שלוחות לכם לקדם את מוצרי אבל אתה לא מקבל מכירה?

יש לך תנועה אבל אתה לא יכול למכור משהו? איזה סוג של מוצר תמכור או קידום? איזו נישה זה ואינו מתאים? כמה אתה יודע על הנישה הזאת? איזה ניסיון יש לך? מהי אסטרטגיית מכירות? מספר אחד: כל אחד יכול למכור ידעת את זה? אבל זה מתנה כדי לשכנע עובד בקלות רבה יותר כאשר אתה מוכר משהו על מה יש ידע נרחב. כאשר יש לך מוצר שאתה אוהב, כי שתשתלט, ואז, ורק אז תבינו איך זה עובד באמת מכירות זה. כאשר תתמחה מה אתה מוכר, או אפילו יותר. אם אתה אוהב את זה, אם זה נותן לך תענוג אמיתי להקדיש את עצמך כדי לחנך ולהדריך אחרים לפי הנושא של המוצר לקדם, מכירות הם הרבה פחות מסובך. זה קורה כי באפשרותך לנהל קשר עם כמעט כל לקוח פוטנציאלי, המערבים את המסירה של האמון שלהם על-ידי כל. זה חשוב מאוד. מספר שתיים: חברים ומועמדים, אם אתה רוצה להיכנס לחור הזה, לקחת חתיכה מהעוגה, אז לא חושבת שאת יכולה ללכת למכור כל מוצר עם שוק גדול או מקובל ויש הכנסה בקלות. זה הוא לא ג'נטלמן אמיתי, והוא העצה ששמענו כל המחברים של ספרים על עסקים מחוץ ובתוך האינטרנט, עם זאת, רבים ממשיכים לעשות בדיוק ההפך זה דגש רב או לא? אתה לא יכול להגיב אז בפזיזות העולם הזה של עסקים מקוונים והזנת למחילה בלי לעשות מחקר טוב קודם.

מומלץ ליצור רשימה של כל הידע שצריך שתהיה ברורה, אם אתה רוצה להציל את עצמך עד פני וזמן ההשקעה. זה כמו כל עסק, להיות וירטואלי זה לא אומר שהיא פועלת ולפעמים מתחיל בצורה אופטימלית על ידי מעשה גרידא של קסם. האם הרבה אנשים מניחים כל האחריות הזאת לפני העזה להיכנס למחילה? N או חייב למכור פשוטו כמשמעו, כי התפקיד הזה הוא המחבר של המוצר, לא בפנינו. תפקיד לנו שיש לנו היא לתת מידע רב-ערך כי נישה מבולבל בין מתחרים רבים על הכסף שלך. התפקיד שלך הוא להרוויח את האמון של לקוחות פוטנציאליים אלה על ידי נותן להם מידע אמיתי, מידע על איכות.

ואז יבש כדי להפוך המלצה של המוצר שבחרת לקדם, על ידי מתן בסיסי אבל מידע מלא וקשר כדי לגשת. זה בעצם העבודה שלך וזה איך אתה רואה את זה. השותפים שלי לא לבנות אתר אינטרנט הצבעה על המשתמש \"חפים מפשע\" איפה ומה לקנות. קודם כל, כי האנשים האלה לא. מכירים אותי, הם לא יודעים מי אני. מה אני הולך לעשות. זה לתת את המידע האמיתי הם צריכים לחלוק את הידע והניסיון שלי הנישה שבה אני מוצא את עצמי. ברגע זה לפגוש את התנועה המבקר, לגרום ההמלצות של המוצרים שלהם כי הם באיכות. מכירות פיתח כדאי במילוי של עבודת צוות בין המחבר של המוצר, שותפים או מפתח הלקוח. 3 חייבים לקבל את היתרונות שלהם בתמורה. אנשים יודעים כאשר אותם רוצים מקבל סחרחורת, לחץ כדי לקנות משהו ואני גם יודע לזהות מתי לשתף את מידע בעל ערך, בתמורה זה תיתן לך ביטחון. האמון הזה הוא חשוב, כי לקוח זה יש סביר יותר לקנות שוב כשאתה נותן מוצר אחר. באופן אידיאלי, הבנה זו הוא התאמן באופן טבעי. אם אתה ממש מצליח להבין את הערך של המחזה נקיות, יהיה לפנות את כל המטענים הללו רע בשביל לחשוב כל הזמן על מכירת ללחץ, קצת סבלנות, חוסר בטחון. אם אתה לא להשיג את המטרה שלך עם טעם אמיתי, אתה מפעיל את הסיכון של תוצאות רקוב. ? למה אתה מסוגל לקדם מוצר או לקנות את אותו הדבר? מספר שלוש: מטרת הפרסום היא למכור וליישם את השכנוע, אבל זה תמיד חייב להיות מוגבל על-ידי המוסר. לא מקדם הונאות כי זהו נשק פיפיות. לשים את המלצות אלה הלכה למעשה, עם אחריות, מודעות באופן מלא כדי להביא את הפרוייקט שלך קדימה. זוכר למכור את המוצר למי שלא יודע, יש סיבה ללחוץ על קישור זה, זה כמו למצוא מחט בערימת שחת, בהשוואה ל כשזה מגיע ללקוח אנו להודיע לך לתת תשובות. התחייבות – 2010 באינטרנט.