ההיסטוריה של מסמכים וספריות

"ההיסטוריה של שינויים של מסמכים וספריות (IIDS)" פיתוח תוכניות עבור "1C: Enterprise 8" – יוניברסל, מוגדר מוצרי תוכנה, "1C: Enterprise 8" "1C: ניהול סחר 8" "1C: Enterprise 8. ניהול קשרי לקוחות סחר (CRM) »« 1C: 8 Predpritiyae ניהול הייצור של החברה "המטרה של פיתוח – כדי ליצור שליטה על שינויים במערכת לניהול מסמכים אלקטרוניים אוטומציה. דרושה אם שיטות כאלה של שליטה על מוצר התוכנה? מה דרוש על מנת לקבוע עם דיוק לשנות כל מסמך האביזרים? איך זה לעזור לארגון? אלה שאלות בסיסיות כי הם בהחלטה על רכישת פיתוח. נחוץ או לא – זה תלוי בך ישירות. אפשר להזכיר רק כמה דוגמאות שיעזרו לקבוע את הבחירה. "ההיסטוריה של שינויים של מסמכים מדריכים (IIDS) "- לוכדת שינויים, הוקמה כבר במסמך. לדוגמה, אם המערכת הוצא את "מסמך הזמנה של הקונה" (חשבון), ובשלב מסוים ביקש הלקוח לשנות משהו בחשבון – מחיר, כמות מוצרים, מועד התשלום בחוזה, וכו ' העובד שינה את מסמך – המערכת מזהה באופן מיידי את השינוי בפורמט – עובד נייר, מה השתנה נתונים (הערך הישן, ערך חדש), תאריך שינויים. ההיסטוריה של המסמך מאוחסן עד שהחברה עובדת בבסיס המידע.

בקרת מסמכים אשר מוגדרים במהלך התפתחות התקנה בעתיד לפי הצורך מסמכים מבוקרים ניתן להוסיף. כמו כן, המערכת מתחילה לשלוט כל מסמך אחר. כפי שניתן לראות, בעיקר בביקוש לשלוט מיישמים מסמכים (חשבוניות, מעשי של החשבונית) – כל שינוי הכרוך שינויים חשבונאיים יש היסטוריה של שינויים במסמך היא חובה. במיוחד בביקוש, שליטה על ההיסטוריה של שינויים של מסמכים, כאשר הוא הופך להיות אחת את אותו סוג של מכשיר יש מספר חברי הסגל – למשל, כמה מנהלים (רואי חשבון, וכו ') מסמך שנקבעו בחוק. כל שינוי כל העובדים אשר את המסמך נוצר על ידי אחרים, גם לנעול, ייקבע ו יאוחסנו מהיסטוריית המסמך.

כאשר אתה משתמש במערכת, מסד הנתונים גדל ומשתנה לא קל לזכור מתי ומה השתנה – ברגע זה לבוא לעזור מדווח כי ניתן לגזור על פי סוג המסמך (לדוגמה, כל השינויים במסמך ולציין את תקופת הביצוע) וכן לעובד ספציפי של הארגון. ואם תשובה חיובית לכל אחת משלוש שאלות בסיסיות חיובי, אתה צריך לחשוב על התקנת "היסטוריה של שינויים של מסמכים וספריות (IIDS)." Installed ומהנדסים השירות. מה זה חשוב baza'1S ומידע "לאחר התפאורה היא דוגמנית, מאוחר יותר עדכון המערכת מבוצע בדרך כלל. אנו מקווים כי תוכל להעריך שיטות מודרניות של שליטה על מסמך אלקטרוני שיאפשר לחברה לעבוד במצב יותר "שקוף" עם תיעוד שלה.