הרנסנס של כרתים

החל מן המאה ה-15, האיום הטורקי גדל, אילצו את האוכלוסייה של כרתים עם הרבה ביטחון לוונציה, אשר כעת נראה כממשיכו למרות פרטית של האימפריה הביזנטית. המבקשים בכל האמצעים כדי למשוך אנשים מקומיים כדי להילחם נגד טורקיה, ונציה, מלבד בניית מבצרים ולחזק את יכולת ההגנה של האי, החלה להראות סובלנות ועל פריטי מדיניות מקומיים, בייחוד בכנסייה בעיות. המתיחות בין מתנחלים Cretans וונציאנית על האי נדחה, ו, מאז המאה ה 16 האי היה אין מרידות נוספות של Cretans נגד ונציה. אז התנאים באי היו מאוד פורה לשלב בין שתי תרבויות בכל הרמות. "Hellenize" האיטלקית האוכלוסייה הפך למציאות, עם Cretans רבים דיברו איטלקית, ורבים מהם אפילו עזב את האי והתיישבו בשטחה של איטליה. הרמוניה מושגת בחיי היומיום חברתית, משתקף בתרבות העידן הזה.

לפריחת כל מיני סוגים של אמנות המאות 16-17, הידוע בכינויו "התחייה של כרתים". במסגרת תקופת הרנסאנס של כרתים קרה לעדכן את כל סוגים של אמנות בכרתים (crete). ציור, פיסול, פוליטית באותו הזמן מצביעים על שילוב של אלמנטים מקומיים מסורתיים של אמני הרנסאנס האיטלקי. לדוגמה, מאז המאה ה 14 מקומי יצירתו של כרתים מועשר על ידי הרנסאנס "רכיבים" שהוזנו על האי ציירים, שהגיע מאיטליה, או אמנים מקומיים מכרתים, שהוכשרו באיטליה. השבילים הישן נסיגה; בחלל מופיעים אור צל ואת הפרספקטיבה. החידוש הזה הוא גדל במיוחד במאה ה 15, כאשר החלו ציירים כרתים לבקר את הבירה ולמד אצל אמנים ההון. ב ubranstvah כנסיות ומנזרים בזמן הזה ציורי קיר נסוגים אל העבר, הוחלף על ידי סמלים וציורי קיר. מתוך שילוב של אלמנטים של כרתים וונציאנית בציור עלתה כביכול "הספר של כרתים". ציירים כמו מלאך, אנדריאס Ridzos, ניקולאי Dzafuris, תאופנס, ניקולאי Damaskis, Klodzas, רק חלק נציגי "הספר של כרתים" באורח פלא בשילוב אלמנטים של כרתים ונציאני סגנונות ציור המשמעותי ביותר.

ההיסטוריה של מסמכים וספריות

"ההיסטוריה של שינויים של מסמכים וספריות (IIDS)" פיתוח תוכניות עבור "1C: Enterprise 8" – יוניברסל, מוגדר מוצרי תוכנה, "1C: Enterprise 8" "1C: ניהול סחר 8" "1C: Enterprise 8. ניהול קשרי לקוחות סחר (CRM) »« 1C: 8 Predpritiyae ניהול הייצור של החברה "המטרה של פיתוח – כדי ליצור שליטה על שינויים במערכת לניהול מסמכים אלקטרוניים אוטומציה. דרושה אם שיטות כאלה של שליטה על מוצר התוכנה? מה דרוש על מנת לקבוע עם דיוק לשנות כל מסמך האביזרים? איך זה לעזור לארגון? אלה שאלות בסיסיות כי הם בהחלטה על רכישת פיתוח. נחוץ או לא – זה תלוי בך ישירות. אפשר להזכיר רק כמה דוגמאות שיעזרו לקבוע את הבחירה. "ההיסטוריה של שינויים של מסמכים מדריכים (IIDS) "- לוכדת שינויים, הוקמה כבר במסמך. לדוגמה, אם המערכת הוצא את "מסמך הזמנה של הקונה" (חשבון), ובשלב מסוים ביקש הלקוח לשנות משהו בחשבון – מחיר, כמות מוצרים, מועד התשלום בחוזה, וכו ' העובד שינה את מסמך – המערכת מזהה באופן מיידי את השינוי בפורמט – עובד נייר, מה השתנה נתונים (הערך הישן, ערך חדש), תאריך שינויים. ההיסטוריה של המסמך מאוחסן עד שהחברה עובדת בבסיס המידע.

בקרת מסמכים אשר מוגדרים במהלך התפתחות התקנה בעתיד לפי הצורך מסמכים מבוקרים ניתן להוסיף. כמו כן, המערכת מתחילה לשלוט כל מסמך אחר. כפי שניתן לראות, בעיקר בביקוש לשלוט מיישמים מסמכים (חשבוניות, מעשי של החשבונית) – כל שינוי הכרוך שינויים חשבונאיים יש היסטוריה של שינויים במסמך היא חובה. במיוחד בביקוש, שליטה על ההיסטוריה של שינויים של מסמכים, כאשר הוא הופך להיות אחת את אותו סוג של מכשיר יש מספר חברי הסגל – למשל, כמה מנהלים (רואי חשבון, וכו ') מסמך שנקבעו בחוק. כל שינוי כל העובדים אשר את המסמך נוצר על ידי אחרים, גם לנעול, ייקבע ו יאוחסנו מהיסטוריית המסמך.

כאשר אתה משתמש במערכת, מסד הנתונים גדל ומשתנה לא קל לזכור מתי ומה השתנה – ברגע זה לבוא לעזור מדווח כי ניתן לגזור על פי סוג המסמך (לדוגמה, כל השינויים במסמך ולציין את תקופת הביצוע) וכן לעובד ספציפי של הארגון. ואם תשובה חיובית לכל אחת משלוש שאלות בסיסיות חיובי, אתה צריך לחשוב על התקנת "היסטוריה של שינויים של מסמכים וספריות (IIDS)." Installed ומהנדסים השירות. מה זה חשוב baza'1S ומידע "לאחר התפאורה היא דוגמנית, מאוחר יותר עדכון המערכת מבוצע בדרך כלל. אנו מקווים כי תוכל להעריך שיטות מודרניות של שליטה על מסמך אלקטרוני שיאפשר לחברה לעבוד במצב יותר "שקוף" עם תיעוד שלה.

בחינת תוכניות עסקיות

אנו מציגים ראיון עם הבמאי של קונסטנטין AKPR Koblov. – איזה משבר? – "משבר", כמו שאתה אומר, למצוא דרכים חדשות לעבוד בתנאים החדשים. אנו מאמינים כי שירותים אלה יש ביקוש כפי שלא היה מעולם. ראשית, המשבר דורש ארגון מחדש של המבנה הארגוני של העבודה על מימון פרויקטים של השקעה. שנית, המשבר צריך להיות זרז ליצירת תרבות של אימונים השקעה בפרויקטים. מוסדות אשראי כאן הפכו צינור תרבות זו. ברוב המקרים, תכנון עסקי נתפסת על ידי משקיעים פוטנציאליים כנטל להקים מסמך רשמי נדרש לקבל אשראי. במקביל בחיים האמיתיים, מסמך זה לא יכול להיות מיושם. כאלה הפורמליזם נוצר בעיקר על ידי מוסדות אשראי. עיסוק כבר – תוכנית עסקית תוכנית עסקית לעסק עבור הבנק. הפורמט השני מציין מסמך מעין פשוטה מאוד, אשר נושאת אופי פורמלי. מצב זה הוא מובן. קריטי עבור המלווה להעריך את הביטחונות הלווה. עצמו פרויקט עסקי, למעשה, נכנסת ברקע. המשבר שינה את המצב. מתקני הייצור, אשר מוצגים כבטוחה ממעיט בערך במהירות. יותר ויותר, את המעבר של הבעלות על פרודוקטיבי הנכסים הוא רק אחד והפסד. לכן, בתנאים אלה הופכת רלוונטית לא רק את הזמינות של בטחונות, אלא גם את הכדאיות של הפרויקט ניתוח עסקי. זה דורש חיפוש אחר צורות חדשות של עבודה. ברור כי מוסד אשראי אינו מסוגל לנתח באופן עצמאי את המסה של בקשות נכנסות. ראשית, זה דורש הרחבה של המדינה. שנית, גם במקרה הזה, אתה צריך עצה בתעשייה. ואנחנו מרגישים את עצמנו התהליך החל. מצד אחד – קוראים למשקיעים פוטנציאליים אומלל כי הבנק עושה לערוך מחקר שוק, הכנת תוכנית עסקית. מצד שני, הבנקים פונים אלינו עם הצעות להקים מנוי על שירותי בדיקה של הפרויקטים הקיימים. יש הבנה כי בתוך זמן קצר במדינה שלנו היה מנהג העולם של אימון והערכה של פרויקטים להשקעה. כן, המשבר היה הזרז הזה התהליך. ראשית, המוסדות ההלוואות יחייב את הלווה סטנדרט מסוים של הכנת הפרויקט ההשקעה. שנית, הערכת ההשפעה משמעותית יותר תרכוש את העקביות של פרויקטים עסקיים. עבור הלווה: הכנת פרויקט השקעה – מחקר שוק, ציוד ניתוח, תכנון עסקי, המלווה: בחינת תכניות עסקיות סיים – נראה רגיל למדי. מה שמייחד שלך הצעות?

