אימון בכל מקום

מדעתי האישית, נראה כי אימון רוכב בהתמדה לקראת זיהוי כמקצוע של פיתוח הודות הפוך של מוסדות, חברות ואנשי מקצוע שדואגים בקפדנות מן הדוגמה ועקביות מקצועי. אם זה נכון כי אולי יש קצת רוויה, בלבול עד שתגיעו אישורים (100 שעות עבור ACC, שלא לדבר על PCC עם 750 שעות) מאז כחמדנות דמגוג, סתגלנים שקוראים מאמן (asoy!) בתמונה מקצועי ללקוחות חדשים ונאיבי לעצמם. התמונה המופיעה עושה הרבה נזק, עם זאת החיים היא עקשנית מאוד עם האנשים פופוליסטי המשתמשים ארבעת טריקים כדי שאינם טכניים, כי לאורך זמן זה הגיע לראות לו את הפרצוף האמיתי של האשמת הפילוסופיה, כללים, כלים ואתיקה האימון. הדרכה נגיש בהחלט בזמן, כסף, וחשוב עוד יותר אנרגיה עבור אלה שנשארו כדי ליקרי (יותר בזמנים של משבר זה למשוך אנשים למטרה של הישרדות). מסיבה זו כמה שאלות היה היה היה השתקפות: ?que הולך עם אימון המופיע במרק?, ?que יש האימון כי שניהם מושך?, יוצר השפעה ?que?, ?Nos מצא במועד קריטי?, ?Terminaremos על-ידי הפיכתה למקצוע מוכר?, ?donde הוא הדוגמה של חפיפה?, מתמחה ?que יוצר או קידום? זה נכון שאני יודע מסוימות (אנשים) מקצוע בעלי הכישורים של אימון ותרגול אותם עם הצוותים שלהם, לקוחות, המשתתפים מבלי להראות לכל העולם על כרטיס הביקור שלו שהם כבר, פשוט לעשות עם קרבה וחן. ההבדל בין אימון, ייעוץ והדרכה היא עניין של אופנה, נפוצה מאוד עבור מתייחסות אך ללא ספק יש ניואנסים שונים: תשומת הלב והאינטואיציה של המאמן המנוסה הוא לנצל הלקוח בעל חזון, חוכמה, משאבים ולקדם פעולה שמטרתה עובדות בטון בטווח קרוב, מניע (טיפול ?por מה? ו) (אימון ?por לא?) אולם יועץ מתמקדת המומחיות העסקית שלהם בהשגת תוצאות של הארגון באמצעות היישום של מומחיות טכנית וכלים ספציפיים (הרבה התוכנה!). המאמן אחראי להעברת מידע ספציפי ומיומנויות הדרכה ללקוחות להשתמש הכישורים של אימון. בשבילי המפתח הוא לא להיות המאמן כי אתה נותן את התחושה של יתום (הייתי שואל מישהו ?quien אתה? ואתה תראה איך אתה עונה עם המקצוע שלך). . המאמנים מאמינה בריתות, הרעיון של התרגיל וליהנות באחריות (ללא תגיות נוספות) בתור אנשי מקצוע האימון co-active. אנו בטוחים כי עם הווידאו שהבהרנו לאן הולכת היריות…

מנהיגות ועבודת צוות כמו להיות מנהיג אפקטיבי המשפחה, העבודה והקהילה של

אתה מתרגל מנהיגות או סמכות משפחה, עבודה או לקהילה? כאשר אתה רוצה ליישם רעיונות חדשים, יוצר לחץ על המשפחה, שכנים או עמיתים לעבודה שלך? להיות שמנהיג טוב הרבה מעבר פשוט תרגיל רשות. מנהיג טוב שמתנגד חסידיו שאלה דברים כי הם לוקחים כמובן מאליו אז להסיר את מיקומו של נוחות, מציע להם לשנות את מצבם הנוכחי. אדם תרגילי רשות, מצד שני, פשוט חל על הלחץ לכפות על האחר כדי לשנות. הבעיה היא שזה לא קל לשנות אנשים. כולנו שונאים את השינויים. אנחנו אוהבים להישאר באזור הנוחות שלנו. לתרגיל זה רשות לא נדרש שינוי אצל אנשים.

זה עובד רק כאשר מדובר בפתרון בעיה טכנית הדורשת תהליך של הסתגלות מצד האנשים. קח למשל חברה שרוצה ליישם שינויים במערכת המחשב שלך לשפר את ביצועיה. רכישת מערכות חדשות אלה דורש פקודה פשוטה של חלק של המנהל, מאז זה החלק הטכני של הבעיה. בסוג זה של בעיות עובד בעל סמכות. עם זאת, יישום תוכנה חדשה יש גם מרכיב של הסתגלות מצד הצוות. מנהיג טוב יש לעודד את הקבוצה שלו כדי לבצע את השינויים הדרושים לפעול היטב עם התוכנית במחשב החדש.

אם היא מפעילה רשות בנקודה זו, רק תיצור לחץ ואת בטח כמה תוצאות. עם זאת, מאז השינוי יהיה רק חיצוני, הוא יוצר מערכת יחסים של תלות על המנהיג. זה מוביל לכלום לתפקד כאשר המנהיג לא. מנהיג לתרגל היטב את מנהיגותה בסיטואציה, יאתגרו קבוצתו להסתגל לשינוי, הממחיש את ההבנה כי מדובר בתהליך של עיבוד לא יקרה מהיום בבוקר. קודם זה יגרום אי נוחות, שכן הקבוצה מבחינה אנושית יתנגדו לשינוי. חלק הולך רוצה למרוד. מסיבה זו מותקפים פעמים רבות מנהיגים. עם זאת, אם המנהיג מצליח ליישם את השינוי רמת נסבלים עבור אחרים, הוא והצוות שלו הולכים קדימה, מאז הם אצליח לשנות את דרכם של עובדת בהצלחה. החוכמה הזו יכול להיות מיושם בכל התחומים, לא רק חברה, מאז אנחנו מנהיגים כל מדרגה פחות או יותר. אולי זה הזמן לשנות אסטרטגיה. להיות מנהיג טוב! אתגר לאחרים לצאת שלו נוחות לא יעיל ולעזור להם להסתגל למציאות החדשה של יעיל יותר. אם אתה זקוק לעזרה עם ההכנות של ילדים החיים האמיתיים, אתה מוזמן שבו תקבל e-ספר חינם אשר ילמד אותך 10 נתונים שאמא לימדה את הילדים שלו על כיצד להתכונן היטב לקראת העתיד. של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון על החיים שלך, לקבוע יעדים, ואז לרדוף אחרי השכלה ספציפית כדי שיוכלו להשיג אותם.

כללים בסיסיים לראיון מוצלח

הצג כך מכירים את החברה ואת בתחומה. מדגימים כי זה עשה מאמץ לפני הראיון כדי למצוא מידע על החברה. מציגים גישה חיובית המתעוררת כמנצח, לא כמו מפסידן, וגם הרבה פחות כמו נואש. מפשירים את הפנים שלך. חיוך כאשר היא הודיעה לפקידת הקבלה, כאשר אתה עם המראיין.

. זה חייב להיות חיוך שבא מבפנים, אשר מועבר בעיניים שלהם. להדק את היד לאחר אחיזה רופף, קשה מאוד לתקן את הרושם הראשוני רע. תקשיב היטב לא רק עליך להקשיב, אבל חייב להופיע כי היא עושה. ישנן מספר נקודות אשר מצביעים על קליטה טובה: לבהות בעיניים כאשר המראיין מדברת, לשמור על יציבה טובה, התנגדויות לעשות מבחינה פיזית, לרשום הערות, אינו מתחיל להזיז באי-נוחות או לשחק עם העט, מוצגת עמדה התוסס, מעוניין (מקומות עם הראש או כריך הערה קטנה). פרויקט מראה מתוכננת עם מהותו. לא צריך להיות גם אפור, אבל לא מאוד ראוותני. תראו התלהבות.

להראות התלהבות לא אומר להיות ילדותי או טיפשי. נסה את השאלה משכורת בקפידה. ואם הם ישאלו אותך כמה את רוצה לנצח, אפשר לענות בשאלה (כמו בדרך כלל לשלם על עמדה דומה), או להסביר לפני אתה מסכים על משכורת, אני רוצה לדעת יותר פרטים בתוך המאפיינים של הפוסט. אם אין לך פרצה, אומר כי השכר הוא תמיד נושא למשא ומתן וגמישים ולעשות הצעה. לא מדבר יותר מדי או לדבר על חייהם האישיים. נראה כי המראיין מחשבת כי 75% מהזמן לדבר אתה. ונעצור אחרים 25%. הוא אינו יוצר מצב שבו המראיין צריך לחכות. אין שום תירוץ לאיחור לראיון. אם היום הראשון שלו מאוחר כדי לקרות בחיים שלך לעבוד? האם אתה אוהב את המראיין. להפוך את המראיין להרגיש חשוב, דרך אגב אתה לדבר איתו או מעשים. פעמים רבות, המראיין, בדק פעם את נתונים אובייקטיביים, מדריך להעסיק מועמד על ידי הרושם שיש לך causado.* * על ידי אנה ב' קבררה Iannone – עבודה – יועץ.

אם אתה רוצה לעבוד, לא לחכות עד ספטמבר

אם אתה לא יודע טוב מאוד מה לעשות בקיץ תשומת לב עמדות הדורשים לעתים קרובות יותר במהלך החודשים יולי ואוגוסט. מלצרים, עובדים עונתיים, נתמכים, פרופסורים או בדרנים הם חלק מהפרויקטים שניתן לגשת אליו בשלב זה. האפשרויות הן רחב, אם הם רצו את העבודה ודינמיות. הקיץ הוא הזמן האידיאלי כדי להשיג עבודה זמנית או להיכנס לשוק. הציע עמדות נוטים להיות קשורה קשר הדוק בזמן הזה של השנה, ולהצטרף קיימות בשאר החודשים, אך דרישת תחליפים לכסות חג תקופות של הצוות. ואז אנו מציעים לכם רשימה עם כמה מן המיקומים בהם אתה יכול למצוא בחודשים יולי ואוגוסט.

אז שימו לב או לשמש רעיון לדעת איפה לחפש. * Pollster: אם יש לך כמה שעות חינם ביום, אתה יכול לקבל על קשר עם חברה המתמחה מחקר שוק וסקרים, נפוץ מאוד פעילות במשך החודשים האלה. אין דרישות רבות הן דרש. באופן כללי, רמה תרבותית התיכון ונאמנות. * המלצר: החוף בבר או על המרפסת של העיר. בזמן הזה של השנה, כל קווי להגדיל את תביעתם לסגל, מאז אנחנו שמחים להיות מסוגל להנות זמן ימי הקיץ כדי לקחת את frescaa.

