על התואר של מניעת סיכון תעסוקתי

על המאסטרים של מניעת סיכון Laboralesa ¦. ספטמבר 1, 2008, ההודעה כי אנחנו סוף סוף הגיעה כל מה שהיה לנו שנים שמעתי את המאסטר של מניעת סיכון תעסוקתי הסתיימה, הפך למציאות דרך הודעה מן המכון הלאומי לבטיחות ובריאות בעבודה, בעוד אשר הראה לנו כי נכון ל 31/12 / 09 מיומנויות הדרכה לפי נושא כזה יהיה עבור משרד החינוך להיות כבתה כל האישורים הוענקה על-ידי משרד העבודה. זה הרגע, התחיל להעביר אותנו להכיר ?que עומד לקרות עכשיו? בוגרי ?Los אושרה על ידי משרד העבודה? ?como יפתחו מנקודה זו? ?Hasta יכול כאשר לימד המאסטר הזה? התשובות לשאלות האלו לא יעברו אותם אותנו מהרגע הראשון יום או שהם ידעו עדיין מה יקרה, היו בהדרגה תוך כדי הבהרת לנו את הספקות שלנו, היום הכל קצת יותר . ברור, למרות שיש עדיין דברים רבים על ידי ¦ להסביר שדברים אלה יש כבר לפתור אותן כל מי היו מעוניינים מנחות הקורס שלנו, אבל היום, עם רק ארבע שיחות כי עדיין יש לנו מראש, אנחנו רוצים ללכת מעבר, לאלה אשר עדיין יש לי ספקות בנושא זה, ניתן לפתור אותם. גם הראנו בהודעה הראשונה של המכון ב- 1 בינואר יהיה משרד החינוך אשר אחראית על ניהול כל פעילות הדרכה על מניעת סיכון תעסוקתי גבוה יותר. עם חדש בולוניה התוכנית, הופך להיות בוגר אוניברסיטה, מתחיל עם משך של 2 שנים, לא entrare כדי להעריך בעיות של משך, כלכלי, זה לא מה עכשיו שחובה עלינו. עם זאת, יש לנו חדשות טובות כי כבר מוסמך על ידי משרד העבודה, יישאר טכנאים מעולה של מניעת סיכון תעסוקתי, כי באופן עקרוני לא יצטרכו להשלים הכשרה נוספת להמשך פעילות גופנית ככזה. עכשיו מומלץ לכל הבוגרים אם הם אינם ברשותו של טיטרציה להשלים עם התמחויות 3, מלאה זה עד שהם נעלמים ההצעות שאושרו על-ידי משרד העבודה, אבל פשוט כדי לא להיות מוחלשות הלייבור לגבי בוגרי מכללות חדשות, מאז במהלך התכנית לתואר שני, שלוש התמחויות הם עשויים להיות רודף כברירת מחדל. מאותה סיבה המעוניינים בביצוע הבסיס עד שזה מגיע לסיומו, גם לייעץ עושה מן ההתחלה עם שלוש התמחויות. נכון להיום, כבר אנחנו יכולים לענות בוודאות. עד מתי יכול להקנות את המאסטר הזה, לאחר בקשה זה בהזדמנויות שונות, סוף סוף הם נתנו לנו הארכה כדי להמשיך ללמד את המאסטר. התנאי, הוא זה להתחיל לפני 31 בדצמבר, לפני ה-30 ביוני, כי השיחות עם תאריך התחלה הנוכחי, בלתי אפשרי עקב כך לפני סוף השנה. יש עדיין בעיות רבות שיענה ¦pero לפחות אנו יודעים כי לאחר 31 בדצמבר, אתה רק תהיה לנו סוף קורא כבר iniciadasa ¦. שירותי רגולציה הדרכה במרכז.

גישור בין-תרבותית חברתית

ישנם מסוימים אלמנטים של הפניה לעשות הנובעים. 1997 כבר בתקופה הציע הגדרה של עזיבה:-תפיסה רחבה של גישור: מתחיל להביט מעבר לגישור בסכסוך, כמו מתודולוגיה לשיפור יחסי אנוש ותקשורת. -חקר קיימים מודלים שונים של הגישור ויישומו בשילוב עם ההקשרים של רב-תרבותיות. -הרעיון של גישור בין-תרבותיים לאחד שיטות של כללי הגישור. -הרעיון טמון יחודיות של הגישור בין-תרבותית:-ההבדל בין הצדדים. -הרלוונטיות יעיל של בידול כזה בעיה להתמודד עם. -חשיבות הרקע התרבותי של המתווך.

-המטרה של interculturality:. קונספט אנתרופולוגי בתרבות הדגשת אופיו שונה ומשתנה. . התזה כי הוא ממוצע בסיטואציות חברתיות רב תרבותי משמעותי. . התזה מטען, זהות ושייכות תרבותית של המתווך בין-תרבותית בעלת לא מתאים בהכרח לאחת התרבויות במערכת היחסים, אבל זה יכול לתווך בין רקעים שונים. . המבט של בין-תרבותית, משלים כמו רב-תרבותיות ולהתגבר ליכולתם, תוך הדגשת החיובי האינטראקציה בין הצדדים הרגיל.

-את הסיומת גישור בין-תרבותית של גישה, מתודולוגיה multifactorial, אשר מבדיל בין interrelates גורמים תרבותיים, אישיים, מצבית. מטרות: גישור חברתי תרבותי הוא מצב של התערבות של צד שלישי, על מצבים חברתיים של רב-תרבותיות משמעותי בין etnoculturalmente שחקנים או מוסדות חברתיים הבדיל כדי: 1. זיהוי של האחר, ולא ב?1991 של הצדדים. 2. תקשורת והבנה הדדית. 3. ברגולציה של הקונפליקט. 4. הסתגלות מוסדיים. המטרה העיקרית היא לקדם את הדו-קיום בין-תרבותית, עובד על הקמת חברה בו גיוון תרבותי אינו כרוך סכסוך סורר, אבל צורות חדשות של יחסים חברתיים בנוי מ וניהול מניסוח גאומטרי של הקונפליקט ואת עושר הקשורים ההקשרים רב-תרבותית. זה כרוך עובד לטובת לכידות חברתית ושילוב של כל יחידים וקבוצות באופן שוויוני:-מניעת ופתרון קונפליקטים. -לקדם תקשורת, ב?1991, הבנה הדדית, דיאלוג, הפגישה, להתגבר על דעות קדומות, הקידום של שינוי עמדות. ? לאן אתה הולך-. לקדם שינויים בחברה, ההתאמה המוסדית, הגידול של האדם, כבסיס השילוב. גישור לא צריך להיות מוגבל לגישור בהפעלות ספציפי, אלא להשיג של דו-קיום בין-תרבותית רחבה יותר. זה יכול לדבר של שתי רמות של גישור:-אחד במובן רחב, שבו המתווך פעולה מתמקד הידע של המציאות, זיהוי בעיות ואת הלימות של משאבים. -עוד במובן המחמיר, אשר יתאימו הדיון בין-אישיים, כלומר על ידי זה, ישנם גורמים המזוהים במפורש דרך אנשים מסוימים (אם יחידים או נציגים של מוסדות או גופים). עם רמה כפולה זו של גישור עובד מנקודת מבט משולשת:-גישור במובן הרחב פותח את הדרך תיווכו של בין-אישיים, להוות כאשר הם נחוץ או רצוי. -גישור בשני מישורים. תורמת מניעת והרזולוציה מוקדם של סכסוכים בהקשר של גיוון תרבותי. -הן במובן הרחב כמו גישור בין-אישיים הוא גם כלי נגינה לקדם דו-קיום בין-תרבותיים. גישור במובן רחב חלק אותם עקרונות כמו הגישור מפגשים בין-אישיים, כלומר את המתודולוגיה אשר מיושמת ההתערבות המרכיבות את עקרונות גישור נרחב בשימוש וכלים של גישור כמו מניסוח גאומטרי של contextualization, את recontextualization, מנקודת המבט של האחר, פועלת בהקשר שבו יש חלקים לזיהוי בבירור, ועוד.

Michael Dell

Ingvar Kamprad, מייסד איקאה, אחד האנשים העשירים ביותר בעולם, דיסלקט. יצחק זינגר מריט, ממציא מכונת תפירה, מייסד של הזמרת. הוא מעולם לא סיים בית ספר. ג'ק קרופורד טיילור, מייסד ארגון השכרת רכב. הוא עזב את האוניברסיטה מלחמה טייס במלחמת העולם השנייה. ג'יי ואן אנדל, המיליארדר מייסד שותף של Amway. הוא מעולם לא למד בקולג. ג'רי יאנג, מייסד שותף של יאהו! ריסק תוכנית של PhD.

ג'ון ד' רוקפלר האב המייסד המיליארדר של סטנדרד אויל. בית הספר היחיד שנשאר חודשיים לפני סיום לימודיו. ואז הוא לקח כמה קורסים בבית ספר למנהל עסקים. Kemmons Wilson, multimillionaire, מייסד הולידיי אין. זה בא מבית הספר. לא תמיד שרי אריסון. Kevin רוז, המייסד של Digg.com הוא עזב את המכללה במהלך השנה השנייה שלו. Michael Dell, המייסד המיליארדר של מחשבי Dell, אשר התפתח מן הכלי שלו באוניברסיטה. הוא מעולם לא סיים את לימודיו באוניברסיטה.