– זה נראה נדוש, אבל אנחנו מבינים כי מדובר בשירות ייחודי. זה, כמובן, מדברים על שטח ההתמחות שלנו – פרויקטים להשקעה בתעשייה. ראשית, אנו יכולים לעבוד רק על השווקים B2B תעשייתי, אם מדובר בשוקי הסחורות. ב בשווקי הסחורות חשיבות עליונה הבעלים של המידע הראשוני. זהו ראיון עם המפיקים, הספקים והצרכנים. כאן יש לנו במשך שנים הטכנולוגיה התאמן. שנית, הייחוד בניתוח ציוד טכנו כלכלי וניתוח של הפרויקט. משווה את הייצור הנוכחי. מנתח את תוכניות שונות, טכנולוגיות, הצעות ניתח מיצרנים כל לאספקת ציוד זה. נקבע את הפתרון האופטימלי, בהתבסס על טווח עוצמת הקול מוקרן ואת הייצור. עבודה עם ספקים כדי לסקור את דרישות תשתית ושירותים. בשלב התרגול שלנו לא היה המקרה כאשר המלווים היו מעוניינים שאלות של בחירה של ציוד. בעיה זו הסתמך לחלוטין הלווה ניסיון. אבל לנו לעתים קרובות להפוך יחידות ליישם בטחונות. מסיבות שונות, או ציוד, או ייצור מוכנים לרכושה של המלווה. וכאן מתעוררת השאלה של ציוד נזילות / ייצור. בשלב התרגול שלנו כבר מקרים שבהם התברר כי המוצרים מיוצרים אינו עובר תחת תקני הבנייה הרוסית. זה לא יכול לשמש ברוסיה. פירוש הדבר כי המפעל, אשר עלה כבטוחה למלווה, ואין אגורה. עכשיו על המנהגים השונים באתרי תעשייה היא כמות עצומה של ציוד כי המלווים לא יכולים למכור במשך כמה שנים. נזילות של הפרויקט, והנזילות עוד יותר שונה מרכיבי הפרויקט במקרה של ביצוע כושל לא נחשב. הדחיפות של ציוד הניתוח לא נקבעת רק על ידי הנזילות שלו. גודל השגיאה הקשור מבחר ציוד לקוי, אולי קריטי להצלחת הפרויקט העסקי בשלב הביצוע.

שלישית, היא רק מציעה הכשרה בפועל בשלושה תחומים פרויקטים השקעה בתעשייה – מחקר שוק, ניתוח מבחר של ציוד, ניתוח ביצועים פיננסיים. מערכת רביעית, מתוקנת במשך שנים רבות של עבודה יכול להפחית את העלות של העבודה מעורבים בהכנת פרויקט השקעה. – ספר לי עוד פרטים על תכנית העבודה שלך – לגבי הכנה של פרויקטים להשקעה, הכל ברור. העבודות כוללות מחקר שוק, ציוד ניתוח, אנליזה של פעילות כלכלית ופיננסית. למעשה, התחום הזה הפעילות אינה חלה על מוסדות פיננסיים. לנדר חשוב להבין את הצורך בעבודה מסוג זה דורשים מן הלווה. לעתים קרובות, לאחר השלמת הפרויקט, המשקיע הפוטנציאלי הוא לא רק קיצוני תיקון בסיסי העמדה, אך מסרב לבצע את הפרויקט, להבין כי הרעיון אינו בר קיימא. עוד אתה צריך לקבל שירות עבור מוסדות אשראי. למעשה, זה סקר מהיר. היקף העבודה כולל מספר ראיונות עם מומחים השחקנים בשוק, מספר ראיונות עם ספקים של ציוד, ניתוח סטטיסטי של כל המידע זמין על השוק היטב ולנתח את נכונות החישובים של פעילויות פיננסיות 1. ממצאי הבדיקה לגבי סיכויי השיווק של היקף הפרויקט העבודה כוללת: א) ביצוע של ראיונות עם המשתתפים בשוק. ב) ניתוח של נתונים סטטיסטיים (אם זמין על השוק ניתח) ב) ניתוח פנימי מידע AKPR 2. הערכת היקף הבחירה של ציוד בסיסי של העבודה כולל: א) ראיונות עם טכנאים של המתקנים הקיימים ב '). ראיון עם ספקי טכנולוגיה וציוד 3. הערכה לנכונות של חישובים הפעילות הפיננסית 4. היקף העבודה כוללת ניתוח של התוצאות. פורמט מסקנות: 1. הערכת סיכויי השוק של פרויקט תחזית) של שוק ב ') תחזית נתח השוק הפוטנציאלי) סיכוני התעשייה פרויקט G) להערכת נזילות של הפרויקט מיושם 2. הדעות על היתרונות והחסרונות נבחרים המוצר יעילות) מדורג ההפעלה של ציוד נבחר ב ') הערכת נזילות נבחר ציוד 3. הערכה על ההסדר הכספי)) חישוב ציון מטמון של תזרים, רווח והפסד ב) הערכה של יחסים פיננסיים ותאימות עם אינדיקטורים מומלץ ב) הערכה של אינדיקטורים ואת break-even איתנותה הפיננסית של הערכה ד) הפרויקט של חישובי יעילות של הפרויקט ההשקעה) הערכת ההשפעה של פרמטרים של קלט מפתח על ביצועי הייצור של הפרויקט ההשקעה, הערכה מקיפה פרויקט הסיכון על ידי מונטה קרלו. כן, זה סוג של מיקור חוץ של חלק העבודה של המלווה יחידות אנליטית. אנו מבינים כי ההערכה של המטפל חייב לבצע פרויקט טווח מסוים של יצירות. הוא צריך כיצד לתקשר עם השחקנים בשוק וספקי הקיים של טכנולוגיה וציוד. ברוב המקרים זה יהיה בלתי אפשרי משימה. לסיכום, הייתי מוסיף כי אנו מבינים את החשיבות של העבודה "קצר", למה לעשות את העבודה הזאת בתוך 5 ימים, מושחז היטב במשך שנים רבות, המערכת יכולה לפעול כדי לצמצם עלויות.

כיצד לכסות עיגולים כהים

אלא אם העור הוא מושלם לגמרי, האיות הוא חובה. כך לפני השימוש הקרן לך כתמים, עיגולים כהים מתחת לעיניים מוסתרים. בשלב הראשון הסתר, אם הוא עיגולים כהים או כתמים היא לבחור את האיות הנכון. לחש טוב לא יבש, להפוך את העור מראה סדוקה, אך היא חלקה, וקרם מערבב בקלות. Improvers קרקע טוב יותר עם גוון צהבהב.

עיגולים כהים: 1. לפני החלת רך corrector פט של קרם עיניים אור תחת העין כדי moisturize את העור. האצבע טבעת מלטף את moisturizer, איות מן העור של אזור זה הוא רגיש נוסף אצבע קמיצה, יש את המועטה ביותר כוח, סביר פחות משיכה או מעבר. 2. כדי להחיל את האיות משתמשת טיוח מברשת (בדומה מברשת רכה bristle) כדי להזין את אזורי של access קשה, כמו הזווית הפנימי של העין את האיות בדיוק הרצוי.

3. החל את העיניים איות עד למידה מקוונת הכרטיסיות בתוך הפינות. חלה corrector עבור זה העפעפיים עקב כי את eyeshadow לקפל. לאחר מכן, פט לערבב עם האצבע טבעת. 4. החלת מבוסס על האיות, גם תנועה של סטירות על העין, תוך זהירות לא כל איות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. 5. כך הקמתו יש היבט ברור נחמד, עליך להשתמש Exfoliating של באופן קבוע. לאחר שהחלת אבקת להשתמש הקרן לשמור הקרן במקום. לקבלת מידע נוסף אודות היישום קרן עבור אל נקודות: 1. moisturize כרגיל ולאחר מכן מחק את לחש מעט מעל הכתם עם מברשת ריפוי. 2. קרן 3 הכלכלה. אם הכתם אינו גלוי עדיין, השתמש בכלי מברשת כדי לצבוע על בסיס קטן על מוגבלותם. 4. השתמש רק מעט אבקת הכתם כדי להגדיר את הקרן. 5. כמו הלב שלך? אתה מוכן לעבור. Dicks שילה הוא יועץ של התמונה ואת הבגדים אשר מלמדת נשים כיצד להתלבש כדי להתאים את סוג הגוף שלך וחפש צרים יותר. ניתן להגיע תוך כדי להוריד את הספרים האלקטרונים דרך raw חינם.

אכפת מסלול הקניון

אם ברצונך למצוא תירוץ טוב לבקר את לאון בצורה שונה, אם אתה מאלה שאוהבים הרפתקאות תיירות וטיולים, לה רוטה דל הדאגה היא משהו שאסור לפספס. אכפת דל Ruta היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר של פיקוס דה אירופה, ממוקם בין המחוז לאון והקהילה אסטורית. פועל בין הערים Poncebos (Asturias) Posada de Valde?n באמצעות קין (לאון) בספרד, לשעבר להיות תקשורת היחידה בין שני העמים במהלך וטעות של חורף. אם ברצונך למצוא תירוץ טוב לבקר את לאון בצורה שונה, אם אתה מאלה שאוהבים הרפתקאות תיירות וטיולים, לה רוטה דל הדאגה היא משהו שאסור לפספס. אכפת דל Ruta היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר של פיקוס דה אירופה, ממוקם בין המחוז לאון והקהילה אסטורית.

פועל בין הערים Poncebos (Asturias) Posada de Valde?n באמצעות קין (לאון) בספרד, לשעבר להיות תקשורת היחידה בין השניים כפרים במהלך וטעות חורף. בתחילת המסלול Bulnes, ניתן לראות הכביש המוביל אל תחילת המסלול של התוואי אכפת אכפת עובר Divina גרגאנטה כביכול של לה אכפת הנהר בדרך לגובה חצי-שנפתח בסלע להקמת צינור כי הזנות Camarme?a הידרואלקטרי המרכזית – Poncebos נבנה בין שנת 1916, 1921. אורך נתיב 12 ק מ והוא עובר דרך נתיב של 1.5 מ' רחב עם מעט מאוד מדרונות הגובל עם החתך העמוק המצוק. הסלע שבו נפתח הקניון הוא אפורים מאבן?גיר בהם יש ריבוי של מחילות, שכמה מהם שימשו מחסה עבור הכבשים אשר לרעות את ההודעה. השביל הופך קין נסגר הקניון ומתי חוצה אותו הכביש על ידי גשר. תוואי המסלול של ה אכפת לה רוטה del Cares שמאחד את Poncebos עם Posada de Valde?n. בהתחשב אורכו גדול, עם זאת, ביותר בדרך כלל להשמיט את המתיחה האחרון בין Posada de Valde?n קין.

