השפעת הרגשות

לא שמת לב כי בעת לדבר עם מישהו, או לחיות עם מישהו במשך זמן מה, כמו למשל עמית לעבודה, לפעמים אתה מסיים מתנהג או מרגיש את האדם הזה? כדי שלי זה קרה לי לפני עם עמית לעבודה, כמה זמן ב חברה גדולה כאן בקולומביה, שותף שבו למדת. הרבה ואני נהנה מעבודתי כמו סוג היה די קומית עם בן אדם טוב מאוד. אז בסופו של דבר העביר לי במשרדו של כמעט כל הזמן, כי אז היה לי אין משרדים, לא יכלה להעביר את זה לי לא בבית שלי, אז במשך הזמן התרגלתי לעבוד מהמשרד על ידי עמיתי. כמובן שדברים לא תמיד שמחה, ברגעים שבהם הוא לחץ בעבודה, היו רגעים שלא יכולתי לראות מישהו, והייתי בהזדמנויות רבות לבן של תרגול עבור בגישותיהם רע כשהוא במצב רוח רע. מסיבה זו מעדיפים לצאת מהמשרד, לשאוף ולעבוד במקום אחר, לפעמים הלכתי לבית שלי ואני נשארתי שם עד דברים להרגיע. ב ואז לא הבנתי איך החשובים והמשפיעים אשר הם רגשות בחברה, וזה כמה קל לקבל את המצב שלך עידוד למישהו אחר, זה נקרא השפעה רגשית, והוא נתקל אדם כדי להדביק אחרים עם מצבם הרגשי. למשל במעמד של כנסיות אלו, תווים אלה יש כוח עצום להשפיע על אחרים, זה מצביע על מצב של אינטליגנציה רגשית גבוהה. מחקרים רבים פותחו בנושא זה. זהו מקרה מהסוג האבולוציוני פותחה, חיזקה אצל הגבר מאז תחילת התרבות, ולכן המנהיגים האמיתיים של קהילה, הם אלה שיש להם את היכולת להפרות אחרים שלהם מצבים רגשיים. עכשיו, תשאלו: ?que יש קשר לפתות אישה? כל Apues! משמעות הדבר היא כי עליך ללמוד לשמור על תחושה או תחושה למקסם את הפוטנציאל שלך על רגשי השפעה, מה שתגיד, במיוחד רגשות חיוביים, לגרום לך להרגיש טוב ורגוע עם עצמך. עכשיו, מה שאתה צריך זה מידע הוא הדברים הבאים: תחושה או רגש הבוקעות כדאי לבחורה שלך הוא תחושה של רגיעה ומיניות. התחושה הזו של הרפיה ומיניות חשוב מאוד, כי ברגע שהבחורה שאתה מנסה לגייס כאשר אתה מתחיל לכוון עם ההרגשה הזו תיפתח לך ביתר קלות, כאשר היא מתחילה להרגיש רגוע מאוד מינית כלפי אז פתיחת הסקס יהיה הרבה יותר קל. מזמן זה קרה עם חברה מהעבודה, אשר הצטרף שלנו לעבוד על הקבוצה לאחר שנה אני כבר עובד, ילדה חדשה ויפה, היה חום, הקצרות, אבל פיזית, יפה מאוד טוב שלי נמשך לי הרבה, בסופו של דבר התקרבתי והתחלתי לאט לאט להרגיש רגוע מאוד והרגשתי משיכה גדולה אליה מינית, לכן ניגשתי אלייך בכל פעם יותר, לאורך זמן היא החלה להביע את עצמי גופני לארח אותי, עד לנקודה זאת כאשר הוא ישב לידי, בשבתו עלי כי עם הזרוע שלו הוא נגע שלי בעדינות, רגלה נגעה, עם אותות אלה הבנתי כי התחושה אני רגוע וזה היה מינית אליה, השפיעו על אותה גם, עד כי היא אז היה זה רציתי לדבר או לאכול מתי היינו על הפסקת הצהריים שלנו. כדי להתקרב אישה, הוא יוכל לקבל התחלה טובה, תשתמש הרגשות שלך יותר חיובי וחזק כדי לפתות בצורה פשוטה יותר ואובייקטיבי. לעשות ?Crees שזה כל מה שאתה צריך ללמוד?שום דבר לא esoa יותר שקר אלה רואים רק את קצה הקרחון. להוריד וללמוד כל טכניקות, טיפים וטריקים שאתה צריך לדעת כדי לפתות את ביקור האישה שלי.

כמו להגדיל את שרירי מהר

אם רוצים לדעת איך להגדיל את שרירי שריר מהר, ואז במאמר זה אתן כמה טיפים פשוטים של שימוש זה יכול להתחיל לשים. בפעולה היום. זה רובנו רוצים את שרירי גדול יותר של הזרוע, אך נראה כי עבור אנשים רבים, לא משנה איכות התרגילים זה הפוך, הזרועות האלה נשארים כמעט בגודל זהה. . למה? . ובכן, זה בדרך כלל כי המסקנה של שגוי פעילות גופנית שגרתית. הדרך של בניית שרירי הזרוע, בכל עבודת שרירים היא להוסיף משקל מספיק כדי להפריע את דרכם. אל תדאג אם אתה לא מבין, אני להסביר את זה להלן.

