חצי אמצעים

התחממות הגלובלית poholadanija (גילאי קרח), המדענים מצאו, הם תהליכים מחזוריים שהתקיים אפילו לפני הופעתו של האיש. בנאדם מחזות התחממות אינה תפקיד מרכזי. אפילו בהינתן כל forcings את אנתרופוגניים, הגורמים העיקריים של שינוי האקלים הם במקום אחר. ראשית, זה המיקום של כדור הארץ ביחס לשמש, הטה של ציר כדור הארץ, מחזור האנרגיה של השמש עצמה. שנית, כוח השדה המגנטי של כדור הארץ, אשר מגן עלינו מפני קרינה מזיקה מן השמש, כדור הארץ לא חם מאוד. הכוח של השדה המגנטי של כדור הארץ יש גם מחזור מסוים. מעת לעת, של הקטבים המגנטיים להתחלף. כאשר השדה המגנטי של כדור הארץ נחלש.

בתקופה זו, כדור הארץ מאוד פגיע לאור השמש. אם במהלך היחלשות של השדה המגנטי של כדור הארץ, פעילות השמש בחום להגדיל הגלובלית אסון היא בלתי נמנעת. אבל כיום האנושות הוא מסוגל לעשות כל דבר כדי להתנגד תהליכים אלה. זה אומר היסטריה היא המידע בגלל משהו אחר. הסיבה העיקרית לדאגה על התחממות כדור הארץ, לכאורה בירידה חדה עתודות של שמן ותשוקה גז טבעי-בנאלי של המדינות המפותחות להיפטר סחורה התלות. יצואניות הנפט הגדולות הם ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות (כל התיכון מזרח, באופן כללי), רוסיה, מקסיקו, ונצואלה, נורבגיה, ניגריה, וכד' את הגדול יבואנים-ארצות הברית, יפן, אירופה, סין, הודו. זה ברור כי ייבוא מדינות, בעיקר ארצות הברית ו מערב אירופה, לא רוצים לסמוך אנרגיה אסטרטגי בעיות של המדינות ייצוא.

במיוחד לאור העובדה כי מדינות המזרח התיכון, אפריקה, דרום אמריקה, בלשון המעטה לא אהב על-ידי המערב. ומכאן קמפיין לחיסכון באנרגיה, שבר כלי מכליות ופיתוח של היברידית מכוניות. עם זאת, רבים שוכחים כי עבור hybrids צריך סוללות יון litevo. עכשיו יש מכוניות היברידיות, עם סוללות ניקל, אבל ליתיום משמשת יותר ויותר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מייקל שטיינהרט, תל אביב. הפקה סוללות-מאוד jenergozatratnoe ומסוכן עבור החברה הסביבה. בנוסף ליתיום כרייה ועיבוד מחייב כמות עצומה של מים. אבל זה לא הכל. הפקדות של ליתיום, המכוננת הראשי סוללות הם מועטים מאוד. ההפקדות העיקריות של ליתיום הם מקסיקו, צ'ילה, בוליביה. הביקוש ליתיום גדל לאחרונה, מאשים עלייה בייצור של קפיצה ניידים והתקנים ניידים טכנולוגיות. אם זה שנוסיף, תעשיית הרכב, ליתיום יהיה כ זהה מאשר עכשיו הוא שמן. כלומר, חומרי גלם אסטרטגי, ייצור אשר הוא בידי מספר מצומצם של מדינות. מאוד המלחמה הצפויה הפיכות לצורך הפקדות הבעלות, למותם של מאות אנשים, קפיצה במחירי הסחורות, אסונות סביבתיים באזורים של מחסורים ייצור ומים. בנוסף, כדי להשיג את החשמל הנדרש ליתיום, אשר, כרגיל, יופק באמצעות דלקים מאובנים. לפיכך, התלות ייצוא הנפט מדינות היה לא הולך להיעלם, אבל מעדיף גדלה התלות מדינות ייצוא-ליתיום, הבעיה חוסר מים מתוקים. אך הצורך סוללות משומשות למחזר זה גם לא ניתן לייחס לטכנולוגיות 'ירוק'. מעט השתפר המצב יכול להשתמש ultracapacitors במקום סוללות, אבל כמו מימן הטמעת טכנולוגיות כאלה קשה לייצר, דרוש שיפור, רוב החברות לא רוצה לבזבז כסף על הפיתוח של טכנולוגיות חדשות. עד כה, הטכנולוגיה ההיברידית הוא מקל על כאבים, לא נותן שום דבר פרט אפילו יותר צרות, מחמירות את הבעיות כבר חדה סחורה. לכן, המין האנושי צריך משהו חדש לגמרי.

