הסודות של למינציה של מוצרי דפוס

למינציה – תהליך החלת סרט פולימר מיוחד על פני השטח של מוצרי דפוס. המטרה העיקרית של למינציה – שינוי משקפת את ההשפעה של פני השטח, כדי להגדיל את רוויית הצבע והבהירות של הצבעים. לא מטרה חשובה לא פחות היא להגן על מוצרים לרבד נגד הנזק הסביבתי מכני, אשר מאפשר את זה הרבה זמן כדי לא לאבד את הערעור. במקרים מסוימים, כדי למינציה הגנה הופך מרכיב עיקרי של תהליך, כי עם למינציה, אתה יכול לשנות את המרקם של להדפיס ולהגן עליו מפני חבלה, כמו גם לתת את הנוקשות נוסף עקב השימוש של עבה הסרט. בהדפסה המודרנית להבחין בין למינציה חמה וקרה, המוחזקת על ידי כל סוגי הסרטים האפשריים: שקוף (מבריק או מט), צבע או אפילו הולוגרפית עקיפה.

מה כל כך מיוחד על השימוש בסוגים שונים של למינציה וסוגים שונים של הסרט? מהם החסרונות של סוג זה של פוסט הגמר מקבלי מסכה של הסרטים? שים לב קר סרטים למינציה משמשים ללא שכבת דבק ליישם בעבר. בתהליך של למינציה הסרט מוחל דבק, לאחר תהליך למינציה הסרט נייר. החסרונות העיקריים טכנולוגיה: את המורכבות של תהליך הייצור, מידות גדולות של ציוד וכתוצאה מכך, את העלות הגבוהה של הייצור. היתרון לכאורה של למינציה קר לא ניתן להשתמש רק ציפויים אקזוטיים, אלא גם באיכות נמוכה תת תקן סרטים עם ייצור דבק שבור דרום מזרח אסיה. טכנולוגיה אלטרנטיבית היא תהליך למינציה חמה.

ב חם סרטים למינציה משמשים עם דבק מיושם כבר, אשר מותכת מחום. ראשית, הסרט שומרת על חימום מסתובב כרום מוט, בשלב זה הוא נמס דבק, לאחר מכן הלחץ מתבצע הסרט prepressovka לנייר. כדי להשיג תוצאות מצוינות ברצונך לשלב: הציוד הנכון, מומחה טוב סרט איכות. לא מספיק חימום או חימום יתר של שכבת דבק מוביל prepressovke סרט לא אחיד או את המראה של "כסף". במקרה זה, המוצר נוצר "בועות", והוא ניתן בקלות להפריד את הסרט מהעיתון. את אותו אפקט נצפו בעת שימוש בציוד באיכות נמוכה (חימום פיר מעוות) או בדרגה נמוכה, הפקת הסרט פגום דרום מזרח אסיה. הסרט למינציה, בדרך כלל על בסיס של terephthalate פוליאתילן, פוליפרופילן או פוליוויניל כלוריד. פחות נפוץ ניילון פוליקרבונט. המאפיינים של פולימרים אלו שילובים שלהם עם החומר של שכבת דבק של הסרט ולקבוע מאפיינים, היקף העלות של סוג מסוים של הסרט. לעתים קרובות בסרטים של יצרנים שונים, למרות הרכב זהה לכאורה עובי להשתנות במידה רבה הצרכן שלהם נכסים, ובסופו של דבר האיכות. פוליוויניל כלוריד הוא אלסטי מאוד וגם יש נקודת התכה נמוכה. אלסטיות מאפשרת ייצור של סרטי PVC עם "עור" טקסטורה שונה, "פשתן" "בד", "חול", וכו 'PVC הוא לא מפחד הניקוד. בנוסף, סרטי PVC להגן על מוצרים מפני קרני UV. עם זאת, הסרט מבוסס על הרבה יותר יקר מאשר PVC פוליאסטר ופוליפרופילן. פוליפרופילן תהליך העברת הסרט גם ניקוד טוב, מספיק גמישה המאפשרת לנו להמליץ ??על אחד פוליפרופילן למינציה צדדית כדי למנוע מסתלסל. ויניל למינציה הסרט המוצר אתה יכול לכופף, לסובב לתוך שפופרת, ללוש. סרטים המבוססים על פוליאתילן terephthalate הם אוניברסליים. מניבים של PVC, פוליפרופילן גמישות, פוליאסטר עולה על שקיפות, וחשוב מכך, פוליאסטר זול יותר. לכסות שקוף מט או מבריק הסרט למעשה דומה ריסוס שלה, לעומת זאת, עולה מחירה. בנוסף, כאשר למינציה אינו אפשרי באופן סלקטיבי לתת ברק לחתיכות נבחרים של התמונה. לפיכך, לרבד היא בחירה טובה עבור מוצרי דפוס וגימור. אבל יש כמה חסרונות: ראשית, הצורך ציוד נוסף (למינציה) מייקר את הגמר, ושנית, פעולה נוספת מעביר את הזמן של ייצור המוצר הסופי, שלישית, אין כל אפשרות של סיום המדגם.