מילטון הרשי, מייסד Hersheya s שוקולד חלב. ברקליס בהחלט מביע דעה מלומדת. חינוך עד כיתה ד' Basic. ריי קרוק, מייסד Mcdonalda s. הוא מעולם לא סיים בית ספר. השופט Simon קאוול, מפיק טלוויזיה, מוסיקה, אמריקן איידול, s X Factor, Britaina יש כישרון. הוא מעולם לא סיים בית ספר. Steve ווזניאק, מייסד שותף של אפל, המיליארדר. הוא מעולם לא סיים את לימודיו באוניברסיטה. Thomas אדיסון, ממציא את האמפולה, פטיפון, ועוד הרבה יותר. ממותגים על ידי המורים שלו כמו \"טיפש\" וחונך על ידי אמה בבית. טום אנדרסון, מייסד ומנכ ל \"חבר\" ב- MySpace. הוא מעולם לא סיים בית ספר. וולט דיסני, מייסד חברת וולט דיסני. עזב את בית הספר בגיל 16. (מקור: היה בשידור חי של EDP.) כל המידע שאנחנו צריכים יודעים על כל נושא תחת השמש הוא פשוטו כמשמעו בקצות האצבעות שלנו. מה שמצאנו באינטרנט, ניתן למצוא אותו ספר או לעבוד בתור שוליה עם מדריך טוב. כמובן, כדי לנצל את המפולת של מידע, צריך לדעת ללמוד באופן עצמאי, מיומנות בדרך כלל לא מומלץ בבתי הספר. אני חושב שהבעיה זו החלטה היא כי כבני אדם יש לנו תגובה הסטראוטיפי. היינו כמו לראות 'כן' או 'לא' ברור ומוחלטת על שלא לחשוב יותר על הנושא. לדעתי, יש תשובה ייחודי ואוניברסלי לכל אחד. מה עשוי להיות מועיל לאדם ניתן לחלוטין innecesarioa daninoa אפילו חינוך אחרת. באותו אופן בו אנו מצויים כל אנשים עם כישורים ומיומנויות שונות, אנחנו צריכים לעצב \"tailor made\" לחינוך לכל. אם בעלי רוח יזמית, מתמודדים עם הבחירה של ללמוד באוניברסיטה, או . לא, אני ממליץ היא לשאול את השאלות הבאות: ?cuales הכישורים שלי? ?Ya יודע מה אתה רוצה לעשות בחיים שלך? ?Tiene מושג עסקים זה הייתי רוצה להתחיל? ? האם ?cual את סגנון הלמידה שלך ?Le היה הספר קל או עלה לו? אם זה יעלה לו סביר להניח שיש לך כישורים שאינם אקדמיים. אתה מצפה ?que ללמוד במכללה? ?Hay מיומנויות ספציפיות שאתה צריך לפגוש את המטרות שלך? ?Puede לרכוש מיומנויות אלה עבודה, לימוד, קורסים מקוונים או מחפש מדריך רוחני מתאים? אם לך או לילדך יש רוח יזמית, אתה תאהב את שלנו 10 עובדות על איך לנהל עסק כי אמא לימדה את בנה, כתוצאה ael אשר הפך למיליונר בגיל 21! אתה יכול להוריד בחינם תשלום של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון לחיים שלך, לקבוע יעדים ורדוף אחר ואז חינוך ספציפי כדי שיוכלו להשיג אותם.

אינטליגנציה רגשית: בסיס של אוטונומיה ויוזמה אישית

אוטונומיה ויוזמה אישית נמנה יכולות ליבה 8 המוצע על ידי אונסק ו שפותחה על ידי תלמידים במהלך לימוד חובה. עבודה בכיתה עם זה היא במטרה כי התלמידים לרכוש את המודעות ואת היישום של קבוצת ערכים ועמדות אישיות, כגון:. האחריות; התמדה; ידיעת העצמי ואת ההערכה העצמית; יצירתיות; ביקורת עצמית; י; א היכולת לבחור, חישוב סיכונים ולהתמודד עם הבעיות; א היכולת לדחות את הצורך סיפוק מיידי; ואת היכולת ללמוד מהטעויות ולקחת סיכונים. עד כה, במרכזי חינוך אלה ערכים ועמדות רק עבד מעבר רק חלק מרכזי מאוד חדשני, מאז לצערי הרבה של הפקולטה עדיין תכונות חינוך ערכי המשפחה, הם לוקחים את זה העניק את תלמידיהם צריך להיות אחראי או מתמידים. אינטליגנציה רגשית מאחורי תחרות זו המוצעת על ידי אונסק ו בעיקר לבעיות אישיות וחברתיות של אנשים צעירים רבים בארצות הברית חבר הנה רעיון בעל רלוונטיות רבה בעולם לפסיכולוגיה: אינטליגנציה רגשית, בהתבסס על עבודתו של פרסם בספרו in1995 Inteligence רגשי. המונח אינטליגנציה רגשית מתייחס היכולת האנושית להרגיש, להבין, שליטה ולשנות מצבי רוח בעצמו ובמקומות אחרים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. סוג זה של המודיעין קשורה קונספט אחר, בדונו רגשית, המהווה המיומנות כי כל אדם צריך להגביר את האינטליגנציה הרגשית שלך בחיי היומיום שלהם.

סוג זה של התחרות כל כך חשוב, כי זה הפך להיות הגורם המרכזי אשר היום להתבונן וחברות למדוד את תהליכי הבחירה האישי שלהם. אינטליגנציה רגשית בכיתה Jonathan כהן מתחילה את ההקדמה שלו אינטליגנציה רגשית של הספר בכיתה לדגמן לקורא את הדברים הבאים: כאשר הילד גדל, ?que סוג של אדם ? רוצה את זה- ברור כי כל אב יאמרו שלך הייתי הבן שלך. אדם טוב, חרוץ, אחראי, מצליח חברתית ועבודה. כמו כן, המפתח להשגת מטרות אלה באמצעות רגשית לחנך ילדים ואנשים צעירים הן בכיתה והן במשפחה. לפי מספר מחקרים של ההקשר החינוכי בעיות הקשורות רמות נמוכות של אינטליגנציה רגשית יהיה ארבעה: קשב רמות של רווחה וכוונון פסיכולוגי לסטודנטים ירידה בכמות, באיכות ממוצא היחסים הבינאישיים של הופעתה של התנהגות משובש וצריכת חומרים ממכרים בעיות אלה מורחבת לכל מדינה בעולם המפותח, יש כיום כבר מוגבר כאן כך החינוך ממשלות לשקול את האינטליגנציה הרגשית יהיה ב- אחד העבודה הבסיסית שמונה על כישורי התלמידים.

מחפש פתרון למשבר

בזמנים של משבר עולמי שבו אנשים אומרים אם ישנם כל פלט משביע רצון, תיעודו שהובאו, חשוב לזהות כמה היא הופעתה של מנהיגים כי הם נוסעים, להניע את החברה לקראת לחימה ועבודה משותפת, לעבר מטרה משותפת אשר היא להתגבר על מצוקותידוע כי עובדים כצוות, וכוון כלפי אותה מטרה התוצאות יהיו תמיד חיובית. ניתן למצוא דוגמה מובהקת מובילות-Felipe קלדרון בדוי הנשיא, אשר בכל עת שמרה על אופטימיות, האיחוד של מקסיקנים להתקדם למרות התנאים העולמי גרמו במצבים באמת שלילי אחרים הכלכלות, להחלטות נשיא מקסיקו היו הצלחה המבקשים להשיג את ההשפעה הנמוכה ביותר למשפחות במקסיקושלך גישה חיובית, ביטחון עצמי, כמו גם יכולתה של מוטיבציה, גרמו אפילו בזיהוי ממשלה אחרים כמו מנהיג מוכשר עם חזון ברור של התוצאה הרצויה לך כדי להגיע לארצנו. לכן אנחנו ולהדגיש כי חברה בלי מנהיגים נועד לאיבוד בתוך התהום של בעיות הפנים. לאורך ההיסטוריה שלנו היה נשגב מתלקחות המסומנים המנחה לעקוב, ביניהם ניתן לציין מהטמה גנדי, מרטין Lutther קינג, Juan Pablo השני, לפי הדוגמה הוביל אל חשוב והיסטורי לשנות של אגודות שאליו הם שירתו, מהן שניקח את הדוגמא של חיים ופילוסופיה החלים על הזמן שלנו על מנת להשתמש בו כדוגמה המניע שהתפשט אל מנהיגי המחר כי הם מעוררים השראה בחברה שלנו כדי להצליח בזמנים של משבר וחוסר וודאות. ציוד #13 אזור איצדיון משנה: מאמן מוביל של מנהיגים האוניברסיטה של עמק של מקסיקו.

קורסי שפה זרה: להיות במזוודה לפני שעזב

אנו להשיג מלגה או שיש לחיות זמן בחו ל, להשתתף בקורס מקצועי ומימנו פרספקטיבה אישית או המפקד שלנו יש לנו ללימוד שפות בחו ל במסגרת פיתוח מקצועי? בכל המקרים שזה מרמז במשך כמה חודשים של שהייה במדינה אחרת, ואז יכול זה תמיד בעיה להחליט מה לקחת במזוודה שלך ומה להשאיר בבית, במיוחד במקרה של קביעות לונגה. ראשית כל זה חשוב לשקול ארץ היעד ואת העונה, אז יהיה שימושי כדי לעשות חיפוש באינטרנט כדי לבדוק את מזג האוויר של המגמות לעונה. בכל מקרה, בקיץ או envierno, תמיד ללבוש משהו כבד יותר עבור כל שינויי טמפרטורה לא צפוי. בעיתון כתוב ש חברת טבע הוא זה שבקיא בנושא. הימנע לקחת דברים גישה נוחה בארץ היעד וכדי למנוע מיכלים גדולה מדי של נוזלים, במיוחד במקרה של טיסות. חושב תמיד לקחתי את הדברים מתוך הכרח ראשי לא יכול להימצא במדינה אחרת, לדוגמה תרופות או המוצרים על ידי הגוף שלה.

