להקשיב לרגשות שלי

מקשיב לקול הרגשות אנו התחנכו עם הרעיון כי דחייה, ההפרדה או כאב דברים רעים, אשר סובל נחשבת חלשה או פחות מזל מנואל בארוסו הקשר תרבותי רגשות בני-אדם אנו פועלים בהקשר שבו רגשות נחשב חולשה ולא פוטנציאל. המחשבה על מאות השנים האחרונות התעקש על השימוש של התבונה, תוך התעלמות הרגשות, אף שוקלים אותם יותר כך לחולשה. מבחינה תרבותית אנו כבר משכילים להנחות אותנו בצורה רציונלית, תחת ההנחה אני חושב, משמע אני קיים, הפחתה של דגש על הרגש לבין ביטויה אפילו יותר רגשות מודחקים / passivating. התכחשות זו רגשות יוצר נכות רגשית אשר מערערת את השכל הישר של העם ושל הזהות שלהם. זה מביא הרסנית ההשלכות האנושית, שכן הרגשות הם חלק עצמו, מולדת, בלתי נפרד מן הטבע האנושי, וכאשר אנו reprimimos אותם או אנו מכחישים, הן להכחיש את עצמנו ואנו חיים מאותנטית.

האמת היא מערכת החינוך שלנו שמה דגש על חינוך רוחני, אבל מעט מאוד חינוך רגשית, על ידי מה אנשים לעתים קרובות להיות אנשים משכילים אינטלקטואלית, אך באנאלפביתיות רגשית. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. בהקשר זה נפוץ לשמוע ביטויים כגון: אם אתה מראה עצוב או בוכה הולכים חושב שאתה חלש, תן כעס הולך חושב שאתה מרירה, לא לצחוק כה חזקה, עד שאתה נראה גסה כאשר עושים את זה, ודא כי אתה, אינם בוכים גברים אינם בוכים, וכו '. ישנם רגשות כמו כעס, פחד או עצבות המתקבלים, בהקשרים מסוימים, הן לא מבחינה חברתית, לכן, לנסות למנוע אותם או camuflagearlas. אז אנחנו נוטים עובש שלנו ביטוי רגשי התותחים בחומת מקובל חברתית. כמו אומר Maickel Malamed: חלק ניהול רגשות יש לעשות עם תבניות האיש חושב, והאישה חשה, גברים אינם בוכים, עצבות הוא רע, הוא הפחד של הפחדנים רגש לאיבוד בתוך בעיה מוסרית, המוסר בפעולה, לא נמצא התחושה.

אבל אנחנו כאן הטעיה על-ידי מנסה לשים רגשות לתוך תבנית לתייג אותן טוב או רע, חיובי או שלילי. רגשות הם, פשוט, טבעי ביטויי של עצמנו המבטאים מציאות פנימית, הכרח. הם מהווים מרכיב קבוע של ההתנהגות של התוכנית שלנו. הם לא אופציונלי. הם שעלולים פשוט לא להתנתק. הרגש הוא אנרגיה המבטאת צורך. לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. רגשות להודיע לנו על הצרכים שלנו, ולקחת בביטוי הרגשות אנו קשר עם הצרכים שלנו; אך כאשר ניתן למנוע תחושה, כאשר ניתן לרסן את הרגשות שלי כאשר אני יכול לשמוע את הקול שלך – ניתן לשמור על קשר עם הצרכים שלי, לכן אני יכול לפגוש אותם. הרגשות לייצג מערכת מידע והערכה מודיע לנו על המציאות שלנו, שנתן לנו את המעמסה הנפשית. בדרך זו כל רגש יש תפקיד, ועליהם כל לא?מבוטל של ' האירגון. רגשות לתת לנו כיוון שאנחנו דורשים לפעול בכל מצב. רגשות לתת לנו עזר של ה זה קורה לנו בבכל זמן נתון, או כוח מתאים לפעול בכל מצב. כך לדוגמה כלבת מודיע לנו כי מישהו יש חצה את הגבולות שלנו כאב אומר לנו כי הופיע פצע, פחד אומר לנו הצורך שלנו לביטחון, הנאה מסייעת לנו להבין שכל הצרכים שלנו ימולאו, עצבות לחישות לנו על הערך של מה אבד, מבטא לנו תסכול כי לא השגנו מטרות פארמה הצורך-אין אונות מדבר על היעדר פוטנציאל לשינוי, בלבול מבטא אלינו אנו עיבוד מידע סותר. כל רגש יש הודעה ועוצמה משלו. מהם הרגשות? רגשות הם מערכת של סימנים שנותנים לנו את המידע הדרוש לנו בזמן מסוים כדי לארגן את ההתנהגות שלנו, להנחות את מעשינו. כל הרגשות הם סימנים אשר מסייעים לנו להכין את עצמנו להגיב למצבים שונים. כדאי לך לעיין אצל קבוצת בזן כדי לקבל עוד מידע. רגשות לא פשוט לקרות לנו, מגיחים הפנים שלנו עם מטרה, תמיד עבור תקשורת משהו. זהו קולו של הרגשות כי הסית לנו להקשיב או להזניח, לעצור אותנו או להתקדם, לזכור לשכוח u, לשנות או להישאר, האוהד לקומם, מוטיבציה או להירקב. על-ידי כי כאשר הרגשות מדברים, כולה היותי – גוף ונפש – מגיב לשפה של רגש, חי אותם, יש רגשות מלווים על ידי שינויים ותגובות בתחום הגוף (ביטוי של הפנים), הטון של קול, תנוחת הגוף, בהירות עיניים, מחוות, בתחום הפסיכולוגי (רגשית: חוסר ריכוז, עצבנות)(, אי סדרים, וכו '.). להקשיב לרגשות שלי עכשיו, ערכת טיפול רגשי טמון בידיעה, כחוויית organismic במובן הוליסטית-, באופן מדויק כיצד לפענח את השפה של הרגשות להגיח מהמציאות הפנימית שלנו, אשר דורשים להיות מודעת של העולם הפנימי שלך, הרגשות שאנו חווים, וללמוד לזהות אותם ולקבל אותם. אולי לפעמים הקול רגשותינו הלם אותנו, להציף אותנו, אולי נראה לא נעימים או מוכיחה לנו סכנת חיים, אולי התגובה הראשונה לברוח מהם או להסתיר אותם. עם זאת, אנחנו צריכים להאזין להודעות שלהם ישרת אותם, להתרגל vivenciarlas בלי לשפוט אותם מחפש את ההודעה מנסה לתקשר, ללמוד על-פי מה נאמר לנו, כי מאחורי הקול שלה היא הודעה באותה מציאות פנימית מוסתרים, זרם של אנרגיה המבקשת צ'ק-אין צורך, פוטנציאל של חיים. אמן גדול להקשיב הרגשות שלנו לפתח, להציף יכולתנו לבטא אותם מבלי להביא לנו גדול או לפגוע בך. ביבליוגרפיה: דניאל גולמן, אינטליגנציה רגשית, עורך ורגארה חוויאר, מרטין 1996 דוריס, קרין Boeck, מה EQ אינטליגנציה רגשית, Edaf, 1997

ניהול, כוח, בטחון בהווה

שעשויות להתעורר ככל האפשר עליך לנסות שוב שוב כדי בלתי אפשרי הרמן הסה הבסיסי המציאות של תרחיש הסוערת, מסוכן, לא בטוח, כמו זה פרצופים ונצואלה בהווה, דורש מנהל בעל שליטה מלאה של מיומנויות חיוניות כל לדעת האתגרים, שינויים אלקאזאר el הנוכחי דה קורונל הוגו צ'אבס הממשלה יוצר עם המהפכה הבוליבריתמנסים להקים סוציאליזם פי מטרותיה, להציל את המדינה זה עייפות כי במשך שנים כבר, תוצר של בניהול כושל של ממשלות קודמות שלהם, שהיו מסוגלים לנצל המשאבים של המדינה, לטובת כולם, רק עבור מפלגות בתורו ומפעיל קבוצות הוכחת כל הממשלה. האמת, כי בעשר השנים האחרונות, גדל פוליטית תרחיש חדש, אשר ברצינות השפיעה על המגזר העסקי ונצואלה, שבו חברות רבות, בעיקר תעשיות קטנות/בינוניות הפסיקו להיות מבצעית, הנותרים לא לספק הדרישות הצרכנים זה טריטוריה לאומית שהם לבצע סחורות רבות, שניהם הצריכה, תעשייתי. זה הוביל ונצואלה לפגוש את השוק שלך ייתכן שיהיה ממהרות היבוא, ברצינות המשפיעים על יעילות, תתפרץ התנהגות צרכנים חדש אשר מזדהה יותר עם מוצרים זרים, גורמת לו פעמים pendency אשר עשויים להיות שלילי, במקרה לא הספקת המדינה מסיבה כלשהי שיכול להיגרם הן על-ידי הממשלה הלאומיתכיצד על-ידי חברות זרות מאשר לו להשתתף. כך, נדרש יותר ויותר כדי להעריך מה יהיה הפרופיל של המנהל, מנהל הפוסאדאס לפי תרחיש זה, חשוב מאוד לקבוע היכן נמצאים החולשות של המנהלים הנוכחיים, המאפיינים התרחיש הציג, הדרישות שלהם, הסיכויים לעתיד, התנהגותם הנוכחית לאכוף את האוניברסיטאות, ניהול בתי הספר לספק כלים, הידע המודרני למדעי הניהול על פי התנהגות השווקים ואת התפקיד של ה חברות אשר השיגו הצלחה. יש צורך לאבחן את המקרה ונצואלה, שבו הם המוצר החולשות הגדולות עבור הניהול של מנהלים הנוכחי שלה, כדי לסקור בפירוט את התפקיד, פונקציות ומאפיינים של המשאבים של החברה, הבעיות העיקריות שצמחו, בגלל שכיחות המשתנה של המדינה, תחרותיות, השפעות כלכליות, מדיניות לשעת חירום, התנהגות השווקים. זה נדרש כדי להעריך את אופן הפעולה של המנהל, התפקידים שלהם היא משחקת. תכונות שלו, התנהגותו, מוסר, ערכים, ההתחייבויות, אחריות, הנושא שמעניין אותנו חוזק ובטחון הזדמנות זו.

עד אשר הכוונה עם מבצר?, פשוט מה מרגיש כל כך בטוח עם הידע הנוכחי שבו הוא מטפל, לפרש ואופן ניהול של האתגרים, איומים, לדעת כיצד לתפוס הזדמנויות, להביא את השינויים הדרושים כדי להבטיח הישימות טוב לחברה שבה הוא עובד. הכוח המאחד יותר, כאשר יש אמיתית הכרה עצמית של המנהל, זיהוי מלא באמצעות של ניהול מנהיגות של יוזם, יצירתיים, חדשניים, יעיל, פרודוקטיבי של משאבי החברה. הגדרת יעדים, תוכניות, תכנון אסטרטגי אשר תבטיח השתתפות טובה של החברה בתרחישים שבהם פועל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של בזן. עיצוב consona מבנה ארגוני לצרכי החברה צריך לפעול בהצלחה. כאשר ניהול מזוהה עם המבצר, אי פעם יציג פחד, להתמודד עם פחד, הכל משפיע על האבטחה שלך, פעולותיו, אחרת, עליך לדעת לנצל אותו עומס אנרגיה הנוצר על-ידי הכוח ושל יודעים את זה, התוצאות הן גם הצורך ניהול מעולה לא רק בזכות שלו מחסה לקחת מבצר את האמוןבידיעה כי ניתן להתמודד עם האתגרים, להשיג עבודה, צוותי משאבי אנוש יש ביטחון עצמי, לזהות אותו כמנהיג מסוגלים להוביל אותם להישגים אשר נהנים כולם revista.consumer.es מספרת לנו על האמון, המהווה הרשעה אנו שהושגו על היכולות שלנו ואת תכונותיו. יושב על אותנו כפי שאנו רואים שלנו כושר העבודה שאנו עושים, בזמן שאנחנו היכולת לקיים יחסים איכותית עם אחרים. %a2-%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7/ar-BB17fX0e#image=7'>בזן ומצא עוד .

