיג אותם.

אינטליגנציה רגשית: בסיס של אוטונומיה ויוזמה אישית

אוטונומיה ויוזמה אישית נמנה יכולות ליבה 8 המוצע על ידי אונסק ו שפותחה על ידי תלמידים במהלך לימוד חובה. עבודה בכיתה עם זה היא במטרה כי התלמידים לרכוש את המודעות ואת היישום של קבוצת ערכים ועמדות אישיות, כגון:. האחריות; התמדה; ידיעת העצמי ואת ההערכה העצמית; יצירתיות; ביקורת עצמית; י; א היכולת לבחור, חישוב סיכונים ולהתמודד עם הבעיות; א היכולת לדחות את הצורך סיפוק מיידי; ואת היכולת ללמוד מהטעויות ולקחת סיכונים. עד כה, במרכזי חינוך אלה ערכים ועמדות רק עבד מעבר רק חלק מרכזי מאוד חדשני, מאז לצערי הרבה של הפקולטה עדיין תכונות חינוך ערכי המשפחה, הם לוקחים את זה העניק את תלמידיהם צריך להיות אחראי או מתמידים. אינטליגנציה רגשית מאחורי תחרות זו המוצעת על ידי אונסק ו בעיקר לבעיות אישיות וחברתיות של אנשים צעירים רבים בארצות הברית חבר הנה רעיון בעל רלוונטיות רבה בעולם לפסיכולוגיה: אינטליגנציה רגשית, בהתבסס על עבודתו של פרסם בספרו in1995 Inteligence רגשי. המונח אינטליגנציה רגשית מתייחס היכולת האנושית להרגיש, להבין, שליטה ולשנות מצבי רוח בעצמו ובמקומות אחרים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. סוג זה של המודיעין קשורה קונספט אחר, בדונו רגשית, המהווה המיומנות כי כל אדם צריך להגביר את האינטליגנציה הרגשית שלך בחיי היומיום שלהם.

סוג זה של התחרות כל כך חשוב, כי זה הפך להיות הגורם המרכזי אשר היום להתבונן וחברות למדוד את תהליכי הבחירה האישי שלהם. אינטליגנציה רגשית בכיתה Jonathan כהן מתחילה את ההקדמה שלו אינטליגנציה רגשית של הספר בכיתה לדגמן לקורא את הדברים הבאים: כאשר הילד גדל, ?que סוג של אדם ? רוצה את זה- ברור כי כל אב יאמרו שלך הייתי הבן שלך. אדם טוב, חרוץ, אחראי, מצליח חברתית ועבודה. כמו כן, המפתח להשגת מטרות אלה באמצעות רגשית לחנך ילדים ואנשים צעירים הן בכיתה והן במשפחה. לפי מספר מחקרים של ההקשר החינוכי בעיות הקשורות רמות נמוכות של אינטליגנציה רגשית יהיה ארבעה: קשב רמות של רווחה וכוונון פסיכולוגי לסטודנטים ירידה בכמות, באיכות ממוצא היחסים הבינאישיים של הופעתה של התנהגות משובש וצריכת חומרים ממכרים בעיות אלה מורחבת לכל מדינה בעולם המפותח, יש כיום כבר מוגבר כאן כך החינוך ממשלות לשקול את האינטליגנציה הרגשית יהיה ב- אחד העבודה הבסיסית שמונה על כישורי התלמידים.

מחפש פתרון למשבר

בזמנים של משבר עולמי שבו אנשים אומרים אם ישנם כל פלט משביע רצון, תיעודו שהובאו, חשוב לזהות כמה היא הופעתה של מנהיגים כי הם נוסעים, להניע את החברה לקראת לחימה ועבודה משותפת, לעבר מטרה משותפת אשר היא להתגבר על מצוקותידוע כי עובדים כצוות, וכוון כלפי אותה מטרה התוצאות יהיו תמיד חיובית. ניתן למצוא דוגמה מובהקת מובילות-Felipe קלדרון בדוי הנשיא, אשר בכל עת שמרה על אופטימיות, האיחוד של מקסיקנים להתקדם למרות התנאים העולמי גרמו במצבים באמת שלילי אחרים הכלכלות, להחלטות נשיא מקסיקו היו הצלחה המבקשים להשיג את ההשפעה הנמוכה ביותר למשפחות במקסיקושלך גישה חיובית, ביטחון עצמי, כמו גם יכולתה של מוטיבציה, גרמו אפילו בזיהוי ממשלה אחרים כמו מנהיג מוכשר עם חזון ברור של התוצאה הרצויה לך כדי להגיע לארצנו. לכן אנחנו ולהדגיש כי חברה בלי מנהיגים נועד לאיבוד בתוך התהום של בעיות הפנים. לאורך ההיסטוריה שלנו היה נשגב מתלקחות המסומנים המנחה לעקוב, ביניהם ניתן לציין מהטמה גנדי, מרטין Lutther קינג, Juan Pablo השני, לפי הדוגמה הוביל אל חשוב והיסטורי לשנות של אגודות שאליו הם שירתו, מהן שניקח את הדוגמא של חיים ופילוסופיה החלים על הזמן שלנו על מנת להשתמש בו כדוגמה המניע שהתפשט אל מנהיגי המחר כי הם מעוררים השראה בחברה שלנו כדי להצליח בזמנים של משבר וחוסר וודאות. ציוד #13 אזור איצדיון משנה: מאמן מוביל של מנהיגים האוניברסיטה של עמק של מקסיקו.

לימוד דיאקטיקה באוניברסיטה

Didactics של האוניברסיטה יש כמה הבדלים בולטים המשמש בהתפתחות בשלבים המוקדמים של החיים של התלמידים. האוניברסיטה יש את המטרה הכפולה של הכנת תלמידיהם, כך הם להכניס לתוך העולם של עבודה, בעולם של החיים, ולכן הדגש צריך להיות על הצורך להכין מתאימים במקביל כאיש מקצוע נפרד בני אדם המסוגלים לא רק פעילות גופנית החלפה אלא גם של בעל התנהגות המאפשר לך לפגוש את מחויבותה לקהילה נמנעת היווצרות, המשפחה, הסביבה, החברה, את ההתקדמות של אנשיו, אולי, את החשוב ביותר של כל: המחויבות עצמה. Didactics באוניברסיטה יש רכיבים שונים ושחקנים כמו המוסד, האידיאולוגיה של היישוב, החברה, תכנית הלימודים, את האינטרסים של תעשיית ייצור, וכמובן שזה הוא, מורים ותלמידים. בדרך כלל האוניברסיטה מתכנס כמורים לאנשי מקצוע המתמחה במגוון תחומי הידע האנושי כדי אלה אשר לא מספיק הוכשרו ללמד בהתאם לדרישות של פדגוגיה. לכן הדברים הפרופסור הולך שלו בעל ניסיון בתור סטודנט, להעתיק את המודל ואת הדרך של הוראת המורים האהובים שלהם בזמן שהם הגיעו לאוניברסיטה, וכך לנסות לקיים המשימה עדינה אשר הוקצה. זו הסיבה למה האוניברסיטה בדרך כלל מסופקים עם אנשי מקצוע מתאימים בביצועים באזור שלך אבל עם החולשות של כל ההזמנות בתרגיל ההוראה.

