אתה יודע למה הרוב המכריע של הנשים יש את הלב בתוך הנרתיק?

לעיתים קרובות כאשר אישה נשואה יש רומן, בסוף עוזב את נישואיו, חושב כי בעלה לא יצוין, בעוד הפילגש שלו הוא gemela.a הנשמה שלו ¨Esto imagenes קורה כי תמיד אמר לנו את זה רק אצל נשים צריך להרגיש תשוקותיו המיניות בידי אדם מאוהב. כדי להוכיח כי זה שקר ולא טבעי, מאז נשים ייתכן גם רוצה רק סקס עם זר או מישהו שלא קשור לשותף שלך, הם מאמינים שהם מאוהבים, ובכך שמירה אוטומטית שלהם – דימוי טוב והגון. את זוכרת שהוא. מרגיש להיות קרוב למישהו שאתה אוהב בתחילת מערכת היחסים? הרצון להיות במיטה עם הוא או היא כל היום? איך אתם קוראים לזה? ולשאת imagenes אם אתה גבר. התגובה שלך תהיה: להיות enculado (זה מרגיש אבל אז אתה אומר). .

ובכן, נשים בהרגשה הזאת נקרא להיות מאוהב, הוא נקרא כך, כי אחרת אנחנו מאפשרים מצבנו טוב או הגון. אישה טוב והגון מקיים יחסי מין עם גבר אחד כי כן, היא עושה זאת מתוך אהבה. ואת זה חל נשוי ורווק. ישנן נשים רווקות מי להתחיל קשר חדש, סקס עם החבר החדש שלה, אתה עלול לאבד עניין קטן שיש הצליחו לקחת אותה למיטה, והיא לעומת זאת, מאמינים כי זה באהבה. למעשה, במקרה של אישה בלתי נשואה. לעבור תהליך זה, סביר כי אם החתן מתחיל להראות חסר אנוכיות, ברגע שהם קיימו יחסי מין, היא הרבה יותר מאוהב זה אם המופע אותו עניין כמו שהיא.

שחזר את הנושא, בהם נשים נשוי, היא על ידי זה אישה בוגדת נוטה להשאיר את הנישואים שלך. בתור התחלה יחסים רשמית עם המאהב שלך, זמן היא הרבה יותר קשה כי אדם לא נאמן לעזוב למשפחה שלך על ידי המאהב שלך. מעולם לא היה אדם סגור מאמינים כי המונוגמיה ניתנת באופן טבעי. ההיפך הוא הנכון. קורה לאישה נשואה בוגדת הבאות: האמין להיות מאוהב, כי הוא לא חושב של המאהב שלה (זה נגזר החומר הכימי המשחררת את המוח לחשוב). בנוסף לכך מבחינה חברתית הוא טרום-condicionada כדי להרגיש את זה. אשמה גורם לה להרגיש לא הגיע בעלה, כי אם ידע מי היא באמת, מה זה היה מסוגל, היית אוהב את זה. עם זאת, תחושה קבלה גדולה יותר של הפילגש שלו, שכן הוא יודע כי היא לא נאמנה עדיין מקבלת זאת ואני רוצה את זה. אשר רבים. כמעט, כמעט 99% היא שקרית. למעשה, אנשים שיש להם קשרים עם נשים נשואות לעשות לנוחות, לא יש מחויבות או אחריות איתה ולדעת כי היא לא ששואלים אותו שאלות. בזמן זה גירושין, הם פוחדים או מאבדים עניין. נשים, נשים צעירות, בנות, חברים, בנות: ¨No imagenes פרוצה או זונה, וגם מגונה מאת רוצה יותר מאחת, זה טבעי. שליטה עצמית ולא לומד להכיר כשיש לך הוא רק רצון גשמיות. אם תחליטו למלא את הרצון הזה, ההנחה היא 100% מהתוצאות שיכול להביא. גם אם זה בגלל בעלה בנות, אל תאשים אותו על חוסר שליטה עצמית. זמן זה נכון שאפשר את הבעיות האלה כלכלי, כל יום, וכו ', ההשפעה, אם אתה כופר הוא כי עשתה את הבחירה הזאת. זה לא באשמתו של אף אחד, אבל אם זה האחריות שלך עצמך. תן לנו את הלב בתוך הנרתיק! תן לנו להאשים בעלינו העצב שלנו. פלורנס Deffis מוקדש השיווק ברשת וכדי לסייע לאנשים אחרים של תעשיית נמאס מהם טכני זה ללמד כל החברות של מדורגת לשינוי שלהם טכני של המכירה, reclatamiento באמצעות כוחו של האינטרנט.