הפנסיה

עם הגיל, כולם יותר ויותר לחשוב על הפנסיה העתידית שלהם. למרבה הצער, המציאות של מחשבות כאלה במדינה שלנו הם לא תמיד מאושרים. הניסיון של מדינות מערב אירופה מראה כי החל במוקדם או במאוחר כבר לדבר על עלייה אפשרית גיל הפרישה תסתיים תוצאה צפויה – רגע של מנוחה היטב הגיע לנוער עובד עכשיו נדחה בשנים הקרובות. והכי הפנסיה במדינה יהיה מספיק מלבד סל צנועה מאוד, אבל לא לחיים נורמליים. בנסיבות אלה, לדאוג לפנסיה בעתיד שלהם היום. רבים עושים זאת, דחיית סכום מסוים בכל חודש לתוך פיקדון בבנק או חתימה על חוזה ביטוח חיים לתשלום שכר דירה.

אבל האפשרויות הללו יש חסרונות שלהם. הצטברות כספים בפיקדון בבנק לא מבטיחה זקנה שקט ונוח. להיפך, תמיד יהיה חשש להציג: "לא לשרוף הדם שלי במקרה של ברירת המחדל?": "עד כמה אמין הוא הבנק שמחזיק חיסכון לפרישה שלי?" וכו ' מלבד יש צורך לשקול עוד דבר אחד – קשה מאוד להכריח את עצמי לא "לרוץ יד 'חיסכון לפרישה בכל הזדמנות. עיסוק מראה כי מקרים כאלה קורים במהלך חיי שפע: אתה להוסיף כסף כדי לרכוש מכונה חדשה לתיקון, חופשה, חינוך הילדים, וכו ' בסופו של חשבון בנק "פרישה", לא רק לא להגדיל, אך בלתי נמנע כמו שלג נמס באביב. לא הפתרון הטוב ביותר במונחים של פנסיה – ביטוח חיים לתשלום שכר דירה. העובדה פרמיות עבור תוכניות כאלה אינו כפוף ניכויי המס. כתוצאה מכך, בשנת לאוצר המדינה הוא שילם את המס 13%.

אם ניקח בחשבון את כל הגורמים הללו ופיתח ביטוח במימון תוכנית פנסיה. עם זאת, כל אחד יכול להבטיח להבטיח פנסיה סבירה. הנה כמה מן היתרונות של השתתפות במימון הביטוח תוכנית פנסיה: הזדמנות לתרום, ומכאן לקבל פנסיה בכל מטבע (רובל, יורו, דולר). מסכים, רווח כספי טוב הפנסיה המדינה ערבות נוספת של זקנה על התרומות של מדיניות צובר ביטוח פנסיה הבטחת הכנסה, אשר עשוי להיות מוגברת על ידי הכנסה השקעה נוספת, היכולת להתחיל פנסיה והטבות כבר בהגיעו לגיל 45 לקוחות. תניה כזו של ביטוח פנסיוני הוא אטרקטיבי במיוחד על רקע הדיון על העלאת גיל היציאה מצב הפנסיה. אבל הביטוח הכי אטרקטיבי תוכנית פנסיה עושה את זה במונחים גמישים כי ניתן להתאים במהירות כדי להתאים בקשות של לקוחות בודדים: בסוף תקופת הצבירה אתה יכול לקחת סכום כולל קרן הפנסיה יצר, או לקבל קצבה חודשית לכל החיים, במקרה של מותו של המבוטח לתוכנית פנסיה במימון מלא, את יתרת תשלומי יקבל קרובים; תרומות לתוכנית עשוי להיות מושעה בקרות חדלות פירעון של הלקוח. בשנת פנסיה זה העתיד יחושב מחדש בהתאם לגודל הקרן שנצברו עד התרומות, לא "Burn" החיסכון במקרה של מות המבוטח במהלך תקופת תשלום. קרובי משפחה ישולם סכום חד פעמי סכום כסף גדול. וזה, אולי, אחד הדברים החשובים ביותר שמייחד את המדינה קצבאות של ביטוח הפרט – היחס ללקוח. אתה לא חייב לשבת או – אפילו יותר גרוע – לעמוד בתורים ארוכים, מחכה לפגישה עם מומחה הנכון, כמו שקורה לעתים קרובות מוסדות ציבור. משויך אל יועץ האישי שלך, ובצלילות מסביר בפירוט את כל ההיבטים של תוכנית ביטוח פנסיוני. במקרים מסוימים, אפילו לא צריך לבוא למשרד: מלא ומקיף התייעצויות זמינים באמצעות הטלפון. היתרונות של תוכניות כאלה על ביטוח פנסיוני ברורים. לכן מעסיקים רבים למשוך ולשמר צוות יקר, מעדיפים להתקשר בהסכמים פנסיה חברות הביטוח. תנצלו את זה כל. העובדים פועלים בשקט לטובת החברה, בידיעה כי הם מובטחים מאובטח זקנה, המשרד הטבות המס, ואילו לא להגדיל משכורות העובדים. אגב, גישה זו היא מנהג נפוץ במדינות המפותחות. כתוצאה מכך – גמלאים האמריקאי והאירופי עם תחילת הזקנה לא יכול להכחיש את עצמי ביותר חייו של הברכות.