השכלה אוניברסיטאית התעמת בעיבוד זה תיאורטי דרך אין די מידע אמפירי על ההוראה והלמידה. הבעיה לעיל היא רק קצה הקרחון. מגוון רחב של קשיים ביניהם ניתן לציין את דומיננטיות של תפקידו של המורה במובנים רבים עוד יותר חשוב מאשר הציר תלמיד אמיתי של תהליך היווצרות. זה גם לדאוג כי ההוראה לעבד למידה להמשיך לקיים למידה מובנת כמו הצטברות של מידע ולא כפי הכשרה ופיתוח אישיות ואופי הרבייה. בטוח תוכן חוסר רלוונטיות, לא מסופק מספיק תשומת לב כדי גיוון, שהם ציפו כי התלמיד שונה מייצרת תוצאות שוות. לכן, זה מן הנמנע למצוא פעילויות חינוכיות של יעילות רבה יותר מבית הספר מאשר בתוכה. הבעיות הידועות של השכלה מכללה השלב הבא הוא, כמובן, לעשות כמה המלצות להצטיינות לפתור את החולשות שנמצאו כדי בכך שנוכל ליהנות השכלה של יעילות גבוהה בתוך המערכת אשר יכול ליצור גברים ונשים כי המדינה והעולם הם במצוקה. בעקבות נשים וגברים חכמים וחכם.

גברים ונשים מוכן לעבוד קשה, מאומצת המאמצים לטובת הקהילה שלהם. גברים ונשים עבורם המחקר והמדע הם חלק היומיום שלהם. גברים ונשים אשר יודע לקרוא את העולם, לפרש כל אחד שלהם אותות. גברים ונשים אשר הינם נאמנים הרעיונות והעקרונות שלו והם מסוגלים להגן עליהם. גברים ונשים, חכם, משכיל היטב מוכן לחלוק עם הנדיבות הידע אליו יש לך גישה. גברים ונשים זה לא מובן להימכר בשום מקרה גם כאשר כדור הארץ רעידת האדמה ומאיימת להטביע, השמיים הם tinturen בשחור ומאיימים לקרוס.

קורסי שפה זרה: להיות במזוודה לפני שעזב

אנו להשיג מלגה או שיש לחיות זמן בחו ל, להשתתף בקורס מקצועי ומימנו פרספקטיבה אישית או המפקד שלנו יש לנו ללימוד שפות בחו ל במסגרת פיתוח מקצועי? בכל המקרים שזה מרמז במשך כמה חודשים של שהייה במדינה אחרת, ואז יכול זה תמיד בעיה להחליט מה לקחת במזוודה שלך ומה להשאיר בבית, במיוחד במקרה של קביעות לונגה. ראשית כל זה חשוב לשקול ארץ היעד ואת העונה, אז יהיה שימושי כדי לעשות חיפוש באינטרנט כדי לבדוק את מזג האוויר של המגמות לעונה. בכל מקרה, בקיץ או envierno, תמיד ללבוש משהו כבד יותר עבור כל שינויי טמפרטורה לא צפוי. בעיתון כתוב ש חברת טבע הוא זה שבקיא בנושא. הימנע לקחת דברים גישה נוחה בארץ היעד וכדי למנוע מיכלים גדולה מדי של נוזלים, במיוחד במקרה של טיסות. חושב תמיד לקחתי את הדברים מתוך הכרח ראשי לא יכול להימצא במדינה אחרת, לדוגמה תרופות או המוצרים על ידי הגוף שלה.

לאף אחד תיירותי, מפה של העיר אסור לפספס מהותי ולצאת עם קצת ידע של המקום לא היינו צריכים. יצאנו ספרים בשפות שלנו, empiezamos לקנות ולקרוא דברים בשפה זרה החלטנו ללמוד. זהו הצעד הראשון מגע עם תרבות חדשה לחלוטין. אנחנו צריכים להכין לנו את האירוע הזה, אז תשנה il ואת ההשפעה עם התרבות אחרים הוא מתוק יותר והוא לא איך brusqueness adverta. כן. נסיעה טובה!

Ehospital Diau

שליטה על תשומת הלב הזו נלקח משלחות מחוזי של משרד החינוך, המדע, אשר יהיה אחראי לקבוע, על פי הנסיבות המאפשרות מסכים בכל אחד הילדים מושפעים מחלות של משך זמן ואת תהליך ההחלמה בבית, עם קבלת הדו ח של בתי-ספר עיון, בין אם הם השתתפו או לא. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. פעם לא לקחתי הסכם רלוונטי מודיע מנהלים של שמור את הילדים אשר רשאי להמשיך כזאת תשומת לב. אראגון: טיפול ביתי אראגון מתמקד חוויה מוגבלת לעיר של סרגוסה. שירות זה צמחה יוזמתו של ASPANOA. (איגוד של הורים לילדים אונקולוגיה אראגון); אבל מתחילת שנת 1999, היה המינהל עצמו מי לקח אותו, הקוראת שני מקומות לקורס ושלושה הבא.