מלונות גם הם מועמדים נהדר עבור פרופיל זה, ועוד רבים אחרים: אלה מוקדש ניקוי, טבחים, עוזר (קבלה, כפתורים, וכו '). לעניות דעתי לן רוזן ברקליס יכול לקבוע . * המציל: חוף הים או הבריכה. אתה רק צריך את התואר הרשמי של הצלב האדום או הפדרציה הספרדית של הצלה וסיוע (עם סניפים בכל קהילות). המשכורת הממוצעת נעה בין 600, 900 יורו לחודש. * יחסי ציבור: תפקידו הוא לקדם את מקומי ולשאת אנשים. הצעד הראשון שעליך לתת אותו בחדר, מחפש מועדוני לילה וטרסות של אופנה. פעם אחת יש לבקש מנהל או מנהלת יחסי הציבור. שם בדרך כלל אין חוזים או התחייבויות חתום, אבל כל מילולית. * מורה: להושיט יד אל אלה שיש להם להשתתף בחינות ספטמבר, אלה מה שחשוב זה רוב הפקדים. במקרה זה יש ליידע השירותים שלך, ללכת… קרא עוד על המאמר, אם את רוצה לעבוד, אל תחכה בספטמבר מחבר: מונצה Ram?rez, בוגר במדעי המידע על ידי Universitat Aut?noma של ברצלונה עיתונאי המתמחה תעסוקה והכשרה בברצלונה של העורך קבוצה Anuntis-Segundamano.

היא מעריכה את הפזו

היא מעריכה את הפזו, פוחת ארגנטינה בואנוס איירס, ארגנטינה 6 יוני 2008 על ידי פאולה Pecora ארגנטינה *** אינדיקטור בניגוד, בניגוד לעולם, מעריכה ו ממעיט בערך … משקל ארגנטינה … *** היזהרו התנודתיות של Bovespa … יש היקף השקעה נוספת בברזיל? *** וזה לבקשת קוראים רבים, אנו ממשיכים עם חדשות מברזיל … BM & F Bovespa, החליפין הגדול ביותר בעולם ….

הסכסוך כי ממשלת ארגנטינה כבר לקחת את השדה עבור 87 ימים יצר ירידה חדה בפופולריות של הנשיא כריסטינה קירשנר ועל רצף של אנשים לבתים חליפין ובנקים לשנות – כרגיל העבר פזו לדולרים. הבנק המרכזי של ארגנטינה (BCRA), כבר שפיכת דולר כדי להקל על חילופי מקום, כך שתוכל לשמור על הדולר ברמה "מקובלת" על הבנק המרכזי. אבל כל זה כבר הערכה של הפזו לבין יתד דולר כבר באמצע שנת 2006 רמות. אבל עם האינפלציה השנתית ב -40%. אז לעשות את המתמטיקה.

