חיית המחמד אידיאלי

החליטו ואתה רוצה לקנות כלב. צעד חשוב בחיים שלך אם לא היו לך חיית מחמד דורש כל כך הרבה תשומת לב, ולדרוש אחריות רבים. אתה הזהיר כי לא לקחת את העניין בקלילות, מאז בחירת הכלב כראוי הוא לא קל כמו שזה נראה. ההמלצה הראשונה שיש לנו לתת לך, היא כי תוכל ליהנות כל תהליך לפני הרכישה, כמו ליהנות השותף החדש שלך ברגע שיהיה לידך. בעת בחירת כלב מה לקנות, עליך לשקול לגבי תכונות שונות שלך גם נכון החיה. בסיסי: הגזע של כלב השלב הראשון בתחילת החיפוש הוא להחליט איזה גזע חליפות הטעם שלך ואת האפשרויות, שכן ישנן יותר מ 300.

כדי לעשות זאת, עליך לנתח מאפיינים כלליים של lineages לצייר לך תשומת לב, וכן ראה אם אותו יהיה מותאם לסגנון החיים שבך. ההבחנה על-ידי גזע הכלב הוא מאוד חשוב, מאז התנהגות כמו חיית מחמד ייקבע במידה רבה על-ידי סוג העבודה עבור אילו כל גזע היה הוליד, מבחינה היסטורית. הוא מומלץ כדי ללמוד אודות גזעים שונים של כלבים, להתייעץ או של vet, כמו גם להבין אנשים, הם חברים ובין אם חברי מועדונים או אסוציאציות של גידול כלבים. כמו כן, דקארט לא התייעץ עם מגזינים, ספרים ואנציקלופדיות; "Mini-Atlas של גזעי כלבים" הוא בחירה טובה עבור מתחילים. שאלה אחרת, עליך לבצע בעצמך בשלב מוקדם זה, חושב הנוכחת הפנוי בפועל חיית המחמד שלך, כמו גם את הזמן כי אתה והמשפחה שלך יהיה להקדיש לחיה. זה ימשיך הטיית בחירה שלך.

מלבד ההיבט של הכלב שלך והתנהגות כללית של כל גזע, זכור שלושה גורמים חיוניים אחרים: גודל, גיל ומין. הכל לכולם: הגודל של החיה. גזעים של גודל קטן, בדרך כלל, נוטים להיות רועש. מלתעות מהירה, חדה אשר להחזיק – שפותחו במקור עבור exterminating מכרסמים – להפוך אותם חיות רצוי כמו חברה של ילדים צעירים. למרות, לעומת זאת, נוטים להיות חיבה, שובבה, בעלי חיים שהפכו לוויה נאמן עבור אנשים בגיל מתקדם, שאינם מצריכים חיית מחמד צריך לצאת כל הזמן פעילות גופנית והליכה. המאפיינים של גזעי בינוני לאפשר להם לציית באופן מושלם למשפחות גדולות, להסתגל גדול, בוגר בקלות בזכות אופיו ממוזג וסבלנות רבה שלך. עם זה הם חיות ער, נאמן, חכם, שובבה. גזעי ענק וגדולים הם בדרך כלל שקט lineages, תו מאוד צייתנית ושלווה. יצוין כי אם אין לך אותם נשלטות היטב, הם יכולים להפוך קצת סוערים פועל, או אגרסיבי עם כלבים אחרים; במיוחד עבור הגורים. בעוד שהם עשויים להיראות מסוכן עבור כמה משפחות, כלבים גדולים נוטים לקבל להגן על הילדים, במיוחד אם הם גדלו איתם על פי גורים…