הוא, לכן, תחושה אשר מופק בפנים שלנו ופיתוח אשר אנו אחראים. אתה אומר לנו, כדי להיות מסוגל להרגיש כי אחרים מאמינים לנו שיש לנו אותנו להיות הראשונים לדעת לנו חוקי. אי אפשר להאמין לאחרים לסמוך עלינו אם אנחנו בעצמנו לא, משום יחסי האמון לא מתפרסמים. אם יש איזון פנימי אין אנו חושבים כי תמיכה, התשואות או הערצה אנו מציעים לעודד אותנו, לשמור את הטפסים או, ברוב המכריע של מקרים, כי אנחנו לא באמת יודעים להישאר בתמונה אנחנו נמצאים מקרין אותם, במילים אחרות, אנו מאמינים כי אנו הם מרמים אותם. זו הסיבה שאנו עושים פעילויות עם עין על אחרים, מחכה לאישור שלו, ברכה, בלי שכנוע פנימי. בהיעדר מדריך אישי המנחים אותנו ב ה ההישג של המטרה שלנו ופרויקט החיים שלנו, המאמץ שעלינו לעשות עד כה גדול, עד כה על-פי שיפור כישורי שלנו, מחליש ואת הורס אמון בעצמנו, וכך ההערכה העצמית. מדוע? יש הערכה עצמית טובה אנו חייבים להיות משוכנע אנחנו מתאימים לחיים שבחרנו לקחת. בקיצור, זה מאוד חשוב ניהול ונצואלה מזדהה לחלוטין עם המצודה, כי יודע שהוא גדל, מטופל כראוי, תבטיח פתרונות יותר מאשר בעיות. הם יעזרו ניהול שלהם היא חיובית וכי היא עלולה להוביל חברה רחוב על-ידי הקלעים שבו פועל עם הערובה להשגת תוצאות חיוביות. לכן צריך להיות נתמך באמון שלהם, המספק אבטחה במעשה שלו, אותו מכפיה המנהיגות שלה ומאפשר חסידיו בזכות שלה, השתתפות, ידע, כוח והאבטחה, להפקיד לך ביטחון כי לעסוק כל הפעילויות מבטיח תוצאות.

ניהול ועבודת צוות

תחושת שייכות לצוות שורד לאורך זמן, אף אחד חדל שייך אותו צוות, התחושה של נאמנות נשמרת. ניהול חייב להיות זהיר מאוד בתרגיל הפונקציות שלהן שילוב בצוות עבודה טובה, הפיכתה להשגת המטרות להגדיר עבור ביצועים, הישימות ואת הפרודוקטיביות של החברה תחת תשלום שלהם. עליך לוודא לכידות, דינמיקה של צוות מבטיח תוצאות, שבו כל חבר צוות מזוהה לחלוטין לא רק עם ההתחייבויות שלהם, משימות שיש לבצע, אך עם הקבוצה, שילוב עצמו כך מאמצים משותפים לתת תוצאות מועיל לכולם. בחברות רבות ונצואלה, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, הבחין היעדרות של צוותים משולבים, אחידים, גם קצת אינטגרציה בין אלה, ניהול הבאת כתוצאה מכך, רציני התנגשויות הארגונית המשפיעים על התנהגות, האקלים הארגוני של החברה, ללא-פרודוקטיביות, עלויות. מכאן, החשיבות של להתעמק בנושא זה כך בזמן הנוכחי להזדהות יותר עם שלהם צוותי עבודה וניהול לקחת בחשבון היבטים מסוימים שהתפתחה דרך במאמר. חוקרים בנושא מזכיר לנו כמה היבטים חשובים אשר ראויים להיחשב, מאז שלה הגדרה, שיקולים כלליים, טווח, הגדרות ההשפעה, קונספט, טווח מגדיר צוות לפי Katzenbach וק' סמית "מספר קטן של אנשים עם כישורים משלימים מחויבים למטרה, המטרה של עבודה משותפת ואחריות של התכנון והעצמה משותף". מצידו, לואיס Riquelme פריץ מגדירה את זה כמו: "עבודת צוות היא קבוצה של אנשים אשר משתפים פעולה כדי להשיג תוצאה הכוללת יחידה" מתעניין נקודת אקטואלי, לקחת בחשבון, כי עבודת צוות, הפכה בשנים האחרונות לאחד seahorses של קרב "גורואים" המינהל, יחד עם תהליך תכנון מחדש, תכנון אסטרטגי, וכו '.

במילים אחרות, אופנה, משהו שאנשים בארגונים, נראה כי היא משתמשת, אבל פעמים רבות שלא תשתמש. זוהי אחת הסיבות לכישלון של יוזמות רבות בארגונים. ליישם משהו מבלי לקחת בחשבון שזה ריאלי ליצור דחייה על ידי ההבדלים התרבותיים, לכן, מבלי לספק הפעולות הדרושות להקטין את רמת הדחייה. עבודת צוות היא מצב של ניהול, אם הוא הבין ככזה, עם הקשיים והיתרונות אותו יש, יכול להיות כלי מהותית לשיפור מתמשך של איכות. התרומה של עבודת צוות היא המפתח כדי לשפר את איכות פנימי וחיצוני כאשר מוגדר כראוי את מגבלות והיקף אודות מה אנחנו מתכוונים איכות וציוד, כיצד להשיג אותם מנזס Analy מזכיר לנו, החשיבות שיש הבדל ברור בין מה הוא עבודת צוות, עבודת צוות.; אז עבודת צוות קשורה יותר ההליכים, טכניקות ואסטרטגיות המשתמשת קבוצה מסוימת של אנשים כדי להשיג את המטרות שלהם.

בעוד הצוות, כרוך קבוצה של אנשים עם מיומנויות ותחומי פונקציות כדי לפתח הגשמת המטרות העליונות. Aulafacil.com גם אומר כי עבודת צוות כוללת קבוצה של אנשים עובדים בתיאום ביצוע פרוייקט. לחץ כאן טבע ומצא עוד . הצוות מגיב התוצאה הסופית, לא כל אחד מחברי שלה בצורה עצמאית. כל חבר מתמחה באזור מסוים המשפיע על הפרוייקט. כל חבר צוות הוא האחראי לפעילות, רק אם כל אחד מהם מילא תפקידם ניתן יהיה לקחת את הפרויקט קדימה אנו נזכרים מדי, יהיה מודע לכך, כי עבודת צוות מבוססת על "5 c's": משלימים את החסר: כל חבר שולט חבילה מסוימים של הפרוייקט. כל הכישורים האלה יש צורך להביא את העבודה קדימה. תיאום: הקבוצה של אנשי מקצוע, עם מנחה בראש, לפעול מאורגנת במטרה לקחת הפרויקט קדימה. תקשורת: עבודת צוות דורש תקשורת פתוחה בין כל חבריה, חיוני כדי לתאם הופעות בודדות שונים. הצוות פועל כמו מכונה עם גלגלי שיניים שונים; כל אחד צריך לעבוד בצורה מושלמת, אם אחד כושל כושל המחשב. בטחון: כל אדם מסתמך על לעשות טוב שאר חבריו. אמון זה הוביל אותו להסכים לשים את ההצלחה של הצוות הברק אישי משלו. כל חבר הוא לעשות את הטוב ביותר של עצמו, לא רוצה להתבלט על פי גילם, אך מכיוון נותן אמון כי הם יעשו את אותו הדבר; הוא יודע כי זה הדרך היחידה הצוות יכול להשיג את מטרתו. מחויבות: כל חבר מתחייב לתרום את הטוב ביותר של עצמו, כדי לעשות כל מאמץ כדי להביא את העבודה קדימה. הארגון (חברה, האוניברסיטה, בית חולים, וכו ') שהוקצתה למחשב את מימוש פרוייקט מסוים: הצוות מקבל מטרה מסוימת, אבל לעתים קרובות יש אוטונומיה כדי להיות מתוכננת, מבנה העבודה. צוות מגיב התוצאות שהושגו אך נהנה חופש כדי לארגן את עצמה כפי שימצא לנכון ביותר. בתוך השוליים מסוימים, ייקח הצוות שלהם החלטות עצמו מבלי שיהיה כל הזמן מבקש הרשאה רמות גבוהות יותר. בעיתון כתוב ש מייקל שטיינהרט הוא זה שבקיא בנושא. אסור לנו לשכוח מצויר, אם יש משהו המאפיינת את צוותי עבודה היא שהם לא המוצר המוגמר (אלא אם כן מסתיים מטרתו או נמס הציוד). צוותי עבודה הם התוצאה של אינטראקציה מורכבת בין האנשים להתקיים באותו מקום באותו הזמן (רוב הפעמים).אנשים אלה אריגה רשת מורכבת, קישור אינטרנט שיש לו, כמו כל תהליך של אינטראקציה אנושית, עליות ומורדות, נדנדות שלהם, האטרקציות שלה דחייה שלו. כל אדם משלב את הצוות על-פי ידע וניסיון משלהם, חייב לבטא אותם עם ידע וניסיון של אחרים. באותו זמן, משתלב של מודל ארגוני תרבות נתונה, ערכים ונורמות אשר חלים על יחסי, כי בהזדמנויות רבות שבניגוד עם הפרט. מנכ ל תמיד צריך להיות מודע כי כל חברי הצוות צריך לדעת כי הם חלק מקבוצת; לכן, חייב לעמוד כל אחד את התפקיד שלך מבלי לאבד את הרעיון של ציוד. לשם כך, יש להכיר את המאפיינים הבאים: 1. להיות מסוגל להקים משביע רצון היחסים עם חברי הצוות. 2 להיות נאמן עם עצמו ועם אחרים. 3. צורך הרוח של ביקורת ביקורת עצמית ובונה. 4 יש חוש האחריות לקיים המטרות. 5 היכולת להגדרה עצמית, אופטימיות, יוזמה אחיזה. 6 יש שלמות, להתגברות על חרדה. מסקנות הניהול צריך לדעת לשלב עם הצוות שלך, לספק את הסיוע הדרוש להם, שמור אותם מונעים, אחידים, משולב כזה דרך כי כל חבר זה מזוהה לחלוטין עם הפונקציות שלה, פעילויות לך לבצע, ומאחד מאמצים לאפשר את המטרות שנקבעו. זה אסור שיישכח, כי מנהל טוב עם מעשיו מפתחת צוותים, באמצעות תערובת נכונה של נאמנות, מוטיבציה, בטחון כי כל בני האדם צריך להאמין ולקחת מהקוראן יעדי הקבוצה.

העתיד של ניהול

גרם המדרגות יש גורף מתחיל בראש. שיקולים פתגם רוסי, חששות שבו יהיה מדע ניהולית בעתיד? מה יהיה שינויי צורה? מה יהיה היקף שלה, השפעת? אילו מיומנויות, כלים חדשים יופיעו? איך operararan בתי ספר בהכשרת אנשי מקצוע שלה? מה צריך להיות מנהיגות ניהולית חדשה?, מה יהיה כמה שאלות רבות יגיעו שנוצר, על פי התנהגות המינהל, הידע שלו הסוגרים, המוצר של המאפיינים של התרחיש הכלכלי הנוכחי ואת התפקיד שיחק על-ידי ארגונים בהם. נוגעות לאנשים צעירים רבים שהחליטו לבחור הקריירה במינהל עסקים, מה העתיד של ניהול, במיוחד בהסימנים, האופייניים תרחישים כלכליים, אשר הם שינויים קבועים ולא דינמי המשפיעים באופן משמעותי על הניהול, כיוון החברות. לדאוג מה חייב להיות ביכולות שאמורים להיות מנהל טוב בעתיד, אשר אמור להיות הפרופיל שלו, ניתן לרכוש את הידע כדי להבטיח ביצועים מוצלחים בתרגיל של המקצוע שלהם. מאז, נתון של התנהגותם של תרחישים כלכליים על מסחור המתרחשים בהם, שבו מואצת של שינויים, יצירת איומים, אבל גם הזדמנויות, אי הוודאויות, סיכונים, הופכת להיות מנהיגות ניהולית שיודע אותם לפרש, פנים ולהפיק המרות הצורך להחיל את הידע שמביא המדע ניהול ושימוש הכלים המתאימים כי היתר מבטיח תוצאות חיובי על פי כמה חברות לשגשג בהןבמיוחד מצליחה לכפות כי התחרותיות שלהם יילקחו בחשבון. יכול לא נשארות מעוגנות ידע, כלי ניהול של העבר שינויים רבים חברות כבר נתקל המרות מאז את המבנה שלה, הארכיטקטורה רשמית של היכולת המבצעית של הארגון, nau21 ולתת דרך מחלקות יעיל יותר, הפעלה, מובטח פונקציות יותר פרודוקטיבי, פחות בירוקרטית מקדימים, פחות יקר, מובטחת על ידי ביצועי של אנשי מקצוע מיומנים בתחומי התמחותם, הובילה להעריך, מה הם הכישורים להיות יודע להציג את הטיפול, כיצד לשלב אותם למושגים חדשים, יסודות הניהול המודרני אשר העניקו חיים נושאים ניהוליים חדשים , טכנאים, מערכות ניהול להבטיח הישימות, שהעלו ההישג של שילוב נהדר של כל המשאבים המעורבים.