התחרותיות של היצוא הארגנטינאי כי מתקבל על ידי שער החליפין, נעלמו. "פליטי הדולר זול", שהוא גם זרים שבאו כתיירים התאהב בקר, הסהר, בואנוס איירס, מחירי המכירה של הסחורות והשירותים, או את הכאוס, ונשאר, כמו חברות אלה לנוחיות עלויות שכר נמוך, להרכיב יחידה עסקית שלהם, האינפלציה היום של ארגנטינה, ושערי החליפין הריאלי להיות פחות נוח, השקיות צריך מוכן ליד דלת הכניסה … למה הערכה זו מוגזם? מכיוון BCRA רוצה להוכיח לו כוח אש מספיק כדי לא לייצר מחדש לרוץ על הפזו כמקובל בהיסטוריה של ארגנטינה בכל פעם שיש אי ודאות הן מטעמים פוליטיים וכלכליים, וזה נעשה התוכניות הכלכליות, ממשלות מסוקים (והיה צריך להפעיל נשיא דמוקרטי 2001 כאשר הוא שבר הממשלה אפילו לא יכול לצאת את הדלת של בית הממשלה). כוח מוגזם הוא המסר. חלק 2000000000 $ ירדו עתודות BCRA במהלך פרק זה הממשלה בתחום כדי לענות על הדרישה הציבורית דולר. עתודות אלה הן עכשיו מתחת 48,500,000 $, 4% פחות מאשר כאשר הסכסוך התחיל (ארה"ב 50,500,000 $). פיקדונות הסקטור הפרטי ירד על AR 6000 $ מיליון, בקושי חודש, על פי המרכז של כלכלה וכספים לפיתוח בארגנטינה (CEFID-Ar). היה גם הירידה הגדולה ביותר מזה שש שנים בפיקדונות המגזר הפרטי (4.9% בחשבונות עובר ושב, 6.5% עבור חיסכון ופיקדונות לזמן קצוב 4.2%). קרנות נטש אותנו. אחרי התור של המגזר החקלאי הוא להפוך התביעה של המגזר התעשייתי כתוצאה הרווחיות הנמוכה של הדולר מוערך. הדולר הגיע אתמול AR 3.09 $ לשחק. אמנם צפויה להיות זמנית בלבד ואז לחדש את טרום התנגשות רמות, ישנן שמועות רבות על האזהרה הבנק המרכזי יהיה לקחת אותו AR 3.00 $. כפי שצוין "היתרונות הם רק הפיחותים בארגנטינה" תעשיות מתחילים לרטון מתחת לשפם … רבים מאלה הזקוקים נזילות לטווח קצר הם להיפטר דולרים, יום שלישי בשעה איגוד תעשייתי של ארגנטינה כבר פגישה כדי לדון בנושא. לדברי האומה: "ישנם מעסיקים הזהיר הם מאבדים את הרווחיות, וכמה מגזרים רגישים (טקסטיל, צעצועים, מכשירי חשמל) מתקשים יותר להתמודד עם מיובאים, בעוד בכירים אחרים להישאר רגוע ואמר שהם יכולים לחיות עם רמה זו שער החליפין, אשר נחשב נסיבתיות "אבל יש דאגות אחרות מלבד שער החליפין עבור תעשיינים הארגנטינאי:". הסכימו רוב ששער החליפין הוא רק אחד החששות שלהם. אחרים הם ההאטה באינפלציה, כלכליים וחוסר גז . המפעלים, אבל העיקרי שבהם הוא הסכסוך המתמשך בין הממשלה לבין המדינה "מגבית גם הזהיר מפני נפילה במכירות: 20 עד 80% בהתאם למגזר. התקווה היא כי שער החליפין לחזור לרמות של 3.17 $ AR לאחר התגברות על קונפליקט זה. בעוד בעולם מדד USDollar כבר להעריך מאז אמצע מרץ, 3.35% בארגנטינה, הדולר פוחת ב -2.5%. כאשר הדולר פוחת בעולם יותר מ -40% מאז שנת 2001, כאן הוא מוערך על ידי 300%. *** מדד Bovespa הינו עד 5% מן דירוג החוב השתפר שהוקצו על ידי S & P ב -30 באפריל. המדד נסגר אתמול עם העלייה היומית הגדולה ביותר מאז כיתה ההשקעה: 3.7% ונשאר 71,245 נקודות. התאושש נמוך של 5% בשבוע. שיא שלה הושג ב -20 במאי ב 73,517 נקודות, עלייה של 8.3%. מה קרה בין לבין? התנודתיות הרבה. Bovespa כבר אחד התיקים שגדל ביותר בשנת 2007. ועוד … פועל ברמות שיא. עלתה 35% לעומת יוני 2007, יותר מ -40% בשנת 2007 במטבע המקומי. אבל עולה הרווחיות, כך גם התנודתיות מממוצע של שלושה חודשים 30.3% ל -32% כיום. וזה לוקח שנה המדידה היה 30.8%. ערכים אלה הגבירו, המשקף התנודתיות במניה של סאו פאולו. "התנודות החדות במחירי הסחורות הביאו לחוסר יציבות גדולה בשוק המניות הברזילאי", אמר חוליו מרטינס, מנהל החברה הברזילאית פרוספר משאבי Gest?o Folha דה סאו פאולו. תנודתיות זו כבר מודגש מאוד בעיתונים הפיננסיים, בעיקר. פעולה בעל תנודתיות גבוהה מאי כבר Nossa Caixa (BVSP: BNCA3) של 116% בחדשות שזה יכול להימכר Banco do Brasil (BVSP: BBAS3), אשר היה התנודתיות של 53 2%. זהה עבור Unibanco (BVSP: UBHD3; סימול: UBB) עם 51.5% ו Itau (BVSP: ITAU3; סימול: ITU) עם 44%. אותו דבר עם חברת הנפט פטרוברז (BVSP: PETR3; סימול: PBR), כאשר חבית נפט עולה 130 $, היה רווח מצטבר של 16%, אבל כאשר מחיר קבוע לחבית, ירידה של 3%. המשקיעים המתוחכמים ביותר המבקשים לפעול אפשרויות תנודתיות, ניתן למצוא היום ללא ספק פעולות של Bovespa. לדברי גאלה Dirceu, יועץ השקעות של תיווך הברזילאי, Fator Corretora, "עלינו לזכור כי המניה נסחרת סמוך לשיאים שלה. הדבר החשוב ביותר הוא להיות בררן בתקופה זו, להיות מודע את ההזדמנויות המוצעות על ידי חברות שונות בתחומים שונים. "היו עצבניים השבוע בשוק המניות הברזילאי על הציפיות לאינפלציה ועליית שער בסיס Selic על ידי Copom (COMIR מדיניות מוניטרית), מ – 11.75% ל 12.25%, ואילו זה היה צפוי על ידי אנליסטים, את הקונצנזוס לפחות שלוש התאמות של 0.5% עד סוף השנה . מדד המחירים לצרכן (מדד המחירים לצרכן) עלתה 1.23% בחודש מאי, הגבוהה ביותר חודשי מאז פברואר 2003. "השבוע, המניה ירדה במידה ניכרת בהתאם Copom. השוק היה מודאג מאוד עם האינפלציה לטווח הקצר המשקיעים מכרו הרבה. מה הבנק המרכזי הוכיח ביום רביעי היא כי הוא מודע האינפלציה, אך למעשה אין צורך להגדיל גם את קצב ", אמר גוסטב Penna גורסקי, כלכלן ראשי ב ברוקר Gera??o Futuro." ואת המשקיעים לטווח קצר קנה בחזרה ", אמר דה Folha סאו פאולו. היו נפח שיא (עיין במאמר "נפח הברזילאי שיא של מניות בניו יורק" של מאי 27, 2008 ") של מניות ברזילאיות ההפעלה בניו יורק בצורה של ADRs (תקבולים הנפקד האמריקאי), המשקף את שיגעון ההשקעות כי היא המתעוררים למדינה השכנה. בזמנים של תנודות חזקות, מומלץ לפעול בזהירות תמיד מעודכן היטב על ידי יועצים פיננסיים, נפוץ מאוד כאשר הם שיאים בשוק, משקיעים רבים מעוניינים להיכנס להשקעות הם הזמן שבו "הון חכם" (הכסף החכם) הוא מגיע, מה שהופך את הרווח שלה יעיל למשך מספר חודשים. יתכן כי שוק המניות הברזילאי יכול להמשיך ולעלות הרבה, אבל אנחנו חייבים להיות קשובים רווח לקיחת להתרחש ליד פסגות בשוק. וזכור כי ההון המושקע בשוק המניות הן הון סיכון, כלומר צריך להיות ברור כי השקעה במניות יכולה להוביל לאבד לפחות חלק ההון המושקע. כסף לא צריך להיות מוקצה הדרוש כדי לחיות, אבל זה עלול ללכת לאיבוד מבלי להשפיע באופן משמעותי הכספים שלנו. להקטין את החשיפה במגזרים כי עלו בחדות שם פוטנציאל פגיעה ולהתחיל להשקיע אחרים אשר לא עשו הרבה. *** BM & F Bovespa, חברה שנוצרה ממיזוג של BM & F (Bolsa דה Mercadorias ואת עתיד) ואת Bovespa (Bolsa דה Valores דה סאו פאולו), רוצה להיות "החליפין הגדול ביותר בעולם", אומר נשיא BM & F, מנואל פליקס Cintra נטו. במלאי השווקים במונחים של שווי השוק גדל מסודרות (ב 2 במאי): 1) דויטשה Borse (ארה"ב $ 31410000000) 2) CME (Chicago Mercantile Exchange) בארה"ב $ 25980000000. 3) BM & F Bovespa (ארה"ב $ 23340000000) "התיק הזה יש הכל כדי להיות הגדול ביותר בעולם", אמר Cintra נטו למימון בסמינר בסאו פאולו. אחד האתגרים העיקריים הוא שילובם של השווקים באמריקה הלטינית. "אנחנו מתכוונים לעשות את העבודה פרואקטיבית באזור. אנו נותנים עדיפות ליישום ההסכמים מבצעית עם שוקי המניות באמריקה הלטינית ", אמר ג'ילברטו מילאנו, נשיא מועצת המנהלים של החברה. "אנחנו החליפין השלישית בגודלה בעולם לחינם. יש לנו פוטנציאל עצום. ההבדל בינינו לבין בורסת לונדון או נאסד"ק היא כי עדיין יש לנו פוטנציאל צמיחה, כפי שהם בעצם תלויים רכישות ". ניפגש ביום שישי הבא, פאולה Pecora הערה של עורך: סיכום של מה עזב את משבר הסאבפריים בעולם … אנו תוהים נעלם הם הזעזועים של משבר? עדיין לא חושב, ובכל זאת יש הזדמנויות עסקיות מעניינות. מים סוערים … אני יכול לשלוח הערותיהם לאתר או האם הוא סיים את משבר הסאבפריים? בואנוס איירס, ארגנטינה 6 יוני 2008 פעמים רבות את הסיפורים הגדולים מכוסים חדשות גדולים אחרים. בעיית האינפלציה ברחבי העולם, חוד החנית הם עליית מחירי האנרגיה והמזון, תפס את תשומת הלב הגדולה ביותר בעולם, מה שהופך את סוגיית משבר ה-subprime יש נשאר ברקע. האמת מצב כזה היה קשה לדמיין. אבל זה נכון את חומרת הבעיות שנגרמות על ידי הדינמיקה של בחודשים האחרונים במחירי האנרגיה והמזון, מודאג העולם כולו, לא רק על ידי השפעה אינפלציונית, אך בעיקר על ידי קונפליקטים רבים מפותחים, במיוחד במדינות עניות. בפנותו אל משבר ה-subprime, נראה כי ברננקי עצמו לקח את המוקד עליו להיות עוד ראיות מודאגים עולה בציפיות לאינפלציה לראות באופק הכלכלי בארה"ב. ברננקי מובטחת קצת כי כלכלת ארה"ב האטה המדרכות את האפשרות של יצירת סיבוב שני אפקטים אינפלציוניים בטווח הבינוני על ידי לחצים שכר מוגברת. עם זאת, הוא יודע את הרמה הנוכחית של הריבית הפד נמוך במובהק, לכן עליך לפעול מהר ככל האפשר את בעיית ההאטה הכלכלית פחתה. זו הצהרה ההאטה בשיעורי. לא היה טעם רב להמשיך עם הקיצוצים, כי סביר להניח כי ברננקי חושב שכל מה מדיניות הריבית יכולה לעשות כדי לצמצם את הסערה במגזר ה-subprime, כבר עשה. זה לא אומר הסערה חלפה בהחלט. אני מבין כי ברננקי לוודא מוסדות פיננסיים עדיין ממשיכים להרגיש את השפעות המשבר ואת ההודעה על ההפסדים ימשיכו. בימים האחרונים היו מאוד עברה מוסדות פיננסיים בארה"ב. Wachovia החל מנכ"ל ו S & P הורידה את הדירוג של מריל לינץ', מורגן סטנלי ו ליהמן ברדרס. האם זה S & P שלושת חברות פני פחת חשבונאי חדש. אז מורגן סטנלי הוריד את הדירוג שלה מ-AA ל-A +, ואילו מריל לינץ' ו ליהמן ברדרס הקלו מ + A ל A. הבעיות עבור מוסדות בארה"ב הכספיות. ליהמן ברדרס מחפש קרנות טריים להגדיל את ההון. לעת עתה, סקרים שנערכו קוריאה כי קרנות הון ממשלתיות, אמר הבנק לפיתוח קוריאה לבין קבוצת Woori פיננסיים, הם תורמים אפשריים ההון. הוא אמר כי הבירה יחפש יהיה בין ארה"ב 3000 $ מיליון ארה"ב 4000 $ מיליון. תוך שבועיים (במיוחד ב -16 ביוני), תגיש את ממצאיה Lehaman האחים רבעוני לזרוק אדום. זאת הסיבה שאנחנו רוצים לנצל הזדמנות זו כדי להודיע ??על הרחבת ההון שלה. האם אתה זוכר את monolines? אלה גופים, ביניהם כדי Ambac, MBIA ו – FGIC אל המתמחה בתמיכה החוב, איימו ליצור טלטלה או גבוה יותר מזה שנוצר על ידי ה-subprime הבאים בדרגה בדירוג האשראי שלה. האם זה ישויות אלה תמכו CDOs המפורסם … אבל לא רק נתמך התפקידים האלה, אבל אג"ח מגובות שהונפקו על ידי ממשלות העירונית. ביום רביעי, מודי 'ס איימה להוריד בדרגה את דירוגי האשראי של גופים אלה גם בשתי רמות. זה יהיה קשה מאוד עבור הכלכלה האמריקאית. אבל הבעיות נמשכות לא רק בארצות הברית … באירופה השיגו גם. ביום רביעי שעבר הבנק הצרפתי Cr י dit אגריקול הודיעה כי השקת גידול הון של ? 5,900 מיליון דולר ב -6 ביוני כתוצאה ההשפעה של המשבר שנוצר על ידי משכנתאות סאבפריים ("פריים") בארצות הברית. קצת פחות מחודש, הודיע ??HSBC הפסדים ערכו בספרים של 3200 $ במהלך ברבעון הראשון ודאות בחודשים הקרובים משתקפת המשפט הבא מן היו"ר שלה, סטיבן גרין: "התחזית להמשך השנה קשה במיוחד לחזות את המצב הנוכחי". לעת עתה, החששות סביב המוסדות הפיננסיים הן בארה"ב כמו באירופה ובאסיה, את התפקידים הללו הם בירידה. ומה עם הערכים של מוסדות פיננסיים עבור הרצפה, הזדמנויות עסקיות טובות ולהתרבות. למרות הטיפול חייב להיות מסוגל לזהות את אותם גופים שערכם נמוך משמעותית לערכו האמיתי, של אלה אשר למרות שיש נפלו באופן משמעותי ערך, שווה אפילו יותר מאשר איכות צו נכסיה. עד כה, מיזוגים ורכישות להמשיך. המדינות מפיקות הנפט, עם כיסים שלהם גדוש דולרים, מחכים לראות מה הזדמנויות עסקיות חדשות מציג את המערכת הפיננסית הבינלאומית. בכל מקרה, הקרן הריבונית נוצר על ידי ממשלת כווית, רשות ההשקעות בכווית (KIA) שוקלת השקעות חדשות במגזר הפיננסי בארה"ב הוא מיקוד על סיטיגרופ ומריל לינץ', שמטרתו להגביר את ההשתתפות. KIA גם ראוי לזכור כי השתתפו בהנפקה ראשונה לציבור של ויזה קורפ, להשקיע 800 מיליון דולר. כדי לתת מושג על גודל קרן כווית, עד 31 במרץ האחרון, היו נכסים בארה"ב 213,000 $ מיליון. באירופה, נראה כי דויטשה בנק רוצה ללכת לקניות. הישות היה מעוניין לקנות יריבים גרמניים. ללא ספק זהו סימן נוסף כי הבנקים בגרמניה מתכוננים לשלב בקנה מידה גדול מיזוגים ורכישות. מנכ"ל דויטשה בנק, יוזף אקרמן, אמר בפגישה השנתית של בעלי המניות: "אם אכן יש איחוד של בנקים גרמניים, לא נהיה לשוליים". למכירה הם דויטשה Postbank וחברה בת של סיטיגרופ. גופים אחרים הושפעו מהמשבר, יכול בדרך זו הם WestLB ו IKB הבנק ואת שמות … להמשיך. התחזית על המערכת הפיננסי העולמי הוא קצת קל יותר מאשר לפני כמה חודשים. אבל העננים להתמיד … איך לשנות את המפה הפיננסית בכלכלות הגדולות בעולם לפני גל של מיזוגים ורכישות מתחיל? ניפגש שוב ביום שני הבא, הורסיו פוצו

איך להכין את מכתב המלצה

כתיבת טיפים מכתב הסיכום יש חשיבות כה גדולה כמו הלימודים עצמו. אנחנו עם תשומת לב מיוחדת, להדאיג את עצמנו לא רק על ידי מה אתה לשים, אבל גם על ידי האיך לשים אותו. להלן מספר עצות שיסייעו לך: להשתמש בשפה תמציתית וברורה. שימושים קצר משפטים משפטים קצרים ופשוטים, הימנעות משפטים מפותל כותב פסקאות קצרות, נפרד ולהשתמש פעלים פעולה. היא מעסיקה צליל לבביים ומכבדת.

לא להיות יותר מדי שופעת דיבוריים. אל תהיה שאלה רטורית. להיות חיובי, זה מרמז על האופטימיות שלך. הימנעו ממתן חבל, אבל את לא מתנשאת. תאר את היכולות שלך, את יכולות והישגים ללא לקפדנות. לא זמן להסביר למישהו אתה לא יודע. עליך גם עוד טיפים למציאת עבודה.