לאף אחד תיירותי, מפה של העיר אסור לפספס מהותי ולצאת עם קצת ידע של המקום לא היינו צריכים. יצאנו ספרים בשפות שלנו, empiezamos לקנות ולקרוא דברים בשפה זרה החלטנו ללמוד. זהו הצעד הראשון מגע עם תרבות חדשה לחלוטין. אנחנו צריכים להכין לנו את האירוע הזה, אז תשנה il ואת ההשפעה עם התרבות אחרים הוא מתוק יותר והוא לא איך brusqueness adverta. כן. נסיעה טובה!

החוקים של מחשבה והצלחה

. זה באמת מדהים לדעת כי הנפש הוא עד כה הגורם העיקרי שלנו אושר ואומללות שלנו. זה יקח אלפי שנים וימשיך להיות אחד האתגרים הגדולים עבור המועמד של הגשמה ושל הצלחה. הנפש היא המתנה הגדולה ביותר שהבורא הגדול של דברים נתן לנו, אבל כל אחד מאיתנו אשר הם מתאימות כדי ללמוד כיצד להשתמש בו כדי לקבל את המקסימום מזה. כאשר אנשים משתפים את המחלות שלהם של הנשמה לי, הבנתי תמיד שאת הראש בהחלטיות תורמת התסיסה בחייהם. כאשר לאותם האנשים ללמוד לנהל את המחשבות שלהם, להשיג את הנס הגדול ביותר בחייהם: להתערב יעד לשפר אותו ל Tra הפליגו אל הים הפתוח של החינוך N של תודעתך שלך. כשאני רואה כי הם משפרים את חייהם על ידי רפורמה את המחשבות שלו, אני מתרגשת ובעלי מוטיבציה להמשיך עבודה מכובדת זו. משפר את האיכות של המחשבות שלך ולשפר את החיים שלך. עוד מידע על חברת טבע ניתן למצוא באינטרנט. נראה ביטוי נדוש, אבל מכיל מעוצמת האמת כי אתה יכול לבדוק במעבדה של החיים שלך. האם ?que לייצר עצבות?, Pensamiento.?que לגרום לדיכאון?, חשב אחרת. האם ?que גורם ייסורים וייאוש את?, עוד מחשבות. לא תמיד לן רוזן ברקליס. האם ?De שם הדאגה? . זה כבר לא חידוש, אבל אני אגיד את זה, מחשבה נוספת. אבל אל תלך להאמין כי רק מחשבות לא נעימות בא את דעתך, כמובן שלא. אם המחשבה מסוגל לשים את חייך, גם encamindado ראש טוב יכול להביא לך יתרונות גדולים; הנפש היא מעבדה קסם, מה אתה חושב, אתה יכול להיות. החיסרון קטן היא כי לא קיבלנו את הידע לכוון אותך לכיוון למטרות עוצמה, יצירתיות גבוהה. חשיבה חיובית ב הקשורים תדירות הרטט של הצלחה ושל negativote מן הניצחון בחיים שלך. היום ב- diasabemos מאשר מי כובש את דעתו, מגיעים כדי לכבוש את מה מוצע בחייו; מסיבה זו צריך ללמוד לחשוב על מה שאנחנו צריכים ו גם ללמוד לחשוב חיובי; להתבונן במחשבותיך ולבדוק כי אתה בדרך כלל חושב על הבעיות שלך אבל זה נדיר שאתה חושב על שביעות הרצון שלך, אושר. .

הזעת יתר – טיפים והמלצות

הזעה היא מנגנון הכרחי עבור ויסות טמפרטורת הגוף. כאשר הזעת יתר מספיק כדי לווסת את הטמפרטורה חורגת אנחנו מדברים על הזעת יתר. הזעת יתר ניתן להכליל או מלון. על פי המנגנונים המעורבים יש הזעת יתר פיזיולוגית למשל, להתאקלמות לטמפרטורות גבוהות, הזעת יתר עם סימפטומים פתולוגיים הקשורים או הזעת יתר משנית (ב מחלות נוירולוגיות, בבעיות אנדוקרינולוגיות או תהליכים אחרים), של הזעת יתר אידיופתית או Basic, על-ידי פונקציונלי וריאציה של מודול של פקד ללא גורם ידוע היטב עמוק. הזעת יתר אידיופתית פוגעת עד 1% מהאוכלוסייה, יש לעיתים קרובות את הדמיון המשפחתי באופן קבוע את המתנות טופס סימטרית, ממוקם יצירת מופרז על הידיים, הרגליים, בית השחי הזעה למרות זה יכול להתפתח בתחומים אחרים כמו קרקפת, פנים או המטען. הם יכולים להשפיע על ההיבטים של מתח רגשי, או על-ידי שינויים אקלימיים, נעלם בזמן השינה. זה בדרך כלל מתחיל בילדות או בגיל ההתבגרות המוקדם, ולהגיע הסימפטומים בשנה שעברה. זיעה שימוש מופרז הוא מאוד מביך, גורם לבעיות רציניות הן בעבודה אישית של חיים. טיפים שכדאי לזכור עבור הזעה להשתמש בגדים מכותנה המאפשרת ההזעה מהעור, הימנעות בדים סינטטיים, תחתונים וחולצות. הגרביים והנעליים צריך להיות חדיר ועם breathability טוב. אם זה אפשרי לשנות נעליים מספר פעמים ביום. מקלחת מדי יום ואפילו פעמיים ביום אם יש צורך בכך. לגלח את שיער בית השחי. הימנע צריכת חומרים כגון קפה, אלכוהול, מינים חריף. לפעמים זיעה מוגזם מייצרת ריח לא נעים, לשירותים כל יום חייבת להיות רצוי עם סבון נוזלי צריך להכיל chlorhexidine ולאחר מכן היישום של תרכובת עם אלומיניום מבוססת מורכבים. דיאודורנט אינה זהה דאודורנט. דאודורנט הוא חומר מסכות או מנטרל הריח של הזעת יתר דרך הבשמים, סוכנים אנטי-בקטריאלי חיידקים גורמי הריח כדי להקטין descomponera eccrine ואת apocrine זיעה. דיאודורנט הנפוץ ביותר הוא אלומיניום כלוריד. זה אמור לשמש בשעות הלילה על העור נקי ויבש, ללא לחות שיורית (אחרת המים מגיב עם האלומיניום ומייצרת דרמטיטיס) ללא עור נוכח הפציעה או גירוי. למחרת בבוקר כדי limpiarsen נשאר עם מים וסבון. שטיפות אנטיבקטריאלי אקטואלי (clindamycin, אריתרומיצין) משחות יכול לשמש כדי להפחית את הריח. למנוע מצבים הגורמות הזעה עליך. למרבה המזל היום ישנם טיפים, טריקים ושיטות טבעיות מדויקת כדי לרצות אותך עבור הקלה מלאה, מהיר ובטוח מאוד הזיעה של בתי השחי הידיים והרגליים! תפסיק להזיע ולהתחיל לחיות חיים מבלי לדאוג כי מישהו היה הבגדים רטוב או להרטיב את הידיים שלך על ידי זיעה נושא הקשור.

למד כיצד לשלוט מצבים רגשיים שליליים

כל אחד מאיתנו, ללא קשר למין, מעמד אזרחי או במצב חברתי, יש מפעילים זה ממקם אותנו פשוטו כמשמעו באופן אוטומטי במצבים של זעם או כעס. לדוגמה, נניח כי בעבר, בכל פעם אבינו מכריח אותנו לעשות את שיעורי הבית שלהם, לקח אותנו בחוזקה זרוע. מבלי משים את יצרו קישור, ולאחר מכן בכל פעם שמישהו לוקח אותנו בדרך זו, יוצרת בנו תחושות גופניות דומות לאלה כשהיינו ילדים. בני האדם ליצור קישורים, כל הזמן. לא רק הוא טבעי כדי לעשות זאת, אבל חיוני. ללא הקישורים, אנו לא יוכל להגיב על הסכנה למנוע את זה. המילה היא לא דוגמה מצוינת של קישור. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. כאשר אנו אומרים שילד מתקרב האש היד שלו לא, הוא כבר יודע שזה דבר אסור, והוא נשען אחורה (אם הקישור הוא כל הכבוד). הם גם קישורים ניחוחות, צלילים, תמונות, וכו '. אחד ההיבטים המעניינים ביותר של גורמים מפעילים היא שהם s בעיקרו של דבר גמיש . כלומר, אפשר לקבוע לנו להגיב איך שאתה רוצה, בהתאם לצרכים שלנו. ברגע שתבין כיצד לתכנת אלה גורמים מפעילים, כל המצבים הרגשיים כי אתה לא מרגיש בנוח ניתן התפוגג, רגוע או אפילו למחוק. זה אפשרי כי המוח שלך יש את היכולת להפוך מפעילה של המפעילים המידות המגונות. לאחרונה מצאתי אצל דניאל טאוב אוזן קשבת . משמעות הדבר היא כי כל הרגלים שליליים הם בשליטה שלך. בקורס שיעור מס ' 3 NLP המרחק שאני אלמד אותך איך, בעזרת כמה דקות של הריכוז והשקט, באפשרותך להחליף גורמים, כך שתקבל הישירים ללא הפסקה למצב הרגשי שהרצוי. אם אתה רוצה לדעת יותר על נושאים אלה, וכיצד להתמודד איתם הזן.

