לפני ניהול איכות ויעילות

כאשר תתחיל לחשוב על מה תעשה אם תאבד, איבדת כבר. סקירה כללית של ז'ורז שולץ, הטווח של איכות התחרותיות בתרחישים הנוכחי הוא דינמי מאוד והפכו שבו הן איכות ויעילות, הופכים יתרונות תחרותיים עבור אותן חברות אשר החליטו סיכון בהצלחה לתוך בשווקים. ניתן לשלב את ניהול טובה עם איכות מה מחזיק, הטווח שלו, השפעה על כיבוש קביעות של השווקים, הצגת מוצרים, שירותים עם איכות מעולה אשר מבטיח ביקוש מצד הצרכנים, אשר טיפל נפגשים. במקרה של ונצואלה חברות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, ניהול צריך לשים לב לכבד אותו מניפסטים תרבות אמיתית על איכות, עמידה תקנות הלאומי, לא רק בתוך הארגון אלא הבינלאומית להגיע, לכבוש את השווקים, להתחרות היום ב מה פיתחו חברות מצליחות אודות איכות. ישנן הרבה חברות לאומיות אשר לא זוהו עם הטווח, מה מציגים דרישה איכות יש השתתפות מקדימים בשווקים הנוכחי והצל בין התכונות העיקריות של המוצר, מה זה אומר להיות מזוהה עם האיכות. התכנית לתארים מתקדמים בתחום ניהול האיכות והתפוקה של האזור של פניהם ללימודים מתקדמים של אוניברסיטת Carabobo. הוא מודע האחריות להכשיר, הרכבת מומחים, אשר תורמים הידע שלהם, יודעים להשתמש כלים בסיסיים לפי מאפייני תרחיש לאומיים ובינלאומיים שלב זה לתת כדי לזהות חברות עם איכות, הישג, להגיע, חשיבות תרומתה של משאבי אנוש, שלהם יכולות, כישורים, באינטרסים של תתפרץ פרדיגמה חדשה של איכות בחברה בהתנהגות ארגונית בהווה.

הדגש נעשה דרך הכיסאות מרכיבים תכנית הלימודים האקדמית, כל ידע בסיסי, הדרושים להבטיח האיכות מתגלה בוודאות שעלולים להוביל להפוך יתרון תחרותי ממשי. הוא עשוי דגש על הגדרת כל אלה תהליכי הייצור במחירים המתאימים שלהם זה להבטיח תוצאות חיוביות, משגיח על טכנולוגיה הנמצאת בשימוש, שיפור מתמיד, תחזוקה, מחזור החיים, מיומנות, הכשרה, מיומנויות של טכנאים, אופרטורים, מבחינת ארגונומיה שעלולים להוביל פרודוקטיביות מיטבית. דגש על מתן ידע ותחולה שלה בכל הקשור הבטחת איכות, הכללים לאומיים ובינלאומיים של איכות, להדרכה הצוות שלו בפונקציה זו, הבטחת את הצורך להשיג את דרישות תחרותי של איכות שהוצבו על-ידי חברות בתרחישים הנוכחי. רכבות מומחה ומספק להם כלים, שיטות המאפשרות שילוב טוב יותר של הפרט עם מכונת, שמוביל אופרטורים, טכני, לטפח את היצירתיות שלהם, חדשנות בכל דבר המתבטא שיפור מתמשך, כדי להפיק את התיקונים הדרושים עובדה זו מונעת האיכות היא, לדוגמה, ההישג של העלמות פגמים אפס, תור, עלויות התפעול, דהיינו לשקול הצעות המבטיח, בנוסף האיכות, יעילות. התוכנית כל הזמן נמאס חזרה שלהם כסאות התחשבות חוויות חשבון, מכשולים ומחסומים בפני חברות רבות באזור, בהתחשב המשתתפים בו הם אנשי מקצוע כי הם עובדים, אשר להגיח דרך סדנאות שכיסא כל מבצע, דוגמאות אמיתיות המאפשרות לך לאבחן את המציאות לגבי איכות, בשילוב עם בנוסף תוצאות חיוביותאשר גרמו מהעבודה מעלות שהביאו לשינויים משמעותיים בחברות רבות. כל זה נעשה הצעות חדשות, הצעות לפתרונות חברות מסוימות יש לקחת אותם בחשבון, המשפר משמעותית את איכות המוצרים והשירותים שלה, ומעל הכל, המניע החברה מזוהה עם איכות מה הוא מייצג. ביחס פרודוקטיביות היבט נוסף שנשאר הרבה לומר venezolana המציאות של עסקים, במיוחד בתעשיות קטנות/בינוניות, הוא לגבי היעילות.

