קורסי שפה אנגלית. אסטרטגיות הוראה מודרנית

כמו כל עבודה נפשיות אחרות, לימוד אנגלית הוא אחראי מאוד מייגע, כך תוצאות טובות בעל פה לא ניתן להשיג. שיטות מודרניות של לימוד השפה, קורסים להשתמש אנגלית ייחודי. אחרי הכל, המורים של קורסים עם התלמידים לחפש גישה חדשה דידקטי חינוכית תוכניות, לשבור את הסטריאוטיפים שיש להם להתישן. כמו כן, ללמוד השימוש של המוח האנושי הוא נכון, לנסות להפוך את לימוד קל ומהנה באמצעות טופס המשחק של למידה. כדאי לזכור כי ילדים צעירים לתפוס את מילים לא מוכרות על לטוס כאשר אימונים הוא משחק. בנוסף, קורסים בשפה האנגלית כיום באמצעות אלה אסטרטגיות למידה חדשניות: – השתמש יכולות רגשיות מבטיחה את המאזין של קורסים בשפה האנגלית השוואה אסוציאטיבי, לא רק לשנן מילים. במקרה זה, מילה חדשה הקשורה לרגשות נעים ממוקם בפינה של המאזין זיכרון כזיכרון נעים. לכן, שיעורי של היום סרטים בשפה האנגלית כוללות צפייה מרתקת, לארגן מפגשים עם אנשים מעניינים שאינם דוברי אנגלית כשפת אם, לספק לקרוא ספרים במקור.

– לתלמידים במהירות לשנן מילים כל מילה חדשה אחת, קורסי שפה אנגלית הציע להטביע כל מילה לא רק בדיבור שלו, להשתמש בשפה בחיי היומיום. לדוגמה, 'לבן' את המילה צריך מיד צצים בראש עם גיליון נייר לבן סוכר או שלג. המוח האנושי יוצר אסוציאציה מיידית של מילים עם מה שראה בתוקף בול לזכרו. – הגורם העיקרי לימוד שפה – את האמונה בעצמנו. לא בכל מקרה אין לי ספק כי המוח שלך לא זוכר כל כך הרבה מידע חדש. Modern קורסים בשפה האנגלית הם מומלץ מאוד להשתמש באסטרטגיה של שכנוע, הפועל על המוח, כמו היפנוזה. כאשר אדם בתחילה תכנות עצמך להצלחה – ההצלחה תהיה הקרובה.

לשכוח את טעויות העבר בבית הספר, באוניברסיטה, כאשר אתה מחדש לקחת כמה פעמים הבדיקות. כישלון להישאר בעבר, אבל המדריך שלך צריך להיות שאיפה להצלחה. ואכן, את הפרס הראשי של זה – קריירה, וכתוצאה מכך, עצמאות החומר. – מורים בעלי ניסיון אשר שוגר בהצלחה למעלה מ 100 תלמידים של קורסים בשפה האנגלית, טוענים כי אנשים הציבה לעצמה יעד ספציפי, המהיר ביותר בקבוצה לומד אחד חדש. לדוגמה, אדם כעבור חודשיים הבטיח לשלוח שליחות בחו"ל, אבל בשביל זה הוא צריך לדעת אנגלית. במקרה זה האדם יש מטרה ספציפית וכל זה אומר שאין יותר יהיה לחפש קריירה מוצלחת. כל מקרה חייב להתחיל עם רצון גדול כדי להשיג מטרה מוטיבציה ספציפיות, במקרה זה, ההצלחה תהיה מובטחת מאה אחוז, וכל כישלונות העבר לא ימנע זאת.