המסלול הנפוץ ביותר הוא כי שמאחד את Poncebos, קין. נתב Poncebos-קין (או להיפך): משך: 6 h 30' (אידה y וואלטה קסטיליה) קושי: גישה נוחה: מאוביידו באמצעות הכביש המהיר A-8, אשר מתחבר עם N-634 כדי Arriondas, אנו כאן פנה על-ידי N-625 ולקח פעם אחת בעבר Cangas דה On?s הכביש כ- 114 ארנאס דה Cabrales. פעם שם, יצאנו ארנאס דה Cabrales על-ידי כ- 264 שישה ק מ עד Poncebos. אם אתה מפעיל על-ידי ליאון, יש לעלות לכיוון Ria?o ולאחר מכן המשך לאורך הכביש המוביל אל Cangas דה On?s, לסטות עבור יציאת Panderrueda כדי Posada de Valde?n. כאן, כמו Ria?o, יש מקומות לינה. על פי קנטבריה, על-ידי A-8 כיוון אסטוריאס, צאו ביציאה Unquera ועל כך מגיע ללחמים. בלחמים ההיסט נלקח ימינה בכיוון כדי ארנאס דה Cabrales. לאחר 22 ק מ אחד מקבל כדי ארנאס דה Cabrales שבו ההיסט נלקח לבית Poncebos, לא לאבד כיוון שהיא משולטים היטב. בשל קהל גדול של אנשים המתרחשים בשיא העונה, רצוי לבצע את הנתיב בין החודשים אוקטובר עד מאי. אם מתחילים את המסלול על-ידי אסטוריאס נתחיל עם עלייה תלולה בצד ימין של אכפת הנהר עד לוס Collaos, הנקודה בה יורד כדי למצוא את הדרך שנחצבה בסלע שנמצא בשלב זה ליד התעלה. מכאן הדרך היא כמעט שטוחה. לאחר כחמישה קילומטרים, הגענו sheepfold Culiembro, שבו חלק הערוץ של אותו שם בהם עולה לכיוון היציאות של Oston. נמשיך ללכת, להעריך כי היא מגבירה את גובה מעל הנהר, מאוחר יותר להגיע לגשר בולין, אשר חצה את הנהר בגובה, חוזרים לחצות זמן קצר לאחר הגשר של עור יעלים. לבסוף, נחצה את אזור של מנהרות עם Windows חצובה בסלע, באזור הצר ביותר של הסיור, הגענו הסכר של קין, שבו מתחיל להיפתח במעלה העמק, נוכל לראות את הבתים של קין. אם אתה מתחיל מאריה הנסיעות הפוך, בתחילת קין, העיר האחרונה של עמק Valde?n.

שירות לקוחות

לפני עשרות שנים, ההתקדמות של חברות היה מבוסס על השירותים המוצעים על יסודות ללקוחות שלהם היו בעצם את מהירות השירות ללקוח וחוסך הן את הלקוח עם שירות שלך, מבלי לקחת בחשבון את היכולת של העובדים. עכשיו שני היבטים אלה הם עדיין בתוקף, אך פריטים חדשים לשגשוג של חברות חדשות מחפש כישרונות בתוך העסק שלך על ידי פיתוח ההון האינטלקטואלי של העובדים זו מושגת עם תרבות חדשה של עבודה, הכוללת את העובד כמו אדם עוסקת בפיתוח של החברה שהופך אותו חלק של החברה, מעלות את החשש של האדם אשר אינו מכונה פשוטה התואם תהליך אבל לקחת את זה מעבר למה זה כן מעודד את זה אישית, פיתוח היתרונות שהוא מביא אותם, לפני הפרט היה אדם בלי לחשוב תכונות בחברה בזמן עושה את העבודה היום שלו שם, אבל חברות חדשות מממשים את הדחיפות של פיתוח העובדים את דאגתם לטובת כולל אותם אנשים יכולים באמת לפתח ההון האינטלקטואלי ולהביא תועלת רבה לחברות, בתחילה כוללים תרבות חדשה בתחומי העבודה יש ??עלות כלכלית עשויה להיות גבוהה אבל כבר מיושם התרבות החדשה של פיתוח, עסקים חדשים יקבלו את ההחזר על ההשקעה שלהם עם מעלות גבוהה של תחרותיות ברמה עולמית עבור השירותים שלה גבוה איכות, טיפול של הסביבה ופיתוח גדול של העובדים שלהם. חלק מהחברות, כי הן ההימורים פיתוח אישי של עובדיו הם בימבו, YAKULT, מיקרוסופט, טלמקס, CFE והם כבר מרגישים את היתרונות יש עובדים לא רק אלא שותפים תרבותם empresas.es קשה ליישם אבל ועשה את העובדים עצמם להנחיל תרבות חדשה לאנשים שעומדים להיכנס לחברות אלה. כל שינוי דורש מאמץ ומחוייבות על ידי חברות ועובדים שלהם, לשנות את כל הגורמים יוצר תוצאות שונות, אבל זה 100% מוכח כי זו מערכת עסקית חדשה יהיה מאוד רווחי משביע רצון עבור החברה ועובדיה. טקסט מוכן. מר Ibarra אמדו O.

מאוחר יותר. אפילו אם אתה רועד

לפני חודשים, הוזמנתי לחלוק עם הקשישים של הפרויקט קרן מאנה… בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. צריך לתת האדונים האלה של חולין ושאל אותי מה הוא יכול ללמד ילד צעיר כמוני. החוויה של אותו יום היה נפלא, כי למרות שיכולתי לחלוק שיעור, קיבלתי יותר מפעם אחת, ולחיות אחד הלקחים האלה אני רוצה לחלוק זו המענק של מצוינות. כמו שאמרתי לאמא שלי. עכשיו דמיינו, יקירתי הקורא או reader, הסצנה הזו: באמצע עבודת המחקר שלי, וכדי להתחיל אותו למהנה יותר, שואל את אדוני את חוויותיהם. הם מתחילים לפתוח, כבר לא רואה אותי בתור ילד מוזר, אבל כמו מישהו שאתה רוצה ללמוד (וללכת שאין ברצונו!), חלק מהם יש לי בקיצור מילים איך היו צריכים להתמודד עם הפחד שלך, לנצל הזדמנויות או להפוך אותם במידת הצורך. ביניהם יש אחד, עם שישים ושמונה שנים, סיפר לי הרבה מהדברים שהוא למד בחיים, למד אותם.

התבוננות ובדיקה, בגלל שאלוהים נתן לו היכולת לראות וללמוד. ואז אומרת לי: יום אחד יצא כמה מהנדסים במפעל שבו עבדתי כדי למצוא מישהו מי מנועי embobinara. אני למדתי לעשות זאת והיה אשתי בהריון, שצריכים כסף חזק קלט והם הציעו אותה. המפעל, אף אחד לא העז, אך מופעים של כמה חברים אני ניגש לאחד המהנדסים. ואמרתי לו שאני יכול ללכת איתם, אבל לא מיד, אבל בתאריך (הזה מתי מתחילה החופשה שלי). ביום המיועד הגיעו בעבודה החדשה שלי וראיתי כמות גדולה למדי של מנועי עם אשר לעבוד.

בהתחלה חשבתי שזה היה יותר מדי, אבל אז נזכרתי מה אמא שלי אמרה: לרעוד שלד, אבל מאוחר יותר. אז הידיים לעבודה, תוך זמן קצר היה המסתיימים פעילות זו. . לא, חזרתי לעבודה הקודמת שלי. העבודה שלי היה קטן, הקדים אותי המהנדסים ועובדים אחרים של עבודתי החדש, אל נתיבי שבו הם השתתפו סוג אחר של מכונות, אשר גם למדתי לעבוד. אני… תארו לעצמכם כי מחשש שהוא לא קיבל את מבחן עבודה חדשה. אמרתי לסיים את הסיפור שלו, איך יכול לקיים את המשפחה שלי. זה גדל? אמנם אתה רועד. איזו היסטוריה! הלקח שלמדתי היה הרבה יותר יקר ממה שיכולתי לדמיין. צמרמורת שלד, אבל קדימה! . כן, אנו לעיתים קרובות פוחד ולממש הנתיב של החלומות שלנו, כי הם נראים משוגעים, כי אף אחד לא מבין אותם, תראה אותנו באשר מוזרים. אבל מה זה משנה? עדיף להתקדם הלאה, למרות רועד, זה לשבת בחיבוק ידיים בלי לעשות כלום בחיים ולמות כועס בגלל אחרים (טיפשים שהעזו לחלום) נראה טוב יותר. עכשיו מה לעשות? להמשיך מאוחר יותר, למרות לפעמים העננים האפורים של מצוקה להפוך אותנו לרעוד? זכור כי אתה ואני יש את הזכות לחלום ובצע את החלומות שלנו, אל תיתן לאף אחד או משהו למנוע ממך להגיע את הפוטנציאל המקסימלי. . קדימה, גרה מצוינות.

כיצד לקנות כרטיסי הגרלה באינטרנט?

הם הם מושכים אליהם מבקרים מכל רחבי העולם. אפילו בזמן הזה של מיתון אנשים רוצה לנסות את גורלו, הוא קונה בהגרלה, מאחר בהגרלה היא הדרך היחידה להיות עשיר באופן מיידי. תמורת תשלום קטן, הלוטו יכול ליידע אותך לנצח פרסים ענק, באפשרותך להפוך את החלומות שלהם מתגשמים. גם אם אתה לא מקבל את כל הקופה, אבל יש אחרים פרסים קטנים כדי לנצח גם. גם אם אתה מקבל פרס קטן, זהו יום המזל שלך, כאומר: משהו עדיף מאשר כלום". שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת.

הגרלות באינטרנט הם הופכים פופולריים מאוד. רוב המדינות יש הגרלות הלאומית שלהם, הופכים להיות מקור הכנסה חשוב עבורם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. אלה הגרלות הלאומית להעניק פרסים גבוה מאוד ביחס הגרלות אחרות. הגרלות ארה ב המפורסמים ביותר הם כדור אנרגיה (פאוורבול) מיליון מגה (מגה מיליונים). הרבה אנשים להשתתף שני אלה, וכתוצאה מכך עלו פרסי 100 מיליון. מיליוני מגה יש לאחרונה להפיץ את הסיר הגדול ביותר של העולם שהיה $390 מיליון דולרים.

