5. New הזדמנויות שיווק באינטרנט באמצעות RSS

כשמדובר הזדמנויות חדשות של שיווק באינטרנט לעסק שלך, RSS עשוי להיות התשובה שאתה מחפש. ראיות בשישה מקרי רצח הם רק חלק הזדמנויות חדשות שאת יכולה לספק? פודקסטינג 1, videocasting לפודקאסטים (מתן תוכן אודיו אינטרנט), videocasting (להעברת תוכן וידאו לאינטרנט) מאפשר לך לתקשר באמצעות מדיה עשירים הודעות, לא רק התוכן שלה הוא יותר יפה וחזק, אך גם מאפשר econversacionu הרבה יותר אישי עם הקהל. את לדעת, האינטרנט היה בעיקר ערוץ טקסט. הוספת וידאו ושמע לתערובת, מציע שני באמצעות RSS, מעבר היכולות הבסיסיות שקבע האיחוד האירופי המסורתי לערוצי הפצה של תוכן באינטרנט. מדיה עשירה העדפותיו חוויית האינטרנט ונותן החברה שלך לזיהוי פנים, בזמן בו זמנית מתן לך עם פלטפורמה של מדיה להעביר את המסר שלהם לעשות את זה יותר קל להבין, לראות ולחוש. חושב על – מסירת הודעות לעיתונות אודיו או וידאו – לשלוח ללקוחות הודעה של וידאו אישי מן המנהל הכללי – לעשות ראיונות מוקלטים להרחיב בהישג ידך ולתת יותר תוכן – משלוח של קטעי וידאו הפגנה המוצר שלהם – להשתמש של וידאו המבקרים וזה שמע כדי להדגים איך את הלקוחות ואת הקוראים יכול לפתור בעיות שונות עוזר להם עם – מסירת הודעות חשובות לקוראים שלך לקוחות ושותפים עסקיים דרך חוויה אודיו אישי יותר, במקום שימוש לא אישי תקשורת באמצעות דואר אלקטרוני – וכן הלאה בנוסף, לפודקאסטים, איך Phonecast הבסיס של מודלים עסקיים חדשים, נותן לך הזדמנות להרחיב את המוצר שלה הבסיס כדי לכלול תבניות אלה עם ערך נתפס גדול יותר. חינוך לקוחות ותמיכה שופרו גם, מאז אתה יכול עכשיו מדגימים את השימוש נקודות המפתח של המוצר באמצעות וידאו באינטרנט זה הם מספקים תוכן של תשומת לב הלקוח בתבנית יכולים בקלות להדגים כל מה שאתה צריך להעביר לקהל הלקוחות שלהם. 2.

תדר גבוה עדכונים של עדכוני תוכן לתוכן של תדר גבוה, אפילו על בסיס יומי או שעות, אפשרי עכשיו סוף סוף עם ה-RSS. אין יותר צורך של מחזיק הודעות חשובות, חדשות, תוכן אחר במשך שבוע או אפילו חודש כדי להיכלל שלך e-סין עם RSS באפשרותך לעדכן את התוכן שלך לעיתים קרובות אתה רוצה או צריכה, מנויים לא אכפת. 3 APPCASTING Appcasting הולך צעד אחד קדימה, ומעניק לו את היכולת לספק עדכוני תוכנה ותיקוני קריטי עבור הלקוחות הקיימים שלך, ללא צורך לבקר באתר האינטרנט שלך כל שבוע כדי לראות אם צריך הרבה עדכון זמין כבר או לא. 4. מהו המוצר, פליטת ועדכוני חדשות טריות על מוצר משחרר עדכונים קצה, אפשרי היום ב קל לצרוך אופנה. שימוש RSS, יכול לספק ללקוחות או לקוחות פוטנציאליים שלה עם כלים פשוטים צור feedse upropios שלך מוצרים, שדרכו מיד תמסר מוצרים חדשים זה בדיוק תואם שאת האינטרסים שלהם הינם זמינים. ברגע העודף של תיק מוצר, גם התוכן של הזנות RSS מסופק שללקוחות שלך מנוי עושה את זה. רק תחשוב על האפשרויות הבאות – בכלי החיפוש הוא אחד להשתמש ביותר בחנויות גדול באינטרנט, מתן דרך קלה למצוא את המוצרים המעוניינים מבקרים.

