הלוואות ורכישות

תכונות של ההלוואה רכישה בחנות כלי משחק. "חייל" המילה מעוררת אסוציאציה מעורב מאוד בבני אדם. על רקע מגבלות ההלוואות בבנק, רוב האנשים מעוניינים אפשרויות חלופיות רכישת האשראי, בית העבוט בפרט. במקרה זה, "חייל" המילה היא אגודה מאוד שנוי במחלוקת של "הדרך הקלה ביותר לקבל הלוואה 'ל' פשע פלילי". בואו ננסה להבין מה זה באמת במקרה. יש חוק הראשון, יש לציין כי הפעילות של בית העבוט 1. 01. 2009 נשלטת על ידי חוק מיוחד "מצד הלומברדים". לקוחות פוטנציאליים שימושית מאוד להסתכל על מסמך זה. אתה לומד, למשל, אינו עבוט רשאי להטיל עונשים וכדי להעלות את הריבית במשך שלושים יום לאחר תום החוזה במקרה של לא מראים ללקוח (נקרא חודש חסד), עם ההכרה כי הדברים שהיו, הסתיים על פי החוק הזכות לתבוע את המשכונאי ללווה, mortgagor, גם אם מחיר המכירה שלו הוא נמוך מהסכום המגיע עם ריבית drugoedrugoei הרבה לא tolkoostalnoe. אז, אתה תהיה מסוגל לקבוע את תוקפו של עבוט תביעות ולהתאים אותם לפי החוק. אך אבוי, מה otdelnyenekotoryekoe-למשכן בשימוש על ידי בורות הלקוח obychnymelementarnym של הזכויות החוקיות שלהם לקבל רווחים נוספים חוקית navardopolnitelnuyu בלתי חוקית. אז להגיד את כל הסדר. אז איך עושים את זה, אתה משאיר את הדבר עבוט נזילות במצב טוב. הוא מעריך מומחה מקצועי, שהוכן על חוזה ההלוואה (על החלק שלך נדרש רק דרכון או תעודת זהות אחרת). החוזה שנקבעו טווח ההלוואה (לפי חוק זה אינו עולה על שנה אחת, אבל בתי עבוט ביותר הם בדרך כלל לא זוכה במשך יותר משלושים ימים), הסכום המשוער ואת ההלוואה, כמו גם שיעור על ההלוואה, את היכולת לסדר מראש טווח, כולל בין השאר, החזר ההלוואה או העדרה של אפשרות כזו. החוזה של הוצאת ההלוואה על ידי עבוט נעשית כרטיס משכון, הוא מכיל את המאפיינים הבסיסיים של מידע האשראי על הלווים. מופע נוסף של הכרטיס התחייבות נשאר עבוט. לאחר המועד המצוין על הסכם ההלוואה, העניק לו דרכון וכרטיס ההתחייבות, שילם את החוב עם ריבית ולהחזיר את הפריט הבעלים. אם החוב לא יוחזר, אתה יכול לעשות היטל על ידי משלם רק את הריבית בתקופה זו, ועל להאריך את החוזה לעוד זמן מה.