קניית כרטיסים באינטרנט, אתר אינטרנט של ממשלת קל כי אתה יכול לסמוך עליהם. אבל כאשר אתה לקנות כרטיסים באינטרנט המוכר הלוטו פרטית שאתה צריך לדאוג לדברים מסוימים המסייעים להגנה מפני הונאה וגניבת זהות. לפני שקונים הכרטיס באינטרנט לחץ על מחקר המתאימה ובחר תמיד הלוטו באינטרנט מכובד למכירת החברה. כמו כן, אם אין לך ידע רב אודות העזרה המקוונת משקע בעסקאות תקבל עזרה חברים מנוסים. בעוד שלו אתה קונה כרטיס הגרלת, לקבל מידע רב אודות המוכר ככל האפשר. כמו כן, בדוק כי האתר שלך בתור חייב יש אישור מהימן גם לבדוק את המדיניות של בידוד של אתר האינטרנט. בעת ביצוע תשלומים, מעולם לא לבחור אתר אינטרנט לא לשימוש על העברת נתונים מאובטחת לנתוני קשורים טרנזקציה. לכן, אם אתה רוצה לקנות כרטיס לוטו באינטרנט עבור מגה מיליון כדור של אנרגיה או חברות גדולות אחרות יכול להצית עם קנייה מקוונת. זכרו כי תמיד למקם את הכרטיס במקום בטוח, לבדוק באופן קבוע באתר האינטרנט הרשמי של הלוטו. אם לנצח, הקפד לפנות לאנשים מורשים באינטרנט מעולם לא לחשוף את המידע הסודי שלך לכל אדם, כמו זה יכול להוביל לגניבת, האנשה של הזוכה. בעולם הזה של האינטרנט כיום אפשר לקנות כל הגרלה בעולם. כל מה שאתה צריך דואג כמה נקודות פשוטות. כמו כן, לפני שקונים לעולם לא לשכוח לקרוא את התנאים וההתניות של אתר האינטרנט. ואז מגיעה גורלם, כיצד לבחור את מספרי מזל.

פריטים חיוניים של בגדים עבור מלתחה בסיסית של האיש

מידע שימושי לחדש 'לתפוס' את הארון ממנו:-3 ישרים חותכים מכנסיים, או, במידה (כדי לראות מסוגנן) שחור, כחול, חום או קרם – בלי קיפולים (הם היסטוריה) – 3 חולצות טריקו שחור ולבן ג'ינס 3-2 בסגנונות שונים, הם מעדיפים את הצללית – כהה 1 בהתאם (כמו כן, אם נעשה שימוש עם צווארון חולצה לבנה, עניבה או עניבה שחורה היא חלופה נדרש כאשר טוקסידו) – 1 ג'קט עור או זמש – סוודר 2 פנתה הצוואר או צוואר עגול – 3 חולצות לחצנים, בסגנון, מלא צבעים, לבן – תחתונים אוהדת, במצב טוב – 3 קשרים באיכות צבעים מלאים – 2 זוג גרביים כהה-, שני זוגות גרביים ספורט – שעון אלגנטי איכותי וספורט אחד (שעון היד במצופה משקפי שמשפלדת אל-חלד הולך עם הכל, ספורט שעונים הם רק עבור פעילויות הספורט) – גוונים 2 או 1 שחור וחום 1 – חגורה 2 זוגות של נעליים שחורות, הרכבה: אגבי (ג'ינס), אלגנטי (חליפות) – 2 זוגות של טניס: אירועי ספורט/כושר וסגנון (מזדמנים ערב) – סנדלים כהה והזכרי, חזקה, מעטפת מגע (לא טריקו): בקיץ, עם ג'ינס או מכנסיים קצרים לראות אותך בתור אמן: בגדים לגיהוץ, מבריקים מניקיון, ובכן, הליכה עם אלגנטיות יוצר סגנון משלך על-ידי שילוב חלקי של טעם טוב ואיכות עם חלקים בסיסיים. צבעים מלאים ניתן להשתמש בהן במגוון רחב של מקרים, שילובים, עיצובים וצבעים בהירים שנשמרות ביותר היא להשקיע יותר איכות אביזרים כך שהן בולטות לשלב אותם עם חתיכות פשוט כי השמלה חתיכות יקר עם אביזרים באיכות נמוכה יותר. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. על-ידי ברנדה ליז Gin?s, הבמאי m. .

כתוב את הכתובת של חיים חדשים

פיתוח עסקים קטנים ברוסיה הוא צובר תנופה הודות זכיינות. מודל זה נבנה על ידי המצליחה ביותר, ולכן רוב העסקים הקטנים באירופה ובארצות הברית הוא עובד על זה בדיוק franchayzingu.Konechno יתרון, מכיוון שכל בעלי חברות, יזמים בודדים יותר מ 90% מהכנסות מעסקי בחברה גדולה, באמצעות כל ההרשאות שלה. כאשר הזכיין מתחייב להשקיע בעסק זיכיון, הוא עדיין נשאר בעל עסק עצמאי. לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . עצמאות זה אומר שהוא לעולם לא יקבל פוטר מעבודתו זו. הזכיין מקבל תמיכה מקצועית זכיין. תמיכה כזו עוזרת לו להימנע מטעויות כי בדרך כלל יזמים אחרים. הזכיין זכיין מזהיר מפני קבלת החלטות שגוי שעלול לגרום נזק או אפילו להרוס את החברה שלו. אתה לא צריך לדאוג לבעיות המתרחשים בשלב הראשוני, כי אנו נותנים לך את כל החוויה שלנו שם.

תחת שם המותג של חברה גדולה, עם ניסיון וטכנולוגיות חדשות, מההתחלה אתה כבר כמה צעדים קדימה של חברות בודדות אחרות. בנקודה שלהם שנים של פיתוח אתה בא כמה פעמים מהר, ואז הם לא להדביק אותך כבר. מסיבות רבות. האחת העיקרית היא העלות. אף אחת הסוכנויות לא להשקיע בפרסום ושיווק פיננסי עצום כזה, כמו מרכזי זכיין. גבולות טריטוריאליים נקה העסק להסיר את האיום של תחרות מצד הבעלים האחרים של המותג שלך.

תסתכל על מחקרים שנערכו במדינות מערביות. חסר רחמים הנתונים הסטטיסטיים מראים כי שלושה מתוך ארבעה עסקים קונבנציונלי סגורה בתוך 5 שנים, וזה מערב אמידים. חברות זיכיון רק כמעט לפשיטת רגל. המותג מקודם כמו גלגל תנופה המפורסם בקלות עובר דרך כל העליות משברים, ומסייע ושותפיה. זהו המותג כוח – מנהיג.

כיצד לטפל בשוקי הדיור ספרדית

בהתחשב השוק הנוכחי ספרדית המשבר רכוש, רוב החברות מנסות למצוא נוסחת קסם עבור מכירת מניות הדיור שלה. ב Calpe, הוא דוגמה מובהקת. המשבר הנוכחי בספרד בתוך שוק הנדל"ן מחייב מפתחים, קבלנים ומתווכים, כדי לחדד את דעתו נגד לכידתו של לקוחות פוטנציאליים. באופן לא מפתיע, כל יום, על התוכניות החדשות או לצפות סיפורים סנסציוניים של איך הם מצליחים כמה חברות ואף יחידים כדי למכור את המוצר שלך. לתת כמה דוגמאות מוכרות: המקרה של "The Good Pocero" מחירי זנבותיהם קרקע עבור העם או את היחיד שניסה לעשות ציור של הבית שלך כדי לשלם את יתרת המשכנתא שלך. לא תמיד טבע תעשיות. בעיתות משבר, הכל הולך, הכל והנחות יותר, טלוויזיות, רהיטים, מוסכים, נסיעות הן חלק המתנות הקשורים עכשיו תמיד עם קניית הבית. אבל אף לא עלה על השווקים. נראה כי אלה רכישת אסטרטגיות הלקוחות אינם מספיקים בהקשר שאין להם אשראי שבו הוא לא קיים, או איפה יש להם כסף מחכה לסחוט תפוזים ועוד. אבל אנחנו יודעים מה הם אומרים, שבני אדם הם בלתי צפוי ברוב המקרים לפני הסיכויים גדלים. וגם בשוק זה אין מנוס בשלב זה כדי להמשיך לחדש למצוא רעיונות חדשים כדי למשוך לקוחות חדשים. דוגמה האחרונות של "רעיון חדשני" אחרת, אשר מדי יום אנו יכולים למשוך תשומת לב, היא ויקטוריה מבצעים, שנערך בחג הפסחא האחרון, שיתוף הסיסמה "ויקטורי מבצעים לא למכור בתים, מתנה." זה ידוע כי הלקוחות הפוטנציאליים אינם בורים, לא התכוון כי לא מאמין שהם יתנו להם בית, המטרה היתה למשוך תשומת לב ככל האפשר וכי הלקוחות הפוטנציאליים יעברו מתקני ויקטוריה מבצעים. חלק תשקיף זה, את האסטרטגיה השיווקית ממשיכה כלקוח גישות מבצעים משרדים ויקטוריה. שלט גדול שבו ניתן להבחין בבירור סימן לכך קורא ענק 25% הנחה!. תן, תן מה הוא אמר שאינו מסגיר את הבית, אך 25% פחות מהערך שלה הוא כשלעצמו מתנה חשובה. בקיצור, אני חושש שאנחנו נמשיך להפתיע אותנו כל יום עם רעיונות מסוג זה, הן בתחום הנדל"ן בשווקים אחרים שבהם המשבר הוא עושה נזק של ממש. הרעיונות הם לא רק מתכונים הקטן כדי לנסות להילחם במשבר.