ניהול ביצוע שינויים בהתאם לדרישות הביקוש תרחישים להיות תחרותיים, יש שלב עקב ניהולית סגנון חדש, אשר כרוך מנהיגים חדשים, בנוסף להיותו מקדימים, חזון, יצירתי, יזמית, השתתפותית אינטגרטיבית לצוותים של משרות אשר יוצרות את התוצאות הצפויות. היו שינויים גם במה צריך להיות חלוקת העבודה של ההווה, ואילו האפקטים שנוצר על-ידי פיתוח טכנולוגי, הכלכלה של מדינות, את הצרכים של הצרכנים, שכיחות המשתנה לשעת חירום כמו המדינה, פתיחות חדשה, בריתות, אשר יצרה אחר הדינמיקה של מדיניות סחר החוץ שלה במדינות רבות. פריטי מדיניות שעשויים להשפיע על המגזר העסקי, מי צריך לדעת הזדמנויות, לשלב יותר תוכניות ממשלתיות, חיפוש כמו משולבים תרחישים כלכליים אחרים מעדיף אותו. כדי לעשות זאת, חברות להתמודד עם טווח ראייה אחרת, ההשלכות של דרישה סחר בינלאומי חדש, אפשר להשתתף בהצלחה מעבר לגבולות שבו הם פועלים. היום דרך הפתחים שנוצרו על-ידי הסחר הבינלאומי נתן דרך ידע חדש שיווק דורש כדי להבטיח הצלחה, אשר יכול לא להיות השתחררה על ידי החברות. בהחלט תצריך שינוי כל המשאבים המרכיבים את החברה, בדרישה פרדיגמה חדשה של ידע מי יודע איך לפרש את המציאות, הצרכים של תרחישים הנוכחי פעולות המתאימות לתת שלב במידת הצורך לידע אחרים, המותאמים לצרכים הספציפיים של כל מדינה וההתנהגות של הדינמיקה של העסק על במת העולם.

מה לעשות? שים לב כיצד לארגונים מעשה של תרחישים, במיוחד אלה מוצלח תחת סגנון זה מכוון, עם ידע מינהלי, עם כי תרבות ארגונית, עם כל אשר יבטיחו התנהגות ארגונית אשר תיצור אווירה טובה יראו משתקף פעולות מנהיגות ניהולית מודרנית, מסוגל לישיבות האתגרים, צור העתקות הדרושים כדי להשיג יתרונות ולשמור על רמה גבוהה של לכידות של צוותי עבודהמובטחת לכל חבר עם הכשרה, ידע ומיומנויות הנדרשים על-פי אופן הפעולה של התרחישים. הערכת אחרים, כל המשאבים שיש החברות, מניב את התיקונים הדרושים אשר מבטיחים ביצועים טובים, פיתוח של מוצרים איכותיים, sastifagan תחרותי, הצרכנים שלהם, הפקת רווחים שאמורים להיות דמוקרטי משותפים עם כל המעורבים בהישגים באמצעות שכר הוגן. לא תמיד מייקל שטיינהרט. הם צריכים לתבוע את בתי הספר של ניהול אנשי מקצוע המסוגלים הסכמי לדרישות הדורשת בהווה, למלא את כל הדרישות של טענות החברה ידע וחברות להשתלב גם עם התקשורת החדשים שהוצבו על-ידי טכנולוגיית המידע המודרנית. באופן ספציפי דורשות הגדרת פרופיל חדש של המנהל. הוא חייב לתבוע את כל אלה מקדמות ניהול המדע מביא Pro להגדיר פונקציות הפועלים יחד עם הפיתוח, ההצלחה של החברה, שימוש להכיר כל המשאבים לפי מה כל אחד מהם דורש ומספק תוצאות חיוביות.

תסתכל על פסטיבל המוסיקה העתיקה של מדריד

פסטיבל המוסיקה העתיקה יציע יחידים הם מתארחים בכל הזדמנות לנסוע בעבר בזכות המוסיקה אשר ימלא ארנחואס דה האמיתי של פלאסיו. גן סביב הבניין המפורסם, מזוהה כמקום מוגן על ידי אונסק ו מאז 2001, ממוקם ב ארנחואס, מדרום למדריד, תהיה סדרה של קונצרטים בין 8 במאי 20 ביוני. "מוזיקה עתיקה הוא תנועה הפונה פרשנות מוזיקלית על פי מושג היסטורי, לחקור את הצליל המקורי של כלי הנגינה, באותו זמן בכל חקר תפקידה בחיי היומיום, גילוי המכס האמריקאי, הרגלים, פסטיבלים, משחקי ומסורות נשכח", מדווח אתר האינטרנט הרשמי של הפסטיבל. פרוייקט זה כבר פועל מאז 1994, מאז, מרבית המופעים למכירה ב- CD. המשתתפים נתונים (datasets) בין תועלת בהגנתו, דואו של קונטרה-טנור (חוסה ארנאנדס) ו vihuela (אריאל אברמוביץ ') אשר יפעל ב- 23 במאי. Vihuela היה כלי מיתר גדול הדילמה במאה ה-16 ספרדית, במיוחד באווירה אדיבה לעמותת קפלות מוסיקלי של מלכים ושל האצילים. הקאמרטה איבריה, המזרח התיכון וצפון אפריקה קרלוס להשמיע מוסיקה ספרדית של המאה ה-17-5 ביוני; מוסיקה Fiata K?ln ו La Ducale קאפלה תעסוק המוזיקה של ורדי ובני דורו ב- 6 יוני, lagoba Fanlo, אלברטו רמירס מולינה יביא מפתח, צ'לו ברוק ב- 12 ביוני. זמן ההתחלה של מופעים ביום ראשון הוא בשעה 18:00.

הופעות ימים של מנוחה מתחילים בין ה 17 ל 20 קמ. מחיר הכרטיסים להשתנות בין 18 ל- 20 (על אף שהקונצרט של 6 ביוני עולה 25), ניתן לרכוש אותם בנקודות שונות בעיר. "כנראה פסטיבל המוסיקה העתיקה הוא פופולרי מאוד," אומר ג'ואן רוקה, מנכ ל LateRooms ספרד. "LateRooms מומלץ לאלו אשר חושבים בהשתתפות הם שמורות שלהם מהר ככל האפשר".

נכון לתחילת סופרטרמפ

לאחר שני אלבומים של איכות, אך עם התחלה מסחרי עגומה, סופרטרמפ שוחרר שלהם הו ארץ אחת. כעת, הו ארץ רומן הקיץ הם שני נושאים, כלול את ההידור של סופרטרמפ Retospectacle. הם שני הראשונים אשר נערך על-ידי הדרכה לאחר מכן להביא את יצירת המופת שלו: הפשע של המאה. אלה שני שירים הופיע בתור פרצופים A ו- B יחיד שבו אתם יכולים להעריך את מצב של ו"התרוממות ובחוסר סבלנות, על-ידי הקבוצה, אשר רצה להראות רעיונות חדשים רכשה בזמן, אשר יביא להצלחה עוקבות של סופרטרמפ. בעיות אלה כוללות את קולו של הודג'סון, דייויס, אבל עוד יותר על סקסופון Heliwell.

קולות שלהם רוח עומס שירים, שכן שני המנהיגים מודעים כי העתיד של הלהקה נמצא בעיקר מוזיקאי זה. להיבט אחר כי כבר ניתן לראות כאן הוא הצליל ההוד של התופים על ידי בוב c. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. Bemberg. הדבר היחיד שיש עדיין לא בשני נושאים אלה הוא השילוב של פשטות, פרפקציוניזם שאפיינו אותם בזמן הטוב ביותר שלו. הם שני שירים הם מפתחים, בין השאר, ללא סדר או קונצרט: חוסר סבלנות המוצגות עבור מציג רעיונות חדשים שלהם בתוך דקות ספורות, התוצאה אינו בהיר מאוד. יש תחושה של תוהו ובוהו השורר ב שני חתכים. ההרחבה של ותקליט כפשע של המאה יאפשרו להם שנה מאוחר יותר מהיר unhurried, עם שלווה ושלמות, קיבולת חדשה נרכשה על-ידי הקבוצה. הצליל של יחיד, אינו מאידך גיסא, אין פלא. לחץ כאן מייקל שטיינהרט ומצא עוד .

הבאים ומפיק של קן סקוט ולא הצליחו להציל אותו, כפי שניתן לראות את אוסף Retospectacle. אולם, באופן כללי, שני נושאים לא רעים לשמש כדי להבין את התהליך של ההיריון הפשע של סגנון המאה. ברכות Ribas חואן. אני מקווה בפורום שלנו:

Huete לואיס ההימורים על פגישות וירטואליות

מדריד, 6/2/09. ליישם את התיאוריות שלהם. לענייננו, מייקל שטיינהרט הוא הכתובת בשבילך. כלומר מה הוא הולך לעשות מעכשיו לואיס Huete, מומחה באימון, שבחר ל (ביפ) בתור ספק פתרונות עבור פגישות מקוונות. מאז המתודולוגיה שלי הוא למד מלמדים כיצד להגביר את היעילות הארגונים, לא רציתי לפספס את ההזדמנות כי BIP הציע לי, מסביר Huete. וזה כי זה מחבר הנמכרים ביותר, פרופסור של IESE הספר לעסקים, יועץ ניהול בכירים ואירועים רמקול, יש לא חפוזות היא לבחור את הטכנולוגיה המיושמים על-ידי ביפ. בחירה זו סוסנה פרז-אנטון, מנהלת פיתוח עסקי, בסבר פנים יפות BIP בסיפוק. יש בתור לקוח כדי אישיות כמו לואיס Huete ממלאה אותנו גאווה. אף אחד לא טוב יותר מאשר לו, בספריו, הרצאות, סמינרים מחויבות כדי לשפר את היעילות של החברות, כדי לבדוק את היתרונות של ביפ פגישות מקוונות, מסביר.

בהינתן סדר היום של מומחה זה, לארגן את הטלפון פגישות e אינטראקטיבי בשיתוף פעולה שלו עם הצוות שלו יובילו אותך חיסכון משמעותי של זמן וכסף. לחץ כאן טבע ומצא עוד . פתרונות וירטואליזציה המיושמות על-ידי WebEx BIP פגישות מקוונות הן מוחשי מלכתחילה שכן הם נמנעים לחברות יש להשקיע משאבים כספיים מלונות או כרטיסי טיסה, כמו גם משהו אפילו יותר יקר: הזמן, אומר סוסנה. יתרונות שתי קוביות בזמנים של משבר הפועלות להיות יותר גם יתקבלו על-ידי מי להשתמש בהם. פתרונות של ביפ לואיס Huete שימושים תטופל על:-חיסכון בעלויות. במפגשים, תצורות ואירועים באינטרנט ימנע בזבוז שעות במשמרות והקטנת הוצאות על תחבורה, מקומות לינה. החברות לא להוציא כסף כדי לאסוף שלהם עובדים או לקוחות מאותה נקודה, אומר פרז-אנטון.