הדרך של בניית שרירים גדולה וחזקה היא להרים משקל יותר. . תצטרכו לעשות את המיטב עם משקולות כבדים כדי להשיג את התוצאות שאתה מחפש. כדי ליצור תרגיל אימון שרירי, יהיה עליך לשלב 3 קבוצות של 6-8 חזרות בכל. אני תמיד להשתמש 8 חזרות, אבל גם לעבוד עם 6. אתה צריך להשתמש משקל מספיק כך סיגואה הטופס שלך עדיין טוב בסדרה האחרונה. אם אתה משתמש מדי משקל סביר כי אתה לא יכול לעשות את הסדרה 3.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון עם כל שריר הוא לא יעלה על זה בעבודה. זה כולל שרירי הזרוע שלך. אתה רק צריך לעבוד שתיים או שלוש פעמים בשבוע. ראיתי גברים לעבוד 4 ימים בשבוע, זו הגזמה. כאשר רכבת בדרך זו, אתה אינם מאפשרים את השרירים שלך לנוח את הזמן הדרוש לבניית סיבי השריר. כן באמת מחפשים להגדלת מסת השריר של הזרועות, במיוחד שרירי הזרוע שלך, לקבל. אני מקווה שזה עוזר.

מזכירות בנקאות

עם כך אין אף אחד במדינה להתמודד עם מיקום כזה אסטרטגי ומורכבת, דון הנשיא שלנו תמיד הגיונית פליפה החליט לשלוח ראש רבים תחלואי הכלכלי הנוכחי שניהם להאשים אותנו, לא יותר, לא פחות מאשר בנקאות, למרבה הצער היא לא זו שראויה שהוזכרו אך הבנק מאוד של מקסיקוהקורא יכול לדמיין את האסונות שיצר פוסט כזה? ומעל הכל בידיים של secregato לשעבר-אסיינדה rechonchete, ולא לומר זה דבר כל כך יותר לאוויר כי ה' כבר אחראי מציג לנו כיצד ויסנטה לשעבר, presidenciosa הגרר – עם שלהם אלטרואיסטי באנאלפביתיות הערות-דרך מספר שגיאות גסות כמה הידוע לשמצה ועוד רבים אחרים בלתי הפיך – ובתחושת כי הוא מסוגל, אבל אנחנו מקווים לעשות טעויות הראשון שלך להבין את המציאות. אף-על-פי אני לא מבין הרבה הכלכלי בסוף אני כלכלן ו סופר – חשוב להבין היטב את כמות הונאה, תנועות מבעית, התואנ נוספת קירות, נפוטיזם מופרז מיקום כזה מייצג, והנה שבו אני קורא לקורא לא רק לזכור, אלא גם כדי למנוע שוב איבד את הזיכרון כפי שאנו נוטים לקבל, האם זה שווה rebusnancia שלי – לזכור מישהו יש ובטחתי bogagrip $ בעבר 2008 אני לומר כי שני empresariote mondrigo לא ניתן לגלות רק אז כאילו שהייתי משחק סופר שוק או mesmamente בזנבו של טורטיות, מידע כל כך גבוה הם כרוכים מעילה הלאומית, פסאודו כיווץ של כלכלה חזקה למדי או כן?, אבל זה בהחלט אמור לספק מידע דרך דליפה על-ידי כמה לקריאה הציבורית של שרת הונאה, נמכרים empleadete טבלה של העם mexica – עם הירארכיה מספיק כדי לא רק כדי לקבל מידע תכייל אלא גם לטפל בה כל טעם וכל הועיל – שלךאם אנו חייבים למישהו את קנה המידה בלתי מתקבל על הדעת של הפער הכלכלי הנוכחי הוא עובד לא יעיל שלנו. אבל מאוחר יותר בתקווה אני בתנאי דרך עבודה ללא דופי, רשימה אינסופית של הטבות לאומי ואישי לא או כמה כמה – הלשון ההזדמנות כדי לנשוך אותי ואת cheeks למעלה בתוך כי רק אז נדע כי בסופו של דבר, זה קומץ servidorcitos יקר זה כבר משהו לתת בחזרה לאנשים לחיים טובים כזה להתרחש. אבל אני מקווה גם, כאשר הכל יתברר שגיאה בחישובי כידוע לצערי כי זה יעבור ואנשים וקבע כי אני לא מאתגר בהאינטליגנציה של הנשיא שלנו אלא ההפך, אני סימון-עם שלה כבר ידוע, ההשלכות מדומיינת, בלתי מתקבל על הדעת, המקסיקני לפחות זה תחום ענק אשר אנו יכול גם להיות אדישה – faje חולצות היטבמקלות גם חצאיות להשאיר של tarugadas לא בשלה, לנער של pusilanimidades, ללוות מאות של המתלוננים שהחליטו כעת לגייס לא רק את הקול, אבל הידיים ובמקרים מסוימים, מקל או לחצץ הרימו לאורך הדרך, כי בהחלט לא הבנת על-ידי יותר ויותר אמריקאי זה נאמר – שהכל רע גרוע מכך, אך רק עבור האנשים, לא עבור הסרגלים, הרבה פחות עבור יזמים וציין כי למרבה הצער הפנורמה לא שיפור עד שאנשים של אמת, אך לא לצעוק על המטרה או שיכור בתאריכים חג לאומי, אלא להגיד מי עוברים חליבה הכיסים שלנו יותר, או לרדת כמה פסים חשבון התעללות או המטוס שלו מתחילים ו שלהם. כדי לבצע דגימה לחצן, גם אם לנו לא דיווחו כי ברור החוקה סיבות שלנו נותן האנשים מתח מספיק כדי לשמור על הודעות שלהם או לשלוח לטוס השליטים שלנו, האם ברצונך לדעת כמו? לקרוא את החוקה, הם זולים, למכור אותם בספריות כל. אתה מחליט אוה, קורא אחותו ואחיו, אנחנו נשארים כפי שאנחנו, או פלאנו אנו התייחסנו. אנטוניו אנדראדה גואדלחרה חליסקו