אלמנטים תרבותיים מהגר מתגעגע

בסקרנות, אחרי זמן מה של שעזבת את המדינה שלנו, האנשים שלנו ובחזרה התרבות שלנו, התחילו להחמיץ דברים רבים, כולל כמה אנחנו אף פעם לא באמת extra??bamos או טבעי באופן קבוע כאשר אנו עדיין גר שם. זה נפוץ מאוד כאשר אנו נמצאים עדיין בארצנו, unaa החוצה לאכול במסעדה עם חברים, אין פירושה כי מומלץ לאכול בנזיד, מאחיאקו ומעוד מאכלים צפוניים או ארוחה מרוקאית טיפוסית, מאז אנחנו תמיד מחפשים כדי לנסות דברים חדשים ללמוד מעט תרבויות אחרות בבית. הסיבה לכך היא גם חדירה גבוהה של מזון מסעדות בינלאומיות, הערים שלנו (עוד קצת יותר מאחרים). אותו הדבר קורה עם החלק התרבותי, כי בדרך כלל צפוי קדימה פסטיבל תיאטרון בינלאומי, ביקורים מזדמנים אמנים בינלאומיים, יצירות מפורסמות. מקרה דומה בהתייחס פרסומים, weeklies, מגזינים, וכו '. אבל כאשר אנחנו עוד בארץ שלנו, פונה עמוק טעם של הרבה דברים בצורה אחת או אחרת מסומן הילדות שלנו גדל עם לנו, או גם להרגיש צורך שאלה מהאוכל, מריח, נופים כי למרות הכל לא לקח את הימים, במצב ההגירה שלנו, כנראה רוצה ו לפספס הרבה יותר. לפעמים אנחנו מקבלים חלום או לחשוב על הדברים שגורמים לנו להרגיש קצת קרוב יותר, מתקשר הזכרונות היפים בשתיקה. אני חושב כי חלקית יש לעשות עם תהליך נורמלי שבו חייב להבין כל טוב שהיה באותו זמן, זה איכשהו לא ידעה למנף את maximo.a אולי עבור העובדה הפשוטה שיש הכל בהישג יד; כמו שכתוב כי enadie יודע מה יש לו, עד pierdee.

רב אמר במילים אחרות, כבר לא עבור הזרות או מה שיש לנו (כי זה נוח), אבל להיפך, התחלנו להבין כי המדינה שלנו יש הרבה דברים חיוביים, agradablesa הצליחה להשוות בצורה מושלמת בהנאה, התמחויות של כל התרבויות האחרות פשוט מעולם את ההזדמנות לתת לנו להבין עד כמה עלינו להיות גאים על האדמות שלנו. כל זאת, עם ניואנס חשוב, קשה להשיג את האיזון, כמו כל כך הרבה פעמים בחיים: הסביבה לפעול מעורבים לחיות וליהנות אקרובטית, תרבות יש בארץ חדשה, בלי שכחה את השורשים לעשות לנו מי אנו נמצאים ולחיות בלי זה אובססיה על-ידי מה עד כה. כי למנוע אותנו ליצור שורשים חדשים שבו הילדים שלנו ואת זה הוא העלאת העתיד שלנו. כמו כל דבר בחיים, אפשרויות מרובות, חוויות וחלופות להעשיר אותנו, אבל אנחנו צריכים לנהל אותם כהלכה כך הם לא משחק לטובתנו ולהיות לא עוגן ללא קשר בעבר נוסטלגי, אבל די זיכרון חיובית ומעשירה אשר ממלאה אותנו גאווה. העבודה שלנו בטלפון אדום קרובה לאנשים אלה וסימן שורשים תרבותיים, לא כל כך כי המרחק. אנו מזמינים אתכם לחקור את צורות שונות שאנו מציעים קרוב שורשיו בצורה הטובה ביותר להיות סגור שוב. חוויאר Pinz?n הוא הנשיא של וירטואלי תקשורת LLC, חברת הטלקומוניקציה בפלורידה, אשר מספקת שירות לעולים לטינית האמריקאים יותר מ-55 מדינות, דרך שלו הביתתולדותגלריהוידאויצירת המוצר Rojo.a הטלפון חוויאר א. פורסם חברה זו תחת clave קונספט: עזרה עולים מחדש עם השורשים שלהם ואת התרבות שלהם, באמצעות טכנולוגיות חדשניות, כדי לעזור להם לשמור על קשר קבוע זה עם אנשים שלו, בדרך קלה. /