מטרות חכם חלק 5

עם כל היתרונות שאנו מקבלים לקבוע יעדים חכם ולכתוב אותם, ?por מה 95% מהאוכלוסייה אינה? התשובה היא כי רוב האנשים לא יודעים את החשיבות של הגדרת מטרות, וגם מי מכיר אותו, הם נעצרו על ידי הדיפה. בואו נסתכל על חלק המנעולים האלו… 1. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. לא לקבל, ליטול אחריות אישית על החיים שלהם: הצעד הראשון להצלחה אישית הוא 100% אחריות על החיים שלך. זמן להמשיך לחיות כמו קורבן, שלא ברצינות בעת כתיבת המטרות שלך. מי נכשל בחייו תמיד מוצאת תירוצים, הסקת מסקנות זה מאז כמה אירועים שהם מחוץ לשליטתך – כגון האקלים, אובדן יקיריהם, וכו '…

-הכל חייב להיות מחוץ לשליטתך, ולכן ?para לקחת את התפקיד של מנסה לשלוט בהם? אנשים כאלה תמיד למצוא את מי להאשים על חוסר הצלחה. אלה אנשים לא מבינים את זה, אמנם נכון כי אתה לא יכול לשלוט הטמפרטורה, כן יכול לשלוט בסוג של השמלה המשתמשת. הם לעתים קרובות מבולבל עם אמונות דתיות, חושב כי הכל נקבע מראש. הם מתעלמים מהעובדה כי למרות שיש חוק של גזירת הגורל, יש גם חוק של רצון חופשי. 2. המגמה תהיה על ידי החלום של חיים קלים וללא מאמץ: בכל המגזרים של החברה הוא האשליה של חיים ללא עבודה, הצלחה ללא חתירה, ליהנות מבלי לדאוג. האטרקציה של האשליה הזאת כל כך חזק.

כי זה היה הגורם העיקרי להצלחת סרטים כמו "הסוד" ו- "חוק המשיכה". כה חזק הוא לפעמים את הרצון על ידי זה ilusionque, או אפילו טרגדיות, כאב שלא יתואר לנהל שאנשים יהיו מודעים כמה מזיקה כי הציפיות הללו ניתן. ארל נייטינגייל, אחד מאבות תעשיית של עזרה עצמית, הוגה דעות ופילוסוף שאת תורתו השראה של מאות אלפי התמריצים, והפך מי המיליארדר הראשון בארצות הברית, היה מחברם של המפורסם "הסוד המוזר" שמע. ארל מסביר את הסיבה למה קראו שלהם עבודה רב מכר – יש תורגמו לעשרות שפות והוא נמכר ברחבי העולם – "הסוד" יותר זר, על ידי האירוניה כל אנו להיות מה שאנחנו חושבים. זה כבר הסביר בכתובים כל העולם הדתי, אז זה לא סוד. עדיין, זה מוזר כי לא כל אחד יודע את זה… כדי להמחיש נקודה זו, מניעת הרוב המכריע של אנשים לכתוב את המטרות שלך, להשאיר אותך עם מחשבה של האוזן זמיר: "מקבלים מה בעצלתיים, אבל מה בדיוק לנצח. התגמולים שלנו תמיד יהיה בפרופורציה לשירותים שלנו".

לעשות או לא לעשות, התכנות התת-מודע שלנו

לאנשים רבים יש מושג של הקיבולת המקננת בתוכנו. . יש להם את האמונות המגבילות, אבל הם מעולם לא לקחו את הזמן לבחון אותם אם הם אמיתי או לא?, נורמלי ממוצע ברחבי העולם חי משוכנע שלבני מסוימים חולשות וחסרונות זה אף פעם לא צריך לבדוק מאיפה הם באים. . למה? האנשים האלה גרים משוכנע ?como החולשות והמגבלות שלו התודעה שלנו לוקח את המידע הזה של מה אפשר לעשות או לא? הנה מגיע התת-מודע שלנו כדי לקבל בעלות על החולשות והמגבלות הללו, אני אתן לך דוגמאות, התת-מודע שלנו הוא ינסה להסביר את מגבלות אלה עם מחשבות הבאות ו מילים – תמיד הייתי טוב – לא נולד עם כישרון לעסוק – שאין לי את הגוף ולא את הכישורים הנדרשים עבור הספורט. .

אני מעולם לא הייתי טוב בשביל זה – הבעיה שלי היא כי אני לא צריך את האישיות הנכונה – אין לי זמן בשבילי, ועוד הישות האנושית בשוגג, יוצר מגבלות כדי לא להרחיב את הפוטנציאל האמיתי שלה, אבל הנה הדבר הטוב ביותר, הבעיה היא לא פיזית, ולא את האישיות שלו, הבעיה האמיתית התוכניות הנפשי שבו אנו מאוחסנים בתת-מודע שלנו ולפעול כמו מנגנוני הגנה שיסייעו לנו לשמור על דמותו של עצמנו. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. אין ספק דרך ניסיון סאבלימינל, ובכולם יש את היכולת לשפר את איכות חיינו, אם בחרנו את זה. כאילו אולי כשהיית ילד, ביקש אותך שאתה מבזבז לדקלם שיר בפני הכיתה המורה שלך ריה, או של חבריך לכיתה לעגו לך, שבו הרגשת רע ויש באופן בלתי מודע מאז עלויות אתם מסתובבים במקומות עם חברים, אתה מרגיש קצת ערכים / אל. זוהי דוגמה אחת של איך סאבלימינל כל האימונים שלנו מאז הילדות, הרצון לרכוש מידע של הסביבה הקרובה שלנו. כדי לסגור את המאמר הזה, אני רוצה שתזכור כי כל רעיון או טועה לחשוב כי אנו מקפידים על בתת-מודע שלנו במשך זמן רב, כדי לתת ערך עם מעשינו, עובד כמו צורה רבת עוצמה של ההצעה היפנוזה או אוטומטי עצמית. . זו זה מונע לך לראות הרבה אנשים עכשיו הכוח האמיתי של חוק המשיכה בכל תחום של החיים שלך, הגישו מידע בתת-המודע שלך, טראומטי, מוצפים במידע מלא עם הפסימיות, המסכן היחסים עם כסף, עם שגשוג, באהבה, עם הרגשות העמוקים ביותר שלהם, גם כאשר בהכרה רמה לדעת כי משהו לא עובד טוב, אנחנו מנסים לשנותתמיד לקרות לנו אותו דברים חוזר מעמקי התת-מודע שלנו. זכור תמיד אתה שאמנות זה מה אתה חושב על כל הזמן, שהחדשות הטובות זה עם המידע הזה, אתה מחליט מי נכנס, לא בתת המודע שלך מתחיל היום! .

חיים ארוכים ונעורי נצח

. להישאר צעיר לנצח זה אפשרי להישאר צעירים לנצח? . כן, כאשר יש לך את האסטרטגיה המתאימה. יש קשר חזק בין המחשבות שלך הביולוגיה של הגוף שלך כך אם יש לך אסטרטגיה נפשית מתאימה את שאתה יכול לשמור אותך לעד צעירים. בעזרת מידע זה, מיליוני אנשים עכשיו חושבים נשארת חזקה, צעיר ובריא, גם אם הם נמצאים הגיל הכרונולוגי נהדר. גיל יש מה לעשות עם נוער או vejes אדם. הנוער הוא אנרגיה חיונית, כי תמיד קיים באופן קבוע בגופנו. מה שנדרש זה יש אסטרטגיה המאפשרת זרימה או לשפר את הכוח הזה בכל גיל כרונולוגי שיש לנו.

לדעת את זה שניתן לעשות גוף הזדקן, חזרה להעלות הרמות של הנוער, גם כאשר היה 25-20 שנים, אף-על-פי באופן כרונולוגי יש לו בגיל מבוגר. האדמה לכולם איפה צעיר, הנך יכול למסע של גילוי, כדי שניתן יהיה חלוצה בארץ בו המרץ, נעורי נצח, אנרגיה, חיוניות, הם החוויה היומיומית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. בדרך כלל כאשר אתה הילד הזה האנרגיה החיונית של הנוער נשמרת זורם בחופשיות, אך עם חלוף השנים חסומה על-ידי נסיבות שונות. כאשר אתה מחליט לחיות לנצח צעירים ולהפוך המתאים שאסטרטגיה זו, לתהליך בניית תאים צעירים חדשים היא מהירה יותר מאשר תהליך ההזדקנות, יוצר עודף של תאים לנוער כמו רקמת שריר השלד, כמו שאר הגוף, אתה יכול לשמור הליכה, ריצה, שחייה או קופץ על ידי מצנח, אם זה מה שאתה אוהב. בטבע הכל בצמיחה מתמדת. זה תקף גם עבור גוף האדם, שעברו שינוי קבוע. פחות מחצי שנה, החליף את 98% של תאי הגוף, העור מתחדש מדי חמישה חודשים, השלד משתנה כל שלושה חודשים, DNA מוחלף כל שישה שבועות. .

