7 עצות עבור לקוחות פוטנציאליים להפנט

להיות מעצבים או מתכנתים טובים אינה מתחייבת כי לקוח נתון נופל אור מסנוור של הידע שלנו בכלל, אם אנחנו רוצים להיות תחרותיים ומאובטח פרויקט אינטרנט חדש, אנחנו חייבים להיות מיומנים באמנות הסיכויים מהפנט. כאנשי מקצוע אנו חייבים להיות נוכחים בכל הזמנים היא דבר אחד המלאי שלנו של מיומנויות ניסיון אחר לגמרי הרהיטות שלנו ואת היכולת להתמודד עם הלקוחות שלנו. זה שונה מאוד להראות עד כמה אנחנו טובים, כי אנחנו מבינים את הצורך שלך הפרויקט, אך הן פעולות חשובות אם אנחנו רוצים את אמון הלקוח. המרת לקוח פוטנציאלי בעסק מאובטח דורש ליישם את כל החושים שלנו לסנן את חשיבות דבריו כוונות ביודעין לבצע בחשד קצב הבטחת מלא כי אנחנו מה שהוא צריך. אבל מעבר התיאוריה של טרום מכירות וסגירת שמוחל לעתים קרובות במקרים אלה, מקצועני אינטרנט אנו עומדים בפני סביבת מלא תיקי טובה ומצד שני שוק מפתח אכזרי צריך זונה עצמם בשביל כמה פרוטות, מאלץ אותנו לפעול ולהבטיח אישית לשמחת כל הזדמנות עבודה חדשה שמגיע דרכנו. זו הסיבה לכך הנה 7 טיפים להפנט לקוחות פוטנציאליים: להקשיב להטמיע את האינטרסים האמיתיים של הלקוחות, זה לא מה שאתה צריך לדעת פרויקט האינטרנט שלך, שם זה מצביע על אינטרס הלקוח מרגיש אמיתי (כלכלי , שיווק, שירות, הקרנה וכו '). וללוות אותו בכוונה שלו לרעיונות והניסיון שלנו. לרגע אנחנו חייבים לשחרר את התיאוריה ולפתח מעשי בחשיבה האסטרטגית באינטרנט בקטגוריה מוכוונת לקוח עסקי.

משחק מה אתה רוצה, צריך עכשיו, בואו נדבר בשפה אינטרנט orient?moslo הניסיון שלנו כלפי חלופות טובות יותר ואפשרויות לשפר את ההצלחה של הפרוייקט. אנחנו חייבים להיות מסוגלים להציע התפקודית ביותר עבור הצרכים שלך ואת התקציב, להפוך את הרעיונות שלך והחששות ביישומי אינטרנט. אסור לשכוח להיות צנוע בז'רגון שלנו, כמו יתר שלו יכול ליצור מחסומים סמנטי שיכול הפרויקט פרויקט מורכב יותר ויקר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. ליצור קשר אישי בוודאי לא מערכת יחסים אישית קל, אם לוקחים בחשבון שאנחנו מכירים אותו, אבל חשוב להיות מסוגל לפתח ושונות שיחות מעניינות עם לקוחות פוטנציאליים שלנו לגלות אינטרסים משותפים צפיות עזרה במהירות כדי להשיג אהדה שלהם ולמה לא לסמוך עליו. יצירת קשר מהיר יביאו תועלת רבה על דעתו הנכונות לעשות עסקים איתנו לנצל משאב זה תקשורת, כן לטיפול לא להיראות דורסנית, רשלנית או לא פורמלי מאוד. הפרמטרים VALUE PROPOCIONALE החלטה חיובית היא שיחה יעיל לקחת את הרעיונות שלך והחששות בדרכים עניין מעשי בפרויקט, רצוי להשאיר אותו משוטט נסחפת ללא פרמטרים הביצועים האמיתיים שלהם תקציב. Habl?mosle דוגמאות עבודה, פתרונות מעשיים ומובנים, סיפורי הצלחה, ומעל לכל לתת לנו רעיונות מעניינים גישות יצירתיות דאגה או כל מטרה בתוך הפרויקט.

בטח ניצחנו לבה. הצג את עצמך מפורט בכל התחומים אף אחד לא שוכר מישהו שלא לעורר אמון, וזה הושג לא רק באמצעות הפורטפוליו שלנו או צחות לשון, אלא גם עם ביצועים מלאים שלנו, כך שאנחנו חייבים הפרויקט בצורה מסודרת סביב מה שאנחנו לובשים כראוי עם ציוד מטופח ומשאבים (מכונית, מחשב נייד, מצלמות וכו '). משרדים נקי ומסודר, להיות קשוב, וכן הלאה. חרדה לא למכור לא למכור לא רק את העובדה להופיע לנזקקים, אלא מפני שזה מונע מאיתנו לפתח חשיפה נאותה של ההצעה שלנו ואנחנו הגביל את היכולת להקשיב בשקט מה הלקוח רוצה לומר. אז זה לא הוא לא נראה מודאג, אבל לא. בשביל זה אנחנו לפתח שורה של צעדים מראש לארגן יותר במצגת שלנו, למשל לעשות סוג של סקריפט מה דנו בפגישה, עם רשימה של שאלות חשובות להכרעה. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. מצד שני אנחנו חייבים לטפל גם בימים של טרום ניטור, הימנעות שליחת תזכורות בדוא"ל מדי ואי נוחות עם שיחות טלפון רבות. להכריח אותך מרגיש הפרויקט החל תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח הוא בדרך כלל מאוד מגוונת, מבעוד מועד, ולהביא כמה ודאות לאתר לפני מתקרבים אלינו, אבל לאחרים צריך קצת דוחף לסיים להחליט . יש שלב בשיחות עם תחכום ואינטליגנציה רגשית חייב להראות גישה פרואקטיבית כלפי הפרויקט, מדבר כאילו הוא הפרויקט שלנו, המבקשים פרטים על אותו ושתל את הצעדים הראשונים כדי להתחיל בפיתוח. דרך פשוטה תהיה מציע לרכוש את הדומיין של האתר שלך (במסווה של כמה זה מסוכן יותר), זה יהיה להקים נקודת המוצא עובדה קונקרטית את תחילת הקשר העסקי בינו לבין שלך .