כאן אתה יכול למצוא: מלאך מערות: האות של המצגת היא מסמך ממוען המעסיק הפוטנציאלי שצורף לתוכנית הלימודים המתאים. אתה מעולם לא יחזרו נתונים יש כבר נכלל על מכתב המלצה בתוכנית הלימודים. עונה למודעה אנחנו חייבים לזכור זה המכתב הזה את המצגת שלנו. והוא הרכיב היחיד של משפט זה הולך להיות. המאמן שלנו, יחד עם תוכנית הלימודים. היא לא מתארת את החוויה הדרכה או מקצועי, אבל אתה צריך ללכוד את גישת העבודה המבוקשת, להדגים את עניין המועמד את החברה, את העבודה. האמנה יש לנסות להכות את המאמן, להבדיל אותנו מועמדים אחרים לתפקיד, כמובן, המטרה שלהם היא להשיג ראיון אישי. איך לכתוב מכתב הסיכום מכתב כיסוי מכיל את החלקים הבאים: ברכה: האות חייבים להתייחס לאדם אשר עוסק הקטע הנבחר. אם אתה לא יודע את שמם, אתה יכול לקרוא את החברה אז נותנים את זה לך. מבוא: המבוא צריך למשוך את תשומת לבם של המאמן. עליך להציג את עצמך ולאחר להסביר את הסיבה של האות. אם אתם מגיבים פרסומת עבור הצעת עבודה, שאת מזכירה את זה כאן. . זה ממשיך לומר למה אתה מעוניין במשהו כזה החברה, עמדה שבקשת, בפרט. לפני כן, צריך שתאסוף את כל מידע אפשרי על החברה להשתמש בו כאן. מפתחת פרויקטים שהוזכרו, פרסים או פרסים האחרונות, ביקורות חיוביות לאור הגוף ¦ recientementea: זה החלק המרכזי, שבו אתה חייב biena למכור. אתה חייב לחשוף את החברה, מה שיש לך להציע, וזקוקים זה השירותים שלך. מסביר מה אפשר לתרום – הדרכה, מיומנויות, חוויות וכו ' שימושיות לתפקיד המבוקש. הסגירה: בסוף המכתב ביקש ראיון, אבל אנסה להיות פרואקטיבי מקוריים. במקום אופייני לנסח תקווה בשם שלו, ספר ניתן להתקשר לקבוע ראיון. . זה מסתיים עם מחמאה זה קרוב, אבל לא מאוד אינטימי נכון לנמען. מסתיים עם החתימה שלך, לשים תחת השם, כתובת וטלפון את המספר שלך, אפילו אם כבר לשים אותם בכותרת. Ciudando המצגת של האמנה או של המצגת הלימודים חשוב כמו התוכן עצמו. המאמן יש מעט מאוד זמן להקדיש את קורות החיים שלך או את המכתב שלך, אז זה חייב להיות אטרקטיבי ומקצועי. אתה צריך לזכור עצות פשוטות אלה: האמנה לא חייב לכבוש את גיליון אחד של נייר. העיתון חייב להיות באיכות, בגודל רגיל, ללא נזק. תמיד לשלוח את המכתב המקוריות, לא צילומים. לשים כמה שיותר תשומת לב על המעטפה כמו האות. על המעטפה, זה כותב נתונים באופן מבוקר, אין מריחות או מחיקות. בדרך כלל מכתב המלצה זה נכתב על ידי המחשב, אולם חברות מסוימות ייתכן כי שחוברה בעבודת יד. במקרה זה פעל בהתאם לעצות הבאות: לוודא כי הקווים הם כותב נכון עם טוב יותר עם עט כדורי. להשאיר שוליים במכתב גדול רגיל צריך להיות זהיר. הכותרת צריכה להיות בדרך כלל המשתמשים.

סיעוד במניעה של בריאות

הבריאות והחינוך מאוחדים היום בהקשר החברתי שלנו, בדרגה כזו יכול להציע ערכים מאוד משוער של איכות ורווחה של החברה שלנו. החזון של אנשינו מפני הטראידים: בריאות, מחלות, תרבות מסומנת תמיד על ידי התרבות שבה אנחנו שקועים וקיבל חינוך. גיוון תרבותי הנוכחי דורש יותר, לעשות מאמץ כדי לפענח את הקודים סמלי בשימוש על ידי המטופל בתרבות שלנו, על מנת לדעת שאת בריאותם אמיתי צריך. בנוסף, תמיד צריך זה כמו העתיד האישי של הנקה, את הסיכון של כידידותיים בעיות רפואיות, מצבים פשוט עשויים להתאים לבעיות מסוג אחר: כלכלי, חברתי, תרבותי או חינוכי. התערבות ולפעמים גם החדירה של רפואה ועם כל הערכתי המקצוע בתחומים אשר אינם עצמם לעתים קרובות מדי הוא תכונה מסוימת של הבן שלנו הגיע הזמן. הרצון לשים הסעד שבו זה לפעמים יכול להוכיח מיותרים, תורמת כמה צעדים מתקנת של בריאות, כמה חוסר איזון זה יש בסיס של פרקטיקה חברתית ותרבותית.

תקשורת נכונה עשוי לעזור בתוכנית האבחון ודן הפרשנות הסובייקטיבית של הסימפטומים המטופל מציג הזמן שלה ניואנסים הסוציו-תרבותית. מסיבות אלו, יש צורך לבצע על הרגל מאמץ להבין בהקשרים הנוגעים לבריאות והאמונות של תרבויות אחרות, כמו גם כדי להרחיק עצמנו שלנו דגמים התרבותי של המערב. רק בדרך זו, נוכל לראות מטופלים בצורה יותר אובייקטיבית, ערך אותם בכללותה, כל הידע התרבותי מתקבל בשתי רמות, גנרל אחד ו ייחודיים אחרים. במישור הכללי, מבינה רפואי מקצועי, מוצא אתני, גזע ותרבות באותו התהליך של הגירה יכולים להשפיע על הרכישה של ערכים, הדרך להתמודד עם בעיות אישיות או מחלות, יחסים חברתיים ומקצועיים החזון החברה של emica, המנהגים שלה. ברמה מסוימת, המקצועי ניתן ללמוד על התנהגויות אלו מנקודת על המוסר.

לפיכך, יש להבין כי רכיבים תרבותיים אלה מפעילים השפעה רבה ב חזון וקבלה של המחלה ככזו, תאימות עם ההקפדה את התהליך הטיפולי ואת התוצאות של אותו הדבר, מכיוון התנהגויות חברתיות מושפעים השייכים לקבוצה תרבותית מסוימת. בהיבט הטיפולי, הגומלין טיפול חייבים להתמקד ניואנסים שונים, אשר על-פי יעדי הבריאות אכפת לי מעשה: מניעה, ריפוי או פשוט עצה. מצד שני, אנחנו יודעים היטב כי בתרבויות מסוימות, תהליכי בריאות-מחלה מאוד מקושר לתופעות. לעתים קרובות אלה מנוגדים או פשוט שונים בתרבות שלנו יש אין מסורת השימוש רפואה מונעת, מאז עבורם, אם יש בעיה, ויש אף פעולה טיפולית מעורב. רק כאשר הסימפטומים מופיעים והפיכת אלה הם, ההנחה היא מודעות להיות חולה. סביר להניח כי התרבות קבוצה, לא מבין מה אמצעי רפואה מונעת ועל עבודתו של זה. תרבויות, לפי אמונתם, האלוהי, דתית או רוחנית, יכול להסביר סימפטומים מסוימים ולחיות, כתוצאה מכך, המקרה לא כראוי כמחלה. בתרבות המערבית, המחלה נחשבת לעתים קרובות כישות בפני עצמה, עם המוצא pathophysiologic אפשר להסביר את זה. לפיכך, סביר לקבל טיפול מסוים. אבל בתרבויות אחרות, תפיסה זו היא בהחלט לא כל כך. חולים תרבויות אלו משתמשות לעתים קרובות, תרופות מרשם על ידי מערכת הבריאות, במקביל, תרופות מסורתיות. במקרים אלה אנחנו צריכים להיות סובלנית ומכבדת השימוש טיפול כפול זה, למעט במקרה כי ישנם סימנים של נזק לבריאות. בדומה לכך, כדאי לזכור כי קיימות בעיות תאימות ביולוגית אשר עשוי להסביר את תשובות שונות יש לא בגלל לציית כפול טיפולית. כיום לקידום בריאות מבוססת על תחומי יצירה של תיאוריה ופרקטיקה של בריאות הציבור המאפשר להשגת היעדים והמטרות סוציו-תרבותיים עם גדול לרווחתם של איזון חברתי, שיפור איכות החיים. ג'מה Llaurad?.

אתנוגרפיה כשדה עובד סיעודי

שדה עובד סיעוד אתנוגרפיה מחקר אתנוגרפי הגישה ניתן לצפות מן המחקר בתחום הסיעוד, שלב של מי הוא הסביבה בית החולים עצמו, בו הגיבורים הם צוות רב מקצועי המורכב של רופאים, אחיות ואחים עזר במשמרות שונות של יחידת אשפוז. מחקר ממורכז, התמקדה מנהיגותו של סיעוד איכות הטיפול, הכל מנוהל באמצעות תצפית משתתפת וסקרים מובנים למחצה. בגישה למחקר שעשויות להתפתח יכול להציע הצלחה יוצאת מן הכלל, למרות העובדה כי הזמני של המחקר מנקודת מבט תיאורטית סבירים מאוד וגם מאפשרים רחב מאוחר יותר סביר להיבחר עבור ניתוח והצגת מידע, אימות נתונים-למטרות סטטיסטיות גרידאחברתי-כלכלי או איכות טיפול-, לא קל לבצע את העבודה של שדה על-ידי גיבוריו. אם שנבלום מיידית וטופס רצופים צוות הבריאות במשימות היומיומיות שלהם, גם בריאות וגם המינהלי, קרוב לוודאי וסכסוכים בין צוות אופציונליים ומתקני בריאות רופא שאינם חברי צוות הצופה, כמו גם החוקר עצמו. יכול להיות שלא יהיו מחלוקות, קונפליקטים של אינטרסים, דחייה ומבקר התחושה הלא נעימה של המטה חיצוני ליחידה שלך אם זה שפוגע בעבודה היומיומית שלהם, רושם הערות, לכל גורם, היה חשוב לו ומנתח. כוח העבודה לימוד מקצועי מאוד להיות, להרגיש תקף, חלקם במידה רבה יותר, אחרים באופן בהיר יותר, אבל בסופו של דבר כל אדם חש למד במהלך ביצוע משימות שלהם, מציגה מידה מסוימת של חוסר שביעות רצון, אי שביעות רצון. תצפית קבועה ניסיונות נצפתה להצגת פגום, אף-על-פי שהוא הפעיל, בכוונת לקבל שיתוף-פעולה, הוא ממשיך להיות molestiaa, מיסוי גבוהה יותר בהירארכיה של הארגון וכי באופן לוגי מייצג ללא ספק פלישה של הטריטוריה, ולכן הגידול של אנשי מקצוע בריאות רבים לעבוד. בעוד המאמר מצהיר במפורש כי שם היה ניטרול של observadoraa נוכחות, ב ההשתקפות שלי אעז ואומר שזה לא נכון מאד, כי ניטרול הכולל צריך להיות אפשרי.

