איך להישאר יפה?

סודות, טיפים, טריקים וטיפים להישאר צעיר ויפה יותר זמן. מאת חוויאר Mart? בעקבות סיכום זה טועה ההוראה להישאר יפה יותר זמן. יהיה הגוף שלך, את דעתך ותודה שלך יחסים! אל תשכחו לראות במאמר זה כדי המלאה ועצות רבות יותר – לטפל בשיער שלך – לקשט את השיער שלך עם פרחים. -עוקב אחר מכבד רק תזונה טובה ו ללמוד היטב: לקרוא כתבי עת של התזונה, Dietetics ובריאות ממקורות אמינים. -להשתמש בקרם לחות טוב מדי יום. -משתמשת רק מוצרי יופי של איכות. -השתמש סגנון סמלים בעיניים שלך. אם יש לך עיניים קטנות, alargalos.

אם העיניים שלך גדול, לשמור את טרימר קו מתאר. -להדגיש את הנשיות שלך בדרך שלך של השמלה – פונטה לנשים נעלי estilicen את הרגליים – יש רגלי נחמד? Muestralos! -לחיות את החיים שלך על פי הרצונות שלך ויש Liberate של אשמה. -אם אתה מקבל קעקוע, ודא כי… היא יפה, נשית, במקום שבו לא ניזוק את היופי הטבעי של גוף האישה שלך. -הדגשת התכונות הטובות ביותר שלך.

-לוקח משחק שלך המחשוף! -לא בצע אופנה, אם אינך מעוניין לעשות את זה. אך ודא כי אתה לובש לשלב גם עושה אתה נראה יותר יפה – אם מניחים על המכנסיים, ודא שמתאימה לך היטב, וקח אותו הנעליים המתאימות. -חושני אך דיסקרטי באותו זמן. -לתרגל ולשפר את החיוך שלך. -השתמש נעלי העקב במידת האפשר. -אם יש לך פירסינג, כמו עם קעקועים, ודא כי הם חושני, נשי, הם נמצאים במקום שבו לא למטה היופי הטבעי של גוף האישה שלך. -לצפות היציבה שלך! זה הולך זקוף וזרימת לתת כנף טבעי ומבצע צורה נשית של ירכיך – gustan te סי, השרוול ב הקרסול. -לשמור את גישתו לחיים טובים. -לקבל מספיק פעילות גופנית. לפחות 3 פעמים בשבוע, העוסקים בכל פעילות לשעה אחת. -לשתות הרבה מים. -מגורים על כרית של צפיפות גבוהה, גדול ומרווח. -הוא ישן מספיק, חושך מוחלט, שתיקה. -השתמש מברשות עם זיפים טבעיים. -היא אוכלת רק בכמות האוכל, כי הגוף שלך זקוק. או, פחות ולא יותר. -מגן על העור מהשמש. -לא אתה צריך דיאטות שמשנות את תפקוד הטבעי של חילוף החומרים שלכם – לוקח פירות וירקות טריים, ילעס וללא, במידת האפשר, פילינג. -מפני העור שלך קר ורכיבים. -בינוני את הצריכה של אלכוהול. -הוא החבר הכי טוב שלך לא תוכל לדרוש עודף – לקבל וליהנות את חיי המין שלך בכל הניואנסים שלה, משנה את הכיוון. -מגן, ומקיים את העור שלך עם קוסמטיקה טבעית. -משתמש איפור חזק יותר בלילה. במהלך היום, גוונים רכים מספיק, לא מגזימה ניחנת. מארטי חוויאר הוא אמן, סופר איש עסקים. בקר כדי להציג את המאמר המלא