בנוסף המגישים תלמידים בבית, אחד המורים המשתתפים בתוכנית Ehospital Diau עבור הפרעות האכילה התנהגות של INSALUD אשר לוקח למקם Cl?nico Universitario של בית החולים. אסטוריאס: נסיכות אסטוריאס טיפול ביתי החלה בשנת 1993, עם הקמתה של כיתה בית ספר נודד, השתתפו מורה השייכות משרד החינוך והתרבות. התוכנית של חינוך בבית תמיכה (P.A.E.D.) היו רציפות שלו בשנת 1997, של ההסכם שנחתם בין M.E.C. והתנדבות של הצלב האדום הנוער. החתימה על הסכם זה היה עשוי לחשוב על הקשיים של המטפל את הנסיכות, מתוך כוונה החזקתה עד משרד החינוך אין את האמצעים ואת המשאבים הדרושים לטפל בהם עם לימוד מקצוע. השלב הבא הגיע בשנת 2001 עם הקמתה של התוכנית של החולים תמיכה חינוכית וממשיך הבית (P.A.E.H.D.), אשר נוצרת על ידי שני מורים של תלמידי רמת המשני גם לבצע את P.A.E.D., דרך ההסכם עם הצלב האדום נוער, אשר חותרת להגיע תלמידים החינוך לגיל הרך, יסודי. התערבות עם סטודנטים, אשר יתקיים בבתיהם, יתחיל בזמן שבו המשפחה לבקש טיפול בבית, אשר תספק דוח רפואי שבו תהליך ההחלמה בבית של התלמיד היא מוצדקת על ידי לא פחות מ 30 ימים. הושלמה שאלה זו מתחיל תהליך של הערכה כדי לקבוע את הקריטריונים להיות בעקבות כשמדובר להמשיך עם המבחר של סטודנטים אשר חייב להשתתף. תהליך זה ייעשה בהקדם האפשרי, על מנת לצמצם ככל האפשר ב משך ההשהיה בין הזמן שהוא קיבל את המידע של היישום, ההתערבות.

המחקר המגיסטריום

בעת בחירת מקצוע לימוד, אנשים שאלות רבות מתעוררות כאילו זה מה הם אוהבים, תעשו זאת, שמהווה את תוכן המוצעים על ידי תחום מחקר, אשר הם השדות אפשרי של פעולה אשר יחולו הידע הנרכש בעולם העבודה, בקיצור כל זה יעשה כאשר מחליטים על מקצוע ספקות רבים אשר במידה רבה קשה באפשרותך לבחור שהקריירה הזו תימשך. כדי לפתור את הבעיה של בחירת קריירה ללמוד, הטוב ביותר הוא לנתח אשר מציע כל אחד מהאפשרויות הנמצאות בראש, כדי ללמוד עוד אודות הקריירה זה הם שוכנו לטעמם של כל אחד, לעשות בחירה שמתאימה באופן מושלם את מה שאתה מחפש. על פי האמור לעיל, במאמר הנוכחי יוצעו מידע על אחת האפשרויות ניתן ללמוד, ללמוד אם זה מתאים מה אתם מחפשים או שניתן פשוט לפטר את הרשימה. כך ניתן לספק מידע אודות לימודי הוראה אפשרות תודה שימושי מאוד לשדות רבים שלו של היישום, ואת האפשרויות אינסופיות שהתפתחו, בנוסף כמות עצומה של ידע זה ניתן לרכוש. אם כבר מדברים באופן יסודי יותר על מי ומה ללמוד המגיסטריום, שדה זה יאפשר לפגוש כמה בעיות רבות, כי כפי שהוא מובן ללמוד המגיסטריום באופן כללי יאפשר לספק חינוך בנושאים רבים, זה בעיקר אם יש לך את הרעיון של יישום הידע שנרכש מתוך הלומדים הוראה לגבי החינוך-יסודי, בלי, אולם גם היא האפשרות של לומדים מורים להתמקד בכל ענין שהוא גם אופציה נהדרת. לעומת זאת, טבע תעשיות פרמצבטיות בהחלט מבין את הסיפור.

וכך לומד השופט יאפשר להיות מורה מצויינת, כבר אז היא ורה כי עניין מתמחה או פשוט להחיל בכל התחומים, עבור רבים רק ללמד אחרים היא פעילות מאוד מתגמל. המחקר המגיסטריום הוא אידיאלי עבור אלה אשר תוכלו ליהנות מתן המומחיות שלהם לאנשים אחרים, לאפשר להם גם . היא סילוק באופן כזה שעדיף לדעת קצת יותר מתוכם היא הדרך שבה יש ללמד, ולכן יש צורך להכין כדי שלמאחה לפתח מיומנויות להורות, גם את הסבלנות, המודיעין לספק את הידע באופן המתאים ביותר. הידע שנרכש על ידי לימוד הוראה, תאפשר לתלמידים להתפתח בתחומים של חינוך כמו ראשי חינוך, חינוך בגיל הרך, אבל אם מושם דגש על הפעילות של הלומדים הוראה, הם עשויים להקנות ידע הקשורים לחינוך גופני, שפות, גם בעל ידע של אלה, לרבות שימוש הספרדים ואת הכללים שונים המלווים את השפה, מציג את עצמו כשפה שנייה כדי ללמד אנגלית. ללימוד המגיסטריום יציע רבים תחומי התמחות.

שיעורי חיים – להיפטר המפסיד. אתה בפנים

respetaa מנצח אלה נעלים על אילי הוא ללמוד מהם משהו.מפסידן הוא resientecon אלה מעולה לאגף מנסה למצוא לו את defectos?. N Leccia השלישי של החיים: להסיר את המפסיד. אתה בפנים. כל נושא בתוכנו. מפסידן, מנצח, ההבדל הוא כי אנשים רבים ידעו איך להיעלם להפסיד שלהם פנימי ולחיות עכשיו כמנצחים אמיתי, יזמים מצליחים, יזמים ובעלי מתחרים קשים. את שאר האנשים המפסיד חייב שליטה רבה יותר; הם חיים עם פחד להיכשל, הימנעות את הכישורים, אתגרים וסיכונים, עמידה חשיבות, מתלונן על המצב שלהם במקום לקחת יוזמה כדי לשנות את המצב, סוף סוף, חיים הבינוניות. הרעיון של מאמר זה, השיעור השלישי של החיים, הוא הסר המפסיד לשאת בתוך, נושא זה desarrolleel על ארבעה רעיונות אז של ההווה: 1. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. הסביבה בו תוכל לזכות.

הטרגדיות הגדולות לקרות כאשר אנשים עובדים סביבות איפה יכולה לפרוח. כמה אנשים יודעים כי הם שונאים את העבודה שלהם אבל הם מעורבים בה רק עבור כסף וביטחון. . זה אות ברור כי המפסיד לוקח שליטה מסיבה זו, חשוב מאוד כי אתם מחפשים סביבה מתאימה, שבו אתה יכול לעשות התקדמות, לגדול ולהצליח. אתגרים 2 למפסיד. לאתגר אותו אתה צריך לחפש סביבות קשה, כי יותר allade הכישורים שלך; סביבות לקחת המפסידן הזה אתה estadentro אז אתה יכול למחוץ אותו. . אבל לא לקחת יום חופש, להיפך; הפנים זה כל יום, אימון עם אנשים קשה יותר כך, אנדרה, מבקש עצות החכם אנשים אתה יודע.

