לבנות עסק באינטרנט

בעולם העסקים המקוונים קיימות דרכים רבות כדי להפוך כסף. לדוגמה: שותפים תוכניות, שיווק רשתי, בלוגים, יצירת ומכירה הבקשה. אבל עבור כל סוג של פיתוח מוצלח של עסק רווחי יש חוקים צריך לזנוח. חוקים אלה, הבאתי במהלך יישומה. עכשיו הם רוצים לשתף אתכם.

1. החוק של גומחות. עליך לבחור נישה (נושא) שבה אתה טוב. 2. החוק מומחה. אם ברשותך ערכת נושא, באפשרותך להפוך למומחה בכל שדה.

וזה לא קשה מדי. פשוט לקרוא כמה ספרים על נושא מסוים, בקר הדרכה 1-2, לכתוב מאמרים נוספים בנושא זה, לאחר מכן הצבתם באתרי נישה. אך חשוב נקודות כי המאמר שלך יש כבר המגע מעל סקירה של אנשים בעלי ידע רב בתחום זה. תאמין לי, אתה כבר ב- 80% ידוע יותר בנושא יותר מאחרים. מזל טוב! לך הם מומחה. יש אנשים אתה נותן אמון, הביעו לך לאהוב. חברות אינטרנט כמעט כל הפעולות בנוי על אמון. 3. חוק אין מעקב. האינטרנט הם עצומים. אתה יודע בעצמך את זה באינטרנט ניתן למצוא, תכונה חסרי?השיער שמסתובבים באזור. לכן, כעת אנו מוכרחים לעבוד כדי להבטיח כי אנשים שמצאת. יותר האינטרנט «nasledite», מהר יותר תוכלו למצוא. כיצד להחיל בפועל: העברת מידע אודות עצמך, את העסק שלך באתר חברתי נישה, אתרים, הופכות קוראים קבועים של מעניינת אתה בלוגים. בקיצור, ליצור חברויות בעולם הווירטואלי. 4. מרכז אסטרטגי. עליך רק מרכז, שבו היו כל הרצועות משלך "רצועות". ו כפי תרגול, זה מרכז כדי להפוך את הבלוג שלך. 5. החוק הקשר. יש לך בלוג. מה זה למלא? בהצלחה לכתוב עסקיות לא אוהב, אתה מצפה מן המנויים שלך. ב אזור תראי, זהו הרגעים החשובים בעסק הבנייה. בצע את החוקים ואת העסק שלך יהפוך רווחי מאוד.