מערכות CRM

המשבר הכלכלי שינה את מאזן הכוחות. מ "דיקטטורה" של היצרן, השוק שלנו מועבר בהדרגה לאיזון הרגיל של "הכוח". במהלך "בום הצריכה", חברות מקומיים רבים החלו להשתמש מערכת CRM-, ו-Call-מרכזי, אלא כמחווה האופנה, אבל לא במטרה ליצור קשרים תועלת הדדית עם הלקוחות. לפני זמן לא רב כולנו עדים ביטוי של מעין "דיקטטורה" של היצרן … אחד הנפוצים ביותר מגזרי המשק, אשר באה לידי ביטוי באופן הברור ביותר, הוא מגזר הבנקאות. ביקוש גבוה למוצרים בנקאיים לספק זרם בלתי פוסק של פניות מלקוחות. כמעט כל המאמצים של עובדי הבנקים נועדו שירות בקשות נכנסות. הצמיחה המהירה של בסיס הלקוחות שלה תרמו שימוש מוגבר של הטכנולוגיות החדשות בבנקים – מערכות CRM, גיוס מרכזי מרכזי קשר. אבל זה עדיין מכירות טכניקות, ארגון של משרדים, מוקדים טלפוניים ארכיטקטורה (שיחה מרכזי מרכזי קשר) – כולם נשלחו הקבלה. המציאות הכלכלית החדשה שינו את המצב … הירידה החדה הצרכן הביקוש הביא כי מוקדם יותר "פופולרי" מכירות פסיבית אינם מסוגלים להמשיך כדי להבטיח את הרווחיות של עסקי הבנקאות. בהדרגה, הבנקים החלו לשנות את מודל המכירות שלה, וכתוצאה מכך למקסם את תקשורת בכיוון ההפוך. כיום כולם מבינים כי הלקוח חייב לקרוא, לכתוב מכתבים, להזמין לחוג או ללכת למשרד שלו. וכל זה חייב להיעשות עם יעילות מינימום מקסימום עלויות. למרבה הצער, לא כל חברי המגזר הבנקאי הזמן הבנתי את הצורך לשנות את … וגם מי שלא הבין את כל האחריות באה להיווצרות של תהליכים עסקיים. שיחה מרכזי, מרכזי קשר גם מערכות CRM – זה רק כלי, שניתן להשתמש בהם בדרכים שונות. חשבו כמה גורמים מרכזיים שבדרך כלל לא שמים לב מספיק … ראשית, אתה צריך מסד נתונים עם אמין לקוח המידע. הבסיס צריך להיות מסוגל לבצע פילוח איכותי על פי קריטריונים מסוימים לספק מידע ליצירת קשר הנוכחית. זה לא מקרים נדירים שבהם באמצעות אופציונלי המידע המאוחסן מערכת CRM, בנקים מסוימים הפחתה משמעותית של עלויות שלהם ולעשות את זה לטובת לקוחותיה. שנית, התקשורת היוצאת צריכה להיות מבוססת על תהליכים עסקיים החל מתחשב … החל משלב התכנון משפיע על לקוחות וכלה התוצאה. אחרי העבודה היעיל של מרכז לקרוא אותו או CRM, מערכת מושגת רק בשל הסינרגיה של הטכנולוגיה באיכות גבוהה תהליך אופטימיזציה עסקית. שלישית, אנו זקוקים "קליפה שיווק" חדש, המאגד מידע על מוצרים ללקוחות בכל ערוצי האינטראקציה בכל השלבים בתהליך השיווק, המכירות והשירות, כמו גם יעיל להשתמש בנתונים, כגון קמפיינים שיווקיים באמצעות מערכות ה-CRM-ולקרוא מרכזי / מרכזי קשר.

תוכנית עסקית אפקטיבית מסחרי באתר

המסחר באינטרנט הוא צובר פופולריות בכל יום. הפופולריות הגבוהה של המסחר האלקטרוני מספק דרך יחסית פחות יקר ומסוכן של הארגון העסקי. מעוצבת וקידם עיצוב אתרים הוא עסק רווחי מאוד. עבור ההשקה המוצלחת ועל קיום עתידו של העסק באינטרנט הוא חשוב להכין תוכנית עסקית. תוכנית עסקית מזהה את פיתוח נוסף באתר העסק, מתאר באיזו שיטות ופעולות העלולות להשיג את מטרותיהם. תכונה מרכזית של מפותחת ושלמה תוכנית עסקית הוא זיהוי של הזדמנויות ואפשרויות, אבל בגלל מהדרכים הבאות כדי יישום. התוכנית העסקית מאפשרת לנו לאמוד את הסכום הדרוש של עלויות הגנה מפני הוצאות מיותרות, כדי לזהות ולמנוע סיכונים.

כתוצאה מכך, לפתח fallback, ובכך מרחיבים את היקף הפעולה נכון מיקום אתר עסקי על השוק. כדי הרף השוק הגדל במהירות את הזירה של התחרות, היטב יזום תוכנית עסקית חיונית. הבעלים של פרויקט האינטרנט המסחרי צריך להיות ברור מייצגים את תהליך העבודה, לחשב את יעילות השימוש במשאבים. תוכנית עסקית להכין את המנהל, כדי למנוע קשיים והן מפני איומים מתפתחים על מנת להשיג את המטרה הרצויה. התוכנית העסקית דרושה כל בעלי העניין ביצירה או קבלת הכנסות מהפרויקט.

