תקשורת עם משטרת התנועה על הכביש

תקנה המקומי DD. פרצופים Pojetomutrebovanija עם מוט, ללבוש חליפה שכזו, כמו גם כל עובד ללא שרביט-היו לא חוקית ולא מוצדקות. אז אתה יכול להמשיך עם הדרך נוספת בלי לעצור. עם זאת, ב ביחס ל יותר טוב, כן, כמובן אם יש לך טלפון-מצלמה, רוסי המציאות מנסה לירות 'מפקח'. הפרוטוקול על פגיעה מינהלי בהכרח כל הזן. אם הפרוטוקול אינו נמשך, להגיש תלונה עם הפעולות של אנשים אלה. מ: עצירה דרישה admin'a רשאי להגיש GIBDDshnik, וכן את השוטר, אפילו בלי היד רוד מספיק כדי לתאר את תביעתה, אנו מחויבים לציית. יתר על כן, לנו אולי טיפה מהמכונה כמו סרטי פעולה אמריקאי וללכת על המפר;) הפסקה את פוסט נייח של משטרת התנועה אסורה, אך לפקחים בדרך כלל להטעות אותנו, אומר שיש כיוון על המכונית שלנו.

ב במקרים כאלה, אם אתה לא בטוח שאתה נוכח בעת עצירת המפקח לא נותן לו את הזכות ולומר במהירות זה הלאה פוסט נייח של משטרת התנועה, להגיע לעמדת הקרוב. כאן יש הוא כבר לתת סימון כמה שליבך חפץ מקרים של שוטרים סמויים, שוטרים בשפע לך עדיין עצר וביקש להראות מהו הרכב הבקתה או המטען שלך. לגיטימי רשאי לסרב זה, מתן המפתחות הצוות של משטרת התנועה, כל הפעולות הנדרשות זהים חיפשו את המכונית, אפשרית רק במסגרת ההליך הפלילי ו/או מנהלי נרגש ועם את ניסוח חובה פרוטוקול בהתאמה. אפילו בתוך הפעולות שמעשית-חיפוש, גורמי אכיפת החוק צריכה להיכתב הדרכה המציינת את סוג הרכב, צבע ומאפיינים אחרים. בכל במקרה הדו ח (כאשר ORD-פרוטוקול הבדיקה). אל תשכח כי כל פעולה ניתן לערער, בהיעדר הפרוטוקול זה ליזום הליכים פליליים על מי שעבר את סמכותם על-ידי שוטרים.

מ admin'a: במקרה של המכונה חיפוש בהכרח דורשים את הנוכחות של העדים, ואת הנוסעים שלך. התבוננו בתשומת לב להבטיח כי אתה לא נזרקים 'אבקה, הדומה. קוקאין' הוא גם הנושא של גירושין. סביר להניח שלא תצליח סליחה על חלק עם הכסף שלהם, או אפילו כאשר המפקח עוצר אותך על הפרה אחרת של חוקי התנועה. ניסח את הפרוטוקול במפורש לפסול את הרגש. אבל יש כמה טריקים בציור פרוטוקול כאשר יכול לפתור הכל לטובתך. כאשר השוטר מתחיל רק כתיבת מאמר זה רע, אז להציע לו סיוע בגיוס של הפרוטוקול. כמעט מאה אחוז-מפקח-, זקף את אוזניו לפתע סודי בדוק! יש סיכוי גדול שהוא חושב הרבה זמן, בדרך כלל רק תעניש את ההערה דרך הפה. אם, לעומת זאת, הוא ימשיך לצייר דו ח על, לאחר מכן ודא כי השדות המתאימים מלאים כראוי. ראשית, מסמך זה חייב במפורש בכתב מאשר אתה מואשם. אז זה הוא איתו בהתמדה להתווכח, להוכיח את חפותו, כי הוא לא תיאר את עבריין אלים. הפרוטוקול הוא גרף כזה ' הסבר מחלל ', שבה אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה, להוכיח את חפותך. . אבל אל תעשה את זה. פשוט לכתוב משפט אחד: "הפרוטוקול לא מסכימה, מחייבת הנוכחות של עורך דין". Without hesitation חברת טבע explained all about the problem. אלה המילים ובמקרה לפתור כמעט כל עסקה רק לטובתך. כאשר תעשה זאת, אתה חייב להצדיק את פעולותיהם: "המפקח נקבע כי רכבתי מהצומת-אור אדום, אור ירוק נשרף אבל. לפי על פי החוק אני זכאי לעורך דין, דרש. לך לא לתת לי '. אתה יכול לראות שיש הפרה של החוק בתהליך ניסוח המסמך. אולי ניתן לוותר עליה וההחלטה על העונש. מ- admin'a: המפקח לא יהיו מסוגלים להחליט על מקום, במקרה כזה.