למרות ביחידה אשפוז, צוות רב תחומי של רופאים, אנשי צוות רפואי לא אופציונלי, הפרמדיקים בין היתר, צריך לעבוד בצורה מתואמת, עם תקשורת יעילה בין חברי הקבוצה, זה להיות מנחה חובה לאימון בריאות טובה, לעיתים קרובות אתה יכול לראות כי זה לא פותח כל כךיש חוסר תקשורת, קיימים מחסומי תקשורת בין מדרג הירארכי, מחשש הפרעות, מחשש הנצפה, למדוד, ו מסוימים לפעמים להניח על טבלאות של טכניקות שבוצעו למשפט. למרבה הצער, היום יש עדיין במתקני הבריאות שלנו חוסר האינטראקציה בין מרכיבי צוות רב תחומי הקשר של תלות בין חבריה. לעתים קרובות מדי. אתה יכול לראות התנהגות אסרטיבית של רופאים, עמדות פסיבית על ידי אחיות עזר סיעוד צוות תסכול, מה שמוביל לאובדן של עניין השייכות הקבוצתית וכך יעילות הצוות הרפואי. אנו נושאים מערכת היסטורי ותרבותי יש תמכה זה חוסר יכולת וחוסר נכונות להיות חברים, תוך שמירה על כל העבודה שלהם ואת תפקיד מקצועי: הרופא הוא תמיד נחשב כמו אלילה, האחות של ayudantea פשוטים, המסייע סיעוד קצת יותר אישי נחוצים limpiezaa. בהקשר חברתי זה, אנו חיים, ממשיכים לראות עם אנשי מקצוע הבריאות שלנו הוא נוטה להשתנות, אך הקווים המנחים יישארו היררכית בריאות אבסולוטי בערך.

עבור מי עובדת במרכז בריאות קל לזהות כי המגמה היא לפיכך, למרות הדורות הצעירים, אנחנו עדיין לגרור זו נטייה involutive בקפדנות רב-משמעי סטטוס חברתי. לכן לא מפתיע, כי בתחומים אלו של עבודה, התצפית מוזר אפילו עם מטרות המחקר הסוציולוגי וסטטיסטיים, עשוי לייצג סכנה מתמדת. עבור רבים שזה יכול להתאים מעל יש בכלל פעמים כדי הממונה על יחידת באמצעות בדיקת כל הליך פרוטוקול להיענות או לא. יתר על כן, אם התצפית הוא רחב פעמים פנאי ומנוחה, מפגשים ושיחות לקבוע אבחנות ולתאם טיפולים, ומסור החללים להשלמת מסמכים נעצרים בתפקיד ניהולי. ג'מה Llaurad?.

ההנקה

הפיתוח של חייהם של אנשים הוא הצעד ללא קץ של מצבים, טוב, אחרים לא כל כך, אשר במקרים מסוימים יכולים להגיע נקודה שבה נדרש ההתערבות של מומחה בריאות וטיפול בעיות, כי הגוף לא בתנאים לא להגן על סי, אשר אנחנו צריכים הסיוע של מישהו שיכול לעזור לאנשים שאינם נמצאים בתוך שלך מדינה טובה יותר של בריאות, אשר מציג סיעוד כמו מדע זה חל על הידע של הרפואה לטיפול של הבריאות של העם. סיעוד כפי שהוזכר קודם לכן המדע מוקדש את הטיפול ועל הבריאות של בני האדם, על אשר גם צריך ללמוד ולדעת על התגובות של אנשים חיים אמיתיים, כמו גם האדם פוטנציאליים, אך לא אחת, גם במצבים של קבוצות כגון משפחות וקהילות במצבים של מחלה או בריאה, אבל צריך כמה אכפת לי לשמור על מצב בריאותי טוב. בפיתוח של בריאות סיעוד בעיות יש להתייחס ביולוגיים, פסיכולוגיים וחברתיים, אשר מבקש לספק טיפול מקיף על הפרט או על קבוצה של יחידים, בשלבים שונים של התפתחות החיים של האנשים. סיעוד כמו יישום מקצועי, שנוצר עבור המאה ה-20 ארצות הברית של אמריקה, דרך היצירה של כל מה שהם legislaron שהיא רשאית להעלות את רמת מקצועיות בתנאי לעלות במידה מסוימת היבטים מסוימים של המחקר של סיעוד סיעוד ולפעמים היו לפיכך הקימה סטנדרטים מינימליים בבתי ספר שונים סיעוד. עם רמה חדשה הגיעה סיעוד, גם גדל הביקוש של אנשים אשר עלולים לפתח פעילות זו, אשר היה הצורך להכשיר עוד מקומות איפה לימודי סיעוד יכול להתקיים ולקבל עד לנקודה שבו היו כל כך הרבה שיש ברמה שתאפשר באיכות גבוהה מאוד, אשר הביא שהנסיבות לא עזר הרבה לשפר את רמת המקצוע ככזה. באירוע של מלחמת העולם השנייה העולם סיעוד כוח רב עוצמה בתפקיד של הטיפול של החיילים שהיו במלחמה, מה שגרם למרפאה היה צבר עמדה של החשיבות בחברה, כל כך כך בפרסומים שונים חשיבות רבה ניתנה הערכת שווי מקצוע הסיעוד. אז האחות פיתח יותר ויותר עם חלוף הזמן הצליחה להקים קריטריונים מסוימים המינימלי כדי לדבר על הנקה כמקצוע. מסקנה על הרעיון של ההנקה, אנו יכולים לומר כי עם חלוף הזמן הוגדרה כאי מדע שמתפתח סט של פעילויות ברמה מקצועית אשר מבקשים לקדם את התחזוקה ואת הקמתה מחדש של מצב נאותה של בריאות.. במקרה הזה אני חושב ש ברקליס צודק במה בהוא אומר.

אנתרופולוגיה-סיעודי

אנתרופולוגיה-סיעוד את התפקיד שממלאת התרבות בריאות תהליך באופן ספציפי יותר בהקשר של אנתרופולוגיה של סיעודי הוא חיוני. אנחנו שקועים ב במונחים של אגודות רב תרבותי שבו זה חיוני כדי לשקול מחדש את המצבים של טיפול ותהליכים טיפוליים ולשלב גישות חדשות, דיסציפלינות עצמו והן אחרים. בידע אנתרופולוגי ' שיטת שלה, יכולה לסייע המשמעת של הסיעוד לכתובת וכדי להמחיש את המצבים של טיפול אופטימלי, מציאת נקודת מבט. כל התנהגות אנושית היא מצופה משמעות מעבר עצמית. אנו יודעים כי המחקר של תרבות מספק מפתחות התנהגויות אלו, כמו שונות ומגוונות כמו תרבויות הקיים.

לא ניתן להפריד בקטגוריה זו מזו טיפול או תחזוקה של החיים, מצבים של פעילויות בריאות. טיפול היא תופעה חברתית ותרבותית, מדע חברתי ואנושי אתה צריך הכנה, הידע, מחקר וניסיון מעל כל עבודה עם מטופלים באתר. . נעמי היא לשים עבודה קשה, התמדה, תשומת לב, זמינות. לא יכול להציע באיכות טובה הנקה בפועל אם תקשורת הוא עני, זהו היבט לקחת בחשבון מלכתחילה על ידי כל הבריאות מקצועי. כולם צריכים ללמוד איך לתקשר באופן ברור עם עדינות וחיבה עם המטופלים, משפחותיהם וחבריהם עמיתים.

חשוב שיהיו מעודדים לחפש פתרון אמיתי לבעיות וכי להטמיע מידע שנועד לקדם מיומנויות, לא רק על היישום של ידע חדש, אבל גם אמפתי תקשורת עם מטופלים ומאת מבט אנתרופולוגי. מן ההתחלה, זה הכרחי כי אנשי מקצוע בתחום בריאות יודע להעריך כל ההיבטים הנוגעים לקהילה הסוציו-תרבותית שבה היא פועלת. כל אנשי בריאות כבן אנוש יש להניח את תפקידה יחד עם חולים לפעמים כי זה דורש את התמיכה שלך. כדי לשמור על יציבותו רגשיות לאירועים שונים יתקיימו, מסיבה זו עליך להיות מודע לכך שאחד חובותיהם העיקרית היא למצוא זמן כדי לדבר עם מטופלים, ומעדיף את ההיבט הפסיכו-חברתי, אנתרופולוגי. החרדה של הרגע שעלולות לגרום תרבות שונה משלהם היא מחסום תקשורת יעילה כי לגרום לעיוותים עם חוסר יכולת להבין, זוכר, או אפילו להקשיב. אם הרופא או האחות רוצה לוודא כי המטופל מבין מה שנאמר לך, שיש הדבקות הטיפולי הנכון ובסופו של דבר תקשורת טובה, עליך תחילה להפחית את החרדה שנוצרו על-ידי שונה משלהם סביבה סוציו-תרבותיים. זה תושג עם הערכה אנתרופולוגי אשר יאפשר בריאות מקצועי כדי ליצור אווירה של אמון עם המטופל שלו, מהרגע שבו שהוא מבין כל הסביבה שלך. חשוב להבין חולשתם הרגשי של המטופל עצמו ועוד, אם זה בגלל תרבות אחרת. זה ישפר את היחסים, תסייע לנו להיות יותר סימפטי עם התגובות שלהם, לעיתים קרובות אמביוולנטי, המשתנים. באופן כללי, חולים עושים לעתים רחוקות שאלות זה יכול לא תיענה. . הם כמעט תמיד מוגבל לשאלה שאת יודעת… לפעמים זה לא קל לתת תשובות, אך לספק את כל האמת העירומה פעם כה קשה צוות רפואי משלו, המטופל, יש צורך לתכנן כהלכה מה ניתן לומר וגם זה חייב להיות אמר, במיוחד באזור מסוים חולים, בני משפחה, או מצבים מעורבים, כמו במקרה של יחידים למי שייכים קבוצות אתניות ותרבויות אחרות. בידע אנתרופולוגי יחד עם התקשורת יהיה חיוני יש הדדית, לכן לסמוך את האבטחה הדרושה למטופל להיות עזר, לעזור לעצמו. זה לא יכול להציע באיכות טובה לטיפול אם תקשורת הוא עני, זהו היבט להתעקש. זה גם ניכר כי הם מגורה, מחפשים פתרון אמיתי לבעיות, כי הם מטמיעים מידע שמטרתה קידום מיומנויות בריאים בתוך כדור תרבות משלהם. רבים פעמים חשוב יותר לדעת מה לומר להם, שהופך אותו ולזכור את ההשפעה של תקשורת לא-מילולית ותקשורת אמפתי עם מטופלים. עדיין כאשר אין לדבר בין המטופל, ישנם רבים ההודעות המוחלפות בין שניהם. המניפסט אשר מרגישים על ידי הבעות פנים, תנוחות, המראה החיצוני, תנועות, הטון הרגשי של הקול ובטון דיבורו. חולים הם לרעיונות להתנהגות לא-מילולית של צוות רפואי, במיוחד אם הם לא יודעים את סובלת הרשע ולנסות לנחש הנתונים באמצעות אותם המבהירים את המצב שלך. שיתוף בדרך זו ולא עם מילים נדרש מאוד לאלו אשר מדברים בשפה שונה על-ידי התרבות שלהם. זה המפתח לזיהוי הפחדים והדאגות שלך להדריך אותם לפתח ציפיות מתאים או מטרות יותר מציאותי יותר אם הם יכולים לשפר את איכות החיים, לא רק כדי להפחית אי נוחות הנובע הפרת הציפיות אוטופי לעיתים קרובות נעשים כאשר יש לא בכיוון אחד קומוניקטיבי הופקעו על ידי חסרונות בידע אנתרופולוגי. ג'מה Llaurad?.

