כיצד להזמין מכונית חדשה

1. לבחור את הרכב שלך תחת מכוניות אמריקה מ 'החדשה'. 2. ליצור ערכה מלאה של ההתעניינות שלך באמצעות התפריט. 3. לחץ על 'סדר המכוניות מאמריקה", מתוך דף המתאר את הרכב שבחרת, למלא את טופס ההזמנה עם כל הנתונים הנדרשים.

4. הזמנות, אושר על ידי שיחת טלפון נגישים במקום הראשון! לאחר אישור ההזמנה, המנהל שלנו ייצור איתך קשר לדיון מפורט הפרטים של ההזמנה. במהלך השיחה, אתה יכול לבקש מידע נוסף אודות הרכב שהזמנת. 5. אם לאחר ההבהרה של הפרטים עם עובד שלנו, אתה מחליט לרכוש את מסודרת המכונית, אז אנחנו נשלח לכם פיקדון החוזה על זה הרכב ופרטי הבנק של החברה שלנו.

תחת חוזה הפיקדון שתבצע תרגום של ukazannojv ההסכם, כמות העירבון לחשבון הבנק של החברה שלנו. סכום פיקדון בעת הזמנת רכב חדש הוא 20% מערכו. 6. עם קבלת הפיקדון לחשבון שלנו, אנו מתחילים לעבוד על הזמנתך. אנחנו מסכימים עם הסוחר על הרכישה של מסודרת המכונית החדשה שלך ושולחים אותה למחסן שלנו. 7. לאחר רכישת הרכב הורה לך, אנו נשלח לך תמונות ותיאור מפורט. כמו כן, עם סיום ההזמנה, אנו שולחים לך בסיסית מכר רכב, חשבונית, דרישות הבנק של החברה שלנו. על בסיס החוזה אתה מתרגם את הסכום הסופי המצוין בחשבונית, על חשבון החברה שלנו. הסכום המוצג החשבונית כוללת: העלות של הרכב (מינוס הפיקדון), האינטרס של החברה (10% של העלות, אך לא יותר מ-1000 $), עלות משלוח רכב השטח של ארצות הברית (תלוי על המיקום של רכישת רכב, ראה תחבורה) העלות של משלוח רכב על רשות הנמלים (תלוי נמל היעד, ראה תחבורה) ומשלוח מסמכים ללקוח (65 דולר). במהלך 3 (שלושה) ימים לאחר קבלת החוזה וסעיף חשבונית, אתה צריך העברת הסכום המצוין בחשבונית, על חשבון החברה שלנו! אם לאחר תקופה זו לא תשלם את קנויה לך את המכונית, כדי סכום כולל נוסף 50 דולר ארצות הברית בסדר + 25 דולר ארה ב ליום למשמרת. אם תוך 7 ימים של התשלום עבור המכונית מעולם לא נכנס לחשבון שלנו, רכב זה יוחזר לסוחר מורשה של היצרן, ותאבד את העירבון במלואו! לכן, timely לשלם את הרכב שנרכש בשבילך! 8. בתוך 3 (שלושה) ימי עבודה לאחר קבלת התשלום, המכונית שלך נטען לתוך מכולה למשלוח שצוינה העיר או הנמל. אחרי שעברו דרך המכס, טעינת המכולה על הספינה, אתה מקבל דואר אקספרס DHL המקורי כותרת (כותרת), לרכוש חוזה (שטר מכירה), טעינת נייר (Dock קבלה). אנחנו גם נותנים לך אתר האינטרנט של התחבורה החברה, המכיל המספר (משאיות מספר), במידת הצורך, שבאפשרותך לעקוב אחר המיקום הנוכחי של המיכל עם המכונית שלך. במהלך הובלת המכולה בנמל היעד 10-35 ימים, תלוי במיקום של היציאה. לבקשתך, אנו יכולים לבטח את הרכב במהלך הובלה מעל המים; מחיר הביטוח הוא 1.5% של הערך המוצהרת של המכונית. במקרה של העברת המכונית החדשה שלך, אנו ממליצים קח את הביטוח! 9. עם ההגעה ליעד, המכונית בהתבסס על המסמכים, להפוך ועמילות מכס ורישום של הרכב.