כיצד למנוע וירוס (h1n1)

במאמר זה שאני אעשה כבוד לאחד את התזה שלי (כדי להשלים את הרפואה הטבעית), אשר היה תחת הכותרת האיש יכסה כאילו היית חולה. בכותרת זו, המפתח הוא לא נגוע השפעת (H1N1). במהלך השבועות האחרונים. אני עברתי על הדפוס פוארטו ריקו המדינה ואת החדשות הבינלאומי והבחנתי כי כל אנשי מקצוע הבריאות מומלץ אותו הדבר; לא לבקר במקומות ציבוריים לא יהיה נחוץ, לחטא את הידיים באופן קבוע, לא לקחת הידיים לפנים, אם אתה מתעטש, לכסות עם מגבת האמה או חד פעמיים, וכו ', וכו ', וכו ', ואני עדיין לא מזכירים כי הכל זה לשמוע אותו ברדיו, העיתונות וכן ברחוב כל הזמן ואתה רוצה לדעת כי ועליהם לעקוב כל ההמלצות. אבל זה קורה עדיין לא קראתי על כל בריאות מקצועי שמדבר על המפתח האמיתי כדי לא להידבק בווירוס הזה נורא; מוטציה נוראה זו. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . המפתח כדי לא להדביק הוא בדיוק בתוך אכפתיות היא כאילו כבר היא הייתה נגועה בוירוס כדי (H1N1). שמור על עצמך כאילו שהיית חולה! לצערי ברפואה המסורתית אינה מספקת אמצעי מניעה ברמה אורגני.

הרופא עשוי לרשום תרופה אנטי ויראליים לחולה שאין וירוס, לא בגלל השימוש של התרופות הוא מזיק לבריאות. מסיבה זו הרופא יש לחכות כי התפשטות החולה הוא עם הנגיף ואז יש את הסמכות ואת ההגנה במשפט, על סיכון איברים אחרים של המטופל עם השימוש של התרופה. אמנם נכון כי התרופה יכולה להרוג את הווירוס, זה פחות נכון זה עלול להשפיע על איברים בריאים אחרים. אבל להבהיר את זה לא יכול להאשים את הרפואי לפי המתכון שלה, היא ציות את חובתה, האחראי על זה אתה צריך מרשם הוא החולה לא מטפלים. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע שמבין יותר ממני. רופאים נטורופתית ללמד אותנו כדי למנוע מחלות, חולים כדאי לבקר אותנו כאשר הם בריאים, דרך לקחת את התרופות שלנו, לשמר את הבריאות ואת אף פעם לא צריך לנקוט כדי התרופה פולשנית או חירום, כגון מעלותו ברפואה הצורך (מסורתית) זה אמור היום כי אנשים אינם זהירים.

