היכן נמצאים אנשי המכירות?

סיבה מספר 1 למה חברות יפשטו את הרגל – מכירות לא מספיק, כי ללא כמות מספקת של לקוחות העסק לא ישרוד. משוך לקוחות יכולים 1. פרסום ויחסי ציבור (מכירות פסיבי), או 2. פעיל החזית (ישיר) המכירות. ואכן, ובמקרה אחר, ההצלחה תלויה יכולת וניסיון אישי של עבודה עם לקוחות – מנהלי מכירות.

אם העבודה שלהם היא חלשה, אז תשמעו משוב דומה: "איפה האידיוטים האלה? כי קורה בחברה זו ". אז כל זה צריך אנשי מכירות מקצועיים ולכן הם חסר מאוד. כולם יודעים את הפתרון הסטנדרטי לבעיה זו. אפשרות 1: לשלם יותר עבור אלה שיודעים איך למכור. אבל מקצוע טוב הוא קטן מאוד, פחות מ 10% מן הסכום הנדרש. ואיפה הם עכשיו בעבודה, הם מרגישים טוב מאוד. זה נדיר מאוד שמשהו קורה בחברה שבה הוא עובד, אלא תקווה מזל לא הכרחי – במחלקת כולו אז אתה לא לבנות.

אפשרות 2: להשתמש בשירותי סוכנויות גיוס. מישהו פעם סירב בשל סוגיית המחיר, מישהו היה ניסיון רע. אבל אם אתה עדיין לנקוט משיכה כזאת המוכרים בחברה, ציינו אם יש מקצוע בכוח סוכנות מכירות, הם יכולים לשכור אנשים כאלה בשביל עצמם? ועוד טיפ: לקטוף ספקי אדם חייב להיות בעל ניסיון אישי המכירות. במוקדם או במאוחר, אתה מבין שאנשים מוכנים לקחת לשום מקום. צריך למצוא פחות או יותר מתאים "חומר", אשר מאפשר לשוק העבודה עכשיו, ללמד אותם בעצמך. השאלה היא, איך? החינוך בחברה בדרך כלל מתחיל ללמוד את הפרטים של אותם מוצרים ושירותים שאתה מציע ללקוחות. ואז, המוכרים שוחרר "צף החופשי". למעשה, למכירה – מקצוע אמיתי, העסקים הרוסי המודרני מודע לכך יותר ויותר. אם אנשי המכירות שלכם ילמדו על ידי ניסוי וטעייה, תהליך הלמידה יהיה כבד מדי זמן. במהלך תקופה זו, הפסדים בשל רווחים מראש שלך פגום התמונה יהיה עצום. באירופה, קמעונאים בארה"ב מאומנים על ידי שליחת על ההכשרה של מכירות כל 3 חודשים, זה היה "למלא מצברים". מבלי לעבור דרך מנהל הדרכה מכירות, השתמש את מלוא הפוטנציאל שלהם רק ב -30%. כי אנשי המכירות הם פעילים כל הזמן מול שליליות מלקוחות, כשלים, בעיות, וזה בהחלט demotiviruet אותם. הכשרה על מכירות: השראה) ב) להניע) לתת רעיונות חדשים ד) לספק מכירות מערכת – מערכת. בנוסף סחורות ידע, מכירות ציוד, המוכר חייב להשלים את ההבנה של תקשורת נכונה עם לקוחות, ו (לא פחות) שלהם עמיתים, תחזוקה נאותה, סכסוכים מכירות situatsiy.V פעיל אנחנו צריכים ללמוד לשנות את דעתם של הלקוחות עם "לא" "כן". כדי לעשות זאת אנחנו חייבים להיות מסוגלים לשכנע כדי להיות מסוגל להקשיב באופן אקטיבי. מה זה אומר? מציאת האדם הנכון לפנות, להרים אסטרטגיות שונות, לשאול שאלות, להקשיב – להבין: 1) כי קורה במוחו של אדם אחר? 2) איך לשנות את דעתו? צוותים מוצלחים בנויים אנשים מצליחים שעובדים יחד בהרמוניה. ואחת הדרכים להפוך את החברה מוצלח – זה מאומן, כולם ביחד, נפרד מתהליך הייצור, כי בנוסף ידע ומוטיבציה, וזה מגביר את "רוח." הצוות מטרות אימון עשויים להיות שונים. למתחילים, זו טירונות. בלי זה, מגייס שלך לעולם לא יגיעו הגדולות תוצאות המכירות – או, סביר יותר, אפילו לא כדי למכור. לגבי היתרונות – טכניקות מיוחדות וידע. עם לקוח נאמן באמת, אתה יכול למכור הכל! עם זאת, מנהל מכירות מקצועי מציע בדיוק מה הלקוח באמת צריך, במקום "קרח אסקימו." ולבסוף: תורת ללא בפועל – כלום! העיקר באימון – מחקר על מצבים מהחיים עם לקוחות: שיחות טלפון ופגישות. לאחר יומיים של תקשורת עבודה כזו עם הלקוחות הופך המשחק! אנשי מכירות מוצלחים לא מוכרים, הם עוזרים לאנשים! זהו המפתח! הם נותנים ייעוץ מקצועי, טיפול בלקוחות, ולפעמים על הילדים שלהם, מכוניות, קרובי משפחה. הם יכולים עזרה עם בעיות אישיות של לקוחות. בניית מערך מכירות יעיל על ידי ניסוי וטעייה לוקח שנים רבות.