חיית המחמד אידיאלי

החליטו ואתה רוצה לקנות כלב. צעד חשוב בחיים שלך אם לא היו לך חיית מחמד דורש כל כך הרבה תשומת לב, ולדרוש אחריות רבים. אתה הזהיר כי לא לקחת את העניין בקלילות, מאז בחירת הכלב כראוי הוא לא קל כמו שזה נראה. ההמלצה הראשונה שיש לנו לתת לך, היא כי תוכל ליהנות כל תהליך לפני הרכישה, כמו ליהנות השותף החדש שלך ברגע שיהיה לידך. בעת בחירת כלב מה לקנות, עליך לשקול לגבי תכונות שונות שלך גם נכון החיה. בסיסי: הגזע של כלב השלב הראשון בתחילת החיפוש הוא להחליט איזה גזע חליפות הטעם שלך ואת האפשרויות, שכן ישנן יותר מ 300.

כדי לעשות זאת, עליך לנתח מאפיינים כלליים של lineages לצייר לך תשומת לב, וכן ראה אם אותו יהיה מותאם לסגנון החיים שבך. ההבחנה על-ידי גזע הכלב הוא מאוד חשוב, מאז התנהגות כמו חיית מחמד ייקבע במידה רבה על-ידי סוג העבודה עבור אילו כל גזע היה הוליד, מבחינה היסטורית. הוא מומלץ כדי ללמוד אודות גזעים שונים של כלבים, להתייעץ או של vet, כמו גם להבין אנשים, הם חברים ובין אם חברי מועדונים או אסוציאציות של גידול כלבים. כמו כן, דקארט לא התייעץ עם מגזינים, ספרים ואנציקלופדיות; "Mini-Atlas של גזעי כלבים" הוא בחירה טובה עבור מתחילים. שאלה אחרת, עליך לבצע בעצמך בשלב מוקדם זה, חושב הנוכחת הפנוי בפועל חיית המחמד שלך, כמו גם את הזמן כי אתה והמשפחה שלך יהיה להקדיש לחיה. זה ימשיך הטיית בחירה שלך.

מלבד ההיבט של הכלב שלך והתנהגות כללית של כל גזע, זכור שלושה גורמים חיוניים אחרים: גודל, גיל ומין. הכל לכולם: הגודל של החיה. גזעים של גודל קטן, בדרך כלל, נוטים להיות רועש. מלתעות מהירה, חדה אשר להחזיק – שפותחו במקור עבור exterminating מכרסמים – להפוך אותם חיות רצוי כמו חברה של ילדים צעירים. למרות, לעומת זאת, נוטים להיות חיבה, שובבה, בעלי חיים שהפכו לוויה נאמן עבור אנשים בגיל מתקדם, שאינם מצריכים חיית מחמד צריך לצאת כל הזמן פעילות גופנית והליכה. המאפיינים של גזעי בינוני לאפשר להם לציית באופן מושלם למשפחות גדולות, להסתגל גדול, בוגר בקלות בזכות אופיו ממוזג וסבלנות רבה שלך. עם זה הם חיות ער, נאמן, חכם, שובבה. גזעי ענק וגדולים הם בדרך כלל שקט lineages, תו מאוד צייתנית ושלווה. יצוין כי אם אין לך אותם נשלטות היטב, הם יכולים להפוך קצת סוערים פועל, או אגרסיבי עם כלבים אחרים; במיוחד עבור הגורים. בעוד שהם עשויים להיראות מסוכן עבור כמה משפחות, כלבים גדולים נוטים לקבל להגן על הילדים, במיוחד אם הם גדלו איתם על פי גורים…

