איך להכין את מכתב המלצה

כתיבת טיפים מכתב הסיכום יש חשיבות כה גדולה כמו הלימודים עצמו. אנחנו עם תשומת לב מיוחדת, להדאיג את עצמנו לא רק על ידי מה אתה לשים, אבל גם על ידי האיך לשים אותו. להלן מספר עצות שיסייעו לך: להשתמש בשפה תמציתית וברורה. שימושים קצר משפטים משפטים קצרים ופשוטים, הימנעות משפטים מפותל כותב פסקאות קצרות, נפרד ולהשתמש פעלים פעולה. היא מעסיקה צליל לבביים ומכבדת.

לא להיות יותר מדי שופעת דיבוריים. אל תהיה שאלה רטורית. להיות חיובי, זה מרמז על האופטימיות שלך. הימנעו ממתן חבל, אבל את לא מתנשאת. תאר את היכולות שלך, את יכולות והישגים ללא לקפדנות. לא זמן להסביר למישהו אתה לא יודע. עליך גם עוד טיפים למציאת עבודה.

כאן אתה יכול למצוא: מלאך מערות: האות של המצגת היא מסמך ממוען המעסיק הפוטנציאלי שצורף לתוכנית הלימודים המתאים. אתה מעולם לא יחזרו נתונים יש כבר נכלל על מכתב המלצה בתוכנית הלימודים. עונה למודעה אנחנו חייבים לזכור זה המכתב הזה את המצגת שלנו. והוא הרכיב היחיד של משפט זה הולך להיות. המאמן שלנו, יחד עם תוכנית הלימודים. היא לא מתארת את החוויה הדרכה או מקצועי, אבל אתה צריך ללכוד את גישת העבודה המבוקשת, להדגים את עניין המועמד את החברה, את העבודה. האמנה יש לנסות להכות את המאמן, להבדיל אותנו מועמדים אחרים לתפקיד, כמובן, המטרה שלהם היא להשיג ראיון אישי. איך לכתוב מכתב הסיכום מכתב כיסוי מכיל את החלקים הבאים: ברכה: האות חייבים להתייחס לאדם אשר עוסק הקטע הנבחר. אם אתה לא יודע את שמם, אתה יכול לקרוא את החברה אז נותנים את זה לך. מבוא: המבוא צריך למשוך את תשומת לבם של המאמן. עליך להציג את עצמך ולאחר להסביר את הסיבה של האות. אם אתם מגיבים פרסומת עבור הצעת עבודה, שאת מזכירה את זה כאן. . זה ממשיך לומר למה אתה מעוניין במשהו כזה החברה, עמדה שבקשת, בפרט. לפני כן, צריך שתאסוף את כל מידע אפשרי על החברה להשתמש בו כאן. מפתחת פרויקטים שהוזכרו, פרסים או פרסים האחרונות, ביקורות חיוביות לאור הגוף ¦ recientementea: זה החלק המרכזי, שבו אתה חייב biena למכור. אתה חייב לחשוף את החברה, מה שיש לך להציע, וזקוקים זה השירותים שלך. מסביר מה אפשר לתרום – הדרכה, מיומנויות, חוויות וכו ' שימושיות לתפקיד המבוקש. הסגירה: בסוף המכתב ביקש ראיון, אבל אנסה להיות פרואקטיבי מקוריים. במקום אופייני לנסח תקווה בשם שלו, ספר ניתן להתקשר לקבוע ראיון. . זה מסתיים עם מחמאה זה קרוב, אבל לא מאוד אינטימי נכון לנמען. מסתיים עם החתימה שלך, לשים תחת השם, כתובת וטלפון את המספר שלך, אפילו אם כבר לשים אותם בכותרת. Ciudando המצגת של האמנה או של המצגת הלימודים חשוב כמו התוכן עצמו. המאמן יש מעט מאוד זמן להקדיש את קורות החיים שלך או את המכתב שלך, אז זה חייב להיות אטרקטיבי ומקצועי. אתה צריך לזכור עצות פשוטות אלה: האמנה לא חייב לכבוש את גיליון אחד של נייר. העיתון חייב להיות באיכות, בגודל רגיל, ללא נזק. תמיד לשלוח את המכתב המקוריות, לא צילומים. לשים כמה שיותר תשומת לב על המעטפה כמו האות. על המעטפה, זה כותב נתונים באופן מבוקר, אין מריחות או מחיקות. בדרך כלל מכתב המלצה זה נכתב על ידי המחשב, אולם חברות מסוימות ייתכן כי שחוברה בעבודת יד. במקרה זה פעל בהתאם לעצות הבאות: לוודא כי הקווים הם כותב נכון עם טוב יותר עם עט כדורי. להשאיר שוליים במכתב גדול רגיל צריך להיות זהיר. הכותרת צריכה להיות בדרך כלל המשתמשים.