. זה לא הזמן לחפש עבודה ליצור מיקרו

אנו חווים רגע היסטורי גלובלי. אני מתמקד מה קורה בספרד. כל יום הורס אלפי מקומות עבודה. זה נראה כאילו כל הפיננסי מערכת חברתית שאנו חווים hubiero היה השקר הגדול של המאה ה-21. עכשיו משקפים: אלפי זיון-off, אני מתקן, הם עכשיו כמעט 3, 5million, מי ייתן תעסוקה? תעשיית ספרד לפני שנים זה כמעט desparecio, בנייה מת, תיירות, לפחות על החוף, הוא נמוך מאוד, מה אומרים הנתונים הסטטיסטיים.

בכנות אני חושב אשר מושתלים. כדי לא ליצור אזעקה חברתי. הציבור אנגלית וגרמנית אשר תלויה הרבה התיירות, יש עכשיו אין כוח רכישה. המשאבים שיש לנו? אין ספק המערכת חייב להשתנות. מהו הפתרון? עצמאי.

העבודה מהבית. המיזוג כאשר זה אפשרי הוצאות הבית\/הוצאות עסקיות. לפתח את העסק MLM. מקצועות מעודדים יותר התמחה. לדוגמה, שרברבים יש מתמחה צינורות עופרת עתיקים בלבד. מציאות זו, אותה כבר עכשיו. אבל אנחנו לא רוצה שהיא רואה, שם. במעגלים כספי הוא כבר מתחיל לדבר על אם המערכת יהיה מסוגל לשלם שני מובטל, כמו הרבה לעזור כפי הצורך הזה. השתקפות: אינה הוגנת יותר כי כולם. קחי את המושכות של החיים שלך, העבודה שלך היא autogenere? קבוע תעסוקה גנרטורים קלאסיקות * כבר עובדים, הצרכים הן מינימליות, אפס או שלילי. וקיים אני תוהה, איפה אתה. אתה לא מסכים איתי, זה פתרון אחר? חיבוק גדול.