הודעת דואר אלקטרוני אל השמיים

שלום נטלי עמוד לפני 20 שנה נכנס העמק הזה, השמחה הגדולה של לידה כמו כל תינוק חלם על הלידה! לחיות!. אפילו אם זה בת שנה. למשך 365 ימים, כי אתה חי, ספרתי אחד פגש את גדולתו ואת הסבל בעולם הזה, אנחנו באופן טבעי מלא שמחה ואושר. אבל הכבישים מפותלים, תלול, נאבקים הסיכונים הסכנות, לילה שם מוסתר לנו מארב פחדנית! ואת בנוכחותי מבול של מוות קצרו את חפותך! אפילו לא נשיקה ממך מן רבים יש – נפרדתי לשלום את הלחיים שלי שהדם שלי רצתה ללכת איתך, נמלט מכלי הדם כדי להפעיל מאחוריך, אני שבר את עצם הירך השמאלית שלי, ריסקתי את הטחול, גמרתי את המעיים, הלבלב, הכבד, שברתי את יד ימין שלי – הקטן שלי – אתה עקבת צועדים. המשכתי דימום לאפם של מנתחים הפועלים אותי – אלא אם כן הם מבינים -.

ועקבת עדיין עומד! שלי לב טוב עם כאב ושתל שלוש פעמים, אתה לא deten?as לך! ? לא שמעת את הזעקות שלי, הדמעות שלי?, אתה לא percatabas את הכאב שלי?, אתה לא olfateabas גור? מעשירית נאלצתי ספטיסמיה קטלנית, אתה לא עצר אותך! בניתי מחדש נטלי!, עם העצמות, פלטינה כמכונה!. ושמר בחיים, ונזכר העצום שלך מאוד כואב! מארק – אגב – למלאך!, הקדשתי את עצמי לתרגם שעות מאושרות מאוד אותיות זה שאנחנו גרים ביחד, נפגשתי שוב עם אלוהים, מציאת השקט. זה היה כל כך זקוק. לא מאמין שאת צלב עץ נשכח לאורך הדרך, נר הנצרך מול התמונה שלך, מסה פעם בשנה בקהילה של המחוז. לא אמא!. אתה חי והזיכרון לוזאנו! ב עיני וצחוק האחים שלך. בטח עכשיו כבר אף אחד לא תיקונים בדמעות שלי אתה צליין והם עייפים אבל שתתרחב זיכרון כל יום, המטוטלת של אושר, בלילות אפלים ההיעדרות שלך . איבדתי הכל איתך כאשר כל מה שהיה לי בצד שלך! היית בגן הוורדים היפה שנראית היום המדבר על קולי השפתיים מת כשעזבת את הלילות, את הימים, החודשים, השנים ענק, עצום מאוד הפך עצום יותר בלעדיך, נטלי הקטן שלי! אני מקווה הודעת דואר אלקטרוני זו, באפשרותך לפתוח אותו בשמיים, קריאה שזה יהיה לדעת עליך הכל רוצה צ'או האפיפיור.

תרמילים

בעולם כזה, כל כך מלאה של אנחנו צריך למצוא את מערכות זה יכול לתמוך אותנו בפיתוח של הפעילות היומית שלנו. תרמילים הם בחירה מצוינת עבור אנשים חייבים להיטען עם אובייקטים כל היום. תרמילים הינם סט מזוודות מאחור, שישאו clamping מערכת אשר יכול להשתנות שמונה רצועות אחד; תרמילים היום הם מערכת טעינה, עצמים ומסמכים בשימוש נרחב ביותר, מאז הוא מציע כמו יתרון הקלות של נושאים שאותם בחזרה מבלי לעשות מאמץ פיזי. ההיסטוריה של תרמילים המודרנית יש שלהם התחלות בבל ומצרים, איפה החקלאות היה מייסדה נהדר כי קציר של דגנים ופירות נעשו למעין תרמיל גב, אשר כללה מספר טוויסט זה מאובטח אותם על הגוף, על מנת להקל על ולהגדיל את האוסף של מוצרים. זה טוב להדגיש כי אלה תרמילים בימים הראשונים היו והדיי מוזר, מאז הכנתה על בסיס בוץ, צמחים יבשים עלול להיות כבד במידת מה שקבל ב עוסק בתחום. כעת תיקי גב בנוי במספר עצום של חומרים, על מנת להפוך יותר סתגלנית אל הגוף, אפילו יותר לעבודה מדי יום.

מגוון רחב של תיקי גב הוביל במידה כזו לחטיבות שעברו אלה לגרום להם האמא של מאמרים אחרים. כמה מהם כמו: מטען תרמילים: הם תרמילים מפותח כדי להכיל מספר רב של חפצים אישיים. ההבדל הגדול שיש לו את זה עם תרמיל המקובלת, היא כי אלה נוספו radachines כדי להקל על התחבורה שלה. תיקי גב הספר: אלה תרמילים תוכנן במיוחד כדי ללמוד, מאחר שיש להם מספר רב של כיסים שבו ניתן לאחסן מספר רב של כלים. ילקוטים פורטה תינוקות: הם אלו אשר נועדו לשאת תינוק בפנים, למרות שזה צורך להבהיר כי אלה תרמילים מורכב מאוורר מאוד תא יחיד כך התינוק יש בעיות נשימה. תרמילים בעבודת יד: שקיות אלה בדרך כלל נמשכים על ידי אנשים מקהילות עמים ילידים או אנשים מי לפתח סוג זה של תרגול; שהם עשו עם רכיבים טבעיים, רקמות שבדרך כלל מייצגים את האזור שבו נבנו. תיקי עסקים: נועדו יש יכולת עומס גדול, בזכות שלהם במידות גדולות, דוגמה מובהקת האלה נמצאים בשימוש חברות שליחים. ההבדל הגדול אשר נשמר אלה תרמילים עם המקובל הוא חומר הייצור שלה הוא עמיד במיוחד, בלי הערות על גודלו של אותם. על פי האמור לעיל מוצג כי תרמילים הם בחירה מצוינת עבור כל סוג של עומס, גם הקלות אלה מציעים פעילויות יומיות לעשות את זה כלי מאוד שימושי בחיי היום יום של האדם.

לשיר או Decant

אני מעדיף לשעבר האחרון, למרות אם decanting מחויבת על ידי הנוכחות של פוחת משקעים, יכול לסבול את זה. תמיד יהיה לנו את האפשרות לשרת עם טיפול מהבקבוק. לדעתי, decant חסר משמעות בשוק הנוכחי, שבו צעיר יינות, crianzas, יינות מחבר (או המוסך או ביטוי גבוהה) קופן צריכת גבוהה יותר. איפה עתודות ושמורות גדול נראה נועד ציבורי מוגבל יותר. בחודש האחרון אחד תוכל לייעץ decanting לפני טעימות או טעימות יין, אך בשל שיטות הסינון ופיתוחים נוספים של היין הנוכחי, משקעים או ארגונייט שוקע זה לפני כספים הבקבוקים שהם מבקרים, כל כך הרבה בעיות גרמה מנצל את היין, עכשיו הם בולט על ידי העדר שלהם. ישנן נקודות בעד ונגד decanting ומצאתי, כמו כן, דעות בהקשר זה. אני צריך לשקול להקשיב ולנסות, כל האפשרויות, כי האמת האבסולוטית אינה קיימת כאן, גם. מי מעדיף אוויר או חמצן את היין, בצטטו ניחוחות צמצום אפשרי, הם צריכים לקחת בחשבון כי ישנם סימני שבו עודף של האוויר יאפשר מאבד את הניואנסים טיפוסי של היקב הזה.

מצד שני, ישנם יינות איפה חמצון הוא הכרחי על מנת ליהנות ניחוחות נעימים יותר. וכאן אני לא מסכים הוא אסתטי decanting, התייחס אך ורק להסתכל אלה בקבוקי יין כל כך יפה שיש לנו בבית. תני רק כאשר היין המדובר, מובנה, עם צבע, עוצמה, הוא מאוד ביישן. מאוד סגור, של אילו עלויות, ולא צריך זמן כדי לדעת. למרות זאת, אם יש לי זמן, אני מעדיף תחלוץ מראש, לא הולך להיות כי התנועה, יין תאבד את המהות ואת חלק מכתב הסיכום. אם הוא רוצה decant יין, אני אוהב להיות כמו זה תפליגו לשנים שעברו, בטיוטה הישן של מרתף, חצי אור, שקט יותר ולאט לאהוב, עם הנר תחת צוואר הבקבוק, פינוק אחד שתסירי הזנת את הקנקן. אין מערבולות או תנועות פתאומיות. הפרדת את התמיסה עם גרייס, לא מרשה כי זה הורס לנו טעימות. להסתכל על זה גם היין עשוי לדעת את זה מחבר: אפוטרופוס Jes?s ר L?pez Llorente מלך נווארה, נווארה כלפי חברת ההפצה יינות:.