-יעילות בפגישות שלהם. אנו להתחבר לאנשים פשוט, זריז. אנו לחבר עובדים, ספקים, לקוחות… מבחינה גיאוגרפית מפוזר בכל רחבי העולם כדי לעבוד מסמכים, שמע ווידאו מהמחשבים שלהם – משותפים באינטרנט ללא העברה על פי העמדות שלהם, או אפילו מציאת הנסיעות-. -פיוס. עובד בצורה זו יש השפעה ישירה על פיוס טובה יותר של החיים מקצועי ואישי של משתמשים, מסכם פרז – אנטון. מיהו BIP (Izo System) היא החברה השייכת לקבוצה מערכת IZO ושותף של Cisco Webex שפורס, להסתמך על טכנולוגיית Webex, פתרונות וירטואליזציה ומפתחת פרויקטים השפעה גבוהה, לייצר יותר יעילות בתהליכים. למטרה זו, BIP יש צוות יועצים בספרד, פורטוגל מתמחה ההשרשה של טכנולוגיות כאלה כדי להפחית את זמן הפריסה, להגדיל את היתרון של הפתרון וניהול שינוי בארגונים. היום, השירותים של הקבוצה להשפיע ישירות על יותר מ-20 מיליון לקוחות ומשתמשים ברחבי העולם עם נוכחות בשווקים של ספרד, פורטוגל, ברזיל, מקסיקו. הערה כדי עיתונאים: עבור כל סיוע אנא אל תהססו לפנות אלינו. נוריה קורונדו / אסתר Murillo / השדרה של תעשיית, 13. צמח-1. 28108 20 המקומי. אלקובנדאס. תל מדריד: 91 657 42 81

עיצוב קלאסי של מסדי הנתונים

עיצוב קלאסי דיאגרמת זרימת נתונים לפני זה יצירה של UML (הפרדיגמה הנוכחית של דיאגרמות כדי להמיר אותם לתוך קוד תיכנות) מהנדסים לייצוג דיאגרמות זרימת עבודה, באופן חזותי את זרימת הנתונים באמצעות מערכות לטיפול פרטי. הם היו דיאגרמות בתחום המחשוב cominezos. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת טבע. תרשימי זרימה לתאר איזה פעולות, נדרשים לפתור בעיה נתונה ברצף זה.תרשים זרימה או תרשים ארגוני היא ייצוג הממחיש את הרצף של פעולות כדי להתבצע כדי להשיג את הפתרון לבעיה.דיאגרמה של זרמי נתונים (תרשים זרימת נתונים) היא אחד הכלים החשובים ביותר בשימוש על-ידי ומנתחי מערכות. השימוש של תרשימי זרימה של נתונים כמו דוגמנות הכלי היה popuralizado על-ידי דה מרקו (1978) ו בגני Sarson (1979), דרך שלה למתודולוגיות ניתוח מובנה של מערכות. הם הציעו את דיאגרמת זרימת נתונים משמש הכלי הראשון על ידי מנתחי רכיבים במודל של ה מערכת. נכון .

רכיבים אלה הם התהליכים של המערכת, הנתונים המשמשים עבור תהליכים אלה, כל ישות חיצונית המקיימת אינטראקציה עם מערכת מידע מערכת זורם. כעת נתאר את כל אחד מהצדדים ארבעה היוצרים תרשים זרימת נתונים כדי)-תהליכים להראות מה שהופך את המערכת. כל תהליך אחד או יותר של נתונים תשומות ומייצרת אחד או יותר של נתוני תפוקות. הם מיוצגים עם עיגולים. (b) – מאגר קבצים או נתונים הוא מאגר של נתונים. תהליכים ניתן להזין או לאחזר אותן.

כל מאגר הנתונים מיוצגת על-ידי קו דק, יש שם ייחודי. c-חוץ ישויות מחוץ למערכת, אך מספקים או להשתמש בנתונים ממנו. הם ישויות שדרכה המעצב אין שליטה. (ד) – זרימות נתונים דגם התנועות של מידע מערכת, מתוארים על-ידי קווים המחברים את הרכיבים הם החשובים ביותר. כיוון הזרימה מצוינת על-ידי חץ הקו עם השם של זרימת נתונים. הוא מזוהה כי תרשימים קלאסית או תרשים זרימת נתונים היו קצת מופשטים, תודה לאל למען מעצבים אשר התפתחו בצורה ברורה ותמציתית יותר כך הם לא צריך לתת שגיאות בתרגום אותם אל שפת תיכנות. ההקלדה תצוגה מקדימה הבא של דיאגרמות אותך נואשות נקראים מודל ישויות קשרים וזה מה נעשה כעת לעיצוב יישומים, גם בשם דיאגרמות e-r, היה מושג מפתח כאשר הוא מגיע להופיע 'מחלקות לאס' 'אובייקטים', אך פריצת הדרך הזו אני אשאיר לפרק הבא.

טיפים כדי להפוך את האביזרים מראה מבריק

אם תרצה, מכסף סטרלינג 950 אביזרים כמובן יש רבים, לא יודע איך לנקות אותם כאן אנו לתת לך כמה עצות אשר יעזרו תמיד לשמור אותם במצב טוב, שמור מבריק אביזרי כסף 950 שלך או 925 מלבד שלך עזרים או תכשיטים של זהב, מתכות אחרות, כי זה עושה החמצון של אלה שני מהר יותר כלומר מכהה ויש שמנוני בשכבת מתכת. שומר את אביזרי כסף פלסטיק קרטון או בתיק המקורי שלך. בנוסף, עסקה בצורפות או מגירה שבה אתה מאחסן את התכשיטים שלך לשים מעט אלומיניום לסכל איתם אז זה חמצון adsorba, הכסף מתחמצן הרבה יותר מאשר זהב. אם אתה משתמש בריסוס בושם לפני מקשרים את השרשרת כסף, עגילים או צמיד. שימוש קבוע של אביזר כסף מונע חמצון, מעט ונרשם. כדי לנקות את האביזרים מהירה וקלה להוסיף כוס מים 2 גלולות של Alkaseltzer ושוקע לחומר או חלקים כסף כי נקי, להשאיר אותו שם למשך 5 דקות. להסיר אותם לשטוף במים ומייבשים אותם ביסודיות.

משחת שיניים עובד נהדר, רכש כי הוא אנשים לבנים להפיץ שכבה דקה מאוד, rub אותו לאורך כל היצירה להשאיר אותו 2 דקות עם קרם ולאחר מכן הסר אותו בעזרת מטלית כותנה רכה, לשטוף אותה עם מעט מים, מוכן. דרך מהירה וקלה נוספת היא השקיעו את החלקים שלהם במיכל עם מים ואת והדטרגנטים, חלקים הם שקוע 10 דקות בלי לשפשף אותם על-ידי זה rayar?a והדטרגנטים אותם, ולאחר מכן הם הם מוסרים הם juagan עם שפע של מים יבש עם מטלית כותנה נקי מאוד רך. אם התכשיטים שלך יש יהלומים או אבני כי צריך לשמור על נעליים שלהם לרחוץ באופן קבוע עם מים וסבון נוזלי עם מברשת שיניים רכה לשפשף אותו juagas עם מים חמים, יבש זה עם מטלית נקייה. אלה רמזים קטנים ועצות לשימוש, ניקוי, תגרום תמיד אביזרים לשימוש בכסף זה כמו חדש. אל תשכח כי אנרגיה ומצבי רוח של אנשים חשובים שיש הם מי להקל על-ידי שימוש סרבל נעליים באופן מיידי ויש מי להכהות אותו, אם כי obscures המתכת אל תדאגי טיפול קטן ועצות אלה להקטין אותה.

האדם נולד חופשי

האדם נולד חופשי. כסף הוא 'הזוכה הגדולה' הפתוגן של שימוש בסמים. הוא אנונימי, אחיד קבוע; קראתי כי הוא פועל לפני החלפת מסחרי יותר מ- 4,500 שנה. זה עצוב, אבל זה המציאות טהורה. הג'נטלמן רב-עוצמה הוא דון כסף!, אשר קורא שלנו פתגמים ספרדי.

אנחנו רק מדברים על סמים לא חוקיים.האיש הזה נולד חינם. כסף הוא 'הזוכה הגדולה' הפתוגן שימוש בסמים בחברה, החברה המערבית, איכשהו רק מוצאת את הדרך – קצר, קל, גישה כדי להתגבר על כאב וסבל: העולם כימאי או סמים. אם יש מכור קשות במשפחה, זה סדקים, שבירת קשרים הרגיל של הרמוניה, דו-קיום וכבוד בין אחד לשני. הם להגן, culpabilizan בין זה לזה. האדם נולד חופשי, אבל בכל מקום נטען עם רשתות". ז'אק רוסו, על האמנה החברתית אודות לחפש תירוצים אופני הפעולה של המכור, אחרים נוטים להשתמש קושי עבור עם המטופל. כדאי לך לעיין אצל פצלי שמן כדי לקבל עוד מידע. אף אחד התנהגויות אלה טובים.

מכור סגירת מעגלים קונצנטריים, אשר קשה מאוד לפרוץ אותם. והוא המכור – שהוא חולה-אז יש לחיות את שארית שלהם שנים מעטים או רבים החיים שנותרו לך, ולא תמיד תחת הסימן של סמים. כן, אנחנו צריכים לתת חשיבות צריכת סמים במשפחה…כן, אנחנו צריכים לתת חשיבות השימוש בטבק בתוך המשפחה…כן, אנחנו צריכים לתת חשיבות שתיית אלכוהול בסביבה משפחתית… לראות זה להאמין. לכן, וזה מובן, הוא כשל (לכל והרעיון הכוזב) מנסה ליצור הבחנה בין סמים קשים, רך, חוקיים ולא חוקיים, וכו '. מוטעית עודדה בין מגזרי החברה מתעניינת סמים כדי להפיץ ולהפיץ בחינם אפילו, השלולית כי העיקרון של חופש – הכי הרבה הקיימת בין בני האדם-היא מעל אחרים כגון בריאות. מי קבל נהנו עם בעצם אי-חוקיותה של חומרים מסוימים? אנחנו יכולים להגיב עם ראיות: מכורים -חולים-, עודדה בין מגזרי החברה מודאג באילו תרופות להפיץ ולהפיץ חינם אפילו, המאזכרים עקרון החופש הוא מעל אחרים כמו הבריאות לשימוש וכי התעללות רעלים בשימוש וכן מוכח במשך אלפי שנים על-ידי דתות מסוימות, תרופות כתות וכוחות שונים שנקבעו על-ידי אנשים מוטעית (…)כדי להשיג את הצהרות של נטייה כלפי הודעות או תיאוריות אשר מלמדים את super-men או את המנהיגים, ובכך להשיג את המספר הגדול ביותר של proselytes. האדם נולד חופשי, ללא תשלום, צילום – I – אומר עבודתו, לא צריך להיות נתון שלהם ואת האינטליגנציה מכורים – סמים – כך שהם מייצרים המפלגה, ריכוז ורגיעה, הכל באופן מלאכותי. גוף האדם מכיל יותר מ-400 כימיקלים מסוגלים לתת שמחה, עצבות, חלום, אהבה, שנאה… אבל מבפנים באופן טבעי. הארוחות מוגשות על-ידי האינטלקט שלנו. הציביליזציה הנוכחית שלנו, אם כך אנחנו יכולים קוראים לזה, סובלת כתוצאה צמחים אשר תכונותיו בהתאמה היו לנצל בכל התרבויות. עד לפני עשרות שנים, אף אחד לא היה אכפת לווסת שלהם הזריעה, קציר, ואילו עכשיו הטיפוח של חומרים רעילים העובדה קוברה מידות קטסטרופה פלנטרית: הקפיטליסטים, סוציאליסטים, קומוניסטים, הנוצרים, המוסלמים, וכו ', הם הצטרפו במסע צלב נפוצות בריאות הנפש המוסרית של המין האנושי. עלינו לשאול את עצמנו: בהחלט, אשר מכירה נהנו עם בעצם אי-חוקיותה של חומרים מסוימים? אנחנו יכולים להגיב עם ראיות: מכורים – חולים-, לא. כסף הוא 'הזוכה הגדולה' הפתוגן של שימוש בסמים. הוא אנונימי, אחיד קבוע; קראתי כי הוא פועל לפני החלפת מסחרי יותר מ- 4,500 שנה. לבירורים בנושא יש לפנות ל מייקל שטיינהרט שמבין יותר ממני. זה עצוב, אבל זה המציאות טהורה. הג'נטלמן רב-עוצמה הוא דון כסף!, אשר קורא שלנו פתגמים ספרדי. אנחנו רק מדברים על סמים לא חוקיים. החנות של כל מדינה היא שונה: מדריד אינו פריז או ניו יורק. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את עו"ד אמסלם. אולי, מה טוב עבור הולנד הוא לא עבור ספרד. חוקיותו של חומרים רעילים מסוימים יקבלו את החברה הספרדית? אני מדבר על חשיש, בלשון המעטה. לדעתי שהם רופאים, מעסיק מטיפי המוסר, מי, בקיצור, לומר את המילה האחרונה. אל לנו לשכוח לרגע, אף לא לבטא אותה נכונותו, חברים טובים שלנו, אלכוהול וטבק הם תרופות מקוריות במאה ה-21 שלנו, סיום-התחלה. הוא מתבצע אימות של סיגריות הנמכרים – לצרוך – האשפה לגופנו (אגב, כי 95% יש איזה עישון, ללא ספק, הם חומרים מזיקים לגוף האדם: לא רק בלטווח ארוך, אך קצר.) ברגע ניקוטין נכנס לריאות שלנו לעולם עלים. ועוד: כל בעלי ידע כי עישון סיגריות – ניקוטין שלה ושל אחרים רכיבים כימיים-, אחראים למוות תינוקות פתאומית – על בנים ועל בנות-, אם האמהות שלהם צורכים סיגריות בזמן הריון. אלכוהול שאנו יכולים לומר הרבה, אולי חמורה יותר, נתון כי אנשים צעירים – נערות וילדים – וארוכת בין 10 ל- 12 שנים ומעלה, בעלי-אמצעים מספיק, במהלך כל השבוע ולצרוך אלכוהול – מספיק – כך שגם אחד מהם, איבד במצפוננו שלהם…כמובן, הגורם המתאים העדפותיו אבי וחברי משפחה כאשר הם נקראים בתי חולים, מרפאות, שבו אתה כבר טופלו כתוצאה של מצבו של שיכרון. עזובה עצוב!, כי אחד הוא גם אבא ו… שסיימנו לדבר תרופות משפטיות. והוא ידוע היטב כי אלכוהול וטבק הם תרופות אותנטית בהחלט, הם גם להרוג. ידוע כי עישון בזמן הריון היא מזיקה לעובר כי חייהם בבטן של האמהות – בנותינו לחוה. כאן אנו יכולים לכלול תסמונת מוות, המשויך בגורמים מרובים שאינם משויכים האחרון, הגורם העיקרי שלו הוא חייב לכלול ניקוטין. לה קורוניה, 1 בספטמבר, 2009 © מריאנו Cabrero B?rcena הוא כותב איור: Google, התמונות שלי