בכל מצב, על פי החוק יש חודש שבמהלכו בחן את הדבר נשמר בחנות חייל, אבל אינטרס נחשב תחת קצב הישן, ולכן אין קנסות או נוספים עלויות (כגון: תשלום עבור אחסון) לא צריך להיות. לאחר תקופת החסד נחשב באין דורש, העניין הוא להיות מיושם. עבודה נוספת לא מתבצע, כי החוזה הכיל הלוואה נקודה על שאיפשר העיקול ללווה על דברים מיותרים בלי מנהל נוטריון. לפני יישום דברים שלא נתבעו הלקוח יכול בכל רגע לחזור בו, ביצוע החובות שלו לבית העבוט. דבר הוא הבין שלא נתבעו על ידי מכירה. אם הכמות המשוערת עולה על 30 אלף רובל, זה מיושם אך ורק במכירה פומבית. ובכל החנויות חייל רגיל מסוג זה תאונות הן נדירות – בדרך כלל היקף האשראי על דבר אחד רק לעתים רחוקות עולה על 20 000. עם השלמת יישום הדרישות של דברים ללקוחות עבוט בוטלו, גם אם הסכום שהתקבל ממכירת, לא מספיק מלא שביעות רצון. חייל יריד בהעדר הלווה על פקיעת החוזה מנסה ליצור קשר עם הלווה את הצורך לזכור את החובה לשלם. אם ניסיונות חסרי תועלת, פעולה לא לתבוע חוב עבוט לא תחול. למדוד רק אחד – את מימוש בטחונות, ולא משנה כמה שבועות, חודשים, הוא לא יושם מאז העברת החנות. חשבון פשוט עכשיו הדבר המוזר ביותר – את סוגיית המחיר. זה נוצר מספר מרכיבים: שווי מוערך של דברים, prtsenta ואת טווח ההלוואה. על ההערכה, גם על אתר אינטרנט של החנות למשכן אותו ניתן למצוא על פני הצהרות סותרות: "סכום ההלוואה, המונפקת על כרטיס משכון, מותקן בהסכם בטחונות בסכום של 100 אחוז של האומדן "," הדירוג הגבוה ביותר של סחורות שלך 'ו' מוכרת פריטים למשכן טמא הבטחונות במחיר הרבה מתחת למחיר הנוכחי של הסחורה ". אם אנחנו לוקחים כמובן מאליו את כל אלה ניסוחים, הולך לגמרי neprybylny העסקי עבוט: לקנות הלווה במחירים שוטפים את הסחורה ואז למכור במחיר מוזל עמוק. ההפסד הנקי! הלקוח, אשר יכול לקחת את זה מחליט לא לשלם את החוב עם ריבית, ולהגיע חנות חנות למשכן כדי לקנות את אותו הדבר משלהם פחות ממה שהוא שילם על זה. למעשה, מה שאתה צריך לדעת כי עבוט נדרש להרוויח הכנסה. הוא חייב לדבוק כמה תנאים: הלווה לשלם את הדבר פוסטר.

איך? פשוט מאוד – כדי לתת לו סכום נמוך באופן ניכר מזה עבורו השוק יכול לממש את הביטחונות. בנוסף, עסקים עבוט נורמלי לא יעלה על מכירה של פריטים ללא דורש, קבלת ריבית עבור ההלוואה. לכן, צריך לחשב הכל כך בזמן מסכום ההלוואה חייב, עם ריבית לא עלה שווי השוק של דברים. עלות החומר בשימוש כי הוא נחשף על יישום של החנות חייבת להיות, קודם כל כי הוא מקובל על הצרכן, ושנית כל – לא פחות מאשר הסכום לא החזיר את החוב עם הלקוח הריבית. כאשר אתה לקרוא בעיון את החוק על הלומברדים ", תראה ניסוח מעניין:" הלווה זכאי במקרה של מכירה של הדבר התחייב מהחנות חייל הבדל שנוצרה עקב עודף התמורה ביישום הדבר התחייב, או את כמות הערכה של כמות החובות של הלווה לבית העבוט ". במציאות, כאשר הדברים אינם בביקושים, שזה נמכר לגורם אחר – חנות בבית עבוט. לפיכך, המחיר שבו דבר מיושמת בחנות, אין קשר לבית העבוט לא. לגבי מחירים, הם משתנים בהתאם העבוט, בטווח של 0, 3-0, 8 אחוז ביום החוב. במילים אחרות, ב חודש עובר 9-24%, ולשנה – 108-288 אחוז. באשר לשינוי בשיעור חד במהלך החוזה, במקום הזה עם קשרי לקוחות עבוט נשלטים על ידי חוזה ההלוואה, כאשר שיעור חוזה מוגדר אחד לא אומר מתי זה צריך להיות מחדש, עבוט יש את הזכות לדרוש תשלום ריבית נוספת. עם זאת, בית העבוט מסוימים, למשל על רשת התכשיטים כוללים את תנאי האפשרות של הזמנה שיעורי שינוי, ואת הבסיס כאן הוא שינוי של האירו מול הרובל, הבנק המרכזי. במקרה זה, אני אפילו לא הריבית, אלא פשוט ללקוח מחויבים בתשלום המט"ח ההבדל, עם זאת, מבחינה לוגית, את השינוי של האירו לא צריך להפריע בכל דרך הרשת הרוסית, נמכר זהב הרוסי, קנה ומכר ברחבי דולר. אתר אינטרנט:.