שוק המניות

מבוא אז, אנו מתחילים סדרת כתבות מוקדש המסחר בשוק המניות, המדגיש את הרגעים החשובים ביותר בפעילות זו. אני מקווה שהם נותנים לך הבנה טובה יותר על פני ברור ומובן הדברים. ולחסוך ממך לעשות חפוזה ומוטעית הטעויות הנפוצות .כאשר המסחר rynkePerechislim המניות אותם: 1. מסחר ללא מערכת 2. חוסר צווי הגנה 3. רצון לסגור לאבד את המיקום 4. רצון לסגור פוזיציה רווחית 5. היעדר מערכת כסף וניהול 6. מסחר ללא יומן 7. מייחסים חשיבות רבה מדי מה יש לאחרים לומר 8. רצון להשתתף בהרצאות, ועידת 9. המסחר בתקופות הקשות של חיי 10. ביטחון עצמי ו -11 סחר בלתי מספקת. רגשות במהלך מערכת המסחר המסחר סחר חופשי שגיאה אופייניות אקראי – זוהי עמדת הפתיחה ללא תוכנית על סגירתו. לפני עמדת הפתיחה, אתה חייב להבין היטב את הנסיבות תסגור אותו. אם סחר כזה שצוין פרק זמן אתה יכול להרוויח, אבל בסופו של דבר יכול להפסיד יותר מאשר להרוויח, אם לא להפסיק. מערכת המסחר טוב צריך סטטיסטיקה טובה מבוססת על מסחר בפועל. חוסר צווי הגנה הפתיחה עמדה ללא הגדרה של "נקודות יציאה", או ברגל – הוא לא יותר מאשר לעג החשבון שלו. עצור מגביל את ההפסדים שלך תוך שמירה על ההון שלך.

בתנועות שוק פתאומי, שהם לא כל כך קרובות, זהו אמצעי אמין ביותר של הגנה, אין זה סביר, מה עוד יכול להיות יותר מזה לעומת במצבים כאלה. רצון לסגור הפסד קבלת העמדה היא פסיכולוגית קשה לסגור הפסד קבלת העמדה, במיוחד אם ההפסד גדל לנגד עיניך. הפסדים כאלה, לא רק להפחית את ההון, אלא גם להפחית שלך הזדמנויות עתידיות כדי להרוויח יותר רווחים. לעומת זאת, טבע בהחלט מבין את הסיפור. לכן, סגירת עמדה בתחנת אתה לא רק להגן מפני פיחות נוסף של הון, אלא גם לקבל את ההזדמנות להרוויח כסף בעסקאות אחרות. במילים אחרות, סגירת ברגל מגדילה את הסיכוי למסחר מוצלח. רצון לסגור פוזיציה רווחית לפעמים תאוות הבצע משתלטת על סוחר, כך שהוא לא שם לב כיצד הוא הופך להיות אובדן רווח. הגנת זה ברור דבקות קרוב הכללים של עמדות רווחית. כללים אלה עשויים להיות ולהפסיק היעד. זכרו, הטבע האנושי פועל נגד שיטות סחר טוב. אנחנו אוהבים להרוויח ושונאים הפסדים. כתוצאה מכך, הסוחרים נוטים לסגור החזק עמדותיהם מוקדם מדי (אובדן רווח) ואת זמן רב מדי כדי לשמור על מיקום החלשה שלהם ("אני עדיין מחזיק אותם, לא הפסד") במקום מה היה לאפשר החזקה עמדותיהם לעבודה, ואת המיקום החלשה שלהם כדי לסגור עם הפסדים קטנים. חוסר ניהול כסף וניהול כסף או שליטה בגודל של עמדת הפתיחה – זה הראשי גורם למסחר מוצלח. סחר שגיאה הרבה גודל גדול יכול לגרום drawdown רציני ההון. סוחרים רבים אינם מבינים את החשיבות של כיבוד בגודל של עמדת הפתיחה. אבל עם הגודל של עמדות יכול להיות מאוד "מוזנח" כדי ליצור מערכת מסחר רווחיים, ולהיפך, סופר רווחית – רווחיים. מסחר ללא יומן אתה יכול לסחור ללא יומן ואין יומן של עסקאות, זה עשוי להיות נוח לך. אבל תאמין לי, אתה לעולם לא ישיגו את התוצאות שיכולות להיות מושגת על ידי המניע את היומן.

יומן יכול לעזור לך להתאושש במהירות למצב שבו היית קודם, לזכור לבחון מחדש שלה. ניתן גם שיטתי לענות על השאלה מה קורה בשוק ומה היא המגמה של הבירה שלך. מייחסים חשיבות רבה מדי מה יש לאחרים לומר התקשורת, כולל טלוויזיה בכבלים, המכסים שוק המניות, הם בדרך כלל האחרונים לדעת משהו, וכמעט תמיד ומיד אחריה מגמות בשוק המניות מאשר לפניהם. ככלל, מניות רווחית לקנות, כאשר מגזינים פופולריים בעמודים הראשונים של המובילים העיתונים מלאים בסיפורים על השווקים, "דובים" לבין גורלם המר של המשקיעים. רצון הרצאות, כנסים יכול לעשות הרבה דברים מעניינים מתוך הרצאות, כנסים השתתפות, סמינרים על ניתוח טכני הנוגעים טקטיקות של סחר והשקעות, אבל כנראה הטובה ביותר בקבלת ויישום החלטות מסחר לעשות את זה לבד ואחראי ביותר עבור עסקות רע לשים את עצמך אשראי עבור פעולות מוצלחות. המסחר בתקופות הקשות של החיים, כאשר יש שינויים רציניים בחיים, כגון נישואין אהבה, לידה, גירושין, בעיות בעבודה, משפחה, מחלה, בני משפחה וחברים, משפט נסיעות וכו ', אנו להיות חסר אונים לקוי. במהלך התקופות האלה של החיים עדיף לנטוש את כל הסחר וכוח כדי לפתור את הבעיות. מנסה למכור בזמן כזה – זה מיותר לקחת סיכונים גבוהים, אשר עשויים להוביל להפסד הון. ביטחון עצמי וסחר לקוי לאחר תקופה למסחר מוצלח, סוחרים מסוימים עשויים להתרחש במהלך הביטחון העצמי. סוחר מתחיל לחלום על כמה הוא עדיין יכול להרוויח כסף מי הוא היה יום אחד להיות. פנטזיה נותן לו את האומץ, אשר לעתים קרובות רוחות ההרפתקה שלו במצבים מסוכנים. התרופה לכך היא יומן. רגשות במהלך המסחר המסחר רגשית היא לפעמים הרסני עבור החשבון. רגשות יסוד להתערב במסחר – תשוקה, חמדנות, פחד, שמחה ותקווה מופרזת, כעס, טינה. ידיעת הרגשות שלך ואת התנהגות אופיינית במצבים מסוימים – הראשי "קלף נצחון ב סחר ". אנו חייבים להבין כי אתה עצמך יכול לנהל את הרגשות שלהם, ולכן התנהגותם. בחן דגמים של התנהגות בעזרת היומן. מסקנה אם אתה עושה טעות, אז הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות במצב הזה – זה מיד כדי לתקן את זה. טעויות צריך להקליט, לנתח ולהסיק מסקנות. שגיאה יש לראות כהזדמנות להיות יותר טוב בעצמי ולעשות מושלמת מערכת המסחר שלך.