במסגרת תפקידו של אנשים המעוניינים עלול לגרום למשקיעים או שותפים, בנקאים מפתחי הפרויקט. עם העזרה של בעל התוכנית העסקית תספק מושג ברור לקבוע ריאליזם שלהם משמעות. תכנון עסקי מזהה את המשימות הנדרשות ומגדיר כיצד לבצע את הפעולות הדרושות כדי ליישם את הפרויקט. המבנה של מבנה התוכנית העסקית אתר מסחר אלקטרוני התוכנית העסקית לפרויקט אינטרנט על הרכב שונה מעט מן הידוע וריאנטים. עם זאת, ראוי לציין כי תוכן תוכנית עסקית עבור האתר מזהה את תכונות המפתח שלה. עוד מידע על שרי אריסון ניתן למצוא באינטרנט. 1.Introduction (סיכום). בתוך חלק זה של התוכנית העסקית אמורה להגדיר את המסקנות של אתר מסחרי עתידי. זוהו חשף את כל היתרונות שלה בשוק. כאן עליך לציין את ההזדמנויות שמספק המסחר אתר ואת סיכויי העסק וכתוצאה מכך להשגת היעדים. זיהוי חולשות ובעיות, כמו גם לציין כיצד צריך אולי למצוא פתרון. ניתוח הופק מתאר את המהות של הפרויקט באינטרנט בעיות היסוד: מהי הפעילות העסקית; איזה הצרכנים מחושב; מה שהופך את האינטרנט – פרויקט (מוצרים או שירותים) מהמתחרים מעוניין מדוע צרכנים; מה יישומם של מקורות מימון הנדרשים נפח שלהם. תנאי חובה כתיבת שורות אלה, זה אינדיקציה של הביצועים הפיננסיים צפוי: הכנסות, מכירות, עלויות, רווח, אתר Payback, וכו ' תכונה ייחודית של סעיף זה היא כי הכתיבה שלו מתבצעת בתורו הסופי, כלומר, אחרי כל כתיבה לחלקים אחרים של התוכנית העסקית. אינטרנט 2.Osnovnaya אפיון הפרויקט. זה קטע התוכנית העסקית להתייחס הליבה. חשוב לחשוף באופן מלא את הרעיון של יצירת עסק באינטרנט. זהה את היתרונות והסיכויים, אשר מספק אתר האינטרנט העסקי. הצג מה הזדמנויות האתר מספק, כצרכנים, הבעלים של הפרויקט. כדאי לציין את ייעודם של הפרויקט לאינטרנט וכיצד לפתור את משימות. גורם חיובי הוא לקבוע את המאפיינים הם ישירות אתר העסק על פני המתחרים שלך. אחרי הכל, צריך למצוא את הסיבות מדוע לקוחות פוטנציאליים יהיה לרכוש מוצרים או שירותים המוצעים. בפיתוח בסעיף זה כדי לתאר את להצלחה בעתיד היותר פרויקט אינטרנט. הנה זה רצוי לכתוב מה מתוכנן פעולה כדי לשפר ולעדכן את הפרויקט באינטרנט. קביעת המועד של אתר זה. פרט הכרחי לצייר את המבנה של העסק על ידי: אומדן של מספר עמודים המתארים את העיצוב. חשוב לכלול את כל העלויות הכרוכות בביצוע של אתר אינטרנט מסחרי ולקבוע מועד שובו. 3. תיאור הטובין (השירותים). תוכן חלק סיפק כולל מידע על מוצרים או שירותים, כי תמכור את האתר. הדגש צריך לשים על היתרונות של המוצר לצרכנים פוטנציאליים. סעיף זה אמור לציין תיאור מפורט של שיטות תשלום, משלוח, ארגון של העבודה עם המבקרים ואף היבטים מסוימים של מין זה של מסחר. תארו לעצמכם מה היתרונות על פני שיטות אחרות, מספק האתר ב ביצוע רכישה על ידי הצרכן. כן זה יהיה, אם תינתן לקונה לאחר רכישת שירותים נוספים. אם יש זכויות יוצרים או פטנטים מסוימים, משהו שאנו לא צריכים לשכוח לציין את זה סעיף. יש לנתח כראוי, הביקוש בשוק הרוויה ואת התחרותיות של המוצרים המוצעים (שירותים). 4. הערכת השוק. ניתוח התעשייה של שוק חיוני לפעילות מוצלחת של כל העסקי. מכאן נובע כי הידע של הלקוחות שלהם – המפתח להצלחה, צמיחה יציבה עסק באתר בשוק ביקוש חזק עבור המוצרים שלהם. חשוב להבין בקטע שלה: מה עושה הצרכן? מה ואיך לספק את שלו הרצון הזה? כמה מתכוונים לקנות? כמה הקונה מוכן לשלם? הערכת השוק יהיה לסכל מגמות יציבות, כדי לזהות את חלקם של המוצרים הנמכרים באתר (שירותים). ראוי לקבוע מה ניתן יש בעיות שונות, שינויים כלכליים פוליטיים, חברתיים ואחרים. ניתוח מפורט של השוק יכולים להשפיע באופן דרמטי גם את פרויקט האינטרנט כולו על חלקיו (מבנה האתר, הפקה, פרסום, תוכנית שיווק, מטרות וכו '). חייב להיות מוצב בדייקנות כעסק, לקחת הכיוון הנכון להקמת עסק מצליח באינטרנט. 5. ניתוח של התחרות. המתחרים נמצאים וכל עסק בכל שוק. מחקר מתחרים, כדי לעזור לך ליישם בהצלחה פרויקט אינטרנט על פלח שוק מסוים. חשוב מאוד להקים את המספר המשוער של אתרים מסחריים דומים לקבוע את נתח השוק נתפס על ידי המתחרים. לכן יש צורך להעריך את המוצרים (שירותים) המוצעים על ידי המתחרים, לזהות יתרונות ולמצוא ייחודם להגדיר איכות. זה צריך להיקבע על ידי מה יריבות תחרותי המבוסס, אולי, היא עלות נמוכה יחסית, שיפור איכות המוצר, או כל מניע גורמים אחרים. באופן דומה יש לנתח את המתחרים שלך למבנה עיצוב, פרסום, התמודדות עם המבקרים, את הדעות של קונים וכו ' ניתוח של החוזקות והחולשות של המתחרים מקדם את הקמתה של היתרון התחרותי שלהם, את ההגדרה של מקוריות שלה, הייחודיות לזהות נקודות תורפה שלהם. בהערכת המתחרים, לא צריך לפחד מהם, וזה רצוי למצוא פגמים בתוכניות שלהם, אסטרטגיות, תכונות המוצר. תפעל ביעילות כבוד לאתרים מתחרים ידועים מתחרים חזקים יש הרבה מה ללמוד. באתר העסקי תחרותי ששיקפו יתרון גדול ויפתח הזדמנויות נוספות להצלחה. 6. תוכנית שיווק. תוכנית שיווק קיים כי היה ברור נוכח תנאי השוק. לקבוע במדויק את המיקום ואת הפיתוח העתידי של האתר העסק שלהם. סעיף זה מבוסס על אסטרטגיה שיווקית והוא חייב לגלות כל האלמנטים העיקריים: הבנת המטרה של האסטרטגיה השיווקית כולה, הגדרת שוק נישה, מבחר מוצרים, מכירות מערכת, תמחור ההתקנה, זיהוי של קונים פוטנציאליים, אסטרטגיית הפרסום (ארגון של אפשרויות פרסום, עלויות הפרסום) פעילויות להגדיל את התנועה באתר, עבודה עם המבקרים; דרכים להגדיל את המכירות: כינונה של צעדים כדי לשפר את התמונה הדירוג האינטרנט – פרויקט. השולחן צריך לשקף את השפעתם של גורמים פנימיים וחיצוניים. גורמים חיצוניים משפיעים כמעט בלתי אפשרי, אך גורמים מקומיים רגישים לשלוט על ידי הבעלים פרויקט אינטרנט. גורמים חיצוניים כוללים: המצב הכלכלי לאינטרנט, מספר משתמשי האינטרנט לבין הלקוחות הפוטנציאליים, להגדיל גישה לאינטרנט באזורים שונים, ופיתוח של טכנולוגיות ההשפעה שלהם, הביקוש למוצר המוצע (שירות), שינויים במגמות הביקוש לאורך זמן, המתחרים, את ההשפעה של האינטרנט על פיתוח מסחר אלקטרוני. כדאי לעקוב מקרוב אחר השינויים גורמים פנימיים. כיאות דרך לנתח את המצב החיפוש המתמשך אחר דרכים לשפר את הפרויקט באינטרנט. בתורו, גורמים מקומיים להציג שאלות מפתח: מה הוא פרויקט באינטרנט בזמן פיתוח? מהם המשאבים זמינים? מה דרוש כדי להשיג את המטרה? מהן הדרכים כדי להשיג את התוצאה? מה צריך לערוך מחקר כדי לשפר את העסק – האתר? זה חיוני כי כל מידע אפשרי ומדויק כדי לענות על שאלות. התגובות שהתקבלו מספקים קידום ממוקד של אתר עסקי על השוק. בעזרת אסטרטגיה שיווקית מנצחת את נתח השוק ולהגדיל את המכירות. 7.Proizvodstvenny את התוכנית. פעילות הייצור של החברה מציג את כל הבעיות הקשורות בארגון הייצור. כפי שנקבע בסעיף משקף את תיאור של כל המשאבים הדרושים להקמת אתר עסקי. כאן צריך לספק הדרכה על כל תהליכי הייצור הקשורים לעסקי האינטרנט המוצע. חשוב להראות את התהליך של תנועה של חומרים, רכיבים גלם, מוצרים, מה, איפה ואיך אתה תטייל לפני שהגיעו המכירה. תוכנית הפקה כוללת מידע מפורט על ספקים של מוצרים וחומרים, וכן ציון אם ומחסן. בתורו, יש לציין איזה ציוד נחוץ ואיך יהיה בשימוש חומרים ומשאבים. הגורם הבסיסי הוא תיאור של קריטריונים להערכת איכות המוצרים (שירותים). צריכה לכלול את כל העלויות הכרוכות בייצור בתקופה הנדרשת לייצור. ליד לכתוב תוכנית הייצור, הוא אמור לחזות את ההתפתחות העתידית של האתר העסקי. בשביל זה כדי להבהיר את החוזק של תהליך הייצור ומאפייני איכות, בעזרת, אשר יכול להגביר את עוצמת הקול המכירות. חלק זה של התוכנית העסקית היא בעלת אופי מסוים בתוצאות, התוכן שלה נקבעת ישירות על ידי העסק הספציפי. תוכנית זו יש ערך רק עבור העסק הקשורים בייצור. בתוך באופן ספציפי, תוכנית ייצור לפרויקט אינטרנט היא בשל מוגדרים היטב ורק מדגיש כמה. תוכנית 8.Finansovy. פיתוח עסקי תלויים ישירות על מאורגן היטב פיננסיים הפעילות. האסטרטגיה הפיננסית צריכה להיות מכוונת אופטימיזציה של קבלת כספים לפיתוח והרחבה של האתר. תנאי חובה הפיננסי של התוכנית היא לזהות גורמים מרכזיים: הערכת המצב הפיננסי הנוכחי, זיהוי מקורות מימון, הקמה של ההשקעה הנדרשת עבור הארגון של הפרויקט באינטרנט, חיזוי הכנסות והוצאות; הקמת פעולות שמטרתן האפקטיביות של האסטרטגיה הפיננסית. בעזרת החלטות התוכנית הפיננסית על הפרויקט אם האינטרנט, הביצועים הפיננסיים שלה. סעיף זה מזהה את הבעיות הקשורות מימון פתרונות קובע החיפוש. תודה על ההערכה הכספית של גורל של האתר. לפיכך, הביצועים הפיננסיים מוצלח של האתר העסקי בשל החלטות בזמן הנכון הנדרש מימון. 9. הערכת סיכונים. איומים, אתגרים כשלים שונים ללוות כל סוג של עסק. כמובן, העסק באינטרנט הוא פעילות מסחרית יחסית פחות מסוכן. עם זאת, עבור אותו מאופיין מצב מסוכן שלהם שממנו הוא חיוני כדי להגן על עצמם. קודם כל, אתה צריך להתקין את כל המקורות האפשריים של הסיכון: הסיכון של רעיון (חדשנות); הסיכון של המצב בשוק (נפילת שוק) סיכון תחרותי, סיכון האמינות של האינטרנט פרויקט סיכון אבטחה לאינטרנט פרויקט סיכון פיננסי, כוח עליון, את הסיכון ליציבות של האינטרנט באופן כללי, הסיכון משאב (בסיס לקוחות, כספים, ספקים וכו '), הסיכון של אובדן ציוד או מערכת לקרוס (תוכנה בעיה, ואובדן של נתונים חשובים, קריסות מחשב, ציוד משרדי וכו '), הסיכון של אובדן זמן, את הסיכון של חובות ואחריות. שים לב השפעות עקיפות גם יש הכלכלי, סיכונים פנימיים וחיצוניים פוליטית, שונים. העיקר שלא יהיה מושפע כל מיני בעיות והפרעות. חשוב לראות את הסכנה הממשמשת ובאה עם הזמן, להיות מסוגל לעקוף את הקשיים הנלווים ו למצוא דרך החוצה. ניתוח סיכונים מפורט יסייע לקבוע את מידת ההשפעה ואת המוטיבציה. אסטרטגיות ניהול סיכונים לתרום לפיתוח של אמצעים ופעולות שמטרתם להפחית את ההשפעה של סיכון מצבים ולשפר יזם אינטרנט אמון ההצלחה של אתר העסק שלהם. בתהליך של הכנת תוכנית עסקית לאתר יטופלו נושאים רבים. לפיכך, התשובות יסייעו להשיג את גילה יתרונות משמעותיים, ולהסביר העלויות הכרוכות משכנע. בעזרת תוכנית עסקית, זה עשוי להיות שימושי כדי לחשב את היקף ההשקעות, כדי ליצור אתר העסקים לקבוע את מקור מימון. אחרי הכל, בשביל זה יסכן קצת כסף, היוצר של פרויקט האינטרנט העתידית צריכה להיות בטוחים יעילותו ואת ההחזר על ההשקעה.

גלה איך עצות אלה יכולים לסייע לך אם ברצונך לעבוד במצב מקוון

אנו יודעים כי בעולם הגלובלי בו אנו חיים תמיכה גדולה היא, כללים מסוימים קונבנציונאלי, מבחינת העבודה משתנים באופן קיצוני. בכל פעם בכלכלה החדשה הוא לוקח חזקה וחיובית מאוד כאשר מדברים על כסף. כדי להתחיל עם, חשוב מאוד לדעת כי זה לא בחינם. זה חסכוני, זה שונה. אני חושב כי כדי להשיג הצלחה כאן, תכנון ומוטיבציה הם היסוד. זה חייב להיות ברור מה לעשות יום יום.