בסביבות בעוצמה גבוהה, אתה תכריח את עצמך להתרכז, ואתה היית להתמקד, להיות חכם. לכן, רבים שחקני גולף, שחקני טניס, שחקני כדורגל, וכו ', הזן טורנירים. התחרות מראה הגאון שתיקח ומבפנים משם למפסיד. 3 מאמנים אותך להצליח בחיים, להיות מנצח, אתה צריך להבין כי החיים הם תהליך של השתלמות ולמידה מתמדת. במקרה הזה אני חושב ש דניאל טאוב צודק במה בהוא אומר. רוברט קיוסאקי לזהות שני סוגים של חינוך בעולם; מסורתי ולא שגרתיים. חינוך מסורתי היא בדרך כלל לאלה שאינם רוצים לשרוד להיות שכירים או עצמאיים; עבור אנשים שהולכים לבית הספר פשוט כי הם רוצים עבודה בשכר טוב או התואר בניהול עסקים, אירוח, תיירות וכדומה. חינוך בלתי-מסורתי הוא עבור אלה שרוצים להרחיב את הפוטנציאל האנושי שלהם כדי לשרוד בתור אנשים עצמאיים, בעלי עסקים או משקיעים. ללא קשר לסוג החינוך תבחר; לעשות תואר ראשון, תואר או תעודה, או לקחת קורסים, לקרוא ספרים, ספרים אלקטרוניים, דוחות, או מידע רלוונטי היום ביום שופעת ויש לנו לרשותנו; הרבה ללמוד אז ניתן להרחיב את הידע שלכם בדרך זו, ניתן להתגבר על הביצוע. בין חכם לבין היכולת לחזור, יותר הזדמנויות אתה צריך לרמוס ולהרוס המפסיד הפנימי. 4 מטרות גבוה. כיום, מיליוני אנשים עובדים עם המפסיד בשליטה על חייהם. אנו רואים כיצד הם פועלים כדי לקבל משכורת בינונית או ביטחון בעבודה, איך הם חיים עם פחד להיכשל, להפסיד או תידחה. עד היום שבו חדל להיות חלשי אופי, כלומר כאשר יש להם צימאון להצלחה, חלומות בחיים ואת הרצון מתחייב, עשויה לסגת המפסיד מעצמם. המסקנה הסופית בימים אלה של משבר, במקום לקחת היום חופש. ולחכות כי לתקן את הכלכלה לבד, לשנות את השאלות שלך, מחפשים דרך להגדיל את המומנטום, ולהילחם נגד אפס הפנימי שלך לשנות את חייך. לך יש את היתרון מול רבים, כי כאשר המצב נהיה קשה מאוד, המפסידים. של העולם לקחת הפסקה, איבד את חייו, או להמשיך להכין שאלות בינוני לשמור אותם באותו מצב, לא מעיז לעשות את הצעד הראשון. הערה: למרות שאני referimayormente לנושא הכלכלי, אלה שלושה שיעורים יכול להיות יישום בהיבטים רבים של חיינו. עם זה אני יכול להסיק את לקחי 3 חיים, אני מקווה שנשאר לי משהו. כדי לראות את הסדרה מלאה של התחת ארטה:.

החוקים של מחשבה והצלחה

. זה באמת מדהים לדעת כי הנפש הוא עד כה הגורם העיקרי שלנו אושר ואומללות שלנו. זה יקח אלפי שנים וימשיך להיות אחד האתגרים הגדולים עבור המועמד של הגשמה ושל הצלחה. הנפש היא המתנה הגדולה ביותר שהבורא הגדול של דברים נתן לנו, אבל כל אחד מאיתנו אשר הם מתאימות כדי ללמוד כיצד להשתמש בו כדי לקבל את המקסימום מזה. כאשר אנשים משתפים את המחלות שלהם של הנשמה לי, הבנתי תמיד שאת הראש בהחלטיות תורמת התסיסה בחייהם. כאשר לאותם האנשים ללמוד לנהל את המחשבות שלהם, להשיג את הנס הגדול ביותר בחייהם: להתערב יעד לשפר אותו ל Tra הפליגו אל הים הפתוח של החינוך N של תודעתך שלך. כשאני רואה כי הם משפרים את חייהם על ידי רפורמה את המחשבות שלו, אני מתרגשת ובעלי מוטיבציה להמשיך עבודה מכובדת זו. משפר את האיכות של המחשבות שלך ולשפר את החיים שלך. עוד מידע על חברת טבע ניתן למצוא באינטרנט. נראה ביטוי נדוש, אבל מכיל מעוצמת האמת כי אתה יכול לבדוק במעבדה של החיים שלך. האם ?que לייצר עצבות?, Pensamiento.?que לגרום לדיכאון?, חשב אחרת. האם ?que גורם ייסורים וייאוש את?, עוד מחשבות. לא תמיד לן רוזן ברקליס. האם ?De שם הדאגה? . זה כבר לא חידוש, אבל אני אגיד את זה, מחשבה נוספת. אבל אל תלך להאמין כי רק מחשבות לא נעימות בא את דעתך, כמובן שלא. אם המחשבה מסוגל לשים את חייך, גם encamindado ראש טוב יכול להביא לך יתרונות גדולים; הנפש היא מעבדה קסם, מה אתה חושב, אתה יכול להיות. החיסרון קטן היא כי לא קיבלנו את הידע לכוון אותך לכיוון למטרות עוצמה, יצירתיות גבוהה. חשיבה חיובית ב הקשורים תדירות הרטט של הצלחה ושל negativote מן הניצחון בחיים שלך. היום ב- diasabemos מאשר מי כובש את דעתו, מגיעים כדי לכבוש את מה מוצע בחייו; מסיבה זו צריך ללמוד לחשוב על מה שאנחנו צריכים ו גם ללמוד לחשוב חיובי; להתבונן במחשבותיך ולבדוק כי אתה בדרך כלל חושב על הבעיות שלך אבל זה נדיר שאתה חושב על שביעות הרצון שלך, אושר. .