להיות מנהל טוב

אנונימית שיקולים כלליים בבמאמר זה הם הסיבות של מכיוון היום, במיוחד עבור האירוע ונצואלה חייב להיות מנהלים טובים, ומעל לכל, את החשיבות של להיות מנהל טוב להתמודד עם המציאות הנוכחית של תרחישים עסקיים. אנו מקווים כי הקורא מתעניין בנושאים אלה חברות לנצל נכונה לקחת יותר ויותר יותר עומדים בפני אתגרים רבים, ההזדמנויות, האיומים בתרחישים שבהם הם פועלים, כפיית שאותם של ניהול, יכולת, יוזם, דינמי, אסטרטג, חדשני, יצירתי, השתתפותית, כדי להבטיח, כי הביצועים שלהם מספק את התוצאות המתוכננות ב pro כדי למלא את המשימה ואת החזון אשר נוצרה. מכאן, החשיבות, רלוונטיות, כי דמי הניהול הוא שיחק על ידי איש מקצוע מי מוכן לעשות זאת, מסוגל להתמודד עם אתגרים, סיכונים, חוסר ודאות, הפקת תכניות, פעולות, התכנון האסטרטגי מבטיח את הביצועים שלו, מעדיף לחברה בפעולת שלהם, פרודוקטיביות, במיוחד התרחישים בהם התחרותיות הוא מאוד משמעותי. ניהול ועסקים שלה מאפיינים מודרניים תחרותי proactivity הופך יותר ויותר תובעניים יותר, בנוסף לכך יותר ויותר נוכח אתגרים חדשים, איומים והזדמנויות, מנהל חדש, שאושרה ידע וכלים מודרניים ניהוליות אשר יספק לך הפעולות, בדרישה יתרונות בתוכניות ניהול שלהם. רק על זה, קרולינה Latroph מזכיר לנו, כי מנהל טוב צריך להיות מסוגל לדעת הכל, עבודה מרפק אל מרפק עם מישהו לעשות דברים, יודע העסקים של הארגון, יש מטרה ברורה, שמירה על מדיניות הדלת הפתוחה וכפולה את החזון שלו כפופים כך הם דבקים בו בהתלהבות.

כמו-כן, מוסיף המנהל, כפי שכבר נאמר, יש לעדכן עם הידע המודרני של תעשייה או שוק, פיתוח טכנולוגי, חברותיות כדי אינטראקציה לתקשר עם אנשים. יש מטרה ברורה, אשר אמור לשדר הכפופים להם, כי הוא להפנות את ו תיאום אנשים כדי להשיג מטרה זו. המערבת לדעת כיצד להקצות, עבודת צוות, הקשבה לאנשים, ולהפוך אותם להשתתף בתהליך קבלת ההחלטות. כל זה צריך להוסיף, כי מנהל טוב בזמן הנוכחי צריך לדעת את האתגרים, לקדם שינויים להבטיח מצוין לידי התנהגות ארגונית חיובית אקלים ארגוני par תמיד יעילות, איכות ואינטגרציה של ציוד, הטבות, הישגים. ניהול להשתמש גם תמריצים מוטיבציה כראוי, אשר תקדם יוזמה, יצירתיות שיתוף פעולה, ניהול המתאים של ההון האנושי, כי הוא.

