אמבולנסים של טרוחיו

כמו תוצאה של תאונות האחרונות אירעה ליד העיר של טרוחיו, מישהו שם בחוץ הציעה כי הכבאים הם היחידים מורשה ללכת למקום כדי לסייע, לייצב, להעביר את הפצועים לבתי החולים האזורי ובית -לחם. הכוונה, אולי, היא הזמנה בצורת סיוע רפואי אבל המהלך יהיה מאוד מסוכן. בשביל את העיר ואת שלה לחצי מיליון תושבים מהסיבות הבאות: 1. קיים גרעון מסנוורת של bomberillos יחידות בעיר, להעמיד פנים כי אחד או שניים יש acu¬dan בכל התביעות וזה גם כאשר לפעמים הכוללת עשרות פצועיםזה מכניסים peli¬gro את הבריאות ואת החיים של אנשים. 2.

יש רזולוציה Min¬isterial לא 343-2005-MINSA הנורמה של חולים בסיוע תחבורה ביבשה וזה למרות נשלטת מ- 6 ביוני 2005, נותן תנאי החל עד שלוש שנים כדי להתאים כל האמבולנסים הפרטיים והציבוריים לפי חוק. 3. חוק זה שהנה עברה פלילית-כל סוגי האמבולנסים, שימוש זה חייב להיות אחד של אותם, דרישות שיש לעמוד, צוותים, סמים צריך אנשי מקצוע, טכנאים. מי צריך להתמודד איתם. 4. המצב האידיאלי הוא כי כל החולים ואת כל מרפאה של העיר יש אמבולנס סוג III, דהיינו מי הוא מאובזר, זה עומדת בכל דרישות תרופתי ואנושי כאמור ב- MRI מאמרים 14, 15,16, ו-17 הזכיר אשר כולל גם נוכח emergenciologos ambu¬lancia 24 שעות ביממה. יום 365 ימים בשנה. 5.

המועצה האזורית של בריאות (אחראי על בריאות באזור) צריך למנות רכז הוועדה של אמבולנסים את ההמחאה הזו בהדרגה את עיבוד הבקשה של exis¬tentes לחוק ולשים את זה אותם בטקס של הקהילה to¬do סוג של מצב חירום זה ha¬ciendo רפואית או כירורגית, הם אפילו המשטרה בעיר מקומות אסטרטגיים לעזרה בזמן כדי מי צריך אותם, עושים כי הם להשתתף או איזה תביעה על-פי היקף זה ובכך אתה יכול למנות פעולות רבות במקום הם ירוויחו העיר שיש ועדה לתיאום. 6. מערכת מסודרת של האמבולנסים מצוידים היטב, כפי קיימת בערים רבות ברחבי העולם, יהיה experien¬cia החדש האזור, הייתי נותן ביטחון לאנשים, היא באותו גובה כמו הציבור שתי מסקנות המדוברת שאנו מציעים את exis¬ten אמבולנסים to¬das העיר כי הם ציבוריים או פרטיים שאני יודע תואם RM 343-2005-MINSA כמה שיותר מהר והיטב כבר מצויד עם מכשירים רפואייםעם medi¬cinas רלוונטי ועם כל הרופאים מאומן עזרה ראשונה. משטרה במיקומים אסטרטגיים ועם מערכת co¬ordinado של רדיו סיטי, בא המשרת אל המקום של sinie¬stro, מסטו כל תחת שרביטו של ועדה, מנהל, מערכת זו היא נעלה הרעיון המוצע עם הקלות להפוך כי הכבאים היחיד הגיע לכל חירום רפואי וכירורגי של העיר.