להיות מנהל טוב

אנונימית שיקולים כלליים בבמאמר זה הם הסיבות של מכיוון היום, במיוחד עבור האירוע ונצואלה חייב להיות מנהלים טובים, ומעל לכל, את החשיבות של להיות מנהל טוב להתמודד עם המציאות הנוכחית של תרחישים עסקיים. אנו מקווים כי הקורא מתעניין בנושאים אלה חברות לנצל נכונה לקחת יותר ויותר יותר עומדים בפני אתגרים רבים, ההזדמנויות, האיומים בתרחישים שבהם הם פועלים, כפיית שאותם של ניהול, יכולת, יוזם, דינמי, אסטרטג, חדשני, יצירתי, השתתפותית, כדי להבטיח, כי הביצועים שלהם מספק את התוצאות המתוכננות ב pro כדי למלא את המשימה ואת החזון אשר נוצרה. מכאן, החשיבות, רלוונטיות, כי דמי הניהול הוא שיחק על ידי איש מקצוע מי מוכן לעשות זאת, מסוגל להתמודד עם אתגרים, סיכונים, חוסר ודאות, הפקת תכניות, פעולות, התכנון האסטרטגי מבטיח את הביצועים שלו, מעדיף לחברה בפעולת שלהם, פרודוקטיביות, במיוחד התרחישים בהם התחרותיות הוא מאוד משמעותי. ניהול ועסקים שלה מאפיינים מודרניים תחרותי proactivity הופך יותר ויותר תובעניים יותר, בנוסף לכך יותר ויותר נוכח אתגרים חדשים, איומים והזדמנויות, מנהל חדש, שאושרה ידע וכלים מודרניים ניהוליות אשר יספק לך הפעולות, בדרישה יתרונות בתוכניות ניהול שלהם. רק על זה, קרולינה Latroph מזכיר לנו, כי מנהל טוב צריך להיות מסוגל לדעת הכל, עבודה מרפק אל מרפק עם מישהו לעשות דברים, יודע העסקים של הארגון, יש מטרה ברורה, שמירה על מדיניות הדלת הפתוחה וכפולה את החזון שלו כפופים כך הם דבקים בו בהתלהבות.

כמו-כן, מוסיף המנהל, כפי שכבר נאמר, יש לעדכן עם הידע המודרני של תעשייה או שוק, פיתוח טכנולוגי, חברותיות כדי אינטראקציה לתקשר עם אנשים. יש מטרה ברורה, אשר אמור לשדר הכפופים להם, כי הוא להפנות את ו תיאום אנשים כדי להשיג מטרה זו. המערבת לדעת כיצד להקצות, עבודת צוות, הקשבה לאנשים, ולהפוך אותם להשתתף בתהליך קבלת ההחלטות. כל זה צריך להוסיף, כי מנהל טוב בזמן הנוכחי צריך לדעת את האתגרים, לקדם שינויים להבטיח מצוין לידי התנהגות ארגונית חיובית אקלים ארגוני par תמיד יעילות, איכות ואינטגרציה של ציוד, הטבות, הישגים. ניהול להשתמש גם תמריצים מוטיבציה כראוי, אשר תקדם יוזמה, יצירתיות שיתוף פעולה, ניהול המתאים של ההון האנושי, כי הוא.

דרושה מנהל לזהות לנהל אינטראקציה אנושית ביעילות, עבודת צוות, לעשות שימוש נכון של יסודות ידע פיזיולוגי מספק טובה של צמיחה אישית, תקשורת, כמו גם אסרטיביות וכל דבר הקשור הערכה עצמית. צריך מנהל מקדימים, כלומר אשר מנהל את לצפות מראש מה הולך לקרות, וכי זה תעודד לשנות, אשר לספור עם חזון אסטרטגי יותר של העסק, והוא מסוגל בעיצוב ושילוב של צוותים. למה כל זה?. בצדק אומר, היא לייחס שינוי זה שילוב הגוברת של חברה וכלכלה שלנו לעולם. ארגונים החלו להיות יותר ויותר שטוח, צריכה להיות יעילה יותר עקב התחרות, אשר יש משתמעת כי מנהיגים וארגונים צריכים משער עם כישורים חדשים שלא היו בעבר לא כל כך הכרחי. יש בהחלט צורך יש מנהל המאזנת בין שני חייו האישיים כמו חיי העבודה שלו, כי בטווח הארוך, אלה הם מוצלחים יותר. צריך מנהל אשר הוא מאמן של אנשים אשר לצמיתות מעצימה את אנשיה, לכן, הדוגמא האישית שלו הוא היסוד. בדיוק טמונה ההבדל בין מנהלים מובילים ומנהלים מנהלים. ואוסף מנהל מודרנית טובה לשתי האיכויות. באופן ספציפי, מנהל טוב חייב לעמוד את התכונות הבאות: 1. לציית, כי בדרך זו אתה יודע שלח ופעילות גופנית Experiencia יודעים רשות. 2. יכולת להתקרב פקודיו בחיפוש אחר חידוש הרעיון או דעה, יצירתיות, 3. מקורית אשר מהווה לא עותק או מודלים זרים, היא מקבלת היסטוריה משלו. 4. כנה, ישר, אתית, מוסרית-5. הוא מקיים יחסים בריאים עם בני משפחה וחברים, הוא דוגמה של התנהגות טובה. 6. חשבון עם שכבות אוניברסלית, יכולת ניתוח של הצגת מספר חלופות לפתרון בעיה. אתה יודע החלטות 7. היא זוהתה עם שימוש נכון הדמיון ויודע מעודד יצירתיות, מעודדת כפופים לחדש ולשפר באופן רציף. 8 תוכנית כראוי פעולות, אסטרטגיות ריאלי, אשר מבטיח תוצאות. 9. השתתפותית, טיפול רשות נאות, אוטונומיה, פעולות הנציג המאפשרים להפיק יכולות בתגובה החברה. 10. מסוגל לפתח חזון לעתיד, אשר כרוך בעבודה עם תחושת לטווח ארוך ולתחזק מנהיגות המושתת על עקרונות. 11 12 נלהב, חזון, יזמית. מחולל שינויים, הדמוקרטית, משכנע, אופטימי. מסקנה ב ה במידה שהיתה מודעות לחשיבות של להיות מנהל טוב כיום, אימונים, לטובת תפקיד זה, להשיג ביצועים טובים, כדי לזהות את הדרישות של תרחישים הנוכחי ולהביא את השינויים הדרושים אשר מעדיפים את התוצאות, תהיה אחריות עבור חברות שיש מנהיג ניהולי נכון, ומאפשר לפרש מה צריך להיות התנהגות ארגונית מתאימה אקלים ארגוני טוב הטבות, פרודוקטיביות, הישימות של ה החברה על פי הדרישה תחרותי הוא דרש. מנהל טוב, בהחלט היא משמעותית, במקרה ונצואלה לדוגמה, כדי לסייע לפרוש מהמסלול שלו סקטור עסקי, אשר עומדת בפני משבר רציני של חדרים-יעילות, הישימות, במיוחד תעשיות קטנות/בינוניות. מכאן הריבית, בקבוצת הייעוץ של Deproimca, הדרכה ויעוץ משאבי אנוש כי הוא שלב הכנת טרנספורמציה של מנהל חדש אשר מבטיחה לחברות בארץ.