מתכונים עם גבינה

יש הרבה מתכונים עם גבינה הקיימים במטבח ברחבי העולם. . גבינה היא מאכל כזה, בנוסף טעים ומזין, יש לזה טעם די ניטרלי המאפשר שבאפשרותך לשלב בדרכים רבות ושונות ובכך להוביל המתכונים טעים ומגוון ביותר. זה מסיבה זו, עבור מי לחפש מתכונים עם גבינה, ישנם הרבה מידע באינטרנט, בספרי בישול שישאיר את מרוצה שהסקרנות שלו אל החך שלו הוא מרוצה. רצוי למצוא את ייחודו של המתכונים עם גבינה ברחבי העולם. מתכוני גבינה להשתנות ממדינה למדינה בתוך המדינות עצמן, מאזור לאזור. . לכן מגוון מתכונים עם גבינה כל-כך נהדר ברחבי העולם, לנסות להפוך אוסף של מתכונים עם גבינה מוצלחים הקיימים בעולם. אם את רוצה מתכונים עם גבינה לא. על הפעילות להסתכל על כל אחד מהמתכונים המציעה העולם, כי אני מבטיח לך את enloquecer?s. אלא הוא מנסה למצוא מתכון יחיד בכל פעם שאתה רוצה, נראה לך באמת אטרקטיבי, אתה יכול לבצע את… אני בטוח כי תמצא הרבה מתכונים עם גבינה העונים על מאפיינים אלו של כל יכול למצוא באינטרנט, בספרי בישול. ישנם סוגים רבים של מתכוני גבינה אשר ניתן למצוא בכל רחבי העולם. ישנם מתכונים מכל הסוגים. לפיכך, ניתן למצוא מתכונים עם גבינה להכין חטיפי גבינה זה יכול להיות טעים במהלך פגישה או מסיבה שם יש הרבה אורחים. גם יכול להיות טעים אלה מתכונים עם גבינה כאשר הוא בתוך הבית, אנחנו רוצים לבדר את הבטן לרגע. האוכל שאתה יכול למצוא כדי למצוא מתכונים עם גבינה שימושיות למדי. מתכונים קלאסיים עם גבינה הן את הכריכים הכריך עם גבינה בין מרכיביו. הסנדוויצ'ים כריך הגבינה הם ממש טעים למי בדקה. נמצא גם בתוך המתכונים עם רטבים גבינה גבינה המשמשים כדי ללוות את רוב הארוחות, מגוון אפשריות אותם כדי לשפר את טעמו, או כדי לתת נופך מיוחד את הגבינה היחידה רטבים אתה הם יכולים לתת. עוד קלאסיקת: פסטה עם גבינה, אלו כמה מתכונים עם גבינה זה מעטים יש unproven, שכן הם די מפורסם בעולם עבור טעמו טעים. יש גם העוגות ידועה, קינוחים עם גבינה, אלו הם חלק המתכונים האהובים שלי. האמת היא כי רבים הם עסוקים לאכול עוגות גבינה בכל פעם שיש להם את ההזדמנות. יש סוגים רבים של גבינות מתכונים שניתן לגשת נמצא בתוך האפשרויות של העולם. אחד היתרונות של המתכונים עם גבינה הוא שאתה יכול למצוא מתכונים אלה לנגישים לכולם, שניהם בשביל הכסף. אתה צריך לבזבז עליהם כמצרכים. אתה יכול למצוא מתכונים עם גבינה קלה, שאינם משתמשים במרכיבים קשה מאוד למצוא כפי ניתן למצוא מתכונים עם גבינה כשפית כי מעטים יכולה להיות מושגת על ידי למרכיביהם והעלויות שלהם.

מיורקה, לאי הקסם

נקודת התיירות-חוג הסילון ומגורים בינלאומיים של איכות מפגש, מיורקה הוא ללא ספק אחד מאבני החן של המוערכים על ידי שוק הנדל ן, לא רק ברמה הלאומית, אלא גם ברמה הבינלאומית. מאושר על ידי הבניינים כפרי למרגלות גבעות קטנות, רבים הם את מי עדן מסוים שלו ב ארכיפלג זה. בלי ללכת יותר רחוק, ובקרב מפורסמים אחרים, Michael דאגלס, ריצ'רד ברנסון, יחד עם בוריס בקר, קלאודיה שיפר, החליט זמן הגדרת המאפיינים שלו במיורקה (mallorca). זה לא ולא של קבלה כי משפחת המלוכה הספרדית יש ב- Palacio de Marivent, ליד בפלמה דה מיורקה, מעון הקיץ שלו, ולא את מיורקה היא הסצינה של זוהר מירוץ זה להפגיש את הטוב ביותר של החברה הגבוהה באירופה. אחרים, כמו שחקנית הטניס Rafael Nadal יליד העיירה Manacor – הם גם באי הבית הראשון שלהם. וזה זה, אמנם נכון כי מיורקה מברך מבצעים של טעם אדריכלי מפוקפק, האמת היא כי הממשלה הבלאריים השקיע מאמצים משמעותיים בשמירה יתרת אדריכלי של ארכיפלג זה נתפס על ידי רבים כמקום האידיאלי כדי להשלים עבודה ופנאי. מסיבה זו זה שפע של דירות, בתים, וילות, שידפון עבור כל טעם, כיסים. לא לשווא עסקי הנדל ן כפתוחה שומר את המסלול שלו כלפי מעלה, ולמרות הכלכלי ההאטה שבהם שקוע המדינה. לפי המומחים, זה זמן מצוין לאלה המעוניינים לרכוש נכס במיורקה (mallorca). גורם: הצעה רחבה ומגוונת של מאפייני ומחירים מותאם למציאות נדל ן. רק שעתיים במטוס מן הערים באירופה המרכזית, מיורקה מארחים לאחת התשתית המפותחת ביותר בים התיכון. הם 12 מסעדות מיורקה אשר הצליחו לנצח כל כוכב במדריך מישלן המפורסם. למקרה מחוץ הקטנה, עם ממוצע של 250 ימי שמש בשנה, הפנינה בספרדית זו נהנה כמו גם באקלים של החלום אשר גורמת ליהנות מבקרים ימים בלתי נשכחים. אם אתם מעוניינים, לחצו על הקישור.

סוגי קרנות נאמנות

הקמת קרנות נאמנות לאורך ההיסטוריה שלה ואיך את התגובה הגדולה היו לך היום, אפשרה אלה להתמחות בתחומים שונים המאפשרים למשתתפים (בעלי המניות או משקיעים) הכנסה רווחי יותר ללא צורך תנועות גדולות פיננסי או כלכלי. כיום השימוש של קרנות הנאמנות הוא אחת הפעילויות הפיננסיים הנפוצים ביותר, מאז אלה יש שיעור גדול של להחזיר תוך זמן קצר, שרצוי לציין כי האמור לעיל במיוחד מבוסס על סוג של קרן ספציפיים; עם זאת הרווחיות ואת השתתפות בסוג כזה של פעולת מאפשר קרנות נאמנות להחזיק אטרקציה גדולה במיוחד עבור אנשים מעוניינים ההשקעה לאומיים ובינלאומיים. בזכות השתתפות נהדר שיש קרנות נאמנות כרגע בתהליכי הכלכלית של הפרט, לאזור או מדינה אלה ניתן לסווג סוגים שונים מאז כל אחד מהם מספק למשקיעים איכויות שונות על פי באזור המריחה של ההשקעה; חלק מסוגי האלה של קרנות הנאמנות: קרנות הנאמנות מן המניות או מניות: אלה הן קרנות מתמחה קבלת הכנסות גדול (חזרה) בתוך פרקי זמן קצרים יחסית, שהופך אותו דרך מצוינת להשיג תשואה כלכלית מצוין; עם זאת, חשוב מאוד לציין המקבילה של סוג זה של קרן, כי הסיכון גם ממלא תפקיד חשוב, כי אלה קרנות נחשפים קבוע בערך של השינוי מניות, מתן אפשרות להכפיל את ההכנסה שלך במהירות המשקיע או להפסיד זה כמעט בשלמותו. קבוע הכנסות המימון: אלה הן קרנות מתמחה בהשגת מחזירה הכלכלי לבינונית או תקופות ארוכות של זמן מאז פאנד השקעות אלה נעשים עם אבטחה גדולה יותר השקעות הון עצמי, מאז הם רק להשקיע בשווקים של צמיחה מתמדת, איטי במקצת. היתרון העיקרי שיש השקעה מסוג זה היא כי ביצועי הבטיחות כמעט קבוע, אולם זה לא דומה עם הירידה בתשואות להשיג בהתראה קצרה בחלק התחתון של ההון העצמי. קרנות נאמנות מעורבת (הכנסה קבועה ומשתנה):. הם השקעות אשר עשויים לקחת בחשבון את הסיכון ואת הרווחיות שניתן הכנסה קבוע או משתנה אולם הקרן הזו היא זהירה יותר כדי להקטין את הסיכון של אובדן מבלי לגרוע מחזירה את זה ניתן להשיג, אז הסיכון הוא מוגבל מאודלכן הרווחיות גם הוא מוגבל. חשוב לציין כי זהו מצב ההשקעות יכול להיות בשימוש היום בזכות את הרווחיות ואת הירידה של סיכון משתנה המציע למשקיעים. לאור האמור לעיל מוצג כי קרנות נאמנות הן דרך מצוינת להשקיע את ההון שלנו, להגדיל אותו בקיצור או לטווח ארוך; לכן מומלץ ביותר לפני עשיית השקעה הוא ללכת לאן מישהו מתמחה בעניין, כדי בכך שהאדם הזה יכולים לייעץ לנו בצורה נכונה כדי להשיג יותר רווחיות ההשקעה הרצוי.

טיפים למניעת הונאה חלק II

ממשיכים עם הנושא על ההונאה של חברה זו הוא שלח את הרשימה המכילה את הפריטים הבאים: אוסף של 50 שיטות בשימוש הגניבה מעילה של בולי, בולי הכנסה. גניבת סחורה, כלים ופריטים אחרים של ציוד. סכומים קטנים של תיבת, תיבות בנות קרנות ניכוס המנציחות את הקופות. במקום המזומנים תלושי או בודק ללא תאריך, עם תאריכים קדימה ואחורה עם התאריכים. לא לרשום כמה מכירות של מוצרי ומושך מהם הכסף. צור Sobrantesa תיק קרנות וחברות את הקופות, לא רישום או רישום בטרנזקציה ספציפיים.

בגרפיקת את חשבונות הוצאות, עם הוצאות פיקטיבי (נסיעות, הוצאות של ייצוג, וכו ') למעול תשלומים שהתקבלו מלקוח והחלף אותם הבאים לתשלום זה או אחרים. להשתלט על תשלומים מלקוחות, להנפיק את הקבלה על פיסת נייר. תשלום חשבון שתאריך היעד שלהן חלף, השתלטות הכסף, לטעון אותו לחשבון incobrablesa. תשלום חשבון כבר לחייב incobrablesa חרוזים לא לדווח על זה. להוכיח טענות שווא של לקוחות או עבור סחורות מוחזרות. פיקדון יומי לא בנקים או בנק רק חלק טעונה. לשנות את התאריכים בצורות של הפקדות כדי לכסות את התקציבים.

