הרנסנס של כרתים

החל מן המאה ה-15, האיום הטורקי גדל, אילצו את האוכלוסייה של כרתים עם הרבה ביטחון לוונציה, אשר כעת נראה כממשיכו למרות פרטית של האימפריה הביזנטית. המבקשים בכל האמצעים כדי למשוך אנשים מקומיים כדי להילחם נגד טורקיה, ונציה, מלבד בניית מבצרים ולחזק את יכולת ההגנה של האי, החלה להראות סובלנות ועל פריטי מדיניות מקומיים, בייחוד בכנסייה בעיות. המתיחות בין מתנחלים Cretans וונציאנית על האי נדחה, ו, מאז המאה ה 16 האי היה אין מרידות נוספות של Cretans נגד ונציה. אז התנאים באי היו מאוד פורה לשלב בין שתי תרבויות בכל הרמות. "Hellenize" האיטלקית האוכלוסייה הפך למציאות, עם Cretans רבים דיברו איטלקית, ורבים מהם אפילו עזב את האי והתיישבו בשטחה של איטליה. הרמוניה מושגת בחיי היומיום חברתית, משתקף בתרבות העידן הזה.

לפריחת כל מיני סוגים של אמנות המאות 16-17, הידוע בכינויו "התחייה של כרתים". במסגרת תקופת הרנסאנס של כרתים קרה לעדכן את כל סוגים של אמנות בכרתים (crete). ציור, פיסול, פוליטית באותו הזמן מצביעים על שילוב של אלמנטים מקומיים מסורתיים של אמני הרנסאנס האיטלקי. לדוגמה, מאז המאה ה 14 מקומי יצירתו של כרתים מועשר על ידי הרנסאנס "רכיבים" שהוזנו על האי ציירים, שהגיע מאיטליה, או אמנים מקומיים מכרתים, שהוכשרו באיטליה. השבילים הישן נסיגה; בחלל מופיעים אור צל ואת הפרספקטיבה. החידוש הזה הוא גדל במיוחד במאה ה 15, כאשר החלו ציירים כרתים לבקר את הבירה ולמד אצל אמנים ההון. ב ubranstvah כנסיות ומנזרים בזמן הזה ציורי קיר נסוגים אל העבר, הוחלף על ידי סמלים וציורי קיר. מתוך שילוב של אלמנטים של כרתים וונציאנית בציור עלתה כביכול "הספר של כרתים". ציירים כמו מלאך, אנדריאס Ridzos, ניקולאי Dzafuris, תאופנס, ניקולאי Damaskis, Klodzas, רק חלק נציגי "הספר של כרתים" באורח פלא בשילוב אלמנטים של כרתים ונציאני סגנונות ציור המשמעותי ביותר.

ההיסטוריה של מסמכים וספריות

"ההיסטוריה של שינויים של מסמכים וספריות (IIDS)" פיתוח תוכניות עבור "1C: Enterprise 8" – יוניברסל, מוגדר מוצרי תוכנה, "1C: Enterprise 8" "1C: ניהול סחר 8" "1C: Enterprise 8. ניהול קשרי לקוחות סחר (CRM) »« 1C: 8 Predpritiyae ניהול הייצור של החברה "המטרה של פיתוח – כדי ליצור שליטה על שינויים במערכת לניהול מסמכים אלקטרוניים אוטומציה. דרושה אם שיטות כאלה של שליטה על מוצר התוכנה? מה דרוש על מנת לקבוע עם דיוק לשנות כל מסמך האביזרים? איך זה לעזור לארגון? אלה שאלות בסיסיות כי הם בהחלטה על רכישת פיתוח. נחוץ או לא – זה תלוי בך ישירות. אפשר להזכיר רק כמה דוגמאות שיעזרו לקבוע את הבחירה. "ההיסטוריה של שינויים של מסמכים מדריכים (IIDS) "- לוכדת שינויים, הוקמה כבר במסמך. לדוגמה, אם המערכת הוצא את "מסמך הזמנה של הקונה" (חשבון), ובשלב מסוים ביקש הלקוח לשנות משהו בחשבון – מחיר, כמות מוצרים, מועד התשלום בחוזה, וכו ' העובד שינה את מסמך – המערכת מזהה באופן מיידי את השינוי בפורמט – עובד נייר, מה השתנה נתונים (הערך הישן, ערך חדש), תאריך שינויים. ההיסטוריה של המסמך מאוחסן עד שהחברה עובדת בבסיס המידע.

בקרת מסמכים אשר מוגדרים במהלך התפתחות התקנה בעתיד לפי הצורך מסמכים מבוקרים ניתן להוסיף. כמו כן, המערכת מתחילה לשלוט כל מסמך אחר. כפי שניתן לראות, בעיקר בביקוש לשלוט מיישמים מסמכים (חשבוניות, מעשי של החשבונית) – כל שינוי הכרוך שינויים חשבונאיים יש היסטוריה של שינויים במסמך היא חובה. במיוחד בביקוש, שליטה על ההיסטוריה של שינויים של מסמכים, כאשר הוא הופך להיות אחת את אותו סוג של מכשיר יש מספר חברי הסגל – למשל, כמה מנהלים (רואי חשבון, וכו ') מסמך שנקבעו בחוק. כל שינוי כל העובדים אשר את המסמך נוצר על ידי אחרים, גם לנעול, ייקבע ו יאוחסנו מהיסטוריית המסמך.

כאשר אתה משתמש במערכת, מסד הנתונים גדל ומשתנה לא קל לזכור מתי ומה השתנה – ברגע זה לבוא לעזור מדווח כי ניתן לגזור על פי סוג המסמך (לדוגמה, כל השינויים במסמך ולציין את תקופת הביצוע) וכן לעובד ספציפי של הארגון. ואם תשובה חיובית לכל אחת משלוש שאלות בסיסיות חיובי, אתה צריך לחשוב על התקנת "היסטוריה של שינויים של מסמכים וספריות (IIDS)." Installed ומהנדסים השירות. מה זה חשוב baza'1S ומידע "לאחר התפאורה היא דוגמנית, מאוחר יותר עדכון המערכת מבוצע בדרך כלל. אנו מקווים כי תוכל להעריך שיטות מודרניות של שליטה על מסמך אלקטרוני שיאפשר לחברה לעבוד במצב יותר "שקוף" עם תיעוד שלה.

בחינת תוכניות עסקיות

אנו מציגים ראיון עם הבמאי של קונסטנטין AKPR Koblov. – איזה משבר? – "משבר", כמו שאתה אומר, למצוא דרכים חדשות לעבוד בתנאים החדשים. אנו מאמינים כי שירותים אלה יש ביקוש כפי שלא היה מעולם. ראשית, המשבר דורש ארגון מחדש של המבנה הארגוני של העבודה על מימון פרויקטים של השקעה. שנית, המשבר צריך להיות זרז ליצירת תרבות של אימונים השקעה בפרויקטים. מוסדות אשראי כאן הפכו צינור תרבות זו. ברוב המקרים, תכנון עסקי נתפסת על ידי משקיעים פוטנציאליים כנטל להקים מסמך רשמי נדרש לקבל אשראי. במקביל בחיים האמיתיים, מסמך זה לא יכול להיות מיושם. כאלה הפורמליזם נוצר בעיקר על ידי מוסדות אשראי. עיסוק כבר – תוכנית עסקית תוכנית עסקית לעסק עבור הבנק. הפורמט השני מציין מסמך מעין פשוטה מאוד, אשר נושאת אופי פורמלי. מצב זה הוא מובן. קריטי עבור המלווה להעריך את הביטחונות הלווה. עצמו פרויקט עסקי, למעשה, נכנסת ברקע. המשבר שינה את המצב. מתקני הייצור, אשר מוצגים כבטוחה ממעיט בערך במהירות. יותר ויותר, את המעבר של הבעלות על פרודוקטיבי הנכסים הוא רק אחד והפסד. לכן, בתנאים אלה הופכת רלוונטית לא רק את הזמינות של בטחונות, אלא גם את הכדאיות של הפרויקט ניתוח עסקי. זה דורש חיפוש אחר צורות חדשות של עבודה. ברור כי מוסד אשראי אינו מסוגל לנתח באופן עצמאי את המסה של בקשות נכנסות. ראשית, זה דורש הרחבה של המדינה. שנית, גם במקרה הזה, אתה צריך עצה בתעשייה. ואנחנו מרגישים את עצמנו התהליך החל. מצד אחד – קוראים למשקיעים פוטנציאליים אומלל כי הבנק עושה לערוך מחקר שוק, הכנת תוכנית עסקית. מצד שני, הבנקים פונים אלינו עם הצעות להקים מנוי על שירותי בדיקה של הפרויקטים הקיימים. יש הבנה כי בתוך זמן קצר במדינה שלנו היה מנהג העולם של אימון והערכה של פרויקטים להשקעה. כן, המשבר היה הזרז הזה התהליך. ראשית, המוסדות ההלוואות יחייב את הלווה סטנדרט מסוים של הכנת הפרויקט ההשקעה. שנית, הערכת ההשפעה משמעותית יותר תרכוש את העקביות של פרויקטים עסקיים. עבור הלווה: הכנת פרויקט השקעה – מחקר שוק, ציוד ניתוח, תכנון עסקי, המלווה: בחינת תכניות עסקיות סיים – נראה רגיל למדי. מה שמייחד שלך הצעות?

– זה נראה נדוש, אבל אנחנו מבינים כי מדובר בשירות ייחודי. זה, כמובן, מדברים על שטח ההתמחות שלנו – פרויקטים להשקעה בתעשייה. ראשית, אנו יכולים לעבוד רק על השווקים B2B תעשייתי, אם מדובר בשוקי הסחורות. ב בשווקי הסחורות חשיבות עליונה הבעלים של המידע הראשוני. זהו ראיון עם המפיקים, הספקים והצרכנים. כאן יש לנו במשך שנים הטכנולוגיה התאמן. שנית, הייחוד בניתוח ציוד טכנו כלכלי וניתוח של הפרויקט. משווה את הייצור הנוכחי. מנתח את תוכניות שונות, טכנולוגיות, הצעות ניתח מיצרנים כל לאספקת ציוד זה. נקבע את הפתרון האופטימלי, בהתבסס על טווח עוצמת הקול מוקרן ואת הייצור. עבודה עם ספקים כדי לסקור את דרישות תשתית ושירותים. בשלב התרגול שלנו לא היה המקרה כאשר המלווים היו מעוניינים שאלות של בחירה של ציוד. בעיה זו הסתמך לחלוטין הלווה ניסיון. אבל לנו לעתים קרובות להפוך יחידות ליישם בטחונות. מסיבות שונות, או ציוד, או ייצור מוכנים לרכושה של המלווה. וכאן מתעוררת השאלה של ציוד נזילות / ייצור. בשלב התרגול שלנו כבר מקרים שבהם התברר כי המוצרים מיוצרים אינו עובר תחת תקני הבנייה הרוסית. זה לא יכול לשמש ברוסיה. פירוש הדבר כי המפעל, אשר עלה כבטוחה למלווה, ואין אגורה. עכשיו על המנהגים השונים באתרי תעשייה היא כמות עצומה של ציוד כי המלווים לא יכולים למכור במשך כמה שנים. נזילות של הפרויקט, והנזילות עוד יותר שונה מרכיבי הפרויקט במקרה של ביצוע כושל לא נחשב. הדחיפות של ציוד הניתוח לא נקבעת רק על ידי הנזילות שלו. גודל השגיאה הקשור מבחר ציוד לקוי, אולי קריטי להצלחת הפרויקט העסקי בשלב הביצוע.

שלישית, היא רק מציעה הכשרה בפועל בשלושה תחומים פרויקטים השקעה בתעשייה – מחקר שוק, ניתוח מבחר של ציוד, ניתוח ביצועים פיננסיים. מערכת רביעית, מתוקנת במשך שנים רבות של עבודה יכול להפחית את העלות של העבודה מעורבים בהכנת פרויקט השקעה. – ספר לי עוד פרטים על תכנית העבודה שלך – לגבי הכנה של פרויקטים להשקעה, הכל ברור. העבודות כוללות מחקר שוק, ציוד ניתוח, אנליזה של פעילות כלכלית ופיננסית. למעשה, התחום הזה הפעילות אינה חלה על מוסדות פיננסיים. לנדר חשוב להבין את הצורך בעבודה מסוג זה דורשים מן הלווה. לעתים קרובות, לאחר השלמת הפרויקט, המשקיע הפוטנציאלי הוא לא רק קיצוני תיקון בסיסי העמדה, אך מסרב לבצע את הפרויקט, להבין כי הרעיון אינו בר קיימא. עוד אתה צריך לקבל שירות עבור מוסדות אשראי. למעשה, זה סקר מהיר. היקף העבודה כולל מספר ראיונות עם מומחים השחקנים בשוק, מספר ראיונות עם ספקים של ציוד, ניתוח סטטיסטי של כל המידע זמין על השוק היטב ולנתח את נכונות החישובים של פעילויות פיננסיות 1. ממצאי הבדיקה לגבי סיכויי השיווק של היקף הפרויקט העבודה כוללת: א) ביצוע של ראיונות עם המשתתפים בשוק. ב) ניתוח של נתונים סטטיסטיים (אם זמין על השוק ניתח) ב) ניתוח פנימי מידע AKPR 2. הערכת היקף הבחירה של ציוד בסיסי של העבודה כולל: א) ראיונות עם טכנאים של המתקנים הקיימים ב '). ראיון עם ספקי טכנולוגיה וציוד 3. הערכה לנכונות של חישובים הפעילות הפיננסית 4. היקף העבודה כוללת ניתוח של התוצאות. פורמט מסקנות: 1. הערכת סיכויי השוק של פרויקט תחזית) של שוק ב ') תחזית נתח השוק הפוטנציאלי) סיכוני התעשייה פרויקט G) להערכת נזילות של הפרויקט מיושם 2. הדעות על היתרונות והחסרונות נבחרים המוצר יעילות) מדורג ההפעלה של ציוד נבחר ב ') הערכת נזילות נבחר ציוד 3. הערכה על ההסדר הכספי)) חישוב ציון מטמון של תזרים, רווח והפסד ב) הערכה של יחסים פיננסיים ותאימות עם אינדיקטורים מומלץ ב) הערכה של אינדיקטורים ואת break-even איתנותה הפיננסית של הערכה ד) הפרויקט של חישובי יעילות של הפרויקט ההשקעה) הערכת ההשפעה של פרמטרים של קלט מפתח על ביצועי הייצור של הפרויקט ההשקעה, הערכה מקיפה פרויקט הסיכון על ידי מונטה קרלו. כן, זה סוג של מיקור חוץ של חלק העבודה של המלווה יחידות אנליטית. אנו מבינים כי ההערכה של המטפל חייב לבצע פרויקט טווח מסוים של יצירות. הוא צריך כיצד לתקשר עם השחקנים בשוק וספקי הקיים של טכנולוגיה וציוד. ברוב המקרים זה יהיה בלתי אפשרי משימה. לסיכום, הייתי מוסיף כי אנו מבינים את החשיבות של העבודה "קצר", למה לעשות את העבודה הזאת בתוך 5 ימים, מושחז היטב במשך שנים רבות, המערכת יכולה לפעול כדי לצמצם עלויות.

אכפת מסלול הקניון

אם ברצונך למצוא תירוץ טוב לבקר את לאון בצורה שונה, אם אתה מאלה שאוהבים הרפתקאות תיירות וטיולים, לה רוטה דל הדאגה היא משהו שאסור לפספס. אכפת דל Ruta היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר של פיקוס דה אירופה, ממוקם בין המחוז לאון והקהילה אסטורית. פועל בין הערים Poncebos (Asturias) Posada de Valde?n באמצעות קין (לאון) בספרד, לשעבר להיות תקשורת היחידה בין שני העמים במהלך וטעות של חורף. אם ברצונך למצוא תירוץ טוב לבקר את לאון בצורה שונה, אם אתה מאלה שאוהבים הרפתקאות תיירות וטיולים, לה רוטה דל הדאגה היא משהו שאסור לפספס. אכפת דל Ruta היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר של פיקוס דה אירופה, ממוקם בין המחוז לאון והקהילה אסטורית.

פועל בין הערים Poncebos (Asturias) Posada de Valde?n באמצעות קין (לאון) בספרד, לשעבר להיות תקשורת היחידה בין השניים כפרים במהלך וטעות חורף. בתחילת המסלול Bulnes, ניתן לראות הכביש המוביל אל תחילת המסלול של התוואי אכפת אכפת עובר Divina גרגאנטה כביכול של לה אכפת הנהר בדרך לגובה חצי-שנפתח בסלע להקמת צינור כי הזנות Camarme?a הידרואלקטרי המרכזית – Poncebos נבנה בין שנת 1916, 1921. אורך נתיב 12 ק מ והוא עובר דרך נתיב של 1.5 מ' רחב עם מעט מאוד מדרונות הגובל עם החתך העמוק המצוק. הסלע שבו נפתח הקניון הוא אפורים מאבן?גיר בהם יש ריבוי של מחילות, שכמה מהם שימשו מחסה עבור הכבשים אשר לרעות את ההודעה. השביל הופך קין נסגר הקניון ומתי חוצה אותו הכביש על ידי גשר. תוואי המסלול של ה אכפת לה רוטה del Cares שמאחד את Poncebos עם Posada de Valde?n. בהתחשב אורכו גדול, עם זאת, ביותר בדרך כלל להשמיט את המתיחה האחרון בין Posada de Valde?n קין.

המסלול הנפוץ ביותר הוא כי שמאחד את Poncebos, קין. נתב Poncebos-קין (או להיפך): משך: 6 h 30' (אידה y וואלטה קסטיליה) קושי: גישה נוחה: מאוביידו באמצעות הכביש המהיר A-8, אשר מתחבר עם N-634 כדי Arriondas, אנו כאן פנה על-ידי N-625 ולקח פעם אחת בעבר Cangas דה On?s הכביש כ- 114 ארנאס דה Cabrales. פעם שם, יצאנו ארנאס דה Cabrales על-ידי כ- 264 שישה ק מ עד Poncebos. אם אתה מפעיל על-ידי ליאון, יש לעלות לכיוון Ria?o ולאחר מכן המשך לאורך הכביש המוביל אל Cangas דה On?s, לסטות עבור יציאת Panderrueda כדי Posada de Valde?n. כאן, כמו Ria?o, יש מקומות לינה. על פי קנטבריה, על-ידי A-8 כיוון אסטוריאס, צאו ביציאה Unquera ועל כך מגיע ללחמים. בלחמים ההיסט נלקח ימינה בכיוון כדי ארנאס דה Cabrales. לאחר 22 ק מ אחד מקבל כדי ארנאס דה Cabrales שבו ההיסט נלקח לבית Poncebos, לא לאבד כיוון שהיא משולטים היטב. בשל קהל גדול של אנשים המתרחשים בשיא העונה, רצוי לבצע את הנתיב בין החודשים אוקטובר עד מאי. אם מתחילים את המסלול על-ידי אסטוריאס נתחיל עם עלייה תלולה בצד ימין של אכפת הנהר עד לוס Collaos, הנקודה בה יורד כדי למצוא את הדרך שנחצבה בסלע שנמצא בשלב זה ליד התעלה. מכאן הדרך היא כמעט שטוחה. לאחר כחמישה קילומטרים, הגענו sheepfold Culiembro, שבו חלק הערוץ של אותו שם בהם עולה לכיוון היציאות של Oston. נמשיך ללכת, להעריך כי היא מגבירה את גובה מעל הנהר, מאוחר יותר להגיע לגשר בולין, אשר חצה את הנהר בגובה, חוזרים לחצות זמן קצר לאחר הגשר של עור יעלים. לבסוף, נחצה את אזור של מנהרות עם Windows חצובה בסלע, באזור הצר ביותר של הסיור, הגענו הסכר של קין, שבו מתחיל להיפתח במעלה העמק, נוכל לראות את הבתים של קין. אם אתה מתחיל מאריה הנסיעות הפוך, בתחילת קין, העיר האחרונה של עמק Valde?n.

שירות לקוחות

לפני עשרות שנים, ההתקדמות של חברות היה מבוסס על השירותים המוצעים על יסודות ללקוחות שלהם היו בעצם את מהירות השירות ללקוח וחוסך הן את הלקוח עם שירות שלך, מבלי לקחת בחשבון את היכולת של העובדים. עכשיו שני היבטים אלה הם עדיין בתוקף, אך פריטים חדשים לשגשוג של חברות חדשות מחפש כישרונות בתוך העסק שלך על ידי פיתוח ההון האינטלקטואלי של העובדים זו מושגת עם תרבות חדשה של עבודה, הכוללת את העובד כמו אדם עוסקת בפיתוח של החברה שהופך אותו חלק של החברה, מעלות את החשש של האדם אשר אינו מכונה פשוטה התואם תהליך אבל לקחת את זה מעבר למה זה כן מעודד את זה אישית, פיתוח היתרונות שהוא מביא אותם, לפני הפרט היה אדם בלי לחשוב תכונות בחברה בזמן עושה את העבודה היום שלו שם, אבל חברות חדשות מממשים את הדחיפות של פיתוח העובדים את דאגתם לטובת כולל אותם אנשים יכולים באמת לפתח ההון האינטלקטואלי ולהביא תועלת רבה לחברות, בתחילה כוללים תרבות חדשה בתחומי העבודה יש ??עלות כלכלית עשויה להיות גבוהה אבל כבר מיושם התרבות החדשה של פיתוח, עסקים חדשים יקבלו את ההחזר על ההשקעה שלהם עם מעלות גבוהה של תחרותיות ברמה עולמית עבור השירותים שלה גבוה איכות, טיפול של הסביבה ופיתוח גדול של העובדים שלהם. חלק מהחברות, כי הן ההימורים פיתוח אישי של עובדיו הם בימבו, YAKULT, מיקרוסופט, טלמקס, CFE והם כבר מרגישים את היתרונות יש עובדים לא רק אלא שותפים תרבותם empresas.es קשה ליישם אבל ועשה את העובדים עצמם להנחיל תרבות חדשה לאנשים שעומדים להיכנס לחברות אלה. כל שינוי דורש מאמץ ומחוייבות על ידי חברות ועובדים שלהם, לשנות את כל הגורמים יוצר תוצאות שונות, אבל זה 100% מוכח כי זו מערכת עסקית חדשה יהיה מאוד רווחי משביע רצון עבור החברה ועובדיה. טקסט מוכן. מר Ibarra אמדו O.

מערכות CRM

המשבר הכלכלי שינה את מאזן הכוחות. מ "דיקטטורה" של היצרן, השוק שלנו מועבר בהדרגה לאיזון הרגיל של "הכוח". במהלך "בום הצריכה", חברות מקומיים רבים החלו להשתמש מערכת CRM-, ו-Call-מרכזי, אלא כמחווה האופנה, אבל לא במטרה ליצור קשרים תועלת הדדית עם הלקוחות. לפני זמן לא רב כולנו עדים ביטוי של מעין "דיקטטורה" של היצרן … אחד הנפוצים ביותר מגזרי המשק, אשר באה לידי ביטוי באופן הברור ביותר, הוא מגזר הבנקאות. ביקוש גבוה למוצרים בנקאיים לספק זרם בלתי פוסק של פניות מלקוחות. כמעט כל המאמצים של עובדי הבנקים נועדו שירות בקשות נכנסות. הצמיחה המהירה של בסיס הלקוחות שלה תרמו שימוש מוגבר של הטכנולוגיות החדשות בבנקים – מערכות CRM, גיוס מרכזי מרכזי קשר. אבל זה עדיין מכירות טכניקות, ארגון של משרדים, מוקדים טלפוניים ארכיטקטורה (שיחה מרכזי מרכזי קשר) – כולם נשלחו הקבלה. המציאות הכלכלית החדשה שינו את המצב … הירידה החדה הצרכן הביקוש הביא כי מוקדם יותר "פופולרי" מכירות פסיבית אינם מסוגלים להמשיך כדי להבטיח את הרווחיות של עסקי הבנקאות. בהדרגה, הבנקים החלו לשנות את מודל המכירות שלה, וכתוצאה מכך למקסם את תקשורת בכיוון ההפוך. כיום כולם מבינים כי הלקוח חייב לקרוא, לכתוב מכתבים, להזמין לחוג או ללכת למשרד שלו. וכל זה חייב להיעשות עם יעילות מינימום מקסימום עלויות. למרבה הצער, לא כל חברי המגזר הבנקאי הזמן הבנתי את הצורך לשנות את … וגם מי שלא הבין את כל האחריות באה להיווצרות של תהליכים עסקיים. שיחה מרכזי, מרכזי קשר גם מערכות CRM – זה רק כלי, שניתן להשתמש בהם בדרכים שונות. חשבו כמה גורמים מרכזיים שבדרך כלל לא שמים לב מספיק … ראשית, אתה צריך מסד נתונים עם אמין לקוח המידע. הבסיס צריך להיות מסוגל לבצע פילוח איכותי על פי קריטריונים מסוימים לספק מידע ליצירת קשר הנוכחית. זה לא מקרים נדירים שבהם באמצעות אופציונלי המידע המאוחסן מערכת CRM, בנקים מסוימים הפחתה משמעותית של עלויות שלהם ולעשות את זה לטובת לקוחותיה. שנית, התקשורת היוצאת צריכה להיות מבוססת על תהליכים עסקיים החל מתחשב … החל משלב התכנון משפיע על לקוחות וכלה התוצאה. אחרי העבודה היעיל של מרכז לקרוא אותו או CRM, מערכת מושגת רק בשל הסינרגיה של הטכנולוגיה באיכות גבוהה תהליך אופטימיזציה עסקית. שלישית, אנו זקוקים "קליפה שיווק" חדש, המאגד מידע על מוצרים ללקוחות בכל ערוצי האינטראקציה בכל השלבים בתהליך השיווק, המכירות והשירות, כמו גם יעיל להשתמש בנתונים, כגון קמפיינים שיווקיים באמצעות מערכות ה-CRM-ולקרוא מרכזי / מרכזי קשר.