אנו בטוחים כי בין היתר, הוא רוצה עוד הכנסה יש, אולי יש נוספות כוונות, ככל שיש יותר זמן פנוי ליהנות, כדי להיות עם הילדים שלהם. אם יש משהו שהוא ברור הוא כי אם עד עכשיו לא הצליחה, זאת בשל: דרכו של חשיבה, החלטות אשר לוקח, האופן שבו מנהלת את הזמן, הידע שלך, הכסף שלך, כלומר, לחיות. לכן, כאשר אתה והישות משהו. חדש, הדבר הראשון שאתה צריך לשקול הוא מה צריך לשנות?, מה אני יכול לשנות את מסגרת נפשית, רגשית, גופני ורוחני, כדי להיות מסוגל לעשות את זה? דבר אחד מאוד ברור, עבודה שבו אתה עובד, או לא, עם הדרך שבה שאתה מנהל את הזמן, הידע שלך, כל מה שציינתי קודם לכן, אינו הוא מצליח. עם מה הם ממשיכים לעשות, הולך להמשיך לחזור על עצמה. אני חושב כי אם אינכם שמחים ואם אתה לא לפי עם מה שאתה עושה, אתה חייב לבצע שינוי ולנסות לעשות משהו שלא היה לפני.

זה יכול להוביל שינוי בהרגלי מבחינת העבודה, מבחינת היחס וכושר שיש לך. כדי למשוך שפע והצלחה בחיים תמונות להיות מקצועי ולהיות מודעים מה שאנחנו עושים. ולהיות מוכן לשים את כל המאמץ ואת הלהט ב מה אנו נוקטים, כדי לא לשקוע בים של לא לדעת מה לעשות. אז איך עובר לא מקבלים כסף כדי להכניס את? הסוד הגדול: התמדה! פעם אחת אתה לאמת כי משהו עובד, לעולם לא תעזוב. אם אתה עובד בקבוצות, לתרגל מה שהם מלמדים. לא תמיד שרי אריסון. אבל, להיות מודע לכך שאתה לא יכול לשלוט בגישותיהם שלהם מיומנויות. אתה יכול לשלוט רק משלך. למרבה הצער ישנם הרבה אנשים חוששים לקבל החלטות. . כי הם לא משמשים כדי לקחת אותם. לאחרים לעשות את זה בשבילם. . פחד מוביל הספק ספק מוביל למצב של בלבול. כאשר אנו מקבלים החלטות, אנו מייצרים אוקסיטוצין, הורמון האהבה, של אמון. זהו המצב האידיאלי. רוב האנשים אין מספיק ביטחון עצמי כדי לגדול להיות מוצלח. אם אתה אחד מהאנשים האלה, אני ממליץ לך לקרוא את הספרים לסייע להגביר את ההערכה העצמית. באפשרותך לקבל עזרה לבנות אותו, תאמין בעצמך וליצור חלום שאתה לא רוצה להתעורר. מה שלא עסק העוסקים, קח את הזמן שלך כדי להבטיח כי זה יכול להיות מוצלח. . בדוק את זה טוב. הקשורים אנשים מצליחים. תכניס את הקפיצה! ואני מקווה להשיג חברה להישאר לצמיתות. מחבר: איזבל מ מנהל Pi?ango גווארה: צור קשר עם:.

בראשית ביטוח

בצוואה, ולראות את העולם בתחום חברות ביטוח חברות יוצר גופים חדשים יותר ויותר, תוכניות ושירותים המבקשים למצב את עצמה בשוק הביטוח, מנסה להשיג משרה בדירוג של מיטב החברות המספקות שירותים כאלה, ולכן כזה מוצרים חדשים או שירותים חייב להיות גמיש לתנאים המאפשרים במציאות של העולם של היוםלכן יהיה הללו ישויות התהליך של התקדמות טכנולוגית שהובילו לפיתוח אמצעים בעולם של היום, אז חברות הביטוח החלו לחדש בשירותים הניתנים באמצעים ישירים או ערוצים בטכנולוגיית הפך זמין לכל האנשים, הימנעות פעמים רבות לצאת ולאבד זמן בשורות או בעיות אחרותכה אפיקי שירות ישיר הוא מה שנקרא בנקאות באינטרנט שבו אתה יכול לקבל מדיה כגון האינטרנט, טלפון מדיה, כדי לאחד הביטוח חברות זה נכנס הדפוס של סוג זה של שירות הוא בראשית חברת הביטוח, אשר הוא אחד המובילים את חברות המסחור של מוצרים ושירותים ביטוח דרך המדיה של בנקאות ישירה או פעולות בנקאיות באופן מקוון. בראשית חברת הביטוח מתמחה ביחס לביטוח דירות, מכוניות, אופנועים, גם חברה זו בטוח בראשית יש התמיכה של השייכים החירות קבוצה בטוח, שהיא אחת מקבוצות של שירותי ביטוח עם נוכחות רבה יותר בשטח הספרדי, בנוסף לכך, יש תהליך בליווי הצלחה, התפתחות מהירה שאושרה על ידי בסיס הארגון או גזע אשר היא קבוצה הדדית ליברטיוזה אופייני של ארצות הברית של אמריקה, עם המטה בבוסטון, אשר הוא אחד הטובים ביותר בשוק האמריקאי. במקרה הזה אני חושב ש אבי קושניר צודק במה בהוא אומר. בראשית ביטוח מעצם נוכחותם הראשונית בספרד בשנת 1988, ציווה תמיד התחנה על המודל של טיפול ישיר או בנקאות ישירה, בראשית בטוח היום יש קרוב 600,000 לקוחות, שבחרו עבור השירותים המסופקים על ידי החברה כדי להבטיח מכוניות, בתים ואופנועים מן הרכוש שלהם. בין ההיבטים לוודא בראשית מסומן בתחום ביטוח דרך ערוצים ישירים, הוא עם חיסול מעולה והדרכה של יותר מ-500 עובדים יש אורחים, להגיב מיד על הלקוח מבקש עצה או שירותים דרך הערוצים ישירה, במקרה זה כראוי יהיה בטלפוןבנוסף, זו favoravilidad עבור לקוחות בראשית בטוח יש מדיניות מסוימים באיכות טובה מאוד, אשר מסופק במחירים קלים, שכן הם יכולים להציע חיסכון עד 40% נטייתם מאוד מכוונת כלפי הבונוס, אשר יכולים להגיע עד 65%, בנוסף ניהול אירועים לא רצויים הם תשובה מהירהמה שהופך כי הלקוחות לשמור שלך לטעמם החברה..

השכלה גבוהה

מבוא ובד דרום אפריקה היא עדיין בתהליך של מעבר ביחס להשכלה גבוהה כדי לטפל חוסר איזון של העבר גם צריך להדגיש כי מוסדות להשכלה גבוהה הגדול הם עדיין מזלזלת את חשיבות להשכלה גבוהה כמו סחורה המשווקים בעולם גלובלי. זה גרם נוכחות מסחרית נמוכה להשכלה גבוהה בעולם גלובלי, יכולת מוגבלת למשוך סטודנטים האיכות של מדינות זרות וגישה הלאומית לחינוך. אפילו מעשה בית-הספר אשר יוכנסו בקרוב בדרום אפריקה כדי לטפל חוסר איזון של העבר, יכולה להיות השפעה שלילית של מוסדות להשכלה גבוהה כדי לשחק תפקיד חשוב בעולם החינוך commercialized. הצעת חוק חדשה הדגיש את סייג העקרונות של הון עצמי, תיקון וייצוג את המתחרים בפעילות של מורים. זה היא לערער את איכות החינוך במקום הראשון, בבתי ספר, מאוחר יותר במוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה. זהו כשרוב מגמות בינלאומיות של איתות הבינלאומי גבוהה יותר שוק החינוך הוא נעשה יותר ויותר תחרותי כמו חינוך מתחרה בייצוא וייבוא סחורות. דמויות זמין מציינים כי הייצוא להשכלה גבוהה מייצג בממוצע כ- 6.6% הרשמה סה כ 2000.

איור זה אינה יכולה אפילו 5 שנים מאוחר יותר להיות מזווג (b) דרום אפריקה מוסדות. מדינות כגון שווייץ, אוסטרליה, אוסטריה, נתונים אלה היו גבוה יותר מ- 11% ב- 2000 כדי אלה מד קדושה גדול להשכלה גבוהה במדינות העולם במדינות. באופן דומה, חינוך שירותי אוסטרליה, ניו זילנד, ארצות הברית של אמריקה, בהתאמה, לייצג את השלישי, הרביעי ולייצא שירותי החמישית בגודלה סקטורים. זה מראות באופן ברור מדינות אלה מבינים את החשיבות של השכלה גבוהה עבור העברת הון אינטלקטואלי ולהגביר את התחרותיות הכלכלי של מדינות. התערבויות הצורך, חשוב כי המוסדות להשכלה גבוהה בדרום africa למקם עצמו אותו כצמתים ב- knowledge base מושלם יותר ויותר בעולם גלובלי, יש אינטראקציה גדול עם כלכלת הידע הכללי. לכן, מוסדות להשכלה גבוהה בדרום africa צריך לקבל תשומת לב השפעה אפילו יותר לשילוב עם מוסדות בינלאומיים שיאפשרו להם בינאום להשכלה גבוהה.