הזעת יתר – טיפים והמלצות

הזעה היא מנגנון הכרחי עבור ויסות טמפרטורת הגוף. כאשר הזעת יתר מספיק כדי לווסת את הטמפרטורה חורגת אנחנו מדברים על הזעת יתר. הזעת יתר ניתן להכליל או מלון. על פי המנגנונים המעורבים יש הזעת יתר פיזיולוגית למשל, להתאקלמות לטמפרטורות גבוהות, הזעת יתר עם סימפטומים פתולוגיים הקשורים או הזעת יתר משנית (ב מחלות נוירולוגיות, בבעיות אנדוקרינולוגיות או תהליכים אחרים), של הזעת יתר אידיופתית או Basic, על-ידי פונקציונלי וריאציה של מודול של פקד ללא גורם ידוע היטב עמוק. הזעת יתר אידיופתית פוגעת עד 1% מהאוכלוסייה, יש לעיתים קרובות את הדמיון המשפחתי באופן קבוע את המתנות טופס סימטרית, ממוקם יצירת מופרז על הידיים, הרגליים, בית השחי הזעה למרות זה יכול להתפתח בתחומים אחרים כמו קרקפת, פנים או המטען. הם יכולים להשפיע על ההיבטים של מתח רגשי, או על-ידי שינויים אקלימיים, נעלם בזמן השינה. זה בדרך כלל מתחיל בילדות או בגיל ההתבגרות המוקדם, ולהגיע הסימפטומים בשנה שעברה. זיעה שימוש מופרז הוא מאוד מביך, גורם לבעיות רציניות הן בעבודה אישית של חיים. טיפים שכדאי לזכור עבור הזעה להשתמש בגדים מכותנה המאפשרת ההזעה מהעור, הימנעות בדים סינטטיים, תחתונים וחולצות. הגרביים והנעליים צריך להיות חדיר ועם breathability טוב. אם זה אפשרי לשנות נעליים מספר פעמים ביום. מקלחת מדי יום ואפילו פעמיים ביום אם יש צורך בכך. לגלח את שיער בית השחי. הימנע צריכת חומרים כגון קפה, אלכוהול, מינים חריף. לפעמים זיעה מוגזם מייצרת ריח לא נעים, לשירותים כל יום חייבת להיות רצוי עם סבון נוזלי צריך להכיל chlorhexidine ולאחר מכן היישום של תרכובת עם אלומיניום מבוססת מורכבים. דיאודורנט אינה זהה דאודורנט. דאודורנט הוא חומר מסכות או מנטרל הריח של הזעת יתר דרך הבשמים, סוכנים אנטי-בקטריאלי חיידקים גורמי הריח כדי להקטין descomponera eccrine ואת apocrine זיעה. דיאודורנט הנפוץ ביותר הוא אלומיניום כלוריד. זה אמור לשמש בשעות הלילה על העור נקי ויבש, ללא לחות שיורית (אחרת המים מגיב עם האלומיניום ומייצרת דרמטיטיס) ללא עור נוכח הפציעה או גירוי. למחרת בבוקר כדי limpiarsen נשאר עם מים וסבון. שטיפות אנטיבקטריאלי אקטואלי (clindamycin, אריתרומיצין) משחות יכול לשמש כדי להפחית את הריח. למנוע מצבים הגורמות הזעה עליך. למרבה המזל היום ישנם טיפים, טריקים ושיטות טבעיות מדויקת כדי לרצות אותך עבור הקלה מלאה, מהיר ובטוח מאוד הזיעה של בתי השחי הידיים והרגליים! תפסיק להזיע ולהתחיל לחיות חיים מבלי לדאוג כי מישהו היה הבגדים רטוב או להרטיב את הידיים שלך על ידי זיעה נושא הקשור.

הזכות להיות עשיר

הזכות לחיים אנושיים פירושו זכות שימוש חופשי על כל הדברים אשר עשוי להיות נחוץ להתפתחות מלאה נפשית, פיזית ורוחנית, במילים אחרות זכותם להיות עשיר. גבר שיש לו כל מה שהוא רוצה הוא אדם מאושר, ולכן הוא איש עשיר. מה אם אתה רוצה יפה אבל, לא קונה את זה הוא רוצה לתת מתנה יפה אמא שלו או את אשתו, לא אין לנו כסף. ? אתה מרוצה מה אם אתם רוצים לטייל, אבל אין לי את הכסף לעשות זאת? מה אם אתה רוצה ללכת לאוניברסיטה טובה, וגם ההורים שלהם אין כסף כדי לשלוח אותו ללמוד? זה אתה והמשפחה שלך מאושר. מה אם אתם חולפים מסעדה יפה ומפואר, רואה אנשים אוכלים מאכלים טעימים לך, גורם לך לרצות להיכנס, אבל רואה את המחירים תפריט, אפילו מעז ללכת, מפני שאין בו את הכסף. ? אתה מרוצה או הדבר הכי גרוע שיכול לקרות אם, מתי הוא נכנס מסעדה, יש לך להסתכל על כלים זולים יותר, כי אתה לא יכול להרשות לעצמו לאכול מנות המסעדה הטובה ביותר. אתה מרגיש מאושר ומוכשרת? אתה רוצה להיות חברה או חבר ויש לו כסף כדי להזמין את המקומות הטובים ביותר. זה מרגיש כל כך טוב? אתה ייחתם? הוא מאמין כי החיים כבר עשה הכל בשבילך ואין יותר עבורך. נא לא להיות לשקר את עצמו. יהיה לא הוגן, לא אומרים כי הכסף לא חשוב. . במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. עיניים לו שוב לא לומר כי הכסף לא חשוב אם הכסף לא חשוב לך, אז מאמינה שזה קרה. מכיוון. תן לי לומר לך. הכסף מעולם לא הגיע לך, לא רואה כי אתה בעצמך אומר כי הכסף לא חשוב. הרצונות שלך הם הזמנות עבור היקום או אלוהיו. ואל תגיד לי כסף לא LO ES TODO הזה הצהרה זו נכונה, אבל אין צורך להגיד את זה. . זה כמו ער כל הלילה את הכסף, זה כמו להגיד שוב כי הכסף לא חשוב. כמובן כי החיים מורכב הרבה דברים ודבר לא יכול להיות כל. זוכרת את המטוסים של חייו, נפשית, רוחנית ופיזית. . אבל תן לי להגיד לך את האמת, זה: נמצא בשימוש של דברים חומריים, כי אדם מוצא את מלוא לגוף שלך, לפתח את דעתך, חושף את נשמתו. למה רק מסיבה זו, זה הכרחי כי אתה להיות עשירים (א). אדם חיים בבית יפה עם כל הנוחיות, מותרות, בעל מכונית יפה, אשר יוצא לחופשה, לעזור לאחרים, באופן כללי יש כל מה שאתם צריכים, כולל הנפשי שלך, כי שום דבר לא חסר ולא מסוגל לספק עבור אותו ואת משפחתו, הוא אדם מלאים ומאושרים. אז, זה מחכה לך, ולא קנאה להאשים אחרים, או תדבר ככה על הממשלה, או להתלונן על המשבר העולמי, הוא העבודה ולהתחיל להיות עשיר, אין לנו זמן להפסיד.

