טיפים להתמודדות עם המשבר מס

שלישית: להתמקד במה הוא, לא את מה שהם איבדו להתמקד במה שהם היו לפני המשבר רק יגרום מודע יותר של הפסד שלהם ולהעצים את רגשותיהם של תסכול, ימשיך לדון בעיה ומונע ממנו לראות מה היא הפתרון. אל תיפול לתוך הסיפור של התרנגולת כי היו שני גוזלים, אחד מהם נעשה חולה מאוד והיא נהרג והשני לתת את מרק עוף חולה כדי לראות אם יוכל להתאושש. אם אתה רוצה להתאושש ממשבר להכין מלאי של כל מה שיש לך, מה הם המשאבים הפיזיים והכלכליים עכשיו מי יכול לעזור, כי החוויה היא כי התמונה טובה, כי ידע יכולים לנצל את ההזדמנות כי הוא, זה יכול לעשות עם כל המשאבים האלה, אתה יכול להתחיל, למי להתקשר, אשר כדי להימנע, שם אתה צריך ללכת … או לצפות את מה שנשאר הוא כל מה שאתה צריך. הבעיה האמיתית היא לא מה קרה בעבר, אם רק יצא משבר, הבעיה האמיתית היא לא משבר, האמיתי הבעיה היא שזה הולך לעשות כדי להתקדם. זכור התחיל, אז אולי גם עכשיו היה מקווה קטן רק אמונה עיוורת כי הושג כדי להצליח, להרגיש ככה שוב עכשיו, בכל מקרה, היום הוא יותר, יש לו ניסיון, יודע, שאולי יש לך קשרים יותר, יותר חברים, אולי עכשיו יש ילדים ומשפחה מי יכול לעזור, אם הוא יכול לשים בצד את המלאי של מה שאיבדת יכול לעוף מהר, להתחיל שוב, אם לפני logrr? עם פחות ניסיון, אשר מונע ממך להצליח עכשיו? האם לא מרגיש מובס. היתרון הגדול של לתחתית היא כי כל העתיד יהיה רווח, מחר יהיה היום טוב יותר וכך כל יום, יש בקרוב נשכח להיות על הדרך שלך להצלחה שוב. זכור כי אתה המנהיג וחסידיו אינם לראות ניצח, מעורר אותך, קח בחשבון שבו אתה רוצה לקחת אותם, הם נדבקים בהתלהבות שלו, הם יהיו מוכנים לעזור, להראות להם את הדרך והם יעזרו ברור זה. הצעד השלישי הוא הכל, כי המלאי הוא ומה הוא צריך להתחיל מחדש. בקרו אותנו

ניקוי

ניקוי למונח הכללי כולל כל ניקוי מוצרי ניקוי ציוד, כזה נדרש בתעשייה, עסקים, מהציבור ניקוי ייצור מבנים, כלי רכב, אובייקטים, משטחים. ניקוי מוצע על ידי סופרמרקטים, חנויות כלבו, חנויות חומרה חברות יש מתמחה בניקוי. ספקים רבים ניקוי מיוצגים באינטרנט. אספקת כמעט אינסופיות, תמיד נדרש ייעוץ מפורט. מומחה ניקוי מקדמת את השירות, על משלוח ואמין בזמן, עם החזרה חופשית של סחורות ועזרה בהתקנה של ציוד ניקוי באיכות גבוהה ללקוח עם ידע טכני, מהיר, המוסמכים. סדר אין מחזור מינימלי נדרש לעיתים קרובות, עלויות משלוח להחיל אותה עם זאת. בתוכנית הם מוצרי איכות ידידותיים לסביבה הם מתכלה, עדיין לגרום ניקוי אפשרי בצורה הטובה ביותר.

המטרה היא תמיד שביעות הרצון של הלקוח. בעת הזמנת, מומלץ לקרוא את התנאים של החברה. מאמרים תחבושות היגיינה ניירות הסניטריים, מברשת אסלה, מנקה ריחני, מפיץ סבון, מפיץ עבור נייר, רחצת פסטה הם בין הניקוי. גם הרצפה טיפול המוצרים נמצאים באזור, מספר כגון שטיח לחפוף ומשמעות ברפדות ניקוי רצפה נקי אך גם חומר סיכה מיוחדת נוזלים עבור פרקט אצילי או יקר רצפות השיש. לניגוב מערכות, אשר מורכבים אלומיניום להארכה או פלסטיק הקוטב טלסקופית, רגל מכוניתה נע מעניינים. הפניות wiping, המחזיק ניגוב יהיה להיות מוצגים בנפרד במודלים מסוימים לקנות. היגיינה מטבח עם מטרה כללית, אינטנסיבי, acetic נייטרלי דטרגנט חשוב.

מירוט נוזלי או ואבקתי בטופס מתאים אחר כך רך microfibre בעפר עקשנים, ניקוי וגיגיותיה, dishcloths, אבק חינם מוך ומגבות משק הבית עשוי לא חסרות. מנקה מחטא ייתכן מאוד הם חשובים, גם נקי המנקה פלדה ו Ceranfeldreiniger עבור האח, באי רצון ויצטרף. ? לגרום לא נעים, סבון, ולוח לברביקיו כלי ניקוי לא רוצה גם דליים מפלסטיק רק מעט כמו טווח, בית, מטאטא רחוב, קיר, התקרה, מברשת חימום, ודורש, הלהב הראשי. מדיח כלים הצורך מימין דטרגנט לנוקוי כלים זמינה בצורת אבקה או כרטיסיות עבור הפונקציה שלהם. לעיתים קרובות ישנם 3 ב- 1 של כרטיסיות, מתמקד אילו כוללים כבר מתרחץ נוזלי, רגנרציה של סיוע שטיפה ומלח. טיפול הכביסה נופל על ניקוי בצורה של אבקה, Waschtabs או דטרגנט נוזלי. Dosing איידס לאחר מכן אפשר להזמין במידת הצורך. ניקוי מכונות, sweepers יד, מטאטא חשמלי, מים, ואקום יבשה, sweepers אבק דרושים למגזר התעשייתי והמסחרי. המלונות נמצאים במלון רכב, כביסה, ניקוי עגלות, כמו גם אספני כביסה כדי לבחור. החלון ניקוי ניקוי זמינה, כמו קבוצה זמין. לכן ערכה מורכב Einwascher, ירקרקה, זכוכית כלי ניקוי. ירקרקה עם ידית ארגונומית זמינים אך גם בנפרד. גם חומרי ניקוי מיוחדים נדרשים. Descaler באופן קבוע המועסקים, מכונות קפה, ברזל אדים, קומקום לעבוד שוב. עזרה נקי יותר מביצועי caustic סתומים והנקודות כיורים, אמבטיה או מקלחת. דלפק נקי עבור עטי טוש נושמת, שאריות דביק או שאריות שמן, זמינים גם. במידת הצורך ניתן כדי פיסול אקולוגי נגד פטריות, חיידקים. כהל הספגה להגן על מוצרי עור, טקסטיל, נעליים, מעילים, סיבים סינתטיים אפילו מזג אויר, תנאי הסביבה, וכך להבטיח חיי מדף ארוכים יותר. אך גם פסולת סל עם או ללא כריכות נדנדה, שקיות אשפה, שקיות אשפה, ניקוי כפפות הגומי לבין עגלה להשתייך לצרכי ניקוי.