תשובה כנה: אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

כי אמינה היא שיווק שותפים? שיווק שותפים היא שיטה נבדק כדי שתהיה אם תתחייב לביצוע כסף בשיטה זו אותה בקרוב… זה פשוט, אבל מבין אותך… להבין את חוסר האמון שלך כי הייתי שם והאמת מה ששמר לי מוטיבציה להתחיל שמאמצי היו הראיות של יעילות כי מצאתי באינטרנט. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. פגשתי כמה בדיקות אלה בדקות 5 וידאו,… כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. הוידאו דוברים אנגלית, אבל זה מספיק כדי לראות את הראיות של מאזן התשלומים שאינם שותפים אלה כדי להבהיר את הספקות שלך… האם הסיכונים תרגול שיווק שותפים? האם יש סיכונים? אף אחד, שיווק שותפים הוא % 100 בטוח ו- % 100 משפטיות הן ארצות הברית ומקסיקו בכל מדינה אחרת באמריקה הלטינית ואת העולם. לבירורים בנושא יש לפנות ל חברת טבע שמבין יותר ממני. זהו מודל שיווק המשמש גם בעסק פיזי.

כאן בקולומביה, שבה אני חי עכשיו, יש לדוגמה אנשי מכירות מדלת לדלת המכירה מוצרים רבים של חברות שונות כי לשלם עמלות על מוכרי למכירה כל… כי הוא תמצית שיווק שותפים. באינטרנט ישנם ארוך, אבל אם יש לך ספקות לגבי הביקור הלגיטימיות שלה לדוגמה את האתר MercadoLibre.com, חברה ידועה באמריקה יש גם שותפים בתוכנית, אשר למרות אינו יכול יעיל מאוד vistaso להראות לך כי שיווק שותפים הוא לגיטימי לחלוטין. ניתן לעבוד על זה מכל מדינה? כבר מתאמן שותפים שיווק למשך מספר שנים, הטיפול עסקים מ קולומביה, ארצות הברית שלא תהיה לך בעיה עם זה. הדבר היחיד תבחין, היא כי לאחר ההכנסה שלך גדול מ- $600 חודשי, תתבקש לשלוח אותם בפקס טופס הצהרה מסים.

אבל זה רק כאשר ההכנסה שלך יותר מ 600 $ לחודש ו היא תהליך פשוט מאוד, הוא שלח טופס פשוט כי באפשרותך להדפיס, למלא ולשלוח דקות.., חברות מסוימות לתת לך תקופות ארוכות עבורך זה.., אבל זה כבר סיפור אחר… המקרה הוא לא תהיה לך כל בעיה. האם יש להשקיע כסף? בהחלט לא, קידום מוצרים בשיווק שותפים, ניתן לקדם אותם עם חינם אסטרטגיות (ללכת הקישור בסוף המאמר לקבלת מידע נוסף על זה). כפי ניתן להתחיל להרוויח כסף היום עם שיווק שותפים? לנקוט בפעולה! בקר לקבלת פרטים מלאים אודות שיווק שותפים, יש גישה אל הכלי שבו ילמד אותך את סודות להפיק מיליארדי בהכנסות!

Naybet ואני

זה סיפור או נופל נרטיבי ככל האפשר או את דמיונם של כל בן אנוש, עם מעט שכל ישר הלכו בליווי בכלבו הנאמן Naybet, מי ליקק אותו על לחייו, כמו כאשר דן נשיקות צדקה בין האחים. אני מעד מעבר לו, ואמר לו: לאן אתה נוסע ממהר כזה, ילד? אולי, כדי ליהנות בתחום זה יום של מנוחה, כל כך יפה, כל כך עליזה… מאז, מר Zepol. אתה כבר יודע כיצד ניתן ליהנות הטבע החברה של chucho…, אני אומר. הוא רץ השנה…, נותן יותר. זה יכול להיות היום, יכול להיות שזה היום, וייתכן מחר.

ילדים הם תמיד ילדים, עלינו לאהוב, לכבד אותם, כי הם ייחודיים הקציר. לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. הוא עזב את Oiluj – 14 שנים של גיל-הליכה באזור קוטג בה בילה בסופי שבוע בחברה של הוריהם. הוא הלך בליווי בכלבו הנאמן Naybet, מי ליקק אותו על לחייו, כמו כאשר דן נשיקות צדקה בין האחים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. נתקלתי בעוד עם לו, ואמר לו: לאן אתה נוסע ממהר כזה, ילד? אולי, כדי ליהנות בתחום זה יום של מנוחה, כל כך יפה, כל כך עליזה… מאז, מר Zepol. אתה כבר יודע כיצד ניתן ליהנות הטבע החברה של chucho…, אני אומר. לא חלפו מעל שעתיים, כאשר הילד החמוד חזר מהירות אשר נתן, וכפות, ככל הנראה, הפחדים, בהתחשב ארשת פניו מפחד הציגו בפניו. מה קורה לך ילד?, שאלתי.

תראה, אני שיכור ' מים ' במקור Nas Odnesor, ואז שמעתי קול ככזו מהשמיים, השבתי. הקול אמר לי שהאושר הוא לא בעולם הזה, אבל במקום השני. מאוחר יותר, Naybet ואני שקעה בשינה עמוקה, על-ידי מוחות שלנו בילה – לדהור-מאות אנשים ברדס, שנשאו לפידים עם נקודות אחיזה שחורות, מבוטא רעב מילה. המשך אומר: לחם, לחם עבור כל שלנו אחים שסבלו מחלות האכזרית: רעב. כעבור זמן קצר, חלום או חזון שלי לקח אותי מערה גדולה שבה דיבר את הקריאות הבאות: אדוני, נראה!, אדוני, לשמוע!, אדוני, הליכה!…בסוף, ובין אדי ערפילים, התעוררו אנשים עם פרצופים מוכרת ? לא חי ולא מת – הוא zambulleron ב אמבטיות ענקיות… כולם שרו, שיבח את האל מכל הדתות. וכך הסתיים שלנו הלילה, הלילה של הלפידים, מר Zepol. אתה חושב, אכן, מישהו יתמוך שלנו חוויות יוצאות דופן? הם קוראים לי שקרן, שקרן, מוגזמות… אמנם יש לי עדים חיובי: חבר שלי Naybet, אמר לי. אף אחד לא להפיץ את העלבונות האלה נגד לך, כלב, muchachote, אמרתי לו. לשרת אותך תכסיס כי מעולם לא נכשל. די, חצוצרות, ומשרה כל כל אחד ואחד של התמונות אשר יש עדים. שהכל כל כך נפלא, מאז, לא צריך להיות שותק. אבל לעשות את זה כאילו זה היו משחק, כלומר, לא לשקר, אפילו לא את האמת לתאר או להסביר, דיאלוגים אפילו לא… לדעת המורה שלך, אם אפשר, לשים לי כתיבה קטנה – כמו חובות הבית-: סיפור. נו, הנרטיב ככזה בדמיון שלך ייקח דין לעצמם כדי להיות מסוגל לפרט, וכן, כל העולם ידע ייחודי וניסיון נטאל. מדברים על הסיפור שלך, אף אחד לא יאמין לזה אבל כולם יהיו המעיטו של אותו, כולם יהיו המעיטו את הלילה הלפידים. לה קורוניה, 22 בדצמבר 2009 © מריאנו Cabrero הוא סופר

$1,000,000 עם גוגל ב- 6 חודשים

האם אתה יודע את זה? הכנסות פרסום באינטרנט הגיע לשיא $4.2 מיליארד דולרים המשוער ברבעון השלישי של 2006, כתוצאה מכך באינטרנט פרסום שוק גדל יותר מ 30% במהלך ארבע השנים האחרונות ברציפות. גוגל דיווח הכנסות של 3.66 מיליארד דולר לרבעון שהסתיים 31 מרץ 2007 "גוגל אדסנס הוא לעשות מהפכה באינטרנט, ילדים בתיכון הם ביצוע גורלה חודשיים עם Adsense, מקבל תשלום עבור מחלקות שלהם לעזור להורים שלהם לשלם פרוייקטים. בזכות הכנסות גוגל אדסנס, באינטרנט הוא גדל מהר יותר מדי יום, בעוד גוגל משלם חשבוניות עבור מנהלי אתרים שיוצרים איכות אתרי אינטרנט עם תוכן חופשי, שירותים ציבוריים עבור כל. אנשים ליצור אתרי אינטרנט רק כדי להרוויח כסף עם Adsense, מסיבה זו באה לידי ביטוי הרשת תורמת הצמיחה המהירה של אלפי אתרי אינטרנט ורעיונות אשר נולדים מדי יום עם כל אחד מהם. בעת שימוש בגוגל כדי לקדם מוצרים אשר מממנת לעוד, זה נותן לך ערך חדש לאתר האינטרנט שלך. למה גוגל אדסנס של התוכניות / בגוגל הם כה גדול, מכיוון שכולם wins, מפרסמים לשלם לכל לחץ ולבצע מכירות באמצעות אדוורדס לחיצות, רשמים נעשים על-ידי מפרסמים AdSense אשר מקבלים פיצוי, הוא מעגל שלא עוצרת ולכן הוא בלתי מנוצח. שיחה זו "התפלגות ההכנסה", אשר הוא אחד הכלים שיווק באינטרנט חזק יותר. אלפי אנשים כל יום לאתר Adsense ולהתחיל להרוויח כסף בבית עם אתרי האינטרנט שלהם, הם לחלוק את הסוד עם אחרים לזכות בכסף, למה היה לי קשה של כתיבה והפצה של סעיף קטן זה, כדי להפיץ את החדשות הטובות כמובן הון משלי.

