יעיל חוברות

את התוכן ואת העיצוב של כל אחד מהבעלים תלוי במטרות שכל הוצע בעבר, אבל בדרך כלל יש היבטים מסוימים לשקול כאשר מחליטים מה יהיה הבעלים. ביסודו של דבר מדובר על יצירת חומרי שיווק שמייצרות את התשואה הגבוהה ביותר על ההשקעה ועל מנת להשיג את זה היא כדי ליצור קשר עם שיווק תכנון מקצועי. אחר כך נוכל לחשוף כמה שיקולים לפני הכנת חוברת: 1. מי היא חוברת? עבור הלקוח. מה שהופך את החוברת? למכור. ודא כי החוברת יהיה המוכר. כדי זה, חייב להיות כתוב בקפידה ומעוצבות על ידי איש מקצוע. החוברת אינה חלק דקורטיבי של החברה, היא השקעה בשיווק, כי צריך להפיק העסק. החוברת חייבים למכור. 2. כ 80% מהאנשים לא לפתוח אותן חוברות אשר מקורה לא להסב תשומת לבכם תועלת או סיבה ספציפית. העיצוב של העטיפה של החוברת הוא מאוד חשוב. 3. אתה צריך לדעת את הצרכים לרצונו של קוראי העלון, ולהפגין כי החברה יכולה לעמוד בהם. הוכחת את היתרונות שהושגו לירות רגשות, והרגשות תמיד לנצח נגד שכנוע הגיוני. 4. היתרונות העיקריים חייב להיות פרוסים, ובכך, לפתות את הקוראים לתוך מיזם התוכן של התשקיף. מוטיבציה תמיד לנקוט בפעולה. 5. מה הם המאפיינים או הטבות? לדוגמה, יישום זה חוסך ללקוח שעה של עבודה היא תכונה, כי שעה נוספת עבור הלקוח ליהנות עם ילדיהם הוא יתרון. דרך טובה למצוא תועלת היא לערוך רשימה של כל התכונות של המוצר או השירות ולשאול "מה הלקוח מקבל בשל המאפיינים האלה?". 6. העיצוב של החוברת המכירות חייב הפרויקט דימוי של מחלקה ראשונה. רק עיצוב מקצועי באיכות יהפכו את החוברת, ואת העסק, מראה מקצועי בעיני הלקוחות הפוטנציאליים. 7. השפה הטכנית הוא קשה לקריאה, אפילו עבור טכנאים. מה עדיף: לקרוא מסמך טכני או מסמך נוסף "אור" אבל מובן? 8. חומרי השיווק צריכים להיות מחוברים: התשקיף אמור לספק מידע על בידיעון או באתר האינטרנט של החברה, ולהיפך. אנחנו חייבים להתייחס גם חומרים שפורסמו אחרים או כל הכרה שקיבלת. 9. את הנאום בשימוש בחוברת תמיד צריך להניח כי הלקוח יהיה לקנות את החוזה של מוצר או שירות. במידת האפשר כדאי לך לנסות למנוע את המילים "כן" או "אולי." 10. הקורא אכפת לדעת איך החברה שנותנת הבעלים יכולים לשפר את החיים שלך, לא מעוניין להגיד לך כמה טוב את החברה. 11. אל תשכח שזה המילים המוכרות. תמונות נהדרות, אבל המילים הן מה למכור. כפי שצוין ב 1 נקודה: החוברת אינה חלק דקורטיבי של החברה. העיצוב זהירה של חומרי שיווק ישיר בשימוש על ידי בנקים הם דוגמה טובה של כמה מילים (עם תמונות) לעבוד כדי למכור מוצרים שירותים. 12. הקוראים יודעים כי פליירים הם חומרים לקידום מכירות. אם אתה בוחר לקרוא את זה כי הם מודעים לכך מה הם מקווים למצוא את המידע המכירות. אז הכתובת בשימוש חייב להיות איש מכירות. 13. אל תלך שולל: חוברת כנראה לא ייגמר כדי לסגור מכירה, אך ישמש מצגת של החברה ולהכין את הדרך עבור צוות מכירות להשלים את העבודה. האם המוכר שחייב לסגור את המכירה. מומלץ לא להחמיץ את אחד או יותר בשבוע של קבלת התשקיף עבור המוכר כדי ליצור קשר עם הלקוח הפוטנציאלי. 14. העלונים בעיצוב מקצועי יכול להיות ההבדל בין מאמץ שיווקי מוצלח בזבוז כסף ואנרגיה.

הפעולה של כוננים

חיי השירות של דיסקין תלוי ניהול. אנו מציעים מספר טיפים כי ניתן להשתמש כדי להאריך את חיי הדיסקים ככל האפשר. המראה על פני השטח של הדיסקים מזויפים, cast האמאיל מיוחד. למרות כוחו גדול יחסית של האמאיל, זה עלול ליפול קורבן כדי שבבי ושריטות. רוב הם חומרים זרים, כגון אבק דיסקי בלימה, רפידות.

אז טיפים על הדאגה עבור דיסקים חופפים עם החוקים של משטחי צבע: * כדאי להימנע ההשפעה הפיזית בדיסק, היזהרו המדרכות, כמו זו עלולה לגרום נזק לכונן, ואת האוטובוס; * דיסקים לאחסן בתנאים טובים; * להתבלבל כאשר אכפתיות עבור דיסקים לשימוש בנזין או ממיסים אחרים. זה מאוד יכול לקלקל את האמייל. * לשמור על המשטח החיצוני של הדיסק השתמש שעווה מיוחדת, כי הוא מסוגל לתת ברק, להגן עליו מפני אבק ואפקטים אטמוספרי. שימוש מעשי. ראשית, אותו ברצינות כיצד אתה centriruete דיסק.

בדרך כלל, כאשר החלפת גלגל אחד לשני כל בורג יכולים להיכנס עם מעט עקומה, ועוד אחד לפני הסוף מהרווחים. /a> כדי לקבל עוד מידע. כל השגיאות האלה מצטברים, כתוצאה מכך, האפשרויות לשנות את הצורה של דיסק. שנית, אתה צריך לטפל הטיפול של נגעים קטנים. גלגלים מסגסוגת ואפילו כמה שאתה יכול להיפטר דפורמציה המיוצר על ידי בליטות או כל התאונות עם הצמיגים. מאז הכבישים רוסי לא מאופיין איכות יציבה, יש צורך לקחת בחשבון הייחוד של ניצול נוהג במהירויות גבוהות. אם אתה נופל במהירות גבוהה תוך העמקה, הדיסק עשוי לשנות את התצורה שלה, כלומר פשוט לפצח. כאשר הצמיג בלחץ דפורמציה נורא, אשר יכולה לעורר תאונה קשה. Iskorezhennyj דיסק משנה טופס ואיזון שלה. בתוך המחשב מופיע צליל ייחודי. אם מעוותים דיסקים קבלה, אתה יכול להתחיל מכות רציניות. כדי להימנע אלה ובעיות אחרות, השתמש בעצות הבאות: * שווה להישאר זהירות בעת רכיבה במהירויות גבוהות במהלך היום, שלא לדבר על זמן לילה. * בזהירות על מה חזק את הגלגלים בריחים. כאן ישנן מספר אפשרויות. גלגלים עשוי מאלומיניום, להדק ברגים שתוכננה במיוחד למטרה זו. אתה גם צריך לפקח על כמה אתה zakruchivaete בולט. כוח שהוחל בחזרה את הברגים לא יעלה המומלץ, אחרת זה יכול להתרחש ליד כביש גילופים של חתיכים. בנוסף זה חייב להיות עבה לשמן את המנעולים.