דרושה מנהל לזהות לנהל אינטראקציה אנושית ביעילות, עבודת צוות, לעשות שימוש נכון של יסודות ידע פיזיולוגי מספק טובה של צמיחה אישית, תקשורת, כמו גם אסרטיביות וכל דבר הקשור הערכה עצמית. צריך מנהל מקדימים, כלומר אשר מנהל את לצפות מראש מה הולך לקרות, וכי זה תעודד לשנות, אשר לספור עם חזון אסטרטגי יותר של העסק, והוא מסוגל בעיצוב ושילוב של צוותים. למה כל זה?. בצדק אומר, היא לייחס שינוי זה שילוב הגוברת של חברה וכלכלה שלנו לעולם. ארגונים החלו להיות יותר ויותר שטוח, צריכה להיות יעילה יותר עקב התחרות, אשר יש משתמעת כי מנהיגים וארגונים צריכים משער עם כישורים חדשים שלא היו בעבר לא כל כך הכרחי. יש בהחלט צורך יש מנהל המאזנת בין שני חייו האישיים כמו חיי העבודה שלו, כי בטווח הארוך, אלה הם מוצלחים יותר. צריך מנהל אשר הוא מאמן של אנשים אשר לצמיתות מעצימה את אנשיה, לכן, הדוגמא האישית שלו הוא היסוד. בדיוק טמונה ההבדל בין מנהלים מובילים ומנהלים מנהלים. ואוסף מנהל מודרנית טובה לשתי האיכויות. באופן ספציפי, מנהל טוב חייב לעמוד את התכונות הבאות: 1. לציית, כי בדרך זו אתה יודע שלח ופעילות גופנית Experiencia יודעים רשות. 2. יכולת להתקרב פקודיו בחיפוש אחר חידוש הרעיון או דעה, יצירתיות, 3. מקורית אשר מהווה לא עותק או מודלים זרים, היא מקבלת היסטוריה משלו. 4. כנה, ישר, אתית, מוסרית-5. הוא מקיים יחסים בריאים עם בני משפחה וחברים, הוא דוגמה של התנהגות טובה. 6. חשבון עם שכבות אוניברסלית, יכולת ניתוח של הצגת מספר חלופות לפתרון בעיה. אתה יודע החלטות 7. היא זוהתה עם שימוש נכון הדמיון ויודע מעודד יצירתיות, מעודדת כפופים לחדש ולשפר באופן רציף. 8 תוכנית כראוי פעולות, אסטרטגיות ריאלי, אשר מבטיח תוצאות. 9. השתתפותית, טיפול רשות נאות, אוטונומיה, פעולות הנציג המאפשרים להפיק יכולות בתגובה החברה. 10. מסוגל לפתח חזון לעתיד, אשר כרוך בעבודה עם תחושת לטווח ארוך ולתחזק מנהיגות המושתת על עקרונות. 11 12 נלהב, חזון, יזמית. מחולל שינויים, הדמוקרטית, משכנע, אופטימי. מסקנה ב ה במידה שהיתה מודעות לחשיבות של להיות מנהל טוב כיום, אימונים, לטובת תפקיד זה, להשיג ביצועים טובים, כדי לזהות את הדרישות של תרחישים הנוכחי ולהביא את השינויים הדרושים אשר מעדיפים את התוצאות, תהיה אחריות עבור חברות שיש מנהיג ניהולי נכון, ומאפשר לפרש מה צריך להיות התנהגות ארגונית מתאימה אקלים ארגוני טוב הטבות, פרודוקטיביות, הישימות של ה החברה על פי הדרישה תחרותי הוא דרש. מנהל טוב, בהחלט היא משמעותית, במקרה ונצואלה לדוגמה, כדי לסייע לפרוש מהמסלול שלו סקטור עסקי, אשר עומדת בפני משבר רציני של חדרים-יעילות, הישימות, במיוחד תעשיות קטנות/בינוניות. מכאן הריבית, בקבוצת הייעוץ של Deproimca, הדרכה ויעוץ משאבי אנוש כי הוא שלב הכנת טרנספורמציה של מנהל חדש אשר מבטיחה לחברות בארץ.