זה כאילו הלבנים של הבניין משתנה ללא הרף. לא לעשות את זה בכל תא חדש חדש נולד לבוא מלא חיוניות? הנוער? אתה יכול להגיע השנים 100 או 120 מלא בריאות, חיוניות ונעורים. זה אפשרי לאפשר ולמלא את עצמך האנרגיה החיונית של הנוער. הוא נחשב כי האינדיקטורים העיקריים של הנוער הוא: יכולת אירובית, רמות הורמוני המין, מסת השריר, כוח השריר, היכולת להמיר סוכר אנרגיה, קצב חילוף החומרים, צפיפות העצם, תנאי הראייה והעור. . הכל למחזור בהאדם: מולקולות תאי הגוף את הפילוסופיה של החיים. השינוי של אחד האינדיקטורים של הנוער, השינוי של כל השאר מהם, אבל כאשר כל השינויים האלה באותו הזמן שיש אפקט סינרגיסטי לשנות הוא נפלא. לחוות את האסטרטגיה של נעורים נצחיים. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. ישנן מספר אסטרטגיות זה יכול להפעיל את אפקט סינרגיסטי כדי להגדיל את רמת הבריאות ובני נוער. הוראה אפקטיבית ביחס הרפיה, פעילות גופנית או תזונה (כיום ישנם מאות ספרים דיאטה, אשר חלקם אומרים לך לעשות את זה ככה, ולא ספרים אחרים אומרים את זה) (אחרת, זה יצר בלבול ברוב המכריע של האנשים, לא ממש. אילו פעל), מחשבות ורגשות חיוביים בין היתר. למד כיצד להישאר צעיר לנצח, חינם מטראומה, לרומם את המיני חיוניות, יצירתיים יותר, אוהבים יותר. יש ציפיות מתנה חדשה של המין האנושי הטוב ביותר. יש לנו פרדיגמות חדשות של חירות ועוצמה. יש סמינר חינם, הכוללת אסטרטגיות שונות עבור נושאים עיקריים של החיים שבו אנחנו רוצים להיות מוצלחים כמו בקישור הבא: יותר כסף, להיפטר להתנהגותך, טראומות, ליצור חיים חיובית, לאהוב שובע, הרפיה, סיפוק מיני, נעורי נצח. לחץ כאן:.

המושב הטוב ביותר על מטוס

הנוחות של מושב היא פונקציה של המרווח (המגרש), מושבים השוכב ואת רוחב המושב. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . אמצעים אלה משתנות מאחד טיסה כדי אלקטרוני אחר אפילו בתוך חברת התעופה אותו אולי חיות מחמד המטוסים. כדי לקבל נתונים אלה באפשרותך להזין נתונים אחרים לקחת בחשבון: מושבים שאפשר לתת במסדרון יש ניידות ומרחב גדול. מושבים מודבקות לחלון כדי ליהנות מהנוף. שורות עם יותר משלושה מקומות באמצע הם הגרועים ביותר.

קרוב אסלות מושבים עשוי להיות יתרון, אך זכור כי הם עסוקים. המושבים משם על פי הטורבינות משום שהם מייצרים המון רעש מעצבן אם ברצונך להירגע. המושבים האחוריים לספק רמת אבטחה גבוהה יותר הרבה יותר קבלה במקרה של תאונה. גם את ליד חירום היציאות. הנוחות של מושב היא פונקציה של המרווח (המגרש), מושבים השוכב ואת רוחב המושב. אמצעים אלה משתנות מאחד טיסה כדי אלקטרוני אחר אפילו בתוך חברת התעופה אותו אולי חיות מחמד המטוסים. כדי לקבל נתונים אלו שניתן להזין מידע אחר שיש לקחת בחשבון: מושבים שאפשר לתת במסדרון יש ניידות ומרחב גדול.

מושבים מודבקות לחלון כדי ליהנות מהנוף. שורות עם יותר משלושה מקומות באמצע הם הגרועים ביותר. קרוב אסלות מושבים עשוי להיות יתרון, אך זכור כי הם עסוקים. המושבים משם על פי הטורבינות משום שהם מייצרים המון רעש מעצבן אם ברצונך להירגע. המושבים האחוריים לספק רמת אבטחה גבוהה יותר הרבה יותר קבלה במקרה של תאונה. גם את ליד חירום היציאות.

צעצוע ספריות בספרד

בספרד, בסוף העשור של שנות השבעים, מספר מוסדות ציבור החליט ליצור או לסבסד ספריות צעצוע בעל אופי קבוע. לאחר לימודי וחוויות עוקבות, הרעיון הרחבת והותאמה איחוד עם קצב שונים באזורים שונים. הם בעיקר תלויים או לקבל תמיכות עיריות או ממשלות אזוריות, בדרך כלל באזורים של ילדים, נוער, שירותי רווחה. הן ממוקמות על מקומי נפרד, מרכזי סיוויק, מרכזי פתוח, מרכזי בילוי, מרכזי ספורט, בתי נוער, וכו '. הם מוסדות רקראטיבו-educativas מבוזרת, מעוצבים רווחים עבור משחקים, צעצועים ורכיבים פנאי, סדנאות עיצוב, לבנות ולתקן צעצועים…, התמחה מחנכים. הם חלופה מוצעת ילדים ולעיתים אנשים צעירים, כדי להקל את הסוציו-אקונומי, פדגוגית ותרבותית במגבלות שמטילה על-ידי החברה שלנו על ילדים משלהם ופעילות טבעית יותר: המשחק. הם מציאות ב ה היקף השכלה, למנוחה. כל אחד, בדיוק כמו בכל בית ספר, יש לו דרך משלו להיות ולעשות, קו פעולה חינוכית, תו שנתן לו הנחיות כלליות של המוסד אשר אתה שייך או אשר מקבל תמיכה.

הארגון ואת העבודה של הצוות, אחראי על אנשים עובדים קרטינג הוא שונה בהתאם לדגם. עוד מידע על טבע תעשיות פרמצבטיות ניתן למצוא באינטרנט. זה יהיה מספיק להזין שני צעצוע ספריות של עיר אחת כדי לראות גוונים שונים. אנחנו, עם זאת, לבצע הפניה אל הים התיכון כביכול או לטינו דגם ולראות כיצד, לפי משאבי אנוש וחומרים שלה, להציע שירותים שונים:-בחירה של צעצועים טוב. -הלוואה של אלמנטים diversificadores של פעילות מגרה מאוד שובבה של היבטים שונים של האישיות. -חברת במשחק, עם קבוצות גיל ותחומי עניין דומים.

-הצורך יש כללים לשימוש נכון של החומר כדי לרכוש הרגלי אזרחית כבוד ודו-קיום. -מקומות עבור משחק עם אווירה ממריץ. -הדרכה ותמיכה של אנשי חינוך כדי להציג למשתמשים משחקים חדשים. -העצמה של המשחק המסורתי. -הפחתה של בזבוז כלכלי אפשרי על-ידי רכישת צעצועים ברמת המשפחה מוגזמת. -סדנאות של עיצוב וייצור של צעצועים עם מטרות יצירתי. -ניתוח של צעצועים עם מטרות למציאות שלנו ולציוויליזציה הצרכנית או חינוך לצריכה. -כמעט כולם פתוחים השכונה, העיר, לאזור. כמה מקבלים ביקורים מבתי ספר במהלך שעות הלימודים. כמעט כל עבודה מתואמת התערבות או ייעוץ עם ישויות אחרות החברתי-תרבותי.

בולדוג צרפתי: ההווה והעתיד של גזע

בולדוג צרפתי, אחר, אחר, אחר. השאלה היא פשוטה: איפה טמון ההבדל? כאשר נפגשנו כדי לדבר על בולדוג צרפתי לעתים קרובות אנו תוהים מה להידמות דגימות כי עברנו ברחוב, הדבר הגרוע ביותר הוא כי במרוץ זה לנו בדיוק להציב את אידיאל יופי הברירה הטבעית. רבים חושבים היטב, כל הכלבים יש את הזכות לחיות… אבל לאף אחד אין זכות לפגוע זן על-ידי עסקי טהור. לאורך השנים האלה מצאנו בשפע המעברים ללא הבחנה ללא התחשבות חשבון שיפור הגזע, ולא איך הם ההורים (מידה טובה, מוסריות, פגמים, מחלות מולדות, תו, טכניקות וכו '), סביבה שבה הועלו, ולא בתנאים פסיכולוגיים של הגור (עם 8 שבועות רבים לטיולי של 4-5 ימים במשאיות מארצות המזרח). אל תשכח מה חבר שלי Mart?nez פרננדו מזהה: בין כמות רכישה, וטרינרית הוצאות בשל בעיות בריאות מולדות, בסוף אני משקיעה "אלוף"… על אחרים בצד היה מה שהוא אמר הבעלים של חנות לחיות מחמד יום שרכשת אותו.

ככל הנראה זה גם קורה עם הגזעים האחרים, "אשר שם אופנה", מבלי לעבור עוד היום אני נדהם הכנות שבה אביו של PAE (כלב מים בספרדית) מתאר מציאות זו:. עונש. יש הרבה עבודה לעשות, להגיש שם מלונה, הרבה יותר מאשר נוהל בירוקרטי, צריכה להיות אחריות. באופן סימבולי אתה חותם של הצהרת כוונות, התחייבות טיפול ותחזוקה של תקן הגזע כמו המורשת. להעלות זן דורש עבודה קשה, זמן וכסף על-ידי מגדלים. אבל הוא גם ואחראית למי לרכוש את הכלב. הוא חייב לקרוא וללמוד אודות הגזע, לשקול יתרונות וחסרונות לגבי נסיבות אישיות, בחר עותק טוב ולא על-ידי שיווק, אלא כי אנחנו יודעים מה אנחנו קונים… אחרי זה הרבה עבודה, זמן.