דוברי הציבור – משתמשת בכוח מילים לאירוע שלך…

אולי שבעי הכי גדול זה יכול להרגיש, זה ולאחר מכן של עבודת המחקר כלשהם או טבע, אחרי נאום או מצגת, מתקבל כאשר הדבר החשוב ביותר של המאזינים… = לחשוב כמוהו. אם אתה מנהל רמה זו של תקשורת, באותו הזמן תרגישו חזקים, רהוטה, עם כוח, סיפוק, שמחה גדולה ורגש זה פולש לך לחלוטין. אלו הן הכוסיות אשר תוכלו להתענג וליהנות, אם באמת יש לך את הרצון נלהב לפתח מיומנויות בשימוש דוברי הציבור של השפעה חזקה. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . כמה פעמים את המאזין, במהלך כנס, רצה לשאול שאלה וברצונך לשמור אותו מחשש ללעג, כשל, והוא יאמר, לבין מי בצד שלך זה הנוסחה, רק….? השאלה שיש לך בראש? -"לעזאזל – הוא אומר-." הוא יכול לומר, רק מה לשאול. ניצחתי את היד. איזה אדם חכם, מוכן, שאלה, לא משנה מה יגידו לך. הקהל "הוא לא באמת שהאדם הזה הוא מודגש. פשוט היה לי ביטחון עצמי ושליטה של הפחדים שלהם, ריסק את הפחד של לעג, נשאלה השאלה. עכשיו מגיע המצב המתסכל: = "נראה לי מאוד מעניין השאלה שלך, חבר", אומר המרצה. פעמים רבות, בפגישה, יש לך רצון להביע דעה, ולהתקינו מחדש ואתה, אחרי שתי דקות, מישהו עושה רק את התרומה שהיה לך בראש? ואת מי שניסח את הנוף הזה הוא החמיא… – ". בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. לעזאזל – הוא מתלונן tu-…" זכיתי שוב". לחשוב על כבוד, תמיכה, הזדמנויות תרוויחו כמו שאתה לומד לדבר טוב ולייצר השפעה ב שהמאזינים שלך. הזדמנויות הם תמיד נוכחים, המעניינת ביותר היא כי הם לא אבודים. אם לא אתה מנצל אותם, תמיד יש אחר כך תפסו אותם. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו בקישור הבא:.

למד כיצד לשלוט מצבים רגשיים שליליים

כל אחד מאיתנו, ללא קשר למין, מעמד אזרחי או במצב חברתי, יש מפעילים זה ממקם אותנו פשוטו כמשמעו באופן אוטומטי במצבים של זעם או כעס. לדוגמה, נניח כי בעבר, בכל פעם אבינו מכריח אותנו לעשות את שיעורי הבית שלהם, לקח אותנו בחוזקה זרוע. מבלי משים את יצרו קישור, ולאחר מכן בכל פעם שמישהו לוקח אותנו בדרך זו, יוצרת בנו תחושות גופניות דומות לאלה כשהיינו ילדים. בני האדם ליצור קישורים, כל הזמן. לא רק הוא טבעי כדי לעשות זאת, אבל חיוני. ללא הקישורים, אנו לא יוכל להגיב על הסכנה למנוע את זה. המילה היא לא דוגמה מצוינת של קישור. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. כאשר אנו אומרים שילד מתקרב האש היד שלו לא, הוא כבר יודע שזה דבר אסור, והוא נשען אחורה (אם הקישור הוא כל הכבוד). הם גם קישורים ניחוחות, צלילים, תמונות, וכו '. אחד ההיבטים המעניינים ביותר של גורמים מפעילים היא שהם s בעיקרו של דבר גמיש . כלומר, אפשר לקבוע לנו להגיב איך שאתה רוצה, בהתאם לצרכים שלנו. ברגע שתבין כיצד לתכנת אלה גורמים מפעילים, כל המצבים הרגשיים כי אתה לא מרגיש בנוח ניתן התפוגג, רגוע או אפילו למחוק. זה אפשרי כי המוח שלך יש את היכולת להפוך מפעילה של המפעילים המידות המגונות. לאחרונה מצאתי אצל דניאל טאוב אוזן קשבת . משמעות הדבר היא כי כל הרגלים שליליים הם בשליטה שלך. בקורס שיעור מס ' 3 NLP המרחק שאני אלמד אותך איך, בעזרת כמה דקות של הריכוז והשקט, באפשרותך להחליף גורמים, כך שתקבל הישירים ללא הפסקה למצב הרגשי שהרצוי. אם אתה רוצה לדעת יותר על נושאים אלה, וכיצד להתמודד איתם הזן.

מטרות חכם חלק 5

עם כל היתרונות שאנו מקבלים לקבוע יעדים חכם ולכתוב אותם, ?por מה 95% מהאוכלוסייה אינה? התשובה היא כי רוב האנשים לא יודעים את החשיבות של הגדרת מטרות, וגם מי מכיר אותו, הם נעצרו על ידי הדיפה. בואו נסתכל על חלק המנעולים האלו… 1. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. לא לקבל, ליטול אחריות אישית על החיים שלהם: הצעד הראשון להצלחה אישית הוא 100% אחריות על החיים שלך. זמן להמשיך לחיות כמו קורבן, שלא ברצינות בעת כתיבת המטרות שלך. מי נכשל בחייו תמיד מוצאת תירוצים, הסקת מסקנות זה מאז כמה אירועים שהם מחוץ לשליטתך – כגון האקלים, אובדן יקיריהם, וכו '…

-הכל חייב להיות מחוץ לשליטתך, ולכן ?para לקחת את התפקיד של מנסה לשלוט בהם? אנשים כאלה תמיד למצוא את מי להאשים על חוסר הצלחה. אלה אנשים לא מבינים את זה, אמנם נכון כי אתה לא יכול לשלוט הטמפרטורה, כן יכול לשלוט בסוג של השמלה המשתמשת. הם לעתים קרובות מבולבל עם אמונות דתיות, חושב כי הכל נקבע מראש. הם מתעלמים מהעובדה כי למרות שיש חוק של גזירת הגורל, יש גם חוק של רצון חופשי. 2. המגמה תהיה על ידי החלום של חיים קלים וללא מאמץ: בכל המגזרים של החברה הוא האשליה של חיים ללא עבודה, הצלחה ללא חתירה, ליהנות מבלי לדאוג. האטרקציה של האשליה הזאת כל כך חזק.