מצוינות ניהולית

Vanegas מורה קרלוס מפתיע לא להיות כל הזמן להגיב על החשיבות הניהול החברה אשר יש תחת שלו ללא תשלום כדי להגיע ניהול ניהול מצוינות. אנחנו יודעים מה חייב להיות משתמעת בפילוסופיה של החברה, מאחר שהוא חיוני ביותר שלה מקדם מוטיבציה אובייקטיבית. יש כאלה שמעיזים כדי לסמן בפומבי כמו הסלוגן שלו. עם זאת, כאשר דן התנהגות ארגונית של מוסד ו / או החברה אנו מבינים ספירות הוא נכשל או שהוא פשוט לא הבין, אין ודאות משותף, אין שום עניין יש מוטיבציה או חוסר תרבות ארגונית או המודרני ניהול כלי זה באות לידי ביטוי. מצוינות ניהולית כובש דרך פעולות קבוע ויומית ממוקדת על האיכות של כל ושל כל אחד האזורים של הממשל, מאז, אז בהחלט זו מושגת, לחנך, מניעיה צוות, לא שימוש באיומים, חטיבות קבוצות מיעוט מועדף. במילים אחרות, הצלחה היא הוא מבוסס על תרבות, מחויבות, מסורת, כבוד, נאמנות של העם מאז שהאדם הוא חשוב, משמעותי, משחקת תפקיד חשוב בתוך החברה.

מכאן, קיום, כי ניהול ניהול, מנהיגות אפקטיבית, מחייב לא רק כלי, כמו מימון, מערכות, תכנון מבנה הארגון, אך מנה טובה של כושר כדי שלמאחה לנהל משאבים שונים עם חשבון זה. במונחים אחרים, המתנות בו נולדת, אינטואיציה, יכולת לטפל ולהתייחס אל אנשים, כריזמה ואנרגיה חיובית האישי, היכולת לעורר ולתת התלהבות; זוהי המנה של אמנות התוחם את הניהול, ונבנה באופן זה טכני, האדם שני אלמנטים נפרד כדי להשיג הצלחה כי הוא נשאב. זכור, ניהול מיישם מצוינות בארגון לטיפול באנשים עם אמון, לוקח בחשבון את משאבי אנוש כמקור של רעיונות, מתן או נותן לך סביבת עבודה נאותים, איכות החיים של העובדים, בנוסף מעודד אותם ההישג של המטרות שלהם, מניב סביבת עבודה הרמונית, אקלים ארגוני טוב, מיטוב הקרבה בין החברה ללקוח, כאשר הדעה שלך הוא מאוד משמעותי עבור פעילות העמותה. בהחלט, רדיפת מצוינות הוא נולד צורך אמיתי כדי לשפר ולהקים מבנים גמישים של גישה של שינוי מקורו בהניתוח של המצב הנוכחי של הארגון, הגדרה ברורה של מטרות מסוימות, שבו כל החלקים המרכיבים את הארגון חייב להיות ההפרשה שינוי בידיעה כי חשוב עבור החברה וסביבתו. תומאס ג'יי פיטרס, רוברט H ווטרמן ג'וניור (בהחיפוש שנקבע למצוינות, 1982), העיר, כי חברות הגדול יש פילוסופיה מושרש עמוק זה אומר "תנו לנו לכבד את הפרט" "תנו של אנשים למחזיקות" תנו לנו הם descuellen "," אנו מטפלים באנשים כמו מבוגרים ". Poe בינתיים, תומס ווטסון (א) עסקים והאמונות שלו, 1990), מדגיש כי כדי לשרוד להשיג הצלחה, הארגון צריך סדרה של המשרד האמונות עליו יש לבסס כל שלה מדיניות ופעולות; בנוסף, הגורם החשוב ביותר להצלחה של חברה היא דבקות נאמן אמונות אלו. זה לא אמור להיות שנשכחה חברות הגדול יסודרו באופן מתמיד, לעשות שימוש טוב יותר של קבוצות עבודה, לבסוף, בחירה אופטימלית אנשים וספירת עם הכריזמטי, יוזם, השתתפותית, מנהיגות כי הוא לא מפחד לשינוי, ההפך הוא הנכון, הוא יוצר אלה מעדיפים אותו. m