חישובים באינטרנט

מספר גדל והולך של מערכות תשלום אלקטרוניות הרחבת הפונקציונליות שלהם דוחף להשפעת תגמול – את המראה של חנויות באינטרנט. ואכן, עבור חנויות מקוונות כסף תשלומים אלקטרוניים באמצעות קל: לא לפתוח חשבונות בנק, לנהל פעולות מסוימות במזומן. בנוסף, את החישובים בצורה אלקטרונית הם הרבה יותר מהר. כדי להיות חבר של חישובים כאלה, החנות המקוונת נא לרשום במערכת. רישום הבקשה אשר נשלח למנהל.

כמו בחנות המקוונת מידע על EPS, המשמש לשלם עבור הרכישה. נוח לצרכן הדרך קדימה עבור קבלת הסכום הנדרש על חשבון החנות. יצוין כי העברת כספים באמצעות מערכות תשלום אלקטרוניות אינן ניתנות לשינוי, כלומר להחזיר את התשלום שגוי בחזרה אפשרית רק בהסכמה עם אלה שאליהם התשלום מגיע. רק במקרים נדירים, אתה עדיין יכול לנגן על קשר עם אלו שקיבלו את הכסף, כלומר, חברה המספקת שירותי למסוף לתשלום. באופן כללי, מכירת סחורות דרך חנויות מקוונות היא רווחית מספיק: לא להשכיר ומסחר בשטח שירות, קניית ציוד מסחרי, לאשר את העבודה, וכו 'ובכן, מיישמים ויועצים יכול להיות מוחלף על ידי עובדים בשכר נמוך מחסן.

ועל הקונה עסוק הזדמנות לרכוש בקלות סחורות מבלי לעזוב את הדירה או במקום העבודה: קבלת של האובייקט יכול להיות מועברת על ידי שליח. זהו יתרון במיוחד לרכוש דרך חנויות מקוונות שנקרא להורדה פריטים שאינם דורשים אמיתי אספקה: בדרך כלל תוכנה, בפרסומים אלקטרוניים (ספרים, מגזינים), תקליטורים. המשתמש מקבל את כל זה מיד לאחר החישוב הכספי, אשר מאוד נוח משני צידי בחוזה המכר – ו implementor, ו הצרכן. לא פחות נוח לשלם באמצעות כספים אלקטרונית כמה שירותי הטלפון, לנעול את שם הדומיין, אירוח, מודעות באנר, לשלם עבור מקבל כל מיני-PIN קודים, סיסמאות גישה השירותים הניתנים ועוד לא מעט חישובים להתפשט גם בקרב אנשים שונים, הם מועילים בדרכים שונות. האוצר ניתן לקבל מהמערכת כמה תשלום צד, כך, למשל, במתנה, ההלוואה תשלום עבור השירותים שהתקבלו או העבודה וכו 'חישובים כאלה – זוהי אחת התכונות הפופולריות ביותר, אשר מספקים כמעט את כל מערכות תשלום אלקטרוניות.