ביום אחד, 500 קלוריות פחות

בוודאי שמעה יותר מפעם אחת המפתח להרזיה הוא שורף יותר קלוריות של איזה סנוניות. בתיאוריה, זה נראה מאוד פשוט: לאכול פחות ולעבור יותר. עם זאת, קשיים מופיעות בעת ניסיון כדי לממשו, שכן לא תמיד יש זמן להתעמל או כדי להפוך הארוחות נוחה יותר. לפעמים אתה לא צריך לעשות שינויים גדולים לאוכל, זאת, ניתן לצרוך פחות קלוריות בלי לאכול פחות. ? איך השגת את זה? בצע עצות אלה:? להחליף את הסוכר עם תחליפי סוכר. 2-3 כפיות של סוכר בארוחת בוקר, פעמיים או שלוש, אחר הצהריים חטיף. כמעט ללא מימוש חשבון מוסיף כ- 80 קלוריות ליום. לא יחליפו אותם עם קצת ממתיק זה לא תורם קלוריות אך ישאיר את הטעם המתוק? יש מגוון רחב של מוצרים אלה של מותגים שונים, במצגות אינספור עבור שימושים שונים וצרכים: טבליות, אבקה, נוזל.

באפשרותך לבחור אילו אתה מעדיף, התוצאה תהיה זהה: 80 קלוריות פחות.? לבחור מיונז קל. האור גירסה, יש פחות שומן, תורם מחצית קלוריות מאשר מיונז נפוצות. זה נותן לך את ההזדמנות כדי לחסוך קלוריות 60 / כף. ? בחרו ' ללא סוכר משקאות קלים. על-ידי בחירת המתאים אופציות, אור, אפס או אפס קלוריות, לשמצה לצמצם את צריכת האנרגיה שלו על ידי קלוריות 85 / זכוכית. אם אתה לוקח חצי ליטר ליום הם הפחתה 200 קלוריות. ? השתמש חלב רזה.

נכה 100 קלוריות לכל יום אפשרית לשנות את כל החלב על-ידי רזה ב ארוחת בוקר וחטיפים. זה יכול גם להחליף את ההכנות הפיכתה: שמנת, רוטב לבן, שייקים, בין היתר. ? לבחור ריבות בתוכן פחות סוכר. למה לא? שתי כפות, 96 קלוריות פחות. בעקבות עצות אלה, ניתן לא רק על ידי הפחתה של-500 קלוריות בתזונה היומית שלך, אבל זה באותו הזמן להימנע צריכה עודפת של שומנים וקלוריות ריק. בכל המקרים, העצה היא תמיד זהה: לאכול במשורה, במקרה של ספק, להתייעץ עם תזונאית שלך.