כי זה היה הגורם העיקרי להצלחת סרטים כמו "הסוד" ו- "חוק המשיכה". כה חזק הוא לפעמים את הרצון על ידי זה ilusionque, או אפילו טרגדיות, כאב שלא יתואר לנהל שאנשים יהיו מודעים כמה מזיקה כי הציפיות הללו ניתן. ארל נייטינגייל, אחד מאבות תעשיית של עזרה עצמית, הוגה דעות ופילוסוף שאת תורתו השראה של מאות אלפי התמריצים, והפך מי המיליארדר הראשון בארצות הברית, היה מחברם של המפורסם "הסוד המוזר" שמע. ארל מסביר את הסיבה למה קראו שלהם עבודה רב מכר – יש תורגמו לעשרות שפות והוא נמכר ברחבי העולם – "הסוד" יותר זר, על ידי האירוניה כל אנו להיות מה שאנחנו חושבים. זה כבר הסביר בכתובים כל העולם הדתי, אז זה לא סוד. עדיין, זה מוזר כי לא כל אחד יודע את זה… כדי להמחיש נקודה זו, מניעת הרוב המכריע של אנשים לכתוב את המטרות שלך, להשאיר אותך עם מחשבה של האוזן זמיר: "מקבלים מה בעצלתיים, אבל מה בדיוק לנצח. התגמולים שלנו תמיד יהיה בפרופורציה לשירותים שלנו".

אתה יכול חושבים ומרגישים כי אתה רוצה, אתה יכול

אם היית עסוק בלהיות נחמד, בלי אזהרה? כל כך מוקדם לך hallar?as שאין לך זמן לזכור שמישהו היה גס רוח כלפיך. אם אתה עסוק שלך joyand עידוד אנשים עצובים, למרות הלב שלך לכאוב מעט, תשכח בקרוב שאתה מבחין. אם היית עסוק בלהיות טוב, מתנהג בצורה הטובה ביותר, לא היו לך הזמן להאשים אחרים לעשות את כל מה שהם יכולים אם היית עסוק, מכיבוש זה לא ייתן לך זמן, להאשים בלי את ההפסקה semejantepor בשימוש שגוי. … אם אתה חושב כי אלה הם פג, זה. אם אתה חושב שאני לא atreves טה, לא. אם אתה חושב כי אתה רוצה לנצח, אבל אתה לא יכול, אתה לא תצליח. אם אתה חושב שתאבד, כבר הפסדת. כי העולם ימצאו את ההצלחה הזאת, להתחיל עם רצונו של האדם. הכל בתודעה. כי קריירות רבות אבדו לפני התרחשותה. פחדנים רבים נכשלו, לפני שיש החלו את עבודתם. לחשוב בגדול, את העובדות שלך יגדל. חושב ב קטן, ואתה תהיה בחזרה. אתה חושב כי אתה יכול, אתה יכול, אם אתה חושב כי אתה כוכב, אתה לא. אתה צריך לחשוב היטב לגדל אותך; עליך להיות בטוח בעצמך, לפני שתנסה לזכות בפרס. מנצח הקרב של החיים, לא תמיד יותר חזקה או מהירה יותר. במוקדם או במאוחר, אחד מי מנצח, הוא מי שמאמין לעשות כן. … "העולם הוא בידיים של אלה שיש להם את האומץ לחלום, לקחת את הסיכון לחיות את החלומות שלהם, ואלה לא לוותר על הניסיון הראשון. מזל בנוי; שינוי הנסיבות, יצירת הזדמנויות. כל ניסיון חדש זה חדש לומד, מה שמאפשר בכל פעם אתה קרוב לחלום שלך."

לעשות או לא לעשות, התכנות התת-מודע שלנו

לאנשים רבים יש מושג של הקיבולת המקננת בתוכנו. . יש להם את האמונות המגבילות, אבל הם מעולם לא לקחו את הזמן לבחון אותם אם הם אמיתי או לא?, נורמלי ממוצע ברחבי העולם חי משוכנע שלבני מסוימים חולשות וחסרונות זה אף פעם לא צריך לבדוק מאיפה הם באים. . למה? האנשים האלה גרים משוכנע ?como החולשות והמגבלות שלו התודעה שלנו לוקח את המידע הזה של מה אפשר לעשות או לא? הנה מגיע התת-מודע שלנו כדי לקבל בעלות על החולשות והמגבלות הללו, אני אתן לך דוגמאות, התת-מודע שלנו הוא ינסה להסביר את מגבלות אלה עם מחשבות הבאות ו מילים – תמיד הייתי טוב – לא נולד עם כישרון לעסוק – שאין לי את הגוף ולא את הכישורים הנדרשים עבור הספורט. .

אני מעולם לא הייתי טוב בשביל זה – הבעיה שלי היא כי אני לא צריך את האישיות הנכונה – אין לי זמן בשבילי, ועוד הישות האנושית בשוגג, יוצר מגבלות כדי לא להרחיב את הפוטנציאל האמיתי שלה, אבל הנה הדבר הטוב ביותר, הבעיה היא לא פיזית, ולא את האישיות שלו, הבעיה האמיתית התוכניות הנפשי שבו אנו מאוחסנים בתת-מודע שלנו ולפעול כמו מנגנוני הגנה שיסייעו לנו לשמור על דמותו של עצמנו. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. אין ספק דרך ניסיון סאבלימינל, ובכולם יש את היכולת לשפר את איכות חיינו, אם בחרנו את זה. כאילו אולי כשהיית ילד, ביקש אותך שאתה מבזבז לדקלם שיר בפני הכיתה המורה שלך ריה, או של חבריך לכיתה לעגו לך, שבו הרגשת רע ויש באופן בלתי מודע מאז עלויות אתם מסתובבים במקומות עם חברים, אתה מרגיש קצת ערכים / אל. זוהי דוגמה אחת של איך סאבלימינל כל האימונים שלנו מאז הילדות, הרצון לרכוש מידע של הסביבה הקרובה שלנו. כדי לסגור את המאמר הזה, אני רוצה שתזכור כי כל רעיון או טועה לחשוב כי אנו מקפידים על בתת-מודע שלנו במשך זמן רב, כדי לתת ערך עם מעשינו, עובד כמו צורה רבת עוצמה של ההצעה היפנוזה או אוטומטי עצמית. . זו זה מונע לך לראות הרבה אנשים עכשיו הכוח האמיתי של חוק המשיכה בכל תחום של החיים שלך, הגישו מידע בתת-המודע שלך, טראומטי, מוצפים במידע מלא עם הפסימיות, המסכן היחסים עם כסף, עם שגשוג, באהבה, עם הרגשות העמוקים ביותר שלהם, גם כאשר בהכרה רמה לדעת כי משהו לא עובד טוב, אנחנו מנסים לשנותתמיד לקרות לנו אותו דברים חוזר מעמקי התת-מודע שלנו. זכור תמיד אתה שאמנות זה מה אתה חושב על כל הזמן, שהחדשות הטובות זה עם המידע הזה, אתה מחליט מי נכנס, לא בתת המודע שלך מתחיל היום! .