ואז desempolvamos חלק קטן של ההיסטוריה שלה ושל בן תמונות כך אנו לא שוכחים את תחילת המירוץ, אנחנו חושבים בעתיד אנו רוצים: המירוץ עקרונותיה אינו סוג מוגדר, הם דמה את Ratiers, טרייר, "פריטי עישון קטן". גם נראה היה תערובת של כל אחד הגזעים הללו, הם היו צאצאי הכלבים האנגלים. כי באותה תקופה היה באנגליה כמות זניח של פריטי עישון קטן, התוצאה, חציית בולדוג אנגלי, טרייר שחור טאן (Tan וגם שחורה) במנצ'סטר. בסופו של דבר צאצאיו של כלבים אלה שימשו שיעורי הצנועה קרבות כלבים נגד בולס, שהפך להיות מאוד פופולרי במשך מאות שנים, בנוסף מהלך כלכלי כמויות ניכרות. האיסור בשנת 1835 של קרבות עשה כי גזע תהיה ירידה אמיתית, בהתחשב בעובדה מעטים יכלו לשמור חיות כי לא לייצר רווחים. בימים של משבר כלכלי של השנים 1848 ל 1860 תעשיית הטקסטיל הבריטי רבים (סוחרים תחרה של נוטינגהאם) היגר לצרפת, שבו הביאו עמם כלבים הלחימה שלהם. כזה היה יציאת זה "בולדוג קטן" לצרפת בשנת 1865 אשר כמעט חדלה להתקיים באנגליה. כבר פיתחו בגודל קטן, האף בחזרה כדי להיות מסוגל לנשום תוך שמירה על הנשיכה עם הלסתות החזק כמה prognathism התחתון. ייצוא מאנגליה לצרפת במספרים גדולים שהם היו חצה באופן אקראי וללא בהתחשב שלו אילן יוחסין. סוג זה של בולדוג פחות או יותר קבוע, בראש או בגוף, הוא אספו למעלה על-ידי הברידרז מוקדם היה משופר, שהוליד את החלוצים של הגזע הנוכחי. אודות המחבר: פר Isbylia D edicados הרבייה, מבחר של בולדוג צרפתי. באמצעות האתר שלנו אנו מציעים מידע מעניין אודות הגזע המוזר הזה. אנחנו מביאים את הניסיון והמקצוענות לאורך השנים עם כל כך הרבה חיבה.

רישום של חברות בליטא

בשל העובדה כי מאז ינואר 2008, בעלי אישורים שנתיים זמני בליטא יוכלו לנסוע ברחבי אירופה (24 מדינות הסכם שנגן) בלי ויזה, גילינו לפתע היתה דרישה לרישום חברות בליטא, וכן כל שירות ההגירה הנלווים. החברה שלנו בשיתוף עם משרדי עורכי הדין המובילים העוסקים וילנה רישום של כל סוגי החברות המסחריות בליטא, כולל החברה. בתוך בהתאם לחוקי הרפובליקה של אנלוגי הרוסי של החברה בערבון מוגבל הינה חברת מניות משותפת (JSC). בנוסף החברה חברה בערבון מוגבל לבין חברה משותפת מניות (JSC), וכן סניף של מפעל מסחרי עם אחריות מוגבלת. עלות רישום של חברה בליטא ליחידים 2500 ?. עלות זו כוללת תשלום עבור שלנו חברות, כמו גם את כל העלויות הכרוכות ברישום החברה, לרבות העלויות הכרוכות בבחירה של המשרד הרשום, אם זה בליטא, אתה לא. לעומת זאת, חברת טבע בהחלט מבין את הסיפור.

העלות של חברה אחת עבור עסקים הוא 3,000 ?. עלות ההרשמה היא עלתה 500 יורו מבוסס על הצורך בתרגום של המסמכים שכר של מייסד החברה בשפה הליטאית. עלות היתר שהייה בליטא – 2000 ? למבוגר (למבוגרים בלבד) המבקש. כמו החקיקה של רוב מדינות אירופה, החוק הליטאי מספק הגירה עסקית ליטא לזרים הרשומים בליטא ועסקים רוצה הפעילות הכלכלית בשטחה של הרפובליקה של ליטא. תחת העסק ההגירה בליטא, אנחנו מבינים את הרישום של החברה לקבל היתר לשנה מגורים, עם אפשרות להארכה בעתיד ולקבל תושבות קבע ליטא (לישיבת קבע באירופה). בנוסף המגורים, את הנוכחות של העסק רשום באופן רשמי יוצר הזדמנות זר (אדם טבעי) לרכוש את שטח האחוזה ליטא אמיתי, ו, באופן ספציפי, מגרשים. שותפים ליטאית שלנו מוכנים לסייע לכם למצוא ורכישת נדל"ן.

תקופת ההכנה של מסמך רישום של החברה הוא 20 ימי עבודה. רישום מסמכים היתר מגורים לוקח עד 5 ימי עבודה. סוגיית ההיתר למגורים בליטא, ליטא רשויות ההגירה החליטה על סמך הניסיון שלנו שלושה עד שישה חודשים. החקיקה קובעת תקופה מקסימלית של הסקירה בקשה להיתר מגורים – 6 חודשים, אך אינו אומר דבר על זמן המינימום. האפשרות של קבלת תושבות קבע יש לך חמש שנים מיום קבלת אשרת שהייה. הצורך טיולים ליטא במהלך היתר מגורים ליטא: ? תצטרך לבוא לליטא פעמיים: ביקור ראשון – עבור notarization של מסמכים הפקדת כסף בחשבון חיסכון של העסק בעתיד. הערך המינימלי הקבוע בחוק של מורשה הון החברה LTL 10 000. אם הכסף ישולם במזומן – זה ייקח מקסימום של 3 ימים; ? ביקור שני – באופן אישי ללקוח בעת הגשת מסמכי הגירה השירות – זה ייקח 2 ימים. תאריך קבלת אשרת שהייה לקבל של 3 עד 6 חודשים הראשונים לאחר הארכת אשרת שהייה יכול להיות מיושם בתקופה של 2 עד 3 חודשים. אנא קח בחשבון את העובדה כי בזמן רישום של המשרד חייב למנות מנכ"ל. המינוי של מנהל בעל המניות (בעל מניות) ייקבעו מראש עם מייסדי החברה. אם אין ודאות עם הבמאי, אז שותפים ליטאית שלנו תסייע בנושא מינויו של המנהל בפועל של החברה במהלך רישום ורישום של יישומים עבור רישיון הישיבה בליטא. סוגיית התשלום עבור שירות זה, יידונו בנפרד. זה לא נשלל, לאחר הפתיחה הגבולות בין המדינות הבלטיות ואת אזור שנגן ב -1 בינואר 2008, שלטונות ליטא לשקול סקירה של חוקי ההגירה הליברליים למדי בכיוון של דרישות מחמירות יותר ומורכבות ההליך. אנו ממליץ לאנשים עכשיו או בעתיד לתנועה חופשית באירופה, לטפל בניירת היום. מקור פרסום וזכויות יוצרים: אזרחות שנייה, דרכון second