לבצע הפקדות עבור כמויות עגול מנסה לכסות את החסר בסוף החודש. הצג צוות דמיוני משכורות. לשמור על העובדים על שיירות תשלומים כאלה מיד לאחר התאריך של מתפקידו. לעוות את סכומי השכר וחישובים. להשמיד את חשבוניות מכירה. לשנות חשבוניות מכירה לאחר מסירת העותק ללקוח. חלל חשבונית המכירה על-ידי הסברים כוזבים. שומרים על כסף מזומן מכירות באמצעות חשבון שווא של החייב. רישום הנחות תיבת מוצדק. להגדיל את הכמויות של התשלומים בחשבונאות עבור ההוצאות. השתמש העתקי קבלות או חשבוניות, המקורי אשר כבר שולם. ביל השתמש של הוצאות אישיות כדי לכסות את הכסף הגיע מהקופסה. שוב להשתמש הוכחה שאושרו כדין של השנה הקודמת, שינוי מספר תאריך, וכו '. השימוש facturasa שהוכנו על ידי עצמך ועל לזיוף אישורים. תשלום חשבוניות כוזבות, שהושג בשיתוף עם ספקים. להגדיל הכמויות של החשבוניות, בשיתוף עם ספקים. מטען אישי החברה רוכשת, כראוי באמצעות הזמנות רכש. חשבונית סחורות לטובת רווח אישי, לחייב חשבונות מזויפים. מוקד טובין לבית של העובד או יחסית השימוש בו. מלאי זייף לכיסוי גניבה. השתמש מקדמות עבור הוצאות עסקיות, צוות צדקה. באופן לא תקין פדיון בודק זכאים לטובת החברה. חסויות זיופים צ'קים לתשלום לספקים. הכנס ספרים עלים עם תיקי לקוחות או כמויות פיקטיבי. בכוונה לעכב את הפיוס בין החשבון של לקוח. הצג סכומים לא נכון את הרשומות של תיבת כניסות ויציאות. מושבים מבלבל במכוון בחשבונות שליטה ופרטים. עלים חדשים להפוך על הספרים כדי למנוע מניפולציות מתגלים. לא סוגרים את הספר קבלות מזומן בבוא הזמן. מוכרים חומרים עודפים או פסולת ויקחו את ההכנסות של המכירה. למכור את השימוש מפתחות עסקים, יקב או תיבות בשביל כסף. שילוב התיבה או הכספת נמכר תמורת כסף. לאפשר לספקים למכור חברות ולבקש עמלות מטעם העובד. לשאול הספקים לכתוב המחאה אישית לא מטעם החברה. שיבוט הוצאות בדיקות או תשלום של להחזיר במזומן שינוי של הנתונים בחשבוניות כדי לאסוף את viatico הסיטונאי. וכפי נוכל למנוע את זה? פקד טוב ועדה פנימית עם המבקר שלהם נכונה גם קוד טוב המוסר והתרבות למניעת הונאה, בקרה פנימית של מניעת הונאה זה האחריות של כל העובדים של החברה. למנוע הונאה ארגונית, הונאה זו הרעל שמגיע כדי לגרום נזק החיים המוסריים של העובדים של החברה, למנוע את ההזדמנות שיש של המבקר הפנימי טוב. הורדת PDF לחלוק על ידי לחיצה על הקישור:.

פרוטוקול מחקר

בהיסטוריה של אדם נוצרו מנהגים שונים ופעולות להפוך קשרים טובים יותר, גם מתן אפשרות ההבחנה, שנוצר תמונה נחמדה של האדם, כך שלא תהיה עסקה מתאימה לאנשים אחרים כדי לבנות חברה טובה יותר על בסיס הטיפול טוב עבור כל האנשים. זה נכון מאד כי ודרכיה להתנהג במצבים שונים הם תוצאה של עונג גדול, לגרום לאנשים מי עשה אותם יותר מקובל בחברה; ללא אולם רבים מאלה של משחק אינם ידוע מאוד על ידי אנשים, כי במקרים מסוימים, הסוג כזה של התנהגות אינם מאוד תוצרת בקהילה בפרט שבו אתה גר, אז יש צורך ללמוד פרוטוקול עבורם כמו הנושאים הנוגעים התווית בדרכים המתאימות להתנהג במצבים שוניםמצבים גדולה בציבור. אז עבור אותם אנשים שרוצים תשומת הלב ללמוד פרוטוקול, במאמר הנוכחי כמה נקודות מפתח יוצג ב מה מתייחס תג ו בפרוטוקול כדי לקבל מושג על מה יכולים להיות מטופלים בפרוטוקול המחקר. לפיכך בקורסים שונים שבו אתה יכול ללמוד פרוטוקול ונימוסים טובים, תספק עצה איך להתנהג בכל עת, כמו גם מסוימים תנועות, תנוחות, אשר מספקים יותר אלגנטיות ו הבחנה, אשר יהיה אמצעי זיהוי של אדם אשר מצטיינת בחברה. צבירה כי יש ללמוד פרוטוקול, היא דרך זה יפיק תמונה יותר טובה יותר לבצע מול אחרים, אשר לפתוח דלתות רבות להצלחה מקצועית וחברתית, לשפר את היחסים הבינאישיים ולהיות מסוגל לפעול באופן המתאים ביותר לכל סוג של אדם. אנחנו חייבים לקחת בחשבון ללמוד פרוטוקול, לא רק המבקשת להיות אוהב לאחרים אבל גם לכל אדם להרגיש הכי טוב שלהם עם עצמו ולהיות מסוגל לתפקד ללא בעיות בכל מצב טבעי שוטפת, מאז הידע הנרכש ללמוד פרוטוקול, יהפוך להיות אורח חיים, אז מה ניתן לעשות בחברה משהו טבעי, לא משהו אילץ. בין הנושאים השונים יהיה ללמוד פרוטוקול, יהיו נקודות הפיתוח כדרך המתאים שבו הברכה חייב. להיות גבר או אישה, ובהתאם את האמון שיש לך עם האדם; נקודה נוספת שלא היו ללמוד פרוטוקול היא התנהגות ליד השולחן, נושא העוסק בכל הנוגע למצב זה, לרבות היבטים מוצג הדרך הנכונה לאכול, כמו להרגיש, כמו כדי להרגיש את האורחים אם בכלל; עוד אחד הידע כדי לרכוש ללמוד פרוטוקול חלה בחיים, היא הדרך לדחות הזמנה מבלי להיות גס-רוח; גם כראוי בתוך מצבים שונים, אשר דורשים שימוש בגדים מסוימים.

ניתוח קטן

עם זאת, צריך לעשות ניתוח קטן זה למקד אותנו קצת במצב שבו הם עובדים ולהשפיע על היבטים חדשניים ביותר של הפרוייקט. קלט התווך בסיסי של פעולה זו מתמקדת בנקודות הבאות:-אבחון של המצב ההתחלתי. -Contextualized תוכנית עבודה בודדים. -A מעורבות חזקה של בית הספר והמשפחה. אולי מדובר בהצעה הכי חדשניים מהקבוצות האלה סוגי התערבות, שהתמקד בקהילה הזו יש שני: 1. מ EAEHD, אשר בתורו מבוסס על שלושה חלקים: – טיפול ישיר – תיאום – אוריינטציה משפחתית 2.

מעורב, בהתבסס על:-טיפול ישיר משותפים מרכז חינוכי. -תאום. -משפחה-מונחה עצמים. ב קסטיליה – לה מנצ'ה, כמו קהילות אחרות, מוצמד חשיבות רבה שני ההיבטים הבסיסיים, אשר נחשבים בסיסי התערבות ביתי טוב: הקשר עם מרכז חינוכי של הילד ושל המשפחה. הצוות יקבל מבית הספר: ל) כיוון, עצות לארגון את מענה חינוכי:-מידע על הצרכים של התלמיד חולה. -ההצעה והצעות עבור פעילויות, לוחות זמנים, וכו ' ? מורים גישת טיפול ביתי. (ב) מסירת מסמכים העבודה. מערכת היחסים עם המשפחה תהיה מכוונת ת – ראיון אישי, ברוכים הבאים לתוכנית.

-איסוף נתונים. -לקבוע קווים מנחים לארגון זמן הפנאי. התהליך הושלם עם מעקב, שניהם עם המשפחה עם מרכז טלפוני, תיאום פגישות, מידע המשפחה ועל המורים כיצד לפתח את הילד, וכו '. Castilla-לאון: טיפול בבית של קהילת קסטיליה נאסף ב היעדים שנקבעו על ידי סדר אדו/1492/2004 ספטמבר 27, אשר מאשרת את תוכנית הפעולה של אזורי פיקוח חינוכי ותוכניות חינוכיות הכתובות חינוך מחוזי עבור triennium 2004-2007. בפרט, שלו פסקה 6 מתייחס טיפול בבית החולים, הביתה, שמטרתו תהיה Eaportar טיפול חינוכי המותאם לסטודנטים לא יכול להשתתף בכיתה רגילה מסיבות של enfermedadu. מגדירה מטרות, להיות מאוד שונה מעט משאר תכניות ביצעו קהילות אוטונומיות אחרות, באופן הבא: כדי) להבטיח את המשכיות תהליך חינוכי לתלמידים מאושפזים או מבריא. (ב) מתן תגובה בזמן מותאם לצרכים חינוכיים הספציפיים של הסטודנטים בהתאם למצב שלהם. (ג) לספק מענה חינוכי פרטנית בבית. סטודנטים אשר יכול לא ללכת לבית הספר על תהליך ההחלמה ממושך. (ד) לקדם את הקשר עם המרכז של הפניה בתיווכם ותיאום של אנשי מקצוע שונים. Por_otra_parte, לאסוף ומפורש דרך סדרות אחרות של נושאים כמו אלה קשורים לנקודות הבאות: e) עדכון של האמנה את תמיכת בית הספר יחידות בבתי חולים. (ו) סיוע והשתתפות כנס לאומי בנושא פדגוגיה בית החולים. (ז) ארגון של פרסום תקופתי של טבע אזוריים. (ח) השימוש הנרחב של טכנולוגיות מידע ותקשורת. (i) ארגון של אמצעים פיצוי עבור טיפול בבית, עם דגש מיוחד על האזורים הכפריים. זה טיפול ביתי מתבצע בחוץ, בין השאר, על ידי אגודות התנדבותיות שזכה, לפי סדר 14 באוקטובר 2004, אשר החלה תמיכות לשנת הלימודים 2004 / 2005, הם כדלקמן:-תהליך ההחלמה ארוך לילדים בבורגוס אותה לפועל מתנדב של שמור את הילדים. במחוז זה שאנחנו יודעים קצת יותר הודות פיצוי התוכנית החינוכית בבית (C.E.D.), אשר קובע החוק לעקוב, מבחינת שעות הקדיש לכל תלמיד, המתודולוגיה, המטרות – ליאון, בירת והן המחוז הבית טיפול מאויש על ידי מתנדבים מן קריטאס Diocesana. -ב פלנסיה, סגוביה, סוריה זמורה ביצועים אותה לפועל המתנדבים הצלב האדום. -סלמנקה, כוללת את המתנדבים של התערבות האגודה Pyfano, הצלב האדום ספרדית. -ב ויאדוליד, ואב סיעוד פעולה חינוכית מתקיים בין מתנדבים הצלב האדום, את Cosocial. ' .