רכב ביטוח אשראי.

לאחר ההתפרצות של הרצון של קניית המכונית החדשה שלך שאלה טבעית נשאלת: איך למצוא את האמצעים כדי לבצע רכישה זו. וכאן "מטה מטה-הקסם הופכת קונה מכונית באשראי. רכישה הלוואה למכונית היא צעד רציני ואחראי, אשר דורש הכנה זהירה. תנאי הכרחי עבור קניית מכונית על אשראי הוא ביטוח הרכב. אוטומטי ביטוח אשראי מבוצעת בשני תחומים: קסקו ו- OSAGO.

שני כיוונים אלו מחייבות בעת רכישת מכונית באשראי. כאשר אשראי שביטוח אוטומטי קסקו מונפקת זה מגן מפני כל סיכונים (גניבה, תאונה ו פעולות אחרות). בעת רכישת רכב ללא שימוש ביטוח אשראי אינה חובה. אולי 2 אפשרויות: קסקו חלקית ולא מלאה. בניגוד קסקו חלקית היא המכונית אינה מבוטח כנגד הסכנה של גניבה. הכמות של הפרמיה עבור מכונית תלוי בסוג הביטוח סכום הביטוח.

לעיתים קרובות ביטוח אוטומטי ההלוואה מוצעת הסוכנים אותו לספק אשראי. כאשר אתה בוחר סוכן הביטוח, עליך בקפידה לאמת מידע אודות פעילותה, תנאים, ערבויות. בנוסף הקרדיט ביטוח אוטומטי קסקו ביטוח, תוכנית ביטוח MTPL ביטוח היא חובה. קיומו של הביטוח הקוטב הוא אחד המסמכים רישוי עבור הנהג של הרכב ברחבי הפדרציה הרוסית. הכמות של הפרמיה נקבעת על בסיס המאפיינים הטכניים של המכונית, מפיק, נהיגה ניסיון, גיל הבעלים של הרכב. מדיניות OSAGO-חובה כלי אשר הנהג של רכב חייבים להציג, יחד עם הדרכון טכני ו. רישיון נהיגה על הראשון הדרישה של המפקח של משטרת התנועה.