פרודוקטיביות כי לא הגיע לרמה זו כי נדרש להיות תחרותיים במיוחד, במיוחד, כאשר בתרחיש הלאומי פעמים רבות ביקוש גדול יותר האספקה. פרודוקטיביות שתזדקק משוב בכל המכשולים האלה, בו מוצגים מנהלים רבים נכשלו להם פנים, וגם הרבה פחות שינויים צור, המרות שעבורם זה הוא על פי וודא החברה התחרותיות, עלויות, דורשים עבור המוצרים אותו מציע. מה הם הגורמים שהפכו את הפרודוקטיביות המידרדר זה? כמובן, יש משתנים חיצוניים ופנימיים אשר דורשים כדי להיחשב ולמצוא את הדרך איך להתמודד איתם, זו הזדמנות. אנחנו פשוט לצטט אותם, עם זאת, אנחנו יוצאים קביעות, זה יש הכרוכות תכנית לארגון מחדש של תכנית הלימודים כדי לתת דרך נושאים אשר תורמים ידע, הפעלת ניהול להתמודד איתם ולחזק אחרים עם כלים, מודלים הדרושים להבטיח יעילות בין המשתנים ללא ספק זה הפרעה חיצונית על ידי המדינה באמצעות המדיניות שלה, תוכניות אשר השפיעו על החברתי כלכלי, פוליטי, favouring את הופעתה של שלב הסוערת, מסוכן, לא בטוח. באופן פנימי, כוללים כמה גורמים: חוסר אסטרטג מקדימים, חזון, מנהיגות השתתפותית להניע את משאבי האנוש שלו, שנעשתה לקראת השגת המטרות, שליחות, חזון החברה. העדר משאבי אנוש לא מאומנת, המותאם למציאות של תובע מה הטכנולוגיה המודרנית. משאב הריאליזם, חסר ביטחון, האדם constricted יצירתיות, חדשנות, הביצועים שלה. חוסר הגדרה של תפקידי לשחק לפי מאפייני הנוכחי תהליכי התפעול והתנהגות ארגונית. העדר ארגונומיה נכונה המבטיח ביצועים שביעות רצון, בטיחות בביצוע של פונקציות לביצוע. המשכורות לא שומר עם המציאות הכלכלית של המבנה הארגוני של רגע ולא לפי היעילות של והשכר תהליכי הייצור הדורשים בהווה. העדר הטכנולוגיה המודרנית, המבטיחים פרודוקטיביות ואנשי איכות הפרדה בין כמה יחידות פונקציונליות כגון שיווק, ייצור, לממן שמתנגשת ארגונית, מזיקה לעתים קרובות בפריון העבודה של החברה. אקלים ארגונית הסוערת, תוצר של קונפליקט מתמיד המתרחשים על חשבון יעילות. הצעות ומסקנות יודגש, כי יש להעריך ניהול באמצעות SWOT כל אחד מהמשאבים לרשות החברה, כלומר האדם, טכנולוגיים, פיננסיים, כמו גם המנהיגות שלו, מערכות ניהוליות, ומבנה תרבות ארגונית. פעולות, תוכניות, תוכניות המאפשרות לחיידקי השפעת משתנים חיצוניים לשעת חירום, במיוחד כי המדינה, התחרות חייב גם להיות קשוב ב הזדמנויות ואיומים הממשלה הנוכחית יצרה בהתאם פתחים סחר חדש, בריתות, היכולת לחדור לשווקים חדשים, כמו גם מה סוציאליזם יפיק בהתנהגות ארגונית פעם מוסד זה הטריטוריה הלאומית. כעת ניהול עליך לא להזניח מה ההווה מניפסט לו ביחס איכות ויעילות.