אבל החברה המודרנית אינה מונעת מחלות; הרופא והן החולה, מצפה כי האחרון חולה אז להתחיל לטפל בתסמינים, בלי ללכת הגורם האמיתי של המחלה. אז עם כל הסביר בעבר רציתי להעלות את המודעות של החלק החשוב של מניעת המחלה. המפתחות לתת מתחת צריך להיות במעקב במשך החיים בלי קשר שם הוא ה שפעת (H1N1) או לא: 1. ניקוי אורגני – משאיר את הגוף שלך חינם של זיהומים עשוי לייצג (מזון) קרקע פורייה לוירוס. כל וירוסים, חיידקים וסוגים אחרים של מיקרואורגניזמים מזיקים לבריאות ניזונים פסולת שנותר מן המזון שאנו צורכים וכי הגוף לא היה מסוגל להוציא. במקרה הזה אני חושב ש מייקל שטיינהרט צודק במה בהוא אומר. פסולת אלה מומרים רעלנים אשר אוכל מעולה לאיתור וירוסים, כולל המוטציה (H1N1). הצעד הראשון כדי לשמור על הגוף נקי הוא בטוח לפנות בין 15-30 דקות לאחר מכן בכל ארוחה, לקחת לפחות שני ליטר של מים אלקליין ביום. זה ימנע לעלייה הרעלת אך אינה מבטיחה כי רעלים שהצטברו כבר מגורשים, ולכן יש צורך להשתמש מסוימים תוספי המעודדים הריקון של הגוף. 2. תזונה – לשמור על הגוף שלנו, ניזונים (שלח יומי 90 מזינים) כי זה צריך. זה להשיג זאת על ידי תזונה המבוססת על פירות, ירקות, מיצים טריים, סלטים, ירקות, זרעים, מדגנים, גרגרים. עקב כימיקלים והורמונים המשמשים היום בחקלאות התעלמות הזמן שלקח מזון (כנראה טבעי) מאז שנקטפו זה עד שהגיע ידיו, אנחנו ספק ביחס ערך תזונתי לך. לכן ממליצים על תוספי תזונה שיבטיחו את כל החומרים המזינים בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן, חומצות אמינו, העיכול וחילוף אנזימים. 3. חיזוק המערכת החיסונית – שני השלבים מעל הרצון לגרום זה שלנו המערכת החיסונית מתחזקת. אבל כמו ההידרדרות זה עברו שניהם, כל כך הרבה שנים, אנחנו צריכים את העזרה של תוספי מזון המסייעים לחיזוק המערכת החיסונית שלנו. זה יכול להמליץ צריכת; אכינצאה, חותם הזהב (חותם זהב), אלו-ורה וגורמים העברה. 4. alkalize את הגוף-זה הצעד הרביעי הוא alkalize הגוף שלנו (שמירה על Ph 7.). התגלה מדעית מאשר כל אנטיגן לא יכול לשרוד בגוף אלקליין. הגוף שלנו הוא אלקליין מטבעו, אבל בזכות הדיאטה מודרני עתיר סוכרים, שומנים, קמח מעודן ועוד כל מיני מרכיבים מלאכותיים, גופנו להיות חומצי (Ph נמוך מ- 7.) ולהיות קרקע פורייה עבור חיידקים, וירוסים, כל סוגי מיקרו אורגניזמים או אנטיגנים. . אתה אחד מהם מזון האהוב הם חיידקים, אנטיגנים אחרים (כולל וירוסים כדי-H1N1) הוא הסוכר מעודן, עד כי ברפואה טבעית לנסות אותם, כיבים בעור, (בעיקר אצל אנשים מוגבלים), עם סוכר. . למה? כי החיידק שגורם כיבת, מיד להפסיק לאכול את רקמת ומתחיל לאכול את המאכל האהוב שלו, אשר הוא הסוכר. בדרך זו העור מתחיל שוב לצאת ולרפא כיבים במהירות. בשילוב נשתמש אבקת סולפה כדי להשמיד אותם. הצלחנו alkalize הגוף שלנו תוך שמירה על מאכל טבעיים כגון כמתואר בפיסקאות הקודמות באמצעות תוספי תזונה עבור אפקטים אלה. 5. להגן עלינו עם אנטיביוטיקה-זה זה יש באמצעות תוספי מזון כמו כסף colloidal, טבעי לחלוטין, הידועה בשם אחד אנטיביוטיקה יעיל יותר כנגד כל סוג של אנטיגנים. המשימה שלנו כמו אנשי מקצוע בתחום בריאות טבעית, היא כדי למנוע לא צריכה להתמודד עם. אני מקווה עצות אלה מפתחות כדי לסייע לך למנוע סבל מיותר. אם יש שאלות ביחס תוספי מזון, מינון לקחת או דיאטה לעקוב אחר עשוי לבקר באתר שלנו ולבקש את המידע.

גלריות באינטרנט

גלריית באינטרנט הוא דף אינטרנט המנסה הגדל לינק הפופולריות של דפי אינטרנט אחרים עם נושא אפשרי הרלוונטי קישורים חוזרים. כדי להבטיח את הרלוונטיות של הנושא, האתר מקבל קטגוריות וקטגוריות. כעת, מנהלי אתרים יכולים להזין את אתרי האינטרנט שלהם בקטלוג זה, לכתוב תיאור. הערך מכן נבדקו על-ידי מנהל המערכת של הקטלוג אינטרנט עבור דואר זבל ואיכות, לאחר מכן אינם נעולים. כעת קישור קטגוריות המשנה המתאים עם טקסט התיאור מופיע אחד או קישור לדף פירוט, שנוצר במיוחד עבור הקישור מופיע קטגוריית משנה. לחץ כאן טבע ומצא עוד . האחרון הוא כמובן טוב יותר, כי אתה יכול לספק את הערך שלה גם עם קישורים חוזרים גם כנראה הוא יותר רלוונטיות נושאיות.

קיימות ספריות אינטרנט עם הקישור האחורי נדרש אינטרנט מהגלריות לבקש backlink מהם בתמורה. בגלריות של אתר זה אחד צריכים לרשום בלבד, אם הוא בטוח שאתה יתרון, כי לעיתים קרובות יש “nehmen” זה קטלוגים באינטרנט יותר מאשר הם “geben”. במיוחד מאחר כמה גלריות באינטרנט הם כל כך מודגש כי הם מצפים backlink הדף רשום, או אפילו את דף הבית של הדף רשום. כדאי לך לעיין אצל מייקל שטיינהרט כדי לקבל עוד מידע. יש להימנע להנציח ערכי בגלריות אינטרנט כזה. בנוסף, גלריית באינטרנט יש קישורים לא יותר מ- 50 בקטגוריה, כי אחרת הירושה PageRank הוא כה קטן, עד כי כדאי פשוט עוד. שם לא מאות קטגוריות צריך להיות אך ריק גם, כי אחרת נוצר הרבה תוכן כפול (DC). אלקטרוניקה «גם, צריך להיות זהיר במיוחד בוגרים דפים שיש להם כבר PageRank גבוה, זה קטגוריות בסביבה כמו, לדוגמה, המחשב וטכנולוגיה» עדיין קיים PageRank (כמובן בהתאם דירוג הדף של דף הבית).