שגיאות כי עלינו להימנע בעת עיצוב דף אינטרנט שלנו

אחד החסרונות העיקריים של הרוב המכריע של אתרי אינטרנט, היא הדרך הם עוצבו, אם יש לך לגלוש באינטרנט על-ידי ביקור עמודים רבים אתה יכול להבין את עיצוב שונים אשר יש בזה אחר זה. אבל מי זה? כ- 95% מהחברות יש אתר לא מוטרדים לגבי להשיג את ההטבות הכלכליות ממנו, יודע ה-5% הנותרים איך צריך להיות מתוכנן באתר האינטרנט שלו ואת היתרונות אשר ניתן להשיג ממנו. באחוז שרוצים להיות? עולם האינטרנט הוא לא כל כך שונה מהעולם האמיתי, באינטרנט הכל נכנס דרך העיניים של השגיאות של נפוץ יותר בעת עיצוב דף אינטרנט. 1. לא מקצועי עיצוב אתרים, כמו גם את הדאגות לקבל משרד או חנות בו להציע ללקוחותיך באווירה נעימה ומקצועית, באופן דומה צריך לעשות את זה בדף האינטרנט שלך, האתר שלך חייב להיות בעל מראה רציני ומקצועי.

2 דף מעוצב לחלוטין ב- flash, הטכנולוגיה המשמשת מומלץ, אבל לא אנחנו צריכים לרעה זה, זכור כי אתר האינטרנט שלך הוא לא טלוויזיה מסחרית, אתר האינטרנט שלך הוא המקום שבו לקוחות פוטנציאליים רק מחפש מידע רלוונטי, לא מחפש צפיה בפרסומת טלוויזיה. באפשרותך להשתמש הנפשות באתר שלהם אבל לא להתעלל בהם. 3. זמן, טעינה תמיד לשמור את זה בראש, לא כל המבקרים הזנת הדפים שלך, יש באותה המהירות של גישה לאינטרנט, מבקרים מחפש מידע מדויק והם לא מוכנים לחכות זמן רב שבו מוצגת בדף שלך בדפדפן האינטרנט, לזכור תמיד לייעל את האתר שלך באופן שבו אתר האינטרנט שלך הוא מהירלא להתעלל ההנפשות ולהשתמש תמונות מאוד כבד. 4. מבקרים אבודים, ואילו ביתר קלות המבקר הוא למצוא את המידע זה לחפש, זמן מלא לסקור את התוכן של האתר שלך, עיצוב אתר האינטרנט שלך בצורה מסודרת, לאתר את הסעיפים החשובים במקום גלוי, רצוי להפוך את מפת האתר שלך באתר בה משתמשים יכולים להזין ישירות מקטע מציין. 5- אין קופצים, להימנע באופן דרמטי, לשים על חלונות קופצים ענק שלה באתר האינטרנט עם פרסום זה מטריד הרבה מבקרים, אם אתה רוצה לשים מוקפץ על אתר האינטרנט שלך הוא חכם בגודל של החלון והתיישב פרסום בצורה כזאת, כי זה מוצג רק פעם אחת, אך מומלץ להימנע מסוג זה של פרסום.

6. כיצד קשר זה? ביטחון כי אתה יכול להציע ללקוחות שלך הוא היבט חשוב מאוד, כדאי תמיד קיים במיקום גלוי באתר האינטרנט שלך, קטע שבו מבקרים ליצור איתך קשר באמצעות טופס האינטרנט או באמצעות טלפון, בעוד דרכים נוספות של קשר לתת לך הלקוח הפוטנציאלי שלך לזכות ומאובטחת יותר. 7 קישורים שבורים, לפני פרסום באינטרנט סקירה יש צורך פירוט מרבי הקישורים הפנימיים באתר האינטרנט שלך, קישור שבור יכול לגרום לאובדן של מבקרים. 8 האתר בבנייה, מזרח הוא הטעות הגדולה ביותר שאתה יכול לעשות, אם אין לך מוכן באתר האינטרנט שלך, עדיף לא לפרסם את זה, משמש כדי לפרסם אתר ההודעה בבנייה, הדבר היחיד מושגת עם זה זה להפסיד לקוחות פוטנציאליים אפשריים מבקרים באתר האינטרנט שלך. 9 אתר לא אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש, המטרה של כל חברה היא תופיע במיקומים העליונים של מנועי החיפוש, אך מטרה זו לא ניתן לעשות זאת אבל לוקח בחשבון אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך, היבט זה הוא אחד החשובים ביותר בעת עיצוב אינטרנט שלנו, הרשת, יש מספיק מידע בנושאניתן גם לשכור את שירותיו של חברה המתמחה המיקום במנועי החיפוש. אלה הם רק כמה מן ההיבטים העיקריים שיש להימנע בעת עיצוב אתר אינטרנט, אם יש לך כבר אתר אינטרנט קו יש צורך לבצע תיקונים התואם ביצוע ההמלצות שתוארו. מחבר: Miguel ?ngel טרינידד רייס באתר:.