חיים ארוכים ונעורי נצח

. להישאר צעיר לנצח זה אפשרי להישאר צעירים לנצח? . כן, כאשר יש לך את האסטרטגיה המתאימה. יש קשר חזק בין המחשבות שלך הביולוגיה של הגוף שלך כך אם יש לך אסטרטגיה נפשית מתאימה את שאתה יכול לשמור אותך לעד צעירים. בעזרת מידע זה, מיליוני אנשים עכשיו חושבים נשארת חזקה, צעיר ובריא, גם אם הם נמצאים הגיל הכרונולוגי נהדר. גיל יש מה לעשות עם נוער או vejes אדם. הנוער הוא אנרגיה חיונית, כי תמיד קיים באופן קבוע בגופנו. מה שנדרש זה יש אסטרטגיה המאפשרת זרימה או לשפר את הכוח הזה בכל גיל כרונולוגי שיש לנו.

לדעת את זה שניתן לעשות גוף הזדקן, חזרה להעלות הרמות של הנוער, גם כאשר היה 25-20 שנים, אף-על-פי באופן כרונולוגי יש לו בגיל מבוגר. האדמה לכולם איפה צעיר, הנך יכול למסע של גילוי, כדי שניתן יהיה חלוצה בארץ בו המרץ, נעורי נצח, אנרגיה, חיוניות, הם החוויה היומיומית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. בדרך כלל כאשר אתה הילד הזה האנרגיה החיונית של הנוער נשמרת זורם בחופשיות, אך עם חלוף השנים חסומה על-ידי נסיבות שונות. כאשר אתה מחליט לחיות לנצח צעירים ולהפוך המתאים שאסטרטגיה זו, לתהליך בניית תאים צעירים חדשים היא מהירה יותר מאשר תהליך ההזדקנות, יוצר עודף של תאים לנוער כמו רקמת שריר השלד, כמו שאר הגוף, אתה יכול לשמור הליכה, ריצה, שחייה או קופץ על ידי מצנח, אם זה מה שאתה אוהב. בטבע הכל בצמיחה מתמדת. זה תקף גם עבור גוף האדם, שעברו שינוי קבוע. פחות מחצי שנה, החליף את 98% של תאי הגוף, העור מתחדש מדי חמישה חודשים, השלד משתנה כל שלושה חודשים, DNA מוחלף כל שישה שבועות. .

זה כאילו הלבנים של הבניין משתנה ללא הרף. לא לעשות את זה בכל תא חדש חדש נולד לבוא מלא חיוניות? הנוער? אתה יכול להגיע השנים 100 או 120 מלא בריאות, חיוניות ונעורים. זה אפשרי לאפשר ולמלא את עצמך האנרגיה החיונית של הנוער. הוא נחשב כי האינדיקטורים העיקריים של הנוער הוא: יכולת אירובית, רמות הורמוני המין, מסת השריר, כוח השריר, היכולת להמיר סוכר אנרגיה, קצב חילוף החומרים, צפיפות העצם, תנאי הראייה והעור. . הכל למחזור בהאדם: מולקולות תאי הגוף את הפילוסופיה של החיים. השינוי של אחד האינדיקטורים של הנוער, השינוי של כל השאר מהם, אבל כאשר כל השינויים האלה באותו הזמן שיש אפקט סינרגיסטי לשנות הוא נפלא. לחוות את האסטרטגיה של נעורים נצחיים. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. ישנן מספר אסטרטגיות זה יכול להפעיל את אפקט סינרגיסטי כדי להגדיל את רמת הבריאות ובני נוער. הוראה אפקטיבית ביחס הרפיה, פעילות גופנית או תזונה (כיום ישנם מאות ספרים דיאטה, אשר חלקם אומרים לך לעשות את זה ככה, ולא ספרים אחרים אומרים את זה) (אחרת, זה יצר בלבול ברוב המכריע של האנשים, לא ממש. אילו פעל), מחשבות ורגשות חיוביים בין היתר. למד כיצד להישאר צעיר לנצח, חינם מטראומה, לרומם את המיני חיוניות, יצירתיים יותר, אוהבים יותר. יש ציפיות מתנה חדשה של המין האנושי הטוב ביותר. יש לנו פרדיגמות חדשות של חירות ועוצמה. יש סמינר חינם, הכוללת אסטרטגיות שונות עבור נושאים עיקריים של החיים שבו אנחנו רוצים להיות מוצלחים כמו בקישור הבא: יותר כסף, להיפטר להתנהגותך, טראומות, ליצור חיים חיובית, לאהוב שובע, הרפיה, סיפוק מיני, נעורי נצח. לחץ כאן:.

המושב הטוב ביותר על מטוס

הנוחות של מושב היא פונקציה של המרווח (המגרש), מושבים השוכב ואת רוחב המושב. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . אמצעים אלה משתנות מאחד טיסה כדי אלקטרוני אחר אפילו בתוך חברת התעופה אותו אולי חיות מחמד המטוסים. כדי לקבל נתונים אלה באפשרותך להזין נתונים אחרים לקחת בחשבון: מושבים שאפשר לתת במסדרון יש ניידות ומרחב גדול. מושבים מודבקות לחלון כדי ליהנות מהנוף. שורות עם יותר משלושה מקומות באמצע הם הגרועים ביותר.

קרוב אסלות מושבים עשוי להיות יתרון, אך זכור כי הם עסוקים. המושבים משם על פי הטורבינות משום שהם מייצרים המון רעש מעצבן אם ברצונך להירגע. המושבים האחוריים לספק רמת אבטחה גבוהה יותר הרבה יותר קבלה במקרה של תאונה. גם את ליד חירום היציאות. הנוחות של מושב היא פונקציה של המרווח (המגרש), מושבים השוכב ואת רוחב המושב. אמצעים אלה משתנות מאחד טיסה כדי אלקטרוני אחר אפילו בתוך חברת התעופה אותו אולי חיות מחמד המטוסים. כדי לקבל נתונים אלו שניתן להזין מידע אחר שיש לקחת בחשבון: מושבים שאפשר לתת במסדרון יש ניידות ומרחב גדול.

מושבים מודבקות לחלון כדי ליהנות מהנוף. שורות עם יותר משלושה מקומות באמצע הם הגרועים ביותר. קרוב אסלות מושבים עשוי להיות יתרון, אך זכור כי הם עסוקים. המושבים משם על פי הטורבינות משום שהם מייצרים המון רעש מעצבן אם ברצונך להירגע. המושבים האחוריים לספק רמת אבטחה גבוהה יותר הרבה יותר קבלה במקרה של תאונה. גם את ליד חירום היציאות.