מרכז אימון

אני רוצה להיות מנהיג? אימון מרכז: בהווה או בעתיד לכל אלה המעוניינים בפיתוח וצמיחה אישית ומקצועית ואנחנו אוהבים את הרעיון של מנהיגים להיות. קורסים השתתפו סמינרים, מודעים להתפתחויות האחרונות בעניין זה ונסה, יום אחרי יום, קצת תרגול ההנהגה שלנו. אבל תהינו, האם זה באמת הכרחי כדי להיות מנהיג? לאן אני רוצה להוביל?. כמה רחוק אני יכול להיות?. על המנהיג הטבעי הוא קל יותר. אין לו ברירה, גם היא מעלה. המנהיגות שלו מכסה את כל תחומי החיים שלו הוא נוכח כל המניות שלהם. רק להיות בכוננות כדי לא לגזול ממנו ולהישאר שם. בחברות פרימיטיביות, מנהיג שמר את הקבוצה ביחד, המארגנת את הציד ואת החליטו תנועות נודדות. כל היתרון של הקבוצה. המנהיג היה כי הוא ראוי. זה היה הכי אמיץ, ערמומי ביותר, חזק ומהיר מחשבה. כל הכבוד לו. עם זאת, מנהיגות אפשר לערער אם נחשב אחרים כדי להיות ראויים לכך. במקרה זה, מנהיג חדש, אם הוא הראה כישורים יותר מאשר קודם, זה עמד כאדם לעקוב. אין דבר רחוק יותר מן המציאות מתרחשת בעולם החי. פעמים רבות ראינו – דרך עיניה של מצלמה – קרבות בין צבאים, בין או בקרב פילים ואריות. מנהיגות היא טבעית מולדת במשהו מינים חיים ביותר. בחברה המודרנית של היום, בעיקרון, הכל צריך להיות שווה לעקוב אחר דפוסי טבעי באותו היו קיימים תמיד. עם זאת, כיום יש בלבול רב של תפקידים. עכשיו אנחנו כבר לא חיים בקבוצה אחת, עוברים בקבוצות. קבוצת עבודה, קבוצה של חברים, בני משפחה, חברתיים, …. E l נאצ נאצ ההנהגה הוא מנהל של רב לאומי עם 2000 התלויים נחשב מודל לחיקוי בתחום, התוצאות של מעלות-360 הערכות מצוינים ועמיתיו להראות כבוד רב. העולם בטוח בטוח בפגישות ומצגות של חדשות מוצרים. עם זאת, הוא ביישן על ארוחת הערב המשפחתית חג המולד הוא השתתפותית מאוד במועצות המנהלים של איגוד בעלי הבית ומפגשים של הורים לילדים בבית הספר. האם אנו או לא מנהיג? אם תשאלו את העובדים שלך, ללא ספק. יש יעדים ברורים, בונה אמון, והוא בטוח בהחלטות שלהם. משפחתו, לעומת זאת, יודע שיש לו עמדה אחראית היא "רואה היטב את עבודתו" הוא בחור טוב ולא מפריע לאף אחד. שכניו לראות אותו כאדם משכיל ונכון למנוע בעיות והתנגשויות. בבית הספר, הם יודעים כי אשתו היא נושאת באחריות לילדים פעילויות משלימות שלהם. נאצ 'האם זה בשבילך מנהיג? ואולי נתונים נוספים היו צריכים לדעת. טבע תעשיות פרמצבטיות בהחלט מביע דעה מלומדת. נראה ברור כי מקום העבודה שלהם היא מובילה. במצבים אחרים שאנחנו צריכים לדעת, למשל, היחס שלך נאצ כאשר בעלים החלטות מזיקה לאינטרסים שלהם. אני מניח שכל אחד החלטות בלי שאלה או מציגה גישה אסרטיבית וזה מראה על הנאמנים?. ברמת בית הספר, מוצג דיאלוג עם אשתו באופן פעיל ומשתתף החינוך של הילדים שלהם?, משלחת של האחריות על אשתו, הוא קיבל בשמחה על ידי אותה?. בשלב זה, אני שוב מציג את אותן השאלות: האם מנהיג הוא או מה צריך להיות כל ההיבטים ואת תחומי החיים שלך? יכול או צריך לבחור מתי להיות מנהיג ומתי לא, איפה האחרים ולאן לא?. מה אתם חושבים המאמנים?. חוזרים אל עולם החי, במיוחד יונקים, ובני אדם שייכים לקבוצה זו, אנו רואים כי החוקים שלה על הנהגת נותרו ללא שינוי למרות השנים. גם חיות מבויתות כמו כלבים או סוסים, אם אנחנו קבוצה במהירות הטופס עדרים עומד כולם המנהיג הבא. המושג עדר יש מספר מסוים כאשר זה מתחיל ומסתיים כאשר עדר. שני כלבים ושני סוסים הטופס עדר, אחד מהם, תהיה בהכרח המנהיג. באופן דומה, סוס כלב אחד או יכול להיות מנהיג עדר ו שחדל להיות אחד שונה שם מנהיגות מבוצעת על ידי סוס או כלב אחר. מה עם האנשים?. פשוט מאוד, יש לנו מנותק מן הסביבה הטבעית אנחנו עכשיו מתחילים לשלם את התוצאות. מנהיגים שאינם מנהיגים, מנהיגים שיש אימונים טכניים אקדמיים מעל מועמדים אחרים שלקחו חלק בתהליך הבחירה, המנהיגים קראו שנשארו לכפופים בהזנחת הטכניקה שלהם. וכך שילובים רבים הגורמים למחלות חדש בחברה הזו של המידע והטכנולוגיה: חרדה, מתח, דיכאון, … מה אפשר לעשות?. התשובה העקרונית לא לגרום לסיבוכים העיקריים: ראש מצויד בכלים מאפשר לו לרכוש מיומנויות של ניהול ופיתוח מנהיגות שלהם, בקיצור, "הוא עשה מנהיג." השיחה כדי להיות מנהיג, איך הוא ידע טכני האקדמי הדרוש לך כדי לטפס תפקידים בתוך הארגון. על רקע זה, נראה כי תפקידו של מאמן יכול להיות חשוב. לא במובן של להיות מי אימן את הבוס שרוצה להוביל, או להרכיב את המנהיג להיות כך. עבודתו היה מתחיל בשלב מוקדם יותר, כדי ללוות את האדם בתהליך של מודעות לגבי מה ורוצה להיות ("אני המנהיג ואני רוצה להיות מנהיג"; "אני מנהיג ויש לי לממש אותו") כדי ואז קבע מטרות ("יש לי ורוצה לרכוש מיומנויות ניהול חדשות ולפתח מנהיגות שלי" ואת "יש לי ואני רוצה ללמוד על מנת הטופס לצבור ניסיון), ולבסוף להקים תוכנית פעולה:" אני יצטרף תוכנית הפיתוח מנהיגות בפועל בכל יום, את הכישורים החדשים שנרכשו, "" אני יהיה להירשם לקולג 'ללמוד שפות. " החלטות כאלה והשתקפויות אנו לוקחים אחד או מספר שלבים של חיינו, מדוע מה, אז מאמן?. אימון מרכז: הווה ועתיד ברור כי אם אתה בא בעצמך לנתיב של פעולה, ויש להם רצון ומשמעת כדי להשיג זאת, נראה שיהיה צורך לשכור מקצועי. באופן דומה, אם אתה מודע לכך שאתה סובל מעודף משקל אתה מפסיד איכות החיים, מחליט לסמן אותך שמטרתם להפחית את המשקל שלך קילוגרמים עשר 6 חודשים ולבסוף עוברים על הפעולה עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית יומית, נראה כי לא היה צורך או שירותים של דיאטנית או חינוך גופני לפקח ללוות אותך בתהליך. לפני כמה שנים, די כבר, זה היה מתקבל על הדעת לחשוב על פתיחת המקום המוקדש התרגיל hiciese אדם מבוצעת על בסיס של אופניים זה לא זז, מקל ארוך עם גלגלי מתכת בצדדים או תנועה הבסיס חוזרים הידוק שרירי הבטן. אני מדבר, כמובן, חדר כושר, גרסה מודרנית של מרכז הבריאות או חדר כושר. זה היה מתקבל על הדעת כי בנסיבות סוציו- ואת העבודה היו שונים. שפע של התרגיל נעשה בתחום ולא היה הולך לבזבז משכורת של יום כדי לפתח שרירים שלי. באופן דומה, זה לא יגרום תזונה מאוזנת כאשר זה במקרה היה מחסור במזון. האם זה אותו דבר עם האימון?. האם האימון כדי להיות פופולרי כמו שקרה עם הכושר? האם הם או הם רגישים לאנשים לפתח, לא רק את הגוף, אלא גם את הנפש? נגיע לראות את הרחוב המקומי פתוחה לקהל קרא, למשל, "מרכז אימון (כושר), שבו קבוצה של מאמנים מקצועיים (מדריכים של חינוך גופני), לפתח תוכנית אישית של פעילות (פעילות גופנית שגרתית) עבור ללקוחות להשיג את המטרות הספציפיות שלהם (ירידה במשקל, שרירי הבטן).?. אני חושב הקבלות ברורים ואני מאמין תגיע השעה. מי אומר?.

ביטוח לסוסים

חשיבות ביטוח הסוס: היום יותר מתמיד הוא חכם מאוד להבטיח הסוסים כדי למנוע שינויים לא נעימים במורשת שלנו. יש האפשרות של הבטחת הערך של כל לאלף עד 2,000,000 HP (הכלי, סוסות עבור אחרים-סוסי רכיבה, קופץ, raid, horseball, פולו, הבעיה, צוות מלא penning…) חשוב מאוד לוודא ערך מול ערך השוק חלה פעמים רבות כדי להימנע כי במקרה של תאונה לא משלמים לנו 100% של הערך מוצהרת מציאת אותנו עם הוא פיצוי עם המבטחת אילו שוקלת הסכים. זכור זה הוא הכי חשוב להבטיח הסוס שלנו מכיוון.. של שווה לשלם פחות עבור ביטוח אז אם לא נשלם 100% של מה הקמנו? אפשרות מעניינת מאוד הוא הסיכון כל לסוסים: הכיסויים אחריות בסיסית: 1) מות החיה המבוטחים על ידי סיבה מעינה אפילו לשלם 100% של הערך מוסכם. (2) גניבה של החיה מבוטח משלם 100% של הערך מוסכם.

(3) הובלה על ידי מטוסים והכביש. זה מכסה מוות וגניבה של הסוסים במהלך התעבורה. (4) הומניטרי ו/או הצורך-הקורבן. ("מה המתת חסד לבני" 5) הוצאות הניתוח, האשפוז במקרה קוליק ואת שבר חמור. (6) הוצאות necropsy. (7) סיוע משפטי. (8) הסרה של השרידים.