אם יש לך אתר אתה מחפש הכנסה רציני, זוהי ההזדמנות המושלמת אשר אתה יכול לתפוס, Adsense התוכנית הטובה ביותר להרוויח את הכסף מסחררת ברשת, אחד בתשלום רוב היטב, אם לא את מספר 1, הטוב ביותר של כל הוא אמיתי! הצטרפו גוגל אדסנס ולהסיר את עבודתך תוך חודשים ספורים, השימוש של גוגל אדסנס לעזור להרים את העסק שלך להפוך למיליונר בשנה הבאה. תן לי להראות לך הושכר "1,000,000 ב 6 חודשים". מלבד תנועה על פי בגוגל יכול לייצר, הכנסות Adsense, באפשרותך גם להפוך כסף מתייחסים לאחרים תוכניות בגוגל אדסנס, מקבל הרבה כסף כאשר הם משתמשים בתוכניות אלה; בתשלום, גם בתשלום. זהו אופן הפעולה של תוכניות אלה: "כאשר פרסומות רשום בגוגל דרך לעוד כ ההפניות שלך, הוא מבלה $5.00 כמו זכות המנוי וקבל בתוך 90 ימים מנוי, לעוד קרדיט $5.00." כאשר זה המפרסם אותו להשקיע $100.00 בתוך תקופה של 90 ימים לאחר ההרשמה, אתה כבר לעוד ניכוס נוספים של $40.00. אם בתקופה כלשהי של 180 ימים, מפרסמים כ- 20 וכל אחד מבלה יותר מ $100.00 בתוך 90 יום מיום הרשומות המתאימות שלהם, לעוד לקבל בונוס של $600.00. "" כאשר עורך שפורסם בגוגל אדסנס כדי "" לעוד דרך כמו ההפניות שלך להרוויח $5.00 ב- 180 ימים לאחר ההרשמה שלך, אתה כבר קרדיט של $5.00. כאשר זה עורך אותו לקבל $100.00 תוך 180 ימים אחרי ההרשמה זכאי לתשלום, היית ניכוס נוספים של ? 250.00. לא תמיד מייקל שטיינהרט. אם בכל פרק 180 יום, אתה מפנה מפרסמים 25 שלא מרוויחים יותר מ $100.00, היית בונוס של 2,000.

"יש צורך לומר עוד משהו כדי לשכנע אותך להירשם? אני לא חושב. פשוט לחץ על החשבונות, יראו את פוטנציאל ההכנסות שלהם, אם אתה כבר יודע מה אני מדבר אולי נקודת מבט טובה יותר, אבל אני יכול להבטיח לך כי אין דבר כזה. אל תדאג, לקחת אותו קל, קח את הזמן שלך, לא משנה אם אתה לא מבין כל זה, הבעיה היחידה היא כי יש אתר אינטרנט ואתה רוצה להרוויח כסף, תהליך שתגלו איך הכל עובד וכיצד להצליח המטרות שלך. על כך ועל סיבות רבות אחרות גוגל, יהיה מספר 1 באינטרנט במשך שנים רבות! סעו בכביש, להתעשר, להגשים את החלומות שלך לנצח! מיגל דומינגז

מסיבת עיתונאים

של כתיבה טובה לעיתונות שלנו יהיה תלוי במידה רבה הגירסה חדשות אשר נוכל לראות לאור לאחר conferenca העיתונות. אפילו, נוכל להציע הבעלים של החדשות, עם הודעה לעיתונות טובה הוא גם עמדתה הרשמית של החברה, מדריך הוצאת לשמש בעת שרטוט את הפתק. כיצד נוכל להגיע כי עיתונאים להציב הודעות המפתח שלנו החדשות שלך? לתת להם הודעה לעיתונות סיכום הרעיונות שלנו, איך אנחנו רוצים פרסום, בעיקר במצב משבר, שבו יש בלבול, עמימות, לעתים קרובות, כוונה רעה. נתחיל באומרו כי הודעה לעיתונות היא כתיבה קצרה מאוד בשימוש להכריז על קריאה להצעות, או כדי להרחיב או להבהיר מידע קודם. במקרה המטרידה אותנו, לעיתונות יעזור לנו לשדר שלנו הגרסה הרשמית לעיתונות יפורסמו הודעות כי אנו מעוניינים, אשר טופלו במסיבת העיתונאים. לא תמיד טבע.

לסיכום, כי הוא הזן את החדשות שלנו מנקודת מבט, לא על-פי את נקודות המבט של העיתונאי. המבנה יעברו את הכלל של פירמידה הפוכה, הולך הניסוח של סדר החשובים הפחות חשוב, לפי זה: ראשית, המחזיק: יש לייצג, בקיצור, ברור ומרשים, מידע חשוב יותר רצינו להעביר בהעיתונאים. זה תלוי הבעלים העומדים לעיתונות עם רוב מוצלח תפקידו, מאז אם הבנייה שלו ארוך, מבלבל, ללא ריבית, כנראה שלא ניתן לטיפול עם יעד תשומת לב, אמנם רלוונטי לקורא מידע במשפט. לאחר מכן יתבצע עם כתובית כדי לתמוך מחזיק, הנחתה, רב זה או סימון מידע בעל עניין לקורא ללמוד מהר. הוא צריך לא לבלות חמש שורות וצריך לסכם את כל התוכן של הטקסט וליצור הציפיות שלך לקריאה מלאה. זה צריך להיות בכתב מודגש. מציעים שדמות תקיפה הוא משאב טוב לשימוש כחלק של בעל.

כאן אנחנו הולכים עם הפיסקה הראשונה של הגוף של המשפט, הם חייבים לא לבלות חמש שורות, צריך לסכם את כל התוכן של הטקסט ליצור ציפיות הקריאה שלך מלאה. עליך ללכת מודגש ומכילים מידע מידע הנחשב חיוני: מה, היכן, מדוע, מי ומתי. נהוג לקצר מהדורות, תמיד לחתוך את הפיסקה האחרונה. לכן נוח לספר את כל הסיפור בפסקה הראשונה ולהשאיר את הפרטים על הפיסקאות הבאות, בצורה הדרגתית. אתה צריך לכתוב תחילת הגיליון המקום והתאריך של בעיה: הוא העיתונאי מציינות את המקום שבו הפרסום היה מקורם, כמו גם האר הרגע שבו הוא הונפק. בסוף, הפיסקה האחרון, את הממצאים ואת ההשלכות לעתיד את העובדה מתייחסים התקשורת עשוי להיות, אם אנו נמצאים בעיצומו משבר בעיקר יינתן. אל תשכח לעיתונות יש ערך כלשהו-חדשות של מה אחרת אף אחד לא רוצה לפרסם אותו. איתור תמיד מעל בעל אזכור לעיתונות, תמיד באמצעות נייר חברה עם הלוגו של החברה, כתובות דואר אלקטרוני, מספרי, פקס, טלפונים, מיילים לאנשי קשר. חשוב מאוד בסוף פרטי הקשר של מנהל תקשורת, הסיבה היא תגובה זריז ובמועד של הבקשה של עיתונאי מסייע משמעותית כדי להפוך את המידע שקודמו על-ידי הודעה לעיתונות יותר נחשב נוטים יותר להיות כלולים במדיה.

זהו שיווק מדורגת?

זהו שיווק מדורגת? המכונה גם רשת שיווק או שיווק רשתי, נקרא MLM מקוצר, עומד רב רמת השיווק. הרוב המכריע של המדינות המפותחות יש חקיקה ספציפית המווסת סוג זה של התפלגות. כאשר אתה ממליץ מוצר או שירות למישהו, תרגול MLM שיווק אפילו בלי ידיעתו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. שיווק MLM מאורגן מבנים מציעים לכם את האפשרות של קבלת עמלות גדול עבור עושה את מה שהוא תמיד עשה: ממליצים מכריהם מה שהם רצו. מי ליצור ארגון השיווק מדורגת? כל אחד עם חזון יכול לפתח אותו. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר.

ההשקעה היא מינימלית סבירים כל הכלכלות, בניגוד מה קורה בעולם הזכיינות, לדוגמה הזמן הנדרש כדי לעבוד על הקמת ארגון MLM הוא משתנה, ואתה רק לקצב. קבוע הקדשה שישה חודשים מומלץ, למרות רק שעה ביום זה מספיק. אם אתה רוצה ללכת מהר יותר ולהשיג תוצאות טובות בפחות זמן, אין לך עוד לכופף הקדשה שלהם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מייקל שטיינהרט. האם אני צריך ידע קודם? אל. הבסיס של ההתחלה שלו בשיווק רשתי הוא נטייה לצרוך את המוצרים ולקבל הטבות. ידע מבוסס על הציפיות שאתה יוצר. שלו יעדים ומטרות בחיים יפעילו את הצורך ידע בעתיד.

האם השיווק של רשת חוקי? כן, היא חוקית. כך מציין איזה BOE מספר 15. יום רביעי ב- 17 בינואר 1996. סעיף 22. מכירות MLM. שיווק מדורגת היום תעשיית מעורבים מיליוני מפיצים עצמאיים והיא היא האפשרות הטובה ביותר עבור עסקים בינלאומית ללא סיכונים פיננסיים. GTC תואם כל הדרישות המשפטיות שנקבעו על-ידי ממשלות במדינות בו היא פועלת. מפיץ עצמאי טלקום להתחבר הכללית. אינטרנט: אלברטו Destefanis.

המורה ואת תפקידו לטובת מצוינות אקדמית

Iazzi קטרינה אוניברסיטאות דורשות אתגרים גדולים שהן עולות פי הדינמיקה של תרחישים הנוכחי, שיש מורים באמת מזוהה עם התפקיד שלו, כי לטפח את הידיעה הענק לשלב מוטיבציה למשתתפים, סטודנטים, יצירת ידע חדש, כדי להשתמש כראוי את כשרונו של הפרדיגמה המודרנית החינוך שיועילו לך בלימודים שלך, במבנה שלו לא ניתן להשאיר את המורה ידע בעבר, מבודד מן המציאות המציג העולם, הדורשים את אלה שאינם מסוגלים לתת דרך המרות הדרושים על פי ההתמחות שכל סטודנט שנבחר עבור הביצועים שלהם. נדרש של מורים עם חזון, מחויבות, חדשנית, יצירתית, חוקרים, מחויבים באופן מלא ליצירת מוטיבציה תמריצים אשר מעדיף את הלימוד של מקצוע בטענה תרחישים מודרני. סוג אחר של דיאלוג צורך עם התלמיד, לא כופה עליהם לחזור על הידע, להיות רשם כל אלה מיומנויות טקסטואלי דרישת המורים פעמים רבות, כך התלמיד יכול לבחור להשגת תארים, לצמצום אותם יצירתיות יוזמה, תצוגות שנגזרים מ משותף, מה התלמיד פענח, הבינו. הוא צריך לדעת כיצד לנצל את היתרונות של הכישרון, כי ההון האנושי של התלמיד להכיר לך מוטיבציה, יכול להביא ידע חדש, לתת דרך תוצאות מאשר באמת תורמת הצמיחה שלהם וכי שמצדד מורים מותר לפרש את הרגשות, לימוד מה. המורה בזמן הנוכחי, צריך להיות פרואקטיבי, מנהיג אמיתי של החינוך, להיות מזוהה לחלוטין עם כל הכלים אשר החברה ידע דורש כעת. ביצוע פעולת commit באופן מלא עם מה מייצג את המחקר, בהינתן המציאות של בעיות הלאומית, הזנת כל המכשולים הללו מתרחשים, משפיעים על ההתפתחות של המדינה, של חינוך, של התקדמות, של התמחות כי הוא לימד. זה הכרחי, כי המורה יודע כראוי להתמודד עם האינטרנט, כיתות לימוד וירטואלי, כל אלה סדנאות, שיטות לחילופי רעיונות, המצריכות להניע את המשתתף לחוש אמפתיה כישורי לומדים, תוך הקפדה על -דיאלוג פעיל אשר אבד, שבו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע.