כעת, בינאום להשכלה גבוהה בדרום africa מופיעה יותר על-ידי האירוע לא דרך גישות מאורגן ומתוכנן. אם המוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה, הכוונה לשקול להשכלה גבוהה כמו סחורה של Exchange מסחרי, הדגש להיות רציני במקום: ÷ מטרה להציג פריטי מדיניות ואסטרטגיות בבירור המציין את הדרך קדימה לגבי הכוונות של אזורים מסוימים הדורשות תשומת לב של עדיפות והגלובליזציה. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. עם זאת, זה לא חייב להיות פותח אסטרטגיות בינאום בנפרד, אך לראות מרכיב טבעי של אסטרטגיה כוללת של המכון. אינדוקציה של ÷ ויישום של תוכניות קורסים אשר למשוך סטודנטים זרים של מוסדות איכות. ÷ לימודים תמיכה להשתתף כנסים, כתבי עת אקדמיים של תהילה כדי לפרסם את תוצאות הבדיקה. ÷ להבטיח כל הצעות קורסים בינלאומיים עונים על הקריטריונים המקובלים כפי שהוגדר על-ידי המוסדות העיקריים להשכלה גבוהה בעולם המפותח. ÷ יצירת סביבת לימוד פרוצה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של למידה. בינאום מחייב מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה לשים דגש על רגיעה מסוימת של הקשר עם הממשלה ליצירת גופים חדשים של שינוי כתובת חוסר איזון של העבר, אלא גם כדי להרחיב את המשימה לשחק תפקיד פעיל יותר בפיתוח כלכלי אזורי. זה יכול להיעשות באמצעות הקמת חזקה קישורים אופקי עם מוסדות מחקר אחרים, אוניברסיטאות והתעשייה בקהילה של africa פיתוח בדרום. אם זה יכול להיעשות, הפעילויות של המוסדות להשכלה גבוהה מבודד עוד משווקים, מוצריה עלול להפוך מוצרים הסחורה. על-ידי מפשק את הקשר עם הממשלה הוא לא רק תספק חופש גדול כדי להחליט באופן עצמאי, מה חינוכי תוצאות המחקר כדי ליצור, אך הם גם להגביר את הלחץ על מוסדות החינוך לקבלת ביצועים טובים יותר, מאז האחריות לגיוס כספים עבור פרוייקטים ומשכורות. חשוב כי השכלה גבוהה בדרום אפריקה עוד לאמץ במתן כי מחקר ופיתוח לשים לעומת אחד עם השני. במקום זאת, עליך לנקוט את המיקום בתוצאות של המוסדות חייב להיות משמעותי: a€ ¢ התפתחות חברתית, היישום שבו מתרחשת בו-זמנית קידום ושילוב של חינוך, מחקר מדעי, ייצור; ÷ מדע וטכנולוגיה לתמוך לניהול המערכת הפיננסית במקום כדי ליצור סביבת מחקר בטוח עבור לימודים וכן ÷ משותפת של "מפתח מעבדות המדינה", שבו המחקר ואת החינוך חשיבות אסטרטגית לפיתוח ורווחה של המדינה, ניתן לבצע. המסקנה הדרומי של africa של המוסדות להשכלה גבוהה כעת העריכו רק בין 40 העליון של מדינות העולם נמענים. אין צורך דחוף נקדם, reformulate הדגמים של המחשבה מוסדות חינוך להשכלה גבוהה בדרום אפריקה. בעקבות המצב הפוליטי שינוי, מלווה הכלכלה הגלובלית שינוי, דרכים מסורתיות רבות בהם מוסדות להשכלה גבוהה היו בעבר מנוהל ישתנה. אלא אם כן מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה, ההצלחה של בינאום עם הצלחה, הגדול הזדמנויות להרוויח מטבע זר באמצעות השכלה גבוהה כמו סחורה מסחרי יאבדו. יאן Grundling הוא ראש מרכז יזמות האוניברסיטה לטכנולוגיה של Tshwane, בדרום אפריקה. הוא פרסם רבות בכתבי עת מומחה הארציים והבינלאומיים.

מחירות באינטרנט

יותר מדי אנשים נופלים למלכודת של לנסות למכור את המוצרים רק לאתר שלך שאינם לרוחם. אחרים עושים את הטעות של מנסה למכור רק את המוצרים הטובים ביותר ואת הכי מדהים שאתה יכול למצוא. מטרת פתיחת אתר אינטרנט למסחר אלקטרוני היא לעשות כסף. זה משהו שאתה לא צריך לאבד את הראייה. רוב האנשים שראיתי להתחיל חנות באינטרנט רוצים לדעת מי הם המוכרים הטובים ביותר באינטרנט, למכור את אותם מוצרים. הם מחמיצים את הנקודה. אם אתה מוכר רק את המוצרים הטובים ביותר, לדלל את בסיס הלקוחות שלך, כי כולם מנסים למכור את המוצרים הטובים ביותר מדי! גם להתחרות עם חברות לקנות טונות של מוצרים טבעיים ולכן הם מאוד במחירים נמוכים, אפילו יותר טוב dropshipper כלשהו. עוד מידע על שרי אריסון ניתן למצוא באינטרנט. אנשים לקנות כל מיני מוצרים. לא צריך להיות אופנתי או להיות מסנוור. הם פשוט צריכים להיות דברים שאנשים רוצים לקנות. הנה מרכיב חשוב להצלחה ברשת בכל עסק: המוצרים הנמכרים שאנשים קונים שימוש תכוף. לדוגמה, אם אתה שוקל למכור נגני DVD, היינו לעשות חיפוש על "נגן DVD" טווח (עשיתי באנגלית כי זה שוק גדול המשמש במסחר אלקטרוני). בזמן שאני כותב מאמר זה, את תוצאות החיפוש 7813 נגני DVD זמין 489 חנויות. האם אנחנו רוצים להיות מספר חנות 490, להוסיף 20 או 30 מוצרים של כמעט 8000 כי הם כבר זמינים, ואני מקווה שאנחנו יכולים למכור משהו? אני חושב שלא. מצא שוק נישה, עם אנשים שמוכנים לקנות את המוצרים שלך ולמכור אותם מה הם רוצים.

עסקים באינטרנט

עסקים באינטרנט, להתחיל את העסק שלך באינטרנט – סיסמאות כגון משתמש באינטרנט הרגיל שומע תריסר פעמים בכל יום. למה את האפשרות של הקמת עסק באינטרנט – הוא כל כך פופולרי? למה עסקים באינטרנט – זה המגמה, אשר מכסה משתמשי האינטרנט יותר ויותר? מצד אחד – את הסיבה לפופולריות של העסק שלך, כי אתה יכול להתחיל דרך האינטרנט – על סף נמוך מאוד של כניסה לתוך biznes.S אלקטרוניים מצד שני – ה 'גורו' ו "Infobiznesmenov" התרבו עד כדי כך שקשה לקבוע – מי שמוכר איכות, המעורבים הונאות – "infoprodukty" vparivaya עם מטרה אחת בלבד – להרוויח מתחיל, שאינו יודע כיצד להבחין באיכות של מחפיר זיוף. הפעל את העסק שלך באינטרנט יכול בעצם כל אחד. די אם האתר שלך, למלא אותו עם תוכן ייחודי, לשים סחורה למכירה isplolzuya תוכניות שותפים והכל! אבל דבר אחד לכתוב Swasey יותר – לעשות את זה! איכותית לעשות בפועל. כדי לעשות זאת, בפועל, מקצועי – אתה צריך ידע, ניסיון, קידום אתרים, קופירייטינג ב oput, ניסיון elektrponnogo השיווק. לכן, משתמשי אינטרנט יקרים – האומרים כי פתיחת עסק באינטרנט בפשטות ובקלות – או שהם עצמם לא מבינים את השאלה הזאת – או פשוט בוטה להטעות אותך – רוצה לסחוט ממך כסף, "infoprodukt" vparim שלך. בנוסף, אפשרות להקים עסק באינטרנט – רבים לערב עובד בחברת שיווק רשתי דרך האינטרנט. זה בדרך כלל לא טיפוס כל שער! ראשית, חייבים להשקיע "לא חולני" – למעלה מ – 150 עד 1000 $ – תלוי רצינות של החברה.

הכסף הזה הוא כמובן לא למתחילים, בעיקר מאז יותר ממחצית החל mlm schikov ולא להיות מסוגל לשחזר את השקעותיהם – לעבודה לצורכי שיווק רשתי כדי למשוך אנשים חדשים לתוך החברה. ואיך זה יהיה חדש לעשות – ואם אין לו אתר אינטרנט, פרסום, ללא מסד הנתונים המנוי אינו קיים. אז תחשבו – האם זה באמת קל להתחיל עסק מקוון? יש דרך אחת (לדעתי) – היא למצוא יזם אינטרנט, אשר השיגה הצלחה בעסקים אלקטרונית – ולהסכים איתו על למידה אישית. זהו ללא ספק להביא תוצאות.

לפתוח חברה או לקנות

איך לעשות רווחית: החברה להגיש בקשה חדשה או לקנות חברה קיימת? למרות היתרונות של אפשרויות, תמיד יש סיכונים. חלק מהם ללמוד את הפרטים, כי את התשובה ספציפי קשה. גדול היתרון, אשר מספק מכירה בע"מ מוכן – הוא מקבל שם מוצק עם מוניטין עסקי חיובי. רק חברה ציבורית כמעט אף אחד לא יידע, לא יהיה אמון. יתר על כן, כדי להירשם תיאלץ לבלות יותר מפעם אחת ביום, לפחות 5. ובכן, אם אתה צריך לקבל חבילה של מסמכים קל להגיע, אז זה האחרון עוד. ואז יש לך להירשם חוץ תקציביות כספים. איך מחויב מתן המשרד הרשום כעת מקפידים מאוד חשבון מגורים מס.

די להיזכר איך הדברים היו לפני שנתיים. בעבר, היה קשה בכלל למצוא חברה, כי המכירה בוצעה כתובת משפטי שבו כמעט הבמאי לא ציפיתי להיות אפילו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. אם אתה קונה חברה המדף מחליט לעשות כל סוגים רבים יותר של עסקים, תקבל חדש רישיון. נניח גם כי לא יהיה מכשול עבורך. אבל מה קורה כאשר אתה מתבקש לספק הוכחה של זכויות הבעלות Jur. כתובת? אתה פשוט לא תמצא מסמכים אלה. יתר על כן, בכתובת הבאה ניתן להקליט כשלושים חברות.

העסק שלך יהיה חד צדדי, ואתה לא תוכל לשנות את תנאי השוק עם הכתובת "לא נוח" משפטי. בנוסף, מס הכנסה רשאי להטיל משמעותי בסדר. זה המקום שבו לא התחלה טובה של העסק. אם תשנה את דעתך החליט לפתוח את החברה שלו, אז אתה צריך לחשוב על מה כדי לציין את כתובת חוקית. בדרך כלל, מנהל כתב את מרחב הכתובות, אשר לוודא שיש לך את הזכות להשתמש בשטח. זה יהיה מספיק כדי לאשר את זכותם להציג את הכתובת החוקית של הבעלים. את עצמך אתה יכול לפתוח ללא סיוע של שלו, עם זאת, לפעמים להתעורר ספק, אם אתה עושה. כמובן, דקויות יהיה גדול יותר במאמר זה, כדי לא לפגוע לבקש עזרה ממומחה במחלקה המשפטית. עורכי דין המוסמכת יוכלו לפתוח שלך החברה החדשה במשך שבוע.