ערבויות אופציונלי: 1) האזרחי אחריות של עד 600,000 (עם זיכיון תחילה 150) 2) כיסוי תאונות של 100,000 (עד 3 ספורטאים לסוס מועמדת במדיניות) רוכב 3) הרחבה של הוצאות בית החולים: תהליכים זיהומית חריפה, laminitis, חתכים עמוקים, בעיות עיניים חריפה, בעיות עיכול, הפרעות נוירולוגיות, בהפרעות בלב. טראומה עקב תאונות. (4) פוריות הכלי: האירועים לאבד את הפוריות שעושה הסוס לא pre?ando אל הקוברה הלקוח סוסות הכמות של אובדן כלכלי. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . סכום זה יהיה הערך של inseminations אשר ייתכן שלא לבצע. (5) אובדן השימוש של הסוס: (כאשר) רכיבה על-ידי מחלה או תאונה הצליח לבצע את הפעילות שעבורה יש לנו אותו). (6) הפלות, סוסות הפוני שאבדו הרבייה. * ישנם גם מעניין ספציפית ביטוח: ביטוח תחבורה: האפשרות של הבטחת המשלוח סוסים שניהם הארציים והבינלאומיים. סיכון כל ביצוע סוס במעבר למדינות אחרות. אמצעי חשוב מאוד כדי להקל על מכירות בחו עם שקט נפשי לכל מה שקורה הסוס הוא מאובטח ל- 100%. ניתן לאבטח את הסוס לפי ימים הנמשכת חודשים או תעבורה עבור בדיקה זו או תקופת ההסגר סוס מכוסה. -ביטוח הובלה בינלאומית של סוסים של עד 2,000,000 – כיסוי בשני הובלה יבשתית על ידי מטוסים. _ פוריות ביטוח: הנושא של פוריות להפוך בהנחות שונות מאוד מעניין: להבטיח פוריות הנס: האירועים לאבד את הפוריות שעושה הסוס לא pre?ando אל הקוברה הלקוח סוסות כמות כי אובדן חסכוני. סכום זה יהיה הערך של inseminations אשר ייתכן שלא לבצע. להבטיח סוסות בהריון: מבטיחה קולט כי is בישול. אם לסוסה מאבד הלקוח קולט משחזרת את 100% הכסף מושקע כיסוי הסוסה. משלוחי הזרע כדי לכסות סוסות: משלוחי ונועצים נשלחים על טנקים עדין עם חנקן. כל בעיה במהלך ההעברה נותן מקום להתדרדר לאיכות הזרע. במקרה זה הלקוח שאבדו משחזרת 100% של ערך זה. הפוך בעלות נמוכה שהנחה זו הופך מאוד מעניין הגיוס שלהם ועוד לפני העדינות של משלוחים אלה. _ להבטיח אובדן השימוש של הסוס: בדרך כלל אנו מבטיחים הסוסים פחד אובדן כלכלי שהציב למות בעלי חיים אך אנו לא חושבים במקרה שמתרחשת לעתים בה הסוס הוא לא נהרג אך לא היתה אפשרות להשתמש כי עשינו תאונה או מחלה של. הבטחת השימוש של הסוס, אם זה קורה הלקוח שומר על רכיבה על סוס או טעון 80% הערך של הסוס אשר אינם סובלים זה הידרדרות כלכלית. לדוגמה, אם ללקוח יש לאבטח ב- 6,000 סוס הסוס הולך רכיבה incapacitates עבור הלקוח לשימוש כזה שומר על הסוס, מחויב 4,800. זהו כיסוי מאוד אטרקטיבי, לפעמים לא ידוע עבור הלקוח. באפשרותך להרחיב את המידע: m

הבלוג שלך ב-Google בתוך פחות 10 דקות.

אם אתה רוצה להרוויח כסף באינטרנט באמצעות הבלוג שלך, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לקבל את הבלוג שלך בתוצאות של גוגל. מתחילים להשתמש בטכניקות שבמקום לעזור להם נזק. לדוגמה, זו טעות שאנשים רבים הערה: להוסיף את כתובת האתר שלך כדי Luig זה: בכך, זה כמו אם לשלוח דוא"ל גוגל אומר להם לא להראות את הבלוג שלך במשך 7 חודשים. זה לא לעשות, מפתה יותר שזה נראה. ישנן דרכים רבות כדי להפוך את הבלוג שלך מופיע בתוצאות של ה-G גדולה, אבל אלה יכולים לקחת לפחות שבוע, באמצעות שיטה זו יופיעו בבלוג Google באותו יום כי creaste.Habiendo אמר, זהו קצה כי יכול לעזור לך עמוד הבלוג שלך במהירות. – Google.com – עשו חיפוש יוצא דופן, למשל "איך לגרום לכלב לעוף" להשלים עם מרכאות – פוסט שכותרתו "כיצד להפוך זבוב כלב" – פוסט המסביר איך אתה יכול לעשות זבוב הכלב להשתמש במונח "איך לגרום לכלב לעוף" להשלים עם ציטוטים ונועז על פי שניים.

– הודעה שלך – אתה פינג Google מהבלוג שלך (אני אסביר בהמשך) – זה כל מה עכשיו אתה תוהה, איך זה יעזור לי להופיע ב-Google? אני אסביר: בעת חיפוש על "איך לגרום לכלב לעוף" תבחין כי אין לעמוד או בלוג נמצאה עם המונח המדויק (הסימון בפעם האחרונה לא היה) וזה משום שאנשים רבים חושבים שיש querere מחפש מידע על הכלב שלך לעוף. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. ברגע זה, גוגל מחפשת מקום לפרסם מידע על "איך לעשות זבוב כלב". בעת כתיבת פוסט אחד שלך על זה פינג, google תבחין כי האתר שלך מכיל את המידע הזה והצמוד במהירות. זה כל כך פשוט. נסה את זה, עשיתי וזה עבד בצורה מושלמת.

זה עובד גם אם יש לך את הבלוג שלך באינדקס של Google ואתה רוצה לפרסם הבאה שלך להיות באינדקס מהר במקום הראשון עבור הביטוי המדויק. עכשיו, אם אתה נשאר עם שאלות לגבי PING, אני אסביר: כאשר אתה פינג מהבלוג שלך, אתה להודיע ??גוגל כי יש לך תוכן חדש זה הולך חיפוש בבלוג מה חדש ב. זה נעשה באופן אוטומטי אם יש לך בלוג אתה משתמש WordPress לפרסם, עליך להוסיף את הכתובת: לרשימת פינג שלך. הדבר נעשה על לוח המחוונים שלך וורדפרס או לוח המחוונים, אתה הולך על אפשרויות ולאחר מכן כתוב. למטה יש משהו שאומר "שירותי עדכון", זה המקום שבו אני שם את הכתובת לעיל. ב-Blogger אתה צריך לסמן את האפשרות "אתה רוצה לתת מנועי החיפוש למצוא את הבלוג שלך?" זה כן, זה בכרטיסיה הגדרות ואחר כך בסיסי. אז יש לך את זה, אתה צריך לבדוק את זה פשוט. כדי ללמוד עוד טיפים על בלוגים ולעשות כסף עם אלה, להיות סבלני ולחכות מאמרים נוספים. ברכות. אריק רמירז.

איך לעשות כסף באינטרנט

המטרה האמיתית של שיווק באינטרנט ביותר היא ליצור עסק רווחי מאוד באינטרנט שבו אתה יכול לעשות כסף באינטרנט ולהפוך לאימפריה עסקית שיימשך זמן רב. ביטחון זה הוא אחד כי רוב האנשים חולמים משהו שאתה לא יכול להשיג עבודה 9-5, אבל יש את חופש פיננסי אפשרי באינטרנט לא צריך לעלות הון כדי להגיע להשיג לזכות בכסף אינטרנט. ואז שאל את עצמך: איך אני יכול לעשות את זה בצורה הפשוטה ביותר האפשרי? הדבר הראשון לעשות הוא לעשות מחקר קטן, אתה צריך לדעת מה אנשים קונים, ואיך הם מוצאים דברים לחפש כאשר קניות. אני יודע שזה נשמע טוב, אבל איך עושים את זה? די פשוט, רק תן גוגל ו אמזון לספר לך מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל להרוויח כסף באינטרנט. אישור אתה עדיין מבולבל? אני יודע, אותו דבר קרה לי כאשר אמרתי לו לחקור ולכן הוא כי הדרך הטובה ביותר כדי להצליח באינטרנט הוא להצטרף קבוצה של יזמים מוצלח של האינטרנט, כך שאתה צריך לא רק לעשות כסף באינטרנט, אלא כדי לבנות אימפריה עסקית באינטרנט. הראשון ללכת אמזון ולראות מה הוא הנמכרים ביותר, זה אומר לך מה אנשים קונים לתת לכם מושג לשאול Google. (כדי להרוויח כסף באינטרנט אתה משחק את המשחק של Google היא למה אתה צריך לדעת לשאול את גוגל) עכשיו לכו ל 'כלי מילות המפתח של Google AdWords, אתה יכול למצוא אותו על ידי חיפוש של Google. אתה יכול גם לקנות כמה כלי מחקר מילות מפתח שיכולות לעזור לך הרבה זמן להבין מה אנשים מכניסים לתוך מנועי חיפוש, וכתוצאה מכך לעזור לך לעשות כסף באינטרנט. כלי מילות המפתח רוב תשלם פירוט הרבה יותר מאשר לכם למצוא ב-Google, אבל אתה יודע אותם בעצמך אם אתה עושה כמה חישובים. לעת עתה אני מציע לך להיצמד יסודות וכאשר האדון הולך המתקדמת ביותר, לנסות לרוץ לפני הליכה הסיבה שרוב היזמים לוותר לפני שאתה אפילו להתחיל להיכשל לעשות כסף באינטרנט. כאשר אתם מגיעים לאתר מילות מפתח כלים לכתוב את הכותרת של המוצר שראית היה של רבי המכר ועל נושא שאתה רוצה. אתה תראה רשימה ארוכה של מילות מפתח כדי לבחור, כמה מילות מפתח אלו תחרותי מדי כדי להתחיל, אך הפעם הראשונה כדי להרוויח כסף באינטרנט ועוד כמה אין לי נפח החיפוש מספיק כדי לגרום להרוויח כסף באינטרנט. המפתח כאן הוא לבחור מילות מפתח בעל נפח גבוה של חיפושים עם תחרות קטנה, כדי לדעת תחרותי ולכן הוא החיפוש היא החיפוש של Google לראות את הדף הראשון של התוצאות ולשנות כמו התחרות שלך. אם אתה רואה כי הדירוג שלך הוא לא טוב, יש לך סיכוי טוב להרוויח כסף באינטרנט עם קצת SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) במנועי חיפוש ועוד כמה קישורים (קישורים נכנסים). כשיש SEO טוב הוא חיוני מוצלח הדירוג ב-Google, ובכך להרוויח כסף באינטרנט, במאמרים הבאים שלי אני אדבר יותר על אופן יש אתרים טובים במיוחד של Google. אליהוא להצלחתך