התעללות לפעמים רשות רשמית של כוח שיש לו המורה, מאד פוגע הפתיחות כדי דיאלוג. הכיתה צריך להיות כמה סדנאות אמיתי המקלים על הניתוח של המציאות של נושאים אשר לימד משותפים, בו באה לידי ביטוי על המחקר והתוצאות origine אשר מצדיקים את ההשקעה של זמן נתון בכל כיתה שמלמדים. לוח כיתה, גיר, לא ניתן עוד המכשיר בשימוש בכיתה רגילה, אתה חייב להיות משולב כבר למדיה מודרנית audiovisual תקשורת, אשר נותנים שלב נוסף למחלקות השתתפותית. אנו חולקים עם מה אומר מורה קרלוס נ' המורה (2001), כעת יותר מתמיד, צריך לדעת להשתמש תמריצים מוטיבציה זה צעד לתת כי זה רטבים לסלט תמריץ כל אנו מביאים, עשוי להוביל ליצירת תוצאות אשר לא רק תורמת עודד אבל לכל. כי זו המטרה אותה הוא הכרחי, הערכה עצמית של המורה, לקבוע איזה גירויים מוטיבציה אשר משתמש דרך ההוראה שלהם, כיצד גירויים אלה הובילה סטודנט מונעים עודד, עלול להוביל את המחלקה, למידה להשיג מצוינות אקדמית. זה מורים צריך גם המודעות העצמית של חולשות שלהם, נקודות החוזק שלהם מתודולוגיה, בצורת כקווי רעיונותיו, ידע מעל הכל, איך מעודדת סטודנטים שלה, היבט בקלות שנקבע עם תוצאות, האקלים מוטיבציה השוררת בקורס. זה הכרחי על פי אישיותו, התנהגות, התנהגות של המשתתפים, כדי לקבוע מה צריך להיות המתודולוגיה בהמשך, כיצד להניע, מתקשרים איזה גירויים זה תמריצים חיוביים generaren עניין התלמיד לומד, פרודוקטיביות. אנו מקפידים על הצבעה, כי המורה המודרנית יש בהחלט יודעים כיצד להשתמש כראוי תמריצים מוטיבציה כי נוכח הביקוש, יותר כאשר המדיה האודיו מגובה על-ידי הדרישות של הצעות החברה ידע גירויים חדשים, שידוע להם לטפל משתפת פעולה באופן חיובי כלפי תמריץ משתתפת. בפרט עובדה אמיתית, כי אוניברסיטאות כדי להבטיח שלו מצוינות אקדמית חייב לבחון כיצד המורים מציג בתפקיד שלהם ולעודד את כל השינויים הנחוצים לדעת משולב באופן פרודוקטיבי מורים עם המשתתפים בו, אחרת התוצאות יהיו שליליות מאוד.

לחשוב מחדש על האוניברסיטה בהווה

אדם חכם הוא מי שומר על ההיגיון שלו צלול וברור ורואה את הדברים כפי שהם באמת. הוא מקשיב כדי עצה זו: החיים הוא אתגר, לפגוש אותו!. החיים היא אהבה לשתף אותו!. החיים הם חלום לעשות את זה!. החיים הם משחק, משחק זה! סאטיה סאי באבא לחיות רגע שבו הם רבים manifested עוויתות בפוליטית, כלכלית, טכנולוגית, תרבותית, עם דינאמי גדול בתרחישים שבהם הם אינטראקציה, תרחישים יותר ויותר להיות סוער, עצבני, מאתגר, דרישת אנשי מקצוע והמיומן, הכשרה בהתאם לדרישות של ימינו, שבו האוניברסיטאות יש תפקיד שלהם עם הדרכה, היווצרות של אנשי מקצוע מחויבים לתרום משתנה, המרות הנחוצות כדי להבטיח תוצאות חיוביות.

במקרה ונצואלה אשר נוגע לנו, יותר מתמיד, הכאן ועכשיו, זה הוא הצורך יש אוניברסיטאות מצוינות אקדמית, להבטיח כי להציל את הדעיכה סבל בשנים האחרונות באקדמיים, המחקר שלה, תוצאה של הנטישה שלה, השתתפות, מחויבות אתגרים גדולים כי הם מתעוררים, עם קורונל אלקאזאר הנשיא הנוכחי הוגו צ'אבס ניהול בקור המדינה. היום יותר אמור להופיע אוניברסיטאות עם תפקיד דינמי יותר, מחויבות, מאי פעם, שבה אגב הצעות, דעות, ידע favouring הארץ, הבעיות העיקריות שהוא פונה, בריאות התרבותי, הכלכלי, טכני, חברתי וחינוך. הם חייבים ולהירתם לספק דרך אקדמיים רקע טוב עם ידע עדכני, מקצועי מסוגל לענות על ביקוש זה, הנדרש כדי להתמודד עם תופעות של תרחיש הסוערת, תחרות בינלאומית, פיתוח טכנולוגי, אי-יציבות פוליטית כל האתגרים הנובעים מן המציאות הגלובלית הנוכחית. פעולת commit של הרשויות אחראי לניהול חינוכי אוניברסיטאות, יש להם לחשוב מחדש דרך כיצד צריך לפעול את האוניברסיטאות כיום, כגון לחנך את המנהיגים של מחר, מי תהיה על הכוונת המדינה, מתן מה מייצג את הערכה עצמית, אסרטיביות, טופס התחייבות בהתאם לדרישות שהפיק התחומים לקראת ידע לצרכים הנוכחיים. יש רשויות לבצע אבחנה על התנהגותם הפעלה חינוכית, אודות תחומי האחריות שלהם, פונקציות לביצוע, סקור שלהם מבנים ומערכות ניהול ביצועים, ניצול נכון של שלהם הון והכישרון האנושי, הגדרת הפרופילים של אנשי מקצוע שונים ויוצרים בהתאם לדרישות מה קיים. לעצור כדי לבדוק כיצד התבצעה הפעולה שלו, שבו היו חולשות שלה, איך הם להיות ממונף הזדמנויות החוזק שלהם, מתמודדים עם איומים, מה הייתה התוצאה חיובית טופל כראוי. רשויות האוניברסיטה יש לשבור את הטבור של המחויבות עם קבוצות כוח, חסות פוליטית, הבריתות, ידידות, עם כל דבר מה התדרדר ב- pro להשגתו של מצוינות אקדמית, צריכה להינתן מעבר מנהיגות חינוכית, יותר פרואקטיבית, חדש עם תרומות חדשות אשר תעודד שימוש נוסף של המחקר של המחויבות לספק פתרונות לבעיות שונות בפני המדינה בכל המגזרים. .

אתה לא יכול לעבור על ידי מעיניהם כאשר דנו, עם העזרה של החינוך, האדם חייב ללמוד להיות, לחיות, לדעת ולעשות בעולם מעבר החברה מידע כדי להפוך החברה ידע. דיוק, זהו האתגר הגדול של שינוי חינוכי, לא יהיה אפשרי אם הוא אינו מופעל למטה, כל בית הספר, כל מורה, כל סטודנט. היא לא הארגון, חשוב כפי שהוא, שבו אתה חי את זהותו, אך בקהילה האקדמית, וזה אשר מבטיח כי המוסד הוא בחיים. הקהילה יודע, הוא אשר מגלם את זהות, לא פעיל מסמכים, פרוייקטים, או מבנים. אנחנו צריכים לא מוזר לדוגמה, הצהרות של CEIPA Universitaria Fundaci?n של מדיין, קולומביה, כשהוא אומר, כי האפשרויות של פיתוח של העמים תלויים, רמת השכלה של אנשיה. עכשיו כי החינוך חדל להיות עניין הספר בהחלט להפוך שדה של התערבות חברתית, עם זאת, ההנחה היא חידוש פדגוגי, ללא תחרות היסטוריה, אשר צריך לעשות הוא מסוגל עמוד השדרה כראוי ופיתוח סימולטני של אפשרויות אישיות ועמדות חברתיות, ומכאן, כי לא אמור להפתיע אותנו, מי מתעקש לזכור, שזה בלתי אפשרי לחנך מבלי קדימה כמה מטרות: מחנכת משהו. יש לו שום השכלה ללא קשר עם תחושה. מטרת החינוך היא החקירה, רכישת מיומנויות. צמא זה עבור תחושה מהווה הכישרון המוסרי אשר צריך לספוג את כל החינוך. החינוך עצמו לא מחזיק וטוב רדיקלי: תלוי את מטרותיה. צריך להיות כי פעילות חינוכית, כפי מדגיש אותו דוח על-ידי אונסק ו, צריך לנסח להניח את המושגים החדשים של פיתוח, התקדמות, חתירה להציג מודלים לפיתוח בר-קיימא המותאמות למצב שלהם בחברה כל אחד. האוניברסיטאות דרך היווצרות של אנשי מקצוע מחויבות הקהילה שלהם, המדינה, צריך לתרום באופן משמעותי דו-קיום, סובלנות, סולידריות בין אנשים ועמים. החינוך חייב להיות תהליך מתמשך, כפי שפורט, כך זה נמשך כמו החיים של הגבר, כדי לעזור לך לחיות לפי ערכי מכריז. האוניברסיטה חייבים להיות מסוגלים לתקשר עם תרבויות החיים כי היקפי זה ואוניברסיטת לא שלך יכול להיות מוקרבת הרוח פרגמטיזם ריק מתוכן תרבות, צריך להיות קשוב לשינויים, לקידום המדע, שיש מורים מחויבת המשימה של מביא את הידע שלהם כאשר הם יודעים לפרש את הצורך התרחיש שלך. אתה צריך לדעת לנצל הזדמנויות כי הסביבה להתבטא דרך פעמים רבות הטעויות להפוך שחקנים אחרים, כמו המדינה, מוסדות, ארגונים. צריך הנוכחי רשויות האוניברסיטה, מנותקים האטרקציה היוצר בפיגורטיביות, כיוזם יותר, לתת דרך מצוינות אקדמית המקדמת האוניברסיטה ועל המדינה. עליך לקבוע את עצמו למטרות קו עם המציאות החברתית ואת מאוד גם מציינת סנצ'ו Juana, עם תרבות, לייצג את האמצעים להשגתם.

שיווק רשתי

כי הם הכנסה שיורית? הכנסה שיורית הם למעשה תשלומים שהתקבלו בחשבון שלנו גם כאשר אנחנו לא, או כשאנחנו בחופשה, הליכה עם המשפחה, אפילו כאשר אנו ישנים, הכסף ממשיך לגדול בנק משלנו. הפרש זה נמצא עם העבודה המסורתי?, עובדים, בעלי עסקים קטנים ואנשי מקצוע לא להרוויח כסף אם הם לא עובדים. למה לחיות תמיד שינוי הזמן שלהם עבור כסף על עבודה שוטפת או כבעלי עסקים לחוצה כי לקלוט אותם בזמן ומאמץ. באופן מסורתי היו דרכים רק כדי לזכות הכנסה שיורית אמיתי, פסיבי: 1. הכסף על פי מורשת אשר מרוויח באחוז גבוה של קצב הייצור בעסקים המסורתיים. 2.

תעשיות אמנותי מוסיקלי או קולנועית, מוסיקאים, שחקנים, וצאצאיהם, להרוויח שוב ושוב עבור כל שיר או סרט שנרכשו או מוצגים. 3. השקעות כגון מניות, אגרות חוב, עם כל הסיכונים הכרוכים. הכנסות 4 השקעות במאפיינים נדל ן. 5 למכור ביטוח עם חידושים חודשי או שנתי. אלה הן שיטות מרהיב כל אם יש לך קרובי משפחה עשירה, אם אתה או שואפים להיות אמנים מפורסמים או צאצאי אחד,…, או אם יש לך כסף לקחת סיכון לאבד אותו או סכום גדול של הון לרכוש נכסים להשכרה, או אם אתה רוצה לבלות הרבה זמן לימוד עסקי ביטוח (… היה החופש שלך זמן). אז מה התשובה? רשת שיווק שיווק רשתי מספקת את הפתרון המושלם בהשקעה נמוכה, גם אם יש לך מעט זמן, או ללא ניסיון! עם זה מודל עסקי מעולה, הפקת הכנסה חוזרת על המאמץ נעשה פעם אחת! מידע:

חנות מקוונת לעומת עסקים מסורתי

מנסה לעזור לך להחליט את הפעלת נתיב חדש ומלהיב זה דרך הרשת, אני כותב את המאמר הזה כדי להוסיף את השני כבר פרסם עם המטרה היחידה לנקות את הספקות שלך בשלב ראשוני זה של ההערכה כי את עוברת, מסכם על או לא emprender?s הפרוייקט החדש הזה מייצג האינטרנט וכי תוכלו לנסוע את החופש הכלכלי שלך. כמו, דיוק, החלטיות וחוסר ודאות הם הגורמים העיקריים זה לעכב ולמנוע אפילו אנשים רבים להתחיל פעילות חדשה זו, אני רוצה לתרום נתונים, גירויים. אז אל תהיה להתגבר על ידי ספק או פחד ולפתור להתחיל פעילות חדשה זו כי ניתן להגיע לשינוי אמיתי, אמיתי בחיים שלך. אז אתם חושבים על הגעה עצמאית, דבר שלפי דעתי הוא פנטסטי, כל הנתונים, מינימום, כלומר, אם אתה יכול לעזור. אז, לראות את מצב מדריך קטן, כמה הבדלים בין שתי הפעילויות המופיעות בכותרת של מאמר זה. העסק מסורתיים: עבור האם יש צורך להשקיע סכום כסף חשוב, המקום שבו יפעל העסק שלך, פוסטרים או המודעות לזהות זה, מתקנים, מוצרים, היתרים או הרשאות, וכו '. נמצא כי אתה לחשוב זה גם כי אתה יכול להתחיל עסק עם מעט כסף, אבל כמו שאמרתי, בדרך כלל התוצאות המתקבלות בעסק קשורה ההשקעה הראשונית. . ובכן, כאן אנו רואים אחד הדברים שהפריעו לי ניתן למצוא, אך לא עבור כולם, אבל עבור רבים, בירת הכרחי. כאן יש מגבלה אמיתית, זה אומר שאין לכל אחד, רק עבור כסף. משהו אחר שכדאי לזכור שיש סטטיסטיקה שאומרת: 50% מהעסקים לסגור בשלוש השנים הראשונות. 40% נסגר ב- 5 שנים. רק 10% הוא מוצלח. למרות נתון סטטיסטי פשוט, אני לא חושב שזה רחוק המציאות. המהפכה חדש בעולם של E-Commerce כפי עסקים תמיד לעשות, לראות איך היא מגדירה את זה ויקיפדיה: E-commerce (מתוך anglicism מסחר אלקטרוני) מורכב קנייה ומכירה של מוצרים או שירותים על מערכות אלקטרוניות כגון ורשתות מחשבים אחרים. ההחלפה ערכו אלקטרונית גדלה באופן דרמטי מאז massification של האינטרנט. זה בהחלט עסק אמיתי שזז מוצרים, שירותים ישירות לציבור הסופי, גלובל להגיע והוסיף שבו בכל יום, בכל רגע, מאות אלפי אנשים. מצד אחד הם אלה אשר לספק הצעות חדשות והצעות אחרות אשר מבקשים להחיל עבור מוצרים ושירותים חדשים. עם האבולוציה, צמיחה מתמדת, קבוע, בלתי פוסקת מבחינת מוצרים ודורש אותם. כמה הבדלים עיקריים בין מסורתי עסקים ועסקים E-Commerce-מסורתי חייב להיות עיר הבירה היא אישורים הדרושים, היתרים, רישומים. עלויות קבוע כי לא יכול להיות קשורות avadir שעות בדרך כלל צריך עובדים הוצאה קבועה על שיפוץ וחידוש מלאי במקרים רבים יש צורך למכור קרדיטים (מגביר את הסיכון) קשה תלמד לקבל לקוחות כדי להרחיב עליך לפתוח סניפים (כסף להשקעה) אין זמן פנוי מסחר ללא חשבונות ללא חשבונות זכאים ללא שכירות עם מלאי נמוך ללא עלויות קבועות ללא עובדים עם מינימום השקעה מקומית עבור כל מיני אנשים אפשרות לעשות את זה מהבית שלך אתה יכול למכור ברחבי העולם טובזה רק דוגמא קטנה, אבל אפשר לראות בבירור את ההבדלים העיקריים בין אחד לשני. לפעמים עצם העובדה מידע פשוט הוא מספיק לירות התגובה שלנו וזה מספיק כדי לקבל החלטה. הטכנולוגיה מתקדם בקצב מהיר, יש לפנות לחיות איתה, בחיים שלנו, נוכחות קבועה, חידש ומפתיעים, זה מספק לנו אפשרויות, דברים חדשים כל הזמן. . זה כי האדם יש להשיג איכות חיים טובה יותר. הטכנולוגיה כופה את נוכחותה ומקצה קווים מנחים חדשים, חוקים חדשים, מגמות חדשות. אחת המגמות הללו הוא בבירור סחר אלקטרוני (E-Commerce) הוא המהפכה הגלובלית בעולם העסקים: עם אינטרנט מחסומים נשברו קירות קפץ להיות massified תקשורת פתוחה וישירה של גישה גלובלית, כוח אדיר זה של תקשורת מציע לנו דרך חדשה זו עושה את העסקים טכנולוגיות חדשות. לבסוף, הטכנולוגיה היא כאן לרשותכם. אפשרויות חדשות אלה נמצאות בקצות אצבעותיך, אבל הם עדיין כל כך קרוב, כל כך משוחד כי יש לך אותם לידיים שלך על המקלדת עכשיו פונה כלפיך. רק צריך לבלות קצת זמן ואתה תמצא מה שאתה מחפש.

הנהלת האוניברסיטה

על פי התוצאות הנוכחיות על הניהול משחקות, מספר משמעותי של האוניברסיטאות לאומי, יוצא הרבה לומר, כאשר הוא מזהה היעדרם של ממשל תקין, הבטחת אופטימיזציה יעיל של המשאבים שלו, מצוינות אקדמית, academicism האמיתית אשר צריכים להוכיח השתתפות מקדימים של אוניברסיטאות לפני בעיות קשות מול המדינהיותר מתמיד, הוא נדרש של אנשי מקצוע המסוגל מיעון האתגרים, מהתסיסה ולהפיק את השינויים כי צרכי המדינה כדי לצאת שלנו במקרה קדימה., במשך שנים, אוניברסיטאות ונצואלה, הציג רשויות, rectors שלא היו מסוגלים לנהל את האוניברסיטאות עם יעילות, נותן לך שלב למצוינות אקדמית על-פי מתדרדרים, יותר ויותר ירידות להשכלה גבוהה ואוניברסיטאות להתרחק המטרות שלהם, תפקיד שבו הם נוצרו. ישנן אוניברסיטאות רבות, כאשר חלק כישוריו, לדוגמה, מעורבים במקצוע שלנו, כמו ניהול, הנדסה, מי הפסיד במסלולה והתוכניות שלה נתנו מעוגנת במציאות, שבו אנשי מקצוע אשר אינם עומדים בדרישות שדרש בהווה. חוקרים רבים של פרופילים, ניהול, הנדסה, כלכלה, הם לא מותאם ידע בסיסי הדורשים תרחישים הנוכחי כדי להבטיח, כי ארגונים, חברות, מדינה, פרודוקטיביות, התחרותיות, פיתוח. מתרחשת בחלק מהאוניברסיטאות היעדרות, יכולת תכנון פעולות, אסטרטגיות, מערכות יעילות של ניהול וחינוך, בו במקום, אלתור, הזנחה להתבטא וניהול ומונעים את ההישג של תוצאות אשר מעדיף את היקף מצוינות של חקירה וחינוך, וכן, השתתפות של האוניברסיטה לבעיות רציניות כעת בפני המדינה בישראל בתחומה פרודוקטיביכלכלית, חברתית. הוא זיהה של פסיביות, שמשאירה הרבה לומר, שבו, להפך, אוניברסיטאות מוצלח חייב לספק מצוינות אקדמיים, למנף את הכישרון של שלה האוניברסיטה לקהילה מקדימים אנשי הדרכה, גנרטורים של שינויים, ומוכנים לאתגרים ולספק מיומנויות מעודכן עבור הפיתוח של המדינה. הוא מאוד מצערות, כי היעדרם של הנהלת האוניברסיטה מתאים, הוא ההון האנושי המבוזבז של האוניברסיטה, פיתוח ההזדמנויות נתון לאוניברסיטה ודינאמיים יותר, מליטה פיגורטיבי פחות התוכניות של המדינה והן במגזר פרודוקטיבי של המדינה. זה לא, אמור להפתיע אותנו ההערה, החשיבות של הצורך זה, ניהול מהווה התמיכה בניהול מבניים המשפיעים על המגזרים השונים של הארגון. מבנה professionalized ויותר מנומקת הפועל בסביבה יותר ויותר תובעניים מבחינת מתן דין וחשבון. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת טבע.

על פי הכיוון של משאבי אנוש כגון בשלב מתקדם יותר מאשר ניהול פשוט של הטבות, עד היישום של מערכות איכות, המיישמים מסוימים להתחיל להחיל מערכות של הסמכה ISO ותכנון אסטרטגי; משמעות הדבר היא, בין היתר, לנרמל attributing שגרות ניהול או לשאת את שביעות רצון הלקוחות קבועים סקרים. התלמידים והמורים תובעניים מאוד כבר לקוחות שהתקינו אינטראקציה (ויותר) דורשות רמה גבוהה של איכות ניהול. זכור, המנהל של האוניברסיטה הם כרוכים באופן מלא באסטרטגיה אוניברסיטת בימוי של ארגון מבוסס על ידע, עם רשתות פורמלי יקר, עם עובדי ידע למי יהיה עליך להחיל את הלוגיקה של שיווק ולקבל. כל זה פירטת מוכן הזמנים העמוס שלו בכל פעילות בה מזרח מעורב האוניברסיטה. הוא מאוד אסרטיבי כאשר נאמר, כי רק עם מנהלי rectors מסוגל מאוד ייתכן אוניברסיטאות להשיג מעולה. השררה הוא המאבק גדל כדי למשוך ולשמר ביותר מוסמך דירקטורים, שאינה מונעת כדי לשמור על סגנון פתוח של תיאום, זיהוי, בהפצת הטוב ביותר שיטות החיפוש אחר שירות ציבורי יעיל יותר. ניהול באוניברסיטה טובה באמצעות SWOT יכול לתת דרך כדי לציין כי כל החולשות הציג אוניברסיטאות הכאן ועכשיו, זה, עליך לתכנן פעולות, אסטרטגיות, כלים המערבות המרות אליהם כדי להפוך אותן עוצמות, להעריך את היעילות של קיימות מערכות ניהול, הדרכה של אנשי מקצוע בוגר, לצורך ניהול של כישרון, משאבי אנוש, ניהול משאבים כספי וטכני, סגל, מחקר, שיתוף פעולה עם בעיות חינוכיות, פוליטית, כלכלית, פרודוקטיבי, טכני הלאומי. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. עליך להימנע ניהול באוניברסיטה טובה, אשר להמשיך לא מפגין מצבים אשר השפיעו את ההישג של התוצאות, כגון: היעדר panificaciones אסטרטגי המציג גישות אסטרטגית, אסטרטגיות מתאימות לפעול בסביבה המשתנה, הסוערת, קריטי, מסוכנת כפי שאתה פונה.

תרגול נוסף ניהול באופן מיטבי את המשאבים של האוניברסיטה לעבר המטרות, התחייבויות המזוהה במשימתו. יותר הרכבת רשויות על הטיפול הנכון של כלי ניהול להבטיח להם הנהגה טובה פרופילים עדכון של מקצועות רבים לא annualized ולהבטיח מצוינות אקדמית לאפשר עוד מחקר, פרסומים, השתתפות לפני האתגרים הארץ פונה. להיות דינמי יותר בניהול של הצעות של cientifico-עשו הקהילה שירותי המורים מוסמך ביצע את העבודה שלהם-הדרכה ופיתוח מקצוע שדרושה הארץ התמחותם. ניצול יעיל יותר, יעיל של ההון האנושי של האוניברסיטה. אנחנו כי הם גם לשתף לרגע הזה של טרנספורמציה אתגרים, שינויים מול ונצואלה, ישנן הזדמנויות גדולות עבור אוניברסיטאות לשלב ניהול חדשות המסוגלות לייצר פעולות אשר מעדיפים אותו והצלה של ניהול לקוי עבור שנים הוכנעה האוניברסיטאות וכי שיש התדרדרה ההישגים שלו, טווח השפעה של ממש המערבות שיש השתתפות לתמוך בדרישות הדרושים כדי לסייע התקדמות המדינה. אנו חולקים כי זה אמור להקל על חילופי חוויות בין סביבות האוניברסיטה השונים, אשר יאפשר למשתתפים לזהות ועיצוב עצמו תגובות המותאמים לתכונות של מוסדותיה, אחרים הם מתכוונים הצעות, הצעות אשר נהנים בכל המגזרים היום קצת תקועים במצב הפונה, תוצר של הפעולות של הממשלה. הוא נדרש לתת דרך חדשה מסגרות קונספטואלי, מחקר, כלים המקלים על הניתוח של חוויות ולספק בסיס תמיכה אילו תהליכים של שינוי במוסדות דורש מחויבות יותר מאשר מורים ssepan לפרש את האתגרים, שינויים כי המדינה פונה. לעשות את הדרך להיווצרות של בריתות אסטרטגיות בין: האוניברסיטה, הממשלה, בתי עסק, חברה אזרחית; פרדיגמות המתעוררים, סיפורי הצלחה.