אבל את אותן תוצאות החיפוש גם יכול לספק באמצעות RSS. דמיינו כי הלקוח שלך מבצע חיפוש אחר אחד שלו קטגוריות של מוצרים, גם מקבל קישור ה-rss עבור תוצאות החיפוש אותו, לדעת באופן מיידי כאשר מוצר חדש שמתאים לתנאים שלהם הינו שפורסמו או זמין עבור הזמנה. -. זה עובד עבור חיפושים מורכבים. אם הלקוחות שלך יש הרגל של חיפוש קטגוריות ספציפיות של מוצרים, אך רק במגוון מחירים ספציפיים, אתה יכול להשיג תוצאות אלה להם אותו דרך ה-RSS, אך עם קטן טוויסט. אני כל-כך מהר כמו מוצר חדש שמתאים לתנאים שלהם, כולל המחיר הרצוי, שם יצא לדרך, להם הודעה על זה דרך ה-RSS כדי מיידיות. לא יש צורך לבקר באתר שלך שוב לפנות את הזמן של חיפוש של consume, פרסום זה מגיע אליהן ישירות. . כמובן, אותה גישה רבים כבר משתמש עבור התראות דואר אלקטרוני יכול לשמש עבור ה-RSS. מספקים המבקרים דרך קלה כדי להזין את הקריטריון, ואז נותן להם גישה מהזנת RSS מביא להם מוצר מבוסס בדיוק על העדכונים הקריטריונים שלהם. למה לא להשתמש בדואר אלקטרוני? כי אף אחד לא רוצה יותר הודעות דואר אלקטרוני במגש של כניסה, אף אחד לא רוצה לתת את המידע שלך אישי, בעוד RSS הוא אנונימי, לא דורש כתובת דואר אלקטרוני היא לי כאשר הלקוח מחליט כי יש הזמן. 5. מותאם אישית שירותי תוכן רשימות מותאמות אישית / מותאם אישית מסדי נתונים דומים מאוד עדכוני מוצר, אבל הם מתייחסים לכל סוג של נתונים מורכבים, אשר מציע למבקרים בו, כגון? -עבודה – מפגשים – נדל ן – רישומים ועוד. באמצעות RSS, משתמשים יכולים להחליט באיזה סוג תוכן של האיחוד האירופי (במקרה זה, פריט תוכן יכול להיות רשימה של משרות) אשר מחפשים, אשר הכילו עדכנית יותר ישירות אליהם, דרך משלהם RSS feed מותאם אישית. עם זאת, כל אלה הם רק כמה דוגמאות של מה אפשר לעשות עם ה-RSS. מסירת תוכן דגמים חדשים של אפשרויות לפיתוח עסקים הן אינסופיות. לדוגמה, חברות מסוימות כבר נותנים למבקרים בו את ההזדמנות לעקוב שלך FedEx, UPS וחבילות אחרות באמצעות RSS. עם זאת, אחרים יצירת שירותים חדשים המאפשרים לכם לקבל מידע קריטי של מקור RSS לטלפון הנייד באמצעות SMS (כגון לקבל SMS לך הודעה המציינת כי בשביל שלה) (זמין קריטריונים). עוד פעם מאשר אתרים אחרים מאפשרים לך לבצע מעקב אחר כאשר אתה צריך להחזיר את החומר בספריות, ואפילו כאשר המועמד זאת, מוכן, כאשר הם עומד לפוג, כל זה באמצעות RSS. כל אלה הן הזדמנויות עסקיות חדשות אפשרי עם ה-RSS, ומשפר את כל אחד מהם בדרך חייהם של משתמשי קצה, ללא הצבת עומס גדול יותר (הודעות דואר אלקטרוני יותר) עליהם. זכויות יוצרים 2005 Rok Hrastnik Rok Hrastnik הוא המחבר של urienda רופף על שיווק ופרסום הכוח של Rsse, דניל המדריך הטוב ו- RSS המקיף ביותר למומחים המובילים בשיווק RSS. המדריך המלא ב- RSS עבור המוכרים: